Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Акаунти прив’язані до номера телефону

Table of Contents

Перевірка збережені облікових записів в вашому браузері

Всякий раз при заповненні форм в Інтернеті браузер кешируєт ваші дані. Це значно економить час, так як не потрібно постійно вводити одне і те ж слово в потрібному полі кожен раз. Такий підхід працює з адресами електронної пошти і, опціонально, ще й з паролями.

Це дає можливість зайти в налаштування браузера і подивитися список збережених облікових даних, навіть тих, про які ви давно вже і забули. Зверніть увагу, що успіх напряму залежатиме від того, як довго ви користувалися браузером. Цей процес можна повторити для будь-якої програми такого роду, який ви користувалися в минулому.

 • У Google Chrome ця опція присутня в розділі Налаштування → Заповнити форму → Паролі. Ви можете переглянути записи, оновлювати і видаляти, якщо їх не потрібно зберігати в браузері з міркувань безпеки.
 • У Mozilla Firefox користувачам треба перейти в Налаштування → Конфіденційність і безпека → Логіни і паролі → Збережені логіни.

Миттєва перевірка всіх пов’язаних з електронною поштою облікових записів

Ще одним ефективним методом в нашому списку способів пошуку облікових записів, пов’язаних з вашою електронною поштою, є онлайн-сервіс Deseat. Ця утиліта індексує ваш поштовий ящик і виділяє все сторонні додатки, в яких була реєстрація до цієї адреси електронної пошти. Потім користувачеві надається список сервісів для прийняття рішення.

Deseat також додає кнопку «Delete». При натисканні на неї по електронній пошті в обраний сервіс буде надісланий лист із запитом на видалення ваших даних.

акаунти, прив, язані, номер

Як і EmailExport, цей сервіс теж може становити загрозу для безпеки і конфіденційності інформації. Розробники запевняють, що не збирають ваші листи, а всі операції сортування проводять локально. На даний момент сервіс Deseat є безкоштовним і підтримує більшість основних платформ електронної пошти.

Знайти всі онлайн-акаунти з ім’ям користувача

Якщо ви часто вводите ім’я користувача при створенні нового облікового запису, то узагальнити інформацію допоможе сервіс Namechk. За допомогою інструменту пошуку вільних доменів і перевірки імені користувача буде проведений пошук по десяткам платформ. Треба просто ввести свій найбільш часто використовуваний ідентифікатор в рядку пошуку в верхній частині сторінки і Namechk повідомить про те, де використовувався цей аккаунт. Сервіс вміє перевіряти безліч ресурсів: Instagram, Вконтакте, YouTube. і багато інших. І утиліта ця безкоштовна.

Пошук в папці «Вхідні» електронної пошти листів з повідомленням про верифікації

Два попередніх методу стосуються простих варіантів аутентифікації. Тепер ми займемося більш ретельною перевіркою. Для цього треба буде увійти в свою електронну пошту і знайти там листи з підтвердженням реєстрації. Знадобиться здійснити пошук за стандартними словами в заголовку, адже сервіси при реєстрації відправляють листи зі схожими шаблонами.

Крім того, в Gmail ви можете використовувати оператори пошуку і ключові слова для фільтрації певних тем. Наприклад, при введенні в вікно пошуку фрази subject: verify відобразяться всі листи, в темі яких зустрічається слово verify. Це дозволить виявити практично всі реєстрації і додатки, пов’язані з вашою адресою електронної пошти.

Автоматизувати цю задачу можна за допомогою такого онлайн-інструменту, як EmailExport. Цей сайт буде аналізувати ваші електронні листи за допомогою потужних фільтрів, а потім систематизує результати в електронній таблиці. І хоча ця послуга безкоштовної не є, вона допоможе заощадити багато часу. Але і тут варто проявити пильність. Сторонній сервіс отримає дозвіл на читання вашої папки «Вхідні», що призведе до ризику витоку особистих даних. EmailExport безкоштовно працює з першою сотнею повідомлень, а при перевищенні цього числа доведеться заплатити близько 5 доларів за кожні наступні оброблені 250 листів.

Як знайти всі акаунти в Інтернеті, пов’язані з вашим e-mail або телефонним номером

З моменту початку роботи в Мережі більшість з нас створило величезну кількість акаунтів в різних онлайн-сервісах. Але сьогодні ми навряд чи користуємося навіть половиною з них. А адресу електронної пошти або номер телефону в підсумку використовуються не за своїм прямим призначенням. Давайте спробуємо відшукати всі облікові записи, пов’язані з вашою адресою електронної пошти.

Це зажадає перегляду взагалі всіх своїх облікових записів для поновлення даних в них або деактивації. Ось кілька способів, які допоможуть вирішити задачу і знайти всі прив‘язані до вашої поштової скриньки або номеру телефону акаунти.

Пошук реєстрацій за допомогою облікових записів соціальних мереж Вконтакте, і

Тепер давайте спробуємо знайти ті додатки і сайти, вхід в які здійснювався за допомогою облікових записів в соціальних мережах. Насправді ризики підвищуються при використанні в сторонніх сервісах своїх профілів у соціальних мережах. Залежно від дозволів ви ризикуєте передати стороннім важливу конфіденційну інформацію у вигляді списку своїх друзів, особистих даних, номера стільникового телефону та іншого.

На щастя, на таких платформах, як Вконтакте, є можливість вирішити, яким сервісів давати доступ і далі, а які відключити. Так, можна зберегти доступ до стороннього сервісу, але відключити йому доступ до вподобаних в сторінкам.

Гайд! Как вернуть потерянный аккаунт. Brawl stars

 • Вконтакте перейдіть по шляху Установки → Установки програм → Підключення сайти і додатки.
 • У перейдіть в Налаштування → Програми і сайти.
 • В (веб-версія) перейдіть в Ще → Налагодження та конфіденційність → Програми і сеанси.

Пошук акаунтів, пов’язаних з електронною поштою (e-mail)

Якщо ви часто заходите в додатки і веб-сайти за допомогою кнопки швидкої авторизації на основі вашої електронної пошти, то, швидше за все, вам не доведеться проводити глибоке розслідування для перегляду останніх створених облікових записів.

Для перегляду профілів, створених за допомогою популярного варіанту «увійти з обліковим записом Google», просто перейдіть до налаштувань безпеки своєї електронної пошти. Там можна подивитися список підключених додатків, щоб відредагувати його або відкликати доступ.

READ  Відновити електронну пошту за номером телефону

Цей розділ в Google можна відкрити, перейшовши в панель управління «Мій обліковий запис» за цим посиланням і там зліва клікнувши на розділ «Безпека». Прокрутіть вниз до елемента «Сторонні додатки з доступом до аккаунту». У ньому будуть перераховані додатки, вхід в які здійснювався за допомогою облікового запису Google. Натисніть на кнопку «Налаштувати доступ для сторонніх додатків», що дасть можливість відв’язати програми від вашого облікового запису.

Сортування облікових записів в Інтернеті за допомогою менеджера паролів

Малоймовірно відшукати взагалі все онлайн-акаунти, створені вами за довгий час роботи в Інтернеті. Однак запропоновані нами рішення дозволять знайти більшість реєстрацій.

Після того, як інформація буде зібрана, найкраще перенести її в менеджер паролів і регулярно ним користуватися, щоб без праці стежити за своєю присутністю в мережі.

Как восстановить аккаунт Инстаграм без почты и номера телефона в 2021 году

Як увійти в обліковий запис Google на новому телефоні?

 • Підключіться до інтернету.
 • Відкрийте «Налаштування».
 • Виберіть пункт «Облікові записи та архівація» або «Облік і облікові записи».
 • Виберіть пункт «Облікові записи».
 • Виберіть пункт «Додати обліковий запис».
 • Виберіть пункт «Google».
 • Введіть адресу електронної пошти натисніть «Далі».
 • Введіть пароль від аккаунта натисніть «Далі».

Як подивитися свою пошту на Gmail?

На комп’ютері відкрийте сторінку gmail.com. Введіть Вашу електронну адресу або номер телефону і пароль. Якщо дані підставились автоматично, а вам потрібно увійти в інший обліковий запис, натисніть на лінк Ввійти ще в один акаунт.

Як дізнатися свій код аккаунта?

 • Відкрийте сторінку Аккаунт Google. При необхідності виконайте вхід.
 • У розділі «Безпека та вхід» натисніть Вхід в обліковий запис Google.
 • Виберіть PIN-код облікового запису Google.
 • Натисніть Змінити PIN-код.
 • Введіть надійний PIN-код і виконайте вказівки на екрані.
 • натисніть Зберегти.

Як дізнатися до якого аккаунту прив’язаний Інстаграм?

 • Відкриття програми Instagram.
 • Увійти в свій профіль (торкнутися значка «чоловічка»).
 • Натиснути значок «три горизонтальні смуги».
 • Вибрати меню «Налаштування» (значок «шестерня»).
 • Потрібний пункт меню. «Аккаунт», потім «Пов’язані акаунти».

Як додати ще один акаунт в Google?

 • Якщо у вас немає облікового запису, створіть його.
 • Відкрийте налаштування пристрою.
 • Натисніть Акаунти Додати обліковий запис Google.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 • Щоб додати інші акаунти, повторіть ці дії.

Як увійти в пов’язані акаунти Інстаграм?

Як входити в кілька акаунтів Instagram, використовуючи одні облікові дані?

 • Перейдіть в свій профіль і натисніть.
 • Відкрийте Налаштування.
 • Натисніть Дані для входу.
 • Виберіть обліковий запис і пароль, які будуть використовуватися для входу в усі акаунти.
 • натисніть Далі.

Як відв’язати другий обліковий запис Google?

 • Відкрийте настройки телефону.
 • Натисніть АккаунтиЕслі цього пункту немає, натисніть Користувачі та акаунти.
 • Виберіть обліковий запис, який потрібно видалити, і натисніть Видалити аккаунт.
 • Якщо на пристрої немає інших облікових записів Google, в цілях безпеки вам буде потрібно ввести PIN-код, пароль або графічний ключ.

Як дізнатися які акаунти стим прив‘язані до пошти?

Якщо мова йде про ваш обліковий запис, до якого у вас є доступ, то просто відкрийте клієнт стіма або сторінку стим в браузері, в правому верхньому куті натисніть на ім’я вашого облікового запису та виберіть «Про акаунті». Там ви зможете побачити до якої електронній пошті прив‘язаний ваш аккаунт.

Як перевірити чи є у вас обліковий запис Google?

Щоб перевірити, чи є у вас обліковий запис Google, просто введіть свою адресу електронної пошти на відновлення доступу до облікового запису Google.

 • Якщо в Google немає аккаунта, пов’язаного з вашою адресою електронної пошти, з’явиться повідомлення:
 • Якщо у вас є акаунт Google, ви можете скинути пароль на сторінці скидання пароля.

Як дізнатися які гаджети прив’язані до свого облікового запису в гуглі?

 • Відкрийте сторінку Аккаунт Google.
 • На панелі навігації зліва виберіть Безпека.
 • На панелі Ваші Виберіть пункт Керування пристроями.
 • Ви побачите пристрою, на яких недавно входили в обліковий запис Google. Виберіть пристрій, щоб отримати детальнішу інформацію.

Як дізнатися свій e?

Як дізнатися свій емейл на телефоні Android?

 • Робите свайп від лівої частини екрану до правого, щоб з’явилося меню. У верхній його частині бачите прив’язаний email.
 • Другий спосіб складніше. Відкриваєте «Налаштування» на робочому столі.
 • Заходьте в розділ з акаунтами.
 • Вибираєте облікового запису Google.
 • Бачите адресу свого облікового запису.
 • До якого способу вдаватися?

Як дізнатися, чи є у вас обліковий запис Google

Перевірити, чи не створювався чи раніше поштову скриньку в системі Google, можна прямо на сторінці реєстрації. Досить ввести адресу тієї пошти, яка використовувалася раніше. Якщо висвітиться оповіщення «Акаунт з такою адресою не виявлено». значить, даний поштовий ящик ви не створювали.

Якщо ж система виведе оповіщення про те, що «Такий адресу вже існує», тоді з високою ймовірністю ящик дійсно належить тому, хто відправив запит. В такому випадку можна приступати до відновлення доступу.

Дізнатися про наявність і адреси Google-пошти можна, подивившись або згадавши назвою профілю на Ютубі. Логін від e-mail і обліковий запис на сайті збігається. Таким же способом можна дізнатися відомості про шуканий ящику, якщо відкрити інший профіль в поштових системах, з яким була синхронізована пошта від Google.

перезапустіть програму

Найпростіше діяти через офіційні сервіси від Google.

 • Відкриваємо будь-яку утиліту від Google.
 • Вводимо пароль від аккаунта.
 • Чекаємо, доки програма не відкриє обліковий запис. Як тільки вхід буде завершений, пристрій автоматично синхронізується з обліковим записом.

Доступ же до Play Маркету можна повернути 2 шляхами. вказавши особисті дані, або ж повертаючи контроль над профілем без них.

При спробі увійти в додаток Google знову попросити авторизуватися в системі. Користувача знову перенаправляють на сторінку Account Recovery.

Повернути доступ до учеткі в Play Market за допомогою особистих даних, а саме:

 • за номером телефону;
 • за допомогою другого e-mail;
 • відповівши на питання системи.

Незалежно від обраного способу потрібно ввести новий пароль в Play Market. Увійшовши в профіль за допомогою нових даних, пошта буде прив’язана до Play Маркету.

Іноді програма не запитує оновлений пароль, і тоді для синхронізації потрібно відкрити настройки телефону.

 • Відкрити параметри пристрою і перейти в «Додатки».
 • Знайти утиліту «Gmail».
 • Натиснути на кнопку «Примусова зупинка», після на «Очищення кешу».

Стерши всі дані, потрібно заново увійти в поштову скриньку, використовуючи новий пароль, після чого профіль автоматично синхронізується зі смартфоном.

Скинути аккаунт можна і за допомогою Play Маркета.

Діяти необхідно наступним чином:

 • Заходимо в настройки.
 • Переходимо в «Облікові записи та синхронізація».
 • Тиснемо на «Google аккаунт», після чого натискаємо на кнопку для його видалення.

Стерши попередні дані з пам’яті смартфона, можна зайти в Play Маркет заново, ввівши логін і новий пароль від пошти.

Важливо! Перед початком збережіть резервну копію даних, щоб не втратити важливу інформацію про інших акаунтах.

Коло спілкування і комунікації

Якщо людина сховав свій аккаунт під замок, соціальні мережі намагаються приховати якнайбільше даних. Але частіше за все не можуть зробити це повністю. Той же приховує від чужих очей стрічку і передплатників, але дозволяє легко знайти всі публічні згадки і реплаі користувачеві.

Вконтакте теж, причому шукає навіть в посиланнях і метаданих. Але якщо аккаунт людини відомий, то по його ID можна знайти куди більше інформації про коло спілкування. Спробуйте вбити свій ID в URL, дізнаєтеся багато цікавого.

хоч і випиляв Graph Search, все одно дозволяє собі деякі вільності. Є сайт graph.tips, який знає куди фейсбук сховав доступні пошукові запити. Для мене із задоволенням розповість усім місця, які я відвідував або фотографії, які коментував.

READ  Додаток щоб відстежити людини за номером телефону

Завдяки цьому з’являються агрегатори типу SocialMention, які можуть робити це одночасно за кількома соціальних мереж. Але їх можливості обмежені, а закриваються вони так швидко, що вже через пів року ця посилання може бути неробочий.

Якщо персонаж мовчить або навіть закрив акаунт від сторонніх. його друзі можуть бути набагато більш товариські, видаючи його просто самим фактом своєї присутності. Так ми одного разу в рамках детективного Вастрік.Чата знайшли власника закритого аккаунта, коли пробіглися по списку людей, з якими він взаємодіяв в твітері. Знайшовши кожного з них в ВК залишалося тільки співвіднести їх списки друзів. Можна знайти вже готові рішення аналізу таких соціальних перетинів. Особисто мені відомі для твітера і для ВК.

Як подивитися пов’язані акаунти Google

Для використання багатьох сервісів від Google необхідно зареєструвати фірмовий аккаунт в системі. Але дані доступу до нього з різних причин можуть бути втрачені. Тоді у користувача є кілька способів відновлення профілю.

Перегляньте дані від інших сервісів Google

Користуючись будь-яким з фірмових сервісів Google, користувачеві потрібно залогінитися, ввівши дані від поштової скриньки. Найпростіше подивитися дані авторизації від аккаунта на YouTube, оскільки для входу і на відеохостингу, і в особисту пошту використовується однаковий пароль.

Отже, профіль в системі Google можна відновити самими різними способами. Потрібно лише знати, якусь частину відомостей про потрібну обліковому записі. Без цього система не зможе підтвердити, що запит надійшов від справжнього власника.

Процедура відновлення пройде набагато легше, якщо інформація про зареєстроване акаунті буде заповнена повністю.

Як подивитися свій аккаунт в телефоні

Збережений e-mail можна підглянути в налаштуваннях смартфона.

 • Відкриваємо налаштування телефону і шукаємо розділ з акаунтами / обліковими записами.
 • Заходимо в нього і відшукуємо Google пошту.
 • Натискаємо по потрібної поштової скриньки.

Інший варіант. відкрити будь-який інший кабінет, до якого був прив‘язаний Google пошта. Це не допоможе відразу відновити доступ, але зате користувач зможе визначити існуючу адресу e-mail, а потім повернути управління учеткой, скориставшись будь-яким з наведених нижче методів.

Варіант: Як дізнатися облікового запису Google за номером телефону

Пароль і інші дані для авторизації в пошті Google можуть бути загублені в самих різних випадках. За інформацією про отримання даних на випадок втрати доступу заповнюються ще при реєстрації аккаунта.

Щоб з’явилася можливість відновлювати пароль за допомогою SMS, в налаштуваннях облікового запису користувач раніше мав активувати відповідну функцію. Завдяки цьому в разі втрати пароля на прив’язаний до профілю телефон вишлють код, ввівши який можна буде скинути старий пароль, встановивши новий.

Даний спосіб дозволить відновити доступ до пошти, навіть якщо її адреса був забутий.

 • Відкриваємо сторінку підтримки Google і вписуємо в полі номер телефону, який був використаний при реєстрації. На інші номери повідомлення не надсилаються. тільки на той, що був прив’язаний до профілю.
 • Натиснувши на «Далі», на екрані висвітиться віконце з капчі, яку потрібно ввести в рядок, після чого, натиснувши на “Продовжити».
 • У наступному віконці необхідно вибрати спосіб отримання коду для скидання попереднього пароля. Код відправляють в SMS або через голосовий виклик.
 • Після вибору бажаного варіанту висвітиться нове вікно, куди необхідно ввести код.
 • Після введення старий пароль буде скинутий. Залишиться лише ввести новий пароль.

З метою безпеки кількість SMS з кодами обмежують. Потрібно враховувати і затримки, які виникають при відправці повідомлень, через що код приходить не відразу. Якщо в разі затримки було відправлено ще кілька запитів, то слід вводити код з останнього прийшов повідомлення.

Як самостійно перевірити які акаунти прив’язані до номера телефону

Номер телефону. це не просто набір цифр, завдяки якому нам можуть зателефонувати. У сучасному світі телефонний номер використовується для того, щоб реєструватися практично на всіх інтернет сервісах. Але іноді ми самі не знаємо, для реєстрації яких профілів використовувалася наша сімка. Сьогодні ми розповімо вам, як самостійно перевірити, які акаунти прив’язані до номера телефону.

форма відновлення

Практично в будь-якому сервісі є можливість відновлення пароля за допомогою використання телефонного номера. Ця можливість і допоможе нам з’ясувати, які акаунти були прив’язані до нашого мобільнику. Звичайно ж, мова йде тільки про акаунти в цьому сервісі або соціальної мережі.

Почніть процедуру відновлення облікового запису і введіть власний номер телефону. Сервіс для відновлення запропонує вам на вибір всі профілі, до яких прив’язаний введений вами номер. Це спрацює в більшості соціальних мереж, а також на інших сайтах.

Пошук по номеру телефону

У деяких соціальних мережах, як наприклад. доступна функція пошуку людини за номером телефону. Таким чином, ви легко знайдете акаунти, прив’язані до телефонним номером. Просто потрібно ввести в пошуковий рядок шуканий набір цифр і отримати практично миттєвий результат.

Ще простіше з мессенджерами, які на номери і орієнтуються, при додаванні контактів. Просто додайте номер телефону в вашу телефонну книгу і прив’язаний аккаунт відразу ж відобразитися у вас в діалогах. Це спрацює практично з будь-яким месенджером. Також можна спробувати просто загугли номер. Деякі люди залишають його у відкритому доступі, створюючи сторінку в соціальній мережі.

аккаунт Google

Ще один спосіб. це перевірити, які акаунти прив’язані до вашого профілю в Google. Якщо ви авторизувалися зі свого смартфона в якомусь сервісі, то аккаунт точно залишився прив’язаний. Так що, швидше за все, ці профілі прив’язані і до вашого номера телефону. Звичайно, цей спосіб працює тільки в тому випадку, якщо вам потрібні акаунти, пов’язані з вашим номером, а не з якимось іншим.

Як бачите, є кілька способів перевірити, які акаунти прив’язані до номера телефону. Ви можете самостійно скористатися кожним з них без будь-яких ускладнень. Так що це точно простіше, ніж здається на перший погляд.

Знайти всі онлайн-акаунти з ім’ям користувача

Якщо ви часто вводите ім’я користувача при створенні нового облікового запису, то узагальнити інформацію допоможе сервіс Namechk. За допомогою інструменту пошуку вільних доменів і перевірки імені користувача буде проведений пошук по десяткам платформ. Треба просто ввести свій найбільш часто використовуваний ідентифікатор в рядку пошуку в верхній частині сторінки і Namechk повідомить про те, де використовувався цей аккаунт. Сервіс вміє перевіряти безліч ресурсів: Instagram, Вконтакте, YouTube. і багато інших. І утиліта ця безкоштовна.

Сортування облікових записів в Інтернеті за допомогою менеджера паролів

Малоймовірно відшукати взагалі все онлайн-акаунти, створені вами за довгий час роботи в Інтернеті. Однак запропоновані нами рішення дозволять знайти більшість реєстрацій.

Після того, як інформація буде зібрана, найкраще перенести її в менеджер паролів і регулярно ним користуватися, щоб без праці стежити за своєю присутністю в мережі.

Челленж

Наостанок не вистачає якогось виклику або випробування, як в минулий раз. З прикладами було складно, хоч тут відірвемося. Завдання: знайти мій акаунт у ВК і додатися в друзі. Чи не хочете в друзі. якось ще повідомте мені особисто, не має значення, я все одно туди не пишу. Прямі посилання в коментарях до посту буду видаляти, але як вирахували. пишіть. Минулого разу це було всім цікаво.

Хто вже знає. молодці, відпочивайте, думаю вас меншість. Адже ВК я використовую тільки для читання, публічно його не згадував, а дані там не збігаються з реальними. Однак це можливо, використовуючи інформацію з поста. Подивимося чи буде цей Челленж складніше попереднього, а то скаржилися, мовляв занадто просто вам. погнали.

READ  Як зробити зі смартфона пульт для телевізора

Пошук акаунтів, пов’язаних з електронною поштою (e-mail)

Якщо ви часто заходите в додатки і веб-сайти за допомогою кнопки швидкої авторизації на основі вашої електронної пошти, то, швидше за все, вам не доведеться проводити глибоке розслідування для перегляду останніх створених облікових записів.

Для перегляду профілів, створених за допомогою популярного варіанту «увійти з обліковим записом Google», просто перейдіть до налаштувань безпеки своєї електронної пошти. Там можна подивитися список підключених додатків, щоб відредагувати його або відкликати доступ.

Цей розділ в Google можна відкрити, перейшовши в панель управління «Мій обліковий запис» за цим посиланням і там зліва клікнувши на розділ «Безпека». Прокрутіть вниз до елемента «Сторонні додатки з доступом до аккаунту». У ньому будуть перераховані додатки, вхід в які здійснювався за допомогою облікового запису Google. Натисніть на кнопку «Налаштувати доступ для сторонніх додатків», що дасть можливість відв’язати програми від вашого облікового запису.

Перевірка збережені облікових записів в вашому браузері

Всякий раз при заповненні форм в Інтернеті браузер кешируєт ваші дані. Це значно економить час, так як не потрібно постійно вводити одне і те ж слово в потрібному полі кожен раз. Такий підхід працює з адресами електронної пошти і, опціонально, ще й з паролями.

Це дає можливість зайти в налаштування браузера і подивитися список збережених облікових даних, навіть тих, про які ви давно вже і забули. Зверніть увагу, що успіх напряму залежатиме від того, як довго ви користувалися браузером. Цей процес можна повторити для будь-якої програми такого роду, який ви користувалися в минулому.

 • У Google Chrome ця опція присутня в розділі Налаштування → Заповнити форму → Паролі. Ви можете переглянути записи, оновлювати і видаляти, якщо їх не потрібно зберігати в браузері з міркувань безпеки.
 • У Mozilla Firefox користувачам треба перейти в Налаштування → Конфіденційність і безпека → Логіни і паролі → Збережені логіни.

Пошук в папці вхідних повідомлень

Є також і інший варіант пошуку акаунтів, прив’язаних до електронної пошти. Коли є один поштову скриньку в інтернеті, за допомогою якого відбувалася реєстрація на різних веб-ресурсах, можна відсортувати листи по папках, видалити повідомлення, названі спамом.

Зробити окрему папку, куди відправити листи, що містять реєстраційні дані на акаунти. У таких повідомленнях знаходиться логін і пароль для входу в ту чи іншу програму, а також інші дані облікового запису.

У тому випадку, коли помилково було видалено повідомлення з інформацією про акаунт, потрібно проводити відновлення доступу до особистий обліковий запис для потрібного сайту. Якщо реєстрація на сайті проводилась за допомогою різних електронних поштових скриньок, то описане вище потрібно виконати для кожного email.

Пошук акаунтів, пов’язаних з поштою в інтернеті непростий, але він цілком реальний при використанні підказок і дотриманні інструкції.

З моменту початку роботи в Мережі більшість з нас створило величезну кількість акаунтів в різних онлайн-сервісах. Але сьогодні ми навряд чи користуємося навіть половиною з них. А адресу електронної пошти або номер телефону в підсумку використовуються не за своїм прямим призначенням. Давайте спробуємо відшукати всі облікові записи, пов’язані з вашою адресою електронної пошти.

Це зажадає перегляду взагалі всіх своїх облікових записів для поновлення даних в них або деактивації. Ось кілька способів, які допоможуть вирішити задачу і знайти всі прив’язані до вашої поштової скриньки або номеру телефону акаунти.

Інтереси і групи

Крім кола спілкування, яскравими маркерами можуть стати інтереси. В особистих облікових записів мало хто думає про їх фальсифікацію: якщо людина захоплюється програмуванням або фотографією, то швидше за все в різних соціальних мережах він буде підписаний на групи по цим інтересам. Якщо груп немає. підійдуть лайки. Для ВК є ціла купа додатків, рекомендацій від мене тут не буде, їх можна знайти «дивитися лайки в вк». Є сайти-шпигуни, які стежать за активністю конкретних користувачів (сайт не підтверджена, може бути шкідливим).

Для інших соцмереж справи йдуть складніше. не вказує які посади лайкнув користувач, тільки групи. Пошук в Instagram теж нічого не вміє, але є сторонні сервіси типу One Million Likes, спочатку створені для просування і накрутки лайків, але корисні для нас. Для пошуку коментарів Instagram добре індексується гуглом, що дозволяє знайти всю публічну активність користувача по фільтру «site: instagram.com».

В твітері є Lists, куди ботопісателі часто додають акаунти за ключовими словами. Що ще зручніше, адже вийти з листа не можна. Написав твіт про SEO. ласкаво просимо в список сеошників навічно.

ЧТО ЕСЛИ Я ЗНАЮ ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНА?!

Подальше використання списку груп та інтересів обмежується тільки вашою уявою. Якщо є ідеї. пишіть нижче.

Самостійний пошук по номеру телефону

Іноді виникає необхідність знайти людину за номером телефону, або дізнатися про нього якусь додаткову інформацію. З метою запобігання шахрайства, або підтвердження наданих даних. Нижче ми покажемо прості способи і інструменти, які може використовувати хто завгодно.

Найочевидніше. перевірка номера в пошукових системах. Як мінімум, ви дізнаєтеся регіон за кодом оператора і можливі сторінки, на яких телефон вже з’являвся. Різноманітні оголошення, списки, запис на заходи, анкети тощо.

Далі. уточнення інформації. Пробуємо знайти номер в месенджерах і соціальних мережах. Для першого завдання, досить додати телефон в свою адресну книгу, вона повинна показати які месенджери прив’язані до номера.

Переходимо відповідними програмами і шукаємо там будь-яку корисну інформацію. фотографію, ім’я або хоча б недавню активність (щоб зрозуміти, як часто цей аккаунт буває онлайн).

Наступні кроки залежать від того, якою повнотою інформації ми вже володіємо. Для ВК, FB і ОК алгоритм приблизно однаковий. Щоб відшукати сторінку Вконтакте (якщо телефон не написаний в анкеті, що буває досить рідко, а значить не випав в пошуку), крім номера необхідно знати прізвище, яка вказана на сторінці. Або мати фотографію профілю. Спочатку на сторінці відновлення доступу потрібно вказати відомий нам номер.

Потім, після проходження капчи, написати прізвище.

Тільки після цього ВК покаже нам повне ім’я та фотографію профілю, яка знаходиться через звичайний пошук.

Якщо фотографія у нас вже є, можна скористатися нейромережею FindFace, відшукувати профілі по фото. (Upd: розробники припинили підтримку додатка)

Так само, отримавши знімок шуканого людини, виженете його через пошук за картинками, щоб побачити де ще він публікувався.

Інший варіант отримання інформації. сбербанк-онлайн. При спробі зробити переклад на номер телефону, додаток видає ім’я та по батькові одержувача, якщо у нього оформлена карта.

Існує додаток GetContact, яке показує як записані номери телефонів в адресних книгах тих, хто надав свої дані. Але врахуйте, що воно відправить в загальну базу і вашу власну книгу, завдяки чому ви підгодуйте потенційних шахраїв інформацією про свої контакти. Якщо і використовувати його, то тільки з пустого телефону.

Ще ми не радимо користуватися сумнівними і застарілими базами, як і послугами «пробівона» в мережі, тому що там майже не зустрічається коректних даних і занадто багато шахраїв.

Якщо самостійного пошуку мало, то додаткову інформацію потрібно запитувати через перевірені джерела. Це платна послуга, вартість якої залежить від регіону і складності. Для таких випадків звертайтеся в детективні агентства, що допомагають законно збирати інформацію.

BETATECH.COM.UA 2021