Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Бездротові навушники блимають синім і червоним

Table of Contents

блимають синім

Йде синхронізація між навушниками. Правий навушник повинен підключитися до лівого, або навпаки. Тільки після цього їх можна підключати до телефону, комп’ютера і т. Д. Для прикладу покажу, як це виглядає на дешевих китайських навушниках.

Лампочка може моргати іншим кольором. Наприклад, рожевим або зеленим. Головне, що це відбувається одночасно на обох навушниках і з однаковою швидкістю.

Бездротові навушники блимають червоним, синім, білим, рожевим. Горять червоним кольором. Що робити?

У цій статті мова піде про бездротові Bluetooth навушниках формату TWS (коли правий і лівий навушник роздільні, підключаються по Bluetooth і не з’єднані між собою кабелем). А точніше про те, як за індикаторами на цих навушниках визначити якісь неполадки і виправити їх. Практично всі TWS Bluetooth навушники обладнані світлодіодним індикатором. При чому індикатор, як правило, є на кожному навушнику і на зарядному кейсі. По тому, горить індикатор або блимає, і яким кольором, можна зрозуміти що відбувається з навушниками. Вони вимкнені або включені, перебувають в режимі підключення, або вже підключені до пристрою, сідає акумулятор чи ні.

Багато, при виникненні якихось проблем з навушниками (не підключаються, не заряджається, немає звуку) відразу звертають увагу на індикатор. І це правильно. У цій статті я розповім що робити, якщо індикатор на навушниках почав блимати червоним, білим, синім, рожевим або зеленим кольором. Так само розглянемо рішення, коли індикатор на бездротових навушниках горить червоним, синім або іншим кольором. Буває, що на одному навушнику індикатор горить або блимає, а на іншому немає. Розповім чому це відбувається і що робити.

Світлодіодні індикатори є як на дорогих моделях навушників, так і на найдешевших. На Airpods, наприклад, на самих навушниках індикатора немає. Є тільки один індикатор на кейсі. Але в більшості випадків індикатори розташовані на правому і лівому навушнику і на кейсі. Це характерно для різних моделей: Xiaomi Haylou, Motorola Verve Buds, Xiaomi QCY, Huawei Freebuds, Xiaomi Redmi AirDots і Xiaomi Mi True Wireless Earbuds, різні моделі від JBL, TWS навушники від OPPO, бюджетні i7s, i9s, i10, i11, i12, i30.

Важливий момент: існує велика кількість виробників TWS навушників, моделей ще більше. Всі вони різні. Індикатори на них теж різні, і ведуть вони себе по-різному. Можуть горіти і мигати різними кольорами. На одних навушниках, наприклад, коли вони зарядилися індикатор горить синім кольором, а на інших білим. Тому, я завжди рекомендую дивитися інструкцію конкретно до своїх навушників. У комплекті з ними повинна бути паперова інструкція. Якщо вона на англійській мові. її без проблем можна перевести за допомогою телефону (встановити додаток “Google Перекладач”, навести камеру і все). Або знайти інструкцію в інтернеті (по моделі).

Там повинно бути розписано, що означає певний колір і режим роботи індикатора. Що робити в тій чи іншій ситуації. І найголовніше, це буде інформація конкретно для вашої моделі.

Чому блимає індикатор на обох Bluetooth навушниках?

Коли індикатор на правому і лівому навушнику блимає однаково, то швидше за все сталася рассинхронизация і навушники не можуть з’єднатися між собою. У цьому випадку індикатор на кожному навушнику зазвичай активно блимає синім або білим кольором. З однаковою швидкістю.

READ  Телевізор Samsung настройка каналів цифрових

Що робити?

 • Коли на ваших Bluetooth навушниках індикатори блимають одним кольором і з однією швидкістю, то потрібно виконати повне скидання налаштувань і повторну синхронізацію. Як це зробити на різних навушниках я писав в окремій статті: як скинути і синхронізувати бездротові навушники між собою.
 • Як правило, ця проблема проявляється тим, що працює тільки один навушник. Тут вам так само може стати в нагоді стаття не працює один бездротової навушник, перестав грати.
 • Можливо у вас проблема з підключенням Xiaomi Redmi AirDots або Earbuds. За цим моделям я вже підготував окрему статтю.
 • Якщо проблема з Airpods: підключаємо Airpods до iPhone: не бачить, не підключаються, не працює один навушник.

Блимає червоно-синім або білим один навушник

Можливо в вашому випадку буде інший колір індикатора. Але суть в тому, що блимає тільки на одному навушнику. На правому або лівому. Тут потрібно розуміти, що якщо на другому навушнику індикатор перестає блимати взагалі (при включенні або вилучення їх з кейса). то можливо він зламаний. Або щось з зарядкою. Можете подивитися статтю не заряджається правий або лівий навушник, кейс від навушників.

Якщо ви дістаєте навушники з кейса, або включаєте їх за допомогою кнопки і індикатор загоряється на обох навушниках, а потім продовжує блимати тільки на одному навушнику, то так і повинно бути. Це означає, що навушники синхронізувалися (з’єдналися) між собою і готові до підключення. На різних моделях це проявляється по-різному. наприклад:

 • Блимає червоною-синій або синій індикатор на одному навушнику:
 • Блимає білим на одному навушнику:
 • Залежно від моделі колір лампочки може бути різним, не тільки білим, синім або червоним. Наприклад: рожевим, зеленим, помаранчевим.

Це означає, що навушники можна підключати до телефону або іншого пристрою. Можете подивитися на прикладі підключення навушників Xiaomi Redmi AirDots і Earbuds.

Якщо телефон не бачить навушники, відключіть їх від інших пристроїв і зробіть скидання налаштувань.

спалахують білим

На прикладі навушників Xiaomi Mi True Wireless Earbuds. Коли ми тільки дістаємо їх з кейса, то дуже активно починає блимати білий індикатор на кожному навушнику. Якщо це моргання білого індикатора через кілька секунд не припиняється, то навушники не можуть з’єднатися між собою.

блимають червоним

Червоний індикатор так само може повідомляти нам про проблеми з синхронізацією між навушниками.

Так само цей колір може означати низький рівень заряду акумулятора, або проблеми з підключенням до пристрою. Іноді колір індикатора може бути світло-червоним, або рожевим.

Виконайте правильне підключення до PC

Часто буває, що бездротовий навушник JBL моргає і не вдалося підключитися до PC / ноутбука. В такому випадку необхідно врахувати особливості операційної системи. Загальний процес сполучення має наступний вигляд:

 • Увійдіть в меню «Пуск», а далі «Параметри».
 • Перейдіть в розділ «Пристрої» і знайдіть пункт «Bluetooth».

Беспроводные наушники НЕ ЗАРЯЖАЮТСЯ от кейса. Что делать?

 • Увімкніть опцію і натисніть на кнопку «Додавання Bluetooth або іншого».
 • Запустіть пошук і дочекайтеся, поки в списку з’являться навушники JBL. При цьому не дивуйтеся, що на даному етапі вони блимають синім.
 • Поверніться в меню налаштувань і зайдіть в категорію «Система».
 • Увійдіть в розділ «Звук» і виберіть навушники в якості основного джерела.

Врахуйте, що PC повинен мати додатковим модуль Bluetooth, а в ноутбуці він вже вбудований за замовчуванням.

причини

Виділяється кілька можливих причин, чому навушники JBL блимають синім кольором. Це може пояснюватися наступним чином:

 • помилки підключення;
 • зависання навушників;
 • особливості ОС або проблеми з драйверами при підключенні до ноутбука;
 • несумісність пристроїв;
 • проблеми з технічною частиною;
 • неправильний підхід до об’єднання в пару і т. д.

Це базові пояснення, чому в бездротових навушниках JBL блимає синій індикатор, але основна проблема все-таки пов’язана з труднощами підключення по Bluetooth.

Не виключайте труднощі з сумісністю

Існує ще одна рідкісна причина, чому навушники JBL блимають синім кольором. несумісність версії Bluetooth. Як результат, гарнітуру взагалі не вдається з’єднати з телевізором, смартфоном, PC або ноутбуком. В такому випадку наберіть номер виробника і уточніть, чи можливо таке підключення чи ні. У процесі спілкування попросіть перевірити сумісність і запитайте, чи можливе підключення.

перезапустіть девайс

Якщо на навушниках JBL блимає синій, і вони не підключаються, причиною може бути тимчасовий збій в роботі. Спробуйте перезапустити девайс наступним чином:

 • Активуйте режим сполучення.
 • Натисніть на кнопку включення і утримуйте її 3-5 секунд.
 • Дочекайтеся, поки по черзі почнуть мигати індикатори синього / червоного кольорів;
 • Запустіть на телефоні, ноутбуці або іншому пристрої пошук бездротового девайса.
READ  Як на телевізорі включити Bluetooth Samsung

Якщо все зроблено правильно, спочатку навушники блимають синім кольором, а потім підключаються в звичайному режимі.

Що робити

Розуміючи потенційні причини несправності простіше прийняти рішення щодо подальших кроків і відновити працездатність пристрою. Нижче розглянемо основні етапи для успішного підключення.

Навушники JBL блимають синім і білим індикатором: що це значить?

Навушники JBL блимають синім? Спробуйте перезапустити пристрій, перевірте правильність роботи бездротового з’єднання і факт включення Bluetooth, зверніть увагу на правильність настройки ОС (при підключенні до ноутбука). Причиною можуть бути проблеми з драйверами, несумісність пристроїв або збої в технічній частині. Нижче детально розглянемо, що може привести до подібних проблем, і як самому усунути несправність.

Увімкніть Bluetooth і правильно проведіть сполучення

У разі, коли бездротові навушники JBL моргають синім, перевірте справність модуля Bluetooth. Для цього спробуйте підключитися до іншого смартфону / ноутбука. Якщо створення пари пройшло успішно, запустіть обладнання. При відсутності результату проблема саме в смартфоні, а не гарнітурі.

Наступним кроком переконайтеся, що Bluetooth активний і працює в оптимальному режимі. Якщо це так, перевірте факт активації пошуку пристроїв. Врахуйте, що спочатку потрібно включати Bluetooth на девайсі, з якого буде передаватися інформація, а вже потім робити це на навушниках JBL. Якщо порушити послідовність, вони часто блимають синім. Крім того, в деяких випадках може знадобитися запуск примусового пошуку.

Bluetooth навушники блимають. що це означає?

Перш за все хотілося б звернути увагу, що існує величезна кількість моделей бездротових навушників.

 • По-перше, у них у всіх різного кольору індикатори. це може бути як один колір, наприклад білий або синій. Або два, найчастіше синій і червоний або синій і рожевий.
 • По-друге, в залежності від модифікації одні і ті ж миготливі «лампочки» можуть сигналізувати про абсолютно різних процесах

Тому перше, що необхідно зробити, це знайти в інтернеті або коробці від бездротових навушників докладну інструкцію саме до вашої моделі. І подивитися, що означає, коли горять або блимають ті чи інші індикатори.

Наведу найчастіші випадки.

Якщо лампочки блимають поперемінно різними (наприклад, синім і червоним) або одним кольором (червоним, синім, білим) на обох навушниках, це означає що два модуля намагаються підключитися один до одного, але не можуть. В цьому випадку допоможе повне скидання і повторна синхронізація навушників між собою

Якщо блимає світлодіод тільки на одному TWS навушнику. білим або синім. то швидше за все вони вже спарилися і знаходяться в режимі очікування підключення. Якщо телефон їх не бачить, то має місце бути інша проблема, вирішення якої я описував в окремій інструкції

Моргання червоного або рожевого кольору може бути ознакою помилок в підключенні до смартфону або синхронізації. Допоможе знову ж скидання налаштувань до заводських. Після чого додатково необхідно видалити навушників з пам’яті пристрою

І заново їх підключити до телефону або ноутбука

Також миготливий червоний може означати, що в бездротових навушниках сідає батарейка. У більшості випадків ця проблема може супроводжуватися тим, що якщо вони раніше включалися автоматично, коли їх виймали з кейса, то тепер це можна зробити тільки кнопкою. Це перша ознака розряду акумулятора

Це основні причини, за якими Bluetooth навушники постійно блимають якимось кольором. Якісь із них є цілком нормальним станом. Інші свідчать про некоректну роботу. Якщо у вас є досвід і приклади інших помилок, то діліться ними в коментарях

Чому Бездротові Навушники Мигають Білим, Синім, Рожевим або Горять Червоним Кольором?

Багато разів читачі задавали мені питання, чому бездротові навушники блимають синім, білим, рожевим кольором або постійно горять червоним? При цьому виключення Bluetooth і повторне включення ні до чого не призводить. лампочки продовжують поперемінно моргати. З такою проблемою стикаються як власники дорогих Apple Airpods, JBL або Sumsung Galaxy Buds, так і бюджетних Xiaomi Redmi AirDots, TWS i11, i12 і інших.

Чому бездротові навушники горять червоним?

Якщо навушники горять червоним кольором, це також може сигналізувати про проблеми в роботі або про розрядженому акумуляторі. Рекомендації ті ж, що і з миготливими «лампочками»:

 • Зарядити навушники разом з футляром
 • Зробити скидання до заводських налаштувань
 • Спробувати підключити заново

При збереженні помилки при підключенні звернутися в сервісний центр.

Проблеми з драйверами (при підключенні до PC або ноутбука)

Якщо при спробі підключити навушники до ноутбука або PC вони блимають, але пристрій їх не бачить. поновіть драйвера для адаптера Bluetooth. Іноді допомагає і просте перезавантаження.

READ  iPhone 11 які навушники в комплекті

Навушники зависли

Якщо бездротові навушники JBL раніше успішно підключалися до пристрою, а потім перестали, спробуйте їх перезавантажити:

 • включите режим сполучення;
 • натисніть на кнопку включення, не відпускаючи палець протягом 3-5 секунд;
 • дочекайтеся, поки не почнеться змінне миготіння синього і червоного / білого кольору;
 • знову запустіть на смартфоні / PC / телевізорі пошук бездротових пристроїв.

Чи не включений Bluetooth або неправильний порядок підключення

Перевірте чи включений Bluetooth на пристрої до якого потрібно підключитися. Якщо так, то перевірте активований чи на ньому пошук пристроїв.

Важливо! У більшості випадків, спершу Bluetooth потрібно включати на техніці до якої хочете підключитися, а вже потім на навушниках.

бездротові, навушники, блимають, синім, червоним

При цьому, на деяких пристроях для з’єднання з навушниками потрібно примусово запустити їх пошук.

Беспроводные наушники. Вот что делать если не работают. Подключается только 1

Якщо підключаєте до телевізора або до TV-приставці, наприклад Xiaomi Mi TV, то в цій статті можна подивитися правильний порядок підключення на прикладі JBL Live 400.

несумісність пристроїв

До деяких смартфонам або телевізорів з незрозумілих причин взагалі не вдається підключити навушники певних моделей.

Тому, якщо у вас бездротові навушники не підключаються до смартфону, спробуйте написати в підтримку виробнику навушників. У повідомленні попросіть перевірити сумісність пристроїв і вирішити проблему.

Особливості операційної системи (при підключенні до PC)

Якщо навушники JBL блимають синім і не підключаються до комп’ютера, то прочитайте цю інструкцію по правильному порядку підключення і вибору джерела звуку.

При цьому, комп’ютер повинен мати зовнішній адаптер Bluetooth або вбудований в материнську плату.

Що робити якщо навушники JBL блимають синім і не підключаються?

Якщо навушники JBL блимають синім і не підключаються, то швидше за все проблема пов’язана з пристроєм, до якого ви хочете їх підключити. Нижче розберемо можливі проблеми при підключенні і підкажемо як їх вирішити.

Якщо JBL блимають синім, значить вони перейшли в режим пошуку Bluetooth пристроїв для підключення. Для того, щоб перейти в цей режим, потрібно натиснути відповідну кнопку на навушниках.

бездротові, навушники, блимають, синім, червоним

Причини і способи вирішення проблеми з підключенням:

Проблема з технічною частиною

У рідкісних випадках неможливість підключення пов’язана з технічною несправністю навушників, або пристрою до якого потрібно підключитися.

У цій інструкції ми розповіли чому можуть не підключатися навушники JBL. Сподіваємося, вона вам допомогла. Якщо є питання. задайте їх у коментарях.

Airpods горять зеленим (навушники всередині)

Це означає, що навушники заряджаються (зарядилися) від футляра.

Airpods блимають червоним

Якщо один з навушників Airpods блимає (підсвічується, перестав блимати) червоним, то це, як мінімум, дуже дивне явище. Чому? Вся справа в тому, що оригінальні бездротові навушники від Apple не мають світловий індикації на навушниках. Лампочка є тільки на футлярі!

Airpods горять помаранчевим (без навушників)

 • Кейс заряджається (див. Попередній пункт).
 • Або (коли зарядка не підключена) футляра Airpods не вистачить навіть на одну повноцінну зарядку навушників.

Airpods блимають зеленим

Подібна ситуація відбувається в тому випадку, коли ви витягуєте або встановлюєте навушники в футляр.

Що значить кожен колір індикатора Airpods?

Вітання! На футлярі Airpods є чудова штука. світловий індикатор стану навушників. Він різнокольоровий, блимає (горить) по-різному і кожному власнику цих чудових «вух» було б непогано дізнатися про те, що ця сама «веселка» означає?

До речі, інформація в статті актуальна для будь-якої моделі Airpods. 1, 2, 3 (Pro). Загалом, підійде всім і вся! 🙂

Але писати про кожен колір окрему інструкцію? У цьому немає ніякого сенсу!

Саме тому було вирішено об’єднати всі можливі кольори індикатора Airpods в одну інструкцію і розібратися, що означає кожен колір миготіння або «горіння» навушників.

Спочатку Погоріла про те, які індикації стану навушників мають офіційне походження.

Airpods блимають оранжевим

Миготіння оранжевого індикатора говорить про те, що:

бездротові, навушники, блимають, синім, червоним
 • Airpods мають якісь проблеми з підключенням. їх потрібно підключити заново.
 • Відбувається скидання налаштувань Airpods.

Airpods горять зеленим (без навушників)

Акумуляторної батареї кейса вистачить як мінімум на одну зарядку Airpods.

BETATECH.COM.UA 2021