Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Bluetooth навушники не сполучаються між собою

Table of Contents

Xiaomi Redmi AirDots НЕ сполучаються між собою що робити?

Китайські виробники цифрових пристроїв створюють аналоги популярних брендів, але в бюджетному варіанті. Тому така продукція стає популярною. Але, на жаль, їх якість знижується пропорційно ціні. У цій статті ми поговоримо про навушниках Xiaomi Redmi AirDots, чому вони не сполучаються між собою, і що ж можна робити в такому випадку.

Що робити, щоб підключити Bluetooth навушники до телефону

Після скидання налаштувань навушники, що не сполучаються між собою, помістіть в кейс і зарядити їх, щоб акумулятор мав достатній заряд. Процес підключення навушників AirDots насправді досить простий. І не відрізняється для пристроїв з iOS або Android. На будь-якому телефоні це робиться так: потрібно після підзарядки дістати навушники з їх кейса і, не чіпаючи кнопки, дати можливість знайти один одного. Досить почекати близько 10 секунд. Після цього включіть Bluetooth в телефоні.

Навушники AirDots створені таким чином, що можуть працювати на двох різних пристроях незалежно один від одного. Тому в списку підключених по Bluetooth пристроїв в телефоні можуть відображатися два: і лівий, і правий.

Але в такому випадку вони не будуть працювати правильно. Так як при сполученні синхронно вони повинні відображатися в списку як один правий навушник. AirDots R. Після включення блютуза на телефоні виберіть правий навушник в списку і перевірте їх роботу зараз.

Якщо не вдалося і зараз їх підключити, значить ви щось знову зробили неправильно.

Чому навушники AirDots НЕ сполучаються між собою

Але обидва Xiaomi Redmi AirDots ніяк не бажають відтворювати музику. Так буває, коли ми покладаємося на свою інтуїцію, не читаючи інструкцію. Хоча російською мовою її може і не бути в комплекті (за цим посиланням можна знайти російськомовну інструкцію).

Навушники від різних брендів часто мають свій принцип сполучення з мобільним телефоном або іншими пристроями по Bluetooth. Цим вони підкреслюють свою індивідуальність і вимагають звернути на це увагу користувачів. Залежно від моделі способи підключення також можуть відрізнятися. Щоб знайти інформацію для своєї, точно вкажіть символи з назви навушників.

Повернення до початкових установок Xiaomi Redmi AirDots

Якщо ви вже підключили навушники до телефону, швидше за все вони відмовляються працювати синхронно. Музика звучить тільки з одного. Якщо натиснути на кнопку іншого навушника, музика починає звучати в ньому, але при цьому в першому звучати перестає. І так може тривати нескінченно. Давайте виправимо це. Для початку Відв’яжіть Redmi AirDots від свого смартфона.

  Нам потрібно відкрити меню швидкого доступу і вибрати кнопку Bluetooth або знайти це вікно через основні настройки;

Маніпуляції з вашим мобільним телефоном завершилися. Тепер перейдемо до налаштування самих навушників. Якщо Xiaomi Redmi AirDots як і раніше не сполучаються між собою, необхідно скинути їх налаштування до заводських. Для цього потрібно вийняти їх з кейса і затиснути кнопки синхронно на обох навушниках.

Не РАБОТАЮТ одновременно Bluetooth наушники! РЕШЕНИЕ проблемы. iApple Expert

Утримуйте більше 30 секунд, вони повинні вимкнутися в супроводі довгого сигналу. Цей звук відтворюється кожним навушником.

Інструкція з використання вкладишів Xiaomi Redmi AirDots

Бездротове Bluetooth пристрій від Xiaomi має велику перевагу перед іншими навушниками. це кейс. Він являє собою футляр для їх зберігання, в якому вони не будуть схильні до механічного впливу, ударам і іншим факторам. Кейс є ще і зарядним пристроєм для AirDots або пауербанком. З його допомогою в подорожах ви зможете заряджати навушники кілька разів. У зв’язку з цим термін його служби без підзарядки значно збільшується. Досить на кейсі підняти заряд до максимуму.

Кожен навушник оснащений механічною кнопкою, за допомогою якої здійснюється управління програванням. А також управління деякими функціями і можливостями бездротового пристрою. Наприклад, кнопкою можна відповідати на голосові виклики в телефоні. Або ставити програвання музики в плеєрі смартфона на паузу. натисніть один раз на кнопку. Як відновити відтворення музики натисніть на кнопку ще раз.

Ви можете легко вимкнути пристрій. Для цього натисніть і утримуйте кнопку правого вкладиша близько 5 секунд. Тепер ви знаєте що потрібно робити, якщо навушники Xiaomi Redmi AirDots з якоїсь причини не сполучаються між собою. А також яким чином користуватися бездротовим гаджетом.

Як підключити

Дістаємо гарнітуру tws з кейса, включаємо кнопку на кейсі для активації заряду, якщо це необхідно. Варто перед включенням I18 перевірити заряд.

Після вилучення I18 блимають червоним, сполучаються між собою. Чи включається смартфон, активується функція Bluetooth, і в знайдених пристроях знайти відповідну модель, почати сполучення.

Подальше підключення буде проходити автоматично. Але при сполученні з новим пристроєм буде потрібно повноцінна процедура підключення.

Якщо користувач бажає підключити I18 до двох пристроїв відразу, то слід по черзі підключитися до обох, а після регулювати їх окремо.

bluetooth, навушники, сполучаються

Бездротові навушники i18 TWS

Однією з останніх Китайських розробок стали навушники I18 tws. міні модель з сенсорним управлінням. У модель вбудований мікрофон гучного зв’язку для ведення переговорів.

опис

I18 підтримуються бездротовим зв’язком Bluetooth 5.0, що забезпечує високу якість передачі голосу. Розмір tws гаджета дозволяє носити в кишені куртки або штанів.

Управління сенсорне, власнику не потрібно натискати на клавіші, немає неприємних відчуттів для вух. I18 сумісні зі смартфонами, планшетами, де є Bluetooth.

Два навушника працюють разом або окремо. Бездротові навушники i18 можливо підключати до двох пристроєм одночасно, переходити з одного на інший при необхідності.

якість звуку

Якісне звучання забезпечується вбудованими драйверами, матрицями. Користувачі відзначають, що звук став майже таким же, як у Apple.

Низькі частоти не так виражені, через що басів для прослуховування важких композицій може не вистачати. Але присутні чисті середні, верхні частоти, що відмінно передає класичну, танцювальну музику.

Хороше звучання I18 у року, джазу. Деталізація інструментів та вокалу також на гідному рівні. А також відзначається хороша передача мови при переговорах.

Однак, для розмов краще вибирати негучний місце. офіс, квартира, конференц-зал. Через відсутність шумозаглушення I18 погано використовується при вітрі або в громадському транспорті.

Комплектація

I18 поставляється в білій упаковці з позначають найменуваннями, наклейками, що підтверджують справжність гаджета.

На коробці tws вказані функції, деякі технічні характеристики. У коробці знаходяться:

 • самі навушники;
 • чохол з силікону;
 • провід для заряду футляра;
 • power bank для зарядки;
 • оригінальна упаковка;
 • інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
READ  Як підключити навушники до комп'ютера Windows 10

Не работает 1 bluetooth наушник. Синхронизация наушников Xiaomi airdots,earbuds,airpods.

один навушник

Щоб підключити один tws навушник, слід виконати деякі дії:

 • вийміть з кейса тільки один навушник;
 • для підключення одного утримується кнопка на дужці, як тільки індикатор загориться, значить, I18 готові до об’єднання в пару;
 • на телефоні активувати пошук по Bluetooth. Коли телефон побудує список доступних пристроїв, вибрати в ньому навушники, зробити пару;
 • дочекатися, поки припинитися миготіння обох індикаторів.

Як тільки I18 витягується з кейса, відразу ж відбувається сполучення. Ніяких додаткових дій не потрібно.

Власник може як прослуховувати музику самостійно, так і поділитися гарнітурою tws з одним.

 • Одночасно затиснути і утримувати кнопки на обох навушниках tws до тих пір, поки індикатор не почне поперемінно мигати синім і червоним.
 • Двічі клацнути по кнопці правого навушника.
 • При успішному сполученні головний навушник буде як і раніше блимати синім, червоним, а ведений. синім.
 • На телефоні включити пошук пристроїв по Bluetooth.
 • Коли телефон видасть знайдені пристрої, вибрати в ньому потрібні навушники і створити пару.
 • Після синхронізації з телефоном I18 будуть блимати синім кольором.

Навушники швидко сполучаються один з одним.

Bluetooth навушники і цілий день з музикою

Навушники Bluetooth працюють в режимі прослуховування музики до 4 годин. А зарядний кейс робить 4 повних циклу заряду навушників до повної своєї розрядки. Насолоджуйтесь улюбленими піснями, розмовляйте і ведіть переговори в будь-який час

Навушники бездротові з вологозахистом

У бездротових навушниках вбудована система вологозахисту, а значить вони не бояться ні поту, ні дощу

Бездротові навушники Wi-pods TW80 і їх особливості

Дальність прийому сигналу при відсутності перешкод: 10 м

Ємність батареї зарядного кейса 500 мАг

Ємність батареї одного навушника 35 мАг

Час роботи навушників в режимі очікування: 200 ч

Сумісність: Android, iOS, Mac, Windows

Навушники бездротові автоматично сполучаються з телефоном

Навушники з блютузом Wi-pods TW80 сполучаються між собою автоматично. Досить просто дістати їх з кейса. Ніяких додаткових дій з Вашого боку не буде потрібно. Далі просто знайдіть їх в доступних пристроях Bluetooth у себе на гаджет і все. вони готові до використання

Завдяки технології BT 5.0, з’єднання більш стабільне і швидке, підходить для всіх моделей сучасних гаджетів на системі Android або iOS, які підтримують функцію Bluetooth.

Основні параметри

Мікрофон (чутливість): 42дБ (/.3 ДБ)

Навушники бездротові з технологією Bluetooth V5.0

Швидкість передачі звуку в два рази вище. Навушники беcпроводние мають функцію завадостійкості. Навушники з шумозаглушенням допоможуть не відволікатися на сторонній шум зовнішнього середовища. Підвищена якість сигналу завдяки bluetooth 5.0 забезпечує стабільність

Бездротові навушники Wi-pods TW80 Bluetooth гарнітура Bluetooth навушники 5.0. білі

Безпровідні навушники. кращі бездротові навушники з мікрофоном Wi-pods TW80. Зарядний кейс з дисплеєм виконаний з якісного, міцного матеріалу на 500 мАг.

Навушники бездротові надійні в шкарпетці. Вкладиш зручно і комфортно розташовується в вушній раковині. А амбушюри виконані з м’якого силікону. Об’ємний стереозвук забезпечує високочастотну технологію HIFI.

Активні навушники Bluetooth Wi-pods TW80. відмінний варіант для подарунка

Бездротові навушники сумісні з системами Android, iOS, Windows

Нашим пріоритетом є турбота про клієнта. Тому в комплект входять гарантійний талон і інструкція російською мовою. У разі будь-яких питань Ви можете звернутися за допомогою до менеджера по номеру, зазначеному в гарантійному талоні. Тепер управління навушниками стало ще простіше!

Bluetooth навушники без проводів Wi-pods TW80 мають поліпшеним звучанням. Розташування динаміків дозволяє насолоджуватися будь-яким жанром музики. А на самому кейсі розташований дисплей для контролю рівня заряду навушників. Навушники з мікрофоном для телефону можуть служити, як навушники для iPhone, так і для будь-якої іншої моделі телефону: meizu, Меизье, Xiaomi, Xiaomi, Samsung, Samsung, Apple, Apple, huawei, Huawei, LG

Кращі навушники без проводів за невисоку ціну!

Управління одним дотиком до Bluetooth навушника

Управління треками і дзвінками відбувається за рахунок одного лише дотику до сенсорної панелі бездротового Bluetooth навушника гарнітури:

Один клік на сенсорної панелі будь-якого з навушників. програвання / пауза треку

Подвійний клік на сенсорної панелі правого навушника. програвання наступного треку

Подвійний клік на сенсорної панелі лівого навушника. програвання попереднього треку

Один клік на сенсорної панелі будь-якого з навушників під час вхідного дзвінка. відповідь

Беспроводные Наушники Работают по Отдельности. Как Сбросить Настройки и Синхронизировать?

Затискання сенсорної панелі будь-якого з навушників на 2 сек під час розмови. завершення

Потрійний клік на сенсорної панелі правого навушника. звук

Потрійний клік на сенсорної панелі лівого навушника. звук-

Затискання кнопки сенсорної панелі на 2 секунди на одному з навушників. виклик Siri, GoogleOk

Як усунути проблему рассинхронизации?

Крім описаного вище способу є кілька інших операцій, які допоможуть синхронізувати навушники:

 • Видалення пари. Однією з частих помилок є спроба підключення девайса без попередньої синхронізації. Для вирішення проблеми потрібно, щоб гаджет «забув» сполучення. Зайдіть в диспетчер пристроїв Bluetooth, знайдіть на сторінці парних навушники і скасуйте з’єднання за допомогою кнопки «Забути пристрій».
 • Скидання налаштувань вручну. На кейсі немає спеціальних кнопок? Вам потрібно буде вийняти звідти обидва навушника і натиснути кнопку включення. Натискання має тривати близько хвилини. Світлодіодний сигнал спочатку загориться, потім блимає згасне.
 • Скидання налаштувань вручну в кейсі. Якщо попередній спосіб не спрацював, повторіть ці дії, тільки навушники з кейса, не виймайте.
 • Скидання налаштувань за допомогою кейса. Якщо на зарядному пристрої є спеціальна кнопка, тоді гаджет потрібно помістити всередину кейса. За аналогією з попереднім способом потім потрібно тиснути на кнопку включення не менше 60 секунд.

Чому телефон перестав бачити Bluetooth навушники?

Але спочатку розберемося в причині. Справа в тому, що більшість сучасних бездротових навушників мають одиночний режим роботи. Навіть бюджетні китайські TWS i9s, i10, i11 і i12 можуть підключатися до смартфону окремо без другого модуля. Це зручно, якщо ви хочете слухати музику або розмовляти по телефону і одночасно бути в курсі того, що відбувається навколо, наприклад, коли їдете за кермом. Особливо це актуально для внутріканальних навушників, які повністю перекривають слуховий прохід від проникнення сторонніх звуків.

Так ось, перехід в режим роботи по одному відбувається автоматично, якщо ви дістаєте з чохла свої навушники не одночасно, а через невеликий проміжок часу. досить навіть 15-20 секунд. Справа в тому, що відразу після виймання їх кейса, TWS навушники починають шукати по Bluetooth собі пару. І не знайшовши її, переходять в моно режим. Таке часто відбувається випадково. дістали перший, задумалися про щось, потім дістаєте другий. а він уже не працює. В результаті звук йде тільки «в одне вухо».

Основні правила використання

При користуванні безпровідною гарнітурою необхідно дотримуватися кількох рекомендацій. Вони допоможуть значно збільшити термін служби і зберегти високу якість звуку.

 • Для здійснення правильного з’єднання необхідно дотримуватися всіх правил і рекомендацій. Вони вказуються виробником в керівництві по використанню.
 • Відсутність проводового з’єднання є головною перевагою цієї гарнітури. Для того щоб при використанні не виникали перебої, відсутність звуки або сторонні шуми, обидва пристрої рекомендується тримати на близькій відстані один до одного. На вулиці воно може скласти близько 50 метрів. При знаходженні в закритому приміщенні. не більше 20 метрів.
 • Внутрішню поверхню навушника необхідно регулярно очищати від скупчилися забруднень. Ворсинки або сміття, що зібралися на сітківці, значно знижують якість звуку, що поступає. Крім цього, бруд може потрапити всередину пристрою, що призведе до швидкого виходу з ладу. Для видалення забруднень підійде м’яка щітка або ватяна паличка.
 • Після використання гарнітура повинна зберігатися в спеціальному кейсі, який йде в комплекті. Такі кейси обладнані вбудованою батареєю, яка забезпечує підзарядку навушників. Зберігання в чохлі також захистить від раптової втрати одного з пристроїв.

Опубліковано kachlife в 27.10.2020 27.10.2020

Навушники відносяться до обов’язкового аксесуару при купівлі мобільного пристрою або плеєра. Сучасні виробники пропонують своїм покупцям широкий асортимент, серед якого найбільшу популярність отримала Bluetooth гарнітура. У процесі використання користувачі стикаються з проблемою, коли після підключення працює і чому грає тільки один динамік. Для виправлення цієї проблеми підійдуть кілька способів.

READ  Навушники Xiaomi AirDots pro Неможливо зарядити телефон

Як виправити проблеми в роботі навушників

Щоб спробувати вирішити можливі труднощі у використанні бездротової гарнітури, потрібно виконати одну з наступних рекомендацій:

 • Повністю зарядити, а в разі необхідності, перезавантажити пристрої (PC, смарфона, планшет та ін.).
 • Перевірити, чи правильно вибрано пристрій для сполучення зі списку пропонованих (за назвами).
 • Переконатися, що гучність включена.
 • При використанні MP3 плеєра, потрібно знати, чи може декодер зчитувати аудіофайли, розміщені на карті пам’яті. Деякі моделі можуть відтворювати звук тільки в форматі MP3 і WMA, (для цього ознайомитися з інструкцією навушників)
 • Перевірити, чи працюють навушники через кабель в вимкненому стані. Якщо так, то проблема передачі звуку в сумісності Bluetooth каналів. Рішення. використовувати інший сумісний пристрій або встановити відповідне програмне забезпечення.

Працює тільки один навушник

Найбільш поширені причини відмови одного динаміка відображені в таблиці.

причини несправності Рішення
забруднення Почистити засобом для догляду за побутовою технікою
Деформація або вихід з ладу акумулятора Допоможе заміна батареї в сервісному центрі
Навушники далеко від основного пристрою Провести перепідключення і скоротити відстань між ними
Помилка при сполученні пристроїв Потрібне перезавантаження, повторне підключення
Неправильні програмні установки джерела Перезавантаження пристроїв, перепрошивка, оновлення драйверів
Пошкодження модуля Bluetooth, несумісність версій Bluetooth навушників і пристрою, що підключається Оновлення смартфона або заміна навушників на більш сучасні

Якщо виконані операції не допомогли, ймовірно, причина того, чому не працюють один бездротової навушник, пов’язана з наступним:

 • пошкодженням проводу всередині оголовники або вихід з ладу одного динаміка, якщо це накладні навушники;
 • пошкодження внутрішньої частини навушника, забруднення, механічний вплив, вологість. якщо це вакуумні, внутрішньоканальні пристрої (маленькі навушники).

Такі несправності вирішуються тільки в сервісних центрах, або заміною пристрою.

Чому бездротові навушники працюють по одному: чи може працювати один Bluetooth навушник, як правильно підключити

Навушники несподівано перестали працювати

Одна з найчастіших проблем. при повному заряді і успішному сполученні навушники не працюють.

 • навушники розрядилися;
 • акумулятор несправний;
 • плата навушників пошкоджена.

В обох випадках потрібне оперативне втручання в начинку гарнітури, заміні акумулятора або придбання нових навушників.

Акумулятор в бездротових навушників самостійно замінити неможливо. Він вимагає перепайки дрібних проводів. У цьому допоможуть тільки майстри сервісних центрів.

Що робити користувачеві, якщо бездротові навушники не сполучаються один з одним. Xiaomi, Elari і інші моделі

Отже, заповітні навушники куплені, смартфон налаштований і все готово до того, щоб почати довгоочікуваний сеанс прослуховування без вічно плутаються і заважають проводів. А тут на тобі. навушники не сполучаються між собою! Не думайте, що це тільки вам не пощастило, адже дана проблема досить поширена, притому що її рішення в абсолютній більшості випадків лежить на поверхні.

Чи не Коннект через помилки підключення

Якщо мова йде про нову гарнітурі, яка ніяк не хоче підключатися до смартфону, раз у раз видаючи помилку, а то і зовсім не реагуючи, то виявити слабку ланку можна буде за лічені хвилини:

  Для цього достатньо просто спробувати підключити пристрій до іншого смартфону, подивившись на його реакцію. І якщо Connect піде, то значить все-таки справа в попередньому смартфоні, а точніше в справності або коректності роботи його Bluetooth-модуля.

Останній, до речі, також легко перевіряється за допомогою синхронізації з будь-якими іншими аксесуарами.

Полягає вона в тому, що багато користувачів через незнання не виробляють примусового включення гарнітури, бачачи її автоматичну активацію при первинному вилученні з зарядного кейса.

Тим часом, таких дій може виявитися недостатньо, тому краще все-таки запустити пристрій вручну, знайшовши для цього фізичну клавішу, яка може перебувати як усередині, так і зовні комплектного кейса.

Якщо мова йде про нову гарнітурі, яка ніяк не хоче підключатися до смартфону, раз у раз видаючи помилку, впору повірити Bluetooth. Крім того, необхідно діагностувати саму гарнітуру на предмет справності

Призначення головного навушника

А чи знаєте ви, що в парі один навушник призначається головним пристроєм? Саме головний навушник сполучається зі смартфоном або будь-яким іншим носієм. Що стосується другого навушника, то він підключається до першого, і тільки після цього здійснюється синхронізація зі смартфоном або будь-яким іншим гаджетом.

Тепер про призначення. У більшості випадків, виробник надає можливість вибору головного пристрою користувачеві, але буває і інакше.

І якщо, наприклад, головним призначений за замовчуванням правий навушник, а ви намагаєтеся підключити його до лівого і тільки потім синхронізувати пару з носієм, то цілком передбачувано відбувається збій. Якщо ж ви самі призначаєте головний пристрій, то необхідно дотримуватися тієї ж послідовності, інакше результат буде аналогічним попередньому.

У більшості випадків виробник надає можливість вибору головного пристрою користувачеві, але буває і інакше. І якщо, наприклад, головним призначений за замовчуванням правий навушник, а ви намагаєтеся підключити його до лівого і тільки потім синхронізувати пару з носієм, то цілком передбачувано відбувається збій

можливі поломки

Якщо всі вжиті спроби підключення виявилися безуспішними, то впору констатувати поломку.

Природно, попередньо переконавшись в тому, що;

 • обидва навушника включені;
 • відстань між навушниками не перевищує допустимого значення;
 • гарнітура не розряджена, як це особливо часто трапляється при першій розпакуванню.

Тепер про можливу поломку. Остання може статися як з одним, так і з обома навушниками, особливо якщо останнім часом можна було помітити їх тихе звучання, шипіння, ECHO, пропажа і інші збої в роботі.

Крім того, важливо враховувати, чи йде мова про нові навушниках або вони вже були у вжитку. У першому випадку можливий заводський брак, тому краще скористатися гарантією, обмінявши продукцію на іншу або оформивши повернення протягом 14-денного терміну з моменту покупки.

У другому необхідно згадати, що саме передувало виходу з ладу, оскільки від цього безпосередньо залежатимуть перспективи ремонту.

І найчастіше, якщо функціонують раніше навушники перестають працювати, проблема обумовлена ​​наступними негативними чинниками впливу:

 • Механічні ушкодження. Це може бути все що завгодно. удар, защемлення, падіння на тверду поверхню, проблеми з контактами.
 • Вода і влага.Еслі навушники не отримали захист від води і вологи, то часом навіть потіння під час інтенсивного фізичного навантаження може спровокувати їх вихід з ладу. А що вже говорити про дощ, душ або купання.
 • Акумулятор. Якщо гарнітура запускається, але дуже скоро перестає працювати, то, найімовірніше, її батарея наказала довго жити. До слова, ця поломка є однією з найпоширеніших і особливо часто трапляється з недорогий китайською продукцією.

Будь-яка з перерахованих вище поломок є приводом для негайного звернення до сервісного центру, адже чим швидше буде розпочато ремонт, тим більше шансів повернути навушники до життя.

Природно, це стосується дорогих моделей, оскільки витрати по ремонту бюджетних вкладишів можуть перевищити їх вартість.

Що стосується самостійного вирішення проблеми, то намагатися лагодити навушники самому варто тільки в тому випадку, якщо у вас є досвід роботи з дрібної електронікою і відповідний інструмент. У всіх інших випадках краще навіть не братися, якщо, звичайно, остаточна втрата гарнітури не буде для вас болючою.

Як виправити, якщо Bluetooth-навушники не підключаються до телефону

А буває і так. смартфон або не бачить навушники, або видає помилку підключення. У цьому випадку також слід звертати увагу на те, нова чи гарнітура або б / у-шная, оскільки цей нюанс значною мірою полегшує діагностику.

3 Спосіб скидання бездротових навушників.

Ще один спосіб скидання при рассинхронизации, здійснюється затисненням кнопок на навушниках, поміщених в кейс. Також затискаємо їх на 60 секунд і дивимося на індикацію процесу. (На кейсі в такому випадку зазвичай немає ніяких кнопок). Даний спосіб є найменш поширеним, але все ж зустрічається.

4 Спосіб скидання бездротових навушників.

У даній статті ми розглянули найбільш можуть трапитися, і якщо зовсім нічого не допомогло, то можна спробувати покомбініровать попередні способи. Або ж все-таки ще пошукати керівництво користувача саме до вашої моделі навушників.

Несумісність версій Bluetooth

Проблеми з несумісністю версій Bluetooth виникають рідко, тому що в теорії все стандарти сумісні один з одним. Окремі користувачі звертаються до фахівців в сервісний центр зі скаргами на програмні збої в інтерфейсі Bluetooth.

READ  Як на телевізорі включити Bluetooth Samsung

І хоч такі ситуації вважаються одиничними, потрібно переконатися, що версії Bluetooth на телефоні і навушниках сумісні. В іншому випадку доведеться поміняти телефон або бездротову гарнітуру.

апаратні поломки

Дешеві пристрої або аналоги дорогих брендів швидше виходять з ладу. Бюджетна гарнітура відрізняється низькою якістю збірки і нестабільним сигналом. Також у дешевих моделей швидше зношується акумулятор, перестає тримати заряд.

Правильне підключення бездротових навушників до телефону Android

Якщо правильно підключити Bluetooth навушники до гаджету, то ймовірність появи неполадок істотно знижується. Давайте розглянемо інструкцію:

  Активуємо Bluetooth гарнітуру, після чого виконуємо між пристроями пару. Для цього затискаємо клавішу живлення і утримуємо її до моменту, поки індикатор не почне блимати або не змінить колір. Детальну інформацію можна знайти в інструкції до телефону.

 • Виконуємо розблокування гаджета. Для цього входимо в «Налаштування», потім вибираємо пункт «Bluetooth».
 • Активуємо модуль Bluetooth. просто пересуваємо у відповідному рядку повзунок.
 • Телефон в автоматичному режимі почне шукати знаходяться поблизу пристроїв. Вони будуть показані в окремому списку.
 • Вибираємо в списку потрібний апарат. Потім тиснемо на його назву, щоб виконати підключення. Якщо з’явиться пропозиція ввести пароль, то за замовчуванням це «0000».
 • Парні пристрої завершено. Якщо проблеми з підключенням залишилися, переходимо до наступного методу.

  Навушники зламалися

  Бездротові навушники коштують дорожче своїх аналогів з проводом, тому багато людей намагаються економити і купують недорогі бездротові моделі. Пам’ятайте, що безкоштовного сиру не буває і якщо ви купили дуже дешеві Bluetooth навушники ви можете стати жертвою тотальної економії виробника на кожному елементі навушників, починаючи від апаратної начинки закінчуючи програмним забезпеченням. Імовірність поломки значно зростає.

  Якщо ваші навушники не працюють з телефоном переконайтеся, що вони взагалі знаходяться в робочому стані. Спробуйте їх включити. Якщо не включаються, поставте на зарядку. Якщо не заряджаються і не включаються. вердикт очевидний, вони зламалися. Якщо заряджаються але не включаються, спробуйте ввести їх в режим сполучення шляхом довгого утримання кнопки харчування, в залежності від моделі може знадобиться утримувати кнопку протягом до 10 секунд. Якщо після цього навушники не включилися і телефон їх не бачить, швидше за все вони зламалися і їх потрібно ремонтувати або замінювати.

  Ще одна причина виходу з ладу бездротових навушників. погана якість вбудованого акумулятора. Ви купили навушники, слухали їх протягом кількох тижнів і ось вони стали тримати заряд всього протягом декількох десятків хвилин замість обіцяних кількох годин. Якщо таке трапилося. це заводський брак і вам потрібно постаратися повернути навушники виробнику. Або, якщо є таке бажання, відремонтувати по гарантії.

  Іншим видом апаратної поломки є постійні перешкоди під час відтворення звуку навіть в тому випадку якщо джерело звуку знаходиться в декількох сантиметрах від навушників. Якщо навіть на дуже близькій відстані від джерела звук відтворюється в перешкодами або переривається. це поломка передавального модуля Bluetooth. Залежно від ситуації здайте навушники виробнику або відремонтуйте їх.

  Вода. головний ворог бездротових навушників. Якщо на упаковці або в інструкції явно не вказано що вони мають захист від вологи або бризок, намагайтеся не піддавати навушники впливу води і навіть прогулянка під легким дощем може виявитися фатальною для електронної начинки. Саме з цієї причини я вкрай не рекомендую використовувати звичайні навушники під час важких фізичних тренувань. Під час тренувань ви активно потієте, а піт набагато агресивніше звичайної води діє на електронні компоненти. Якщо всередину навушників потрапить хоча б одна крапля. можуть бути серйозні проблеми аж до повної поломки пристрою. Займатися спортом можна лише в навушниках з захистом від поту і вологи.

  Як усунути проблему

  Якщо телефон не знаходить Bluetooth гарнітуру, виконайте наступні дії:

  • Підключіть навушники до зарядного пристрою і залиште на 2-3 години. Точний час дивіться в інструкції.
  • Підключіть Bluetooth навушники до іншого пристрою. Можливо, проблема пов’язана з несумісністю гарнітури і телефону.
  • Гарнітура і смартфон несумісні по протоколу Bluetooth. При покупці уточніть специфікацію бездротової мережі у продавця.
  • Перевірте, чи активована функція Bluetooth. Для цього в «Налаштуваннях» знайдіть пункт «Безпровідні мережі». Тут поставте повзунок у включеному стані.

  3 Спосіб скидання бездротових навушників.

  Ще один спосіб скидання при рассинхронизации, здійснюється затисненням кнопок на навушниках, поміщених в кейс. Також затискаємо їх на 60 секунд і дивимося на індикацію процесу. (На кейсі в такому випадку зазвичай немає ніяких кнопок). Даний спосіб є найменш поширеним, але все ж зустрічається.

  2 Спосіб скидання бездротових навушників.

  Якщо на кейсі ваших навушників є кнопка, то більш ніж ймовірно, що скидання буде проводитися за допомогою неї.

  Навушники поміщаємо в кейс, затискаємо цю кнопку, і також чекаємо близько 60 секунд, спостерігаючи за процесом скидання.

  Пс. Підключення до таких навушників здійснюється, як правило, коли навушники знаходяться всередині кейса з відкритою кришкою.

  До прикладів скидання в кейсі відносяться такі навушники як Apple Air Pods, Xiaomi AirDots Pro

  Що робити якщо перестав працювати один навушник в бездротових bluetooth навушниках?

  Поява технології bluetooth сприяло застосування її для звільнення користувачів телефонів (і інших пристроїв) від зайвих проводів шляхом передачі даних по повітрю. Зараз неможливо уявити мобільний пристрій, в якому б не було цієї функції.

  Згодом технологія все більше впроваджувалася в цей напрямок і сьогодні вже з’явилася величезна кількість пристроїв, що використовують bluetooth для бездротового зв’язку з іншими гаджетами: розумні годинник, фітнес-браслети, бездротові миші і клавіатури, бездротові колонки і навушники, інша техніка.

  У даній статті ми розглянемо бездротові навушники з бездротовим з’єднанням між мобільним пристроєм, а також між собою. Технологія таких навушників (TWS) ще молода. І при їх використанні періодично з’являються зависання, збої, рассинхронизации. При цьому, це нормальне явище і виробник не приховує можливості таких випадків і описує в керівництві користувача дії для їх скидання.

  Вартості цих навушників пропорційна досконалості їх зв’язку. Чим вище версія bluetooth, тим стабільніше працює зв’язок без роз’єднання. Також від самої вартості залежить і начинка навушників. Чим вище їх вартість, тим краще “інтелектуальна” начинка і навушники самі перевіряють синхронізацію між собою. У дешевших доводиться вручну виробляти їх скидання для подальшої синхронізації.

  ПС. Варто відзначити, що навушники такого типу можуть працювати і окремо. А в разі наявності мікрофона, використовуватися, як гарнітура.

  Але як не крути, рассинхронизация, або якісь інші збої, все ж відбуваються навіть в самих дорогих бездротових навушниках (наприклад, Apple Airpods).

  Скидаємо настройки бездротових навушників

  Процес скидання у всіх моделей майже однаковий. Скрізь необхідно затискати якісь кнопки / кнопку.

  Перш ніж зробити скидання, буде правильніше спочатку відв’язати навушники від телефону.

  Як виявити збій синхронізації навушників?

  1 Спосіб скидання бездротових навушників.

  Найчастіший випадок, коли на кейсі немає ніяких кнопок. Тоді обидва навушника виймаються з кейса. Проводиться затиск кнопок на навушниках протягом близько 60 секунд. При цьому процес скидання можна буде спостерігати за миготливим светодиодам. Загоряння, миготіння, загасання.

  Після скидання перевіряється робота навушників, і при необхідності процедура повторюється. Можливо, буде потрібно повторити дію від 2 до 5 разів. Також в таких випадках можна спробувати зробити підключення навушників по одному, перевірити що вони працюють самі по собі і після цього провести ще раз скидання.

  До прикладів скидання таким способом можемо віднести дуже полюбилися bluetooth навушники Xiaomi Redmi AirDots

  4 Спосіб скидання бездротових навушників.

  У даній статті ми розглянули найбільш можуть трапитися, і якщо зовсім нічого не допомогло, то можна спробувати покомбініровать попередні способи. Або ж все-таки ще пошукати керівництво користувача саме до вашої моделі навушників. Якщо у вас будуть свої способи скидання, чекаємо їх в коментарях нижче))

  BETATECH.COM.UA 2022