Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Central meru пише iPhone в погоді

Table of Contents

Що потрібно робити для виправлення невірної геолокації

Будемо вважати, що ви перебуваєте у вільному від сильних перешкод місцевості і не розташувалися під землею або в літаку.

При проблемах з визначенням місця розташування в першу чергу слід виконати наступні кроки:

 • Закрийте всі програми в меню багатозадачності
 • Вимкніть розташування, пройшовши по шляху: «Налаштування» # 8212, “Конфіденційність” # 8212, «Служби геолокації»

central, meru, пише, iphone, погода

 • Перезавантажте пристрій, затиснувши відповідні клавіші або через меню вимикання
 • Увімкніть геолокацію в настройках
 • Більш простим варіантом цієї дії є банальне перемикання тумблера служб геолокації.

  Як в iPhone прибрати місто з погоди?

  З подивом виявив, що виявляється далеко не всі користувачі знають, як правильно налаштувати стандартний додаток Погода на iPhone, незважаючи на те, що програма має в своєму арсеналі мінімум налаштувань. У сьогоднішній статті розберемо, як навчити iPhone показувати погоду автоматично, в залежності від вашого місцезнаходження і розберемо ще кілька корисних речей.

  Налаштування програми на iPhone і iPad

  Налаштування програми «Погода» для iPad і iPhone рекомендується почати з установки автоматичного визначення. Що потрібно зробити:

  • Зайти в налаштування пристрою.
  • Вибрати розділ «Конфіденційність».
  • Відкрити підрозділ геолокації, потім «Погода». Телефон буде знаходити своє поточне розташування власника.
  • Замінюється пункт «Ніколи» на «Завжди» або «при використанні програми».

  У чому суть внесеного зміни? Якщо встановити параметр «Завжди», актуальні погодні дані будуть оновлюватися і відображатися постійно. У другому випадку, уточнення інформації буде відбуватися тільки тоді, коли користувач активує додаток.

  Важливо! При бажанні можна в окремий список занести міста, які цікаві користувачеві, і переглядати актуальну інформацію по ним.

  Як додати відображення прогнозу на екран блокування

  Можна зробити так, щоб погода відображалася на екрані блокування iPhone. Встановлюється все досить просто. Що слід зробити:

  • Дати дозвіл на постійне відстежування місцеположення телефону. Робиться це через «Налаштування». «Конфіденційність». «Геолокація». «Погода».
  • Встановлювати відображення місцевого прогнозу на екрані блокування потрібно через режим «Не турбувати» в «Налаштуваннях». Визначається індивідуальний часовий проміжок.
  • Також потрібно активувати параметр «Відхід до сну», так само «Налаштування» і «Не турбувати».

  До відома! Постійне відстеження істотно знижує запас батареї.

  Відповідно, після того як час режиму підійде до кінця на екрані блокування буде з’являтися інформація про погоду. Функція показує тільки місцеву погоду (де знаходиться користувач).

  Погода Live

  На мій смак, одне з найбільш красивий погодних додатків. На біжать по екрану хмари можна милуватися нескінченно. Красиві графіки, напівпрозорі картки, що обертається флюгер, карта опадів і відстеження ураганів. Інформативний віджет з не менш красивими хмарами. Але все це йде в тінь, коли з’ясовується ціна питання.

  Щоб користуватися «Погодою Live” без набридливої ​​реклами, користувачеві треба віддавати по 199 рублів кожного тижня, 3 дні щедрі розробники дають на пробу. Думаю, більшості охочих знати прогноз погоди варто пошукати альтернативу. Але додаток дуже красиве, чорт візьми.

  Зміна порядку міст

  За замовчуванням збережені місця будуть знаходитися в порядку, в якому були додані користувачем. Однак це можна легко виправити. Що потрібно зробити:

  • Зайти в додаток.
  • Натиснути на іконку списку.
  • Знайти потрібне місто, який слід пересунути.
  • Натиснути на нього і утримувати палець.
  • Потім вести вгору або вниз.
  READ  Як розблокувати iPhone без відбитка пальця

  Увімкніть Wi-Fi

  Не завжди роботи супутників зв’язку досить для точного визначення геолокації. Щоб поліпшити показники координат, слід включити Wi-Fi. За рахунок звернення до станціями бездротовий інтернет покращує позиціонування на місцевості. Включити Wi-Fi можна в налаштуваннях або в пункті управління.

  Скидання розташування і конфіденційності

  Все ще не оновлюється віджет погоди? Спробуйте скинути розташування і конфіденційність, але використовуйте це як останній спосіб. Також зробіть про всяк випадок резервну копію.

  Натисніть «Налаштування» → «Основні».

  Тепер натисніть «Скинути розташування і конфіденційність» і підтвердіть.

  Після цього ваш телефон перезавантажиться. Як тільки ваш iPhone перезавантажиться, перевірте, чи не видно чи віджет.

  Як налаштувати на iPad

  На iPad немає такої зручної утиліти, як у молодшого брата, але дізнаватися про місцеві метеоумовах можна в «Центрі повідомлень». Дивна особливість операційної системи на планшеті ставить в ступор багатьох власників, але рішення існує. Відкриваємо налаштування, тапнуть на конфіденційність, потім зайти в Служби геолокації і дати доступ «Погоді» до отримання координат. При підключенні до мережі Інтернет, відбудеться надходження інформації та на екрані відобразяться нові дані про тим, що відбувається у вашому окрузі.

  Скинути всі налаштування

  Згаданий вище спосіб не приніс успіху? Розгляньте можливість скидання всіх налаштувань.

  Після цього всі настройки, які ви змінили на свій смак, будуть відновлені за замовчуванням. Деякі речі, наприклад профілі VPN, будуть видалені. Але особисті речі, фотографії, музика, програми та т. Д. Залишаться без змін.

  • У додатку «Налаштування» натисніть «Загальні».
  • Натисніть на Скидання.
  • Натисніть на Скинути всі налаштування.
  • Введіть код доступу до пристрою (і код доступу до екранного часу, якщо буде потрібно). Нарешті, натисніть «Скинути всі налаштування», щоб почати процес.

  Після цього підключіться до мережі Wi-Fi або мобільним даними. Після настройки основних параметрів додаток погоди і віджет повинні працювати без збоїв.

  Ось і все, хлопці. Це справжні рішення, щоб знову запрацювати некоректний погодний віджет. Я вважаю, що одне з рішень спрацювало для вас успішно. У разі, якщо нічого не допомогло і очікують оновлень iOS немає, дочекайтеся наступного.

  Потім ви можете перевірити ще кілька повідомлень, пов’язаних з iOS 14, які занадто цікаві, щоб їх пропустити!

  Погода

  Ще одне красиве додаток про погоду з 5-денним прогнозом безлічі метеорологічних станцій з усього світу. Інформація візуалізується за допомогою погодних віджетів в поєднанні з годинником Flip Clock. Погода це інформація про вологості, опадах, швидкості вітру і атмосферному тиску. Додаток дозволяє змінювати розташування віджетів. Погода підтримується iPad, iPhone і iPod Touch з версією прошивки від iOS 4.3.

  ТОП-5 МИНУСОВ ПОСЛЕ КОТОРЫХ ТЫ НЕ КУПИШЬ IPHONE 11!

  Для власників смартфона iPhone з більш новою версією iOS

  Варто відзначити, що в новій версії платформи iOS, параметри включення геолокації і розташування знаходяться у вкладці системних служб. Якщо ж режим визначення місця розташування не працює на вашому iPhone, то вам необхідно перевірити, чи калібрування компаса.

  Не зайвим було б перевірка коректності часового поясу, так як часто саме цей параметр і є проблемою, через яку не працює режим визначення місця розташування і геолокації, в тому числі і програма «Погода», яка не може отримати дані з інтернет-мережі.

  • Після того, як ви зробили ряд необхідних процедур, які ми описали вище, вам необхідно просто перезавантажити ваш пристрій, а після ви помітите, що віджет про погоду сам з’явиться на робочому столі, а його робота почнеться після того, як відбудеться підключення до інтернету.

  Важливо! Пам’ятайте, що низька пропускна здатність вашого інтернет-з’єднання також може бути проблемою, через яку смартфон не може оновити інформацію про погодні умови.

  Як додати або включити віджети на iPhone?

  Додати віджет можна не абсолютно будь-якої програми, а тієї, для якої розробники Apple передбачили цю опцію (додати віджет). Програми, доступні для створення їх віджета, вказані в списку при додаванні.

  Як відбувається процес додавання віджету?

  • На екрані блокування або екрані Додому свайпніте вправо, ви потрапите на екран віджетів.

  Щоб додати віджети і перейти в їх вікно, смахніте вправо з екрану Додому (або з екрана блокування)

  • Опинившись на екрані віджетів, перегортайте вниз до самого кінця, поки не дійдете до кнопки «Змінити».
  READ  Чи не працює датчик наближення iPhone 6

  Опинившись на екрані віджетів, перегортайте вниз до самого кінця, до кнопки «Змінити».

  • Дійшовши до кнопки «Змінити», тисніть на неї.

  Перед Вами відкриється список віджетів. Вгорі списку будуть представлені ті, що вже встановлені (перед ними стоять червоні кружки зі знаком «мінус». натиснувши на гурток, віджет можна видалити). Внизу списку з зеленими кружальцями зі значками «плюс». ті, які доступні для установки. Відповідно, щоб встановити віджет, натискаємо плюс. Для підтвердження дії натискаємо «Готово».

  Видалити віджет. натискаємо «мінус», додати. тиснемо «плюс». Натискаємо кнопку «Готово» для підтвердження дії.

  Як налаштовувати і редагувати віджети на iPhone?

  Ви можете редагувати розташування віджетів. міняти їх місцями на екрані, розставляючи відповідно до своїх уподобань. Зробити це так само просто:

  • Повторюємо кроки з попередніх рад по установці віджета (змахуємо на головному екрані вправо. потрапляємо в екран віджетів. перегортаємо вниз до кнопки «Змінити». натискаємо її. пропадаємо в список віджетів зі знаками «плюс» і «мінус»).
  • Праворуч від кожної назви віджета Ви побачите прозору кнопку з трьома сірими лініями (див. Малюнок):

  Как включить погоду на экране блокировки iPhone? неосвященные ФУНКЦИИ iOS 13

  Кнопка з трьома лініями справа. щоб змінювати порядок віджетів.

  Натискайте і утримуйте цю кнопку, і перетягуйте віджет вгору або вниз через список з іншими (на малюнку: ми натиснули кнопку у віджета Shazam, і, утримуючи, тягнемо його вниз під віджет «Фото»)

  Утримуючи кнопку, перетягуємо віджет.

  Результат: після наших дій віджет опинився в бажаному місці. Для підтвердження щойно пророблених змін тиснемо кнопку «Готово». Тепер в крайньому лівому вікні цей віджет серед інших буде відображатися в тій черговості, куди Ви його визначили (як в нашому прикладі. віджет Shazam буде стояти після «Фото»).

  У вікні віджет також поміняв положення, перемістившись з верхньої частини під «Фото».

  Як встановити, включити і додати віджет на iPhone?. Інструкція

  Більшість любителів продукції Apple намагаються працювати зі своїм гаджетом, використовуючи всі його родзинки, що дозволяють економити час і роблять процес взаємодії з девайсом максимально зручним. За даними опитувань, віджети. одні з найбільш зручних і функціональних особливостей iPhone. Однак, багато хто не настільки просунуті користувачі Apple навіть не знають, що означає це слово. віджет, і яким функціоналом володіє ця опція.

  Девушка iPhone vs девушка Android! Если бы предметы были людьми!

  У статті ми розповімо, що представляють собою віджети і в чому їх плюси, докладно пояснимо і покажемо, як їх знаходити, встановлювати і додавати. Як завжди, все детально проілюструємо (на прикладі iPhone 8).

  Проблеми з «Погодою»

  Російські користувачі масово скаржаться на проблеми в роботі сервісу «Погода» на iPhone. Повідомлення про збої вони публікують в і інших соцмережах.

  Судячи зі скарг, проблема полягає в тому, що сервіс не показує погоду в російських містах, якщо шукає ці міста за замовчуванням. Деякі користувачі скаржаться, що пошук міст не працює взагалі. Користувачі за кордоном про проблему не повідомляли. Деякі російські користувачі стверджують, що через VPN сервіс працює нормально.

  Проблема зачіпає різні версії iPhone і iOS. Перші скарги надійшли від користувачів щойно вийшла другої бета-версії iOS 12.4, однак потім до них приєдналися власники пристроїв під управлінням iOS 12.3 і інших версій ОС. Наявність проблеми підтвердили користувачі iPhone 7 і iPhone XS.

  За спостереженнями журналістів CNews, «Погода» дійсно не працює тільки в тому випадку, якщо сервіс самостійно визначає місце розташування пристрою. Якщо вбити місто вручну, «Погода» спрацьовує. Проблема вразила пристрої вибірково. деякі користувачі iPhone повідомляють, що у них все в порядку.

  Сервіс не працює як в мережі, так і при підключенні до стаціонарного Інтернету по Wi-Fi. Тобто, проблема навряд чи має відношення до геолокації з використанням мережі або Wi-Fi.

  На момент публікації даного матеріалу в російському підрозділі Apple не відповіли на уточнюючі питання CNews. Ресурс Appleinsider.ru пише з посиланням на обізнаних читачів, що у Apple проблеми з сертифікатом для сервісу «Карти», саме тому проблема не залежить від версії iOS.

  READ  Телефон впав і не заряджається

  Нагадаємо, в березні «Погода» на iPhone привернула до себе увагу ЗМІ, коли перестала показувати кримські міста. До цього населені пункти Криму визначалися в сервісі як українські, проте 20 березня пропала будь-яка можливість додати кримське місто. Ситуація змусила Держдуми звернутися за роз’ясненнями до Apple.

  Чому не працює погода на iPhone

  Російські користувачі скаржаться на перебої в роботі сервісу «Погода» на iPhone. Якщо сервісу надати самостійно визначати місце розташування, він не показує погоду. Через VPN сервіс працює нормально.

  доповнення

  Станом на 22 травня робота сервісу «Погода» була відновлена.

  Інші проблеми з сервісами Apple

  За даними сервісу DownDetector, збій найсильніше проявився в США і Японії, на другому місці за інтенсивністю виявилися країни Європи. Одночасно надходили скарги на проблеми в роботі FaceTime і iMessage.

  Apple визнала факт збою, зазначивши на своєму сайті, що в проміжок часу з 3:06 до 6:42 «деякі користувачі», можливо, не могли здійснювати покупки в iTunes і AppStore.

  Розповімо, що робити якщо iPhone не показують погоду

  Коли не вказує погоду на iPhone потрібно провести діагностику пристрої. Насамперед необхідно перезапустити систему. можливо стався збій і перезапуск пристрою вирішить всі проблеми з погодою.

  Потрібно переконатися в тому, що підключення до мережі інтернет на пристрої активно. Якщо підключення є, але погода на iPhone не відображається іноді допомагає включення / вимикання Wi-Fi. Після цього питання чому погода на iPhone показує неправильно, можливо, втратить свою актуальність.

  Якщо погода на iPhone не відображається потрібно перевірити чи активована геолокація на смартфоні. Іноді причина відсутності погоди на iPhone в збої з’єднання в самому додатку

  Важливо! Для правильної роботи погодного віджета на iPhone потрібно завжди актуалізувати iOS відразу після виходу оновлень. Особливо дане твердження актуальне для застарілих iPhone, так як раніше Apple співпрацювала з Yahoo.

  Сьогодні все погодні зведення айфони беруть з Weather.com. Саме тому відповідаючи чому не вказує погоду на iPhone потрібно мати на увазі питання необхідності постійних оновлень пристрою

  Слідкуйте за оновленнями операційної системи. погода завжди буде показуватися справно.

  Погода на iPhone. чому не додається місто

  Місто може не додаватися з кількох причин. Серед них:

  • Відсутність інформації про населений пункт

  Справа в тому, що погодні зведення на iPhone надаються через іноземні служби, які не мають інформації про невеликі міста Росії і тим більше селищах. Крім цього при пошуку деяких населених пунктів Росія часто відбувається збій, або просто виникає повідомлення «Пошук не дав результатів».

  Останнє найчастіше трапляється з маленькими населеними пунктами Росії. Таким чином, проблему чому погода на iPhone показує неправильно найчастіше можна вирішити ручним введенням населеного пункту.

  • Обмеження за кількістю міст

  У список для моніторингу можна внести тільки 20 міст.

  Дозволивши доступ до геопозіціі в налаштуваннях iPhone можна дізнаватися погоду без вказівки міста вручну

  Для цього необхідно в налаштуваннях вибрати пункт «Конфіденційність», потім. «Служби геолокації», шукаємо пункт «Погода» і відзначаємо чекбокс «Дозволити доступ до геолокації».

  Іноді iPhone не впізнав місто вказаний кирилицею. в цьому випадку потрібно вказувати назву міста латиницею

  Користувачі скаржаться на зламалося додаток Погода.

  Програма не може відобразити прогноз по геолокації. Причому в пошуку не відображаються міста. А ті, що вже додані, показують невірну погоду.

  UPD 12:53: додаток нормально працює з включеним VPN.

  UPD 22.05 9:43: тепер все працює.

  Від прошивки це не залежить. Проблеми спостерігаються як в останніх бетах, так і в iOS 12.3.

  @Apple what happened with a built-in whether app? It does not show the weather in my current location. iOS 12.3

  На сайті Apple сказано, що всі сервіси працюють в штатному режимі. Поки оновлень не відбувалося.

  (4.43 з 5, оцінили: 23)

  BETATECH.COM.UA 2022