Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Чи можна підключити домашній кінотеатр до телевізора

Table of Contents

Як вивести звук з телевізора на колонки для домашнього кінотеатру?

Ще один спосіб передавати звук з TV на аудіосістему- за допомогою оптичного кабелю. Для цього переконайтеся, що на телевізорі і ресивері домашнього кінотеатру є роз’єм для підключення оптичного кабелю. На телевізорі повинен бути роз’єм. OPTICAL OUT, а на ресівері домашнього кінотеатру. OPTICAL IN.

Чи можна підключити домашній кінотеатр до комп’ютера через HDMI?

 • вимкніть пристрої.
 • Підключіть один кінець дроту вхідний порт HDMI на ресивері персонального кінотеатру, а інший кінець. до вихідного порту HDMI на портативному PC.
 • Увімкніть техніку.

Як підключити акустичну систему 5.1 до комп’ютера?

Підключення системи 5.1 здійснюється трьома парами кабелів, що мають з одного боку міні джек для підключення безпосередньо до комп’ютера, а з іншого боку «тюльпани» (stereo RCA) для підключення до входів ресивера (Audio Input).

Чи можна підключити домашній кінотеатр до телевізора?

Найкраще здійснювати підключення домашнього кінотеатру до телевізора через оптичний кабель. До супутникового ресивера приєднуємо систему колонок. На задній панелі Ви можете знайти такі написи, як: FRONT / CENTER / SURROUND / SUBWOOFER, що відповідно означає. фронтальні, центральна, тилові колонки і сабвуфер.

Як підключити домашній кінотеатр до нового телевізору?

Для того, щоб підключити домашній кінотеатр, потрібно під’єднати один кінець кабелю до гнізда “OUT» на ресівері, а інший до «IN» на телевізорі. Це дозволить зробити звучання чистим, без будь-яких перешкод.

Як підключити домашній кінотеатр до телевізора Sony?

Переконайтеся, що телевізор і ресивер з’єднані кабелем HDMI. Підключіть кабель до порту HDMI, який має маркування ARC, або до порту, для якого в інструкції вказана підтримка функції ARC. Увімкніть налаштування Управління для HDMI (Control for HDMI) на телевізорі та приймачі або системи домашнього кінотеатру.

Як підключити домашній кінотеатр Sony до телевізора LG?

Підключення підключіть кабель HDMI на ресивері до виходу, позначеному OUT, а на телевізорі до виходу IN. Потім підключіть ресивер до медіа-програвача, використовуючи роз’єм HDMI або «тюльпани», марковані IN (на ресівері) підключіть його до плеєра (роз’єми OUT).

Lifehack. Кинотеатр дома. Как из телефона сделать проектор?. Дешево и сердито. 23.05.2016

Як підключити акустику до телевізора?

Якщо ви хочете підключити до телевізора колонки, призначені спеціально для використання з TV, вам знадобиться кабель з RCA-роз’ємом. він же «тюльпан», AV-роз’єм або cinch-штекер. Щоб під’єднати колонки до телевізора, треба використовувати кабель з червоним і білим з’єднанням.

Як вивести звук з телевізора на навушники?

Але для цього нам потрібен спеціальний перехідник.

Червоний кабель. до правого каналу, білий кабель. до лівого каналу. Зазвичай, після підключення навушників через перехідник вам потрібно в настройках телевізора вибрати аудіо вихід активним, щоб в навушниках з’явився звук.

Як підключити домашній кінотеатр до телевізора без ресивера?

Найчастіше для підключення ресивера до телевізійного приймача вибирається HDMI. Він забезпечує високу якість картинки і звуку. Щоб використовувати цей тип кабелю, потрібно впевнитися, що на ресівері є вихід HDMI Out, а на телевізійної панелі. вхід HDMI IN.

Що таке коаксіальний вихід на телевізорі?

Слово соахiаl в перекладі з латинської буквально означає «спільна вісь», а визначення «коаксіальний» швидше відноситься до кабелю, пристрій якого забезпечує якісну передачу телевізійного сигналу високої частотності від антени до телевізора.

Як підключити домашній кінотеатр Sony до телевізора?

Переконайтеся, що телевізор і ресивер з’єднані кабелем HDMI. Підключіть кабель до порту HDMI, який має маркування ARC, або до порту, для якого в інструкції вказана підтримка функції ARC. Увімкніть налаштування Управління для HDMI (Control for HDMI) на телевізорі та приймачі або системи домашнього кінотеатру.

READ  Налаштування телевізора Xiaomi Mi TV 4s

Чи можна підключити колонки від домашнього кінотеатру до телевізора?

Для підключення знадобитися коаксіальний кабель і наявність подібних роз’ємів на Вашу техніку. З’єднайте за допомогою кабелю роз’єм COAXIAL OUT (S / PDIF. OUT COAXIAL) на телевізорі і роз’єм COAXIAL IN на приймачі кінотеатру. Знову ж дуже важливо дотримуватися напрямок передачі сигналу про телевізора до ресивера.

Як підключити домашній кінотеатр до телевізора Philips?

Якщо необхідно підключити домашній кінотеатр до телевізора для відтворення відео, виконайте наступні дії.

 • Вимкніть телевізор і домашній кінотеатр.
 • За допомогою кабелю HDMI з’єднайте роз’єм HDMI OUT домашнього кінотеатру до гнізда HDMI телевізора.
 • Увімкніть телевізор і домашній кінотеатр.

Як підключити колонки до телевізора якщо немає роз’єму для навушників?

У тому випадку, якщо немає роз’єму для навушників на телевізорі, під’єднати активну акустику можна через виходи Audio-R (білий) і Audio-L (червоний). У цьому випадку використовується кабель 2RCA-2RCA. Якщо колонки дорогі, в них може бути оптичний вхід.

Як підключити домашній кінотеатр до телевізора?

можна, підключити, домашній, телевізора

Отже, Ви купили новий домашній кінотеатр, що складається з DVD-програвача, ресивера і системи колонок (зазвичай 5.1). Тепер, щоб насолоджуватися переглядом, необхідно підключити всі шнури в одну єдину систему. Як це зробити? Все досить просто, головне правильно поєднувати роз’єми по буквеної і кольоровому маркуванню.

Інструкція по підключенню домашнього кінотеатру до телевізора виглядає наступним чином:

 • Вивчаємо схему, що йде в комплекті з пристроями. Найкраще орієнтуватися на той спосіб розводки проводів, який рекомендується заводом виробником. Якщо схема відсутня або не зрозуміла для Вас, може орієнтуватися на найпростіший варіант, наданий нижче.
 • Визначаємо, які роз’єми є на ресівері і задній панелі телевізора (по типу як на фото). У сучасних моделях використовується HDMI роз’єм, в більш застарілих. компонентний (RGB), S-Video або SCART. Перевагу потрібно віддавати першим варіантом, тому що в цьому випадку якість передачі картинки найбільш високе.
 • Виводимо картинку на екран. Для цього потрібно підключити роз’єм «OUT» ресивера до «IN» телевізора одним з обраних способів (наприклад, HDMI OUT. HDMI IN або MONITOR OUT. MONITOR IN). Провід зазвичай йдуть в комплекті. Якщо немає HDMI роз’єму, потрібно підключити кінотеатр до екрану тюльпанами.

Ось так можна підключити домашній кінотеатр до телевізора щоб був звук і відео. Всю сутність під’єднання Ви також можете побачити в наочному уроці:

Звертаємо Вашу увагу на те, що колонки Ви можете використовувати в якості акустичної системи щоб дивитися звичайні канали. Звичайно, стереозвуку може і не бути, але це явно краще, ніж слабкі динаміки TV пристрої.

Всі сучасні телевізори мають непогану вбудовану аудіосистему, якої цілком достатньо, щоб комфортно подивитися кіно і послухати музику. Але поняття «комфортно» дуже відносно, адже для когось важливо, щоб звучання було чистим, рівномірним і збалансованим. Багато хто взагалі віддають перевагу повно об’ємному звучанню. як в кінотеатрі, але досягти такого ефекту штатної аудіосистемою практично неможливо. Проблема вирішується по-іншому. за допомогою підключення колонок до телевізора. Асортимент акустичних систем настільки різноманітний, що можна домогтися будь-якої якості звуку. При використанні додаткових колонок і різних стереосистем встає цілком логічне запитання, а як підключити колонки до телевізора, щоб звук на виході був максимально чистим.

Як підключити портативну колонку

Сучасні портативні колонки часто передбачають можливість підключення через Bluetooth, але такий спосіб доступний тільки для сучасних телевізорів з вбудованим Bluetooth модулем. Буде потрібно включити Bluetooth на колонці, зайти в налаштування телевізора, вибрати розділ «Blutooth», провести пошук доступних пристроїв і створити пару. Окремі моделі портативних колонок, наприклад моделі JBL, передбачають і альтернативні способи підключення: через спеціальний кабель USB-Jack 3.5 або через HDMI. Приєднання через HDMI дасть найкращу якість звучання.

Як підключити колонки до телевізора

Перш ніж братися за підключення, слід визначити тип самої стереосистеми або звичайних колонок. Аудіопристрої бувають двох типів: активні і пасивні, це грає найважливішу роль в порядку підключення, тому кожен тип колонок слід розглядати індивідуально.

Як підключити старі колонки від комп’ютера

Старі комп’ютерні колонки можна назвати хорошою альтернативою вбудованим динамікам. Але якщо вони з якихось причин вийшли з ладу, колонка може стати в нагоді. Підключаються комп’ютерні колонки до TV або за допомогою RCA кабелю з тюльпанами, або через роз’єм AUX OUT. Для підключення до сучасних TV часто може знадобитися додатковий перехідник.

Важливо! Колонки для PC можуть не передбачати підключення до мережі 220В, а отримувати харчування безпосередньо від комп’ютера. У разі підключення до телевізора, останній і буде виступати в ролі джерела живлення.

активні колонки

Активні колонки відрізняються від пасивних тим, що мають вбудований підсилювач. Для них не потрібно докуповувати ніякого окремого обладнання та підключаються вони прямо або до самого телевізору, або до TV-ресивера. Такі колонки зазвичай дорожче, але початкові витрати окупаються, адже один підсилювач хорошої якості може обійтися недешево. Перевага таких моделей ще і в тому, що вони передбачають можливість регулювання звуку безпосередньо на своєму корпусі. Причому мова йде не тільки про гучності, а й про більш тонкої настройки: частоти, баси і т.д.

READ  Як підключити SSD до комп'ютера

Всі маніпуляції з підключення активних колонок до телевізора необхідно проводити після їх відключення від мережі!

Підключити активні колонки до телевізора дуже просто. достатньо з’єднати їх між собою. Колонки минулого покоління зазвичай передбачали тільки RCA приєднання. з ними ще простіше, потрібно тільки використовувати RCA кабель, а штекери з одного боку приєднати до колонок, з іншого. до телевізора. Найскладніше тут. це не переплутати входи, але припуститися помилки досить складно, адже штекери мають колірної забарвлення відповідно до необхідними роз’ємами.

Зверніть увагу! Якщо колонки парні, то до телевізора підключається тільки «провідна» колонка, а до неї вже підключається друга. У разі, якщо телевізор не передбачає RCA-під’єднання (що трапляється вкрай рідко), використовуйте перехідник за типом RCA-HDMI.

Більш сучасні моделі передбачають можливість HDMI підключення. Це найпростіший спосіб приєднання. потрібно тільки зв’язати колонки і телевізор HDMI кабелем. Причому такий кабель не має полярність. не важливо, яким кінцем підключатися до телевізора, а яким до колонок.

Якщо ж біля телевізора немає роз’єму під HDMI, що властиво застарілим моделям, буде потрібно перехідник типу HDMI-RCA.

Налаштування колонок і звуку

Після успішного підключення колонок до Smart TV або звичайного телевізора залишиться тільки підключити всі пристрої до мережі 220В. Практично всі колонки виконані в форматі «TurnUse». «Включи і використовуй», тому установка будь-яких додаткових програм або драйверів не потрібно. Телевізор автоматично перенаправить звук із вбудованих динаміків в підключені колонки.

Як підключити домашній кінотеатр Sony до телевізора?

Переконайтеся, що телевізор і ресивер з’єднані кабелем HDMI. Підключіть кабель до порту HDMI, який має маркування ARC, або до порту, для якого в інструкції вказана підтримка функції ARC. Увімкніть налаштування Управління для HDMI (Control for HDMI) на телевізорі та приймачі або системи домашнього кінотеатру.

Чи можна підключити домашній кінотеатр до комп’ютера?

Домашній кінотеатр як підсилювач звуку

Для підключення потрібно використовувати кабель з двома тюльпанами на одному кінці і роз’ємом міні-джек на іншому. Як правило, такі дроти лежать в комплекті з домашнім кінотеатром. На комп’ютері у вільний гніздо звукової карти вставляємо міні-джек.

Як підключити домашній кінотеатр до телевізора без ресивера?

Найчастіше для підключення ресивера до телевізійного приймача вибирається HDMI. Він забезпечує високу якість картинки і звуку. Щоб використовувати цей тип кабелю, потрібно впевнитися, що на ресівері є вихід HDMI Out, а на телевізійної панелі. вхід HDMI IN.

Як вивести звук з телевізора на навушники?

Але для цього нам потрібен спеціальний перехідник.

Червоний кабель. до правого каналу, білий кабель. до лівого каналу. Зазвичай, після підключення навушників через перехідник вам потрібно в настройках телевізора вибрати аудіо вихід активним, щоб в навушниках з’явився звук.

Чи можна підключити колонки від домашнього кінотеатру до телефону?

 • Вимкніть домашній кінотеатр і смартфон.
 • Приєднайте до телефону перехідник на USB (Type-C, micro USB, mini USB або Lightning).
 • Вставте один кінець в перехідник, підключений до смартфону, а інший. в HDMI-роз’єм кінотеатру.
 • Включіть обидва пристрої.

Як підключити DVD до нового телевізору?

 • на задній панелі телевізора знаходимо потрібний порт, він може бути підписаний HDMI In. На DVD знаходимо ідентичний роз’єм, підписаний HDMI Out;
 • з’єднуємо з допомогою HDMI-кабелю.
 • в настройках TV потрібно встановити прийом сигналу з HDMI порту;
 • включаємо техніку і перевіряємо, чи правильно підключено.

контрастність

Налаштування цього параметра здійснюється за таким же принципом, як і оптимізація градації сірого. Правильне регулювання передбачає видимість всіх елементів шкали. Якщо настройка неправильна, деякі ділянки шкіри зміняться на негатив.

Після закінчення налаштування поверніться і погляньте на показники яскравості. не виключено, що вони зміняться. Потім додатково перевірте контрастність. Приклад заниженою контрастності:

яскравість

Правильно відрегулювати цей параметр, в нижній частині зображення будуть видні всі відтінки з чіткими контурами, в цілому їх 32. Низька яскравість. каталізатор збільшення сірого кольору, з-за якого картинка зливається в темних ділянках.

Надмірно підвищена яскравість стане причиною злиття градацій в світлих ділянках картинки.

Межі

У правому та лівому кутку зображення знаходяться стрілки, які повинні стикатися з краєм дисплея, але при цьому виключно гострими кінцями. Якщо розмір обрано неправильно, чіткість помітно знизиться, внаслідок чого картинка буде обрізана. Щоб поміняти кордону, зайдіть в меню. Вас цікавлять такі розділи: Overscan, P-t-P, Full Pixel, Original.

Якщо неправильно встановити масштабування, то чіткість зображення помітно впаде. Наочний приклад:

Комплектація домашнього кінотеатру

Домашній кінотеатр. комплекс обладнання, призначеного для якісного візуального та звукового відображення файлів відео формату. В принципі, така покупка дозволить дивитися фільми, передачі, серіали в оптимальних умовах. Створюваний обладнанням ефект присутності нічим не поступається повноцінним кінотеатрам.

Виробництвом домашніх кінотеатрів займаються багато провідних бренди: Samsung, Sony, Панасонік, Toshiba і т.д. Кожна компанія докладає максимум зусиль для доведення техніки до досконалості. Природно, що комплектація буде змінюватися в залежності від виробника і можливостей телевізора.

Окремо варто виділити так звані саундбари. мало хто знає, чим вони відрізняються від традиційних домашніх кінотеатрів. Тому частково торкнемося теми класифікації техніки цього сегменту:

 • Домашній кінотеатр. Буває двох типів. єдина комплектація або збірка різних пристроїв від декількох виробників. У базовий комплект входить сабвуфер і декілька акустичних колонок. Для досягнення якісного звукового супроводу колонки розміщуються в різних частинах кімнати. Є 2 підвиду домашніх кінотеатрів: Hi-Fi, Hi-End, різниця між ними простежується в ціні, комплектації, функціонал.
 • Саундабри. Це техніка, яка поступово витісняє більш громіздкі домашні кінотеатри. По суті, саундбар. унікальна аудіосистема, здатна забезпечити ідеальну передачу звуку. Головна перевага проявляється в особливостях конструкції.
READ  Гасне екран монітора комп'ютер продовжує працювати

Зупинимося детальніше на традиційній техніці. З особливостями підключення розібралися, але що має входити в базову комплектацію? Як вже було зазначено раніше, багато що залежить від того, про який саме виробника йдеться, але переважно, комплект ДК включає в себе наступні компоненти:

 • Ресивер. ключовий елемент, який грає головну роль. Це пристрій займається обробкою сигналів, відтворенням відео і аудіо файлів, а також подальшим переведенням зображення на екран, а звуку на колонки.
 • Аудіосистема. переважно складається з 5 колонок і сабвуфера. Колонки забезпечують відтворення низьких частот.
 • Джерело сигналу. як показує практика, в його ролі виступає медіаплеєр або DVD-програвач.

В процесі з’єднання пристроїв, описаних вище, користувач може зіткнутися з проблемою відсутності деяких шнурів. HDMI кабелі та інші дроти включені в базову комплектацію далеко не у всіх виробників. Не виключено, що вам доведеться докуповувати їх окремо. Подібні нюанси слід уточнювати попередньо.

Корекція колірної палітри

В рамках обраного нами прикладу показником правильної корекції є колір шкіри і особи. Підберіть золоту середину між затемненими і світлими ділянками. Для установки природної кольорової палітри знизьте насиченість, але при цьому уникайте заниження кольоровості.

В процесі настройки білий колір повинен залишатися таким, тобто без домішки інших відтінків. Уважно вивчіть кольорову смугу: на ній розташовані напівпрозорі квадрати. Для настройки проводиться регулювання насиченості.

Как подключить акустику 5.1 к телевизору

Налаштування звуку

Після підключення домашнього кінотеатру до телевізора необхідно визначитися з налаштуванням звуку. Вибір оптимальних параметрів здійснюється через екранне меню ресивера. Вносити зміни в базові параметри потрібно за допомогою пульта дистанційного керування.

 • Починаємо з налаштування басів у фронтальних і тилових колонках, виберіть режим «Small», якщо ви використовуєте невеликі динаміки, відповідно для габаритних пристроїв оптимальним рішенням стане параметр «Large».
 • Для регулювання центрального динаміка експерти рекомендують режим «Normal». Велика центральна колонка видасть відмінне звучання при активованому режимі «W

 • Налаштування рівня гучності, для цього виставте пріоритетний показник на ресівері або ж на каналах окремо.
 • Включаємо фільм або аудіо диск і вручну закінчуємо настройку, підбираючи оптимальні параметри.

Специфіка приєднання проводів для правильного підключення аудіосистеми приблизно однакова, незалежно від виробника. Що стосується базових параметрів, то вони можуть сильно відрізнятися від моделі і бренду. Тому не дивуйтеся, якщо в меню знайдете додаткові параметри, про які не йшлося раніше. Завжди можна довіритися інструкції від виробника.

Слід зазначити, що підключення. чисто механічна робота, з якою впорається кожен. По суті, досить просто слідувати покрокової інструкції і по черзі вставляти дроти в відповідні роз’єми. Що стосується налаштування, то це більш тонка робота.

Налаштування звуку

Після підключення домашнього кінотеатру до телевізора необхідно визначитися з налаштуванням звуку. Вибір оптимальних параметрів здійснюється через екранне меню ресивера. Вносити зміни в базові параметри потрібно за допомогою пульта дистанційного керування.

 • Починаємо з налаштування басів у фронтальних і тилових колонках, виберіть режим «Small», якщо ви використовуєте невеликі динаміки, відповідно для габаритних пристроїв оптимальним рішенням стане параметр «Large».
 • Для регулювання центрального динаміка експерти рекомендують режим «Normal». Велика центральна колонка видасть відмінне звучання при активованому режимі «W

 • Налаштування рівня гучності, для цього виставте пріоритетний показник на ресівері або ж на каналах окремо.
 • Включаємо фільм або аудіо диск і вручну закінчуємо настройку, підбираючи оптимальні параметри.

Как вывести звук с телевизора на домашний кинотеатр/ AV ресивер.

Специфіка приєднання проводів для правильного підключення аудіосистеми приблизно однакова, незалежно від виробника. Що стосується базових параметрів, то вони можуть сильно відрізнятися від моделі і бренду. Тому не дивуйтеся, якщо в меню знайдете додаткові параметри, про які не йшлося раніше. Завжди можна довіритися інструкції від виробника.

Слід зазначити, що підключення. чисто механічна робота, з якою впорається кожен. По суті, досить просто слідувати покрокової інструкції і по черзі вставляти дроти в відповідні роз’єми. Що стосується налаштування, то це більш тонка робота.

контрастність

Налаштування цього параметра здійснюється за таким же принципом, як і оптимізація градації сірого. Правильне регулювання передбачає видимість всіх елементів шкали. Якщо настройка неправильна, деякі ділянки шкіри зміняться на негатив.

Після закінчення налаштування поверніться і погляньте на показники яскравості. не виключено, що вони зміняться. Потім додатково перевірте контрастність. Приклад заниженою контрастності:

BETATECH.COM.UA 2021