Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Чи можна визначити місце розташування вимкненого телефону

Table of Contents

Пошук через комп’ютер

Оператори зв’язку пропонують послугу «Локатор» для відстеження телефонів за згодою їх власників. Так як ви і є власник, то для вас це не буде проблемою.

Послуга мобільного оператора з відстеження телефонів

Як знайти телефон за SIM-карті

Ще один можливий спосіб, як відстежити вимкнений телефон, якщо втратили девайс. звернення безпосередньо до оператора. Всі сучасні компанії (Мегафон, МТС, Білайн) мають можливість посилати сигнал SIM-карті навіть якщо девайс недоступний. Для цього використовується система GPS, яка працює через систему супутників. Сигнал, який був відправлений з декількох точок, буде прийнятий карткою, що встигнуть зафіксувати найближчі вишки зв’язку. Це допоможе обчислити місцеположення мобільного і показати його на карті. Щоб знайти телефон по SIM-карті, необхідно наступне:

 • Звернутися в офіс компанії з проханням про пошук пристрою.
 • Назвати номер мобільного, який втратили, надати його IMEI, номер договору на сімку.
 • Дочекатися відповіді оператора.

прозвон апарату

Якщо по зображенню на карті Google виходить, що смартфон на Android знаходиться в зоні прямого доступу власника, але виявити його все одно не виходить, слід, не закриваючи раніше описану сторінку, скористатися ще однією корисною функцією, яка так і називається: «продзвонити».

Зробити це можна в такий спосіб:

 • Перейшовши на вкладку з потрібним пристроєм, клікнути на кнопку «продзвонити».
 • І дочекатися гучного сигналу виклику. Відключити його можна, натиснувши на кнопку «Зупинити прозвон» на комп’ютері або розблокувавши телефон.

Как отследить местоположение телефона

Продзвонювати можна як один телефон, так і кілька одночасно. Послуга надається Google абсолютно безкоштовно і може використовуватися стільки раз, скільки потрібно користувачеві.

Важливо: обидві опції працюють тільки в тому випадку, якщо смартфон включений. інакше Google покаже повідомлення про неможливість знайти пристрій свого друга.

підводимо підсумки

Знайти втрачений або вкрадений телефон за допомогою IMEI або SIM-карти вдасться, звернувшись в поліцію і до стільникового оператора. Найпростіший спосіб відстежити пристрій. використовувати можливості свого облікового запису Google. Серед спеціальних програм, що дозволяють запобігти остаточну крадіжку смартфона. Cerberus, Avast Mobile Security і Lost Andro

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Бум на стільникові телефони залишився в минулому. Сьогодні трубки є навіть у школярів. Мобільний телефон служить не тільки засобом зв’язку, але і зберігає важливі дані. Сюди входять номери телефонів, фотознімки, програми для управління банківськими рахунками або електронними гаманцями. Тому втративши свій гаджет, можна знайти велику проблему. Втім, в деяких ситуаціях телефон реально знайти, навіть коли він вимкнений.

Функція пошуку для iOS

ПріложеніеНайті iPhone в программеicloud.com

Як знайти людину за номером телефону / Как найти человека по номеру телефона

Пошук по IMEI

Спосіб підходить для телефонів з GPS-приймачем на будь-якій операційній системі. Завантажуєте програму для вашого пристрою і встановлюєте. Реєструєтеся на сайті цієї програми. Тепер ваш телефон буде постійно відслідковуватися супутником, а дані. записуватися на сайті. Код IMEI є число, яке зазначено на коробці і під акумулятором на корпусі телефону. Його можна дізнатися, набравши комбінацію #.

інші способи

Що стосується пропажі стільникового телефону зверніться в поліцію. Але тільки якщо ви впевнені, що пристрій загубилося не у вас вдома. Інакше, в разі виявлення, доведеться платити штраф. Для звернення до правоохоронних органів підготуйте документи на телефон і особистий паспорт.

Способи пошуку мобільника

Втрата мобільного пристрою. неприємна подія. Тому постарайтеся заздалегідь підготуватися до цієї події. Встановіть можливі програми, які допомагають знайти девайс. Захистіть паролем свій телефон. Дані тримайте в хмарному сховищі. Не викидайте документи і коробку від пристрою. Вони стануть в нагоді в разі звернення в поліцію.

Знайти вимкнений телефон можна трьома способами:

 • добре обшукати місце пропажі, пройтися по маршруту, де ви точно були з телефоном;
 • шукати за абонентським номером SIM-карти;
 • якщо телефон десь поруч, але обшук не допоміг, і ви знаєте, що заводили будильник. Просто дочекайтеся сигналу.

Всі інші способи діють тільки на включених апаратах.

Чи можна відстежити власника смартфона при відключенні визначення місця розташування?

Якщо відключити функцію визначення місця розташування на мобільному пристрої, власника смартфона все ж можна буде відстежити. Якщо вимкнути цю функцію, ви убезпечите себе тільки від стеження з боку Google. Google записує маршрути і зберігає їх в пам’яті користувацького пристрою. При відключенні даної функції, Google не буде отримувати інформацію про переміщення користувача, проте відстежити власника смартфона буде цілком реально.

Справа в тому, що якщо вимкнуто геолокації, мобільні пристрої самі залишають поза передачею своє місцезнаходження, але за рівнями сили сигналу на найближчих веж стільникового зв’язку, мобільний оператор може визначити орієнтовну розташування мобільного пристрою. Природно, чим більше стільникових веж в окрузі, тим точніше буде визначено місцезнаходження. Подібні дані доступні тільки вашому провайдеру, але при необхідності ця інформація може бути надана спецслужбам. Позбутися від подібного виду стеження можна лише в тому випадку, якщо в смартфоні немає SIM-карти або мобільний пристрій знаходиться у вимкненому стані.

Як знайти телефон якщо він вимкнений. будинки і не тільки

Люди розділилися на два табори: одні впевнені в тому, що при вимкненому смартфоні можна визначити місце розташування його власника, а інші доводять зворотне. Насправді мають рацію і ті й інші. У даній статті мова піде про те, як і за яких умов можна відстежити місце розташування людини, якщо його смартфон вимкнений.

READ  Перенесення контактів з одного телефону на інший

Що відбувається, коли смартфон вимикається? Чи можна відстежити телефон якщо він вимкнений ?

Коли сучасний смартфон вимикається, він не знеструмлюється повністю і деякі процеси все одно продовжують працювати. Наочний приклад. будильник. Багато напевно помічали, що будильник спрацьовує навіть у тих ситуаціях, коли смартфон розрядився і вимкнувся. Крім того, в мобільних пристроях продовжує працювати функція контролю витрат заряду акумулятора, а також статична пам’ять, яка зберігає дані навіть без джерела енергії.

Коли користувач думає, що смартфон вимкнений, насправді він перебуває в режимі енергозбереження та підтримує тільки мінімально необхідні функції, в числі яких відстеження таймерів, контроль стану акумулятора, зберігання даних і не тільки.

Щоб відстежити мобільний пристрій, необхідно задіяти радіомодуль, який споживає трохи менше енергії, ніж екран. Якби радіомодуль міг працювати при вимкненому смартфоні, то мобільний пристрій витрачало б заряд акумулятора так само швидко, як і у включеному стані. Виходячи з цього, можна зробити висновок про те, що в вимкненому стані смартфон не може здійснювати передачу даних, відповідно відстежити, де перебуває його власник не можна.

Зчитати інформацію з SIM-карти без повноцінної роботи процесора і операційної системи мобільного пристрою також можна, тому смартфон не зможе зареєструватися в мережі стільникового зв’язку, авторизуватися і так далі. Якщо ж в смартфоні зовсім відсутня SIM-карта, він зможе обмінюватися даними з будь-якої доступної вишкою зв’язку без виходу в мережу.

Без авторизації в мережі мобільний пристрій не зможе визначити використовуваного оператора, і через це буде обмінюватися інформацією з найближчим провайдером, передаючи йому тільки IMEI. У більшості випадків це не буде мати ніякого практичного сенсу.

Чи можна відстежити вимкнений телефон?

Багато людей впевнені, що можна відстежити смартфон навіть у вимкненому стані. Однак вони мають рацію лише наполовину. Відстежити сучасне мобільний пристрій можна тільки в тому випадку, якщо раніше в нього був встановлений спеціальний чіп, який з’єднується з акумулятором. Тобто в разі чого відстежувати будуть не смартфон, а саме подібний попередньо встановлений чіп, завдяки якому можна досить просто дізнатися місце розташування людини.

Подібний чіп можна вбудувати в різні пристрої, головна умова. наявність автономного джерела живлення. Такий чіп можна легко витягти, якщо людина знає про його існування, таким чином перенаправивши відстеження в зовсім інший напрямок.

Радіотелефонні канали продовжують реагувати навіть у випадках, коли вийняти акумулятори з мобільного пристрою. Справа в тому, що воно може послати радіохвилю певної частоти і отримати радіосигнал у відповідь. Однак таким чином можна визначити тільки модель сучасного мобільного пристрою, а ідентифікаційні дані (IMSI, номер мобільного телефону, IMEI, місце розташування власника і т.д.) таким чином отримати не можна.

можна, визначити, місце, розташування

Поради та висновки

Якщо смартфон вимкнений, визначити місце розташування його власника практично неможливо. Зробити це можна лише в тому випадку, якщо в мобільний пристрій був заздалегідь вбудований спеціальний чіп. Якщо ж смартфон включений, то можна досить просто дізнатися, де саме зараз знаходиться його власник. Це можна зробити за допомогою GPS, IMEI і SIM-карти.

Якщо ви не хочете, щоб ваше поточне місце розташування можна було відстежити, простим відключенням функції визначення місця розташування відбутися не вдасться.

Чи можна визначити місцезнаходження вимкненого телефону

Складно в нинішній час обійтися без смартфона, тому кожен намагається обзавестися сучасним гаджетом. Останні моделі iPhone, Samsung коштують великих грошей, тому при їх втраті або крадіжці власник проводить ретельний пошук. Чи можна знайти вимкнений телефон або абоненту варто відразу ж забути про дороге придбання?

Чи можна відстежити телефон, якщо він вимкнений

Така ситуація може виникнути в двох випадках: смартфон вкрали і відключили або він розряджений. У таких ситуація і виникає питання: чи можна знайти телефон, якщо він вимкнений? Шукати в кожному випадку варто по-різному, наприклад, якщо ви впевнені, що пристрій не вкрали і вони сховані десь в межах квартири, зробіть наступне:

 • Пройдіть по останньому маршруту в квартирі, подивіться чи не залишили ви девайс у ванній, на кухні біля мікрохвильовки або зверху холодильника (а іноді і всередині нього).
 • Якщо ви живете не один (друга половинка, діти), розпитайте їх. Можливо, що хтось взяв покористуватися (пограти) ваш девайс.
 • При наявності будильника в пристрої він заграє навіть, якщо гаджет буде відключений. Потрібно просто дочекатися встановленого часу.
можна, визначити, місце, розташування

Коли пристрій вкрали або було втрачено на вулиці, потрібно спочатку пройти по шляху вашого останнього проходження, пошукати на землі, але виключений стан частіше вказує на те, що стільниковий вже був знайдений. Існує кілька способів, як знайти телефон, якщо він вимкнений:

 • пошук через спеціальну програму на Android;
 • звернення до оператора з проханням пошуку по SIM-карті;
 • написати заяву в поліцію, щоб вони виконали пошуку по IMEI смартфона.

Чи можна знайти телефон, якщо він вимкнений

Сучасне мобільний пристрій можна знайти декількома способами. Головне пам’ятати: чим раніше вжити заходів, тим більша ймовірність швидкого знаходження пропажі.

Але спершу потрібно переконатися, що телефон не був випадково залишений в кишені курточки, в сумочці або в салоні авто. Якщо ж пропажа сталася в громадському місці, швидше за все, сталася його крадіжка.

Важливо! Якщо телефон був загублений в межах будинку, спосіб відшукати пропажу дуже простий. Щоб знайти вимкнений телефон вдома, необхідно всього лише дочекатися сигналу будильника. він спрацьовує навіть якщо гаджет вимкнений.

Загублений телефон в торговому центрі або офісній будівлі можна спробувати відшукати, заявивши про зникнення охоронній службі. Якщо він був випадково де-небудь залишений і потрапить в руки сумлінних громадян, вони передадуть техніку адміністрації будівлі.

Для цієї процедури знадобиться зробити такі кроки:

 • скопіювати май-код;
 • знайти договір на користування SIM-картою;
 • взяти копію або оригінал паспорта;
 • зібравши цей нехитрий перелік предметів, піти в будь-яке відділення поліції і написати заяву.

Довідка. IMEI. це персональний код, який присвоюється кожному мобільному пристрою.

Унікальний номер можна дізнатися, уважно вивчивши упаковку від гаджета. Така ситуація. одна з причин, чому не варто викидати пакувальні матеріали відразу після придбання новенької техніки, будь то смартфон або інший гаджет.

Як знайти пристрій з SIM-карті

Як знайти телефон, якщо він вимкнений? Швидкий варіант хоча б визначитися з місцем розташування мобільника. зателефонувати в колл-центр оператора своєї стільникового зв’язку і попросити вистежити сімку. Це можливо, тому що картка приймає сигнал навіть перебуваючи в вимкненому пристрої. Цифрове обладнання стільникових компаній дозволяє за допомогою супутників і пристроїв GPS відправити запит на певну SIM-карту. Ледве картка отримає сигнал, її місце розташування буде обчислено.

READ  Можна поміняти скло на телефоні

Для того щоб оператор міг виконати необхідні дії, йому потрібно надати номер свого телефону, унікальний код з коробки пристрою і номер оформленого договору з стільниковою компанією.

Спеціальна програма для Android-телефонів

Ще один дуже зручний спосіб визначити телефон Android. через комп’ютер, за допомогою спеціально призначеної для цього програми. Її потрібно завантажити на пристрій якомога раніше після його покупки, щоб прив’язати свій телефонний номер. Її можна знайти в Play Market.

Для відстеження сигналу необхідно зателефонувати з комп’ютера на свій телефон. Якщо ж гаджет знаходиться поза зоною дії мережі, програма все одно буде дуже корисним: з її допомогою можна видалити особисту інформацію або просто заблокувати пристрій, щоб ймовірні зловмисники не змогли ними скористатися.

Важливо! Метод буде працювати тільки за умови, що сам смартфон включений. Більш того, на ньому повинні бути активні функції інтернету і GPS.

Як знайти телефон Android

Процес реєстрації вкрай простий і інтуїтивно зрозумілою, просто виконуйте вказівки, які покаже інсталятор програми. Після цього буде можливість здійснити кілька дій над своїм смартфоном прямо з комп’ютера:

 • Зателефонувати. Девайс почне видавати гучний звук, який може бути вимкнений тільки вами з комп’ютера або виймайте акумулятор.
 • Заблокувати. Ви встановлюєте додатковий код на пристрій.
 • Стерти. Ви можете віддалено повністю знищити всі дані з мобільного (відновленню не підлягає).

Єдиний момент в цьому способі. пристрій повинен бути включено, активований інтернет і GPS. Дана програма здатна також відобразити розташування вашого девайса. Цей випадок більше підходить при втраті стільникового. При крадіжці зловмисники частіше дістають картку, вимикають інтернет, GPS і сам смартфон. В такому випадку ця програма виявиться повністю марною і слід використовувати вищеописані методи пошуку, вимкненого мобільного.

Дізнайтеся більше способів, як знайти iPhone якщо він вимкнений, втрачений або вкрадений.

Cerberus

На першому місці. зручне, що займає мінімум місця додаток, що дозволяє відстежити місце розташування телефону і пропонує ряд додаткових функцій. Користуватися ним потрібно наступним чином:

 • Завантажити і запустити, після чого надати всі необхідні дозволи і приступити до створення аккаунта.
 • Придумати логін і пароль і вказати додатком адреса електронної пошти, необхідний для роботи з аккаунтом.
 • Прийняти умови розробників і приступити до налаштування програми.
 • Надати Cerberus права адміністратора.
 • На головній сторінці проставити галочки, що дозволяють з додатком по віддаленій команді очищати пам’ять телефону. це потрібно, щоб захистити конфіденційність власника, якщо смартфон вкрадений або загублений.
 • На вкладці «Автоматичний захоплення фото» дозволити програмі робити знімок передньою камерою, якщо введений невірний пароль або відключений сигнал тривоги.
 • На вкладці «Перевірка SIM». вказати номер мобільного телефону, на який має бути відправлено повідомлення, якщо в пристрій вставлена ​​неавторизована SIM-карта.
 • Відмінно! Тепер користувач в будь-який момент може зайти на сайт cerberusapp.com, авторизуватися в особистому кабінеті.
 • Послати команду «Почати відстеження».
 • І побачити на супутниковій карті, де зараз знаходиться його пристрій.
 • Крім того, вибираючи команди зі списку, користувач може перезавантажити втрачений або вкрадений телефон, зробити знімок екрана і очистити пам’ять пристрою, якщо повернути апарат вже точно не вийде.

Як знайти телефон по IMEI

Один з варіантів пошуку вимкненого девайса. пошук телефону по май. Це спеціальний цифровий код, який знаходиться під батареєю (як правило) гаджета. Але як це зробити, якщо пристрою немає? Можна переписати код заздалегідь і зберігати вдома, або відшукати коробку від смартфона. На кожній упаковці обов’язково вказано серійний код випуску і Май девайса, складається він з 15 цифр. Інструкція, як знайти відключений телефон:

 • переписуєте IMEI.
 • Йдете з паспортом, договором на SIM-карту в найближче відділення поліції.
 • Пишіть заяву про те, що стільниковий пропав, і співробітники правоохоронних органів зроблять запит до оператора компанії, які можуть шукати ваш стільниковий за цим номером (IMEI).
 • Якщо мобільний буде виявлений в квартирі заявника, то може бути отримано суттєвий штраф, тому що мобільний можна було цілком відшукати самостійно.
 • Враховуйте, що заяв про крадіжку дуже багато і служби не часто ставлять такі справи в пріоритет.

Як знайти телефон за SIM-карті?

Пошук втраченого або вкраденого телефону за SIM-карті можливий. але приблизно в тому ж порядку, що і по IMEI. Власнику знадобиться написати заяву в поліцію, після чого надати оператору стільникового зв’язку свої дані. і чекати, поки він відстежить пристрій. Останнє, до речі, не є гарантією успіху: зловмисник або щасливчик, який знайшов апарат, може просто вийняти SIM-карту або знищити її, і тоді про подальші пошуки можна забути.

Для цієї процедури знадобиться зробити такі кроки:

 • скопіювати май-код;
 • знайти договір на користування SIM-картою;
 • взяти копію або оригінал паспорта;
 • зібравши цей нехитрий перелік предметів, піти в будь-яке відділення поліції і написати заяву.

Довідка. IMEI. це персональний код, який присвоюється кожному мобільному пристрою.

Унікальний номер можна дізнатися, уважно вивчивши упаковку від гаджета. Така ситуація. одна з причин, чому не варто викидати пакувальні матеріали відразу після придбання новенької техніки, будь то смартфон або інший гаджет.

Чи можна дізнатися місце розташування вимкненого телефону

Складно в нинішній час обійтися без смартфона, тому кожен намагається обзавестися сучасним гаджетом. Останні моделі iPhone, Samsung коштують великих грошей, тому при їх втраті або крадіжці власник проводить ретельний пошук. Чи можна знайти вимкнений телефон або абоненту варто відразу ж забути про дороге придбання?

Спеціальна програма для Android-телефонів

Ще один дуже зручний спосіб визначити телефон Android. через комп’ютер, за допомогою спеціально призначеної для цього програми. Її потрібно завантажити на пристрій якомога раніше після його покупки, щоб прив’язати свій телефонний номер. Її можна знайти в Play Market.

Для відстеження сигналу необхідно зателефонувати з комп’ютера на свій телефон. Якщо ж гаджет знаходиться поза зоною дії мережі, програма все одно буде дуже корисним: з її допомогою можна видалити особисту інформацію або просто заблокувати пристрій, щоб ймовірні зловмисники не змогли ними скористатися.

можна, визначити, місце, розташування

Важливо! Метод буде працювати тільки за умови, що сам смартфон включений. Більш того, на ньому повинні бути активні функції інтернету і GPS.

READ  Можна відстежити посилку за номером телефону

Чи можна знайти телефон, якщо він вимкнений

Сучасне мобільний пристрій можна знайти декількома способами. Головне пам’ятати: чим раніше вжити заходів, тим більша ймовірність швидкого знаходження пропажі.

Але спершу потрібно переконатися, що телефон не був випадково залишений в кишені курточки, в сумочці або в салоні авто. Якщо ж пропажа сталася в громадському місці, швидше за все, сталася його крадіжка.

Важливо! Якщо телефон був загублений в межах будинку, спосіб відшукати пропажу дуже простий. Щоб знайти вимкнений телефон вдома, необхідно всього лише дочекатися сигналу будильника. він спрацьовує навіть якщо гаджет вимкнений.

Загублений телефон в торговому центрі або офісній будівлі можна спробувати відшукати, заявивши про зникнення охоронній службі. Якщо він був випадково де-небудь залишений і потрапить в руки сумлінних громадян, вони передадуть техніку адміністрації будівлі.

За допомогою супутника

Щоб подивитися на карті Google, де знаходиться мав нещастя загубитися Samsung, Lenovo, Asus або будь-який інший смартфон на Android, потрібно:

 • Включити комп’ютер або ноутбук, перейти за посиланням. google.com і авторизуватися, використовуючи дані облікового запису, до якої прикріплений телефон.
 • Знайти зліва вкладку «Безпека» і клікнути по ній лівою клавішею миші.
 • Трохи перегорнути відкрилася сторінку вниз і знайти розділ «Ваші пристрої».
 • Скористатися посиланням «Знайти втрачений або вкрадений телефон».
 • Вибрати в списку, клацанням лівою клавішею миші потрібну модель.
 • Ще раз ввести пароль від аккаунта. на думку Google, це сприяє підвищенню рівня безпеки.
 • І на новій сторінці «Пошук телефону» клацнути по кнопці «Далі».
 • У відкритому полі користувач може ознайомитися з останніми пов’язаними з членством діями на пристрої і зрозуміти, вкрадено воно або все-таки вимкнено і забуте.
 • Щоб подивитися за допомогою GPS, де знаходиться телефон під керуванням Андроїда, потрібно, знову перемістившись наверх, клацнути по кнопці «Знайти».
 • Якщо геолокація на смартфоні включена, на новій сторінці власник побачить карту з покажчиком розташування апарату. Крім того, він зможе дізнатися поточний рівень заряду акумулятора і ім’я мережі, до якої підключено пристрій.
 • За допомогою коліщатка миші можна збільшити масштаб карти і визначити локацію телефону аж до будинку.
 • Натискаючи на кнопку «Оновити», користувач може відстежувати пересування апарату.
 • А на «Інформацію». отримати відомості про IMEI і датою прив’язки до Google-аккаунту.
 • Якщо геолокація на апараті відключена, знайти його на карті не вийде: онлайн-сервіс видасть відповідне попередження, і користувачу доведеться шукати інші варіанти пошуку.

Порада: якщо втрачено кілька апаратів, прив’язаних до одного облікового запису Google, власник може відстежувати місце розташування кожного з них в одному вікні, просто перемикаючись з однієї вкладки на іншу.

Способи пошуку вимкненого телефону

Варто дізнатися, чи працює при вимкненому телефоні GPS. Мобільний пристрій може декількома способами подати своєму власникові сигнал, який спростить пошуки гаджета. Для знаходження телефону можна використовувати «МАЙ», SIM-карту, різні додатки.

Визначення місцезнаходження вимкненого телефону

Алгоритм пошуку телефону в будинку

Людина може покласти гаджет будинку і забути, де залишив його. В такому випадку найпростіше зателефонувати з іншого телефону. Якщо девайс вимикали або він знаходиться на беззвучному режимі, допоможуть уважність і кмітливість: їм могли користуватися діти, гаджет міг впасти за диван. Варто попросити допомоги у домочадців. З’ясувати місцезнаходження апарату, якщо його часто кудись діваються діти або вихованці, також допоможе включений будильник.

За SIM-карті

Деякі користувачі цікавляться тим, чи можна дізнатися місцезнаходження людини по виключеному телефону. GPS-модуль дозволяє визначити геолокацію апарату, в тому числі навігатора, завдяки супутникам на геостаціонарній орбіті. Це дозволяє абоненту знайти телефон по GPS через комп‘ютер, якщо він вимкнений.

Завдяки модулю оператор стільникового зв’язку (МТС, Білайн, Мегафон) може легко визначати місцезнаходження будь-якого пристрою з точністю до десятків метрів. Отримати можливість повернути гаджет може звернення до офісу з документами (паспортом, IMEI телефону, договором про експлуатацію сімки). Шанси на успіх також невеликі, але спробувати варто.

Додаток «Будильник»

Фахівці з безпеки рекомендують встановлювати будильник на кожен день на зручний час. Він дзвонить, навіть якщо смартфон вимкнений, ніж приверне до себе увагу.

Важливо! Якщо пристрій вимкнено, наприклад, призначене для розбору на запчастини або зберігання до моменту, коли їм перестануть цікавитися, його неможливо відшукати описаними вище способами.

Визначення місцезнаходження вимкненого телефону

При втраті або крадіжці телефону кілька років тому про нього можна було забути. Зараз навіть недорогий смартфон на Android в безлічі випадків зможе «розповісти» власнику про своїх координатах. Питання про те, чи можна визначити місцезнаходження телефону, якщо він вимкнений, актуальний для багатьох користувачів. Шкода втрачати як недорогий «Хуавей», так і брендові «Samsung» та «iPhone».

сервіс iCloud

Для гаджетів на базі iOS використовується додаток iCloud. Після настройки (обов’язково потрібно включити сервіси «Служба геолокації» і «Знайти пристрій») відстежити переміщення мобільного по його ID та паролю можна на сайті iCloud.com або в програмі «Локатор» на іншому iPhone. Для цього потрібно надати близьким доступ до геолокації свого «iPhone».

Також iCloud дозволить програти мелодію на максимальній гучності для ідентифікації пристрою, якщо воно знаходиться в межах пари десятків метрів, або відправити повідомлення з проханням повернути його. Повідомлення прийде навіть після заміни SIM-карти.

знайти iPhone

За допомогою Find My Device

Знайти по GPS вимкнений телефон здатні різні програми. Безкоштовний додаток для «Android» Find My Device і йому подібні працюють на основі отриманих даних з профілю «Google». Потрібні попередня установка, налаштування програми і прив’язування до аккаунту Google.

Find My Device

Додаток допомагає дізнаватися геолокацію, де розташований мобільник, визначити маршрут до нього, навіть якщо той знаходиться в багатоповерховому будинку. Вимагає активного інтернету. Find My Device дозволяє опціонально включати максимальну гучність на телефоні, що видасть його в невеликому приміщенні або на вулиці, заблокувати або видалити персональні дані.

Для відстеження з комп’ютера або іншого пристрою потрібно пройти по посиланню https://myaccount.google.com/find-your-phone, попередньо авторизувавшись в Google з прив’язаного до мобільника аккаунта. У вікні вибрати потрібний гаджет. Його можна заблокувати, здійснити дзвінок, видалити всю інформацію або вийти з профілю «Google».

BETATECH.COM.UA 2021