Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Чи можна заряджати телефон через USB

Table of Contents

Як зарядити телефон від ноутбука через USB шнур?

В принципі тут порядок дії приблизно такий же, як і з варіантом зарядки через системний блок пристрою PC хіба що з одним незначним нюансом. Вся справа в тому, що PC, ну як ми всі знаємо, не має системного блоку, а значить підключити USB шнур не до системного блоку, а до самого пристрою. Отже, де шукати на ноутбуці вхід для підключення ЮЗБ шнура?

Ну, найчастіше цей роз’єм такий же, як і вхід для флеш роз’єму або для підключення мобільного інтернету. Всього таких роз’ємів в notebook як мінімум 3 так що, навіть за умовою того що один з них буде зайнятий, два інших точно підійдуть для того, щоб через них підключиться до PC. Коли штекер з виделкою стандарту USB 2.0 підключений, другий штекер підключаєте до мобільного апарату і, так само як і при підключенню до комп’ютера телефон відразу ж почне брати зарядку від ноутбука, і батарея це покаже.

 • Ось тільки не забудьте врахувати при цим один нюанс. коли стільниковий підключений до ноутбука, що працює не з мережі, а на батареї, апарат візьме на себе частину заряду акумулятора PC ну і, звичайно, це відіб’ється на обсязі заряду пристрою. Іншими словами, PC або notebook розрядиться набагато швидше, але все ж це дуже непоганий варіант для підзарядки мобільного апарату. Тепер ви знаєте, як зарядити телефон через ЮЗБ.

Щоб зарядити телефон від телевізора через USB

Типи зарядних портів

Повторюся, детальну інформацію можна почерпнути в статті Типи зарядних портів. Тут же наведу зведену схему напруг на контактах USB із зазначенням номіналу резисторів, що дозволяють ті чи інші напруги отримати. Там, де вказано опір 200 Ом потрібно ставити перемичку, опір якої не повинно перевищувати ті самі 200 Ом.

Отже, якщо ви хочете переробити звичайне ЗУ в USB-зарядку для телефону:

 • упевніться, що пристрій видає близько 5 вольт постійного напруги
 • дізнайтеся, чи здатне це ЗУ дати струм не менше 500 мА
 • внесіть необхідні зміни в комутацію гнізда USB-AF або штекера USB-mini / micro

Всі «Комп’ютер» Всі «Мобільний» Всі «Зарядний пристрій»

Що вважається найстрашнішим для всіх власників мобільних телефонів? Тільки одне. потрібно терміново зателефонувати, а телефон розрядився. І все, тут вже ніякі маніпуляції не допоможуть, батарея не гумова і якщо акумулятор сів, значить вже все. Звичайно, є варіанти ну, наприклад, попросити апарат у одного або попросити у нього батарею, якщо вона, звичайно, підійде до твого мобільного телефону, можна за собою тягати запасну батарею, головне не забувай її заряджати. Але все це, звичайно, так, припущення, а ось чи є надійні способи перестрахуватися, в разі якщо батарея втратила зарядку (сів акумулятор)? Виявляється, дуже навіть є, і це спосіб зарядки від комп’ютера або від ноутбука. Якщо вам цікаво дізнатися, як можна підживити мобільний від комп’ютера або зарядити систему від ноутбука, вся інформація тут в нашій статті. Тут ми вам розповімо, як правильно підживити мобільний продукт від комп’ютера, як правильно зарядити його від ноутбука, чого варто побоюватися в цьому процесі і як регулювати зарядку на PC.

ВАЖЛИВО: Для кожного абонента, хто вирішив використовувати дані з порталу допомоги x-tarif.ru, пропонується прямо зараз розібратися в тонкощах проблеми, після чого виконати підживлення всіма наявними доступними засобами. Актуальність матеріалу висока.

Основні нюанси зарядки через USB порт

Багато хто цікавиться тим, наскільки ж швидко відбувається такий вид зарядки телефону? Справа в тому, що швидкість зарядки по ЮЗБ кабелю практично така ж, як і при звичайній зарядки з мережі. Справа в тому, що напруга ЮЗБ порту практично таке ж, як і напруга в мережі. Ну, хіба що є деякі нюанси, наприклад, якщо ноутбук знаходиться в роботі від акумулятора, а не від мережі, то зарядка буде йти трохи повільніше, і в разі якщо акумулятор ноутбука знаходиться на межі розрядки, харчування так само не буде особливо швидким. Взагалі-то при харчуванні від ноутбука обмежень особливих для роботи немає, тобто ви можете в цей час займатися потрібної вам роботою на пристрої, не піклуючись про що стоїть на зарядці апарату.

 • Ще один важливий нюанс, про нього ми згадували вище. У разі, якщо апарат заряджається від PC, який не підключений до мережі, а знаходиться в режимі роботи від акумулятора, то батарейка автономного PC (ноутбука) сяде набагато швидше, ніж просто в режимі роботи.

Як правильно заряджати?

Наостанок хотілося б дати кілька рекомендацій, які можуть перевернути Ваші уявлення. Я глибоко копнув в тему і зібрав такі правила:

 • Заряд найкраще тримати в діапазоні від 20 до 80%, не допускаючи відходу в нуль або перенасичення;
 • Процедуру підживлення по можливості варто проводити кілька разів на день, «годувати» акумулятор дрібними порціями;
 • Оберігайте «джерело енергії» від підвищених (більше 40) і низьких температур (-10). Краще тримати гаджет в теплому кишені при морозній погоді;
 • Не ставте на ніч, якщо не впевнені, що у Вашому смарте присутній система автоматичного блокування подачі живлення;
 • Періодично виконуйте калібрування.

Як зарядити телефон від комп’ютера через USB?

Кожен апарат при покупці в комплектації має наступні пристосування:

 • навушники,
 • зарядний пристрій,
 • і шнур для USB харчування.

Зрозуміло, що кожне пристосування має свою функцію і своє призначення, навушники. слухати музику і вести розмову, зарядний пристрій. для харчування стільникового з електричної мережі, а ось шнур USB має відразу дві функції. Перша функція шнура (перехідника) USB. це передача даних з телефону на пристрій з комп’ютера на мобільний телефон, а друга функція. це можливість підживити апарат, використовуючи не зарядний пристрій, включене в електромережу, а використовуючи комп’ютер або на худий кінець ноутбук.

Отже, розглянемо варіант, як підживити стільниковий від пристрій PC: у кожного комп’ютера є роз’єм стандарту USB 2.0, а в вашому шнурі кабелю з одного боку є штекер з такою ж насадкою входу USB, а з іншого боку шнур має штекер роз’єму під вашу модель апарату. А тепер іди що вам потрібно зробити:

 • Штекер з виделкою стандарту кабель ЮЗБ 2.0 встромляєте в призначений для цього вхід на пристрій (точніше на системному блоці вашого пристрою).
 • Ви відразу ж побачите що на апарат почала надходити доза зарядки. палички або кольоровий забарвлення на батареї почне рухатися, для того щоб прискорити операцію, можете апарат відключити так він швидше візьме харчування.
 • Між іншим, дуже непогано було б кожному обзавестися шнуром. універсал (ці шнури поки що є новинкою, але при бажанні відшукати їх можна). Шнур універсал це такий USB шнур з одного кінця, якого знаходиться штекер для підключення в ЮЗБ роз’єм на пристрої PC, а з іншого він оснащений безліччю різних варіантів виходу, так би мовити, для різних моделей мобільників. Між іншим, такі шнури вже з’явилися в комп’ютерних майстернях, так як саме з їх допомогою ремонтники проводять комп’ютерну діагностику зламаних телефонів.

Зарядка смартфонів через USB

Ця тема хвилює багатьох власників мобільних пристроїв. чи можна заряджати телефон від комп’ютера через USB? Я переглянув чимало відео, вивчав питання на форумах, зібрав всю інформацію і вирішив поділитися висновками з Вами.

починаємо занурення.

Упевнений, що у практично у будь-якого сучасного людини є смартфон, ну або давніший кнопковий девайс для голосового зв’язку і виходу в інтернет. Аналогічну заяву стосується і комп’ютера (ноутбука), який на сьогоднішній день є в кожному будинку, офісі.

Нерідко нам доводиться підключати гаджети до PC за допомогою кабелю, щоб встановити зв’язок, скинути фото на жорсткий диск або ж відправити потрібні файли на Smart-пристрій.

Крім цієї функції, з’єднання з комп’ютером може бути використано і для «поповнення» акумулятора. Наприклад, на моєму Xiaomi Redmi Note 4 відразу після конекту до ноуту з’являється повідомлення «Зарядка від USB». Тобто, в самому телефоні це дія підтримується, не блокується, а значить і не є забороненим / небажаним.

Це дуже зручно, оскільки іноді лінь тягнутися до розетки, відволікатися від роботи. Простіше взяти шнурок, увіткнути кінці в потрібні роз’єми і тримати девайс під рукою, чекаючи завершення зарядки.

Як відповідь на питання. чи можна заряджати телефон від комп’ютера кабелем USB, хотілося б сказати коротко: Так, але не часто! Краще застосовувати фірмове ЗУ від виробника.

Схеми розпаювання зарядних пристроїв різних виробників.

Проблеми з зарядкою через USB зазвичай з’являються при використанні стороннього (не рідна) зарядного пристрою. Гаджет може заряджатися повільно, в повному обсязі, а може і зовсім відмовитися заряджатися. Власне, цю проблему і присвячена ця стаття. Але спершу я повинен висловити кілька важливих зауважень стосовно зарядки по USB взагалі.

 • Як це не дивно, деякі мобільні пристрої взагалі не підтримують зарядку через гніздо USB mini / micro, хоч і обладнані ним. Наприклад, деякі планшети забезпечені окремим (круглим) гніздом для підключення зарядного пристрою (ЗУ).
 • При зарядці пристрою від USB комп’ютера слід розуміти, що порт USB здатний видати струм не більше 0,5 ампера (USB 2.0) або не більше 0,9 ампера (USB 3.0). І якщо для заряду пристрою потрібен більший струм (1 ÷ 2 ампера), то час заряду може виявитися болісно довгим, аж до нескінченності. Доведеться шукати ЗУ підходящої потужності.
 • Щоб розуміти, які взагалі контакти за що відповідають в роз’ємах USB і як вони нумеруються, прочитайте статтю «терморегулятори USB 2.0». Коротко: перший контакт в USB це 5 вольт, а останній. «земля».

Отже, ви підключили гаджет до лівого / саморобному зарядного пристрою, а він не заряджається, та ще й пише, що зарядний пристрій не підтримується. Це пов’язано з тим, що перед тим як дозволити собі заряджатися, деякі мобільні пристрої заміряють напруги на 2 і 3 контактах USB і по цим напруженням визначає тип зарядного порту. А деякі. просто перевіряють наявність перемички між контактами 2 і 3 або ще й контролюють потенціал цієї зв’язки. Якщо гаджет не розрахований на підключення до даного типу зарядного порту або тип порту не визначений, то зарядний пристрій буде відкинуто. Детально вся ця кухня описана в статті «Типи зарядних портів».

Практична сторона питання полягає в тому, щоб гаджет побачив потрібні йому напруги на контактах 2 і 3, а це забезпечується підключенням різних опорів між контактами USB зарядного пристрою. В кінці статті наводиться креслення різних типів зарядного порту (без прив’язки до моделей гаджетів) із зазначенням напруги на контактах 2 і 3. Там же зазначено, якими опорами цього можна домогтися. А прямо зараз ми подивимося, чого чекають певні моделі гаджетів від порту зарядного пристрою.

Nokia, Fly, Philips, LG, Explay, Dell Venue і багато інших пристроїв визнають зарядний пристрій тільки якщо контакти Data і Data- (2-й і 3-й) будуть закорочені або замкнуті резистором не більше 200 Ом Закоротіть контакти 2 і 3 можна в гнізді USB_AF зарядного пристрою і спокійно заряджати свій телефон через стандартний дата-кабель. Цю ж схему підтримує планшет Freelander PD10 Typhoon, але крім цього йому потрібна підвищена напруга заряду, а саме. 5,3 вольта. Якщо ж зарядний пристрій вже має вихідним шнуром (замість вихідного гнізда), і вам потрібно припаяти до нього штекер mini / micro USB, то не забудьте з’єднати 2 і 3 контакти в самому mini / micro USB. При цьому плюс паяете на 1 контакт, а мінус. на 5-й (останній).

READ  Як зробити щоб телефон був зайнятий

Samsung, HTC та інші «Корейці»: один резистор 30 кОм між 5 і перемичкою D-D; інший резистор 10 кОм між GND і перемичкою D-D

iPhone та іншої продукції «Apple». Від цього ж порту охоче заряджається планшет Freelander PX1.

Претендує на універсальність автомобільний зарядний пристрій «Ginzzu GR-4415U» і його аналоги обладнані двома вихідними гніздами: «HTC / Samsung» та «Apple» або «iPhone». Терморегулятори цих гнізд приведена нижче.

Стара Motorola «вимагає» резистор 200 кОм між 4 і 5 контактами штекера USB micro-BM. Без резистора апарат заряджається не до повної перемоги.

Апарат E-ten ( «Єнот») не цікавиться станом цих контактів, і підтримає навіть просте зарядний пристрій. Але у нього є цікава вимога до зарядного кабелю. «Єнот» заряджається тільки якщо в зарядному mini-USB закорочені контакти 4 і 5.

Для харчування або заряду навігатора Garmin потрібен особливий дата-кабель. Просто для харчування навігатора через дата-кабель потрібно в зарядному mini-USB закоротити 4 і 5 контакти. Для підзарядки потрібно з’єднати 4 і 5 контакти через резистор 18 кОм.

Окрема тема. зарядка планшетів. Як правило, планшету для заряду потрібно пристойний струм (1 ÷ 1,5 ампер), і заряд через гніздо mini / micro-USB в багатьох планшетах просто не передбачений виробником. Адже навіть USB 3.0 не дасть більше 0,9 ампер. Правда, деякі моделі планшетів можна повільно і сумно заряджати у вимкненому стані. На Ютубі один хлопець пропонує встановити в планшеті 3Q перемичку між першим контактом гнізда mini / micro-USB (це 5 В) і плюсовим (центральним) контактом круглого (коаксіального) зарядного гнізда. Мовляв, струму від USB цьому планшету вистачає, просто гнізда USB не підключений до контролера заряду акумулятора. Після установки перемички планшет нібито заряджається. В принципі, це вихід, якщо саме кругле зарядний гніздо вже роздовбані. Навпаки, якщо кругле гніздо в порядку, але з якоїсь причини вам хочеться брати харчування для заряду саме від USB комп’ютера або зарядного пристрою з таким роз’ємом, то можна зробити такий перехідник.

Правда, до теми цієї статті він відношення не має.

Як зарядити телефон через ноутбук

Найслабше місце будь-якого портативного пристрою. акумуляторна батарея. Причому, чим вона старша, тим слабкіше тримає заряд. Що робити, якщо потрібно підживити мобільний девайс, а ЗУ немає під рукою? Як зарядити телефон через ноутбук? Чи є інші способи заповнити заряд батареї? Що робити, якщо розетки поблизу немає? Знайдемо відповідь на ці та інші питання, що стосуються підзарядки гаджетів.

Електрогенератор в допомогу

Портативні електрогенератори, включаючи сонячні батареї. один із способів швидкої підзарядки електронних приладів. Вони заряджають батарею швидко, безпечно, що зручно, коли немає доступу, до електромережі 220 В. Як відбувається підзарядка? Скористайтеся переходником, що забезпечує підключення генератора до гнізда зарядки ноутбука. Перевірте, наскільки стабільно працюють пристрої після підключення один до одного. Якщо все нормально, залишиться почекати, поки акумуляторна батарея повністю живити, ноутбук буде готовий до роботи.

Що робити, якщо USB 3. Про Type-C немає

Якщо в лептопі відсутня порт USB 3.1 Type-C, скористайтеся спеціальним адаптером. В асортименті якісні перехідники для акумуляторів продаються тут. Із зовнішнім блоком живлення, кабелем питання, як швидко зарядити ноутбук через порт USB, вирішиться миттєво. Досить підключити пристрої до високовольтної мережі, почекати, поки заповниться батарея.

Якщо доводиться часто поповнювати заряд батареї телефону з лептопа, купите універсальний Power Bank, який підходить для всіх моделей ноутбуків, інших девайсів. Портативна переносна модель швидко підзарядить пристрій в будь-якому місці, де відсутня підключення в мережу. До відома: великий вибір якісних, недорогих батарей резервного живлення знайдете за посиланням. Як відбувається підзарядка ноутбука через повербанк?

 • До повністю зарядженої портативної батареї підключається перехідник юесбі.
 • Те ж саме доведеться повторити і з одним з портів юесбі ноутбука.
 • Якщо все зроблено правильно, акумулятор почне заряджатися. Швидкість, результативність зарядки буде залежати від функціональності активованого роз’єму.

Заряджаємо телефон через ноутбук

Як можна зарядити телефон від ноутбука? Дуже просто, але повинен бути кабель для підключення до роз’єму USB. Якщо аксесуар в наявності, чинимо так:

 • Через кабель USB підключіть мобільний девайс до гнізда ноутбука. Виберіть на мобілці виберіть режим «Накопичувач» або «Передача мультимедіа».
 • Потім на ноутбуці виберіть мобільний девайс, відкрийте вікно провідника. Перевірте на дисплеї мобілки стан індикатора, пішла зарядка чи ні.
 • Коли батарея закінчить заряджатися, від’єднайте кабель USB.
 • Враховуйте, що заряджати телефон від ноутбука доведеться довше, ніж від стандартного мережевого ЗУ. Роз’єм юесбі забезпечить лише 500 мА заряджається струму, а аксесуар від мережі. 800 мА. Тому час піде більше, ніж при підключенні мобілки в розетку.

Чому телефон не хоче заряджатися від лептопа

Бувають випадки, коли від ноутбука почему.то Неможливо зарядити телефон телефон. В чому причина?

 • Заважають забруднення. Контакти на портах юесбі пристроїв, штекерах кабелю з часом неминуче покриваються пилом, частинками бруду. Накопичившись, сміття створює опір, що заважає встановити з’єднання між телефоном і ноутбуком. Досить обережно почистити контакти сірником, змоченою в спирт, використовувати зубочистку, контакт відновиться.
 • Пошкоджений кабель. Переломлення, розрив провідника. звичайна ситуація, що виникає через перегинів, зовнішніх впливів. Спробуйте використовувати інший шнур.
 • Поламаний портUSBв лептопі. Часто він буває перегорілим, друга причина. вигоряння контролера. Що робити? Візьміть робочу флеш-карту, інший USB-пристрій, перевірте працездатність гнізда. Якщо ноут не реагує, значить, порт зламаний, відсутній контакт з материнською платою.
 • Роз’єм телефону пошкоджений. USB-порти будь-яких стільникових девайсів схильні до частих поломок. Іноді досить невдало висмикнути шнур, щоб гніздо мобілки перестало працювати. Тут допоможе тільки терміновий ремонт.
 • Портативний девайс знаходиться в режимі сну. Якщо подивитися в налаштування лептопа, можна побачити, що опція відключення юесбі портів зазвичай знаходиться в режимі сну. Це робиться з метою економії заряду акумуляторної батареї. Досить змінити налаштування і можна заряджати мобілку.
можна, заряджати, телефон

Про портах USB лептопів

Наявність юесбі порту на електронних пристроях значно спростило життя користувачів. По суті, роз’єм призначений для обміну інформацією, але в пристроях невеликої потужності ним користуються для підживлення батарей. Сьогодні в лептопах використовують такі версії популярних роз’ємів:

Пропускна потужність версій 2.0, 3.0. не більше 4,5 Ватт, а для підживлення ноутбука середньої потужності потрібно не менше 30 Вт. Що робити? Альтернатива є. це Type-C, нова модифікація класичного юесбі порту. Роз’єм, що володіє пропускною потужністю 100 Вт одним клацанням вирішив всі проблеми. Type-C юесбі версії 3.1 не тільки швидкісний, але і зручний, зарядить самий наворочений гаджет. Володіє симетричною конструкцією, що позбавить від казусу, коли кабель вставлений не тією стороною, а компактність дозволяє брати з собою куди завгодно.

Як зарядити ноутбук від Автоінвертори

Чи можна зарядити лептоп від інвертора від пристроїв, що використовуються для транспортних засобів? Так, наприклад, для цих цілей ідеально підійде автомобільний інвертор, перетворювач базового напруги авто. Спочатку підключіть Автоинвертор як зазначено в інструкції виробника. Підключіть до нього ноутбук, скориставшись відповідним юесбі-перехідником.

Альтернативою може стати спосіб підзарядки девайса через гніздо прикурювача. Адаптери для автомобілів дозволяють забути про проблему підзарядки, якщо доводиться багато часу проводити за кермом. Великий вибір аксесуарів для підзарядки і синхронної роботи різних пристроїв в автомобілі є тут.

Як працює USB-зарядка або як не спалити свій смартфон

Світ технологій нарешті об’єднався навколо одного стандарту зарядки після багатьох років фірмових адаптерів і блоків живлення. Ми вже навіть бачимо деякі натяки на новий роз’єм USB-C, який повинен замінити існуючий USB, а також USB Micro-B, який Samsung свого часу запровадив в лінійку Galaxy. Але до цього, не беручи до уваги Apple Lightning, роз’єм Micro USB знищив схильність всієї галузі до індивідуальних портам.

Десять років тому потрібно було переконатися, що у вас є підходяща зарядка для кожного пристрою. Сьогодні ви можете зарядити свій телефон в гостях у друга, підключитися до будь-якого комп’ютера і завантажити фотографії з цифрового фотоапарата прямо в телевізор за допомогою одного проводу. Але виникає інша проблема. потужність USB. Не всі зарядні пристрої USB, роз’єми і кабелі є однаковими. Ви, ймовірно, помічали, що деякі USB-роз’єми могутніше, ніж інші. На деяких настільних PC, навіть коли вони включені, можна спокійно зарядити смартфон через USB за досить короткий час.

Зараз існує чотири види USB. USB 1.0, 2.0, 3.0 і 3.1, не рахуючи нового роз’єму USB-C. Крім того, для більшості USB мереж існує два види пристроїв. «господар» і периферійний пристрій. У більшості випадків PC це господар, а смартфон, планшет або камера. пристрій. Енергія завжди надходить від господаря до пристрою, але дані можуть текти в обох напрямках. А тепер цифри. роз’єм USB має чотири контакти, а кабель USB має чотири дроти. Внутрішні контакти перенесення даних (D і D-) і зовнішні штирі забезпечують 5-вольтової харчування. З точки зору фактичних поточних параметрів (міліампер або мА), існує три види USB портів. стандартний вихідний порт, зарядний вихідний порт і виділений зарядний порт. Перші два можуть бути знайдені в комп’ютері, а третій зустрічається в «настінних» зарядках. У USB 1.0 і 2.0 стандартний вихідний порт може видати до 500 мА (0,5 А), в USB 3.0 значення підвищується до 900 мА (0,9 А). Вихідний порт зарядки і виділений порт зарядки забезпечують до 1500 мА (1.5A). USB 3.1 може мати пропускну здатність до 10 Гбіт в режимі SuperSpeed, що приблизно еквівалентно першого покоління Thunderbolt. Він також підтримує силу струму 1.5A і 3A. Шнур USB-C буде зовсім іншим. По-перше, він універсальний. По-друге, він забезпечує в два рази більшу пропускну здатність у порівнянні з USB 3.0 і може виводити більше енергії. Apple використовував USB-C в своєму новому MacBook, як і Google в останньому Chromebook Pixel. Але є також більш старі роз’єми, що підтримують стандарт 3.1. USB має можливість заряджати в сплячому режимі, коли порти залишаються активними при вимкненому комп’ютері. Але крім стаціонарних PC на це здатні і деякі ноутбуки.

Є багато варіацій між звичайними портами USB, розрахованими на 500 мА і виділеними роз’ємами зарядки, які варіюються до 3000 мА. Це призводить до досить важливого питання: якщо ви візьмете смартфон, який поставляється із зарядним пристроєм для розетки на 900 мА, і підключіть його через зарядний пристрій для iPad на 2100 мА, виникнуть проблеми? Загалом, немає. Ви можете підключити будь-USB.устройство через будь-який USB-кабелем в будь-який USB-роз’єм і нічого не вибухне, а більш потужний зарядний пристрій навіть прискорить зарядку батареї. Більш конкретну відповідь в тому, що багато чого залежить від віку пристрою. Ще в 2007 році USB Implementers Forum представив специфікації зарядки батареї (Battery Charging Specification) зі стандартизацією більш швидких способів зарядки. Незабаром після цього в USB-пристрої почали реалізовувати ці функції. Якщо у вас сучасний девайс, то практично кожен смартфон, планшет і камеру можна підключити до гнізда з високою силою струму і насолоджуватися перевагами швидкої зарядки. Однак, якщо у ви користуєтеся застарілими пристроями, вони, ймовірно, не будуть працювати з Battery Charging Specification. Вони зможуть працювати тільки зі старими портами USB 1.0 і 2.0 (зазвичай 500 мА). У деяких особливо важких випадках пристрої можна заряджати за допомогою комп’ютера тільки при наявності певних драйверів. Але є ще кілька речей, які корисно знати. У той час, як комп’ютери можуть мати два види роз’ємів USB. стандартний вихід і зарядний порт, виробники рідко маркують їх такими. В результаті пристрій може заряджатися тільки від одного з них. З цієї ж причини деякі зовнішні пристрої. жорсткі диски і оптичні приводи можуть вимагати більше енергії, ніж порт USB може забезпечити, тому вони мають Y-подібний кабель або додатковий адаптер змінного струму. У будь-якому випадку, USB зробив зарядку гаджетів набагато простіше. І якщо новий роз’єм USB-C забезпечить всю обіцяну функціональність, все стане ще краще, і ми назавжди позбудемося проблем з неправильним підключенням.

Як зарядити телефон від ноутбука через USB шнур?

В принципі тут порядок дії приблизно такий же, як і з варіантом зарядки через системний блок пристрою PC хіба що з одним незначним нюансом. Вся справа в тому, що PC, ну як ми всі знаємо, не має системного блоку, а значить підключити USB шнур не до системного блоку, а до самого пристрою. Отже, де шукати на ноутбуці вхід для підключення ЮЗБ шнура?

READ  Як встановити WhatsApp на телефон майкрософт

Ну, найчастіше цей роз’єм такий же, як і вхід для флеш роз’єму або для підключення мобільного інтернету. Всього таких роз’ємів в notebook як мінімум 3 так що, навіть за умовою того що один з них буде зайнятий, два інших точно підійдуть для того, щоб через них підключиться до PC. Коли штекер з виделкою стандарту USB 2.0 підключений, другий штекер підключаєте до мобільного апарату і, так само як і при підключенню до комп’ютера телефон відразу ж почне брати зарядку від ноутбука, і батарея це покаже.

 • Ось тільки не забудьте врахувати при цим один нюанс. коли стільниковий підключений до ноутбука, що працює не з мережі, а на батареї, апарат візьме на себе частину заряду акумулятора PC ну і, звичайно, це відіб’ється на обсязі заряду пристрою. Іншими словами, PC або notebook розрядиться набагато швидше, але все ж це дуже непоганий варіант для підзарядки мобільного апарату. Тепер ви знаєте, як зарядити телефон через ЮЗБ.

Щоб зарядити телефон від телевізора через USB

Як зарядити телефон від ноутбука через USB шнур?

В принципі тут порядок дії приблизно такий же, як і з варіантом зарядки через системний блок пристрою PC хіба що з одним незначним нюансом. Вся справа в тому, що PC, ну як ми всі знаємо, не має системного блоку, а значить підключити USB шнур не до системного блоку, а до самого пристрою. Отже, де шукати на ноутбуці вхід для підключення ЮЗБ шнура?

Ну, найчастіше цей роз’єм такий же, як і вхід для флеш роз’єму або для підключення мобільного інтернету. Всього таких роз’ємів в notebook як мінімум 3 так що, навіть за умовою того що один з них буде зайнятий, два інших точно підійдуть для того, щоб через них підключиться до PC. Коли штекер з виделкою стандарту USB 2.0 підключений, другий штекер підключаєте до мобільного апарату і, так само як і при підключенню до комп’ютера телефон відразу ж почне брати зарядку від ноутбука, і батарея це покаже.

 • Ось тільки не забудьте врахувати при цим один нюанс. коли стільниковий підключений до ноутбука, що працює не з мережі, а на батареї, апарат візьме на себе частину заряду акумулятора PC ну і, звичайно, це відіб’ється на обсязі заряду пристрою. Іншими словами, PC або notebook розрядиться набагато швидше, але все ж це дуже непоганий варіант для підзарядки мобільного апарату. Тепер ви знаєте, як зарядити телефон через ЮЗБ.

Щоб зарядити телефон від телевізора через USB

Як зарядити телефон від комп’ютера через USB?

Кожен апарат при покупці в комплектації має наступні пристосування:

 • навушники,
 • зарядний пристрій,
 • і шнур для USB харчування.

Заряжаем Iphone 8 от SAMSUNG! Вы серьезно?

Зрозуміло, що кожне пристосування має свою функцію і своє призначення, навушники. слухати музику і вести розмову, зарядний пристрій. для харчування стільникового з електричної мережі, а ось шнур USB має відразу дві функції. Перша функція шнура (перехідника) USB. це передача даних з телефону на пристрій з комп’ютера на мобільний телефон, а друга функція. це можливість підживити апарат, використовуючи не зарядний пристрій, включене в електромережу, а використовуючи комп’ютер або на худий кінець ноутбук.

Отже, розглянемо варіант, як підживити стільниковий від пристрій PC: у кожного комп’ютера є роз’єм стандарту USB 2.0, а в вашому шнурі кабелю з одного боку є штекер з такою ж насадкою входу USB, а з іншого боку шнур має штекер роз’єму під вашу модель апарату. А тепер іди що вам потрібно зробити:

 • Штекер з виделкою стандарту кабель ЮЗБ 2.0 встромляєте в призначений для цього вхід на пристрій (точніше на системному блоці вашого пристрою).
 • Ви відразу ж побачите що на апарат почала надходити доза зарядки. палички або кольоровий забарвлення на батареї почне рухатися, для того щоб прискорити операцію, можете апарат відключити так він швидше візьме харчування.
 • Між іншим, дуже непогано було б кожному обзавестися шнуром. універсал (ці шнури поки що є новинкою, але при бажанні відшукати їх можна). Шнур універсал це такий USB шнур з одного кінця, якого знаходиться штекер для підключення в ЮЗБ роз’єм на пристрої PC, а з іншого він оснащений безліччю різних варіантів виходу, так би мовити, для різних моделей мобільників. Між іншим, такі шнури вже з’явилися в комп’ютерних майстернях, так як саме з їх допомогою ремонтники проводять комп’ютерну діагностику зламаних телефонів.

Як зарядити телефон від комп’ютера через USB?

Кожен апарат при покупці в комплектації має наступні пристосування:

 • навушники,
 • зарядний пристрій,
 • і шнур для USB харчування.

Зрозуміло, що кожне пристосування має свою функцію і своє призначення, навушники. слухати музику і вести розмову, зарядний пристрій. для харчування стільникового з електричної мережі, а ось шнур USB має відразу дві функції. Перша функція шнура (перехідника) USB. це передача даних з телефону на пристрій з комп’ютера на мобільний телефон, а друга функція. це можливість підживити апарат, використовуючи не зарядний пристрій, включене в електромережу, а використовуючи комп’ютер або на худий кінець ноутбук.

Отже, розглянемо варіант, як підживити стільниковий від пристрій PC: у кожного комп’ютера є роз’єм стандарту USB 2.0, а в вашому шнурі кабелю з одного боку є штекер з такою ж насадкою входу USB, а з іншого боку шнур має штекер роз’єму під вашу модель апарату. А тепер іди що вам потрібно зробити:

 • Штекер з виделкою стандарту кабель ЮЗБ 2.0 встромляєте в призначений для цього вхід на пристрій (точніше на системному блоці вашого пристрою).
 • Ви відразу ж побачите що на апарат почала надходити доза зарядки. палички або кольоровий забарвлення на батареї почне рухатися, для того щоб прискорити операцію, можете апарат відключити так він швидше візьме харчування.
 • Між іншим, дуже непогано було б кожному обзавестися шнуром. універсал (ці шнури поки що є новинкою, але при бажанні відшукати їх можна). Шнур універсал це такий USB шнур з одного кінця, якого знаходиться штекер для підключення в ЮЗБ роз’єм на пристрої PC, а з іншого він оснащений безліччю різних варіантів виходу, так би мовити, для різних моделей мобільників. Між іншим, такі шнури вже з’явилися в комп’ютерних майстернях, так як саме з їх допомогою ремонтники проводять комп’ютерну діагностику зламаних телефонів.

Основні нюанси зарядки через USB порт

Багато хто цікавиться тим, наскільки ж швидко відбувається такий вид зарядки телефону? Справа в тому, що швидкість зарядки по ЮЗБ кабелю практично така ж, як і при звичайній зарядки з мережі. Справа в тому, що напруга ЮЗБ порту практично таке ж, як і напруга в мережі. Ну, хіба що є деякі нюанси, наприклад, якщо ноутбук знаходиться в роботі від акумулятора, а не від мережі, то зарядка буде йти трохи повільніше, і в разі якщо акумулятор ноутбука знаходиться на межі розрядки, харчування так само не буде особливо швидким. Взагалі-то при харчуванні від ноутбука обмежень особливих для роботи немає, тобто ви можете в цей час займатися потрібної вам роботою на пристрої, не піклуючись про що стоїть на зарядці апарату.

 • Ще один важливий нюанс, про нього ми згадували вище. У разі, якщо апарат заряджається від PC, який не підключений до мережі, а знаходиться в режимі роботи від акумулятора, то батарейка автономного PC (ноутбука) сяде набагато швидше, ніж просто в режимі роботи.

Основні нюанси зарядки через USB порт

Багато хто цікавиться тим, наскільки ж швидко відбувається такий вид зарядки телефону? Справа в тому, що швидкість зарядки по ЮЗБ кабелю практично така ж, як і при звичайній зарядки з мережі. Справа в тому, що напруга ЮЗБ порту практично таке ж, як і напруга в мережі. Ну, хіба що є деякі нюанси, наприклад, якщо ноутбук знаходиться в роботі від акумулятора, а не від мережі, то зарядка буде йти трохи повільніше, і в разі якщо акумулятор ноутбука знаходиться на межі розрядки, харчування так само не буде особливо швидким. Взагалі-то при харчуванні від ноутбука обмежень особливих для роботи немає, тобто ви можете в цей час займатися потрібної вам роботою на пристрої, не піклуючись про що стоїть на зарядці апарату.

 • Ще один важливий нюанс, про нього ми згадували вище. У разі, якщо апарат заряджається від PC, який не підключений до мережі, а знаходиться в режимі роботи від акумулятора, то батарейка автономного PC (ноутбука) сяде набагато швидше, ніж просто в режимі роботи.

Швидкість зарядки і сила струму

З’являється інша проблема, яка полягає в напрузі і силі струму в USB-порти. Воно часто змінюється і створює велику теплову енергію, що згодом впливає на термін служби батареї. Згідно з дослідженнями, проведеними в США, при регулярному нагріванні акумулятора до 40 градусів за Цельсієм протягом декількох місяців його ємність падає до 65%.

Важливо знати, що напруга в інтерфейсах однакове (5В), але відрізняється сила струму:

 • USB 2.0. 500 мА.
 • USB 3.0. 800 мА.

Рекомендуємо вибирати більш сучасні інтерфейси. вони часто пофарбовані в синій колір, і на них більше контактів. Очевидно, що зарядка телефону від комп’ютера через порт USB 3.0 буде здійснюватися швидше, ніж через USB 2.0, але в більшості випадків все одно значно повільніше, ніж через оригінальний зарядний пристрій.

За фактом, заряджати смартфон від PC або ноутбука можна, але не варто цим зловживати. краще вибрати оригінальний блок живлення. Виходить, що при зарядці телефону від PC набагато більше мінусів, ніж плюсів. До таких належить тільки зручність для користувача.

Що вважається найстрашнішим для всіх власників мобільних телефонів? Тільки одне. потрібно терміново зателефонувати, а телефон розрядився. І все, тут вже ніякі маніпуляції не допоможуть, батарея не гумова і якщо акумулятор сів, значить вже все. Звичайно, є варіанти ну, наприклад, попросити апарат у одного або попросити у нього батарею, якщо вона, звичайно, підійде до твого мобільного телефону, можна за собою тягати запасну батарею, головне не забувай її заряджати. Але все це, звичайно, так, припущення, а ось чи є надійні способи перестрахуватися, в разі якщо батарея втратила зарядку (сів акумулятор)? Виявляється, дуже навіть є, і це спосіб зарядки від комп’ютера або від ноутбука. Якщо вам цікаво дізнатися, як можна підживити мобільний від комп’ютера або зарядити систему від ноутбука, вся інформація тут в нашій статті. Тут ми вам розповімо, як правильно підживити мобільний продукт від комп’ютера, як правильно зарядити його від ноутбука, чого варто побоюватися в цьому процесі і як регулювати зарядку на PC.

ВАЖЛИВО: Для кожного абонента, хто вирішив використовувати дані з порталу допомоги x-tarif.ru, пропонується прямо зараз розібратися в тонкощах проблеми, після чого виконати підживлення всіма наявними доступними засобами. Актуальність матеріалу висока.

Чи можна заряджати смартфон від комп’ютера?

Як вже було сказано вище, існує маса легенд і страшилок з цього приводу. Деякі на форумах пишуть, що «тіло» після подібних маніпуляцій відключалася, і потім не могли запустити, доводилося звертатися до сервісних центрів.

Але це поодинокі випадки, які можуть бути викликані зовсім іншими факторами (скачки напруги, скупчення статичного заряду на корпусі системного блоку і т.д.).

Якщо порівнювати швидкість «підживлення» батареї, то в ідеалі використовувати рідне ЗУ, що поставляється в комплекті. Такий підхід гарантує максимальну сумісність і відповідність вольтажа, сили струму, що дозволить зробити зарядку швидше і якісніше.

Але раптом немає такої можливості? Тоді сміливо юзайте зв’язку «кабелькомпьютер» і нічого страшного не станеться. Ось тільки підключатися краще до USB 3.0 (якщо є, він позначений синім кольором), який прискорить процедуру в рази:

Можно ли заряжать телефон от компьютера через USB, как правильно

Тільки не варто захоплюватися, оскільки експерименти доводять. занадто часта подача «слабкого струму» може з часом знизити номінальну ємність батареї, і телефон почне швидше розряджатися.

Як правильно заряджати?

Наостанок хотілося б дати кілька рекомендацій, які можуть перевернути Ваші уявлення. Я глибоко копнув в тему і зібрав такі правила:

 • Заряд найкраще тримати в діапазоні від 20 до 80%, не допускаючи відходу в нуль або перенасичення;
 • Процедуру підживлення по можливості варто проводити кілька разів на день, «годувати» акумулятор дрібними порціями;
 • Оберігайте «джерело енергії» від підвищених (більше 40) і низьких температур (-10). Краще тримати гаджет в теплому кишені при морозній погоді;
 • Не ставте на ніч, якщо не впевнені, що у Вашому смарте присутній система автоматичного блокування подачі живлення;
 • Періодично виконуйте калібрування.
READ  Підключення навушників Xiaomi air dots до телефону

вірус всюдисущий!

Почитавши повідомлення реальних людей в мережі, я дізнався про існування однієї загрози, яка підстерігає любителів зарядити телефон від комп’ютера.

Мова про шкідливі скрипти, троянах, здатних проникати з PC на мобільні пристрої в процесі кабельного з’єднання. Відомі випадки, коли вірус-шифрувальник завдавав шкоди файлової системи Windows і паралельно знищував дані на внутрішній пам’яті та на картці microSD в смартфоні.

Чи можна заряджати смартфон від комп’ютера

Ця тема хвилює багатьох власників мобільних пристроїв. чи можна заряджати телефон від комп’ютера через USB? Я переглянув чимало відео, вивчав питання на форумах, зібрав всю інформацію і вирішив поділитися висновками з Вами.

починаємо занурення.

Упевнений, що у практично у будь-якого сучасного людини є смартфон, ну або давніший кнопковий девайс для голосового зв’язку і виходу в інтернет. Аналогічну заяву стосується і комп’ютера (ноутбука), який на сьогоднішній день є в кожному будинку, офісі.

Нерідко нам доводиться підключати гаджети до PC за допомогою кабелю, щоб встановити зв’язок, скинути фото на жорсткий диск або ж відправити потрібні файли на Smart-пристрій.

Крім цієї функції, з’єднання з комп’ютером може бути використано і для «поповнення» акумулятора. Наприклад, на моєму Xiaomi Redmi Note 4 відразу після конекту до ноуту з’являється повідомлення «Зарядка від USB». Тобто, в самому телефоні це дія підтримується, не блокується, а значить і не є забороненим / небажаним.

Це дуже зручно, оскільки іноді лінь тягнутися до розетки, відволікатися від роботи. Простіше взяти шнурок, увіткнути кінці в потрібні роз’єми і тримати девайс під рукою, чекаючи завершення зарядки.

Як відповідь на питання. чи можна заряджати телефон від комп’ютера кабелем USB, хотілося б сказати коротко: Так, але не часто! Краще застосовувати фірмове ЗУ від виробника.

можна, заряджати, телефон

Чи можна заряджати телефон (смартфон) від комп’ютера через USB-порт?

Це питання задають користувачі, які, наприклад, не мають можливості заряджати свій мобільний пристрій від мережі через, скажімо, втрати зарядного пристрою. Однак поряд є комп’ютер або ноутбук, чому б не «зарядитися» від нього? Чи можна так робити, які є підводні камені?

Чи помічали, що коли ви підключаєте свій смартфон до комп’ютера, він відразу ж починає заряджатися? В силу певних особливостей, зарядка пристрою від USB-порту відбувається значно довше, однак через якийсь час смартфон все одно зарядиться. Будь-яких протипоказань проти зарядки від USB-порту комп’ютера або ноутбука немає, хоча серед фахівців існує думка, що смартфон, заряджений від USB-порту, а не від мережі, буде розряджатися трохи швидше.

Що ж виходить? Виходить, що заряджати смартфон від комп’ютера можна, хоча переважно це робити все ж від мережевої зарядки. До речі, зверніть увагу на те, що це стосується тільки телефонів і смартфонів. Що стосується планшетів, деякі моделі не заряджаються від USB зовсім. Зі смартфонами таких проблем немає.

До речі, ще один цікавий момент. Вважається, що USB-порти, які перебувають на передній частині корпусу системного блоку, не можуть забезпечити необхідний струм для зарядки смартфона. він буде заряджатися, але процес цей розтягується на довгі години очікування. Крім того, є думка, що зарядка в такому випадку може негативно позначатися на акумуляторі пристрою, хоча помітити це можна буде не відразу, а через кілька місяців або навіть років після початку експлуатації. Висновок. краще використовувати USB-порти, які перебувають на задній стінці системного блоку.

Інше питання. чи можна заряджати пристрій всю ніч від USB-порту? Питання це задають з тієї причини, що акумулятори деяких мобільних пристроїв при тривалій зарядці іноді просто згорали. Сучасним пристроям це не загрожує, оскільки в них використовується спеціальний керуючий чіп, який стежить як за споживанням енергії, так і за її надходженням. Якщо зарядний пристрій справно і немає проблем з керуючим чіпом, зарядка смартфона буде автоматично зупинена, як тільки він буде заряджений на 100%. І скільки Неможливо зарядити телефон смартфон від мережі або USB-порту, заряджатися після зазначеного порога він не буде.

Підсумок. Заряджати смартфон або телефон від USB-порту можна, але краще використовувати зарядку від мережі. Не повинно бути проблем і при зарядці від USB, якщо пристрій буде заряджатися всю ніч.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Чи можна заряджати телефон від комп’ютера через USB-порт?

Ось мене запитують: а чи можна заряджати телефон від комп’ютера через USB-порт? І таким людям я завжди ставлю зустрічне запитання: а що вас зупиняє?

Інше питання в тому, чи потрібно це робити? Ось тут вже не все так однозначно. Природно, краще заряджати телефон від мережі, але бувають ситуації, коли ваше зарядний пристрій зламалося або загубилося, а поруч стоїть комп’ютер, який так і манить до нього підключиться.

Ні для кого, напевно, не секрет, що комп’ютер заряджає телефон при підключенні. І все, напевно, помічали, що відбувається це значно повільніше, ніж при харчуванні від мережі. Вся справа в тому, що потужності комп’ютера не вистачає для того, щоб подавати в телефон достатню кількість енергії і при цьому працювати самому, виконуючи інші завдання.

Ось і виходить, що заряджати телефон від комп’ютера не забороняється, але, якщо у вас є нормальний зарядний пристрій, краще все-таки заряджати від мережі. Так надійніше і швидше. Причому, якщо ви захочете зарядити планшет через USB-порт комп’ютера, у вас, швидше за все взагалі нічого не вийде. На особливо потужні планшети у PC просто не вистачить потужності зовсім.

Який USB-порт вибрати, передній або задній?

Ще один момент, який хвилює деяких користувачів, що заряджають телефон від комп’ютера: який USB-порт вибрати, на передній або задній? Кажуть, що передні порти не можуть забезпечити телефон достатньою енергією для успішної зарядки, і що вони можуть навіть значно погіршити роботу батареї вашого пристрою. А ще кажуть, що інопланетяни кола на полях малюють. Загалом, не вірте всьому, що говорять. Хоч збоку, хоч зверху, хоч по середині все USB-порти з’єднані з одним єдиним джерелом живлення. Однак в цій думці є дещиця правди, тому що деякі недобрі виробники в цілях економії ставлять спереду дешевші порти. Тому що задні частіше використовуються для різної периферії, а передні зазвичай тільки для флешок. Ось і виходить, що ззаду стоять порти USB 3.0, а спереду 2.0. Природно, задні будуть працювати швидше. Але тут кожен випадок індивідуальний і вам просто потрібно перевірити, які порти стоять у вашому PC. І вже точно жоден з них не зможе нашкодити вашому телефону. Бред цілковитий.

Чи можна заряджати телефон всю ніч від USB-порту?

Ще один міф, який до мене розвіяли вже кілька років тому, але до цих пір знаходяться люди, запитують: чи можна заряджати телефон всю ніч від USB-порту? Знову ж кажуть, що батарея мобільного пристрою може згоріти від занадто довгої зарядки. Я вам навіть більше того скажу, деяким телефонами Samsung взагалі не потрібно підключення до харчування, щоб їх батарея вибухнула. Жарти жартами, а якщо серйозно, сучасні літієво-іонні батареї і мобільні чіпсети контролюють надходження енергії, і при досягненні 100% просто відключають зарядку автоматично. Це працює навіть від мережі, яка подає більше потужності, ніж комп’ютер. Так що, якщо заряджати телефон всю ніч від USB-порту, нічого йому не буде. Єдине, що в цьому випадку може доставити вам неприємностей, це рахунки за електрику, яке намотав комп’ютер, працюючи всю ніч.

Підводячи підсумок, ще раз скажу: заряджайте телефон від комп’ютера через USB, якщо вам так хочеться. Просто це буде набагато довше, ніж від мережі.

Чому шкідливо і небезпечно заряджати смартфони і планшети від USB роз’єму комп’ютера?

У вас є смартфон? Я думаю, що зараз він є у кожного. Цей гаджет поневолив сучасної людини. Ми настільки стали до нього прив’язаними, що починаємо відчувати дискомфорт, якщо його немає з нами. Активне використання гаджета протягом дня зменшує його заряд. І в пошуках джерела заряду ми часто включаємо його в першу-ліпшу на очі USB-розетку. роз’єм ноутбука або стаціонарного комп’ютера. А деякі використовують USB магнітоли в автомобілі. Чи можна заряджати телефон через USB від комп’ютера?

Чому краще не заряджати від USB комп’ютера?

Не замислюючись про наслідки, користувачі мобільних гаджетів: смартфонів і планшетів, бездумно підключають до роз’ємів USB для зарядки акумуляторів. Можна думати і сподіватися, що ті, хто робить кабелі зарядки, все продумав за користувачів і ніяких проблем тут бути не повинно, але це не так.

По-перше, відповідно до специфікації на інтерфейс USB, він зовсім не призначений для роздачі енергії різним споживачам, таким як смартфони і планшети. Харчування організовується для підтримки інтерфейсних схем принтерів і інших штатних, слід підкреслити. ШТАТНИХ зовнішніх периферійних пристроїв. Смартфони і планшети до таких девайсів точно не відносяться, але користувачі про це часто і не підозрюють.

Как зарядить смартфон без зарядки?

По-друге, енергоспоживання смартфонів і планшетів сильно розрізняється за показниками при знаходженні в сплячому режимі або стані відключення і в оперативному режимі роботи. Токи споживання при цьому сильно розрізняються, на порядки в порівнянні з мінімальною і максимальною навантаженнями на зовнішнє джерело живлення.

По-третє, для підзарядки мобільних гаджетів застосовуються так звані зарядні пристрої, їх ще просто називають «зарядками». Але, є й інші. блоки живлення, які забезпечують максимальний струм навантаження не тільки для підзарядки внутрішніх акумуляторів смартфонів і планшетів, а й для харчування всіх схем пристрою, що знаходиться в робочому режимі. При цьому йде процес підзарядки і здійснюється живлення пристрою, тобто струми споживання підсумовуються.

По-четверте, з урахуванням обставин, викладених в попередніх пунктах, слід замислюватися про те, який струм навантаження на роз’єм USB інтерфейсу надають зовнішні пристрої, що підключаються до комп’ютера. Рідко який виробник комп’ютера, а тим більше ноутбука стане закладати запас по навантаженню в припущенні того, що ноутбук використовуватимуть як «свиноматку», підключаючи пристрої для зарядки і харчування.

Граничний допустимий струм у роз’ємів USB 2.0 (білий). 500 мА, у USB 3.0 (синій) до 900 мА. А зарядні пристрої смартфонів, планшетів видають струм більше 1 ампера. Отже, ваш гаджет буде відчувати брак струму при зарядці, а роз’єм комп’ютера або ноутбука. працювати на знос. Питання: Як довго?

Якщо дуже потрібно?

Зарядити смартфон від USB роз’єму комп’ютера можна, але варто дотримуватися наступних рекомендацій:

 • не зловживати цим;
 • підключайте до роз’єму USB 3.0 (синього кольору);
 • не використовуйте пристрій під час заряду.

Зарядка від USB порту ноутбука буде йти набагато довше, ніж при використанні штатного зарядного пристрою.

Сумні наслідки заряду від USB ноутбука

Оцінити, який результат нерозумного і бездумного використання USB кабелів, що підключаються до комп’ютера і ноутбука мобільних гаджетів, можна по виходу з ладу схем живлення. У кращому випадку роз’єми USB перестають працювати через перегорання окремих електронних компонент так званої обв’язки, а в гіршому, дефект поширюється на ключові мікросхеми інтерфейсу, і виводять з ладу весь стаціонарний комп’ютер або ноутбук.

Крім технічних поломок, є ймовірність зараження вірусами вашого смартфона або планшета. Якщо ви не впевнені в безпеці комп’ютера, від якого хочете зарядити свій гаджет, то потрібно оцінити всі можливі ризики.

Робіть висновки: заряджати iPhone, планшет через USB від комп’ютера або від магнітоли по USB небажано. Єдиний плюс даного способу. це зручність для вас. Але мінусів для ваших гаджетів більше. Краще використовуйте оригінальні зарядні пристрої або повербанкі.

Дорогий читач! Ви подивилися статтю до кінця. Отримали ви відповідь на своє питання? Напишіть в коментарях пару слів. Якщо відповіді не знайшли, вкажіть що шукали або відкрийте блогу.

BETATECH.COM.UA 2021