Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Чи не підключається лівий навушник Xiaomi air dots

Table of Contents

Відключений один вкладиш

Коли звук не йде тільки з одного навушника, ситуація більш сприятлива. Зазвичай відбувається системний збій, який призводить до рассінхрон. Ми вже розповідали в окремому мануале, як повернути бінауральний режим. Сюди продублюємо основну інформацію.

підключається, лівий, навушник, xiaomi, dots

Скидання до заводських налаштувань

Hard reset. жорстка перезавантаження, після якої пристрій повністю повертається до заводського стану. Скидання усуває системні неполадки і дозволяє з нуля налаштувати гаджет. Рекомендується вдаватися до цієї операції, якщо лівий навушник не вдається з’єднатися з правого, і звук йде тільки з одного амбушюри.

 • Дістаємо гарнітуру з футляра і затискаємо панель до появи червоного індикатора.
 • Повторно тиснемо на кнопку і не відпускаємо протягом 40-50 секунд. Лампочки повинні моргнути кілька разів червоним і білим кольором.
 • Розміщуємо вкладиші в кейсі і витягаємо через кілька хвилин для повторного сполучення з телефоном.

Механічне пошкодження

Після того, як AirDots впали з великої висоти або потрапили в воду, вони можуть взагалі не працювати. Перевірте пристрій на наявність тріщин, сколів і подряпин. На жаль, з механічною поломкою, коли відбита / пошкоджена якась деталь, впоратися в домашніх умовах неможливо. Допоможе тільки досвідчений майстер.

Заводський брак

Також будьте уважні до підробок. Фальшивий гаджет погано функціонує, непрезентабельно виглядає і дуже легко ламається. Ознайомтеся з нашою статтею про перевірку оригінальності навушників.

Чому навушники не реагують на включення

Для початку розберемо, чому Redmi і Mi AirDots взагалі не включаються. Найчастіше це вказує на серйозну поломку, при якій потрібно звернення до майстрів.

AirDots не включаються

Навушники від Xiaomi дуже комфортний у використанні, адже не потрібно використовувати дроти для підключення до телефону і подальшого прослуховування музики. Але з бездротовими гарнітурами часто виникають інші проблеми. Основна проблема. рассинхронизация, але також АірДотси можуть взагалі не включатися. Що робити в такому випадку і коли потрібно йти в сервісний центр. зараз розповімо.

повний розряд

Цілком невинна причина. звичайний розряд акумулятора. Кейс потрібно підключити через USB до джерела живлення, а після розмістити амбушюри в «гніздах» для бездротової підживлення.

ДОТС повинні включатися автоматично після вилучення з футляра, але цього не станеться, якщо док-станція розряджена: знадобиться ручне включення за допомогою тривалого натискання на кнопки. З такої ж причини вкладиші можуть і самостійно не вимикатися в кейсі, тому завжди стежте за рівнем заряду.

правильна синхронізація

 • Від’єднуємо AirDots від девайса і видаляємо модель з переліку Bluetooth-пристроїв якщо раніше сполучення вже проводилося.
 • Утримуємо клавішу 5 секунд до появи червоного ліхтарика, відпускаємо і затискаємо ще на 10 секунд. Розміщуємо вкладиші в док-станції, через хвилину виймаємо і включаємо по черзі.
 • Як тільки правий навушник почне блимати білим, знаходимо в списку Bluetooth-пристроїв «AirDots BASIC_R» і підключаємося.
 • Тепер залишилося до правого вкладиша Законекть лівий, натиснувши на ньому кнопку.

Аналогічні процедури підійдуть і для більш дорогий гарнітури Xiaomi AirDots Pro, тільки там дії потрібно проводити з кейсом, на якому розташована спеціальна кнопка управління.

Ми з’ясували основні причини, через які Bluetooth-навушники можуть не включатися. Якщо жоден описаний метод не допомагає, як можна швидше зверніться в сервісний центр.

Скидання до заводських налаштувань

 • Витягуємо вкладиші з кейса і переконуємося, що вони заряджені.
 • Затискаємо кнопки управління. У Redmi це механічна клавіша, у Мі. сенсорна.
 • Утримуємо панельки 30-50 секунд, поки червоно-білий індикатор повністю не згасне.
 • Назад поміщаємо АйрДотс в чохол, закриваємо кришку і через кілька хвилин дістаємо для повторної синхронізації.

Redmi AirDots не включаються

Bluetooth-навушники давно витіснили провідні аналоги і стали справжніми хітами на технологічному ринку. Користувачі віддають перевагу невеликим і комфортним вкладишів, наприклад, від фірми Xiaomi. Але такі гаджети все ж володіють декількома істотними мінусами: рассинхронизация, заплутана для новачка настройка, відсутність звуку в одному або двох навушниках. Сьогодні ми обговоримо саму неприємну проблему. чому бездротова гарнітура взагалі не включається.

повний розряд

Якщо при тривалому утриманні клавіш на гарнітурі не засмагати індикатори, і вона автоматично не вимикається в кейсі, значить, батарея навушників або футляра повністю розрядилася до 0%. З даною проблемою дуже легко впоратися. Спочатку підключіть док-станцію до джерела живлення, скориставшись USB-проводом, а після розмістіть ДОТС в бездротових «гніздах».

механічна поломка

Це найочевидніша причина, якщо два вкладиші раптово перестають відтворювати звук і взагалі не реагують на включення, зарядку або спробу синхронізації. Конструкція навушників досить тендітна, тому не наступайте на них, не кидайте з висоти на тверду поверхню, остерігайтеся попадання вологи. Підпорядкувати АйрДотси після механічного впливу в домашніх умовах не можна, тому як можна швидше зверніться в сервісний центр.

несправний акумулятор

Батарея іноді повністю виходить з ладу і втрачає свою ємність. Це відбувається через неправильну зарядки або тривалого використання Mi AirDots. Єдиний вихід. заміна акумулятора або придбання нового пристрою.

Чи не працює один навушник

Відсутність звуку в правому або лівому навушнику найчастіше вказує на системну проблему. Вона вирішується двома нижченаведеними способами.

Переклад в бінауральний режим

 • Від’єднуємо гарнітуру від смартфона і повністю видаляємо її з програми Bluetooth.
 • Вимикаємо AirDots тривалим натисканням на кнопку протягом 5 секунд.
 • Знову затискаємо гаджет на 10 секунд. Відбудеться перезавантаження пристрою.
 • Кладемо ДОТС в кейс і повторно виймаємо.
 • Проводимо стандартну процедуру сполучення.

Тепер ви знаєте, чому може не працювати Redmi і Мі АйрДотс. Також перші пункти актуальні для більш преміальної моделі Xiaomi AirDots Pro.

Керівництво для правильного сполучення

Зверніть увагу, що всі інструкції надані тільки в ознайомлювальних цілях. Якщо АірДотси не працюють навіть після виконання вказаних вище дій, зверніться до майстра.

 • Якщо гарнітура раніше підключалася до смартфону, від’єднуємо її і видаляємо список підключених Bluetooth-пристроїв чистимо кеш додатка.
 • Деактивувавши навушники і затискаємо клавіші, чекаючи червоного миготливого індикатора.
 • Знову тримаємо кнопки, але вже на протязі 40-50 секунд. Лампочки будуть мигати то червоним, то білим кольором. Відпускаємо панельку тільки тоді, коли індикатор повністю згасне.
 • На кілька секунд кладемо вкладиші в кейс, і витягаємо спочатку правий, потім лівий. Ліхтарики замигають білим, і ДОТС підключаться один до одного.
 • Після цього заходимо в пункт «Bluetooth» на телефоні і сполучаються. Модель буде позначатися як Mi AIRDOTS_R.

Такі дії допомагають, якщо лівий навушник не вдається з’єднатися з правого. Завдяки вищеописаному гайду гаджет має запрацювати в стерео-режимі.

Що робити, якщо синхронізуватися не вдається

Коли висвічуються два пристрої, позначені як R і L, ні в якому разі не синхронізується з останніми, оскільки це позначення лівого навушника, а він не може автоматично підключитися до правого. Клацніть по R і дочекайтеся, поки правий вкладиш знайде лівий. Якщо цього не відбувається. виконайте операцію, описану нижче.

 • Повторно прибираємо гарнітуру в футляр і переконуємося, що вона заряджена.
 • Дістаємо тільки один навушник і затискаємо панель до появи червоного світлодіода. Такі ж дії проробляємо з другим.
 • Розміщуємо навушники з палаючими індикаторами в док-станції, закриваємо кришку і через кілька хвилин витягуємо.
 • Підключаємося до ноутбука або телефону.

Також не забуваємо, що позбутися від системних проблем допомагає скидання до заводських налаштувань. При hard reset повністю очищається історія підключень, і в ході жорсткого перезавантаження навушники повертаються в початковий стан. У нас є інструкція для Xiaomi AirDots Pro і для більш бюджетних моделей Mi і Redmi.

Как сбросить настройки наушников Redmi AirDots

Redmi AirDots не підключаються

Навушники, які використовують для підключення проводу, давно застаріли. Їм на зміну прийшли Bluetooth-гаджети, що не обтяжують користувачів шнурами. Проте, з бездротовими пристроями вас виникає багато проблем, а саме складна процедура синхронізації і подальша робота в моно-режимі.

У цій статті ми розповімо, як синхронізуватися, щоб звук йшов з двох вкладишів, а також що робити, якщо не виходить Законекть.

Робота з одним навушником

Якщо ви плануєте використовувати тільки один АірДотс, дістаньте його з коробки, включіть і синхронізується з мобільним пристроєм. Для моно-режиму краще вибирати праву амбушюра, оскільки вона може функціонувати самостійно. До того ж, наявність мікрофона в кожному вкладиші робить з AirDots компактну гарнітуру.

Ми розібралися, чому можуть виникати проблеми з підключенням на Bluetooth-пристроях Redmi і Xiaomi. Пишіть в коментарі, якщо знаєте ще якісь дієві інструкції, що допомагають при рассинхронизации.

Xiaomi AirDots

Багато власників навушників Xiaomi AirDots знайомі з проблемою, коли не працює один навушник. Цю проблему можна легко вирішити це самотужки. Як це зробити, розповімо далі.

Як працюють бездротові навушники

Робота бездротової гарнітури заснована на отриманні даних з пристрою за допомогою різних способів передачі даних. Це може бути радіозв’язок, інфрачервоний приймач, Bluetooth-з’єднання. Бездротові навушники Xiaomi використовують останній спосіб, що пов’язано з простотою і надійністю з’єднання і зручністю у використанні.

Для підключення Bluetooth-гарнітури Xiaomi необхідно включити її і виконати з’єднання з гаджетом. Процес зазвичай займає кілька секунд, після чого навушники готові до використання.

Через що може грати тільки один навушник?

Чому навушники Xiaomi можуть почати працювати по одному? Причина несправності полягає в тому, що вони не можуть синхронізуватися. Перестає працювати зв’язок між правим і лівим навушником і смартфоном.

Це викликається різними причинами, наприклад, повної розрядкою одного AirDots. Крім повної відсутності підключення між навушниками, вони можуть підключитися неправильно. Це може викликати розсинхронізація звуку, що робить прослуховування музики неможливим. Тому проблему доведеться негайно вирішувати.

Як вирішити цю проблему?

Вирішується проблема дуже просто. необхідно синхронізувати гарнітуру шляхом проведення повного скидання гарнітури.

Для скидання бездротових навушників Xiaomi потрібно їх вимкнути. Затисніть сенсорні панелі і тримайте їх, поки лампочки не стануть червоними. Знову натисніть панелі і утримуйте 30-50 секунд. AirDots повинні включитися (ви побачите по миготливому білому індикатору), через 10-20 секунд лампочки стануть червоно-білими і змигнуть двічі. Необхідно утримувати кнопки натиснутими, поки лампочки не згаснуть, а потім НЕ засвітяться ще кілька разів. Це є сигналом, що говорить про успішне завершення ремонту.

Скинуту гарнітуру помістіть в кейс на 5 секунд і дістаньте. Розпочнеться синхронізація. Коли лівий навушник зможе знайти правий і з’єднатися, спробуйте підключитися до телефону. Якщо гарнітура справна, ви почуєте стерео-звук.

Цей спосіб працює і з Mi AirDots, і з Redmi AirDots. У випадку з бездротовими навушниками лінійки Redmi необхідно дочекатися, коли вони двічі видадуть звуковий сигнал, всі інші пункти інструкції залишаються без змін.

Після повного скидання може виникнути ситуація, коли телефон бачить обидва навушника, як два окремих пристрої. В цьому випадку слід підключити правий навушник, дочекатися, коли він почне працювати, і натиснути кнопку на лівому. Повинна відбутися синхронізація обох навушників.

Є інший спосіб зробити так, щоб обидва AirDots підключилися. Ця процедура також дуже проста і не займе багато часу. Головне. не поспішати і дотримуватися послідовність дій:

 • приберіть гарнітуру кейс, закрийте і переконайтеся, що вона заряджена;
 • якщо батарея заряджена, витягніть один навушник;
 • дочекайтеся автоматичного включення навушника і вимкніть примусово довгим натисканням;
 • затисніть панель і утримуйте її до включення червоного індикатора;
 • витягніть другий навушник і виконайте з ним ті ж самі дії в тій же послідовності;
 • гарнітуру з світяться червоним індикаторами приберіть в кейс.

Після проведення цих маніпуляцій навушники повинні синхронізуватися і працювати в стерео-режимі.

Якщо вам не вдалося з першого разу. повторіть процедуру. Також може допомогти очищення даних додатка Bluetooth на смартфоні.

Комплект поставки

У комплект поставки входить:

 • пластикова капсула, що виконує роль зарядного пристрою;
 • самі навушники, які розташовані в капсулі;
 • змінні амбушюри (насадки) різних розмірів;
 • документація.

Виробник не включив в комплект поставки кабель micro USB: його потрібно купувати окремо, але необов’язково, підійде кабель від смартфона з відповідним роз’ємом.

Як налаштувати навушники Xiaomi AirDots

Xiaomi AirDots. один з найдоступніших і популярних бездротових девайсів, представлених на російському ринку. За допомогою спеціальних сенсорних панелей, розташованих на зовнішній стороні кожного навушника, можна підключитися до смартфону і насолоджуватися улюбленою музикою.

Xiaomi AirDots. один з найдоступніших і популярних бездротових девайсів, представлених на російському ринку. За допомогою спеціальних сенсорних панелей, розташованих на зовнішній стороні кожного навушника, можна підключитися до смартфону і насолоджуватися улюбленою музикою.

Багато користувачів стикаються з проблемами при підключенні Xiaomi AirDots: щоб правильно підключити гаджет до телефону, необхідно чітко слідувати інструкції.

READ  Навушники Xiaomi як підключити відразу обидва

Інструкція по підключенню

Для того щоб підключити пристрій до свого смартфону, слід:

 • Витягти Xiaomi AirDots з кейса для підзарядки.
 • На кожному навушнику тильна поверхня являє собою сенсорну кнопку: якщо на неї натиснути і утримувати кілька секунд, то пристрій починає реагувати відповідною індикацією. Необхідно одночасно затиснути кнопки на лівому і правому навушнику. Ключове слово. одночасно: важливо максимально синхронізувати рух своїх рук, щоб «вуха» змогли згодом автоматично синхронізуватися між собою і зі смартфоном.
 • Утримувати клавіші: на правому «вусі» відобразиться білий миготливий індикатор, потім. червоний, потім. червоно-білий. Через пару секунд, після появи червоно-білого мерехтіння, необхідно помістити навушники назад в кейс.
 • Важливо переконатися, що на AirDots працюють індикатори заряду, і після цього закрити кейс.
 • Включити Bluetooth на своєму телефоні: викликати меню, здійснивши свайп, і натиснути на відповідний значок Bluetooth-з’єднання.
 • Відкрити кейс і витягти з нього спочатку лівий навушник, потім. правий. Потрібно виконати процедуру саме в такому порядку, в іншому випадку при підключенні гаджета до телефону буде грати тільки один навушник. правий, а при натисканні на ліве «вухо» гратиме тільки воно. Таким чином, синхронізація буде виконана невірно.
 • Після вилучення частин девайса з кейса з’явиться білий індикатор, що сигналізує про те, що проводиться процес спарювання двох частин пристрою.
 • Зайти в налаштування телефону, тапнув по значку у вигляді шестерінки (розташування меню «Налаштування» залежить від моделі смартфона). Перейти до підрозділу «Bluetooth»: дочекатися поновлення розділу «Інші пристрої».
 • В меню «Інші пристрої» з’явиться назва підключається девайса. Кожен навушник має своє позначення: Redmi AirDots_L. для лівого, Redmi AirDots_R. для правого.
 • Необхідно підключити тільки правий навушник. Redmi AirDots_R, щоб здійснити прив’язку до телефону. Синхронізація з лівим «вухом» відбудеться автоматично.
 • Після того як з’єднання буде встановлено, Redmi AirDots_R переміститься з розділу «Інші пристрої» в розділ «Мої пристрої». Поруч з його ім’ям буде написано «Підключено».
 • Якщо в загальному списку не з’явився напис Redmi AirDots_R, то необхідно вимкнути і знову ввімкнути Bluetooth. Якщо і це не врятувало положення, то потрібно перезавантажити смартфон і повторно повторити процедуру підключення.
 • Зайти в розділ «Bluetooth» на своєму iPhone / Android, дочекатися завершення процесу пошуку навушників. Підключити Redmi AirDots_R.
 • «Вухо» почне часто блимати: проводиться пошук пари. Через приблизно 15 сек. здійсниться активація.
 • Вставити навушники у вуха, включити музику або відео на смартфоні. Коли почнеться відтворення звуку, необхідно клацнути по кнопці включення на лівому навушнику, і він автоматично підключиться до правого.
 • Якщо після підключення звук грає тільки в одному навушнику, то необхідно видалити створення пари: зайти в «Налаштування». розділ «Bluetooth», натиснути на значок у вигляді літери «i» в синьому кружечку, розташований поруч з Redmi AirDots_R, і вибрати опцію «Відключити». Те ж саме зробити з Redmi AirDots_L (якщо лівий навушник з якоїсь причини був підключений до смартфону). Повторно підключити правий навушник до смартфону.

У режимі відтворення гаджет працює приблизно 4 години. У разі використання одного навушника час автономної роботи збільшується на годину, після чого буде потрібно здійснити підзарядку, помістивши обидві частини девайса в кейс. Якщо ж кейс повністю розряджений, то його необхідно підключити до джерела живлення за допомогою USB-кабелю.

Якщо включити навушники так і не вдалося, або працює тільки один, можна спробувати скинути налаштування Bluetooth наступним способом:

 • Скасувати створення пари з усіма пристроями: ноутбуком, комп’ютером, смартфоном і т.д.
 • Від’єднати обидва Xiaomi AirDots, натиснувши і утримуючи сенсорні панелі до появи червоних індикаторів.
 • Повторно затиснути клавіші на 30-50 сек., Дочекатися появи білого світлового сигналу. Чи не відпускати сенсорні панелі. Через 10-20 сек. індикатор почне по черзі мерехтіти білим і червоним кольором.
 • Утримувати клавіші до тих пір, поки вони не перестануть світитися. Почекати трохи. після того як індикатори замерехтіли, настройки будуть скинуті.
 • Повернути навушники в кейс, почекати кілька секунд і витягти девайс, дочекатися закінчення синхронізації, після чого можна повторно виконати підключення до смартфону правого навушника.

Якщо пристрій не вдалося підключити з першого разу, то не варто впадати у відчай: з даною проблемою стикаються багато користувачів. Необхідно ще раз виконати скидання налаштувань. Крайнім заходом стане очищення даних Bluetooth на смартфоні.

 • Внизу є опція «Очистити», клікнути по ній, після чого вибрати один з двох варіантів: «Очистити все» або «Очистити кеш».
 • Здійснити ребут смартфона і повторно підключити AirDots.
 • Як користуватися Xiaomi AirDots?

  Заряджати бездротові Xiaomi AirDots просто: достатньо на 45 хвилин помістити навушники в спеціальний кейс, який оснащений потужним акумулятором в 350 mAh. Кейса вистачає на три цикли зарядки, після чого буде потрібно підключити його до джерела живлення через micro USB. Про необхідність підзарядки кейса сигналізує червоний діод, білий же колір означає, що батарея повністю зарядилася.

  Як налаштувати навушники Xiaomi AirDots.

  Техніка від Xiaomi. одна з найякісніших на світовому ринку, а за низьку вартість пропонується ряд універсальних функцій. Висока якість, спрощені алгоритми настройки додаткових бездротових гаджетів. Одним з таких гаджетів є AirDots, які звичайна людина, що погано розбирається в техніці Android. Не зможе підключити без інструкції.

  Спосіб налаштування AirDots

  AirDots досить легко налаштувати за інструкцією. Тому пропоную не зволікати і одразу перейти до неї.

  • Для початку, дістаємо AirDots з кейса
  • На будь-якому навушнику є сенсорна кнопка, затиснувши яку на кілька секунд пристрій виконає певну функцію. Необхідно одночасно затиснути кнопки на двох навушниках.
  • Продовжуйте утримувати кнопки.
  • Ви повинні спостерігати наступне: на правому «вусі» загориться білий світ, потім. червоний. Після цього з’явитися червоно-біле миготіння квітів. Як тільки таке почнеться. покладіть кожен навушник назад в кейс.
  • Переконуємося в тому, що індикатори заряду в робочому стані.
  • Відкриваємо шторку з повідомленнями свайпом вниз. Зліва, на другому ряду ви побачите кнопку зі значком і написом «Bluetooth«. Натискаємо на нього.
  • Відкрити кейс і дістати спочатку лівий, а після. правий навушник. В іншому випадку все буде порушено, тому відповідально поставтеся до цього.
  • Після зробленого на кожному навушнику буде горіти білий колір. це означає, що все йде за планом.
  • Заходимо в настройки телефону, натиснувши на додаток у вигляді шестерінки. Бачимо список пристроїв. Їх буде як мінімум два. «Redmi AirDots_R» і «Redmi AirDots_L«. Це правий і лівий навушник відповідно. Підключаємо тільки правий.
  • Після вчинених дій пристрій «Redmi AirDots_R» переміститься в розділ «Мої пристрої«.
  • Зайти в «Bluetooth«, почекати, коли здійсниться пошук навушників. Підключаємо «Redmi AirDots_R«.
  • Світло навушника буде інтенсивно блимати. це процес пошуку пари. Чекаємо 15 секунд.

  Послуга ремонт смартфона Xiaomi Mi A3, з хорошим обслуговуванням, діагностика 0 руб.

  Вставити навушники у вуха, включити будь-який звук в навушниках за допомогою відтворення музичного треку або відеоролика. На самому початку відтворення звуку потрібно клацнути по кнопці включення на лівому навушнику. Після чого він автоматично підключиться до правого.

  Меню навігації

  Як налаштувати навушники Xiaomi AirDots, для нормальної роботи, необхідно виставити відповідні параметри.

  Що кажуть користувачі про настройку AirDots:

  Цілу годину не можу підключити AirDots до свого Xiaomi, він їх відключає і все.

  Нічого не розумію, на AirDots не включається лівий навушник.

  При підключенні до Хіаомі, AirDots вилітає помилка, не вдалося підключитися помилка pin або пароль ключа.

  Обидва навушниках Xiaomi AirDots підключаються, але працює тільки один з навушників.

  заряд навушників

  Заряд AirDots тримає свою роботу протягом 4 годин. Заряджаються навушники дуже швидко. буквально за 40 хвилин. При розрядженому стані буде горіти червоне світло. Білий же буде свідчити про повному заряді.

  Автономна робота

  Заявлений час роботи Xiaomi Redmi AirDots на одному заряді чотири години. За фактом десь приблизно так і є. У мене, правда, жодного разу стільки багато не було, хоча не раз заміряв точний час роботи на гучності 70-80% і це завжди три години.

  У теорії при гучності плюс-мінус 50% має дотягнути до чотирьох. Але краще все одно розраховувати на три. Це ж число використовуємо при кількості зарядок від футляра.

  Особистий досвід: як я рік користувався TWS-навушниками Xiaomi Redmi AirDots

  Повністю бездротові навушники Xiaomi Redmi AirDots вийшли на початку 2019 року. Вже тоді цей сегмент гаджетів швидко набирав популярність, але саме ця модель вивелаTWS-навушники в маси. У 2020 році аудіогаджет потрапив відразу в кілька топів найбільш продаваних навушників.

  Я користуюся цією моделлю трохи більше року, тому готовий розповісти про плюси і мінуси Redmi AirDots, досвід використання і різних підводних каменях самого дешевого сегмента.

  Підключення та управління

  Xiaomi Redmi AirDots підключаються набагато складніше сучасних моделей. У тих досить перший раз дістати одне «вухо» і підключитися до смартфону, а далі після відкриття кришки футляра аудіогаджет підключається автоматично.

  У Redmi AirDots своя схема конекту до гаджетам: спочатку правий навушник підключається до пристрою, а потім лівий до правого. Саме в такій зв’язці вони і працюють.

  Для першого правильного підключення треба дістати обидва навушника. Індикатори на їх корпусах швидко замигають білим. Через кілька секунд на лівому згасне, а на правому залишиться блимати, але повільніше. Далі заходимо в налаштування Bluetooth смартфона або того пристрою, до якого зібралися підключати, і в списку доступних гаджетів вибираємо Redmi AirDots_R, тобто підключаємося до правого.

  Увага! Саме Redmi AirDots_R, а не Redmi AirDots_L. Як я писав вище, навушники працюють окремо і з’єднані по ланцюжку. Тому головне не чіпати в підключенні лівий, а підключитися до правого.

  Якщо зробити навпаки, то навушники рассінхронізіруются, будуть відставати один від одного або зовсім запрацює тільки лівий. Виправити цю справу можна тільки скиданням до заводських налаштувань. А це геморой, тому краще дотримуйтесь простий інструкції вище.

  І ще важливо! Всі наступні рази використання діставайте спочатку правий навушник, а потім лівий. І стежте, щоб різниця в часі між цими діями не перевищувала 10-20 секунд, інакше підключиться тільки праві, а лівий немає, а це знову проблеми.

  Підключення до пристроїв у Xiaomi Redmi AirDots. один з головних дратівливих мінусів.

  Компанія не змогла вирішити цю проблему апдейтами, тому навіть випустила окрему версію Redmi AirDots S, де підключення зробили адекватним. Тому, якщо ви надумали брати собі цю модель, на подарунок або кудись ще, то беріть саме Redmi AirDots S.

  Управляються навушники через смартфон або клавішами на корпусі. Одні і ті ж дії працюють на будь-якому з них. Ніякого поділу за функціями немає.

  Одне натискання. включення / вимикання треку або прийняття дзвінка. Подвійне натискання викликає голосового асистента. Якщо затиснути кнопку на секунду, то дзвінок відхилиться. Якщо на три, то навушник примусово вимикається / включається.

  Зовнішній вигляд

  Redmi AirDots виглядають мінімалістично. Корпус футляра, як і самі навушники, зроблений з матового пластика не найкращої якості. Він легко брудниться і припадає пилом, але так само швидко чиститься.

  Ніяких індикаторів зарядки на кейсі немає і це не зручно. Іноді виходило, що навушники сідали в невідповідний момент, а футляр теж розряджений.

  Оновлене: у деяких модифікацій навушників, можливо, з написом Mi на кришці, є індикатор спереду корпусу.

  На задній частині видно порт microUSB для зарядки. Виявити тут інше було б дивно. два роки тому USB Type-C пішов в маси, але його точно не поставили в найдоступніші бездротові навушники компанії, адже економили на всьому.

  Кришка на магніті, але, її можна залишити відкритою, якщо відвести до упору. Вона люфтит і тріщить, але я часто клацаю їй, коли використовую «вуха», тому за рік відкрив і закрив кришку разів, напевно, мільйон і вона не відвалилася. Схоже, пластик хоч і дешевий, але все разом тримається міцно.

  Зверху є напис Redmi, але буває і Mi. Все залежить від місця покупки і версії навушників (китайська або глобальна).

  Як видно з фото, від тривалого користування кейс затерся і подряпався. При цьому я працюю вдома і здебільшого весь цей рік слухаючи музику за столом або на дивані. Природно, на вулиці теж включав, і в поїздках, але левова частка експлуатації проходила в чотирьох стінах. Все це не допомогло кейсу виглядати адекватно. він сильно замусолили, а технічну інформацію на дні прочитати вже не можна.

  Внутрішня частина футляра зроблена з матового і глянцевого пластика. Зверху ця справа теж потерлася, а ось глянсове місце для навушників майже як нове. На дні видніються контакти для зарядки. Там же є магніти, які не дають моделі вивалитися при будь-якому зручному випадку. Інструменту ультрафіолетової стерилізації немає.

  На самих навушниках встановлені фізичні клавіші управління і індикатор. Залежно від ситуації (підключення до пристрою або зарядка) він блимає білим або червоним.

  Redmi AirDots захищені від вологи за стандартом IPX4. Це означає, що вони не бояться поту при заняттях спортом і пробіжки, дощу та іншого. Але не переживуть повноцінне занурення в воду і плавання.

  У Xiaomi Redmi AirDots овальна форма корпусу. Вставляються в вухо швидко і зручно. Головне зробити це під невеликим кутом, орієнтуючись на вигин вушної раковини. Іноді вони вивалюються, але рідко. А в порівнянні з моделями «вкладишами» за типом Airpods, вони і зовсім ніби приклеєні скотчем.

  З боку навушники виглядають акуратно і просто. Підійдуть під будь-який розмір і форму вух.

  Звук і мікрофон

  Звичайно ж, в плані якості звуку все умовно, адже слух, досвід і відчуття у всіх різні. Тому я буду говорити про свої. Все це може не збігатися з вашим і навпаки.

  Для цінника в 25 доларів, а саме за стільки я купував їх, Xiaomi Redmi AirDots звучать добре. Чи не стерпно або прийнятно, а саме добре.

  Тут потужні баси, внутріканальная конструкція зобов’язує, і добротні верху. А ось з серединою проблеми. Правда, це справа легко витягується будь-яким вбудованим або зовнішнім еквалайзером. Пару хвилин в додатку і ви налаштуєте звук під себе. Краще не робити гучність на максимум і навіть на 95%. Тому що в цьому випадку з’являється деренчання і звук перетворюється в кашу.

  Свої конкретні настройки еквалайзера я не пам’ятаю, тому що давно слухаю без нього, але можу рекомендувати Flat Equalizer. Просте зручне додаток, яке ще й гучність підніме, якщо вам мало.

  Можна і зовсім не користуватися ніякими хитрощами і звучання, за ці гроші, більшості сподобається. Більш того. Я порівнював Redmi AirDots з іншими моделями подорожче і був приємно здивований. Так що, добротне звучання плюс цих внутріканальних навушників.

  Мікрофон стерпний і є навіть якась система шумозаглушення. Від вітру рятує не сильно, але в громадських місцях нормально гасить зовнішній шум і робить голос чистішим. Правда, це ж, швидше за все, негативно впливає на передачу голосу, тому для того боку чутність не з кращих.

  READ  Як прив'язати пульт до телевізора

  Комплект поставки

  Xiaomi Redmi AirDots продаються в простій компактній коробці. Крім макулатури всередині є тільки набір змінних силіконових амбушюр, футляр і самі навушники. Ні зарядки, ні дроти немає.

  Xiaomi Redmi AirDots. мабуть, кращі ультрабюджетні TWS-навушники, якими я користувався. Вони виглядають, як «дешевий Китай», чим і є, мають проблеми з підключенням, посередній мікрофон, недовго тримають батарею і не оснащені потрібними індикаторами зарядки кейса.

  При цьому тут хороший звук, є голосовий помічник, добротна збірка і універсальний форм-фактор для будь-яких вух. Таку модель не шкода втратити або вбити від постійно використання.

  Redmi AirDots підійдуть для будь-якого віку і головне. коштує копійки. Я жодного разу не пошкодував, що купив ці бездротові навушники. Ну, хіба що одного разу, коли вперше намагався їх правильно підключити. А ви коректний вище і все буде добре.

  Дальність з’єднання: до 10 м

  Діаметр динаміків: 7.2 мм

  Автономність: до 4 год без кейса і до 12 год з кейсом

  Ємність акумулятора: 40 мАг в одному навушнику, 300 мАг в кейсі

  Час зарядки в кейсі: до 1,5 годин

  Час зарядки кейса: до 2 годин

  Вага: 4 грами один навушник і, 35 грамів навушники в кейсі

  Габарити: 62 × 40 × 27,2 мм футляр, 26,65 × 16,4 × 21,6 мм навушники

  Захист: IPX4 тільки у навушників

  Управління: механічні кнопки

  Мікрофон: з чіпом DSP і шумопоглинання для голосових викликів

  Підтримка голосових асистентів: Siri, Google Assistant

  Робота з декількома пристроями: немає

  Інструкція по управлінню AirDots

  • Одинарное натискання ставить музику на паузу, відключає паузу і продовжує відтворення музики, під час отримання виклику відповідає на дзвінок
  • Для скидання вхідного дзвінка необхідно затиснути кнопку на кілька секунд
  • Подвійне натискання виклик голосового помічника. Підтримує Siri, Ok Google і Яндекс Аліса.

  Підключаємо обидва навушника AirDots до телефону або комп’ютера

  Відразу визначимо, якщо навушники вже використовувалися на іншому пристрої, або ви вже намагалися їх підключити до зовнішнього пристрою тоді вам необхідно спочатку відв’язати AirDots від устройства.Еслі навушники ви від’єднали, або підключаєте їх в перший раз то йдемо далі. В першу чергу їх необхідно:

  • Дістаємо обидва навушника з кейса одночасно
  • Якщо навушники включені, то затискаємо кнопки на обох навушниках 6-10 секунд до того моменту поки загориться червоний індикатор. Це буде означати їх відключення.
  • Заново одночасно затискаємо кнопки на обох навушниках 2-3 секунди, поки індикатор на обох навушниках швидко не блимати білим кольором.
  • Необхідно почекати ще кілька секунд, поки навушники синхронізуються між собою. При цьому правий навушник (головний) видасть звуковий сигнал. При цьому на лівому навушнику індикатор згасне, на правому він буде блимати білим кольором, але вже повільно.
  • Тепер на вашому зовнішньому пристрої до якого хочете підключити навушники (смартфоні, PC або планшеті) відкриваєте в настройках Bluetooth. У списку доступних пристроїв ви побачите Redmi AirDots_R або Xiaomi_mi_AirDots_R тиснемо на нього. При цьому навушники не повинні знаходиться в кейсі!
  • Після успішного підключення, на навушниках згаснуть всі індикатори.
  • У разі якщо вам не вдалося підключити їх з першого разу, не турбуйтеся, радимо виконати всю процедуру заново, попередньо Відв’яжіть навушники від пристроїв з якими намагалися синхронізувати.

  Як відв’язати навушники від зовнішнього пристрою

  Для того щоб відв’язати навушники від зовнішнього пристрою, вам необхідно спочатку зайти в налаштування вашого смартфона, PC або планшета в розділ Bluetooth. У списку підключених пристроїв знайти Redmi AirDots або Xiaomi_mi_AirDots. Далі в різних пристроях інструкції різняться, але принцип один. На iPhone тиснемо кнопку i праворуч від назви навушників, у вікні вибираємо Забути це устройство.Вторим етапом для від’єднання стане повне відключення і включення навушників. Цей етап описаний в даній статті Як підключити обидва навушника AirDots до смартфону або PC.

  Якщо у вас залишилися питання задавайте їх у коментарях, або переходите в наш телеграм канал там є посилання на чат в якому ви зможете отримати швидку і якісну консультацію.

  Колірний індикатор AirDots: позначення

  • якщо навушники лежать в кейсі, і блимає червоний колір означає навушники заряджаються
  • навушники вийняті з кейса, при утриманні одночасно 10 секунд на обох кнопку, індикатор загориться червоним кольором, і це буде означати що навушники вимкнулися
  • індикатор горить білим кольором швидко. значить навушники шукають один одного для синхронізації
  • індіктор горить білим кольором повільно. значить навушники готові до синхронізації із зовнішнім пристроєм

  miwatch.ru

  • Навушники AirDots є двох видів: від Xiaomi і недавно відділився від них бренду Redmi. Перша випускає AirDots в білому кольорі, а кнопка управління навушниками сенсорна. Redmi же випускає навушники в чорному кольорі, а кнопка управління механічна. Принцип роботи Redmi AirDots і Xiaomi Mi AirDots ідентичний, дана стаття універсальна для обох моделей.
  • При синхронізації з пристроєм, щоб працювали обидва навушника необхідно спочатку підключити лівий навушник до правого, а потім правий підключити до зовнішнього пристрою (смартфону, PC або планшету)
  • Для управління навушниками використовується всього одна кнопка з різними варіаціями натискання, які ми розглянемо нижче. Кнопка розташовується на зовнішній частині корпусу навушника (дивіться на зображенні нижче).
  • Якщо дістати один навушник з вуха, то відтворення музики продовжиться на те що знаходиться в вусі. Для повного відключення обох навушників їх необхідно покласти в кейс.
  • Його користувачі не правильно синхронізуючи навушники часто стикаються з проблемою що лівий навушник AirDots не вдалося підключитися, для вас у нас є інструкція як підключити обидва навушника AirDots до смартфону, планшету або PC

  Як перемикати музику на AirDots

  Керувати музичним плеєром на навушниках AirDots не передбачено, проте є лайфхак який дозволить це зробити. Необхідно по подвійному натисненню викликати голосового помічника, і попросити його перемкнути трек або змінити гучність.

  9 думок про “AirDots: інструкція по використанню

  Телефон не бачить навушники, на натискання не як не реагує, на боксі світитися діод, як вирішити дану проблему?

  А як зробити так що б в відео грала музика коли зйомка була через ці навушники

  Лівий навушник не працює взагалі в чому може бути проблема

  відключав і включав кілька разів, як вимагає інструкція. натискаю R і тільки він і грає, на L і працює тільки він. НЕ понемаю в чому справа

  Видали з телефону Bluetooth канал цих навушників зробиш їх кейс, а потім одночасно дістань і лівий повинен загареться білим і згаснути, а правий буде блимати білим, потім підключай до AirDots R і обидва будуть працювати.

  Я все зделал і працює може ти зделал не одночасно

  Можливості навушників Xiaomi AirDots

  Нові навушники від Xiaomi. AirDots створені за образом популярного пристрою Airpods. Яке в свою чергу успадкувало форму від французької моделі незвичайного автомобіля AirPod. Проте китайське пристрій має відмінний компактний стиль.

  Мають повністю задовольняють потреби середньостатистичного користувача технічні характеристики.

  • Підтримка останньої версії технології Bluetooth 5.0;
  • Їх корпус не має вад, на зразок пластикових задирок і подібного;
  • Головна кнопка має кілька функцій для управління;
  • Навушники можуть працювати до 12 годин (з кейсом);
  • Вбудована функція DSP (шумозаглушення);
  • Вбудований мікрофон для розмов по телефону;
  • Вага кожного навушника 4.1 грама.

  Кожен навушник AirDots має свій акумулятор, що дозволяє їм по 4 години безперервно відтворювати музику. Або спілкуватися по телефону.

  Чому не працюють бездротові AirDots

  Навушники від китайського виробника переважно купують онлайн. Через що немає можливості швидко звернутися в підтримку або навіть повернути пристрій, який відмовляється стабільно працювати. Перш за все не варто поспішати. Потрібно дати собі час на те, щоб як слід розібратися в роботі AirDots. І хоча кнопок і функцій в ньому небагато, все ж ви можете робити що-небудь не так. Імовірність поломки навушників варто розглядати в останню чергу.

  Навушники AirDots, як і інший подібний пристрій, приймають первинні настройки, які формуються автоматично. І в подальшому вони використовують їх за замовчуванням. Якщо ви відразу ж після їх розпакування зробили щось не так, вони не будуть працювати до тих пір, поки ці установки не будуть скинуті. Після скидання потрібно буде заново налаштувати навушники. Але зробити це необхідно правильно. За інструкцією виробника.

  Чи не підключається один навушник AirDots

  Після успіху навушників Airpods від компанії Apple, інші виробники цифрового обладнання спробували повторити цей успіх. Сьогодні на ринку можна знайти пристрій під назвою AirDots, яке нагадує розробку Ейпл. В черговий раз скопіювала ідею китайська компанія Xiaomi. Але на жаль, у них не вийшов настільки ж якісний продукт. У цій статті ви дізнаєтеся, що робити, якщо не коннектітся один з навушників Xiaomi AirDots

  Скидання налаштувань, якщо один навушник не вдалося підключитися

  Якщо у вас з’явилися проблеми при включенні одне з навушників, перше що необхідно зробити. це скинути настройки. Або зробити Hard Reset. Це дозволить заново їх налаштувати і виконати цю дію правильно.

   Візьміть обидва навушника AirDots в обидві руки;

  рассінхрон звуку

  У АйрДотсах головний вкладиш правий. Саме він синхронізується з телефоном, а потім зв’язується з лівим. Але це відбувається не завжди. ДОТС можуть або взагалі не синхронізуватися між собою, або постійно від’єднуватися і буде відбувається рассинхронизация. В результаті звук буде йти тільки з однієї амбушюри. Рішення просте. це скидання до заводських налаштувань:

  • Виймаємо гаджет з док-станції і примусово вимикаємо тривалим натисканням до появи червоного індикатора.
  • Тримаємо кнопку близько 50 секунд. Індикатор буде світитися червоним, потім колір зміниться на білий. Коли лампочка перестане блимати. відпускаємо клавішу.
  • Знову розміщуємо пристрій в футлярі і дістаємо через кілька хвилин.
  • Сполучаються з телефоном. Тепер звук повинен йти з двох навушників.

  неробочий акумулятор

  У кожному навушнику розташована окрема батарея, і вона могла вийти з ладу при неправильній зарядці або тривалої експлуатації. У сервісному центрі без проблем замінять акумулятор на новий. Але для початку переконайтеся, що два Айрдотса заряджені. Особливо, якщо вони використовувалися окремо.

  Чи не працює один навушник Redmi AirDots Pro

  Бездротова гарнітура від Xiaomi може використовуватися окремо, але також виробником передбачено спільне звучання. бінауральний режим. На жаль, часто виникає проблема, коли один навушник не працює і найчастіше лівий. Давайте обговоримо, як вирішити цю проблему.

  Механічне пошкодження

  Якщо вкладиш впав з великої висоти, на нього наступили, конструкція тріснула. зрозуміло, працювати він не буде. Аналогічна ситуація з потраплянням вологи. AirDots Pro не захищені від води, тому плавати з ними, приймати душ, перебувати під дощем можна. Рідина потрапить всередину, і подальше використання гаджета стане неможливим. Потрібно буде якомога швидше звернутися до майстра.

  Проблеми з шумозаглушенням

  Xiaomi AirDots Pro оснащені активним шумозаглушенням. Це відмінна функція для прослуховування музики і спілкування в багатолюдних місцях, але іноді вона працює неправильно, аж до повного блокування звучання в одному вкладиші.

  Для перевірки затисніть кнопки на 3-4 секунди. Ця дія вимкне шумозаглушення включену опцію, і ви протестуєте працездатність навушників з виключеною звукоізоляцією.

  Ми обговорили, що робити, якщо перестав працювати навушник Xiaomi AirDots Pro, і розповіли про універсальні способи вирішення проблеми. Також у нас є окрема інструкція для Redmi. А як ви справляєтеся з відсутністю звуку?

  1 спосіб

  • Приберіть девайси в кейс.
  • Дістаньте тільки один вкладиш, з позначкою «R».
  • Проведіть сполучення зі смартфоном.
  • Вийміть лівий, діод почне блимати.
  • Дочекайтеся поки «вухо» включиться і синхронізується з правим напарником.

  чому?

  Розсинхронізація навушників один з одним або пристроєм. основна причина неполадок, яка виникає через:

  • неправильного сполучення;
  • недостатності заряду;
  • конфлікту версій Bluetooth на телефоні і AirDots.

  Redmi AirDots не работает левый наушник

  Рішення

  Відновити нормальну працездатність TWS-гарнітури допомагає обнулення налаштувань до заводських.

  Дії виконуються в строгій послідовності:

  • Вимкніть сполучення зі смартфоном. Для цього в списку Bluetooth-пристроїв вибирайте «Mi True Wireless Esb Basic_R» (модель Redmi) або «Mi AirDots BASIC_R» (вкладиші Xiaomi), натисніть «Скасувати створення пари» або «Забути пристрій».
  • Дістаньте пристрої з кейса. Утримуйте керуючу кнопку на обох девайсах одночасно протягом 30-40 секунд (Redmi. мультизадачная клавіша, Мі. сенсорна панель).
  • Слідкуйте за світловою індикацією: світло на навушниках блимає білим, через 10-20 секунд індикація зміниться на червоно-білу, триває ще 10-20 секунд.
  • Чекайте повного відключення: діод потухне.
  • Скидання налаштувань пройшов успішно.
  • Помістіть АйрДотси в кейс на 3-5 секунд.
  • Через час дістаньте, запуститься процес синхронізації «вух» один з одним.
  • Якщо процес завершився вдало, почуєте звуковий сигнал.
  • Пристрої готові до повторного сполученню.

  Після скидання налаштувань навушники працюють окремо один від одного

  Призначені для користувача настройки оновлені, але гарнітура некоректно підключається до смартфону: правий окремо від лівого. Чи не турбуйтеся, проблема вирішується легко. Пропонуємо два способи. Вибирайте самостійно, яким скористатися.

  Чи не працює один навушник Redmi AirDots

  Бездротові навушники компанії Xiaomi. безумовні лідери в заявленому ціновому сегменті. TWS-гарнітура AirDots успішно використовуються власниками будь-яких телефонів: Samsung, Sony, Honor, iPhone, LG, Meizu. Але пристрою не захищені від неполадок. У матеріалі розберемося, як уникнути несправностей і відновити нормальне функціонування гарнітури.

  проблеми

  Користувачеві вкладишів АйрДотс слід звернути увагу на параметри, які свідчать про збої в працездатності:

  • Грає один з «вух». Окремо лівий, правий Xiaomi відтворюють музику.
  • Різниця в гучності.
  • відставання звуку.
  • Поява тріска, писку.
  • відключення.

  2 спосіб

  Успіх залежить від правильного виконання, пункти один за іншим. Без самодіяльності, чітке виконання інструкції:

  • Помістіть гарнітуру в бокс.
  • Перевірте ступінь заряду. При необхідності відновите енергію.
  • Вийміть тільки правий навушник.
  • Як тільки індикатор перестав блимати, «вухо» готове до роботи.
  • Затисніть керуючу кнопку (сенсорна. Mi AirDots, клавіша. Redmi) і утримуйте, поки діод не займеться червоним.
  • Повторіть пункти 3, 4, 5 з лівим девайсом.
  • Гарнітура вимкнена, приберіть в такому стані в кейс.
  • закрийте кришку.
  • Витягуйте вкладиші, процес синхронізації завершиться автоматично.

  Проведені маніпуляції гарантують усунення проблем рассинхронизации «вух» бездротових гарнітур Xiaomi AirDots і Redmi AirDots. Якщо збої зберігаються, не працює лівий навушник або правий, присутні інші пошкодження, зверніться в майстерню. Особливо, за наявності не минули гарантійних зобов’язань. Користуйтеся девайсами правильно і насолоджуйтеся якісним звучанням.

  Як користуватися Xiaomi Redmi AirDots в режимі моно

  Іноді в силу деяких причин, або ж просто за власним бажанням, користувач бажає активувати монорежим. Цим мається на увазі, що до телефону буде підключений тільки один з навушників.

  крок 2. Утворіть пару Redmi AirDots_L з вашим смартфоном.

  крок 3. Тепер ваш лівий ДОТС підключений до пристрою, і ви можете використовувати його незалежно від правого.

  Якщо ви активували монорежим, навушники будуть рассінхронізіровани. Для того щоб запрацював стереорежим, потрібно скинути підключення «моно», дістати спочатку правий навушник з кейса, і зробити так, щоб він підключився до смартфону першим, до того як буде підключений лівий. Якщо ви спочатку дістанете і підключіть лівий навушник, Xiaomi Аїр Дотс НЕ будуть синхронно працювати в парі, а тільки незалежно один від іншого.

  READ  Як підключити антену до телевізора LG

  Як вирішити проблему з підключенням Redmi Аїр Дотс до смартфону

  Що робити, якщо не виходить підключити другий навушник, навіть якщо ви підключали першим R-навушник? В основному така проблема виникає через те, що підключення було виконано неправильно. В цьому випадку виникає плутанина, і АірДотс доводиться заново сполучати зі смартфоном.

  Що робити, якщо ви зіткнулися з проблемою при підключенні двох Redmi AirDots до смартфону.

  • Дістаньте обидва Дотса з кейса і вимкніть їх. Для цього на кожному з них натисніть кнопки, щоб світлодіод засвітився червоним світлом.
  • Довгим натисненням включите обидва навушника. При цьому ви повинні побачити, що червоний і білий сигнал мигнули по два рази. Щоб це сталося, фізичну кнопку треба затиснути на кілька секунд. Після того як індикатор (і на правому, і на лівому) двічі загорівся і згас, кнопку можна відпустити.
  • Тепер обидва покладіть назад в кейс.
  • На телефоні відкрийте настройки Bluetooth і в списку пристроїв, що підключаються знайдіть і видаліть записи Redmi AirDots R і L (якщо ви раніше вже підключали ці навушники).
  • Знову дістаньте з кейса обидва Дотса і знову підключіть їх до смартфону. Вірніше, підключіть тільки Redmi AirDots R, і він автоматично спариться з L.

  Не работает 1 bluetooth наушник. Синхронизация наушники Xiaomi airdots,earbuds,airpods.

  Чому на Redmi AirDots може працювати тільки один навушник

  Напевно власники бездротових навушників Xiaomi Redmi AirDots опинялися в ситуації, коли «вуха» не працюють? Або трапляється, що з пари працює тільки один? Не хвилюйтеся, цю проблему можна вирішити.

  Що робити, якщо у Redmi AirDots не вдалося підключитися правий або лівий навушник?

  Крок 1. Скиньте Bluetooth-з’єднання, щоб роз’єднати навушники і смартфон. Очистіть з мобільного телефону інформацію про підключення Xiaomi Redmi AirDots. Вимкніть самі «затички». Для цього натисніть на кожному з них фізичну кнопку і утримуйте її в натиснутому стані протягом 5 секунд (горітиме червоний світлодіод), щоб увійти в режим вимкнення.

  крок 2. У режимі вимкнення на Аїр Дотс знову натисніть кнопки і потримайте, не забираючи з кнопок палець, 10 секунд. Почне черзі загорятися червоний і білий світловий сигнал, а потім індикатор згасне. За допомогою кнопок все 10 секунд, тому що потрібно, щоб червоний і білий сигнали по черзі загорілися кожен по три рази. Після цього стан підключення буде скинуто.

  крок 3. Покладіть ДОТС назад в зарядний кейс, а потім дістаньте їх з кейса. Зачекайте 3 секунди, поки «затички” не включаться автоматично, і не з’єднуватися. Коли на правому навушнику повільно блимати білий сигнал, включіть на телефоні Bluetooth і запустіть пошук “Redmi AirDots_R”.

  Починати сполучення зі смартфоном потрібно окремо і неодмінно з правого Дотса. AirDots не може автоматично підключити до правого лівий. Схоже це зроблено спеціально, щоб можна було використовувати монорежим. Щоб підключити стереорежим, при якому одночасно функціонували б два навушника, необхідно виконати кроки, запропоновані вище.

  Чому я не можу підключити обидва навушника до смартфону?

  На жаль, буває так, що один з навушників постійно втрачає сигнал, відключається і смартфон його більше не бачить. Тоді доводиться виконувати підключення пари заново. Не завжди цей процес проходить гладко, тому не виходить підключити обидва Дотса (режим стерео). На це є 2 основні причини:

  • Користувач спочатку підключив до смартфону Redmi AirDots L.
  • Порядок дій при підключенні був неправильний, тому потрібно ручна перенастроювання, як описано в інструкції вище.

  Чому на Redmi AirDots може працювати тільки один навушник

  Напевно власники бездротових навушників Xiaomi Redmi AirDots опинялися в ситуації, коли «вуха» не працюють? Або трапляється, що з пари працює тільки один? Не хвилюйтеся, цю проблему можна вирішити.

  Як користуватися Xiaomi Redmi AirDots в режимі моно

  Іноді в силу деяких причин, або ж просто за власним бажанням, користувач бажає активувати монорежим. Цим мається на увазі, що до телефону буде підключений тільки один з навушників.

  крок 2. Утворіть пару Redmi AirDots_L з вашим смартфоном.

  крок 3. Тепер ваш лівий ДОТС підключений до пристрою, і ви можете використовувати його незалежно від правого.

  Якщо ви активували монорежим, навушники будуть рассінхронізіровани. Для того щоб запрацював стереорежим, потрібно скинути підключення «моно», дістати спочатку правий навушник з кейса, і зробити так, щоб він підключився до смартфону першим, до того як буде підключений лівий. Якщо ви спочатку дістанете і підключіть лівий навушник, Xiaomi Аїр Дотс НЕ будуть синхронно працювати в парі, а тільки незалежно один від іншого.

  Що робити, якщо у Redmi AirDots не вдалося підключитися правий або лівий навушник?

  Крок 1. Скиньте Bluetooth-з’єднання, щоб роз’єднати навушники і смартфон. Очистіть з мобільного телефону інформацію про підключення Xiaomi Redmi AirDots. Вимкніть самі «затички». Для цього натисніть на кожному з них фізичну кнопку і утримуйте її в натиснутому стані протягом 5 секунд (горітиме червоний світлодіод), щоб увійти в режим вимкнення.

  крок 2. У режимі вимкнення на Аїр Дотс знову натисніть кнопки і потримайте, не забираючи з кнопок палець, 10 секунд. Почне черзі загорятися червоний і білий світловий сигнал, а потім індикатор згасне. За допомогою кнопок все 10 секунд, тому що потрібно, щоб червоний і білий сигнали по черзі загорілися кожен по три рази. Після цього стан підключення буде скинуто.

  крок 3. Покладіть ДОТС назад в зарядний кейс, а потім дістаньте їх з кейса. Зачекайте 3 секунди, поки «затички” не включаться автоматично, і не з’єднуватися. Коли на правому навушнику повільно блимати білий сигнал, включіть на телефоні Bluetooth і запустіть пошук “Redmi AirDots_R”.

  Починати сполучення зі смартфоном потрібно окремо і неодмінно з правого Дотса. AirDots не може автоматично підключити до правого лівий. Схоже це зроблено спеціально, щоб можна було використовувати монорежим. Щоб підключити стереорежим, при якому одночасно функціонували б два навушника, необхідно виконати кроки, запропоновані вище.

  Як вирішити проблему з підключенням Redmi Аїр Дотс до смартфону

  Що робити, якщо не виходить підключити другий навушник, навіть якщо ви підключали першим R-навушник? В основному така проблема виникає через те, що підключення було виконано неправильно. В цьому випадку виникає плутанина, і АірДотс доводиться заново сполучати зі смартфоном.

  Що робити, якщо ви зіткнулися з проблемою при підключенні двох Redmi AirDots до смартфону.

  • Дістаньте обидва Дотса з кейса і вимкніть їх. Для цього на кожному з них натисніть кнопки, щоб світлодіод засвітився червоним світлом.
  • Довгим натисненням включите обидва навушника. При цьому ви повинні побачити, що червоний і білий сигнал мигнули по два рази. Щоб це сталося, фізичну кнопку треба затиснути на кілька секунд. Після того як індикатор (і на правому, і на лівому) двічі загорівся і згас, кнопку можна відпустити.
  • Тепер обидва покладіть назад в кейс.
  • На телефоні відкрийте настройки Bluetooth і в списку пристроїв, що підключаються знайдіть і видаліть записи Redmi AirDots R і L (якщо ви раніше вже підключали ці навушники).
  • Знову дістаньте з кейса обидва Дотса і знову підключіть їх до смартфону. Вірніше, підключіть тільки Redmi AirDots R, і він автоматично спариться з L.

  Чому я не можу підключити обидва навушника до смартфону?

  На жаль, буває так, що один з навушників постійно втрачає сигнал, відключається і смартфон його більше не бачить. Тоді доводиться виконувати підключення пари заново. Не завжди цей процес проходить гладко, тому не виходить підключити обидва Дотса (режим стерео). На це є 2 основні причини:

  • Користувач спочатку підключив до смартфону Redmi AirDots L.
  • Порядок дій при підключенні був неправильний, тому потрібно ручна перенастроювання, як описано в інструкції вище.

  рассінхрон звуку

  Найчастіше рассінхрон звуку в аірдотс відбувається через неправильне з’єднання елементів між собою. Виправити проблему можна декількома способами. перепідключення або скидання до заводської конфігурації. В першу чергу потрібно зробити:

  • Переконатися, що кейс і гарнітура повністю заряджені.
  • Покласти гарнітуру в кейс і почекати кілька хвилин.
  • Дістати один аірдотс, а другий поки залишити в кейсі.
  • У разі з’єднання гарнітури зі смартфоном зробити примусове відключення. Для цього потрібно натиснути на сенсорну панель і утримувати півхвилини. По завершенні повинен світанку світлодіод.
  • Далі потрібно зробити таку ж маніпуляцію з другим AirDots.
  • Після обидва миготливих навушника потрібно покласти в зарядний футляр і почекати кілька хвилин.
  • Дістати гарнітуру і повторити підключення до смартфону.

  Увага! Якщо наведений метод не допоміг, потрібно зробити скидання налаштувань. Для цього потрібно дістати навушники і натиснути на сенсорні панелі, щоб загорівся червоний індикатор. Знову затиснути панелі і утримувати протягом хвилини. Після відключення світлодіода пристрій потрібно покласти в чохол, почекати і повторити спробу підключення.

  Що робити, коли не вдається з’єднатися навушник AirDots

  Коли бездротова гарнітура підключається до смартфону, корпус пристрою підсвічується червоним кольором. Це говорить про вдале сполученні. Якщо телефон перестав бачити гарнітуру, потрібно виконати наступне:

  Важливо! Кейс перед цією процедурою повинен бути заряджений, щоб навушники змогли автоматично включитися після вилучення з чохла для зарядки.

  • Скасувати створення пари смартфона і аірдотсов, для цього видалити в налаштуваннях Bluetooth збережене підключення.
  • Відключити живлення у гарнітури, натиснувши на відповідні кнопки. На обох версіях для цього буде потрібно доторкнутися до сенсорної панелі і утримувати її протягом декількох секунд. У момент відключення пристрій підсвітити червоно-білим кольором.
  • Коли AirDots відключаться, потрібно знову натиснути на сенсорну панель і утримувати протягом 10-15 секунд. У цей момент корпус знову почне підсвічуватися різними кольорами, після чого лампочки згаснуть. Потрібно продовжувати натискати на клавішу до тих пір, поки кожен з навушники не подсветится по 3 рази. Після виконання даної процедури сполучення між навушниками скинеться.
  • Далі потрібно покласти гарнітуру в чохол для зарядки, потримати її там кілька секунд і знову дістати.
  • Очікувати, поки аїр ДОТС НЕ зробить автоматичне включення і синхронізацію між лівим і правим навушниками.
  • Під час підсвічування білого сигналу на правому навушнику необхідно включити Bluetooth на смартфоні.
  • Натиснути кнопку пошуку Bluetooth пристроїв і знайти в списку пристроїв потрібні аірдотси, обов’язковим є підключення до правого ДОТС.

  Важливо! Для початкового з’єднання з мобільним телефоном слід завжди використовувати правий навушник, так як система не може здійснити з’єднання за допомогою лівого Дотса. Це обумовлюється наявністю функції «монорежим», яка дозволяє слухати музику тільки через один звуковий елемент.

  неробочий акумулятор

  Ще однією причиною неможливості підключення Xiaomi Redmi AirDots до смартфону є несправний акумулятор. Відбутися це може з безлічі причин:

  • повна розрядка батареї протягом довгого часу;
  • занадто тривалий термін експлуатації;
  • неправильно підключений до футляру USB-шнур.

  Коли при неробочому акумуляторі під’єднується кабель, навушник блимає рожевим кольором. В цьому випадку пристрій ремонту не підлягає, тому потрібно провести повну заміну батареї.

  А також проблема може полягати в тому, що батарея кейса повністю розрядилася. У цьому випадку буде потрібно спочатку зарядити футляр, після чого підключити його до правого і лівого навушника.

  Чому у Redmi AirDots не вдалося підключитися лівий або правий навушник, рішення проблеми

  Redmi AirDots. популярна бездротова гарнітура, розроблена компанією Xiaomi. Ця модель пропонує гідні технічні характеристики і досить тривалий час роботи від одного заряду акумулятора. Однак найчастіше в роботі навушників вас виникає багато проблем і причин на це може бути декілька. проблеми з батареєю, рассинхронизация або механічні пошкодження. У цій статті піде мова про те, чому в Redmi AirDots не вдалося підключитися лівий навушник або правий, і як це виправити.

  Проблеми з шумозаглушенням

  Важливо! Дана рекомендація стосується тільки версії Pro з активним шумоподовленіем.

  Якщо в пристрої Xiaomi працює тільки один навушник, то скоріше за все проблема полягає в функції шумозаглушення. У будь-якої бездротової гарнітурі є сенсорна панель, за допомогою якої можна робити наступне:

  • регулювати гучність;
  • керувати інструментами програвача;
  • включати функцію шумозаглушення.

  Активувати пригнічувач шуму можна за допомогою довгого, одночасного натискання на сенсорну панель обох навушників (близько 3 секунд).

  Рассінхрон звуку у Xiaomi AirDots: як усунути проблему

  Як показує практика, проблеми з підключенням у повністю бездротових Xiaomi AirDots виникають найчастіше через те, що навушники не підключилися або підключилися неправильно одне до одного.

  А трапляється такий баг з синхронізацією у них досить часто і гарантовано призводить як мінімум до рассинхронизации звуку, що не є добре.

  як правильно синхронізувати навушники Xiaomi AirDots

  Процедура підключення цих навушників спрощена до межі і займає якісь секунди часу. І тим не менше, щоб обидва навушника підключилися правильно і коректно взаємодіяли між собою, краще виконувати її без поспіху і в правильному порядку. А саме:

  • вкладаємо обидва навушника в зарядний кейс, закриваємо його і перевіряємо рівень заряду акумуляторів;
  • якщо обидва навушника заряджені, то відкриваємо кейс, дістаємо один навушник, а другий залишаємо в гнізді кейса;
  • навушник включиться автоматично, і його потрібно відключити вручну (тиснемо і тримаємо сенсорну панельку до повного відключення навушника);
  • після відключення знову тиснемо і не менше 30 секунд утримуємо натискання на сенсорну панель, поки індикатор навушника загориться червоним;
  • після цього дістаємо з кейса другий навушник і точно так же і в такому ж порядку спочатку примусово його відключаємо, потім знову включаємо, 30 секунд утримуючи натискання на сенсорну панель (поки індикатор навушника загориться червоним);
  • далі обидва навушника (у яких індикатори світяться червоним) вкладаємо в кейс не менше, ніж на 5 секунд.

  Власне, на цьому все. Обидва навушника синхронізовані і в режимі стерео працювати будуть нормально.

  Ну, і як то кажуть, щоб двічі не вставати, розповімо також і про те.

  що робити, якщо у Xiaomi AirDots лівий навушник втрачає зв’язок з правим

  Значить, зв’язок між навушниками налагодити можна ще й шляхом скидання налаштувань їх Bluetooth-модулів. Для цього:

  • від’єднуємо обидва навушника (натиснути і потримати сенсорні панельки до включення червоних індикаторів);
  • тепер затискаємо панельки знову (на 30-50 секунд), чекаємо, поки навушники включатися (білий індикатор), далі (ще через 10-20 секунд) індикатор загоряться і двічі засвітяться білим і червоним (натиснення не відпускаємо) і потім засвітяться ще пару раз і згаснуть;
  • вкладаємо обидва навушника в кейс;
  • витягаємо їх з кейса, чекаємо завершення процедури синхронізації і перепідключатися навушники до смартфону.
  BETATECH.COM.UA 2022