Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Чи не працює динамік на телефоні Honor

Table of Contents

Заміна динаміка в телефонах Huawei

Якщо немає звуку в телефоні це дуже не зручно! Весь сенс використання смартфона телефону втрачається зовсім, тому, при зіткненні з проблемами по звуку в телефонах Хуавей, звернення в сервіс центр не уникнути. Якщо немає звуку Huawei, щоб спростити діагностику, потрібно визначити, який саме звук відсутній:

Якщо Ви не чуєте чи ні зовнішніх сигналів, значить, не працює динамік Huawei, вірніше один з них, адже в телефонах їх два. розмовний і поліфонічний. Якщо ж не працює звук Huawei на зворотний зв’язок, тобто Вас не чують. проблема ховається в мікрофоні.

Причини поломки. ні звуку. Телефон працює.

Якщо у вашому телефоні Huawei пропав звук при дзвінку або розмові, то можливими причинами можуть бути:

 • Попадання вологи. Одна з найчастіших причин, чому порушується відтворення звуку в телефоні. Вода замикає роз’єми зарядки і гарнітури, пошкоджує елементи на платі. Якщо після просушування пристрою звук не відновився, то рекомендується звернутися в майстерню. Після прочищення апарату від корозії буде проведена діагностика і заміна пошкоджених елементів.
 • Вихід з ладу динаміків. При механічних впливах на апарат динамік можна легко пошкодити. Звук може зникнути повністю або почати спотворюватися (деренчання). Такий же ефект відбувається при частому використанні телефону Huawei в сильно запилених умовах. Прочищення сіточок мембран не допомагає або несе короткостроковий ефффект. Для якісного ремонту необхідна тільки повна заміна динаміка.
 • Вихід з ладу мультимедій мікросхеми або аудиокодека.
 • Некоректна робота окремих додатків. Збій в роботі плеєра або еквалайзера може стати причиною порушення звуку в телефоні
 • Заводський брак. Такі поломки можуть проявитися не відразу, а після певного періоду експлуатації.

HONOR 8X JSN L21 НЕ РАБОТАЕТ РАЗГОВОРНЫЙ ДИНАМИК. РЕШЕНИЕ!!!

Як правило, практично всі поломки, пов’язані з порушенням роботи динаміків телефону, можна усунути заміною пошкоджених деталей.

У телефоні немає звуку

Huawei вимикається при відтворенні звуку. і не включається

Так само зустрічаються такі ситуації, коли виходить з ладу УНЧ (підсилювач низької частоти), при цьому звук повністю або частково може бути відсутнім. У деяких випадках, коли відбувається пробій цієї мікросхеми утворюється КЗ і пристрій взагалі може не включатися. У цій ситуації допоможе тільки пайка з заміною мультимедійних мікросхем і елементів.

Звичайно, не завжди проблема очевидна і регулярні випадки, коли дефект ховається глибше, і його не так просто визначити. У будь-якому випадку, діагностика в. випадку ремонту безкоштовна, а усунення неполадок зі звуком коштує від 350 грн

Якщо в телефоні не працює динамік. що робити?

Якщо в телефоні не працює динамік, то для свого власника він стає практично марним. Адже вкрай складно користуватися апаратом, коли не чутно співрозмовника, мелодії дзвінка і звуку сигналу.

Така проблема, на жаль, властива багатьом моделям стільникових.

Те, що динамік вийшов з ладу може статися з багатьох причин: в результаті падіння телефону або інших його механічних пошкоджень, попадання в нього рідини, забруднення контактів і вихідних отворів, несправності складових стільникового.

Причини і ознаки

працює, дина, телефон, honor

Основними ознаками того, що динамік несправний, є:

 • гучність голосу співрозмовника в процесі розмови постійно змінюється (при цьому спеціально співрозмовник не підвищує і не знижує свій голос);
 • сторонні шуми і скрипи під час розмови;
 • часом співрозмовника не чути зовсім;
 • мелодія виклику або не відтворюється зовсім, або чути з перешкодами (шумом, шипінням).

Якщо при включенні телефону можна почути відповідні звуки, однак при дзвінку або програванні мелодії динамік не працює. потрібно шукати причину в контактах плати телефону.

Якщо ж гучність телефону мимовільно змінюється, то причина криється в збої програми.

У разі, коли робота динаміка порушується скрипом, шипінням і іншими сторонніми шумами, це означає, що проблема виникла через потрапляння вологи в телефон або його механічного пошкодження, а також, якщо апарат просто зносився.

Також несправність динаміків може пояснюватися вийшли з ладу шлейфом (у випадку з “розкладачками” і “слайдерами”).

Як налагодити роботу динаміка

Для початку слід з’ясувати точні причини виникнення проблеми. Якщо видимих ​​об’єктивних причин немає, потрібно перевірити рівень гучності в настройках, і якщо він занадто низький, змінити його до найвищої позначки.

У будь-якому випадку, якщо встановлено факт несправності динаміка, то його потрібно віднести в сервісний центр.

Там, попередньо продіагностувати стільниковий, фахівці проведуть відповідні заходи: перепрошиють телефон в разі програмного збою, почистять контакти в разі їх забруднення, “подсушат” плату апарату, якщо причина в попаданні води і мікрокоррозіі, зроблять заміну шлейфу, власне, несправного динаміка, і інших складових стільникового.

Збої програмного рівня

Системний збій рідко виступає причиною непрацюючого динаміка. Програмні помилки негативно впливають на функціональність пристрою, одні можуть повністю зламати роботу певних компонентів в залозі, а інші тільки викликати пригальмовування і зависання смартфона. Зазвичай, системний збій трапляється через використання відразу декількох однакових додатки для поліпшення якості звуку. Видаліть зайві програми і користуйтеся тільки однієї. Не забудьте перезавантажити Android після операції з видалення.

READ  Чи не працює звук на телефоні Honor

Чи не працює динамік на смартфонах Honor і Huawei: причини, як виправити?

Сьогодні смартфони відрізняються функціональністю і вважаються справжніми помічниками для користувачів. Розробники з кожним роком удосконалюють свої пристрої, збільшуючи потужність «заліза». Але, незважаючи на це, часом техніка може виходити з ладу. Один з найпоширеніших питань. чому не працює динамік на Honor і Huawei. Ця важлива деталь використовується не тільки при прослуховуванні музики або перегляді відео, але і при телефонних дзвінках. Розглянемо основні причини та шляхи вирішення проблеми.

Несправність аудіо плати

Будь-смартфон має на увазі наявність аудіокарти, яка відповідає за посилення конкретних частот. Несправність цієї деталі призводить до відсутності звуку або до мінімальної гучності. Але, також може спостерігатися часткове зникнення звуку. Для виправлення проблеми буде потрібна допомога сервісного центру, де фахівці проведуть діагностику і ремонт.

Перевірка налаштувань

Наступна причина може ховатися в налаштуваннях. А точніше в неправильно виставлених параметрах.

Механічні пошкодження

Механічні ушкодження вважаються головною причиною багатьох проблем. Часто користувачі кидають свої пристрої, а будь-яке падіння може негативно позначитися на роботі смартфона. Наприклад, могли розірватися шлейфи, пошкодитися роз’єм, або потріскатися контакти. А потрапляння вологи призводить до стовідсотковим несправностей.

поломка регулятора

Регулятор відповідає за зміну гучності. Якщо ви встановили мінімальне значення, а дана деталь зламалася, то звуку не буде. Вихід із ситуації. відремонтувати регулятор. Для цього потрібно розібрати смартфон, перевірити контакти і при необхідності провести заміну модуля. У деяких ситуаціях досить спаяти контакти. Самостійно ви навряд чи впораєтеся із завданням, при недостатньому досвіді зверніться в сервісний центр, де буде проведена діагностика і відповідний ремонт.

Чому не працює динамік дзвінка на Huawei і Honor

Головними причинами вважаються наступні пункти:

 • Невірно налаштовані параметри аудіо.
 • Користувач активував беззвучний режим.
 • В системі трапився конфлікт з ПО.
 • динамік засмітився.
 • потрапила волога.
 • Зламаний роз’єм для навушників.
 • Механічні пошкодження.

По суті не має значення в який момент виявляється несправність, в будь-якому випадку доведеться виявляти причину.

Скидання профільних програм

Якщо проблема не зникла, то поверніть до заводських налаштувань. Для цього перейдіть в параметри і знайдіть розділ «Відновлення та скидання», далі натисніть на «Скидання» і підтвердіть процедуру. Операція видалить всю інформацію з телефону, після перезавантаження ви отримаєте чисту систему, яку доведеться налаштовувати заново.

Для скидання параметрів певних програм перейдіть в параметри в розділ програм. Знайдіть потрібну утиліту. Наприклад, «Телефон» і зайдіть у вкладку «Пам’ять» та натисніть «Скидання».

Чи не працює динамік на телефоні

Проблеми з відтворенням мобільним телефоном звуку здатні принести власникові чималих клопотів. У деяких випадках несправний динамік унеможливлює подальше використання смартфона. Наприклад, коли пристрій оснащений всього одним гучномовцем. Заповзятливі користувачі знаходять вихід з непростої ситуації. використовують гарнітуру під час телефонних розмов. Використання навушників. тимчасове рішення. Рано чи пізно такий спосіб набридне, тому усувати поломку усіма доступними методами потрібно відразу. Що ж робити в першу чергу, якщо не працює динамік на телефоні?

Чому перестав працювати динамік?

Фахівці відзначають дві найбільш поширені причини відмови подальшого функціонування гучномовця пристрою: його поломка і програмний збій. Якщо динамік вашого пристрою перестав працювати, згадайте, що могло послужити поштовхом до виникнення несправності. Можливо, перед цим телефон падав. Важливо встановити усі попередні утворення проблеми обставини. Якщо ви впевнені, що смартфон не піддавався механічній дії, тоді варто виконати наступні прості дії:

 • Перезавантажте пристрій. таким чином можна усунути наслідки програмного збою.
 • Перейдіть в налаштування телефону. зайдіть в розділ «Звук», і переконайтеся в тому, що повзунок гучності звуку встановлено в максимальному положенні.
 • Уважно огляньте динамік, можливо, він забився дрібними сторонніми частинками, що перешкоджають нормальній роботі.

Якщо вийшла з ладу мікросхема аудиокодека, то всі перераховані вище маніпуляції з пристроєм не дадуть належного ефекту. В такому випадку вирішити проблему з телефоном зможе тільки досвідчений майстер сервісного центру. На заміну мікросхеми у кваліфікованого фахівця йде не одну годину роботи. Користувачеві смартфона буде просто не під силу впоратися з таким завданням.

Чи не працює динамік на телефоні: рішення проблеми

Інженери сервісного центру Mobilap Repair знають, що робити, якщо не працює динамік на телефоні. Безкоштовно проведемо діагностику смартфона, замінимо мікросхему аудиокодека протягом декількох годин. Якщо вийшов з ладу динамік. здійснимо його ремонт буквально за 30-40 хвилин. Пропонуємо послуги з ремонту мобільної техніки різної складності.

Надамо гарантію терміном до 1 року. Mobilap Repair має власний складом оригінальних запчастин, що сприяє швидкому й ефективному вирішенню будь-якої проблеми. З нами ви можете бути впевнені в отриманні максимально якісного обслуговування по вигідніше ціною.

розбирання смартфона

Перший крок. зняти кришку. Спочатку ви повинні відключити пристрій і виконати наступне:

 • Прикріпіть присоски до задньої панелі в нижній частині. Підніміть її, повинна утворитися щілина між кришкою і корпусом. Просуньте туди пластикову карту або медіатор.
 • Потім проведіть картою або медіатором по всьому периметру, щоб відкріпити затискачі по краях.
 • Не забувайте про відбиток пальця, який в більшості моделей смартфонів розташовується на задній панелі. Коли ви підніміть кришку, скористайтеся феном, направивши потік повітря на область відбитка. Клей розм’якшиться, і ви зможете повністю зняти кришку.

На зображеннях показана покрокова розбирання телефону, а точніше зняття задньої панелі.

Наступний етап передбачає з’їм материнської плати. Порядок дій:

Третій крок. зняти акумулятор. Цей етап важливий, хоча, щоб дістатися до динаміка батарея не потрібна. Але, якщо цього не зробити, то може статися коротке замикання в момент подальшого розбирання пристрою. За допомогою лопатки відключіть кабель і зніміть акумулятор.

Динамік розташовується в нижній частині материнської плати. Необхідно відкрутити все болти. Вони різних розмірів, тому при складанні не переплутайте їх розташування. На зображенні нижче вони обведені кружками. Відкрутивши гвинти, підніміть панель і дістаньте динамік пінцетом.

Що робити, якщо музика на телефоні не грає через динамік, а тільки через стороннє пристрій

Не секрет, що на телефонах Android часто зустрічається проблема, коли не працює динамік. Особливо у користувачів, які дбайливо ставляться до мобільного пристрою. І не піддають його тривалого відтворення улюблених композицій на всю доступну гучність.

Якщо ваш мобільний пристрій раптово перестало відтворювати звуки через загальний динамік, це може означати, що він вийшов з ладу. Але перш, ніж припускати, потрібно провести кілька перевірок. Які допоможуть встановити причину відсутності звуку.

READ  Як вимкнути безпечний режим на Samsung

Можливо ви самі раніше включили режим «Без звуку», щоб ваш знайомий не діставав дзвінками. І забули про це. Спробуйте відрегулювати звук «качелькой».

Цей режим також можна активувати / деактивувати, якщо затиснути і утримувати кнопку живлення. На екрані з’явиться кілька звукових режимів: «Звичайний», «Вібро» і «Без звуку».

Виберіть «Звичайний», щоб звуки знову працювали в смартфоні.

Перевірте також порт для підключення навушників. Він може містити сміття та інші предмети, в тому числі які можуть бути хорошим провідником. Контакти порту можуть бути замкнуті і блокувати вихід звуку на зовнішній динамік.

Немає звуку з динаміків смартфона

Звук в динаміці може бути відсутнім з тієї причини, що ви не можете зробити голосніше через поломки фізичного регулятора гучності. Таке трапляється, коли ми користуємося мобільним телефоном вже тривалий час. Через попадання пилу та іншого роду частинок гойдалка могла вийти з ладу.

А поки що ви можете регулювати гучність віртуальними кнопками. Потрапити в налаштування гучності можна різними способами. Самий просто. це опустити системну шторку в Android і iOS, і відрегулювати гучність меню.

Якщо у вашій моделі на ній немає регулятора гучності:

 • Відкрийте настройки і ти тут пункт «Звук» або «Звукові профілі»;
 • І виберіть ваш поточний профіль;
 • У ньому ви зможете знайти регулятора, який дозволить збільшити або зменшити звук.

В налаштуваннях кожного окремого додатка можна теж регулювати рівень звуку. Якщо запустити його, то настройки можна викликати лівої сенсорної або фізичної кнопкою на мобільному пристрої.

Це може бути корисним: Як записати телефонну розмову на Honor.

перезавантаження

знос шлейфа

Якщо проблема виникла в зносом шлейфу, то ви помітите різні перешкоди під час прослуховування музики або телефонній розмові. Також відзначається відсутність будь-якого звукового оповіщення при вхідному дзвінку. Зазвичай, дана проблема актуальна для старих телефонів, які вже протягом кількох років знаходяться в експлуатації. Щоб виправити ситуацію потрібно зробити заміну деталі.

Преднастройка для всіх

Коли звук не працює в телефоні, це створює величезну проблему, тому що користувач не може використовувати апарат так, як потрібно.

Ось кілька загальних кроків, щоб виправити проблему зі звуком:

 • Перевіряють гучність телефону, натискають кнопки збільшення / зменшення.
 • Перезавантажують мобільний телефон, знімають навушники і очищають роз’єм.
 • Перевіряють стан перемикача звуку вібрації, для цього переходять в настройки натиснути на звук гучність. Встановивши цей параметр, можна регулювати гучність музики, мелодій дзвінка та тонів оповіщень.
 • Якщо настройка вдалася, користуються апаратом, якщо немає. продовжують відновлення далі і шукають причину, яка пояснює, чому не працює звук на телефоні.
 • Оновлюють прошивку апарату, переходять до настроювання. Натискають розділ «про телефон», знаходять «оновлення системи / оновлення програмного забезпечення» і натискають на нього, завантажують найостаннішу версію для телефону.
 • Перевіряють музичне додаток і очищають кеш, переходять до настроювання, а потім натискають на вкладку очистити дані.
 • Якщо ці дії також не принесли результатів, то встановлюють безкоштовно додаток SoundAbout з Google Play.

Заходи, що вживаються для порятунку смартфона Honor

Всі заходи, які робляться користувачем в домашніх умовах, не можна назвати ремонтом. В сервіс звернутися все одно доведеться, хоча після води не варто розраховувати на гарантійне обслуговування. Але, не спробувавши уникнути наслідків протягом перших хвилин після заливки рідиною, власник телефону підвищує ймовірність виходу гаджета з ладу до 80-90 відсотків. А спроби врятувати пристрій зменшують ризик поломки всього лише до 40-50%, що може бути особливо важливим для досить дорогих моделей типу Honor 20 або 20 Pro.

Как ОЧИСТИТЬ ДИНАМИК Телефона БЕЗ РАЗБОРКИ! Плохой Звук на Android/Как Почистить Динамик на Телефоне

Де знаходиться динамік?

Голосовий компонент, який використовується при телефонних розмовах, завжди розташований у верхній частині смартфона. Він розташований в центрі і зазвичай маскується під чорної сіткою у вигляді невеликого подовженого отвору. Динамік, що відповідає за відтворення всіх інших звуків в телефоні, може розташовуватися:

 • На задній панелі смартфона.
 • На нижній частині з боку торця.

У сучасних моделях смартфонів динамік часто вбудовують в нижню частину з торця. Це дизайнерське рішення, до якого вдаються розробники останнім часом.

Надання прав стороннім додаткам

Представлена ​​причина відзначається не завжди. Припустимо, при телефонному дзвінку ви нормально чуєте співрозмовника, але при розмові через месенджер (наприклад, Вастап або Вайбер) спостерігаються перешкоди або погана чутність.

Це пов’язано з невірно налаштованими параметрами. Перейдіть в налаштування месенджера і відкрийте вкладку, де видаються дозволи програмі. Додайте всі пункти, щоб додаток мало доступ до всіх необхідних опцій в смартфоні.

Як відключити і видалити гаманець Huawei Pay на телефоні

Установка рингтон на вхідні дзвінки та повідомлення

Для установки мелодії виклику буде витрачатись зайти в налаштування гаджета і виконати наступне:

 • вибрати розділ «Звуки»;
 • потім пункт «Мелодія виклику SIM 1 або SIM 2», вибирайте той, на якому рингтон відсутня;
 • вибрати мелодію зі списку встановлених або збережених на телефоні.

До відома! Навіть коли «Не турбувати» звук викликів і повідомлень не відтворюється. Однак, вона не блокує відтворення музики з стандартного додатка. У деяких випадках може знадобитися перезавантаження телефону.

Збільшення звуку в системі

Якщо на телефоні пропав звук, що робити? Перш за все, перевірте рівень звуку в системі.

Зверніть увагу! Для кожного типу звуку в Android передбачений свій регулятор.

Щоб збільшити звук, виконайте наступні дії:

Натисніть на клавішу збільшення гучності (зазвичай знаходиться на бічній грані смартфона).

На екрані з’явиться шкала поточного рівня звуку. Натисніть на три точки, щоб відкрити додаткові параметри. Натиснути на них потрібно досить швидко, оскільки шкала дуже швидко зникає з екрану.

Додайте гучності на тих перемикачах, на яких це необхідно. Для цього, торкніться потрібної шкали і зробіть свайп вгору.

Зверніть увагу! В системі Android існує кілька регуляторів звуку. Наприклад один з них відповідає за звуки повідомлень, інший. за гучність вхідного дзвінка, третій. за будильник. Залежно від версії прошивки, таких регуляторів можна бути більше, наприклад чотири або п’ять.

На скріншоті нижче гучність була збільшена до межі.

Після цього, знову перевірте звук на смартфоні. Наприклад, включіть музику або відео.

Якщо не виходить збільшити гучність таким чином, зробіть це через меню налаштувань Android. Для цього:

Зробіть свайп від верхньої частини екрану вашого смартфона.

READ  Як розблокувати Honor 20 якщо забув пароль

Натисніть на коліщатко, щоб відкрити «Налаштування».

Перейдіть в розділ «Звук і вібрація».

У підрозділі «Гучність» перевірте чи не включена режим «Без звуку». Якщо увімкнено, натисніть по ньому.

Виберіть пункт «Відключено» для його деактивації.

Зверніть увагу! Цей спосіб може допомогти і в тому випадку, якщо, наприклад, не працюють кнопки регулювання гучності через що потрапила праці вологи або обриву шлейфа.

витяг акумулятора

Перша дія користувача, який збирається відновити працездатність телефону. дістати з корпусу акумулятор, який подає напругу на материнську плату навіть у вимкненому стані. Якщо вчасно не прибрати батарею, підвищується ризик короткого замикання.

У власника старого телефону Honor проблеми з виймайте акумулятор виникають рідко, але більшість сучасних моделей з незнімним акумулятором вимагають звернення в сервіс. А до того, як гаджет буде доставлений фахівцям, його необхідно негайно вимкнути. Спроба включити залитий водою смартфон може привести до пошкодження сенсора. Тому з нових телефонів типу Honor 10 Lite доведеться видалити тільки SIM-карти і карти пам’яті і тільки потім перейти до процесу просушування.

Як почистити сітку динаміка в телефоні?

Для процедури чищення сіточки знадобляться лише стара зубна щітка і трохи часу. Щіткою потрібно здійснювати кругові рухи по сіточці. Важливо намагатися, щоб ворсинки щітки потрапляли в сітку і вичищали з неї бруд і пил. Однак тут слід не перестаратися, щоб не пошкодити сіточку динаміка.

Як зробити мікрофон на телефоні голосніше?

Щоб виправити це, виконайте усі такі кроки:

 • В інженерному меню натисніть на вкладку «Audio».
 • Виберіть «LoudSpeaker Mode», а в ньому. «Mic».
 • Підніміть значення Value на всіх рівнях звуку. Отстройте чутливість так, щоб домогтися потрібної гучності аудіозахвата.
 • Зберігаємо параметри, натиснувши на кнопку «Set».

Як збільшити гучність розмовного динаміка Meizu?

Гучність налаштовується через інженерне меню в операційній системі Android:

 • Необхідно зайти в додаток «Телефон» і набрати номер: ###.
 • Знаходимо в «Hardware Testing».
 • Знаходимо розділ «Audio», а потім. «Volume».
 • Переходимо в «Audio playback» і знаходимо поле зі значенням «3/4 pole headset».

Як збільшити гучність розмовного динаміка Huawei?

У телефонах Huawei інженерне меню називається “ProjectMenu”. Воно трохи не така, як в пристроях інших виробників. Однак поліпшити гучність звуку через це меню можна. ### або ###.

Як збільшити звук розмовного динаміка на телефоні Samsung?

Після входу в інженерне меню необхідно вибрати MTK SettingsHardware Testing Audio. Пункти мене для увелічесніе гучності наступні:

 • Normal Mode-Media. збільшення гучності аудіо-відео плеєрів;
 • Headset Mode. збільшення гучності в навушниках;
 • LoudSpeaker Mode. збільшення гучності дзвінка.

Як збільшити гучність розмовного динаміка?

Щоб збільшити гучність Android-смартфона необхідно набрати команду ### (в деяких окремих моделях телефонів вона може бути іншою. скористайтеся Google). У відкритому інженерному меню необхідно перегорнути верхнє меню, після чого перейти в розділ Hardware Testing, а далі в Audio.

Можливі рішення проблеми зі звуком

Список найбільш частих програмних проблем і способи їх вирішення

Основними причинами несправності є:

 • Установка невірного режиму «Вібрація» або «Без звуку». Рішенням є зміна режиму на «Звук».
 • Активація функції «Не турбувати». Тут ще слід звернути увагу на розклад. період часу, протягом якого звук вхідних дзвінків і повідомлень автоматично блокується. Рішення криється в відключенні функції або в коригуванні розкладу.
 • Відсутність рингтон на вхідні дзвінки SIM карти і повідомленнях. Рішення. установка мелодії виклику і повідомлень.

Виявлення причини несправності

Якщо пропав звук на телефоні Honor 10 необхідно визначити повністю або частково він відсутній.

Для цього можна як виконати деякі дії (включити музику, прийняти виклик і повідомлення) так і запустити діагностику пристрої.

Для запуску діагностики потрібно виконати наступне:

 • Відкриття програми «Підтримка» або «HiCare» (є за замовчуванням на всіх смартфонах Huawei і Honor).
 • Перейти на вкладку «Служби» і натиснути на кнопку «Діагностика».
 • Далі потрібно слідувати з’являтимуться на екрані підказкам.

По завершенні процесу діагностики, додаток покаже наявні несправності і запропонує шляхи їх вирішення. У тому випадку якщо проблема криється в апаратній частині, додаток видасть список найближчих сервісних центрів.

До відома! Якщо звук на телефоні відсутній як при вхідні дзвінки, так і при відтворенні музики, то швидше за все динамік вийшов з ладу. Тобто гаджет підлягає ремонту. Якщо ж звук відсутній тільки на вхідні дзвінки та повідомлення, проблема криється в його настройках.

Можна деактивувати цю функцію «Не турбувати»

Деактивувати функцію можна в розділі «Звуки» налаштувань телефону де потрібно вибрати однойменний пункт. Для її відключення необхідно перемістити бігунок вліво, а для коригування розкладу виконати наступні дії:

 • деактивувати функцію «Не турбувати»;
 • вибрати пункт «Розклад»;
 • вказати дні та час, протягом якого звук буде автоматично відключатися;
 • активувати опцію, перемістивши повзунок вправо.

Що робити якщо пропав звук на телефоні Honor?

Власники телефонів Honor часто стикаються з проблемою зникнення звуку. Як правило, проблема криється в програмній або апаратної частини гаджета.

З рішенням першої користувач може впоратися самостійно, про що і піде мова в цій статті.

Виправити апаратний дефект можна лише володіючи спеціальними знаннями і навичками. Тому краще не ризикувати і звернутися за допомогою в сервісний центр.

Скасування режиму «Без звуку»

Включити звук на Honor 20 можна як в шторці повідомлень, так і в настройках телефону. Для цього буде потрібно опустити шторку і натиснути на відповідну іконку або зайти в налаштування гаджета і виконати наступні дії:

 • вибрати пункт «Звуки»;
 • деактивувати режим «Без звуку» шляхом переміщення бігунка вліво.

Зверніть увагу і на гучність пунктів «Мелодія», «Виклики» і «Мультимедіа». При необхідності збільште її. У деяких випадках може знадобитися перезавантаження телефону.

Установка рингтон на вхідні дзвінки та повідомлення

Для установки мелодії виклику буде витрачатись зайти в налаштування гаджета і виконати наступне:

 • вибрати розділ «Звуки»;
 • потім пункт «Мелодія виклику SIM 1 або SIM 2», вибирайте той, на якому рингтон відсутня;
 • вибрати мелодію зі списку встановлених або збережених на телефоні.

До відома! Навіть коли «Не турбувати» звук викликів і повідомлень не відтворюється. Однак, вона не блокує відтворення музики з стандартного додатка. У деяких випадках може знадобитися перезавантаження телефону.

BETATECH.COM.UA 2021