Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Чи не працює кнопка включення на телевізорі

Table of Contents

Телевизор “LG 15FJ4RB” не включается.

Як відновити кнопки на пульті від телевізора

працює, кнопка, включення, телевізорі

Телевізійний пульт. мало найважливіший компонент телевізора. Завдяки його наявності, можна не встаючи з дивана переключити канал, зробити необхідні настройки трансляції та навіть просто включити або вимкнути прилад. Однак, при тривалій експлуатації кнопки пульта можуть вийти з ладу, почавши западати, відвалюватися або просто не спрацьовувати. У чому причина того, що кнопки починають відмовляти і чи можна відновити їх працездатність самостійно? Давайте розберемося.

Відновити кнопки на пульті від телевізора, зрозуміло можна, ось тільки робити це слід правильно, інакше можна остаточно доламати пристрій.

Причини і ознаки несправності

Однією з найбільш частих причин поломки є забруднення. частинки пилу, потрапляючи під кнопку порушують її контакт з мікросхемою, і вона перестає відгукуватися на натискання.

Крім цього причинами несправності кнопок можуть бути:

 • Поломка внутрішніх елементів;
 • Закінчення заряду у елементів живлення.
 • Вихід з ладу кварцу.

Причиною поломки може бути скупчення в корпусі конденсату з рук. Проникаючи всередину, він окисляє елементи, розташовані всередині, і кнопки перестають функціонувати.

Якщо не працює одна кнопка чи не найбільше їх кількість, то причина, ймовірно в стиранні їх графітового напилення. Якщо пульт падав і перестав працювати після падіння, то можна запідозрити пошкодження керамічного кварцу в його корпусі.

Як бачите, причин несправності існує чимало і дії щодо їх усунення можливо визначити, виявивши ту, через яку не працюють кнопки.

Як полагодити кнопки на пульті від телевізора

Якщо після заміни батарей кнопки не заробили, доведеться вдатися до подальшого ремонту.

Почніть з чищення пульта. Використовуйте вологі серветки або попередньо змочені в спирті ватяні палички. Подібну обробку рекомендується проводити регулярно, щоб запобігти надмірно забруднення і поломку пристрою.

Після чищення, перевірте контакти батарейок. Вони іноді можуть відходити від мікросхеми, а кнопки. не спрацьовує. Якщо причина поломки криється в цьому, то усунути її можна досить швидко. просто Підпаяйте контакти. Деякі моделі пультів забезпечені контактами з графітовим напиленням, яке поступово стирається в процесі експлуатації. Якщо стерлося графітове напилення, впоратися в цій поломкою вельми просто. достатньо знайти шматочок фольги (припустимо, від плитки шоколаду), розрізати його на квадрати і підкласти паперової стороною до контактів.

Якщо пульт часто падав, то несправність його кнопок може бути наслідком пошкодження кварцу. У цьому випадку ремонт полягає в його заміні. Щоб переконатися, що причина поломки складається в розколі кварцу, потрясіть пристрій. Якщо при трясці ви почуєте шум, значить, доведеться міняти кварц.

Що робити, якщо не працює кнопка пульта від телевізора

Навіть одна несправна кнопка здатна зробити пульт нефункціональним. Уявіть, що зламалася кнопка включення. виключення телевізора. толк від решти робочими кнопок перемикання каналів буде мінімальним. І все ж, перед тим, як замислюватися про те, де взяти новий пульт, спробуйте розібратися в причині поломки старого.

READ  Смуги на екрані телевізора Samsung причини

Як продовжити життя пульта

Відремонтувавши пульт, слід замислитися над тим, як попередити подальше виникнення його несправностей.

Основним правилом, якого необхідно дотримуватися в даному випадку є регулярне чищення приладу від бруду і пилу. Чистити його рекомендується приблизно раз в 6 місяців. І пам’ятайте, чим чистіше ваші руки, коли виберете ними пульт, тим менше бруду потрапляє на його кнопки і корпус.

Наступним правилом використання є акуратність. Постійні падіння абсолютно ні до чого Цей пристрій. Вони здатні остаточно вивести його з ладу.

Таким чином, якщо зламався пульт від телевізора. не варто передчасно засмучуватися. Цілком ймовірно, поломку легко можна усунути самому. Якщо ж своїми силами впоратися не вдалося, в рішенні цієї проблеми завжди допоможуть фахівці будь-якого сервісного центру.

У розетці немає напруги

Бувають ситуації, при яких в распредщітах мимовільно спрацьовують автомати, в результаті розетка знеструмлюється. Її діагностику можна провести, використовуючи мультиметр. Проблема усувається шляхом включення автомата або заміни електророзетки.

Причини несправності та шляхи її усунення

Передумови ситуації, при якій не включається телевізор, бувають різними. Випадки, коли індикатор працює в звичайному режимі, але телевізор при цьому відмовляється працювати, досить часті. Датчик може горіти в червоному кольорі, але TV не запускається за допомогою кнопки або пульта. Також непоодинокі випадки, при яких не загоряється світлодіодний датчик і не працює сам пристрій, або з його корпусу лунає клацання або гул. Причина поломки може критися в виході з ладу електронної “начинки”. TV прилад може не запускатися і через збої в надходженні харчування.

Телевізор не включається, індикатор горить

Палаючий датчик свідчить про повноцінне отриманні електроживлення. Якщо телемовні пристрій при працюючому індикаторі відмовляється запускатися пультом, потрібно спробувати це зробити за допомогою кнопки на TV (можливо причина полягає в проблемах управління через пульт). Проблема може бути викликана і порушенням керамічного опору (вірогідний його обрив). Робота буде відновлена ​​після заміни резистора.

Крім цього, якщо телевізор не включається, а індикатор горить, потрібно перевірити стан контактів (на наявність окису), справність і заряд АКБ в пульті. Далі проводиться діагностика кнопок і перевіряється інфрачервоний випромінювач, для яких характерне залипання і несприйняття команд.

Причина неполадки може критися і в електроніці. що-небудь могло спровокувати збій конденсаторів, тому блок живлення не здатний забезпечити запуск телевізора. Щоб встановити цю несправність будуть потрібні знання і час.

Професіонали рекомендують час від часу розбирати пульт і чистити його від пилу, яка згубно впливає на виконання його функцій. Нерідко буває, що пульт заливається якою-небудь рідиною і більше не здатний функціонувати. У більшості випадків потрібно його заміна.

несправний процесор

Сучасні телевізійні панелі містять в собі велику кількість керуючих електронних систем, що представляють собою міні PC, оснащені автономним центральним процесором. Якщо не включається телевізор і викликано це збоєм ЦП, найдоцільнішим рішенням буде звернення до професіоналів. Усунути цю несправність самостійно, буде дуже важко і ризиковано.

несправність подовжувача

Причина досить часта в випадках, коли не включається телевізор. Перевіряється це легко. TV пристрій підключається безпосередньо до розетки і, якщо воно працює, значить причиною дійсно є несправність подовжувача.

спрацював захист

Це одна з ймовірних причин, чому не включається телевізор. Він може намагатися здійснити запуск, але екран тут же гасне або ж пристрій взагалі не сприймає запуск. Передумовою цього, є перепади напруги в електричній мережі. Таким чином електросистема телевізора захищає себе. Щоб вирішити питання, слід короткочасно позбавити його харчування, витягнувши електровилки з розетки. Після відновлення, пристрій знову почне функціонувати. При наявності постійних перепадів в мережі, TV рекомендується запускати через стабілізатор.

READ  Як змінити пароль на Samsung Galaxy

Чому не включається телевізор і що в цьому випадку робити?

Телевізор, як і інша електротехніка, здатний несподівано вийти з ладу. Неполадки можуть виникнути незалежно від терміну використання. Отже, якщо ваш телевізор клацає і не включається або горить червоним і телевізор також не реагує на кнопку включення, запропонована інформація розповість про те, які проблеми можуть виникнути з запуском TV пристрою і як їх можна усунути.

��ТЕЛЕВИЗОР НЕ РЕАГИРУЕТ НА КНОПКУ ВКЛЮЧЕНИЯ

несправна електроніка

Якщо не включається телевізор, це може бути викликано виходом з ладу елементів електроніки: конденсаторів, запобіжників або резисторів. Проведення діагностики та ремонтних робіт в такому разі краще довірити фахівцям сервісної майстерні. Ремонт своїми силами може обійтися недешево, аж до покупки нового TV. Таке завдання під силу лише інженерам сервісу, що володіє відповідними навичками.

Чому телевізор не реагує на кнопки на корпусі

До кожного сучасного телевізора додається пульт дистанційного керування, за допомогою якого зручно не тільки включати і вимикати TV, але і перегортати канали, регулювати гучність, змінювати налаштування.

Однак на старих телевізорах буває так, що пульт кудись загубився або перестав працювати.

У цьому випадку користувач згадує про кнопках управління, розташованих на корпусі самого телевізора, і з подивом помічає, що і ці кнопки не реагують на натискання.

Перше, що спадає на думку. відключили світло або «вилка» відійшла від розетки. Але пізніше з’ясовується, що з харчуванням все в порядку, і це підтверджує світиться індикатор на передній панелі TV.

В чому може бути проблема? Чому кнопка включення живлення загорається, але телевізор не включається ні з пульта, ні з кнопок?

Якщо пульт свідомо справний, але телевізор не реагує ні на нього, ні на основні кнопки, проблема може ховатися в харчуванні керуючої плати.

Такі неполадки виникають найчастіше через що вийшли з ладу (роздутих) конденсаторів на платі харчування.

Доведеться розібрати корпус для більш детального вивчення. Перевірити плати кнопок можна за допомогою звичайного тестера (виміром опору).

У натиснутому стані опір кнопки має дорівнювати «0». Якщо кнопка несправна, її необхідно замінити. акуратно випаять і встановити на її місце аналогічну.

Як відремонтувати телевізор, якщо він не реагує на кнопку включення на корпусі

Для проведення діагностики та ремонту в даному випадку знадобляться наступні матеріали та інструменти:

 • Хрестова викрутка;
 • паяльник;
 • припій;
 • флюс для пайки;
 • новий конденсатор (конденсатори) відповідної ємності;
 • тестер.

Щоб встановити точну причину поломки, необхідно розібрати телевізор.

 • Відключити телевізор від мережі;
 • Відкрутити все кріпильні гвинти по периметру корпусу;
 • Зняти задню кришку корпусу. Оскільки вона додатково може триматися на кліпсах, для полегшення процесу можна використовувати стару пластикову картку (її потрібно вставити між двома частинами корпусу та провести по всьому периметру);
 • Витягти блок живлення, який живить головну плату телевізора. Для цього потрібно відкрутити монтажні гвинти і від’єднати роз’єм з проводами. Оскільки конденсатори блоку живлення можуть зберігати заряд, перед подальшими діями слід перевірити напругу за допомогою тестера

Потім слід оглянути стан конденсаторів на платі блоку живлення. Якщо один або кілька конденсаторів здулися, їх необхідно замінити.

 • Нанести трохи флюсу на контакти конденсатора для більш акуратного відпаювання;
 • Розігріти паяльник. Випаяти вийшли з ладу конденсатори;
 • Припаяти нові конденсатори відповідної ємності;
 • Зібрати апарат в зворотній послідовності.
READ  Як на Samsung зробити 2 екрани одночасно

Що робити якщо телевізор не включається

Ми починаємо по-справжньому цінувати побутову техніку коли вона ламається. Дійсно, що робити, якщо ваш новенький LCD TV не включається?

У більшості випадків причиною може послужити неправильно натиснута кнопка або обраний режим, проблеми з електричною проводкою в будинку.

неправильний режим

Якщо індикатор горить, але телевізор не включається, значить харчування є. Причиною тому може бути не той обраний режим. У будь-якого сучасного телевізора їх безліч:

 • сплячий
 • DVD- програвач
 • ігрова приставка
 • інтернет

Якщо такий режим включений, а в отвір для нього не має з’єднання обладнання. то екран телевізора залишається темним, а індикатор горить. Вам слід перевірити всі кнопки на пульті, що відповідають за режими.

Проблеми в підключенні телевізора

Бувають випадки, коли індикатор блимає, а телевізор не включається. Це означає, що десь відійшли контакти, або лампочка вимагає заміни. Отже, ви не знайшли ніяких несправностей, а зображення так і не з’явилося. проблема не в підключенні.

Припустимо, що ви тільки недавно придбали новий телевізор, під’єднали його до мережі, але він не включається. У 90% випадків проблема криється не в самому пристрої, адже всі вони проходять сувору перевірку перед тим, як з’являться на прилавках. Треба шукати причину в неправильному підключенні або звернути увагу на пульт дистанційного керування.

Досконально вивчіть інструкцію від виробника і виконайте всі пункти по підключенню TV. Якщо телевізор не включається, індикатор не горить, то кнопка харчування на самому пристрої не включена, або несправна сама проводка. перевірте основний кабель, починаючи від панелі і закінчуючи виделкою. Якщо все в порядку, то потрібно впевнитися, що є струм в розетці: для цього просто підключіть будь побутовий прилад або скористайтеся спеціальною викруткою з індикатором.

Как отремонтировать кнопку на пульте от телевизора. самый простой способ.

Технічні проблеми

Якщо при натисканні кнопки включення, індикатор на пульті загоряється, то він справний. В іншому випадку. просто поміняйте батарейки в ДУ, це допомагає. Якщо харчування телевізора не включається навіть при натисканні кнопки на панелі, то, швидше за все, несправний сам телевізор. Найчастіше, причиною стає модуль блокПроблема може ховатися в несправності дистанційного пульта. Перевірте ваш ДУ. іровкі. Якщо ви намагаєтеся включити TV, але чуєте характерні клацання всередині, не сумнівайтеся, це спрацював модуль блокування. У цьому випадку буде потрібно втручання професіоналів.

Іншими поломками, унаслідок яких телевізор не включається, можуть бути:

 • вихід з ладу блоку живлення, в зв’язку з перепадами напруги мережі;
 • неполадки в центральному процесорі. Це часто спостерігається, коли телевізор перестав включатися, а лампочка індикатора горить;
 • поломка фотоприймача;
 • вихід з ладу інвертора;
 • проблеми з материнською платою.

Точно сказати, чому телевізор не включається, можна тільки після ретельної діагностики, виконаної на стенді і з застосуванням спеціальних інструментів. Сучасні телевізори відрізняються передовими технологіями і складною начинкою, тому не слід чинити подібну техніку своїми руками. Самостійно ви повинні упевнитися чи є струм в розетці і яка цілісність проводів, а також поміняти батарейки в пульті ДУ.

У всіх інших випадках викликайте наших фахівців по ремонту телевізорів в Калінінграді!

Завдяки високій кваліфікації та накопиченому досвіду майстра компанії «ТЕХНОЕКСПЕРТ» оперативно знайдуть причину несправності телевізора і зроблять ремонт!

Для виклику майстра. телефонуйте 7 (804) 333-04-31 !

BETATECH.COM.UA 2021