Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Чи не працює звук на телефоні Honor

Table of Contents

Налаштування Huawei Histen

За допомогою технології Huawei Histen можна самостійно налаштовувати звук, де різні алгоритми сприяють максимального розширення звукових можливостей Honor 10.

Щоб зайти в Huawei Histen користувачеві необхідно підключити навушники в стандартний роз’єм, потім відкрити «Налаштування». «Звук», вибрати «аудіоефектів Huawei Histen».

працює, звук, телефон, honor

Тут можна вибрати тип навушників, так система сама автоматично налаштує оптимальне звучання. Пропонується наступний вибір:

 • за типом навушників;
 • по моделі.

Якщо включені внутрішньоканальні навушники, то при звучанні додасться обсяг. При використанні вставних навушників. якісні баси, а вибравши накладні навушники, з’явиться Accent на верхніх частотах, вокал ж буде попереду.

У Huawei Histen можна самостійно вибрати відповідне звучання в залежності від особистих потреб, можливостей і бажань.

Якщо користувач включить 3D-аудіо, то настройки будуть виглядати наступним чином:

Тут можна ознайомитися з різними ефектами: близьке звучання, фронтальне, об’ємне і максимальний звук. Кожен має право зробити свій вибір, експериментуючи з настройками і вибираючи щось до душі і смаку.

Honor 10. налаштування звуку

Розробники вбудували в Honor 10 хороший спікер з великим вибором рівня гучності, а звук не переходить в незрозумілий шум або крик на максимальних позначках. Більш того, виробники залишили в пристрої стандартний роз’єм 3,5 мм для гарнітури або навушників, чим не може похвалитися смартфон старшої моделі. Huawei P20.

У Honor 10, де є аудіочіп AK4376A, багаті можливості звуку, які мають високу якість і гучністю для комфортного прослуховування.

Еквалайзер Honor Purity

В меню Huawei Histen пропонується вибір бажаного ефекту звуку. Наприклад, 3D-аудіо, природний або звичайний звук. При виборі звичайного звучання технологія запропонує використовувати еквалайзер з 10 смуг, де можна вручну налаштувати звук по своєму бажанню, після чого настройки зберегти або скинути, почавши заново.

Тут можна провести корекцію звучанням, виходячи з типу навушників, приховуючи їх недоліки та виставляючи гідності на передній план.

Для тих користувачів, хто не хоче витрачати свій час, налаштовуючи еквалайзер, існують інші настройки в еквалайзері, де наступний вибір:

 • поп;
 • класика;
 • рок;
 • джаз;
 • танцювальна.

Залежно від жанру музики будь-який власник легко налаштує звук під індивідуальні потреби.

Honor 10 відрізняється хорошим і гучним звуком. В цьому основна заслуга вбудованого ЦАПа. У якісних навушниках прослуховування музики приносить суцільне задоволення, а завдяки алгоритмам Huawei Histen можна налаштувати ефекти під себе. Є й інший приємний момент. У Honor 10 виробники додали шумозаглушення, яке працює ефективно, дійсно знижуючи гучність шумів на тлі.

Крім того, в смартфоні існує 10-смуговий еквалайзер, де користувачі також зможуть налаштувати якість звуку залежно від типу навушників або від жанру прослуховується музики. Звук не перетворюється в невиразний шум, якщо навіть включити максимальну гучність. До речі кажучи, регулювати рівень гучності дуже просто: для цього розробники створили на правій грані пристрою 2 кнопки (збільшення і зменшення гучності).:

віброрежим

Віброрежим замінює мелодії вібрацією, що дозволяє відчути дзвінок, не відволікаючи оточуючих гучною музикою. Активація вібрації відбувається описаним вище способом через меню Андроїда або верхню шторку, тому ніяких складнощів з включенням не виникне. Весь процес займе кілька секунд, тому переключитися вдасться в будь-який момент.

Перевірена методика виправлення

Отже, пропав звук повідомлень на Honor, Huawei. Як виправити? Рішення полягає в послідовному повторенні нижчеописаній інструкції:

Налаштування звуку повідомлень

Щоб змінити стандартну мелодію повідомлень, потрібно:

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

 • Увійти в додаток «Налаштування».
 • Перейти в відповідний розділ і відкрити підрозділ «Повідомлення».
 • Вибрати потрібний варіант із запропонованого списку або папки з аудіозаписами.
 • Зберегти внесені зміни.

Також дозволяється повністю прибрати звукове сповіщення, вказавши в якості відповідного варіанту “ні”.

Чи можна завантажити і поставити свою мелодію на повідомлення?

Так можна. Мелодія змінюється наступним чином: «Налаштування» → «Звук» → «Повідомлення». При переході на вкладку «Музика (в пам’яті)» стає доступним вибір збережених у телефоні картах пісень.

Як бачите, налаштовувати гучність, змінювати мелодію можна не тільки для вхідних викликів, а й для різного роду повідомлень. Аудіо ефекти Huawei Histen, еквалайзер Honor Purity дозволяють не просто слухати музику в навушниках, а насолоджуватися нею.

Як налаштувати звук на смартфонах Honor і Huawei? Зазвичай подібне питання не турбує власників телефонів, оскільки розробники мобільних гаджетів зберегли користувачам можливість самостійно визначати параметри пристрою. Для цього достатньо скористатися функціоналом приладу і вибрати оптимальний режим звучання.

Другий етап. перевіряємо налаштування повідомлень

Для цього не потрібно залишати попередній розділ, якщо у вас смартфон Honor або Huawei. Кількома по підрозділу «Звуки повідомлень». Якщо виставлено на «Ні», то міняємо цей варіант на інший.

віброрежим

Чи включається аналогічно вищеописаному режиму: в панелі повідомлень або в налаштуваннях смартфона. Відмінність його полягає в тому, що при вхідні дзвінки та повідомлення телефон починає вібрувати.

Як змінити мелодію повідомлень в Viber і WhatsApp?

Вайбер самостійно включає мелодію виклику (сповіщень), тому поміняти її без використання сторонніх програм не вийде. Персоналізувати оповіщення в WhatsApp простіше. Для цього достатньо скористатися меню мессенджера і знайти підрозділ, що відповідає за оповіщення, що повідомляють про дзвінки та повідомлення.

Як налаштувати звук в навушниках

 • Підключити гарнітуру до смартфону.
 • Знайти в гаджеті новий підрозділ (Huawei Histen).
 • Відкрити його і скористатися виявленим функціоналом.

Користувачам пропонується уточнити тип навушників і самостійно встановити параметри, зупинившись на одному із запропонованих варіантів.

реальні причини чому пропав і не працює звук на телефоні Android

Те, що звук не працює є частою причиною / збоєм в телефоні Android Samsung Galaxy, Xiaomi Redmi 4x, Honor, Nokia Lumia, Sony Xperia, на Асус, Meizu, Lenovo, bq, zte, LG, huawei, Dexp, престиж, алкатель, fly, мікромакс, texet, vertex, mdc або htc.

READ  Як сканувати qr код на Android Honor

Причому ситуації абсолютно різні: в деяких пропав звук на відео в ютубі, звук виклику при вхідному дзвінку в інших звук повідомлень або при розмові пропадає і з’являється.

Прірва звук може як в навушнику, так і на динаміці. Причина не завжди вона та сама, але їх можна звести до трьох основних (їли не брати до уваги апаратну частину) і кілька рідкісним.

На пристрої iPhone набагато рідше, тому сьогодні опишу найпоширеніші проблеми з відтворенням звуку в смартфонах і запропоную, як боротися з такими дефектами.

Є ще один відмінний спосіб усунути проблеми в телефоні Android навіть якщо він не включаться. Рекомендую запам’ятати. Потім скажете «Спасибі!»

Найпоширеніша причина. часте використання навушників. Гнізда не витримують і заклинивают.

Інші причини чому в мобільному телефоні не працює звук

Я вже писав, що робити якщо періодично пропадає звук при прослуховуванні з вбудованого плеєра і як його відновити, але є і дрібні проблеми про які також варто згадати.

Наприклад, пропав звук тільки медіа в інтернеті. Тоді подивіться може ви його ненароком відключили.

В інтернеті звук мультимедіа, наприклад на ютуб, пропаде якщо натиснути на значок динамік або пересунути повзунок. Що робити щоб виправити? Натиснути ще раз.

Також прірву звук може і в додатках, наприклад вайбера, будильника, на WhatsApp або в іграх. Що робити. як виправити. Найпростіший спосіб скинути додаток до налаштувань за замовчуванням.

Аналогічна ситуація може проявиться при отриманні SMS повідомлень. пропав звук і вібрація. Це виправляється зазвичай в настройках.

На кнопочному телефоні причин менше, але там звук музики не будете чути якщо буде включений режим «без звуку».

Що стосується після поновлення і падіння, то про це говорити нічого. Якщо після оновлення. то перешивати на стару, якщо після падіння, то ушкодження фізичні і куди пропав звук в сервісі знайдуть.

Трапляється навіть, що пропав звук всюди після заміни тачскрін на Android. це недбалість майстра.

Причина третя чому не працює звук. телефон перемикається в беззвучний режим

Користувачі смартфонів іноді скаржаться на те, що їх пристрої відключаються при здійсненні дзвінків (при розмові) або при самостійному перемиканні в беззвучний режим.

У вас є ще одна можливість виправити звук в телефоні. це використовувати додаток для виправлення збоїв на Android.

Цей випадок може бути викликаний сторонніми додатками або непотрібними файлами в кеші. Що робити? Ця проблема може бути вирішена двома способами:

 • видалення шкідливого програми. якщо проблема з’явилася недавно, спершу видаліть цю програму, яку ви встановили в останній раз.
 • очищення кешу від непотрібних файлів. завантажте додаток для очищення файлів кешу, наприклад App Cache Cleaner. Перевірте, чи зберігається проблема після використання програми.

Якщо, незважаючи на вищенаведені рішення, смартфон як і раніше не видає ніяких звуків, це може означати, що пристрій було механічно пошкоджено.

У цій ситуації рекомендується відвідати авторизований сервіс, де фахівці ремонтують непрацюючі компоненти.

Пропав і не працює звук в телефоні Android. як дізнатися причину: апаратна або програмна

Далеко не всім відомо, що смартфони мають більшість комп’ютерних функцій. одна з них безпечний режим, як на картинці з телефону Samsung а5 з Android 7.

Саме запуск телефону допоможе вам встановити причину: виявився програмний збій або все-таки щось пошкодилося в матеріальної частини.

Як запустити телефон в безпечному режимі? Зробити це можна практично на кожному телефоні Huawei, флай, Asus, Xiaomi, Sony, Lenovo, ЗТЕ, LG, meizu, Asus, алкатель, Samsung j5 або j7. Ось опис як запустити в телефоні безпечний режим.

Якщо телефон працює в безпечному режимі без проблем, то ситуація, що склалася може бути викликана сторонніми додатками або механічними пошкодженнями.

Причина перша чому пропав звук в планшеті або телефоні Android. роз’єм навушників

Якщо часто користуєтеся навушниками, то після відключення вони як правило і стали причиною. Тоді навушники не підключені до пристрою, а на екрані телефону відображається значок.

Значить, телефон застряг в режимі гарнітури. В цьому випадку ви не почуєте звук зі смартфона, поки не підключите до нього навушники. Що тоді робити?

Ця проблема може бути вирішена. Спробуйте підключити і відключити навушники кілька разів, а потім перезавантажте телефон. Переконайтеся, що значок гарнітури зник з екрану смартфона.

Исправляем проблемы с исчезновением звука на андроид устройствах

Гніздо для навушників може бути покрито пилом або брудом, тому очистіть його м’якою зубною щіткою або використовуйте стиснене повітря. Перезапустіть смартфон або витягніть і вставте акумулятор в телефон.

Причина друга. звук в динаміці телефону різко перестав працювати

Якщо в телефоні пропав звук, тобто ви не чуєте ні дзвінка, ні музики, ні повідомлень, можливо, причина в програмному забезпеченні.

Що робити? Ви можете спробувати виправити помилку, виконавши такі дії:

 • перезавантаження смартфона: просто перезавантажте телефон Android, щоб оновити пристрій.
 • відключення Bluetooth на телефоні. іноді функція Bluetooth може викликати проблеми з динаміком. Перейдіть на вкладку «Налаштування» «Підключення до пристрою» «Bluetooth» (назви функцій можуть трохи відрізнятися в залежності від моделі смартфона).
 • відновлення заводських налаштувань телефону. відновлення пристрою до заводських налаштувань може бути ефективним способом вирішення більшості проблем з програмним забезпеченням Android.

Змінити налаштування

У EMUI Налаштування на нашому мобільному телефоні Huawei, ми повинні будемо увійти в Варіанти звуку і вібрації. Внизу ми побачимо меню, яке дає доступ до додаткових налаштувань звуку. Тут ми розглянемо опцію під назвою Stereo. яка робить мобільне прослуховування краще, якщо ми помістимо його в горизонтальну орієнтацію, що дуже допомагає вам, коли ви насолоджуєтеся музикою або мультимедійним контентом.

Довідка додатки

Ми також можемо використовувати спеціальний додаток, деякі з них доступні на Google гри, щоб очистити пристрій. Цей тип додатків генерує максимальний звук з динаміка для створення вібрації, яка видаляє накопичилася пил.

Активувати Dolby Atmos

Багато телефонів Huawei сумісні з Dolby Atmos, що покращує якість звуку шляхом зміни певних технічних параметрів. Опція знаходиться в меню налаштувань, в розділі «Звук і вібрація». Всередині ми побачимо опцію Dolby Atmos, яка дозволяє нам активувати три різні настройки для оптимізації звуку:

 • Розумний: автоматично оптимізує звук, щоб завжди отримувати потрібну якість
 • Кіно. Створює об’ємне звучання і зберігає голоси чистими, коли ви насолоджуєтеся мультимедійним контентом, таким як фільми, серіали або телепередачі.
 • Музика: в цьому випадку якість звуку буде підвищуватися, коли ми будемо слухати музику, отриману від таких сервісів, як Spotify або від завантажених з нашого терміналу.

Динамік так, але Bluetooth немає

Bluetooth зазвичай викликає багато головного болю в звуковому розділі. Часто динамік звучить правильно, але коли ми підключаємо пристрій Bluetooth, ми нічого не чуємо. У цьому випадку кращим варіантом є скинути мережі, що, у свою чергу, видалить всі записи Bluetooth-з’єднань. Для цього заходимо в Налаштування / Скидання Мережа Налаштування. Метод виконується за секунди, і проблема цілком може зникнути.

перевірте гучність

Як ми бачили раніше, ми повинні переконатися, що гучність на максимумі. Якщо в цьому випадку гучність все ще низька, нам доведеться перейти до наступного рішення.

READ  Як підключити бездротові навушники Samsung до телефону

перевірте колонки

Першим кроком є ​​перевірка мобільних колонок. Багато разів пил і бруд роблять його низьким. Якщо ми виявимо, що вони брудні, нам доведеться ретельно чистити їх.

Не турбувати режим

Ми повинні переконатися, що мобільний телефон не перебуває у режимі «Не турбувати». Це призведе до все повідомлення і звук з терміналу повинні бути скасовані. Тому він не видасть ні звуку. На мобільних телефонах Huawei у нас буде доступ до цього режиму в меню швидких налаштувань, зсунувши верхню панель задач.

додай гучності

Це здається очевидним, але це дивує кількість користувачів, які вирішують свої проблеми, коли вони розуміють, що звук був як мінімум. Це зазвичай відбувається, коли управління гучністю виклику і мультимедіа переплутано. У багатьох випадках ми вважаємо, що ми збільшуємо обсяг, коли насправді це інший, ніж наша мета

Проблеми з платою посилення звуку

Тиша в динаміках і гарнітурі може бути свідченням вийшла з ладу плати посилення звуку.

Іноді така поломка призводить до повної відсутності аудіосигналу.

До причин, за якими виходять з ладу такі плати, відносять механічні пошкодження або під впливом води в корпус.

Впливає на деталь і висока температура постійно працює в режимі повного завантаження мобільного телефону, і заводський брак.

Неполадки програмного забезпечення

Звук на смартфоні пропадає і в результаті програмного збою.

Ознаками того, що динамік перестав працювати саме з цієї причини, є:

Причиною проблеми може бути конфлікт одного або декількох встановлених додатків з іншим програмним забезпеченням смартфона.

Таку проблему зазвичай вирішують, по черзі видаляючи недавно встановлені програми або скидаючи систему до заводських налаштувань.

Більш серйозну проблему, яка виникла через неправильну прошивки або вірусу, іноді доводиться вирішувати перепрошивкой, яку варто довірити фахівцям.

Рішення серйозних проблем

У тих випадках, коли всі налаштування і регулятори перевірені, нормальний режим включений, але звуку все одно немає, причини можуть виявитися досить серйозними для звернення в сервіс.

Однак поспішати до фахівців поки не варто. можливо, що повернути звучання динаміку вийде і своїми силами.

В крайньому випадку, можна хоча б самостійно визначити причину проблеми, оцінивши витрати на ремонт.

несправність динаміка

Одними з найпоширеніших причин зникнення звуку є проблеми з основним (званим також «музичним») телефонних динаміком.

Їх можна розділити на три типи:

Honor 10 нет звука/no sound Honor 10i

 • Динамік засмітився, через що звук може зникнути практично повністю, однак на максимальній гучності можна почути тихе звучання. Деталь можна спробувати прочистити самостійно, використовуючи ватяну паличку, зубну щітку чи тонку голку. Однак при відсутності досвіду у власника бажано, щоб проблему вирішив професіонал.
 • Коротке замикання котушки. Схожа проблема з’являється і у основного, і у розмовного динаміка. в останньому випадку звук може пропасти повністю, але іноді всього лише сильно погіршується зв’язок (співрозмовника майже не чути). Вирішення питання. заміна котушки.
 • Котушка повністю вийшла з ладу. Звуку немає зовсім, а виправити ситуацію допоможе тільки нова деталь, встановлена ​​в сервісі.

Доказом того, що з ладу вийшов стандартний динамік, є наявність звуку при використанні гарнітури.

Проблема з розмовною (слуховим) «спікером» виражається у відсутності звуку під час дзвінка.

Якщо нічого не чути навіть в навушниках, не працює жоден динамік, слід продовжувати шукати причину далі.

На нашому сайті ви можете скачати програвач Poweramp. Це багатофункціональне додаток, призначене для якісного прослуховування музичних композицій. У доповненні доданий еквалайзер, окрема бібліотека.

Перевірка налаштувань

Якщо звук пропав без видимих ​​причин (в смартфон не потрапляла вода, він не падав і не був пошкоджений) або динамік мовчить при запуску нового файлу, рекомендується спочатку перевірити регулятор гучності.

Регулюється і викликається він фізичної кнопкою, у більшості моделей розташованої на лівій грані, або в налаштуваннях.

Іноді повзунок випадково переміщається самим користувачем. наприклад, в процесі отримання скріншотів екрану, для яких часто використовуються клавіші «гучність» або «гучність.».

Допомагає перевірка регулятора і в тих випадках, коли гучність зникла в повному обсязі, а лише в деяких додатках.

Проблему вирішують, регулюючи гучність безпосередньо в програмі. наприклад, в грі або музичному плеєрі.

При програванні файлу мультимедіа звук може бути відсутнім через невідповідні кодеків. ситуацію виправляють, завантажуючи відповідний програвач.

Пропав звук на телефоні: ефективні способи вирішення проблеми

Ситуація, коли пропав звук на телефоні, може позбавити його власника можливості слухати музику, дивитися відео і навіть вчасно відреагувати на вхідний дзвінок.

Найчастіше проблема стосується основного, а не розмовного динаміка (звучання якого не чути, як правило, якщо він вийшов з ладу), і вирішується шляхом звернення в сервіс.

Однак є можливість, що розібратися зі зниклим звуком вийде і самостійно.

поломка шлейфа

Якщо мова йде не про сучасний корпусі типу «моноблок», а про більш старому, але все одно застосовується (навіть на нових моделях типу Samsung Galaxy Folder 2) форм-факторі «розкладачка», проблема зі звуком може бути пов’язана зі шлейфом.

Елемент, характерний для розкладних телефонів, при постійному використанні зношується і виходить з ладу швидше інших деталей.

Схожі проблеми зі шлейфами спостерігалися і моделей-слайдерів. але цей форм-фактор вже давно не використовується.

Ознаками зносу контактів шлейфа є не тільки пропажа звуку, але і неможливість його регулювання.

Іноді на деталь потрапляє волога, що викликає ті ж проблеми. Рішення тут теж тільки одне. заміна шлейфу.

Попадання вологи і пилу всередину корпусу

Попадання води в корпус часто призводить до зниження працездатності телефонів будь-якого типу.

Однак відразу визначити повністю або частково вийшла з ладу деталь не можна.

Звук пропадає і при окисленні намоклої плати, і при несправності шлейфа, і при попаданні рідини на динамік.

Для виявлення та усунення проблеми доведеться звертатися в сервіс.

Але до того, як віднести телефон майстрам бажано акуратно розібрати корпус на окремі деталі і просушити.

Можливі причини зникнення звуку

Завжди можна спробувати самому повернути пристрою здатність відтворення сигналів. Смартфони на Android схильні до збоїв в роботі програмного забезпечення через необережних дій власника. Наприклад, штатна робота телефону може бути порушена з встановленням всілякого неперевіреного софта. Плюс до всього, завжди існує ймовірність «підхопити» на свій девайс шкідливий вірус.

Якщо пропав звук на телефоні при вхідному дзвінку, в першу чергу, зайдіть в налаштування пристрою. У всіх смартфонах на будь-якій операційній системі гучність сигналу регулюється кнопками на корпусі або в налаштуваннях. Перевірте, чи встановлені повзунки у відповідному розділі на максимально можливих позиціях. Часто установки гучності гудка збиваються самим користувачем, який того навіть не підозрює.

Інші можливі причини, чому пристрій «замовкло»:

 • забруднився аудиоканал;
 • потрапила волога на внутрішні елементи девайса;
 • сталося пошкодження динаміка;
 • внаслідок удару відпаяні одна з мікросхем;
 • вийшов з ладу роз’єм під гарнітуру.

Чи не буде зайвою перевірка стану режиму вібрації. У рідкісних випадках зустрічається заводський брак, проте, він, як правило, виявляється ще на початку експлуатації смартфона. Якщо вжиті заходи не приносять належного результату, краще всього звернутися за допомогою в сервісний центр.

Пропав звук на телефоні

Проблеми зі звуком на мобільних пристроях з операційною системою Android і iOS зустрічаються часто. Навіть найнадійніший смартфон не захищений від різного роду поломок. Відсутність звуку на телефоні здатне принести користувачеві цілу масу незручностей. «Мовчазний» смартфон не подасть гудок в разі вхідного дзвінка або повідомлення, що надійшло. Повністю прірву сигнал може через програмного збою або апаратної несправності. Що ж робити, якщо пропав звук на телефоні? Чи можливо самостійне дозвіл неприємної ситуації?

READ  Чи не працює датчик наближення iPhone 6

Що робити, якщо пропав звук на телефоні?

Вірним виходом з непростої ситуації стане похід в сервісний центр. Але для початку переконайтеся в коректно встановленому рівні гучності гудка і вимкненому режимі вібрації. Якщо пристрій падало на тверду поверхню або ж воно було залито водою. відразу звертайтеся за кваліфікованою допомогою. Будь-які маніпуляції з телефоном. включення і виключення. можуть тільки нашкодити ключовим платам пристрої.

Виконати достовірну діагностику та здійснити якісний ремонт смартфона під силу фахівцям компанії Mobilap Repair. Пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші ціни. Знаходимося в центрі столиці. знайти нас не складе великих труднощів. Приймаємо оплату після успішно виконаного ремонту. Пропав звук на телефоні? Не поспішайте засмучуватися. Mobilap Repair завжди готовий допомогти у вирішенні будь-якої проблеми.

Можна деактивувати цю функцію «Не турбувати»

Деактивувати функцію можна в розділі «Звуки» налаштувань телефону де потрібно вибрати однойменний пункт. Для її відключення необхідно перемістити бігунок вліво, а для коригування розкладу виконати наступні дії:

 • деактивувати функцію «Не турбувати»;
 • вибрати пункт «Розклад»;
 • вказати дні та час, протягом якого звук буде автоматично відключатися;
 • активувати опцію, перемістивши повзунок вправо.

Можливі рішення проблеми зі звуком

Список найбільш частих програмних проблем і способи їх вирішення

Основними причинами несправності є:

 • Установка невірного режиму «Вібрація» або «Без звуку». Рішенням є зміна режиму на «Звук».
 • Активація функції «Не турбувати». Тут ще слід звернути увагу на розклад. період часу, протягом якого звук вхідних дзвінків і повідомлень автоматично блокується. Рішення криється в відключенні функції або в коригуванні розкладу.
 • Відсутність рингтон на вхідні дзвінки SIM карти і повідомленнях. Рішення. установка мелодії виклику і повідомлень.

HUAWEI HONOR 10 НЕ РАБОТАЕТ МУЗЫКАЛЬНЫЙ ДИНАМИК. РЕШЕНИЕ!!!

Що робити якщо пропав звук на телефоні Honor?

Власники телефонів Honor часто стикаються з проблемою зникнення звуку. Як правило, проблема криється в програмній або апаратної частини гаджета.

З рішенням першої користувач може впоратися самостійно, про що і піде мова в цій статті.

Виправити апаратний дефект можна лише володіючи спеціальними знаннями і навичками. Тому краще не ризикувати і звернутися за допомогою в сервісний центр.

Виявлення причини несправності

Якщо пропав звук на телефоні Honor 10 необхідно визначити повністю або частково він відсутній.

Для цього можна як виконати деякі дії (включити музику, прийняти виклик і повідомлення) так і запустити діагностику пристрої.

Для запуску діагностики потрібно виконати наступне:

 • Відкриття програми «Підтримка» або «HiCare» (є за замовчуванням на всіх смартфонах Huawei і Honor).
 • Перейти на вкладку «Служби» і натиснути на кнопку «Діагностика».
 • Далі потрібно слідувати з’являтимуться на екрані підказкам.

По завершенні процесу діагностики, додаток покаже наявні несправності і запропонує шляхи їх вирішення. У тому випадку якщо проблема криється в апаратній частині, додаток видасть список найближчих сервісних центрів.

До відома! Якщо звук на телефоні відсутній як при вхідні дзвінки, так і при відтворенні музики, то швидше за все динамік вийшов з ладу. Тобто гаджет підлягає ремонту. Якщо ж звук відсутній тільки на вхідні дзвінки та повідомлення, проблема криється в його настройках.

Скасування режиму «Без звуку»

Включити звук на Honor 20 можна як в шторці повідомлень, так і в настройках телефону. Для цього буде потрібно опустити шторку і натиснути на відповідну іконку або зайти в налаштування гаджета і виконати наступні дії:

 • вибрати пункт «Звуки»;
 • деактивувати режим «Без звуку» шляхом переміщення бігунка вліво.

Зверніть увагу і на гучність пунктів «Мелодія», «Виклики» і «Мультимедіа». При необхідності збільште її. У деяких випадках може знадобитися перезавантаження телефону.

Установка рингтон на вхідні дзвінки та повідомлення

Для установки мелодії виклику буде витрачатись зайти в налаштування гаджета і виконати наступне:

 • вибрати розділ «Звуки»;
 • потім пункт «Мелодія виклику SIM 1 або SIM 2», вибирайте той, на якому рингтон відсутня;
 • вибрати мелодію зі списку встановлених або збережених на телефоні.

До відома! Навіть коли «Не турбувати» звук викликів і повідомлень не відтворюється. Однак, вона не блокує відтворення музики з стандартного додатка. У деяких випадках може знадобитися перезавантаження телефону.

Через що не працює динамік Honor

Серед основних причин, чому пропадає звук на Honor, варто виділити наступні:

 • динамік засмічений або в нього потрапила волога;
 • невірно відрегульовані параметри звуку;
 • дає збої програмне забезпечення;
 • автоматично включається беззвучний режим.

Що робити, якщо на Honor не працює звуковий динамік?

Погана чутність або шуми з’являються раптово і можуть зіпсувати враження від улюблених музичних композицій і утруднити спілкування з друзями. Постараємося з’ясувати, чому пропадає звук на телефоні Honor, і як з цим боротися.

Як повернути звук на телефон Honor

З очищенням забрудненням слухового динаміка можна спробувати впоратися своїми силами. Для цього необхідно озброїтися зубною щіткою з жорсткою щетиною і спиртовим розчином. М’якими рухами слід вичистити накопичилася пил. Якщо все зробити правильно, цей спосіб допоможе лише на короткий час, тому що для ретельної чистки потрібно розібрати смартфон і зняти сітку. з цим завданням краще прийти в сервісний центр. Крім того, без візиту до майстрів не обійтися, якщо до Багам привели:

 • вихід з ладу клавіші-регулятора через падіння або надмірного натискання;
 • відмова аудіоплати;
 • фізичний знос шлейфу та інших компонентів;
 • окислення контактів через попадання води;
 • поломка акустичного роз’єму.

Всі ці несправності неможливо усунути без спеціальних інструментів і якісних запчастин.

Виявивши неприємну симптоматику, перевірте існуючі налаштування:

 • не активований чи режим «Без звуку»;
 • чи не занадто зменшений рівень гучності під час дзвінка, прослуховування музики, перегляду відеороликів;
 • синхронізація між електронний помічник з безпровідною гарнітурою;
 • НЕ повисло чи додаток.

У загальних установках смартфона є призначені для користувача профілі звуку. Варто переконатися, що там не виставлений мінімальний рівень. Якщо з настройками все в порядку, можна спробувати перезавантажити девайс. Нічого не змінилося, і як і раніше не працює динамік на телефоні Honor? Якщо ви думаєте, що баги виникли через програмного збою, можна провести відкат до заводських установок. Тільки враховуйте, що обнулення стирає всю призначену для користувача інформацію, тому ми радимо важливі дані зберегти в хмарі або на зовнішньому носії.

З окремими неприємностями цілком можливо розібратися самостійно, але в разі апаратної неполадки краще звернутися до фахівців сервісного центру. Відвідайте сервісний центр. після проведення діагностики інженер точно визначить причину некоректної роботи гаджета і відремонтує його з наданням гарантії.

Заміна поліфонічного динаміка на Honor

Відновлення телефону Honor після вологи

Ремонт на ваших очах за 15-30 хв. без націнок.

Ремонт на ваших очах за 15-30 хв. без націнок.

для поліпшення якості обслуговування, ваша розмова може бути записаний

час ремонту може змінюватися в залежності від моделі пристрою та складності робіт, що проводяться

BETATECH.COM.UA 2021