Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Чи не працює звук на телевізорі

Table of Contents

Причини чому немає звуку на телевізорі

Якщо повністю зникає звук, то перевірте справність компонентів акустичної системи. Щоб ідентифікувати поломки, виконайте діагностику, перевіривши наступні елементи:

 • За якісне звучання відповідає підсилювач, тому переконайтеся в тому, що він знаходиться в робочому стані. Ця комплектує здатна перегоріти в результаті стрибків напруги. Щоб уникнути виходу з ладу даного компонента використовуйте бесперебойник.
 • Динаміки. ще один ключовий елемент в системі відтворення звуку. Комплектуюча відрізняється тривалим експлуатаційним терміном, але здатна вийти з ладу внаслідок механічної дії.
 • Проблеми зі зміною звукових налаштувань і низькою гучністю часто пов’язані з радіоканалом.

Розглядаючи причини, чому немає звуку на телевізорі. потрібно враховувати, що він може зникнути не відразу, а погіршуватися поступово. Наприклад, після декількох годин перегляду почне з’являтися шум і тріск.

Що робити, якщо через HDMI на телевізорі не чути звук

Люди з такою ж проблемою В ручному налаштуванні звуку HDMI виставила все галки Включаю телевізор, підключаю Приставку PS3 і у мене вилітає така штука, пишуть то що режим не підтримується, що робити? У меню, все чудово працює, як тільки запускаєш гру чи ні звуку або тріск Раніше все було добре! Натисніть під час запуску приставки, кнопку запуску на консольке. І тримайте секунд 5 до Сингала, настройки скинуться і все запрацює, принаймні мені допомогло.

Це рішення корисно? Так Ні 13 учасників вважають, що це рішення корисно. Текст коментаря :. Ми думали що це проблема телевізора, а це всього лише настройки Соньки. Так Ні 62 учасники вважають, що це рішення корисно. Відео:. Рішення проблеми зі звуком на Playstation 3. Чи знаєте, як вирішити цю проблему? Поділіться своїм знанням! Запропонувати це рішення. Якщо ви намагаєтеся додати не вирішення проблеми, а щось інше, вкажіть це зараз, щоб ваші зусилля не пропали даром: Я пропоную рішення цієї проблеми У мене така ж проблема, і я хочу отримувати повідомлення про її рішеннях Я додаю коментар до одного з рішень цієї проблеми.

Sony Playstation 4. Моргає екран в грі. Грав на телевізорі Philips року все було нормально. Почав грати на старому телевізорі Samsung все теж було нормально але через 1 місяць Sony Playstation 3. PS3 не працює. PS3 при включенні грає музика, загоряється зелена кнопка і відображається головне меню, на цьому все, більше нічого не можу зробити з нею, не реагує На PS3прі вході в інет і перегляді фільмів, роликів немає взагалі звуку.

В Іграх є, а в інеті немає. Звук переривається. Microsoft Xbox HDTV без звуку?

Що робити якщо в телевізорі немає звуку, і він не відображається в пристроях відтворення

Каскадний режим Лінійний режим. Ресивер Nakamichi AV Прочитайте уважно мануал на техніку, правильно виберіть і призначте входу на ресівері, все повинно працювати. Судячи по специфікації Sony-вихід аудіо тільки оптичний-відповідно на оптичний вхід ресивера сподіваюся він там є інакше ніяк на кшталт. А як взагалі підключено? В такому випадок зовсім не обов’язково, що на Тослінке з’являється сигнал з зовнішніх пристроїв.

Ваш TV не підтримує даний аудіо кодек. Оновлення ПЗ не додасть кодеків і контейнерів! Немає такого TV Sony Bravia R30 B!

Як включити таймер вимикання на телевізорі Sony. Таймер сну в iPhone і iPad: для чого він потрібен, і як його включити

Часто користувачі стикаються з тим, що немає звуку на телевізорі. Цей збій здатний проявлятися у вигляді різних симптомів. Наприклад, пропало звучання в процесі перегляду або його не було спочатку. Ознака вкрай важливий, оскільки відповідно до нього встановлюється специфіка несправності. Зараз детально розглянемо причини появи даного збою, а також розповімо, як усунути поломку, пов’язану з відсутністю звуку.

Якщо в телевізорі пропав звук. ремонт телевізорів.

Основні випадки і причини відсутності звуку в телевізорі

Якщо раптово зник якісний звук на плазмовому, ЖК або телевізорів кінескопів, це не є однозначною несправністю. Пристрій коштує перевірити візуально. Користувачі забувають збільшувати гучність, перемикати параметри налаштувань. Але існують і більш серйозні збої.

Порада! Іноді звук пропадає, якщо в пульті ДУ сіли батарейки. замініть їх.

Поломка контактів і роз’ємів телевізора

В ході експлуатації відбувається знос апаратних комплектуючих. Тому виникають порушення в роботі техніки. Ключова причина зникнення звуку на телевізорі. слабкий контакт між акустикою і материнською платою. Це здатне привести до певних збоїв:

 • Звучання відсутня відразу після включення телевізора. Спробуйте перезапустити TV. Щоб самостійно перевірити контакти, потрібно зняти задню панель. Для цього буде потрібно спецобладнання.
 • Спочатку звуку немає, але буквально через пару секунд він знову стає чути. Це ознака поганого контакту або несправності динаміка. Щоб відновити коректну роботу вузлів, потрібно провести комплексну діагностику.

Як діяти в ситуаціях, коли немає звуку на телевізорі через поломки контактів або конекторів? Спочатку необхідно визначити конкретний вузол, в роботі якого виникли збої. Для діагностики потрібно мультиметр, за допомогою якого можна належним чином перевірити ланцюг контактів. Коли джерело неполадки виявлений, потрібно випаять старий роз’єм з плати, а потім замінити його нової комплектуючої.

Якщо ви добре розбираєтеся в електроніці та ознайомлені з конструкцією сучасних TV, то в рамках діагностики виконайте додатково пару нескладних дій:

 • Вийміть штекери, які з’єднують динамік зі звуковим трактом, це дозволить перевірити цілісність даних елементів.
 • Переконайтеся в наявності вихідної напруги у мікропроцесора.
 • Перевірте подачу напруги на підсилювач, якщо воно відсутнє, потрібно виявити проблемний джерело.
 • Легко постукивайте по динаміку. Цілком ймовірно, що збої з’явилися через поганого контакту, а незначний вплив дозволить усунути несправність.
 • Торкніться наконечником викрутки роз’єму підсилювача, щоб упевнитися в тому, що сигнал на динаміки дійсно надходить.

Здійснюйте всі ці дії акуратно. Невелика недбалість здатна стати причиною посилення несправності.

Міняємо пристрій відтворення

При підключенні ноутбука через HDMI немає звуку. це поширене явище, яке може виникати, якщо система автоматично не визначає під’єднаний пристрій. Слід переглянути настройки аудіо в Windows:

 • Відкриваємо панель управління (Через меню Win X) і там переходимо до розділу «Звук», попередньо обравши режим перегляду «Дрібні значки». Можна зробити простіше. натиснути правою кнопкою мишки по зображенню динаміка, яке знаходитися біля вказівника активного мови в області повідомлень:
 • Вибираємо пункт «Пристрої відтворення» і переглядаємо в новому вікні перелік пристосувань. Якщо активні навушники / динаміки, слід відшукати інші елементи, що містять у назві «High Definition Audio» або щось в цьому роді. Як тільки виявите, виділіть необхідний компонент і натисніть кнопку «За замовчуванням» (або ж активуйте його через аналогічний пункт контекстного меню):
READ  Як працює чорний список в телефоні

Не забуваємо зберігати зміни, щоб домогтися бажаного ефекту. Ну що, вийшло?

А що робити, якщо в списку не було необхідного елемента? Тоді йдемо далі.

Чи не йде звук через HDMI на телевізор з комп’ютера

Зараз практично в кожному комп’ютері присутній цифровий аудіо-відео вихід, через який можна передавати сигнал на великий екран. Але часто виникає наступна проблема. підключаємо ноутбук. не йде звук через HDMI на телевізор! Неприємна ситуація, коли зображення бачимо, а голос не чуємо. Давайте спробуємо розібратися і знайти рішення.

Перевіряємо рівні гучності

Це найперше, що необхідно зробити. Якщо вчора ще все працювало, а сьогодні з’явилася зазначена проблема, варто перевірити гучність на телевізорі і регулятори в операційній системі. Можливо, хтось прикрутив звук з пульта або активував «тихий» режим за допомогою кнопки Mute.

прості способи

Мені часто пишуть: «Підключаю HDMI, а звук йде з ноутбука. Що робити?” Зараз розповім кілька методів, з якими впораються навіть новачки. Але спочатку рекомендую прочитати статтю про правильне підключенні.

інсталюємо драйвер

Буває таке рідко, але якщо Ви встановлювали драйвер відеоадаптера в ручному режимі і випадково зняли галочку (позначку) з компонента HD Audio, то ось чому немає звуку на HDMI на телевізорі:

 • Відкриваємо диспетчер пристроїв через панель управління або головне контекстне меню (Win X) і переходимо до розділу звукових, ігрових пристроїв.
 • Якщо в переліку всього один компонент (звукова карта), то значить проблема дійсно в драйвері. Але якщо присутні кілька варіантів, наприклад, NVIDIA HDA, то слід через меню правої кнопки миші вибрати команду «Задіяти», щоб включити потрібний пристрій:
 • Тепер розповім, як встановити відсутній драйвер. Спочатку потрібно зайти на офіційний сайт виробника відеоадаптера і там завантажити актуальну версію «дров».
 • Після запуску інсталятора обов’язково вибирайте ручний режим установки, щоб контролювати процес і бачити все що встановлюються компоненти. Зверніть увагу на позначку навпроти «HD аудіодрайвер». Розглянемо на прикладі NVIDIA:

Щоб зміни вступили в дію, потрібно перезапустити комп’ютер. До речі, спростити процедуру поновлення допоможе утиліта Driver Booster, про яку я розповідав раніше.

Нічого не допомогає

Несправність “немає звуку через кабель HDMI на телевізорі” проблему? Вітаю! У зворотному випадку. чекаю Ваших коментарів.

причини поломок

Моделі телевізорів різних марок мають ідентичне пристрій і однакові причини виникнення збою передачі звукового сигналу. Найпоширеніші з них полягають в несправності наступних вузлів:

Динаміки. На старих телеприймачів деталі згодом виробляють свій ресурс, а на новій моделі можуть бути встановлені динаміки із заводським браком;

Підсилювач звуку. Пристрій чутливо до перепадів напруги в мережі і при нестабільному струмі швидко перегорає;

Мікросхема. Найвразливіше місце будь-якої електронної апаратури. Елементи телевізійної системи можуть виходити з ладу через перегорання або попадання вологи;

Контакти та роз’єми. Часте підключення додаткової апаратури, навушників і гаждетов до телевізора призводить до природного механічного зносу цих вузлів або їх деформація;

Неправильне підключення комп’ютера за допомогою кабелю HDMI. В цьому випадку потрібно детально вивчити інструкцію і провести відповідні налаштування.

Немає звуку

З ситуацією, коли не працює звук на телевізорі, можуть зіткнутися не тільки власники старих приладів. Нові моделі TV-приймачів також схильні до цього виду поломки. При несправності зі звучанням неможливо повноцінно переглядати передачі телебачення, насолоджуватися фільмами і спортивними матчами, демонструвати мультимедійні файли з комп’ютера. Розглянемо, чому виникають дефекти, і що при цьому можна зробити.

Що робити, якщо не працює звук на телевізорі?

Якщо при включенні телеприймача присутнє зображення, однак немає звуку, потрібно спробувати виявити причину проблеми і при необхідності викликати майстра. В першу чергу рекомендується вимкнути і ще раз включити прилад. Як і іншу електроніку, часто досить перезавантажити телевізор, щоб відновити його роботу. Далі потрібно переконатися, що в пульті дистанційного керування встановлені працюють батарейки, перевірити настройки рівня звуку на пульті і на панелі приладу.

Якщо уявні «несправності»Виключені, а на телевізорі немає звуку, причини криються в механічних поломки деталей і вузлів. Виявити поширені типи поломок можна самостійно, не використовуючи складне діагностичне обладнання:

Справність динаміків перевіряють, підключивши навушники або зовнішні колонки. Якщо звук з’явився, значить вбудовані гучномовці вийшли з ладу, потрібно їх заміна;

Якщо є тихий звук, але неможливо збільшити гучність, то зламався радіоканал або керуючий процесор, можливий збій карти пам’яті;

При підключенні до телевізора комп’ютера за допомогою кабелю HDMI, необхідно перевірити настройки динаміків на моніторі в правому нижньому кутку. У деяких випадках для коректної взаємодії обладнання потрібно встановити драйвера. Для цього потрібно зайти на сайт виробника, завантажити необхідні оновленнями і слідувати інструкціям системи;

Під час роботи часом пропадає звук телевізора, а потім знову з’являється. Найчастіше, причина дефекту. знос контактів динаміка або пошкодження роз’єму;

Якщо звук раптово зник під час перегляду, при цьому відчувається явний запах гару. це вірна ознака згорілої мікросхеми. Потрібно негайно відключити техніку від електромережі. така поломка може призвести до займання та вибуху приладу.

Телевізор. складний технічний пристрій. Існує безліч інших причин, чому може пропадати звук або погіршуватися його якість. Точну діагностику може провести майстер. Для цього ланцюг послідовно прозванивают мультиметром до виявлення несправної деталі або використовують спеціальний стенд. Ремонт в більшості випадків полягає в пропайкой контактів або заміні вийшов з ладу компонента.

Сучасний телевізор. дорога побутова техніка. Якщо на приладі пропадає звучання, самостійно можна ліквідувати поверхневі неполадки і виправити настройки:

Усунення несправностей, пов’язаних з механічними пошкодженнями, потрібно довіряти тільки фахівцеві. Некваліфіковане втручання в складний пристрій електроніки призводить до поглиблення проблеми і поломки інших деталей або повного виходу з ладу техніки.

Чому пропадає звук на телевізорі?

Причини, за якими пропадає звук на телевізорі

Телевізор. це невід’ємна частина життя кожного члена сім’ї. Він є практично в кожному будинку. Купуючи техніку, варто бути готовим до того, що рано чи пізно вона вийде з ладу. Іноді поломки бувають незначні і їх виправити можна самостійно. В інших же випадках потрібна допомога професіонала. Є безліч чинників, які впливають на роботу телевізора. Найбільш частою проблемою є пропажа звуку на TV. Причиною такої несправності служить неправильне підключення додаткової акустики або включення режиму без звуку на пульті дистанційного керування. Правильно проаналізувавши всі чинники можна самостійно вирішити проблему і насолоджуватися переглядом будь-якого каналу.

поширені несправності

Коли під час запуску, звук пропадає, то не завжди причина поломки криється в акустиці. Досить часто з ладу виходять інші елементи. Щоб зрозуміти, як виправити проблему і повернути звук, потрібно знайти обставини, після яких з’явилася несправність.

Наприклад, якщо ви переглядали телевізійні канали та різко звук зник, то, можливо, сталося замикання в мікросхемі. Там можуть перегоріти контакти через стрибки напруги або слабкого з’єднання. Зазвичай, якщо підгорає контакти або сама мікросхема вийшла з ладу, то з’являється запах гару. Може піти дим. При появі цього витягніть шнур програмне забезпечення з і наберіть майстра по ремонту телевізорів. У цій ситуації тільки він зможе зробити якісний аналіз несправностей і відремонтувати техніку. Самостійно усунути проблему людині без досвіду не вдасться.

Якщо ж звук є, але гучність мінімальна, то зламався радіоканал. Причиною, може бути, що вийшов з ладу процесор або збій програмного забезпечення. Тут потрібна допомога телемайстра, так як для з’ясування точної причини поломки потрібно діагностика.

Коли порушений зв’язок між акустичним обладнанням та материнською платою в телевізорі також може пропадати гучність. Це виникає в таких ситуаціях:

 • Гучність пропадає після включення телевізора в мережу. Спробуйте повторно включити телевізор. Це повинно перезавантажити систему. Якщо звук так і не з’явився, то потрібна допомога телемайстра.
 • При включенні TV звук відсутній, але через 2-3 хвилини гучність наростає і все приходить в норму. Це барахлить динамік або контакти в колонках підгоріли. Може статися коротке замикання.

Також в TV може зламатися контактна група або коннектор. В цьому випадку потрібно шукати той елемент, що зламався. Для цього буде потрібно мультиметр. Якщо причина в роз’ємі, то потрібно старий випаять і замінити на новий. Це можна зробити самостійно в домашніх умовах. При контакті з пристроєм вимкніть його з джерела живлення.

READ  Як підключити Xbox до телевізора

Можливі причини відсутності звуку

Збої в подачі звукового сигналу є серйозною проблемою. Вона вимагає швидкого і правильного рішення, інакше акустична система може повністю вийти з ладу.

Сьогодні до більшості сучасних телеустройств підключають спеціальну допоміжну апаратуру для перегляду відео, фото або ж гри через приставку. Всі поломки мають особливості. Тому виявити, чому немає звуку, буде не так складно. Найчастіше, звук пропадає в наступних ситуаціях:

 • У телевізорі немає звуку після включення.
 • При перемиканні каналів є обривисті слова.
 • Гучність не регулюється на пульті і телевізорі, з’являється сторонній шум або гудіння.
 • Під час переглядів каналу звук стає тихіше.

Зникати звук може з наступних причин:

 • Випадково на пульті був включений режим без звуку.
 • Пульт перестав працювати або зламалися кнопки перемикання гучності.
 • Вихід з ладу акустичної системи.
 • Несправність підсилювача, пов’язана з проводами. У ньому можуть перегоріти контакти. Найчастіше це відбувається при частих перебоях в мережі.
 • Процесор вийшов з ладу.
 • Вихід з ладу колонок або акустичної гарнітури.
 • Перегорання плати управління.

Ремонт телевизора Panasonic TC-21PM50R. Пропал звук после грозы.

Якщо при включенні телевізора звук перестав виходити з колонок, то можна спробувати самостійно з’ясувати причину несправності. TV. це електронний пристрій, в яке вбудовано безліч мікросхем і проводів. Іноді досить перезавантажити техніку, щоб вона знову запрацювала в колишньому режимі.

Якщо ж це не допомогло, то проблема криється в елементах, що передають звуковий сигнал. Щоб з’ясувати причину проблеми доведеться розібрати пульт (для початку перевірте, чи працюють батарейки). Якщо справа не в ньому, то потрібно дивитися мікросхеми та роз’єми в самому TV.

працює, звук, телевізорі

методи усунення

При збої в роботі TV, в першу чергу, потрібно виявити причину поломки. Від неї будуть залежати подальші дії, так як деякі несправності можна полагодити самостійно, інші вимагають рук майстра. Поломка часто буває спровокована механічними діями. Якщо випадково вдарили блок телевізора, упустили пульт, передавили кабель, то може пропасти не тільки звук, але і зображення. Щоб виключити можливість поломки пульта або шнура, підключіть додаткову гарнітуру. Якщо звук йде, то причина в них. При відсутності гучності в навушниках або колонках треба уважно вивчити роз’єми і мікросхеми.

Відмінним помічником буде інструкція (йде в коробці з технікою), також допомогу можна знайти в інтернеті. Багато людей стикалися з такою проблемою і часто дають слушні поради. Можна звернутися за допомогою до онлайн-майстрам, які допомагають вирішити проблему через інтернет.

Коли звук зник раптово, вимкніть від мережі TV, почекайте 5-10 хвилин і підключіть заново. Причина може бути в перегрів пристрою або збої в роботі мікросхеми. Перевірте цілісність шнура, якщо він пошкоджений, то контакт порушений.

У тому випадку, коли ви розбираєтеся в конструкції нового телевізора і знаєте де що перебувати, то при появі такої проблеми можна зробити наступні дії:

 • Витягуємо всі штекери з пристрою, які з’єднують колонки. І розглядаємо цілі чи дроти і входи.
 • Перевіряємо, чи є сигнал на виході з мікропроцесора.
 • Перевіряємо, чи працює підсилювач.
 • Переконайтеся, що пристрій подає MUTE сигнал.
 • Легкими руху постукуємо по дифузору динаміка. У ньому може відійти контакт, який не пропускає звукові хвилі. Такі рухи допоможуть виправити проблему.
 • Викруткою торкніться входу підсилювача і переконайтеся в наявності сигналу від колонок

Дотримуючись цієї простої інструкції, ви зможете швидко знайти проблеми. Але, пам’ятайте! Всі дії потрібно проробляти акуратно, так як якщо ви зачепите дріт, або пошкодити мікросхему, то TV може повністю перестати працювати, а робота телемайстра вам дорого обійдеться. Крім того, вас може вдарити електричним струмом, що небезпечно для здоров’я.

Телевізор. це складна дорога техніка, з якою потрібно обережно обережно. Але, як і будь-який інший пристрій, вона може вийти з ладу. Якщо ви не впевнені в своїх можливостях або поломка серйозна, то ремонт своїми руками буде зайвим. Краще звернутися за кваліфікованою допомогою.

працює, звук, телевізорі

поширені несправності

Відразу грішити на акустику не потрібно, оскільки і інші елементи здатні зламатися. Якщо звук зник різко, прямо під час перегляду, ймовірно, в мікросхемі сталося замикання. Можуть згоріти контакти в зв’язку зі слабким з’єднанням або, що трапляється частіше, через стрибки напруги. Але при виході мікросхеми з ладу або перегорілих контактах виникає зазвичай характерний запах гару. Іноді навіть йде дим. Якщо трапилося таке, шнур потрібно витягнути з мережі і запросити додому майстра. Ремонт потрібен вже професійний.

спотворення

Якщо під час перегляду замість звичайного звуку з’являються клацання, якщо телевізор хрипить і «заїкається», якщо звуковий ряд немов «плаває», цю ситуацію також потрібно швидше вирішувати. Якщо звук різко став слабкий, щось на задньому фоні деренчить або пищить, спочатку перевірте, чи справа точно в телевізорі. Може бути під’єднано ноутбук або інша техніка, перевірити потрібно їх налаштування. Якщо гуде телевізор сам, під час перегляду каналів, цей крок пропускається.

Можливі наступні причини періодичного погіршення звуку або постійно усталеного поганого звуку в телевізорі:

 • проблеми з радіоканалом. в цьому випадку потрібно запрошувати фахівця для ремонту;
 • неполадки з центральним процесором. теж доведеться звернутися в сервісний центр;
 • збій в карті пам’яті. і цю проблему без професійної допомоги не вирішити.

Сподіватися, що все пройде само, не варто. Звичайно, якщо включити / вимкнути телевізор, і проблема зникла, шукати її знову не треба.

Але якщо спотворений звук раз у раз нагадує про себе, пора кликати майстра.

Поява із запізненням

Звук може відставати від відео або не збігатися з ним, з’являтися з серйозним уповільненням. це теж досить поширений тип поломки. Фахівці говорять наступне:

 • якщо при включенні пристрою звуку немає, але він з’являється через якийсь час, від 10 секунд до декількох хвилин, справа може бути в поломці роз’єму в телевізорі; виправляти таку неполадку можна в сервіс-центрі;
 • при відставанні звуку не виключені поломки динаміка, але діагностувати точно це зможе тільки майстер;
 • нарешті, справа може бути в розпущених контактах, і це теж усувається в сервісному центрі.

Небезпечна історія. намагатися самому усунути поломку, якщо впевненості у власному досвіді по цій частині немає. Перестав працювати звук, все безпечні методи самостійної діагностики і ремонту не допомогли, треба вирішувати питання через сервісний центр.

працює, звук, телевізорі

відсутність регулювання

Якщо автоматично звук не перемикається, тобто не додається і не зменшується, знову ж таки, починати потрібно з перевірок пульта. Якщо без пульта звук піддається регулюванню, пора міняти пульт. Якщо ж і на телевізорі вручну також неможливе регулювання, можливо, потрібно виконати скидання налаштувань до заводських. Можливо, оновлення телевізора, яке трапляється постійно, в конкретному випадку не минуло, звідси і проблеми зі звуком. Наприклад, оновлення почалося, а власник телевізора прямо в процесі його вимкнув, то основна вимога установки нової прошивки не виконано. Звідси і проблеми зі звуком.

Інший «терапії» як відкат на попередню версію прошивки немає. Якщо телевізор після поновлення сам не запуститься, потрібно самому вручну влаштувати перезапуск. І власник повинен побачити на екрані повідомлення, що оновлення успішно встановлено.

Немає звуку при включенні

Перш ніж нести телевізор в сервіс, потрібно переконатися, що кнопка гучності не стоїть на нулі. Як не дивно, але люди забувають перевірити спочатку банальні причини нібито поломки. Знову ж таки, не варто забувати про кнопку «відключення звуку» на пульті. Вона може бути незатребуваною весь час користування пультом, але одного разу хтось випадково на неї натисне (наприклад, дитина), і все потім тільки ворожать, як це так одномоментно зламався телевізор.

Проблемы со звуком телевизора

Якщо справа точно не в пульті, але ж і він може вийти з ладу, потрібно вимкнути телевізор. Дістати шнур з розетки, почекати пару хвилин. Знову включити пристрій, запустивши його з пульта. Якщо звук не з’явився, справа, з більшою ймовірністю, в «сіли» динаміках або поломки контактів.

READ  Голосове керування телевізором Samsung

Перевірити можливу причину поломки можна підключенням до телевізора навушників. Якщо звук надходить в навушники, то зламалися в телевізорі саме динаміки. Навушники можна виключати, тому що потрібно брати телефон і дзвонити майстрові. Або просто вантажити техніку в машину і везти її в сервісний центр.

недостатня гучність

Якщо телевізор став відчутно працювати тихіше при тих же показниках на пульті, можливо, на пульті хтось непомітно включив функцію «Ніч». Або включив і забув про це. Можливо, не працює сам пульт, але це рідкісний випадок в даній ситуації.

Якщо проблема не зникає сама, а включення / вимикання не допомагає, також доведеться звертатися до майстра. Він продіагностує акустичну систему, перевірить динаміки, мікросхеми, підсилювачі.

Зникнення під час перегляду

Якщо звук зник різко під час перегляду, а в приміщенні при цьому запахло горілим, міг згоріти підсилювач сигналу, могла згоріти і відповідальна за звук мікросхема. Телевізор тут же треба вимкнути, витягти шнур з розетки.

Якщо звук пропадає під час перегляду час від часу, але потім він сам по собі відновлюється, ймовірно, справа в перегрів деяких електронних компонентів. Він перегрівається, остигає, а потім знову включається. Але радіти нема чому: рано чи пізно цей компонент згорить, і повноцінний ремонт все ж належить.

Якщо пропали звук і відео на телевізорі одночасно, переконайтеся, що справа не в підключеному до телевізора пристрої. Тобто переключіться на звичайний канал. Якщо на каналі все нормально, справа, швидше за все, в кабелі. Такі кабелі можуть повністю вийти з ладу: тоді пропадає і картинка, і звук. Але частенько вони ламаються частково, тоді при яскравому працюючому екрані пропадає звук. У відтворенні звуку в телемовленні при цьому неполадки не буде.

Важливо! Звук пропадає на одному або декількох каналах. Якщо тільки на одному, швидше за все, причина не в телевізорі, а в порушенні трансляції конкретного каналу.

Вирішуємо проблему з непрацюючим звуком на телевізорі через HDMI

Деякі користувачі підключають комп’ютери або ноутбуки до телевізора для того щоб задіяти його як монітор. Іноді трапляється проблема з відтворенням звуку за допомогою бездротової технології такого роду. Причин виникнення подібної неполадки може бути кілька і пов’язані вони переважно зі збоями або некоректними налаштуваннями аудіо в операційній системі. Давайте детально розберемо кожен спосіб виправлення проблеми з непрацюючим звуком на телевізорі при підключенні через HDMI.

Налаштування звуку

В першу чергу необхідно переконатися в тому, що кожен параметр звуку на комп’ютері виставлені правильно і працюють коректно. Найчастіше основною причиною виниклої проблеми якраз і є некоректності в роботі системи. Наступні дії нижче, щоб перевірити і правильно виставити необхідні налаштування звуку в Windows:

  Відкрийте «Пуск» і перейдіть в «Панель управління».

Тепер перевірте звук на телевізорі. Після проведення такого налаштування він повинен заробити. Якщо ж у вкладці «Відтворення» ви не побачили необхідного обладнання або вона зовсім порожня, потрібно включити системний контролер. Здійснюється це таким чином:

Перейдіть до розділу «Диспетчер пристроїв».

У вкладці «Загальні» натисніть на «Включити», щоб активувати роботу системного контролера. Через кілька секунд система автоматично запустить пристрій.

Якщо виконання попередніх дій не принесли ніякого результату, рекомендуємо скористатися вбудованим засобом ОС Windows і зробити діагностику неполадок. Вам достатньо натиснути на значок звуку в треї правою кнопкою миші і вибрати «Виявити неполадки зі звуком».

Система автоматично запустить процес аналізу і перевірити всі параметри. У вікні, ви можете спостерігати за станом діагностики, а по її завершенні ви будете повідомлені про результати. Засіб виправлення неполадок саме відновить роботу звуку або ж запропонує вам виконати певні дій.

Рішення проблеми з відсутністю звуку на телевізорі через HDMI

Перед початком використання методів виправлення виниклої проблеми ми рекомендуємо ще раз перевірити, що підключення було виконано вірно і картинка на екран передається в хорошій якості. Детально про правильне підключенні комп’ютера до телевізора через HDMI читайте в нашій статті по посиланню нижче.

Установка або оновлення драйверів

Ще однією причиною непрацюючого звуку на телевізорі можуть бути застарілі або відсутні драйвери. Вам буде потрібно скористатися офіційним сайтом виробника ноутбука або звукової карти, щоб завантажити і встановити найсвіжішу версію ПО. Крім цього здійснюється дана дія через спеціальні програми. Докладні інструкції з встановлення та оновлення драйверів звукової карти ви знайдете в наших статтях по посиланнях нижче.

Ми розглянули два простих способи виправлення непрацюючого звуку на телевізорі через HDMI. Найчастіше саме вони допомагають повністю позбутися від проблеми і комфортно використовувати пристрої. Однак причина може критися і в самому телевізорі, тому ми рекомендуємо також перевірити наявність на ньому звуку через інші інтерфейси підключення. У разі його повної відсутності зверніться в сервісний центр для подальшого ремонту.

Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Звук в динаміках є, але дуже тихий

 • Несправність центрального процесора
 • Помилка пам’яті материнської плати
 • несправність радіоканалу

Тільки за допомогою діагностики на спеціальному стенді можна визначити справжню причину поломки і усунути її. викликайте майстра.

Що робити, якщо в телевізорі не працює звук?

Якщо на телевізорі немає звуку або він звучить приглушено. це ще не привід засмучуватися.

Давайте розглянемо 4 види поломок, пов’язаних з відсутністю звуку і визначимося, що робити в кожній конкретній ситуації.

Чому немає звуку на телевізорі і як це усунути

Причинами «німого телевізора» можуть стати різні фактори.

Ви дивилися телевізор, як раптом різко провал звук і з’явився різкий запах паленої пластмаси або гару

У 95% таких випадків причиною є згоріла мікросхема вашого телевізора. Чи не пробуйте самостійно полагодити плату, це неможливо в домашніх умовах. Відразу викликайте нашого майстра по ремонту телевізорів по телефону 7 (804) 333-04-31

Ви вмикаєте телевізор, але звук не працює

Насамперед вимкніть телевізор і заново дозволите. Якщо звук не з’явився, потрібно підключити або колонки або навушники. Якщо звук в навушниках з’явився, то поламався динамік телевізора. Швидше за все, його потрібно замінити. У такій ситуації ви можете спокійно слухати телевізор в навушниках або через колонки, поки майстер не вирішить питання з динаміками.

Якщо ж у вас вже є акустична система або домашній кінотеатр 5.1, то

 • від’єднайте HDMI кабель (або дзвіночки) від усіх пристроїв, які відтворюють звук.
 • візьміть дистанційний пульт управління і натисніть кнопку Volume, тобто збільшення рівня гучності.
 • натисніть кнопку MUTE на пульті дистанційного керування. Таким чином ви визначите, чи не був звук випадково вимкнений. Якщо звук не з’явився, слід натиснути на кнопку MUTE ще один раз для повернення в початкове положення.
 • якщо звуку до сих пір немає, потрібно зробити скидання всіх звукових налаштувань на телевізорі: Home Settings (Установки) Sound (Звук) Reset (Скидання), потім ввести настройки за замовчуванням.
 • Зайдіть ще раз в «Sound» (звук) і перевірте, чи встановлено для динаміків (параметр «Speakers») значення «TV Speakers», тобто динаміки телевізора. Якщо там встановлено «Audio System», тобто зовнішня акустична система, то динаміки телевізора не будуть працювати. Будьте уважні з настройками!

При включенні телевізора звук не працює, але з’являється через кілька хвилин

Це некритична поломка, і боятися тут нічого. Однак згодом звук може пропасти остаточно. Щоб цього не сталося, подбайте про здоров’я вашого телевізора заздалегідь. Якщо не працює звук на телевізорі Samsung, LG, Sharp, Sony, Toshiba, Panasonic або Philips. зателефонуйте нашому майстру по телефону: 7 (804) 333-04-31 і ми вирішимо вашу проблему. Спеціаліст проконсультує, що робити в конкретній ситуації або забере телевізор на безкоштовну діагностику. Після діагностики в нашому сервісі ми з’ясуємо точну причину поломки і позначимо вартість ремонту, щоб відновити звук на телевізорі.

BETATECH.COM.UA 2022