Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Чи не вимикається екран при розмові Xiaomi

Table of Contents

Чи не блокується екран при розмові на Xiaomi (Redmi)

У кожен телефон Xiaomi (Redmi) вбудований сенсор наближення, який буває двох типів:

 • оптичний;
 • ультразвуковий.

Він знаходиться у верхній частині телефону, зазвичай поруч з розмовним динаміком.

Саме сенсор визначає піднесли ви телефон до вуха, щоб говорити, і дає сигнал на блокування екрану і сенсорної панелі, щоб виключити помилкове спрацьовування.

Перш, ніж переходити до глибокодумним висновків, давайте перевіримо чи включена функція блокування дисплея, або вона випадковим чином відключилася.

экран ТУХНЕТ при звонке / тухнет при прослушивании голосового сообщения экран гаснет при звонке

Повторна настройка блокування екрану при розмові по телефону

Для цього увійдіть в загальні настройки, знайдіть пункт «Додатки». Тепер виберіть «Системні додатки». У списку знайдіть програму «Телефон». Увійдіть в меню «Вхідні дзвінки». Переконайтеся, що функція «Датчик наближення» активна на Xiaomi. Якщо вона включена, але екрану не вимикається, вимкніть, перезавантажте Xiaomi, після чого включіть і знову перезавантажте. У більшості випадків ця процедура вирішує проблему.

Якщо ж ви зробили подвійну перезавантаження, але виключення екрану при розмові не відбувається, вам буде потрібно протестувати датчик, щоб визначити в робочому він стані, а потім, якщо він працює, провести калібрування.

Так, мало не забув, на роботу сенсора, який блокує екран при розмові на Xiaomi, впливає захисне скло або плівка, деякі з них роблять його нормальну роботу неможливою. Якщо ви провели всі магічні ритуали, а функція все ще не працює, але на екран наклеєно додаткове скло, спробуйте його прибрати і знову спробувати функцію.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

Індикатор зарядки Xiaomi (Redmi). як налаштувати на Android 10

Просто вимкніть функцію розблокування двічі торкнувшись і проблема буде решена.Во час розмови ви торкайтеся два рази до екрану (щокою в моєму випадку) і телефон розблокується, ви розмовляючи виявляєте що у вас натискається (знову ж щокою) інші кнопки через те що телефон розблоковано подвійним натисканням. Використовую Xiaomi Mi 10T. На Mi 8 такої проблеми не було, я думаю через більш компактних розмірів. Актуально якщо ця функція у вас включена.

Зверніть увагу. Телефон Xiaomi Mi Note 10 Lite. Проблема вирішилася відключенням активного екрану. Тепер при дзвінку є можливість окремо блокувати екран кнопкою включення / відключення телефону. натискання.

Описаний вище варіант з калібруванням датчика не підходить. Датчик можна побачити тільки через інженерне меню.

Що робити, якщо при дзвінку екран Xiaomi гасне і не включається.

При експлуатації телефону Xiaomi за його прямим призначенням (в режимі розмови) може проявлятися противний баг НЕ включається екран при віддаленні вуха від нього. Зазвичай подібні перепони зникають при перезавантаженні пристрою для вивантаження з пам’яті важких додатків. Більш серйозні випадки містять в собі некоректну прошивку, неправильну калібрування або несправність пристрою.

При дзвінку не гасне екран Xiaomi Redmi 6а.

При здійсненні дзвінків ви могли помічати, що не згасає екран на телефоні Xiaomi Redmi 6, завчасно завершуючи розмову через натискання вухом відповідної кнопки на дисплеї. Схожа проблема знайома тим, хто випадком вимкнув в настройках дану опцію, або поставив оновлення прошивки. Іншою причиною може бути наявність бага, який є в поточній версії ОС. Також поширені пошкодження детектора, що призводять до невірного спрацьовування або відмови виконувати функції. За замовчуванням екран повинен згасати при піднесенні вуха.

Чому екран Xiaomi Redmi Note 4 НЕ гасне при розмові?

Ми виділили наступні популярні передумови виникнення нестачі:

Датчик Приближения Xiaomi ��

 • Якщо девайс падав або всередину потрапила вода, це могло спровокувати поломку датчика наближення,
 • Проблеми в операційній системі, наявність вірусного контенту,
 • Також надзвичайно затемнення девайси заважають нормальній роботі елемента.

Баги в прошивці

Самі розробники Firmware для Xiaomi не позбавляють проблему з неправильним спрацьовуванням датчика наближення. Виправляється це так:

Заходьте в загальні опції; входите в системні програми; далі дзвінки; пізніше входять; запустіть датчик наближення.

READ  Навушники Xiaomi AirDots pro Неможливо зарядити телефон

При наявності проблем і після пуску компонента перевірте пункт в тому ж списку блокування в кишені. Його знадобиться вимкнути, тому що він може змусити неправильно працювати ваш пристрій. Рішення від творців телефону поки не вийшло потрібно робити так і дивитися самостійно за блокуванням.

Мікротріщини екрану, чреваті розривом ланцюга харчування. Якщо це сталося, то для вас доведеться поміняти екран. Благо в Китаї вони стоять в пару разів дешевше.

Буває, і несправності криється в невірній установці карти, або флешки. Спробуйте їх витягнути і перевірити, що буде.

Карту з проблемами можна полагодити, відновивши биті кластери, за допомогою PC.

При струсі, погано виставлений штекер від монітора може випасти. Що спричинить за собою відключення модуля передачі зображення, або часткове відключення.

Зніміть кришку апарату, і вставте шлейф в гніздо. Якщо він вставлений, то витягніть його і вставте. При цьому не забудьте відключити шлейф харчування, від акумулятора.

Коли якість пікселів визначено, і серед них вдалося знайти вигорілі, можна приступати до пошуку додатків, які виправлять ситуацію:

 • Jscreenfix проста у використанні, для початку роботи потрібно користуватися кнопкою Fix Stuck Pixels. Розробник обіцяє 30 хвилин для здійснення цієї операції, але майстри сервісних центрів радять залишати пристрою. Більш ніж на 1012 годин для більш повної перевірки;
 • Pixel Fixer: ще одна програма, подібна JScreenFix. Для відновлення пікселів також потрібно натиснути на кнопку зеленуватого кольору;
 • Зцілення битих пікселів: платформа не тільки тестує мобільний телефон на биті пікселі. А пізніше виліковує їх, але відразу виявляє інші недоліки в моніторі.

93 коментаря

Через скла у мене неувязка.Стекло прибрала норма работает.А пріклейла при виклику гаснеет екран

Ставив скло Російської збірки з’явилися подібні завдання з датчікомснял і поставив Корейське оригінальне скло і все відмінно працює.

При дзвінку екран Xiaomi гасне і не включається

При дзвінку екран Xiaomi згасає і не включається, не можу скинути дзвінок. На даний момент доводиться жати на вимкнення телефону.

На Xiaomi, відмовив датчик наближення. Підкажіть що робити.

При натисканні на дзвінок, відключається екран на Хіаомі, і дзвінок вже не скидається. Допоможіть вирішити проблему.

На Ксаомі з’явився глюк екрану, коли відповідаю на дзвінок, відключається екран, укупі з тачскріном. Чую як каже співрозмовник, і він мене чує, а відключиться не можу.

вимикається, екран, розмові, xiaomi

Відключати екран автоматично при піднесенні телефону до вуха під час розмови

Чому на телефоні не гасне екран при піднесенні до вуха? У цій статті ви знайдете інформацію як в настройках Xiaomi включити функцію блокування екрану при розмові. Якщо на вашому смартфоні Xiaomi при вхідному або вихідному дзвінку перестав гаснути і блокуватися екран, коли ви підносите телефон до вуха, то можливо ви відключили в налаштуваннях Андроїда цю функцію. Це могло статися абсолютно випадково і ви просто не помітили або ваші діти пройшлися з налагодження телефону і вимкнули датчик наближення.

У нашому прикладі ми покажемо, як включити датчик наближення на Xiaomi Redmi 4Х щоб коли ви підносили телефон до вуха екран блокувався і гас. Можливо, інформація підійде і до інших Android смартфонів і планшетів.

Щоб на Android автоматично блокувався екран при піднесенні до вуха потрібно зробити наступні дії. Відкриваємо на Xiaomi іконку “телефон” і потрапляємо туди де ми зазвичай набираємо номер для дзвінка. Далі натискаємо на сенсорну кнопку “меню” в вигляді трьох горизонтальних смужок. (На деяких Андроїд після відкриття “телефон” “меню” можна так само відкривати сенсорною кнопкою у вигляді трьох смужок розташованому під екраном з лівого боку. Цю кнопку потрібно натиснути і трохи утримувати щоб вийшло меню.) Дивіться нижче на прикріплені картинки, де виділені потрібні іконки і кнопки.

Далі у вікні меню на Xiaomi вибираємо пункт “Вхідні дзвінки” під яким буде короткий опис можливих налаштувань (додаткові налаштування поведінки пристрою при вхідні дзвінки).

В налаштуваннях “Вхідні дзвінки” на Хіаомі знаходимо і вибираємо пункт “Датчик наближення” під яким буде написано (відключати екран автоматично при піднесенні телефону до вуха під час розмови) і включаємо його. Готово, тепер, коли ви піднесете телефон до вуха, екран згасне і заблокується, тим самим запобіжить випадкові натискання і дотику до сенсорного екрану.

Проблема з датчиком наближення Xiaomi Redmi

Датчик наближення. дуже важливий елемент на смартфоні, який відповідає за блокування екрану під час розмови і активацію його назад при віддаленні від вуха. Аналогічно функція діє, коли мобільний пристрій знаходиться в кишені або сумочці. Зручний елемент захищає девайс від випадкових табів по сенсору.

Найбільш часто подібні проблеми спостерігаються у моделі Xiaomi Redmi Note 8 Pro, а й інших смартфонів аналогічна помилка також буває. Якщо телефон не відключається, то потрібно переконатися, що включений датчик.

Щоб запустити його, потрібно виконати прості дії.

 • У системному меню відкривають «Системні додатки».
 • Знаходять програму «Телефон».
 • Переходять у вкладку «Вхідні дзвінки».
 • Серед великого числа налаштувань знаходять «Датчик наближення» і активують перемикач.

Після цього перевіряють працездатність функції.

Як налаштувати датчик наближення

Якщо перезавантаження пристрою і включення не виправити проблему, то пробують налаштувати роботу функції. Коли екран не гасне при розмові, можна спробувати відключити функцію блокування телефону в кишені. У деяких прошивках дві ці програми конфліктують при роботі.

 • Заходять в налаштування.
 • Клацають по пункту «Блокування і захист».
 • Знаходять «Розширені настройки».
 • Відключають роботу опції «В кишені».

У деяких телефонах подібна функція називається «Запобігання випадкових натискань».

Іноді перешкоди у вигляді тріщин на екрані або невідповідний захисне скло не дозволяють адекватно реагувати на наближення особи при розмові. Можна спробувати видалити захист з екрану, щоб переглянути датчик.

READ  Вмикається і вимикається телевізор Samsung

Як правильно відкалібрувати сенсор наближення

Якщо після виконаних налаштувань проблема не зникла, пробують відкалібрувати. Але спочатку переконуються в його працездатності:

 • У телефоні замість номера набирають команду ###, відкриється спеціальне меню.
 • З переліку пунктів вибирають «Single item Test».
 • Далі переходять в «Proximity Sensor».
 • На екрані з’явиться слово «Далеко» або цифра.
 • Долонею закривають сенсор, слово «далеко» має перетворитися в «близько», а цифра стане нулем. Якщо зміна цифр і слів відбувається, то все працює, тоді переходять до калібрування.

У деяких моделях замість коду ### потрібно набирати ###.

Для калібрування вимикають мобільний телефон. Затискають одночасно кнопку збільшення гучності і включення. Після легкого вібрації залишають жатой тільки звук. На екрані з’явиться меню. При необхідності змінюють мову на англійську. Відкривають пункт меню PCBA test, далі вибирають Proximity Sensor.

Для успішного виконання калібрування важливе дотримання кількох умов:

 • процедуру проводять на рівній горизонтальній поверхні;
 • поверхню очищають від бруду, пилу, знімають захисні плівки та скла;
 • прибирають яскраві джерела світла.

Для запуску калібрування натискають кнопку Calibration. Для завершення клікають на Successfully. Виходять з програми, запускають смартфон в звичайному режимі і перевіряють працездатність. Калібрування також допоможе виправити баг, коли екран при дзвінку гасне і не загоряється, поки абонент не покладе трубку, навіть якщо телефон прибрати від вуха.

При дзвінку гасне екран і не загоряється на Xiaomi

Телефони компанії Xiaomi створені з плаваючою налаштуванням. Щоб комфортно працювати, користувач повинен самостійно налаштувати багато параметрів, в тому числі і датчик наближення. Саме через його неправильної і некоректної роботи можуть виникати проблеми, наприклад, при дзвінку гасне екран на Android Xiaomi, і для відповіді потрібно додатково його включати.

Чому при дзвінку гасне екран на Android Xiaomi: причини

Часто при роботі телефонів Xiaomi трапляється неприємний баг при бесіді. Наприклад. при відділенні телефону від вуха не світиться екран і гасне при дзвінку.

Неполадки подібного плану найчастіше зникають при перезавантаженні девайса. Якщо це не відбулося, намагаються своїми силами виправити ситуацію.

Більш складними причинами можуть стати поломка приладу, скинута калібрування або неякісна прошивка. Дуже часто проблеми саме з датчиком спровоковані такими факторами:

 • Заводський брак. В такому випадку екран не гасне при першій розмові. Новий девайс повинен бути закріплений на гарантійну майстерню. Займатися самостійним ремонтом не можна.
 • Вихід з ладу датчика з часом. В такому випадку краще здатися пристрій майстру для точної діагностики.
 • Конфлікт. Іноді після серйозного ремонту, наприклад. заміни екрану або інших елементів, спостерігають проблеми з датчиком наближення. Допомагає виправити ситуацію перепрошивка програмного забезпечення.

Займатися ремонтом смартфона з розбиранням корпусу і заміною важливих вузлів самостійно не варто, якщо немає спеціальних інструментів, досвіду і знань. Подібний ремонт довіряють професіоналам.

Як самостійно включити датчик наближення

Іноді причиною того, що екран при розмові не гасне, стає вимкнена опція. Це відбувається з різних причин, в тому числі і з-за неправильних дій користувача. Невелика інструкція для включення підкаже, що спочатку робити, якщо при дзвінку гасне екран на Android і не включається:

 • У системному меню відкривають «Системні додатки».
 • Знаходять програму «Телефон».
 • Переходять у вкладку «Вхідні дзвінки».
 • Серед великого числа налаштувань знаходять «Датчик наближення» і активують перемикач.

Після цього перевіряють працездатність функції. Якщо на Xiaomi гасне екран при дзвінку і не загоряється, то віддають смартфон в руки фахівця для професійної діагностики.

Датчик наближення. дуже зручний елемент, який дозволяє уникнути зайвих натискань і кліків по екрану без контролю. Але якщо функція не працює. на Xiaomi під час дзвінка гасне екран і не включається, варто зайнятися її відновленням. Якщо це не механічна поломка, то пробують самостійно налаштувати параметри і відкалібрувати смартфон. Коли несправність апаратна. звертаються до фахівців з ремонту.

Перевірка датчика освітленості

Щоб здійснити операцію, треба зайти в «звонилку», після чого слідувати інструкції:

Наберіть «###» без лапок і натискання на кнопку дзвінка; в який з’явився сервісному меню вибирайте пункт «Single item Test»; в іншому підміню зайдіть в «Proximity Sensor»; на екрані будуть з’являтися написи «близько» і «далеко» при закритті рукою телефону і віддаленні її. Запишись на, ремонт iPhone 7 128GB, прошивки телефону, в хорошому сервісі, є панорами і фото місця.

Напис на дисплеї змінюватися не буде при поломці або неправильної калібрування. Щоб його налаштувати, знадобиться зайти в Recovery: вимкніть телефон, а потім запустіть його за допомогою кнопок збільшення гучності і включення (утримуйте їх разом). Будьте готовими до того, що меню буде на китайському:

Вибирайте пункт «中文» (розташований внизу праворуч над синьою кнопкою); далі. пункт зверху (PCBA test); покладіть телефон на рівну поверхню; натисніть на кнопку «Calibration» (на дисплей не повинен потрапляти світло).

При повністю справній комплектуючої засвітиться повідомлення «Succesfully». Вас назад поверне в інженерне меню, а прилад вимкнеться. Завжди заряджайте пристрій перед виконанням операції. Ремонт iPhone 7 128GB, в хорошому сервісі, вказані режими роботи.

Меню навігації

При дзвінку екран Xiaomi гасне і не включається, не можу скинути дзвінок. Зараз доводиться натискати на вимкнення телефону.

На Xiaomi, відмовив датчик наближення. Підкажіть що робити.

При натисканні на дзвінок, відключається дисплей на Хіаомі, і дзвінок вже не скидається. Допоможіть вирішити проблему.

На Ксаомі з’явився глюк екрану, коли відповідаю на дзвінок, відключається екран, разом з тачскріном. Чую як розмовляє співрозмовник, і він мене чує, а відключиться не можу.

Що робити, якщо при дзвінку екран Xiaomi гасне і не включається.

При експлуатації телефону Xiaomi за його прямим призначенням (в режимі розмови) може проявлятися неприємний баг. не включається екран при віддаленні вуха від нього. Зазвичай подібні проблеми зникають при перезавантаженні пристрою для вивантаження з пам’яті «важких» додатків. Більш серйозні випадки включають в себе неправильну прошивку, невірну калібрування або несправність приладу.

READ  Як створити папку на Android Xiaomi

При дзвінку екран Xiaomi гасне і не включається

Баги в прошивці

Самі розробники Firmware для Xiaomi не усувають проблему з помилковим спрацьовуванням датчика наближення. Виправляється це так:

Заходьте в загальні настройки; заходите в «системні програми»; далі. «дзвінки»; потім. «вхідні»; запустіть датчик наближення.

При наявності проблем і після запуску компонента перевірте пункт в тому ж переліку. «блокування в кишені». Його знадобиться вимкнути, так як він може змусити функціонувати належним чином ваш пристрій. Рішення від творців смартфона поки не вийшло. потрібно робити так і стежити самостійно за блокуванням.

Екран Xiaomi гасне надто швидко після вхідного дзвінка, або не гасне взагалі. що робити?

На всіх телефонах Xiaomi встановлено датчик наближення, який виконує важливу роль. відключає екран.

Дисплей вимикається під час голосового розмови і, якщо включена опція «У кишені». Робиться це для того, щоб не натиснути на сенсорні кнопки щокою під час розмови, або щоб випадковим чином не натиснули кнопки поки смартфоні лежить в кишені.

Існує ймовірність програмного збою, або механічної поломки датчика, при яких нормальна робота припиняється. У цій статті я розгляну найпопулярніші випадку і методи їх вирішення.

Гасне екран при вхідний голосовий виклик на Xiaomi

У момент виникнення відповідного повідомлення на весь екран про вхідний дзвінок операційна система Android включає датчик. В нормальному випадку він визначає, що поруч з екраном немає нічого і тому дисплей активується. Однак, якщо телефон лежить у кишені, або лежить на столі екраном вниз, звук є, але зображення немає. З цієї ж причини під час розмови екран відключений, щоб економити енергію, адже ви не можете управляти Xiaomi в цей момент.

При програмному збої, коли під час голосового виклику екран гасне і не включається, можна виконати наступні дії:

 • Вимкнути, а потім включити сенсор наближення
 • Провести його калібрування

Спочатку спробуємо простий варіант і вимкнемо, а потім включимо сенсор в надії, що це випадковий програмний збій. Для цього треба зайти в «Налаштування», знайдіть меню «Системні додатки». Тепер знайдіть «Телефон». Виберіть пункт «Вхідні дзвінки». Нас цікавить меню «Датчик наближення». Вимкніть його, а потім знову ввімкніть. Для надійності перезавантажте телефон звичайним способом. У більшості випадків це допомагає, за умови, що не було механічного пошкодження (телефон не падав, чи не заливався водою, не піддавався впливу екстремально холодних або гарячих температур). Якщо ця процедура не допомогла, спробуємо за допомогою інженерного меню провести калібрування датчика.

Калібрування датчика через інженерне меню Xiaomi

Щоб увійти в інженерне меню Xiaomi відкрийте додатки для набору номера телефону для здійснення дзвінка, але наберіть наступні символи: ### Ви потрапите в інженерне меню, нас цікавить пункт «Proximity sensor», виберіть його. Запуститься програма перевірки працездатності. Верхні цифри повинні змінюватися на 0 при наближенні перешкоди до місця, де встановлений сенсор (поруч з динаміком). Якщо без перешкоди воно має цифрове значення, але з його наближенням змінюється на 0, значить, сенсор справний. Якщо немає, проведіть калібрування.

Якщо верхні цифри взагалі не змінюються, отже, або він вийшов з ладу, або йому щось заважає. Часто перешкодою нормальної роботи може стати захисне скло, яке наклеєно неправильно, або пил, що потрапила на сенсор, або вода. Якщо захисне скло наклеєно, приберіть його і перевірте роботу сенсора знову. Переконайтеся, що немає пилу або інших сторонніх предметів поряд з ним.

Якщо ніякі маніпуляції не привели до результату, висока ймовірність механічного пошкодження сенсора і необхідності ремонту смартфона.

В цьому випадку потрібно вимкнути всі функції, які зав’язані на сенсорі. Пройдіть за вищевказаною шляху і відключіть опцію «Датчик наближення» в додатку «Телефон».

Дисплей не гасне під час розмови по Xiaomi

Якщо дисплей не гасне, коли ви говорите по телефону і тримайте його у вуха, проблема точно така ж. необхідно провести процедуру, описану на початку статті.

Перевірити працездатність можна простим способом, для якого потрібен будь-який інший телефон з камерою. Увімкніть на ньому камеру і наведіть її на перевіряється сенсор, після чого зателефонуйте на Xiaomi. Під час вхідного дзвінка сенсор включиться і на екрані другого телефону ви побачите його мерехтіння. Якщо ж мерехтіння немає, значить, сенсор або відключений на рівні операційної системи, або зламаний.

Найпопулярніші причини, які призводять до того, що екран або гасне надто швидко, або не гасне взагалі:

 • Погано приклеєне захисне скло, в місці розташування сенсора є або повітряний міхур, або великий шматок пилу, який заважає нормальному функціонуванню
 • Якщо рідне або захисне скло розбите, і тріщина проходить над сенсором, це може привести до його непрацездатності
 • Бруд, пил і будь-які інші сторонні предмети також порушують його роботу, очистіть екран
 • Спробуйте під час вхідного тестового дзвінка злегка стиснути екран і корпус в місці передбачуваного розташування сенсора, але не закриваючи сам сенсор рукою. Якщо результат з’явиться, значить, у вас відклеюється скло, або утворилася щілина між передньою і задньою частиною корпусу Xiaomi. Вирішується ця проблема ремонтом в сервісному центрі
BETATECH.COM.UA 2022