Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Чому фото не вивантажуються в iCloud

Table of Contents

Шлях 1. Перевірте сервер Apple

Як і інші хмарні сервіси, iCloud також зберігає завантажені вами фотографії на сервер Apple.

Якщо сервер Apple не працює, ніхто не може використовувати сервіс iCloud для успішного завантаження фотографій з iOS-пристроїв.

Тут ви можете дізнатися, як перевірити, чи не працює iCloud.

Відкрийте сторінку стану системи в Apple (https://www.Apple.com/support/systemstatus/).

Якщо на лівій стороні служби iCloud є жовтогаряче або червона пляма, це означає, що з iCloud щось не так. Коли ви бачите зелену пляму, то сервер iCloud доступний.

чому, фото, вивантажуються, icloud

КАК ВЫГРУЗИТЬ ФОТО ИЗ iCloud обратно в АЙФОН в отличном качестве. Часть 2

Шлях 3. Перевірте мережу пристрої iOS

Як вже було сказано, iCloud. це веб-сервіс. Це означає, що вам потрібно добре сполучення Wi-Fi або тарифний план стільникового зв’язку. Є кілька порад щодо поліпшення інтернет-з’єднання і виправлення проблем з фотографіями, які не завантажуються в iCloud.

 • 1. перепідключитися iDevice до мережі.
 • Відкрийте програму «Налаштування» на головному екрані, вимкніть Wi-Fi і знову увімкніть його. Щоб повторно підключитися до своєї мережі Wi-Fi, перейдіть в «Налаштування». «WLAN», виберіть своє ім’я Wi-Fi в списку, натисніть «з’єднуватися з цією мережею» і потім введіть пароль для повторного підключення.
 • 2. Додайте iDevice якомога ближче до маршрутизатора.
 • Сигнал мережі Wi-Fi залежить від відстані і перешкод між вашим пристроєм і маршрутизатором. Отже, вам краще розмістити свій iPhone або iPad ближче до маршрутизатора при синхронізації фотографій з iCloud.
 • 3. Перезавантажте або перезавантажте ваш роутер.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вимкнути маршрутизатор, а потім знову ввімкніть його, і ви виявите, що мережеве з’єднання краще. Ви можете скинути настройки маршрутизатора, натиснувши маленьку кнопку скидання. Крім того, скидання налаштувань сетібудет хорошим варіантом, коли колишні рішення не працюють.
 • 4. Якщо ви використовуєте функцію автоматичного резервного копіювання для завантаження фотографій в iCloud, ви повинні розуміти, що вона працює тільки при підключенні Wi-Fi.

Ще одна річ, яку ви повинні перевірити, коли фотографії не завантажуються в iCloud. це статус серверів Apple. Доступ www.Apple.com/support/systemstatusв будь-якому браузері. Якщо мітки перед серверами Apple або iCloud стають жовтими, це означає, що сервери не працюють, і вам потрібно чекати, поки вони не стануть нормальними.

Як виправити, що фотографії не завантажуються в iCloud (підтримується iOS 14)

«З учорашнього дня мої фотографії не синхронізуються з iCloud, зокрема фотографії, які я зробив на моєму iPhone, не відображаються на моєму iPad або моєму комп’ютері. Чи є якісь системні проблеми в Apple з фотографіями і iCloud? Що я можу зробити, щоб вирішити цю проблему? “

iCloud. це зручний сервіс. Користувачі iDevice можуть створювати резервні копії фотографій в iCloud і переглядати їх на іншому iDevice або комп’ютері. Таким чином, це засмучує, коли фотографії не завантажуються в iCloud з наступних причин:

Погане з’єднання з мережею. Щоб завантажувати великі мультимедійні файли HD, нам потрібна відмінна мережа.

Програмні помилки або помилки. Збій системи та інші помилки призводять до того, що iCloud не працює нормально.

Недостатньо місця в iCloud. Apple надає сховище 5GB для кожного облікового запису iCloud безкоштовно, і кожна обліковий запис дозволяє завантажувати фотографії 1000 в iCloud кожен день.

Доброю новиною є те, що ви можете знайти рішення тут.

На цій сторінці показані кращі рішення 5, які потрібно виправити. фотографії не завантажуються в iCloud з iPhone / iPad.

 • Шлях 1. Перевірте сервер Apple
 • Шлях 2. Перевірте сховище iCloud
 • Шлях 3. Перевірте мережу пристрої iOS
 • Шлях 4. Увімкніть бібліотеку фотографій iCloud
 • Шлях 5. Альтернатива iCloud для завантаження фотографій з iPhone iPad iPod
 • Часті питання про фотографії, які не завантажуються в iCloud

Шлях 2. Перевірте сховище iCloud

Безкоштовне сховище iCloud становить 5 ГБ. Якщо ваше сховище iCloud заповнене або недостатньо, ваші фотографії не зможуть завантажуватися з iPhone.

Потім ви перевірите використання сховища iCloud і місце, що залишилося.

Якщо цього дійсно недостатньо або досить для завантаження великої кількості фотографій, просто видалити дані з iCloud.

Шлях 4. Увімкніть бібліотеку фотографій iCloud

Якщо ви зіткнулися з проблемою, що фотографії не завантажуються в iCloud, ви можете відключити бібліотеку фотографій iCloud і включити її знову, щоб це виправити.

Крок 1. Відкрийте програму “Налаштування” на головному екрані та перейдіть до [ваше ім’я]. iCloud- Фотону iOS 10.3 або пізніше. Для iOS 10.2 і більш ранніх версій шлях iCloud- Фотографії.

Крок 2. Дізнайтеся варіанти з написом iCloud Photo Library, перемістіть перемикач, щоб відключити його, а потім знову ввімкніть, перемістивши перемикач в положення ON.

Крок 3. Якщо проблема з фотографіями, які не завантажуються в iCloud, не зникають, включити Моя Photo Streamособенность також.

Деякі люди не розуміють, чи варто їм включати My Photo Stream, коли вже включена бібліотека фотографій iCloud. Насправді, вони не конфліктують. iCloud Photo Library може завантажувати все фото і відео на iDevice в iCloud, якщо є достатньо місця; в той час як My Photo Stream буде синхронізувати фотографії, зроблені протягом днів 30, з iCloud, як тільки ваш iPhone або iPad підключиться до Інтернету.

Наведені вище рішення спрямовані на усунення проблеми, а фотографії не завантажуються з iPhone iPad на iCloud. Спробувавши рішення для усунення проблеми, ви можете почати завантажувати фотографії з iPhone / iPad в iCloud.

Деякі користувачі можуть скаржитися, що завантаження фотографій в iCloud займає надто багато часу, однак час завантаження в iCloud буде залежати від розміру додаються фотографій.

Звичайно, якщо ви хочете знайти швидкий спосіб завантажити фотографії для резервного копіювання, просто перейдіть до наступної частини.

Шлях 5. Альтернатива iCloud для завантаження фотографій з iPhone iPad iPod

Насправді, iCloud. не єдиний спосіб резервного копіювання та відновлення фотографій.

Тут ми рекомендуємо альтернативний спосіб допомогти вам завантажити фотографії з iPhone на комп’ютер, а також безпосередньо переглядати / переглядати фотографії на комп’ютері.

Альтернативою iCloud є MobieTrans, яка завантажує фотографії з iPhone / iPad / iPod на комп’ютер і легко і швидко переміщує фотографії з комп’ютера на пристрої iOS.

Завантажити фотографії на PC / Mac з iPhone / iPad / iPod.

Перегляд, доступ, видалення і редагування фотографій з iPhone на комп’ютері.

Імпорт фотографії з комп’ютера на пристрої iOS безпосередньо.

Працюйте на iPhone XS / XR / X / 8/7/6/5/4, iPad, iPod і iOS 12.

Підключіть iPhone до комп’ютера

Завантажити та встановити MobieTrans на свій комп’ютер. Підключіть пристрій iOS до комп’ютера за допомогою USB-кабелю, воно автоматично проаналізує ваш пристрій iOS.

Виберіть фотографії

Натисніть «Фото» на лівій бічній панелі головного інтерфейсу. Відзначте докладні зображення в правому вікні попереднього перегляду.

Відзначте фотографії, які ви хочете завантажити на комп’ютер.

Тим не менш, ви також можете натиснути кнопку «Додати», щоб покласти фотографії з комп’ютера на iPhone.

Завантажити фото на комп’ютер

READ  Чому не включається ліхтарик на телефоні

Натисніть кнопку «Експорт на комп’ютер» (комп’ютерне зображення), щоб завантажити фотографії з iPhone / iPad на комп’ютер.

Куди поділося вільне місце

Отже! Синхронізація! Ви ж знаєте значення терміна «синхронізація в iCloud»? Якщо коротко, то це означає, що обрана вами інформація також буде зберігатися в «хмарному» сховище Apple.

Надалі цю інформацію можна синхронізувати з іншими пристроями, якими ви користуєтеся. А тепер подивіться на скріншот налаштувань iCloud нижче, і скажіть мені що зі списку буде займати найбільше місця?

Правильно! Звичайно ж фотографії, які ви робите на свій iPhone, а також резервні копії, які також автоматично потрапляють в хмару.

А тепер все у кого активована синхронізація Фотопотока в iCloud чесно відповідайте на питання нижче, вказавши свій варіант відповіді в коментарях до статті.

Як дістатися до фотографій, які синхронізуються в хмару iCloud?

Подивіться статистику і ще раз подумайте. воно вам точно треба, щоб всі фотографії кудись там ще копіювалися? Особисто у мене ця функція відключена. Важливі мені фотографії я регулярно вручну копіюю на комп’ютер (посилання на інструкцію нижче).

Йдемо далі. Ви знали що в настройках iOS є можливість налаштувати резервне копіювання в iCloud? Що це означає і як це працює? Кожен раз коли ваш iPhone підключений до зарядного пристрою і знаходиться в зоні дії Wi-Fi, він автоматично створює резервну копію в хмарному сховищі. Робиться це регулярно, і ви, звичайно, про це навіть не здогадуєтеся.

Управління резервним копіюванням в iCloud будь-якого з ваших пристроїв здійснюється так: переходимо в Настройки. [Ваше ім’я], потім прокручуємо сторінку вниз і вибираємо необхідний пристрій. На сторінці «Інформація про пристрій» знаходиться перемикач «Резервна копія в iCloud«.

Яка ж інформація зберігається в резервної копії? Про це я писав в окремій статті (ось вам посилання). Але найголовніше, що в резервну копію також можуть включатися всі ті ж фотографії.

Виходить що при неправильно налаштованому iPhone, весь Фотопоток копіюється в iCloud два рази. Перший раз в своєму оригінальному вигляді, другий раз в складі резервної копії.

Саме це і є найпоширенішою причиною переповненого сховища iCloud. Якщо вам дійсно необхідно щоб фотографії були доступні в хмарі, налаштуйте це в одному місці. або Фотопоток, або в резервної копії (я б вибрав перше).

Як звільнити місце в iCloud? [Інструкція]

Нещодавно був у гостях у друзів і мене, як «любителя Apple» (хто це сказав?), В черговий раз попросили допомогти з проблемним iPhone. На телефоні періодично вискакувало повідомлення «Не вдається створити резервну копію для цього iPhone, так як в iCloud недостатньо вільного місця«, яке більше дратувало, ніж приносило якісь незручності.

З такою проблемою, якщо можна її так назвати, стикаються багато власників iPhone. Але що з цим робити, і чому раптом все місце в сховищі iCloud виявилося заповненим знають не багато. Тому сьогодні я розповім як звільнити місце в iCloud

Як, напевно, кожен з вас знає, при реєстрації Apple ID, Apple виділяє 5 Гб безкоштовного простору на своїх серверах. Ці 5Гб призначені для зберігання персональної інформації (контактів, заміток і т.п.) і резервних копій.

Спершу може здатися що 5Гб це багато, але насправді це «пипец як мало». Статистика така, що більша половина користувачів не приділяє налаштування своїх iOS пристроїв достатньої уваги.

Тому досить часто багато хто з них стикаються з ситуацією, коли сховище iCloud переповнюється і на екрані iPhone починає з’являтися згадане вище повідомлення.

Щоб ви уявляли з чим маєте справу, нижче я розповім чому з’являється це повідомлення і що потрібно налаштувати, щоб сховище використовувалося оптимально і не переповнювалося.

 • Як скопіювати фотографії з iPhone на комп’ютер. Інструкція
 • Як витягти дані з заблокованого iPhone?. Інструкція
 • Що ви зобов’язані зробити перед продажем iPhone або iPad. Інструкція
 • Як відновити iPhone до заводських налаштувань. Інструкція

Якісь документи зайняли весь вільний місце iCloud

[UPDATE: Цей розділ був актуальний для прошивок iOS 10 і нижче. В iOS 11 «Документи і дані» включають в себе РЕЗЕРВНІ КОПІЇ]

За скаргами в коментарях від багатьох користувачів я зрозумів що проблема переповненого сховища iCloud криється не тільки в фотографіях і резервних копіях.

Є ще одне джерело нескінченних кілобайт, які так і норовлять заповнити ваше хмарне сховище. Це джерело називається «Документи«, але це ніфіга не підштовхує на думку в який бік копати, щоб очистити iCloud.

Покопавшись в Настройках iCloud я знайшов одну цікаву сторінку. Нижче я навів короткий план дій:

КРОК 1. Заходимо в Настройки. Apple ID. iCloud. iCloud (та це не помилка, а треба клікнути по смужці сховища).

КРОК 2. Натискаємо «Управління» і потрапляємо на сторінку управління вашим сховищем.

КРОК 3. Бачите розділ «Документи і Дані«? Тут знаходяться дані, які коли-небудь «складировались» додатками в iCloud. Давайте підчистимо тут трохи.

Документи, що займають найбільше місця, знаходяться в самому верху списку. Я сподіваюся, що ви і самі визначте що ж з’їло все ваше місце в сховищі iCloud.

КРОК 4. Клацніть по «ненажери«, а в вікні по кнопці Змінити (верхній правий кут). Можна видалити з однієї позиції, або ж прокрутити вниз і Видалити все.

Для того щоб програми не скидали своє «барахло» в хмарне сховище. вимкніть iCloud Drive.

Як збільшити обсяг сховища iCloud

Якщо ви один з тих фотографів, які роблять свої знімки виключно на iPhone 7 Plus та до того ж зберігайте всі ці фотографії в iCloud, вам однозначно необхідно збільшити обсяг хмарного сховища. Зробити це дуже просто, та й коштує це задоволення зовсім недорого. Ціни починаються від 0.99 за 50Гб.

Розширити сховище можна тут: Налаштування. [Ваше ім’я]. iCloud. Управління Сховищем. Змінити план сховища.

Вимкніть iCloud Drive

Є ще одна досить нова для нас з вами функції iCloud Drive, яка тихенько з’явилася в черговому апдейте iOS. Так ось iCloud Drive дозволяє зберігати і синхронізувати через хмару дані додатків практично всіх що встановлені на вашому iPhone.

Таким чином виходить що вся ваша переписка в Viber або WhatsApp з аттачментами, відео і порно картинками летить прямо в віртуальне сховище. Знову ж таки питання. а вам це треба? відключаємо!

На вашому iOS пристрої заходимо в Налаштування. Apple ID. iCloud, прокручуємо сторінку нижче і відключаємо або iCloud Drive повністю, або вибираємо які програми повинні, а які ні, зберігати свої дані в хмарі.

Пробуйте. має допомогти. Ну а якщо допомогло. постав лайк (натисни одну з різнокольорових кнопочок).

Як звільнити місце в iCloud

Як ми тільки що з’ясували, основна проблема переповнюють сховища iCloud. фотографії, які складуються і можливо двічі. Для того щоб побачити що ж займає найбільше місця в ВАШОМУ iCloud сховище, зайдіть в Настройки. [Ваше ім’я]. iCloud. Управління Сховищем.

І ось в цьому місці вам повинно стати все зрозуміло. Зазвичай перші два розділи (Медіатека iCloud і РЕЗЕРВНІ КОПІЇ) «з’їдають» всі місце. Наше завдання прибрати дублюються фотографії і таким чином звільнити місце в iCloud.

З медіатеки так просто не впоратися, тому що треба вручну підчищати фотографії з ваших пристроїв і чекати поки зміни будуть накладені на синхронізовані в хмару фотографії. Тому я пропоную виключити фотографії зі створюваних резервних копій. Для цього робимо так:

КРОК 1. Кількома по пункту Резервні копії, потім по імені свого пристрою.

КРОК 2. В розділі ВИБІР ДАНИХ ДЛЯ СТВОРЕННЯ КОПІЇ відключаємо пункт «Медіатека» (а також дані всіх тих програм, які, на вашу думку, не обов’язкові до резервування).

КРОК 3. Прокручуємо вниз сторінки і натискаємо по «Видалити копію».

Так, нам треба видалити резервну копію, яка зайняла всі доступне місце в сховищі iCloud. Не хвилюйтеся, ми вручну створимо нову копію, яка вже не буде включати в себе Фотопоток. Для цього робимо так:

КРОК 1. Переходимо в Настройки. [Ваше ім’я]. iCloud. Резервна копія в iCloud

КРОК 2. Натискаємо «Створити резервну копію« чекаємо поки процес створення буде закінчений.

Як ви вже зрозуміли, ми видалили стару резервну копію, а потім створили нову. Нова резервна копія не містить фотографії Фотопотока, а значить займає значно менше місця в хмарі.

READ  Чому на планшет не завантажуються гри

Може статися й таке що ваша Медіатека розрослася до непристойних розмірів (більш 5Гб). В цьому випадку необхідно або збільшити обсяг сховища iCloud, або перекинути фотографії з iPhone на комп’ютер, а потім видалити їх з iPhone.

вивантаження фото з iPhone в iCloud

За допомогою медіатеки користувач може працювати з файлами на всіх пристроях від компанії «Apple». Проте не кожна людина знає, як перенести фото в iCloud сховище.

 • Вибрати місце, де будуть зберігатися фото або відео.
 • Переконатися, що операційні системи на телефоні або комп’ютері не вимагають оновлень.
 • Налаштувати сховище на всіх пристроях. Якщо це ОС «Windows», то увійти в нього з однаковою облікового запису.
 • На iPhone необхідно зайти в налаштування, після чого натиснути на ім’я користувача, перейти в iCloud і активувати його в розділі «Фото». У ранніх версіях операційної системи потрібно зайти в налаштування / iCloud / фото.

Таким чином можна скинути фотографії зі свого смартфона в сховище. Якщо видалити якийсь файл, то він піде зі всіх пристроїв, які використовують iCloud.

Відновити видалені фотографії або відео можна протягом місяця.

iCloud підтримує всі формати, на які можуть знімати пристрої «Apple». Імпортуються відео і фото в тому форматі, в якому вони спочатку створювалися. До них відносяться: GIF, PNG, MP4, JPEG і так далі.

Всі файли, які зберігаються в iCloud, займають деяке місце на пристрої і в самому сховищі. Якщо пам’яті вистачає, то можна відправити скільки завгодно файлів. Реєструючись, людина отримує 5 гігабайт для зберігання фотографій і відео безкоштовно. Якщо скопіювати потрібно більше, то можна придбати підписку.

За 1 долар в місяць людина може отримати 50 гігабайт.

Слідуючи інструкції, людина не буде задаватися питанням, як перенести фото з iPhone в iCloud.

перенесення файлів за допомогою веб-інтерфейсу

Завантажувати зображення або відеозаписи на хмару можна не тільки з офіційних пристроїв. Також за допомогою браузера на настільному комп’ютері MAC або з системою Windows. Перед цим потрібно активувати iCloud Drive. Для цього необхідно на сайті iCloud увійти в обліковий запис за допомогою Apple ID.

Браузер повинен відповідати всім рекомендованим налаштувань від офіційної підтримки користувачів.

Щоб завантажити інформацію, потрібно:

 • Перемістити всі потрібні документи з головного екрану або папки комп’ютера в спеціальне віконце iCloud Drive. Воно може бути у вигляді невеликої офісної папки. Іконка змінить свій колір, коли на неї буде спрямований потрібний файл.
 • Натиснути на вкладку «Завантажити». Це вкладка панелей інструментів.
 • Далі потрібно вибрати всі файли, які необхідно завантажити.
 • Натиснути на «Вибрати».

Також можна відправити файли по електронній пошті. з самого iCloud Drive. Щоб це зробити, необхідно вибрати всі файли для відправлення та натиснути на вкладку з електронною поштою. З’явиться вікно нового листа з прикріпленими фотографіями або відео. Після потрібно додати одержувачів. Вказати саме текстове повідомлення і тему. Далі можна відправляти його, для цього є вкладка «Відправити», вона розташовується зверху правого вікна електронної пошти.

Збереження фото в iCloud

Багато людей задаються питанням, як перемістити фото в iCloud. Робота синхронізується між девайсами від «Apple». Якщо їх редагувати або видаляти, то вони будуть змінюватися на всіх пристроях.

Під час користування технікою від «Apple» людині може знадобитися сховище інформації. Як зберегти фото в iCloud, знають тільки просунуті користувачі.

 • Оновити пристрій до самої останньої версії операційної системи.
 • Налаштувати iCloud на всіх використовуваних девайсах.
 • Ви можете увійти, використовуючи при цьому обліковий запис Apple ID.
 • Далі включити медіатеку і відправити всю потрібну інформацію з телефону або комп’ютера в сховище.

Якщо людина переносить якісь зображення в розділ «фотографії», то вміст змінюється і оновлюється на всій техніці від «Apple». Коли користувач передумав редагувати документграфію і хоче повернути стару версію, для цього просто відновлюється оригінал, який зберігається на його пристрої.

Як перемістити фото в iCloud. Вирішуємо пробелми із завантаженням фото

Вивантаження фото в iCloud. це дуже корисна і зручна функція на смартфоні. Сховище забезпечує безпеку інформації і економить пам’ять на пристрої. Однак для простого користувача це може здатися складним завданням. Зіткнувшись з труднощами, важливо розуміти, чому фото не вивантажуються в iCloud.

Чому фото не вивантажуються: основні проблеми

Така проблема може бути у користувачів, які перевищили свій обсяг завантажень. Це дуже поширений варіант, чому фото не вивантажуються в iCloud. У безкоштовної версії надається всього 5 гігабайт. Щоб позбутися від цієї проблеми, можна придбати необхідну кількість місця або видалити невикористовувані фотографії або відеоролики.

Якщо це зробити в самому сховищі, то їх не буде в розділі «Нещодавно віддалені».

Також проблема може виникнути, якщо використовувати інший обліковий запис. Потрібно вивантажувати файли з однакового Apple ID телефону.

Чому фото не вивантажуються: основні проблеми

Така проблема може бути у користувачів, які перевищили свій обсяг завантажень. Це дуже поширений варіант, чому фото не вивантажуються в iCloud. У безкоштовної версії надається всього 5 гігабайт. Щоб позбутися від цієї проблеми, можна придбати необхідну кількість місця або видалити невикористовувані фотографії або відеоролики.

Якщо це зробити в самому сховищі, то їх не буде в розділі «Нещодавно віддалені».

Також проблема може виникнути, якщо використовувати інший обліковий запис. Потрібно вивантажувати файли з однакового Apple ID телефону.

Коли функція «Фото iCloud» включена, всі ваші фотографії і відео безпечно зберігаються в iCloud. Дізнайтеся, як керувати функцією «Фото iCloud», знаходити відсутні фотографії та відео, а також видаляти непотрібні.

Чи можна переглядати всі фотографії та відеозаписи з комп’ютера Mac на iCloud.com?

Функція «Фото iCloud» відправляє фотографії та відео з системної медіатеки комп’ютера Mac. Фотографії та відеозаписи, збережені поза системною медіатеки, не потрапляють на інші пристрої і не оновлюються на них.

НИКОГДА НЕ ВКЛЮЧАЙТЕ iCloud фото на iPhone!!!

На комп’ютері з ОС Windows 8 або пізнішої версії

Якщо використовується комп’ютер PC, для відправки фотографій і відео в функцію «Фото iCloud» виконайте наступні дії.

 • Перейдіть на головний екран.
 • Натисніть «Усі програми».
 • Клацніть по значку iCloud Фото iCloud.
 • Натисніть «Додавання фотографій і відео».
 • Виберіть фотографії, які потрібно відправити.

На комп’ютері Mac з ОС OS X Yosemite 10.10.3 або більш пізньої версії

Щоб відправити на сервер вихідні версії медіатеки комп’ютера Mac, клацніть «Фото» «Налаштування» і включіть функцію «Фото iCloud».

Також копіювати фотографії з комп’ютера на iPhone, iPad або iPod touch можна за допомогою AirDrop:

 • Переконайтеся, що на комп’ютері і на пристрої iOS виконаний вхід під одним і тим же ідентифікатором Apple ID.
 • Щоб розблокувати його iOS і включіть AirDrop.
 • Відкрийте нове вікно Finder на комп’ютері Mac і виберіть на бічній панелі пункт AirDrop.
 • Перетягніть фотографії на значок пристрою iOS у вікні Finder.

Що сталося з альбомом «Мій Фотопоток»?

Коли функція «Фото iCloud» включена, всі фотографії з альбому «Мій Фотопоток» додаються в альбом «Все фото». Всі фотографії, що знаходяться в альбомі «Мій Фотопоток», але не збережені в медіатеці, видаляються. А окремий альбом «Мій Фотопоток» перестає відображатися.

Якщо у вас є додатковий пристрій з альбомом «Мій Фотопоток» і відключеною функцією «Фото iCloud» або в ньому альбом «Мій Фотопоток» буде відображатися як і раніше. Всі нові фотографії, зняті або додані в медіатеку, відображаються на цьому пристрої в альбомі «Мій Фотопоток».

Шлях 2. Перевірте сховище iCloud

Безкоштовне сховище iCloud становить 5 ГБ. Якщо ваше сховище iCloud заповнене або недостатньо, ваші фотографії не зможуть завантажуватися з iPhone.

Потім ви перевірите використання сховища iCloud і місце, що залишилося.

Якщо цього дійсно недостатньо або досить для завантаження великої кількості фотографій, просто видалити дані з iCloud.

вивантаження фото з iPhone в iCloud

За допомогою медіатеки користувач може працювати з файлами на всіх пристроях від компанії «Apple». Проте не кожна людина знає, як перенести фото в iCloud сховище.

 • Вибрати місце, де будуть зберігатися фото або відео.
 • Переконатися, що операційні системи на телефоні або комп’ютері не вимагають оновлень.
 • Налаштувати сховище на всіх пристроях. Якщо це ОС «Windows», то увійти в нього з однаковою облікового запису.
 • На iPhone необхідно зайти в налаштування, після чого натиснути на ім’я користувача, перейти в iCloud і активувати його в розділі «Фото». У ранніх версіях операційної системи потрібно зайти в налаштування / iCloud / фото.
READ  Комп'ютер став повільно працювати Windows 7

Таким чином можна скинути фотографії зі свого смартфона в сховище. Якщо видалити якийсь файл, то він піде зі всіх пристроїв, які використовують iCloud.

Відновити видалені фотографії або відео можна протягом місяця.

iCloud підтримує всі формати, на які можуть знімати пристрої «Apple». Імпортуються відео і фото в тому форматі, в якому вони спочатку створювалися. До них відносяться: GIF, PNG, MP4, JPEG і так далі.

Всі файли, які зберігаються в iCloud, займають деяке місце на пристрої і в самому сховищі. Якщо пам’яті вистачає, то можна відправити скільки завгодно файлів. Реєструючись, людина отримує 5 гігабайт для зберігання фотографій і відео безкоштовно. Якщо скопіювати потрібно більше, то можна придбати підписку.

За 1 долар в місяць людина може отримати 50 гігабайт.

Слідуючи інструкції, людина не буде задаватися питанням, як перенести фото з iPhone в iCloud.

перенесення файлів за допомогою веб-інтерфейсу

Завантажувати зображення або відеозаписи на хмару можна не тільки з офіційних пристроїв. Також за допомогою браузера на настільному комп’ютері MAC або з системою Windows. Перед цим потрібно активувати iCloud Drive. Для цього необхідно на сайті iCloud увійти в обліковий запис за допомогою Apple ID.

Браузер повинен відповідати всім рекомендованим налаштувань від офіційної підтримки користувачів.

Щоб завантажити інформацію, потрібно:

 • Перемістити всі потрібні документи з головного екрану або папки комп’ютера в спеціальне віконце iCloud Drive. Воно може бути у вигляді невеликої офісної папки. Іконка змінить свій колір, коли на неї буде спрямований потрібний файл.
 • Натиснути на вкладку «Завантажити». Це вкладка панелей інструментів.
 • Далі потрібно вибрати всі файли, які необхідно завантажити.
 • Натиснути на «Вибрати».

Також можна відправити файли по електронній пошті. з самого iCloud Drive. Щоб це зробити, необхідно вибрати всі файли для відправлення та натиснути на вкладку з електронною поштою. З’явиться вікно нового листа з прикріпленими фотографіями або відео. Після потрібно додати одержувачів. Вказати саме текстове повідомлення і тему. Далі можна відправляти його, для цього є вкладка «Відправити», вона розташовується зверху правого вікна електронної пошти.

Чому фото не вивантажуються: основні проблеми

Така проблема може бути у користувачів, які перевищили свій обсяг завантажень. Це дуже поширений варіант, чому фото не вивантажуються в iCloud. У безкоштовної версії надається всього 5 гігабайт. Щоб позбутися від цієї проблеми, можна придбати необхідну кількість місця або видалити невикористовувані фотографії або відеоролики.

Якщо це зробити в самому сховищі, то їх не буде в розділі «Нещодавно віддалені».

Також проблема може виникнути, якщо використовувати інший обліковий запис. Потрібно вивантажувати файли з однакового Apple

Використовую фішку Фото в iCloud на iPhone, будинки по Wi-Fi все працює відмінно. Коли використовую LTE, то оригінали фото не хочуть завантажуватися при відкритті або редагуванні. Як це виправити?

Якщо Фото в iCloud відмінно працює по Wi-Fi і не працює через мобільне підключення, виконайте наступні дії:

Переконайтеся, що включена опція по шляху Настройки. Стільниковий зв’язок. Фото.

Перейдіть в розділ Налаштування. Фото. Стільникові дані і переконайтеся, що настройка активна.

Активуйте перемикач Необмежені поновлення в цьому ж розділі.

Тепер перепідключитися до мобільної мережі і перевірте працездатність фішки. Фото повинні без проблем завантажуватися на смартфон при запиті (відкритті знімка або редагуванні).

Створено від Дороті Коллінз Листопад 29, 2018 17: 21

«З учорашнього дня мої фотографії не будуть синхронізуватися з iCloud, зокрема, фотографії, зроблені на моєму iPhone, не відображаються на моєму iPad або моєму комп’ютері. Чи є які-небудь системні проблеми в Apple з фотографіями і iCloud? Що я можу зробити, щоб вирішити цю проблему? ? »

iCloud. це зручний сервіс. Користувачі iDevice можуть створювати резервні копії фотографій в iCloud і переглядати їх на іншому iDevice або комп’ютері. Таким чином, це засмучує, коли фотографії не завантажуються в iCloud з наступних причин:

Погане з’єднання з мережею. Щоб завантажувати великі мультимедійні файли HD, нам потрібна відмінна мережа.

Програмні помилки або помилки. Збій системи та інші помилки призводять до того, що iCloud не працює нормально.

Недостатньо місця в iCloud. Apple надає сховище 5GB для кожного облікового запису iCloud безкоштовно, і кожна обліковий запис дозволяє завантажувати фотографії 1000 в iCloud кожен день.

Доброю новиною є те, що ви можете знайти рішення тут.

На цій сторінці показані кращі рішення 5, які потрібно виправити. фотографії не завантажуються в iCloud з iPhone / iPad.

 • Шлях 1. Перевірте сервер Apple
 • Шлях 2. Перевірте сховище iCloud
 • Шлях 3. Перевірте мережу пристрої iOS
 • Шлях 4. Увімкніть бібліотеку фотографій iCloud
 • Шлях 5. Альтернатива iCloud для завантаження фотографій з iPhone iPad iPod

Шлях 1. Перевірте сервер Apple

Як і інші хмарні сервіси, iCloud також зберігає завантажені вами фотографії на сервер Apple.

Якщо сервер Apple не працює, ніхто не може використовувати сервіс iCloud для успішного завантаження фотографій з iOS-пристроїв.

Тут ви можете дізнатися, як перевірити, чи не працює iCloud.

Відкрийте сторінку стану системи в Apple (https://www.Apple.com/support/systemstatus/).

Якщо на лівій стороні служби iCloud є жовтогаряче або червона пляма, це означає, що з iCloud щось не так. Коли ви бачите зелену пляму, то сервер iCloud доступний.

Шлях 4. Увімкніть бібліотеку фотографій iCloud

Якщо ви зіткнулися з проблемою, що фотографії не завантажуються в iCloud, ви можете відключити бібліотеку фотографій iCloud і включити її знову, щоб це виправити.

Крок 1. Відкрийте програму “Налаштування” на головному екрані та перейдіть до [ваше ім’я]. iCloud- Фотографії на iOS 10.3 або пізніше. Для iOS 10.2 і більш ранніх версій шлях iCloud- Фотографії.

Крок 2. Дізнайтеся варіанти з написом iCloud Photo Library, перемістіть перемикач, щоб відключити його, а потім знову ввімкніть, перемістивши перемикач в положення ON.

Крок 3. Якщо проблема з фотографіями, які не завантажуються в iCloud, не зникають, включити Моя Photo Stream особливість також.

Деякі люди не розуміють, чи варто їм включати My Photo Stream, коли вже включена бібліотека фотографій iCloud. Насправді, вони не конфліктують. iCloud Photo Library може завантажувати все фото і відео на iDevice в iCloud, якщо є достатньо місця; в той час як My Photo Stream буде синхронізувати фотографії, зроблені протягом днів 30, з iCloud, як тільки ваш iPhone або iPad підключиться до Інтернету.

Наведені вище рішення спрямовані на усунення проблеми, а фотографії не завантажуються з iPhone iPad на iCloud. Спробувавши рішення для усунення проблеми, ви можете почати завантажувати фотографії з iPhone / iPad в iCloud.

Деякі користувачі можуть скаржитися, що завантаження фотографій в iCloud займає надто багато часу, однак час завантаження в iCloud буде залежати від розміру додаються фотографій.

Звичайно, якщо ви хочете знайти швидкий спосіб завантажити фотографії для резервного копіювання, просто перейдіть до наступної частини.

Фото які не вивантажуються в iCloud

Вивантаження фото в iCloud. це дуже корисна і зручна функція на смартфоні. Сховище забезпечує безпеку інформації і економить пам’ять на пристрої. Однак для простого користувача це може здатися складним завданням. Зіткнувшись з труднощами, важливо розуміти, чому фото не вивантажуються в iCloud.

Шлях 3. Перевірте мережу пристрої iOS

Як вже було сказано, iCloud. це веб-сервіс. Це означає, що вам потрібно добре сполучення Wi-Fi або тарифний план стільникового зв’язку. Є кілька порад щодо поліпшення інтернет-з’єднання і виправлення проблем з фотографіями, які не завантажуються в iCloud.

 • 1. перепідключитися iDevice до мережі.
 • Відкрийте програму «Налаштування» на головному екрані, вимкніть Wi-Fi і знову увімкніть його. Щоб повторно підключитися до мережі Wi-Fi, перейдіть в «Налаштування». «WLAN», виберіть своє ім’я Wi-Fi в списку, натисніть «з’єднуватися з цією мережею», а потім введіть пароль для повторного підключення.
 • 2. Додайте Ще одна річ, яку ви повинні перевірити, коли фотографії не завантажуються в iCloud, це стан серверів Apple. Доступ www.Apple.com/support/systemstatus в будь-якому браузері. Якщо мітки перед серверами Apple або iCloud стають жовтими, це означає, що сервери не працюють, і вам потрібно чекати, поки вони не стануть нормальними.
BETATECH.COM.UA 2022