Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Чому на iPhone немає поновлення 13

Table of Contents

Основні характеристики Fix iPhone застряг на оновленні програми

 • Fix iPhone застряг на логотипі Apple, Режим DFU, перезапуск циклу, режим відновлення і інші ситуації
 • Виявлення вашого пристрою і відновлення системи iPhone з ненормального в нормальний стан
 • Зручний інтерфейс і простий у використанні

iPhone застряг на екрані поновлення iOS 14/13/12/11: ось як це виправити

Як вивести iPhone з екрану оновлення? У цьому пості показані рішення 3 для виправлення зависання iPhone на екрані поновлення. Apeaksoft iOS System Recovery дозволяє виправити зависання iPhone на екрані поновлення, логотип Apple, режим DFU і багато іншого.

При оновленні iPhone до останньої версії ви можете побачити підтвердження оновлення. Звичайне оновлення iPhone займає всього кілька хвилин. Однак, якщо ваш iPhone застряг на екран поновлення iOS 14/13/12/11 і т. Д. Протягом декількох годин, вам потрібно якомога швидше виправити проблему зависання iPhone.

Викликає розчарування, що iPhone зависає при оновленні iOS до останньої версії прошивки. Нічого не залишилося, крім замороженого екрану iPhone з індикатором виконання. Так що ви повинні робити, коли iPhone застряг на оновлення ?

Примусовий перезапуск для виправлення зависання iPhone на панелі поновлення

Найпопулярнішим рішенням для виправлення помилок iPhone є перезавантаження iPhone. Однак він не підходить для виправлення зависання iPhone при оновленні iOS 11/12/13/14. Вам потрібно примусово перезавантажити iPhone замість м’якого перезапуску. Apple випустила безліч пристроїв iOS. Таким чином, вам потрібно натискати різні кнопки для повного перезавантаження iPhone.

Натисніть і відпустіть “обсяг Up”. Потім натисніть і відпустіть кнопку “Volume Down”. Натисніть і утримуйте кнопку сну / пробудження, поки не побачите логотип Apple.

Натисніть і утримуйте “Volume Down” кнопка і “потужність”. Чи не відпускайте їх, поки не побачите логотип Apple. Пізніше ваш iPhone зависає на екрані завантаження оновлення або інші заморожені чохли повинні повернутися в нормальний стан.

Натисніть і утримуйте “Головна” кнопка і “Режим сну / Пробудження” приблизно на 10 секунд. Коли ви побачите логотип Apple, відпустіть ці дві кнопки, щоб розморозити iPhone.

 • Примусове перезавантаження iPhone X / 8 Plus / 8
 • Примусове перезавантаження iPhone 7 Plus / 7
 • Апаратний скидання iPhone 6s Plus і більш ранніх версій

Примусовий перезапуск iPhone може відключити всі запущені програми у фоновому режимі. Таким чином, якщо через системної помилки зависає ваш iPhone, ви можете успішно виправити зависання iPhone на екрані поновлення.

Не удается обновить iPhone. Ошибка при обновление iOS. Сбой установки iOS.

Чому iPhone застряг on Оновити

Насправді, є багато причин, за якими iPhone може зависати на екрані поновлення. Це одна з найпоширеніших проблем з оновленням iPhone, яка часто виникає під час або після поновлення iOS. І важко визначити справжню причину, якщо ваш iPhone розбився або отримав інші проблеми з акумулятором. Нижче наведені загальні причини, що пояснюють, чому надійна Оновлення iOS 12 не вдалося або зависло. Ви можете прочитати і визначити, чому iPhone завис під час останнього оновлення iOS.

 • Якщо на iPhone недостатньо місця для зберігання, значить, ваш iPhone застряг на екрані завантаження оновлень.
 • Нестабільне або погане з’єднання Wi-Fi може викликати зависання iPhone під час установки оновлення.
 • Якщо ваш iPhone перегрівся, то він завис і застряг в запиті на оновлення або індикаторі виконання.
 • Системні помилки також повинні бути звинувачені, якщо ваш iPhone завис під час поновлення, як пошкоджені додатки і дані.

Якщо ви визначили реальну причину, по якій iPhone зависає при оновленні, ви можете перейти до відповідних рішень, щоб швидко виправити заморожений iPhone під час поновлення.

Як виправити зависання iPhone при оновленні без втрати даних

Якщо iPhone застряг на екрані завантаження оновлень, проблема все ще існує, ви можете розраховувати на професійне відновлення системи iOS, щоб позбутися від цієї ситуації. Ви можете безкоштовно завантажити його і спробувати.

Крок 1. Запустіть iOS Відновлення системи

Безкоштовно скачайте і встановіть програму на свій комп’ютер з Windows або Mac. Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Пізніше виберіть “Відновлення системи iOS”.

Крок 2. Почати виправляти iPhone, заморожений під час або після поновлення iOS

Натисніть “Start” після того, як ви прочитаєте інформацію нижче. Ви повинні знати, що ваш iPhone буде оновлено до останньої версії iOS, коли ви виправите завислий iPhone під час поновлення iOS. Крім того, iPhone після злому буде знову відновлений до стану без злому.

Крок 3. Переведіть ваш iPhone в режим відновлення

Дотримуйтесь інструкцій на екрані увійти в режим відновлення або режим DFU вручну. Після цього iOS System Recovery зможе успішно виявити ваш заморожений iPhone.

Крок 4. Виправити зависання iPhone на панелі поновлення

Ретельно перевірте інформацію про виявлений iPhone. Вдарити “Ремонт”, щоб завантажити пакет прошивки і безпечно виправити завислий iPhone. У вас піде декілька хвилин, щоб iPhone завис при оновленні через зависання на логотипі Apple або індикаторі виконання без втрати даних.

READ  Як правильно заряджати акумулятор смартфона

Виправлення зависання iPhone при оновленні за допомогою режиму відновлення Відновлення в iTunes

Якщо ваш iPhone завис при оновленні з індикатором виконання або ваш iPhone завис під час поновлення на кілька годин, примусовий перезапуск iPhone може не підійти. Протягом цього часу ви можете виправити зависло оновлення iOS 14/13/12/11 на iPhone, увійшовши в режим відновлення. Перш ніж розморозити iPhone під час або після поновлення iOS, вам необхідно спочатку оновити iTunes до останньої версії.

Закрийте iTunes, якщо він вже відкритий. Підключіть iPhone до комп’ютера і запустіть iTunes. Примусово перезавантажити iPhone, щоб побачити екран режиму відновлення. Вибирати “OK”, якщо ви отримали повідомлення про те, що iTunes виявила iPhone в режимі відновлення.

Виберіть “Оновити”, якщо вам буде запропоновано відновити або оновити ваш iPhone. Ви можете захистити свої дані iOS, що не стираючи їх, і одночасно перевстановити iOS.

Після завершення процесу оновлення iPhone вам необхідно налаштувати iPhone.

Кращий спосіб виправити зависання iPhone при оновленні (без втрати даних)

Найкорисніше рішення для усунення зависання iPhone на екрані завантаження оновлень. це використання Apeaksoft. Відновлення системи iOS. Ви можете легко і швидко повернути заморожений або відключений iPhone в нормальний стан. Всякий раз, коли ваш iPhone зависає при оновленні або в інших ненормальних ситуаціях, iOS System Recover може виправити iPhone без втрати даних. Крім того, він підтримує всі пристрої iOS, включаючи iPhone 12 Pro Max, 12 Pro, 12 mini, 12, 11 Pro Max, 11 Pro, 11, 11 Pro, XS Max, XS, XR, iPhone X / 8 Plus / 8 / 7 Plus. / 7 / SE / 6s Plus / 6s / 6 Plus / 6 / 5c / 5s / 5, моделі iPad і iPod.

Підказка: запитання й відповіді щодо виправлення зависання iPhone on Оновити

Поки ваш iPhone зависає в оновленні iOS, ви можете зупинити оновлення iOS в процесі завантаження. Перейдіть в «Налаштування» на iPhone, натисніть «Загальні», перейдіть, щоб вибрати iPhone Storage, потім перейдіть, щоб знайти останню версію iOS, торкніться версії і натисніть «Видалити оновлення», щоб вийти з завислого поновлення iOS.

Скільки часу займає оновлення iOS?

Час, який він витрачає на оновлення iOS, залежить від інтернет-з’єднання і інших елементів. Взагалі кажучи, для завершення оновлення iOS буде потрібно близько 30 хвилин, якщо ваш пристрій і Інтернет працюють нормально.

Як виправити iPhone, що застряг при перевірці поновлення?

Взагалі кажучи, перевірка поновлення iOS займе кілька хвилин. Однак, як тільки ваш iPhone застряє в перевірці оновлення, ви можете спробувати примусово перезавантажити iPhone, Після цього, якщо це не допомогло, просто зверніться за допомогою в Support Apple.

Немає необхідності панікувати, коли ваш iPhone застряг на екрані поновлення iOS. Прочитавши цей пост, ми можемо дізнатися, чому ваш iPhone або iPad завис в процесі оновлення, Крім того, ви можете знайти ефективні рішення (особливо потужні Відновлення системи iOS) тут, щоб допомогти вам вийти з цієї ситуації. Просто прочитайте і спробуйте методи вище, щоб виправити проблему з оновленням iPhone.

Як встановити додаток з App Store, яке вимагає наявність нової версії iOS?

Всім привіт! Apple постійно випускає нові версії iOS і, чесно кажучи, велике спасибі їй за це. Чому? Тому що, тим самим, вона не дає мені скучити. постійно щось відбувається. Ну да ладно, повернемося до теми статті. Отже, Apple. намагається і робить, а розробники ігор і додатків, в свою чергу, своєчасно і дуже швидко переробляють свої програми для того, щоб вони були повністю сумісні з новою прошивкою.

І в підсумку, може вийти ось така ситуація. ви намагаєтеся завантажити який-небудь додаток з App Store, а iPhone або iPad говорить вам про те, що необхідно оновити свій гаджет на нову версію iOS і нічого до цього моменту встановлюватися і скачиваться не буде. Ось такий от несподіваний ультиматум від «яблучної» компанії і її сервісів. Шах і мат! Чи ні?

Виглядає це неподобство приблизно так:

Для даного контенту (додаток) потрібно iOS 7.0 (тут може бути будь-яка версія) і новіше. Для завантаження і використання цього додатка виконайте оновлення, встановивши iOS 7.0 (або більш старшу версію ПО).

І, здавалося б, у чому проблема? Обновляйся і завантажуй! але:

 • Не завжди існує потреба в новій версії прошивки, хтось хоче залишити свій пристрій на старій і перевіреної версії програмного забезпечення. Подивіться скільки «косяків» у iOS 10! Не всім захочеться оновлюватися.
 • У багатьох просто не виходить встановити нову прошивку. ось стаття на цю тему, зверніть увагу на кількість коментарів.
 • На даний момент, на руках у людей є ще багато таких гаджетів, як iPhone 4. І, як ми знаємо, для нього остання версія iOS. це 7.1.2. Все, далі оновити його не можна, а багато програми та ігри при скачуванні з App Store вимагають iOS 8 і не менше! Та й в майбутньому це буде тривати. наступний на черзі iPhone 4S, а там і до «п’ятірок» недалеко.

Що ж робити в такому випадку? Залишити гаджет без програм та ігор? Звичайно, ні! Адже існує спосіб завантажити ті додатки в iPhone, які вимагають більш нову версію iOS, ніж та, яка встановлена ​​на даний момент.

Правда, одного смартфона для цього недостатньо, знадобиться ще й комп’ютер.

 • Завантажуємо і встановлюємо iTunes на комп’ютер. Запускаємо. iPhone або iPad можна не підключати.
 • В iTunes відкриваємо App Store і вибираємо той додаток, що у вас не викачувати на пристрої через старої версії iOS.
 • Тиснемо «Завантажити» і вводимо дані Apple ID (ідентифікатор повинен бути таким же, під яким ви зареєструвалися на iPhone або iPad).
 • Все, iTunes нам більше не потрібен. Беремо в руки iPhone або iPad, відкриваємо App Store вже там і переходимо в розділ «Покупки». Знаходимо ту програму, яку завантажили раннє на комп’ютер і тиснемо на значок «Хмара зі стрілкою».
 • З’являється попередження, що буде встановлена ​​стара версія програми, тиснемо «ОК» і чекаємо завантаження.

Все, у нас вийшло встановити програму, яка раніше вимагала новішу версію iOS на вашому iPhone і iPad. Причому прошивку ми навіть не чіпали. оновлювати її не знадобилося!

Єдине, як ви вже зрозуміли, таким чином встановлюються старі версії програм та ігор (конкретно для тієї iOS, яка встановлена ​​на вашому пристрої в даний момент). Так що будь-яких нових фішок (впроваджених в наступних виданнях програми) може і не бути.

READ  Як підключити інтернет з iPhone на комп'ютер

Але головне, що сам додаток буде працювати і їм можна буде користуватися! А це набагато краще, ніж просто «голе» пристрій без будь-яких ігор і програм.

Що сталося?

Причин виникнення збою такого характеру багато. Дослідивши їх стає ясно, що з інстаграмом зараз. Людина повинна знати їх, усвідомлювати, як діяти залежно від збою. До основних проблем відносяться:

 • Низька швидкість трафіку.
 • Пристрій перевантажено накопиченим кешем.
 • Чи не проводилась перевірка доступу до порталу.
 • Відсутність перезавантаження утиліти. Зробити це можна за допомогою звичайного відключення і включення.

Якщо це не так, потрібно пересунути його. За такою ж схемою потрібно діяти при бажанні отримати зворотний результат.

На iPhone схожа операція здійснюється швидко і легко. Досить легко перевірити подачу 4G. Слід поміняти його на LTE. Якщо проблема після чого не пропала, необхідно написати в підтримку. Тут дозволяється прибрати помилки, які з’являються при завантаженні профілю і контенту в стрічці.

Вилітає Інстаграм при зміні аккаунта

Передумовою може бути одночасна авторизація з різних девайсів. Спробуйте прибрати помилку, разлогінівшісь в акаунті з комп’ютера і планшета. Якщо це не допомогло, слід звернутися в техпідтримку, повідомивши, що акк зламали.

Чи не працює instagram сьогодні на телефоні

Головною передумовою, чому на даний момент не працює інстаграм, виступає слабка швидкість підключення до мережі. Якщо стандартне перемикання не допомогло, слід провести такі операції:

 • Проводиться перезавантаження;
 • Здійснюється перевірка коректності встановлених характеристик доступу. Додатково потрібно перевірити вихід в мережу. Важливо зрозуміти, як працює ПО і цифрове відтворення;
 • Чи не збігається адресу підключення. Різняться встановлені точки доступу в Інтернеті і вихід в мережу. Необхідно підключитися до інших джерел;
 • Рекомендується екстрено перезавантажити пристрій. Допускається різко відключити і миттєво запустити;
 • Додаток видаляється і скачується в оновленому варіанті.

Вибрані діяння виправлять завдання. Це стандартні варіанти вирішення. Є способи, які підходять під певну ОС пристрою. За однією схемою слід діяти користувачам Android. За іншою анотації потрібно проводити маніпуляції власникам iPhone підсумки

Обставин, коли юзер instagram не може зайти на сторінку соціальної мережі, багато. Прибрати їх просто через. Можна нічого не робити, що типово для періоду після оновлення. Провести прості маніпуляції через Wi-Fi. Перевірка і настройка відновлюють роботу соцмережі.

Що робити, якщо iPhone на iOS 13 швидко розряджається

Через поновлення до iOS 13 на iPhone може значно зменшитися час автономної роботи. Скарги на знижену автономність не можна назвати масовими, але, все ж, їх більш ніж достатньо.

Як ми зазначали вище, в 1-і кілька днів після установки iOS 13 на iPhone відбувається повторна індексація файлів. Зробіть «жорстку» перезавантаження власного пристрою і продовжуйте користуватися ним протягом декількох днів в звичайному режимі. Через 2-3 дні час автономної роботи може стабілізуватися, в чому ви можете переконатися в розділі опцій «Акумулятор».

На iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5s і більше ранніх моделях. Відразу натисніть кнопки «Додому» і «Харчування» (кнопка включення, розміщується збоку або нагорі корпусу) і утримуйте їх протягом 15 секунд до того часу, поки не з’явиться логотип Apple.

На iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Відразу натисніть кнопку зменшення гучності і кнопку «Харчування» (бічну) і утримуйте їх протягом 15 секунд до виникнення логотипу Apple.

На iPhone 8/8 Plus, iPhone X і більше нових моделях. Натисніть і відразу відпустіть кнопку зростання гучності. Натисніть і відразу відпустіть кнопку зменшення гучності. Після затисніть бічну кнопку і утримуйте її протягом 15 секунд до виникнення логотипу Apple.

чому, iphone, поновлення

Якщо і через кілька днів iPhone продовжить розряджатися буквально на очах, зробіть «чисту» установку iOS 13. Про те, як її зробити написано на початку статті.

Не відображаються деякі повідомлення в iOS 13

Ця проблема почала даватися взнаки у деяких користувачів ще в перших бета-версіях iOS 13. У частині господарів iPhone вона залишилася прямо до фінішної версії. Справжнього вирішення проблеми на поточний момент немає. В окремих випадках допомагає «жорстка» перезавантаження.

Оновлене: Apple поправила цей баг в фінішної версії iOS 13.1, яка вийшла 24 вересня.

Чи не приходять повідомлення

Відсутність повідомлень пов’язано з величезною кількістю непотрібних файлів в пам’яті телефону. Якщо програма закінчила доповідати про вступників повідомленнях, доведеться:

 • Відкрити опції телефону.
 • Відшукати розділ «сховище» (або аналог позначеної папки).
 • провести чистку.
 • Перевірити роботу Вайбера.

Вилітає Інстаграм при запуску

На iPhone і дроїд Instagram вилітає при запуску в цьому випадку, коли з додатком не вистачає вільної пам’яті для розміреним роботи.

Подивіться, які утиліти працюють у вас в фоновому режимі. Ми часто не помічаємо, як відкриваємо все нові і нові додатки, а закривати їх забуваємо. В кінцевому підсумку оперативка витрачається на підтримку того, чим ми взагалі не користуємося, а соцмережа раз у раз вилітає.

Помилка завантаження поновлення

Ваше пристрій на зразок бачить новий варіант прошивки і вже початок завантаження. Однак потім з’являється напис. «Помилка завантаження оновлення».

Чому так відбувається? Тут може бути кілька варіантів:

 • Бракує пам’яті. В цьому випадку слід звільнити трохи місця на телефоні і спробуйте знову оновитися.
 • Нестабільне з’єднання з мережею. Переконайтеся, що iPhone підключений до інтернету. Якщо все нормально, то можливо варто з’єднання з іншою мережею wi-fi.
 • Ще одна причина полягає в різних технічних роботах в Apple. Тут досить просто почекати якийсь час.

Якщо ви не хочете чекати, то можна спробувати завантажити прошивку зі сторонніх ресурсів. Але в цьому випадку висока ймовірність підхопити віруси. Тому це крайній метод.

Якщо ви все-таки вирішили встановлювати оновлення через PC, то спочатку скачайте їх з офіційного сайту. Після цього переходите до встановлення:

 • запустіть iTunes.
 • Зайдіть в розділ оновлюваного гаджета.
 • Натисніть на Shift, натисніть на «Оновити».
 • У провіднику виберете необхідний файл з расшіреніем.ipw.

Чому немає поновлення iOS

Apple випустила фінальну версію iOS 13 для підтримуваних моделей iPhone і iPod touch. Оновлення вже зараз доступний для завантаження і може бути встановлено як «по повітрю», так і через iTunes / Finder.

Як ще можна оновити iOS

Часто ситуації можуть бути досить банальними.

Наприклад, заряд батареї, який повинен бути більше 50%. Якщо він менше, то потрібно спробувати підключить гаджет до мережі.

READ  Як видалити Apple ID з iPhone

Можливо також проблема пов’язана з непрацюючим сканером відбитків пальця Touch ID. Якщо з якихось причин він не працює, то оновлюватися можна буде тільки за допомогою iTunes.

Ставимо нову версію iTunes, підключаємо оригінальним кабелем iPhone, і погоджуємося з повідомленнями системи.

Для чого оновлювати iOS

Багато користувачів цікавляться що буде якщо не оновлювати пристрій взагалі. Для чого це все, якщо і так iPhone працює нормально. Насправді з кожним оновленням розробники компанії Apple роблять пристрої досконаліший, додають більше змін, нових можливостей і прибирають помилки, допущені в попередніх версіях.

Так телефон зможе вам прослужити значно довше терміну. Крім цього, багато програм в системі AppStore просто не в змозі працювати при старій прошивці.

Тримайте під рукою свій ідентифікатор Apple ID

Коли місця для завантаження вистачає і інші можливі рішення проблеми не допомагають. Пробуємо відновити доступ до Apple ID. Це гарантує, що ви отримаєте можливість використовувати всі сервіси компанії Apple, наприклад, App Store, iCloud і інші.

 • Перейти на свою сторінку з обліковим записом. Натиснути на позначку «Забули пароль».
 • На наступній сторінці потрібно натиснути те ж саме.
 • Вводите свої дані та адресу вашої пошти. Якщо зазначену адресу не збігається, то можна спробувати з іншого поштою.

Які моделі iPhone, iPad і iPod touch підтримують оновлення

Нагадаємо, що iPad тепер оновлюються окремо від iPhone і iPod touch. Система, яка встановлюється на планшети, називається iPadOS і її реліз відбудеться 30 вересня.

Потрібно більше місця для установки оновлення

Помилку іноді викликає брак місця. Якщо для установки або завантаження оновлення не буде вистачати місця, система iOS автоматично спробує звільнити місце. Однак за замовчуванням система видалити тільки інформацію тих утиліт, які незабаром буде завантажено в автоматичному режимі. Вся інформація в цьому випадку не буде віддалятися або переміщатися. Можна видалити за допомогою iTunes.

Якщо не виходить підключитися до iTunes, то постарайтеся звільнити якомога більше місця для установки. Видаліть зайві фото і відео з телефону.

Чому перезавантажується iPad

Перезавантажується iPad? iOS 13.5.1 вирішить цю проблему

чому, iphone, поновлення

Как БЫСТРО и ЛЕГКО откатиться с iOS 14 на iOS 13?САМЫЙ ПРОСТОЙ способ за 5 МИНУТ! Что ВАЖНО ЗНАТЬ?!

iOS 13.5.1, яку Apple випустила вчора, повинна виправити ці баги. Незважаючи на те що часто проблеми, подібні до тих, що були описані вище, можуть зустрічатися вибірково і не зачіпати частину аудиторії, це не привід нехтувати оновленням. У Купертино підтвердили, що iOS 13.5.1 містить виправлення уразливості, яка робила можливим виконання процедури джейлбрейка, дозволяючи хакерам і експертам вивчити програмний код операційної системи і розкрити навіть раніше виправлені баги і проломи, змусивши їх працювати в своїх інтересах.

iPhone став працювати менше після поновлення

Найбільше користувачів поскаржилися на час автономної роботи

Найбільш поширеною проблемою виявилося падіння автономності iPhone. Насправді це досить популярний збій, який трапляється майже після виходу кожного оновлення, проте iOS 13.5 не тільки підтвердив, але і зміцнив це правило. Сотні користувачів почали атакувати Apple на всіх онлайн-майданчиках, скаржачись на різке зниження часу автономної роботи, які у багатьох впало практично в два рази. Збій торкнувся iPhone всіх моделей. У всякому разі, про проблему повідомили власники iPhone різних поколінь. від 7-го до 11-го включно.

Другим за поширеністю багом iOS 13.5 стали перебої при відтворенні відео в форматі MP4 / MPEG-4. Ця проблема проявила себе не менш широко, охопивши не тільки iPhone, але і iPad. За словами користувачів, після установки оновлення вони втратили можливість переглядати завантажені ролики на своїх пристроях, тому що при кожній спробі запустити кліп на екрані з’являлося діалогове вікно приблизно такого змісту: «Виявлено проблеми при завантаженні цього контенту».

Чому я всім раджу встановити iOS 13.5.1

Apple ніколи не випускає непотрібних оновлень для своїх смартфонів. На відміну від виробників апаратів на Android, які іноді можуть собі дозволити поширювати патчі-пустушки взагалі без змін, щоб пустити пил в очі користувачам, в Купертіно ніколи не намагалися видавати бажане за дійсне. Зрештою, орієнтація на клієнта полягає саме в тому, щоб робити так, щоб йому було краще, а не намагатися його обдурити. Тому, незважаючи на те що Apple не стала оголошувати всіх змін iOS 13.5.1, це не означає, що їх немає зовсім. Просто широкої аудиторії про них знати не належало. Але ми докопалися до істини.

Не нехтуйте оновленнями, вони несуть масу користі

Напевно, багато хто знає, що розробка iOS 13.5 велася в поспіху. Apple намагалася якомога швидше запустити систему відстеження хворих коронавірусів. В результаті, якщо вірити чуткам, оновлення вийшло мало не на місяць раніше, ніж планувалося спочатку, коли мови про трекінг користувачів ще не йшло. Тому немає нічого дивного в тому, що розробникам банально не вистачило часу на те, щоб провести належну налагодження і тестування апдейта, який виявився дуже проблемним і доставив масу незручностей користувачам.

Лонгріди для вас

Дизайнери продовжують експериментувати з новим iMac 2021, на цей раз його зробили в різних кольорах, прямо як старенький iMac G3, який теж продавався в 5 кольорах. Вийшло дивно, але дуже цікаво. ви точно повинні це побачити.

В iOS 15, iPadOS 15 і інших нових операционках Apple представила новий режим Focus, який дозволить налаштувати отримання повідомлень від певних додатків і контактів. Розібралися, як саме він працює.

Поки iPhone без роз’ємів виглядає як щось фантастичне, Apple знайшла, чим замінити Lightning. І немає, це не USB-C, а дещо набагато крутіше. MagSafe, але зовсім не такий, як ми бачили в iPhone 12.

Останнім часом статті на цьому ресурсі за своєю значущістю не перевершують написи на парканах і асфальті. Виняток становлять пару відсотків від загальної кількості статей. Краще б випускали новинний випуск раз в тиждень, перевірені і відфільтровані від всякого бреда новини, без заголовків типу «я рекомендую», «чому я не куплю» та інших маячних.

BETATECH.COM.UA 2022