Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Чому не працює NFC на Xiaomi

Table of Contents

Що робити, якщо немає необхідних дозволів

В першу чергу спробуйте перезавантажити телефон. Це допомагає видалити з пам’яті пристрою зайві збережені файли.

Щоденна перезавантаження очищає пам’ять смартфона, внаслідок чого видаляються баги, і він починає працювати швидше.

Щоб розблокувати доступ до програми, необхідно дати на це дозвіл в налаштуваннях самого Xiaomi. Подивимося, як це робиться, на прикладі «Календаря»:

 • Натисніть на «Налаштування».
 • Далі відкрийте «Всі програми».
 • Перед вами відкривається список всіх додатків на смартфоні, знайдіть «Календар».
 • Прокрутити сторінку нижче і знайдіть рядок «Дозволи додатків».
 • Посуньте все повзунки направо, включаючи доступ до SIM-картки і розташування.
 • Якщо ви користуєтеся обліковим записом Mi Pay, задайте і це дозвіл.

Після всіх цих маніпуляцій календар буде запускатися в штатному режимі.

чому, працює, xiaomi

Однак деякі користувачі стверджують, що навіть повний список активованих дозволів не позбавляє їх від проблеми.

Якщо у вас все також не відкривається календар на Xiaomi, перевірте наступне:

 • Заново відкрийте настройки календаря і видаліть всі скачані раніше оновлення. Це повинно прибрати наявні баги і робота програми буде відновлено. Це поширюється на всі програми, встановленим на вашому смартфоні.
 • Перегляньте пов’язані з додатком програми. Можливе розблокування потрібна саме в їх налаштування, а не в самому телефоні.
 • Зайдіть в розширені налаштування на правах адміністратора. Там відкрийте «Конфіденційність», далі. «Адміністратор пристрою». Перегляньте відкрився список і приберіть галочки доступу з невідомого софта.

Ще одна можлива причина, про яку б хотілося поговорити докладніше. енергозберігаючий режим.

Він також впливає на відкриття календаря і інших програм. Щоб зняти заборону, вам необхідно:

 • Відкрити «Налаштування».
 • Далі виберіть «Батарея і продуктивність».
 • Знайдіть у списку рядок «Економія енергії».
 • У вікні, натисніть «Вибір функцій», потім «Системні».
 • У списку встановлених на смартфоні програм знайдіть «Календар».
 • Встановіть режим «Немає обмежень».

Після цього, коли ви активуєте режим енергозбереження на Xiaomi, календар буде запускатися без проблем.

Чому система видає попередження

Змінюючи настройки доступу до будь-якого з додатком на своєму Xiaomi Redmi ви можете побачити системне попередження «Ви не маєте необхідних дозволів». Дозволи встановлюються на всі без винятку програми на Android.

В останніх версіях Android, включаючи прошивку MIUI, проблема із заборонами стала гостріше.

Власники смартфонів Xiaomi Redmi Note і версії Plus не змогли зайти в календар, галерею або додаток погоди.

Раніше вони завдяки випадку натиснули «ні», коли система запитувала дозвіл на доступ. Причиною цього також міг стати один з факторів:

 • Був придбаний новий апарат Xiaomi і всі налаштування необхідно підлаштовувати під себе.
 • Було зроблене скидання базових налаштувань MIUI. В цьому випадку система просить заново встановити дозволи.
 • Була оновлена ​​прошивка телефону. Тому деякі настройки могли банально злетіти.

Якщо вас мучить питання, чому я не можу зайти в календар на Ксяомі, уважно вивчіть всі способи зміни налаштувань. Всі вони будуть описані нижче.

Як розблокувати доступ до календаря на смартфоні Xiaomi

Багато власників смартфонів від китайського виробника Xiaomi після поновлення свого пристрою не можуть зайти в календар. Причина цього. відсутність необхідних дозволів. Причому проблема також стосується і доступу до галереї, погоді і іншим системним додатків. Розглянемо докладніше, як розблокувати календар на Android Xiaomi самостійно.

Інші способи усунення неполадки

Якщо ви випробували всі описані вище способи, але на вашому Xiaomi все одно не працює календар, спробуйте інші більш радикальні способи:

Якщо жодна з дій не допомогло, вам залишається тільки здійснити повне скидання всіх налаштувань до заводських.

Найпростіший метод. натиснути в налаштуваннях «Відновлення та скидання». Якщо ви хочете виконати hard reset, доведеться попередньо розблокувати завантажувач. Робиться це так:

ЧТО ДЕЛАТЬ ЕСЛИ NFC НЕ РАБОТАЕТ ??? XIAOMI MI 9T REDMI NOTE 8 PRO

 • Встановіть на Xiaomi прошивку «Щотижнева Global Developer».
 • Зареєструйте смартфон в системі Mi, створивши власний акаунт.
 • Відкрийте настройки і виконайте прив’язку апарату до особистого кабінету Mi.
 • Увімкніть розділ «Меню розробника».

Після цього зайдіть системне меню Xiaomi, затиснувши клавішу живлення на 10 секунд.

Не работает NFC (НФС)??? Настройка и включение NFC на телефонах Xiaomi.

Після вибору мови натисніть «Wipe and Reset», далі «Wipe User Data». Підтвердіть дію і почекайте повного скидання налаштувань. В кінці перезавантажте апарат.

Дізнатися докладніше про програму «Календар» на телефонах Xiaomi можна з оглядового відеоролика на платформі YouTube:

Якщо ваш смартфон Xiaomi пише, що у вас немає дозволів, внаслідок чого не відкривається календар, не поспішайте бігти в ремонтну майстерню. У більшості випадків проблема вирішується зняттям обмежень в налаштуваннях телефону або після їх повного скидання.

Чи не працює NFC. на Xiaomi фітнес браслеті і телефоні

Xiaomi NFC не працює? Це серйозна проблема, особливо для тих, хто сьогодні звик оплачувати смартфоном, і не носити з собою всюди цілу пачку у вигляді пластикових карт різних банків. Така сучасна технологія з’явилася на ринку відносно недавно, але є вже у всіх моделях середньої і високої цінової категорії. Цей модуль дозволяє не тільки проводити транзакцію за секунду без зайвих натискань, а й швидко передавати файли з одного носія на інший. Але от не всі знають що робити, якщо раптом стався якийсь збій або поломка? Для початку з’ясовуємо причину.

Як вирішувати таку проблему

Якщо у вас не працює NFC, то спочатку діагностуємо чому. Якщо ви тільки придбали апарат, і ще не використали його, то очевидно, що варто розібратися в настройках. Якщо ж ви вже давно використовуєте безконтактну оплату, але він раптово перестав працювати після того, як спостерігався перегрів пристрою або його падіння, то, скоріш за все, виною тому саме механічний вплив. При дотриманні інструкцій, системні параметри можна настроїти самостійно. А от у випадку поломки доведеться йти до профільних майстрам, які мають спеціальне обладнання і навички щодо усунення подібних неполадок.

Xiaomi Mi 5

Тут керівництво по налагодженню таке ж, і не забудьте дати доступ програмою на роботу у фоновому режимі. Якщо його не буде, то автоматичні списання будуть недоступні, як і відправка файлів з одного пристрою на інший. Акцентуємо увагу на тому, що якщо у вас вже збережені всі ці пункти, і ви давно використовуєте порт безконтактної оплати, то скиньте всі налаштування і введіть їх заново. Скидання можливо виконати через однойменний пункт в головному керівництві процесами телефону. Перед цим не забудьте синхронізувати свій вміст з хмарою, або копіювати все на флешку.

READ  Чи можна збільшити пам'ять на iPhone

Такі заходи допоможуть усунути неточності і збої як в роботі апаратної частини, так і в системному сегменті.

Xiaomi Mi 6

Якщо ви купуєте смартфон в інтернеті, то не застраховані в тому, що завантажувач буде розблоковано. Це обмежує ряд дій, тому його доведеться самостійно блокувати в домашніх умовах. Любителям кастомних прошивок також варто пам’ятати про те, що не всі компоненти зламаних програм працюють коректно. Тому якщо ви встановлювали неліцензійне прошивку, а скачали її на сторонньому сайті, то не дивуйтеся, що багато дій будуть недоступні. В такому випадку, доведеться робити скасування, і встановлювати ОС з офіційного сайту.

Xiaomi Mi 8 не працює NFC

Якщо на Xiaomi Mi 8 не працює NFC, то спочатку проводимо комплексну настройку модуля:

 • переходите в основні настройки, клікнувши на іконку шестерінки на робочому столі;
 • вибираєте «Інструмент»;
 • переконайтеся, що NFC включений;
 • в рядку «Положенні елемента безпеки» виберіть гаманець НСЕ;
 • відкрийте рядок «Всі програми»;
 • знайдіть Google Пий, і дозвольте йому автоматично запускатися;
 • на NFC включите комунікацію ближнього поля;
 • додатково переконайтеся в тому, що додаток Google Pay збережено як джерело безконтактної оплати.

Якщо хоча б один з пунктів не виконано, то транзакція проводитися не буде. Google Pay також вимагає додавання особистої банківської карти з підтвердженням права власності та використання реквізитів.

Причини, чому не працює NFC на Xiaomi

Найбільш частою причиною відмови у функціонуванні вважається неправильне налаштування. Якщо ви раніше не користувалися такою технологією, то зростає ризик помилитися в якомусь пункті, і задати не ті параметри роботи.

Друга ситуація. це механічна поломка модуля. Це відбувається через сильного удару, падіння або рекордного перегріву пристрою.

Чи працює в Росії NFC на Xiaomi Band 3

Багатьох власників девайсів і Smart-пристроїв цікавить чи працює в Росії NFC на Xiaomi Band 3? Популярність обумовлена ​​тим, що сьогодні у кожного другого користувача є якийсь Smart-гаджет, який значно полегшує побут і сучасне життя. У випадку з NFC, який стрімко увірвався на ринок технологій, зрозуміло, що його почали впроваджувати в годинник і браслети. Це зручно, адже на касі в супермаркеті не доведеться діставати телефон (з огляду на популярну діагональ екрану, це буде незручно), а досить просто торкнутися терміналу рукою. Компанія Xiaomi вирішила не відставати від трендів, і доповнила лінійку розумних браслетів приголомшливим зразком Mi Band 3 з модулем NFC.

Однак є одна особливість, яка практично відразу розчарувала російських фанатів цієї фірми. NFC NXP PN80T здатний проводити безконтактні транзакції виключно через MiPay і City Bus Card. І є це тільки в 169 містах Китаю. За його межами китайська версія Mi Band 3 виявилася непрацездатною. Всі спроби налагодити Connect браслета з Google були безуспішними. Однак проблему вирішує міжнародна версія пристрою. Global Version Mi Band. Вона отримала підтримку як Google Pay, так і інших альтернативних додатків.

Як вирішувати таку проблему

Якщо у вас не працює NFC, то спочатку діагностуємо чому. Якщо ви тільки придбали апарат, і ще не використали його, то очевидно, що варто розібратися в настройках. Якщо ж ви вже давно використовуєте безконтактну оплату, але він раптово перестав працювати після того, як спостерігався перегрів пристрою або його падіння, то, скоріш за все, виною тому саме механічний вплив. При дотриманні інструкцій, системні параметри можна настроїти самостійно. А от у випадку поломки доведеться йти до профільних майстрам, які мають спеціальне обладнання і навички щодо усунення подібних неполадок.

Чи не працює NFC. на Xiaomi фітнес браслеті і телефоні

Xiaomi NFC не працює? Це серйозна проблема, особливо для тих, хто сьогодні звик оплачувати смартфоном, і не носити з собою всюди цілу пачку у вигляді пластикових карт різних банків. Така сучасна технологія з’явилася на ринку відносно недавно, але є вже у всіх моделях середньої і високої цінової категорії. Цей модуль дозволяє не тільки проводити транзакцію за секунду без зайвих натискань, а й швидко передавати файли з одного носія на інший. Але от не всі знають що робити, якщо раптом стався якийсь збій або поломка? Для початку з’ясовуємо причину.

Xiaomi Mi 6

Якщо ви купуєте смартфон в інтернеті, то не застраховані в тому, що завантажувач буде розблоковано. Це обмежує ряд дій, тому його доведеться самостійно блокувати в домашніх умовах. Любителям кастомних прошивок також варто пам’ятати про те, що не всі компоненти зламаних програм працюють коректно. Тому якщо ви встановлювали неліцензійне прошивку, а скачали її на сторонньому сайті, то не дивуйтеся, що багато дій будуть недоступні. В такому випадку, доведеться робити скасування, і встановлювати ОС з офіційного сайту.

Причини, чому не працює NFC на Xiaomi

Найбільш частою причиною відмови у функціонуванні вважається неправильне налаштування. Якщо ви раніше не користувалися такою технологією, то зростає ризик помилитися в якомусь пункті, і задати не ті параметри роботи.

Друга ситуація. це механічна поломка модуля. Це відбувається через сильного удару, падіння або рекордного перегріву пристрою.

Xiaomi Mi 5

Тут керівництво по налагодженню таке ж, і не забудьте дати доступ програмою на роботу у фоновому режимі. Якщо його не буде, то автоматичні списання будуть недоступні, як і відправка файлів з одного пристрою на інший. Акцентуємо увагу на тому, що якщо у вас вже збережені всі ці пункти, і ви давно використовуєте порт безконтактної оплати, то скиньте всі налаштування і введіть їх заново. Скидання можливо виконати через однойменний пункт в головному керівництві процесами телефону. Перед цим не забудьте синхронізувати свій вміст з хмарою, або копіювати все на флешку.

Такі заходи допоможуть усунути неточності і збої як в роботі апаратної частини, так і в системному сегменті.

Xiaomi Mi 8 не працює NFC

Якщо на Xiaomi Mi 8 не працює NFC, то спочатку проводимо комплексну настройку модуля:

 • переходите в основні настройки, клікнувши на іконку шестерінки на робочому столі;
 • вибираєте «Інструмент»;
 • переконайтеся, що NFC включений;
 • в рядку «Положенні елемента безпеки» виберіть гаманець НСЕ;
 • відкрийте рядок «Всі програми»;
 • знайдіть Google Пий, і дозвольте йому автоматично запускатися;
 • на NFC включите комунікацію ближнього поля;
 • додатково переконайтеся в тому, що додаток Google Pay збережено як джерело безконтактної оплати.

Якщо хоча б один з пунктів не виконано, то транзакція проводитися не буде. Google Pay також вимагає додавання особистої банківської карти з підтвердженням права власності та використання реквізитів.

Чи працює в Росії NFC на Xiaomi Band 3

Багатьох власників девайсів і Smart-пристроїв цікавить чи працює в Росії NFC на Xiaomi Band 3? Популярність обумовлена ​​тим, що сьогодні у кожного другого користувача є якийсь Smart-гаджет, який значно полегшує побут і сучасне життя. У випадку з NFC, який стрімко увірвався на ринок технологій, зрозуміло, що його почали впроваджувати в годинник і браслети. Це зручно, адже на касі в супермаркеті не доведеться діставати телефон (з огляду на популярну діагональ екрану, це буде незручно), а досить просто торкнутися терміналу рукою. Компанія Xiaomi вирішила не відставати від трендів, і доповнила лінійку розумних браслетів приголомшливим зразком Mi Band 3 з модулем NFC.

Однак є одна особливість, яка практично відразу розчарувала російських фанатів цієї фірми. NFC NXP PN80T здатний проводити безконтактні транзакції виключно через MiPay і City Bus Card. І є це тільки в 169 містах Китаю. За його межами китайська версія Mi Band 3 виявилася непрацездатною. Всі спроби налагодити Connect браслета з Google були безуспішними. Однак проблему вирішує міжнародна версія пристрою. Global Version Mi Band. Вона отримала підтримку як Google Pay, так і інших альтернативних додатків.

Причини, чому не працює NFC на Xiaomi

Найбільш частою причиною відмови у функціонуванні вважається неправильне налаштування. Якщо ви раніше не користувалися такою технологією, то зростає ризик помилитися в якомусь пункті, і задати не ті параметри роботи.

Друга ситуація. це механічна поломка модуля. Це відбувається через сильного удару, падіння або рекордного перегріву пристрою.

Xiaomi Mi 8 не працює NFC

Якщо на Xiaomi Mi 8 не працює NFC, то спочатку проводимо комплексну настройку модуля:

 • переходите в основні настройки, клікнувши на іконку шестерінки на робочому столі;
 • вибираєте «Інструмент»;
 • переконайтеся, що NFC включений;
 • в рядку «Положенні елемента безпеки» виберіть гаманець НСЕ;
 • відкрийте рядок «Всі програми»;
 • знайдіть Google Пий, і дозвольте йому автоматично запускатися;
 • на NFC включите комунікацію ближнього поля;
 • додатково переконайтеся в тому, що додаток Google Pay збережено як джерело безконтактної оплати.
READ  Як правильно заряджати акумулятор смартфона

Якщо хоча б один з пунктів не виконано, то транзакція проводитися не буде. Google Pay також вимагає додавання особистої банківської карти з підтвердженням права власності та використання реквізитів.

Чи не працює NFC. на Xiaomi фітнес браслеті і телефоні

Xiaomi NFC не працює? Це серйозна проблема, особливо для тих, хто сьогодні звик оплачувати смартфоном, і не носити з собою всюди цілу пачку у вигляді пластикових карт різних банків. Така сучасна технологія з’явилася на ринку відносно недавно, але є вже у всіх моделях середньої і високої цінової категорії. Цей модуль дозволяє не тільки проводити транзакцію за секунду без зайвих натискань, а й швидко передавати файли з одного носія на інший. Але от не всі знають що робити, якщо раптом стався якийсь збій або поломка? Для початку з’ясовуємо причину.

Як вирішувати таку проблему

Якщо у вас не працює NFC, то спочатку діагностуємо чому. Якщо ви тільки придбали апарат, і ще не використали його, то очевидно, що варто розібратися в настройках. Якщо ж ви вже давно використовуєте безконтактну оплату, але він раптово перестав працювати після того, як спостерігався перегрів пристрою або його падіння, то, скоріш за все, виною тому саме механічний вплив. При дотриманні інструкцій, системні параметри можна настроїти самостійно. А от у випадку поломки доведеться йти до профільних майстрам, які мають спеціальне обладнання і навички щодо усунення подібних неполадок.

Xiaomi Mi 6

Якщо ви купуєте смартфон в інтернеті, то не застраховані в тому, що завантажувач буде розблоковано. Це обмежує ряд дій, тому його доведеться самостійно блокувати в домашніх умовах. Любителям кастомних прошивок також варто пам’ятати про те, що не всі компоненти зламаних програм працюють коректно. Тому якщо ви встановлювали неліцензійне прошивку, а скачали її на сторонньому сайті, то не дивуйтеся, що багато дій будуть недоступні. В такому випадку, доведеться робити скасування, і встановлювати ОС з офіційного сайту.

Xiaomi Mi 5

Тут керівництво по налагодженню таке ж, і не забудьте дати доступ програмою на роботу у фоновому режимі. Якщо його не буде, то автоматичні списання будуть недоступні, як і відправка файлів з одного пристрою на інший. Акцентуємо увагу на тому, що якщо у вас вже збережені всі ці пункти, і ви давно використовуєте порт безконтактної оплати, то скиньте всі налаштування і введіть їх заново. Скидання можливо виконати через однойменний пункт в головному керівництві процесами телефону. Перед цим не забудьте синхронізувати свій вміст з хмарою, або копіювати все на флешку.

Такі заходи допоможуть усунути неточності і збої як в роботі апаратної частини, так і в системному сегменті.

Чи працює в Росії NFC на Xiaomi Band 3

Багатьох власників девайсів і Smart-пристроїв цікавить чи працює в Росії NFC на Xiaomi Band 3? Популярність обумовлена ​​тим, що сьогодні у кожного другого користувача є якийсь Smart-гаджет, який значно полегшує побут і сучасне життя. У випадку з NFC, який стрімко увірвався на ринок технологій, зрозуміло, що його почали впроваджувати в годинник і браслети. Це зручно, адже на касі в супермаркеті не доведеться діставати телефон (з огляду на популярну діагональ екрану, це буде незручно), а досить просто торкнутися терміналу рукою. Компанія Xiaomi вирішила не відставати від трендів, і доповнила лінійку розумних браслетів приголомшливим зразком Mi Band 3 з модулем NFC.

Однак є одна особливість, яка практично відразу розчарувала російських фанатів цієї фірми. NFC NXP PN80T здатний проводити безконтактні транзакції виключно через MiPay і City Bus Card. І є це тільки в 169 містах Китаю. За його межами китайська версія Mi Band 3 виявилася непрацездатною. Всі спроби налагодити Connect браслета з Google були безуспішними. Однак проблему вирішує міжнародна версія пристрою. Global Version Mi Band. Вона отримала підтримку як Google Pay, так і інших альтернативних додатків.

Як вирішувати таку проблему

Якщо у вас не працює NFC, то спочатку діагностуємо чому. Якщо ви тільки придбали апарат, і ще не використали його, то очевидно, що варто розібратися в настройках. Якщо ж ви вже давно використовуєте безконтактну оплату, але він раптово перестав працювати після того, як спостерігався перегрів пристрою або його падіння, то, скоріш за все, виною тому саме механічний вплив. При дотриманні інструкцій, системні параметри можна настроїти самостійно. А от у випадку поломки доведеться йти до профільних майстрам, які мають спеціальне обладнання і навички щодо усунення подібних неполадок.

Xiaomi Mi 8 не працює NFC

Якщо на Xiaomi Mi 8 не працює NFC, то спочатку проводимо комплексну настройку модуля:

 • переходите в основні настройки, клікнувши на іконку шестерінки на робочому столі;
 • вибираєте «Інструмент»;
 • переконайтеся, що NFC включений;
 • в рядку «Положенні елемента безпеки» виберіть гаманець НСЕ;
 • відкрийте рядок «Всі програми»;
 • знайдіть Google Пий, і дозвольте йому автоматично запускатися;
 • на NFC включите комунікацію ближнього поля;
 • додатково переконайтеся в тому, що додаток Google Pay збережено як джерело безконтактної оплати.

Якщо хоча б один з пунктів не виконано, то транзакція проводитися не буде. Google Pay також вимагає додавання особистої банківської карти з підтвердженням права власності та використання реквізитів.

Xiaomi Mi 6

Якщо ви купуєте смартфон в інтернеті, то не застраховані в тому, що завантажувач буде розблоковано. Це обмежує ряд дій, тому його доведеться самостійно блокувати в домашніх умовах. Любителям кастомних прошивок також варто пам’ятати про те, що не всі компоненти зламаних програм працюють коректно. Тому якщо ви встановлювали неліцензійне прошивку, а скачали її на сторонньому сайті, то не дивуйтеся, що багато дій будуть недоступні. В такому випадку, доведеться робити скасування, і встановлювати ОС з офіційного сайту.

Xiaomi Mi 5

Тут керівництво по налагодженню таке ж, і не забудьте дати доступ програмою на роботу у фоновому режимі. Якщо його не буде, то автоматичні списання будуть недоступні, як і відправка файлів з одного пристрою на інший. Акцентуємо увагу на тому, що якщо у вас вже збережені всі ці пункти, і ви давно використовуєте порт безконтактної оплати, то скиньте всі налаштування і введіть їх заново. Скидання можливо виконати через однойменний пункт в головному керівництві процесами телефону. Перед цим не забудьте синхронізувати свій вміст з хмарою, або копіювати все на флешку.

Такі заходи допоможуть усунути неточності і збої як в роботі апаратної частини, так і в системному сегменті.

Причини, чому не працює NFC на Xiaomi

Найбільш частою причиною відмови у функціонуванні вважається неправильне налаштування. Якщо ви раніше не користувалися такою технологією, то зростає ризик помилитися в якомусь пункті, і задати не ті параметри роботи.

Друга ситуація. це механічна поломка модуля. Це відбувається через сильного удару, падіння або рекордного перегріву пристрою.

Чи не працює NFC. на Xiaomi фітнес браслеті і телефоні

Xiaomi NFC не працює? Це серйозна проблема, особливо для тих, хто сьогодні звик оплачувати смартфоном, і не носити з собою всюди цілу пачку у вигляді пластикових карт різних банків. Така сучасна технологія з’явилася на ринку відносно недавно, але є вже у всіх моделях середньої і високої цінової категорії. Цей модуль дозволяє не тільки проводити транзакцію за секунду без зайвих натискань, а й швидко передавати файли з одного носія на інший. Але от не всі знають що робити, якщо раптом стався якийсь збій або поломка? Для початку з’ясовуємо причину.

Чи працює в Росії NFC на Xiaomi Band 3

Багатьох власників девайсів і Smart-пристроїв цікавить чи працює в Росії NFC на Xiaomi Band 3? Популярність обумовлена ​​тим, що сьогодні у кожного другого користувача є якийсь Smart-гаджет, який значно полегшує побут і сучасне життя. У випадку з NFC, який стрімко увірвався на ринок технологій, зрозуміло, що його почали впроваджувати в годинник і браслети. Це зручно, адже на касі в супермаркеті не доведеться діставати телефон (з огляду на популярну діагональ екрану, це буде незручно), а досить просто торкнутися терміналу рукою. Компанія Xiaomi вирішила не відставати від трендів, і доповнила лінійку розумних браслетів приголомшливим зразком Mi Band 3 з модулем NFC.

READ  Як перенести дані на новий Xiaomi

Однак є одна особливість, яка практично відразу розчарувала російських фанатів цієї фірми. NFC NXP PN80T здатний проводити безконтактні транзакції виключно через MiPay і City Bus Card. І є це тільки в 169 містах Китаю. За його межами китайська версія Mi Band 3 виявилася непрацездатною. Всі спроби налагодити Connect браслета з Google були безуспішними. Однак проблему вирішує міжнародна версія пристрою. Global Version Mi Band. Вона отримала підтримку як Google Pay, так і інших альтернативних додатків.

Смартфон Xiaomi перестав включатися: чому і що робити

Xiaomi. надійні функціональні смартфони, здатні служити довгий час без поломок. Але буває, що щось йде не так, як хотілося б. Далі ви дізнаєтеся, чому телефон Xiaomi не включається і що робити, щоб повернути його до життя. Завжди робочий варіант. звернення в сервіс, але «першу допомогу» ви можете надати і вдома самі.

Зарядка тривала всю ніч, але включення відсутня

Xiaomi вимкнувся і не включається навіть після нічної зарядки. так, таке буває серед різних моделей. У нормі включення повинно статися через 5-10 хвилин заряду, якщо на ранок не горить лампочка, ймовірно:

 • зламалося зарядний;
 • пошкодився USB шнур;
 • розбовтався роз’єм входу.

Будь-яка з названих причин викликає повну розрядку акумуляторної батареї, настільки глибоку, що навіть після усунення причини телефон зарядити можна не завжди.

Для початку включіть інший адаптер зарядки або встановіть новий шнур. Якщо заряд піде (ви побачите сигнал на екрані), потримайте 15-30 хвилин телефон на зарядці, потім спробуйте включити знову. Швидше за все, апарат запрацює, але на 2-3%, так що почекайте ще. Дочекайтеся завершення циклу зарядки обов’язково.

Якщо проблема залишилася, вирушайте в сервіс. Там проведуть повну діагностику пристрої, ймовірно, замінять роз’єм. Перепайка USB входу. дуже трудомістка операція, для її проведення потрібне спеціальне обладнання (паяльна станція) і досвід проведення таких робіт. Довіряйте проведення робіт фахівцям.

інші способи

Якщо не включається телефон Xiaomi, спробуйте дотримуватися такого алгоритму. Схема проста, ефективна і зазвичай працює. Вона допомагає повернути телефон в робочий стан в половині випадків:

 • Поставте смартфон заряджатися. Ймовірно, чорний екран. наслідок повної розрядки, і ситуація виправиться без зайвих складних дій. Заряджайте не менше години, робіть запуск, затиснувши кнопку включення на кілька секунд і утримуючи її.
 • Якщо нічого не вийшло, перевірте зарядний. можливо, проблема в ньому, і потрібна заміна. Простий спосіб перевірки. з’єднати з пристроєм і подивитися, чи працює вона чи ні. Коли блимає тільки червона індикаторна кнопка, одночасно затисніть регулювальники гучності, дочекайтеся появи вібрації і затисніть Power.
 • Інша схема дій. зняти задню кришку, дістати АКБ. Якщо батарея знімна, все просто, якщо немає, затисніть кнопку включення і утримуйте її до 30 секунд. Допомагає не завжди, але часто. коли проблеми виникли в результаті програмного збою.
 • Наступний етап. запуск режиму Recovery шляхом затиснення Power і гучності вище. Коли на екрані з’явиться картинка, приберіть палець з основною клавіші живлення, продовжуючи утримувати підвищення гучності. Далі вказуйте мову, Тапа вимикання, виконуйте перезавантаження натисканням ребут. Смартфон повинен буде включитися, якщо він справний, і з прошивкою проблем немає. Іноді такий глюк з апаратною частиною не пов’язаний. телефони вимикаються і при нормальному заряді батареї, відмовляючись працювати при включенні з Power.
 • Коли всі дії виконані, але включення не відбулося, зробіть скидання даних в меню Рекавері. Інформація віддалиться, зате смартфон з високою ймовірністю не запрацює. Попередньо зробіть резервні копії. Для скидання вибирайте Wipe Reset, потім пункт Wipe all data і Тапа Yes.
 • Якщо апарат включається, екран горить, але завантаження далі не йде, або телефон відразу вимикається, допоможе перепрошивка. Спробуйте самі перевстановити забезпечення, використовуючи Mi Flash Pro. Після успішного оновлення смартфон повинен буде заробити без збоїв і лагів. Але і ситуації навпаки не рідкість. зникають або збоять старі функції, пристрій сильно гальмує. З бета-тестами подібні неприємності не рідкість, майже завжди допомагає вирішити проблему відкат прошивки.

Іноді Xiaomi при включенні, перезавантаження зависають на фірмовому логотипі. У більшості випадків стан перериває одночасне затискання кнопок регулювання гучності вгору / вниз, а також харчування. Після початку вібрації кнопки потрібно відразу відпустити.

Коли потрібні послуги професіоналів

 • Причини для звернення за професійною допомогою:
 • Гаджет повністю виключився, для входу в рекавери можливості немає.
 • У відключеному стані блимає червона лампочка.
 • Пристрій висне під час завантаження логотипу m.
 • Є ознаки механічних пошкоджень.

Звертайтеся в сервіс в разі залитий, попаданні вологи, падінь з висоти, особливо якщо після цього телефон почав давати збої. Для проведення складного програмного відновлення допомогу професіоналів обов’язкове.

На роботи в авторизованому сервісі вам зобов’язані дати гарантію. Точна вартість сервісу залежить від складності, виду поломки. Фахівець компанії повинен надати розрахунок по всіх роботах.

Трапився програмний збій

Якщо смартфон «подвіс» при неактивному екрані завис і не вимикається, на час вийміть акумулятор. Часто це допомагає, але проблема в тому, що велика частина сучасних смартфонів має монолітну конструкцію. тобто батарею дістати не вийде.

Затисніть клавішу включення секунд на 10. якщо з вбудованим ПО все нормально, телефон завібрує, потім запустить операційну систему. Програмні збої часто виникають на тлі перепрошивки, зробленої не професіоналом. Так що не ризикуйте пристроєм і не ламайте його невмілими діями. Чи не впевнені в своїх силах. звертайтеся в сервісний центр.

Можна ризикнути реанімувати апарат на випадок програмного збою, одночасно затиснувши кнопки харчування і зниження гучності. Якщо все пройде, як потрібно, завантажиться режим Фастбут. на екрані з’явиться заставка. З Фастбута через кнопку «пауер» робіть звичайну завантаження операційної системи. При відсутності спрацьовування можна говорити про пошкодження файлів прошивки (робиться перепрошивка). Іноді допомагає відкат прошивки, який можливий з ROOT правами і без них. Так як існують різні варіанти, ви виберете оптимальний для себе. Маніпуляції непрості, можуть виникати питання. методи:

 • Проінсталюйте стару прошивку MIUI з уже заблочеим раніше загрузчиком. з технічної позиції виконати операцію практично неможливо. Потрібно вайп інфоданних допомогою Рекавері, із заблокованим бутлоадер режим не включається.
 • На Девелоп прошивках відкати можливі, і обмеження за версіями не передбачається. це можуть бути девелоперські, глобал, запасні китайські версії. Чого робити безумовно не варто. так це перестрибувати від глобалкі на девелопер.
 • Завантаження нової прошивки в телефон при черговому оновленні через софт Рекавері також можлива. Включіть в робочому режимі пункт Install update zip, завантажте прошивку і зробіть ребут. Як правило, цих дій достатньо.

Пам’ятайте. якщо є питання, краще поставити їх на форумі або звернутися в сервіс, але не доламують смартфон. Відновлення після самостійних ремонтів бувають дуже дорогими.

Червоний індикатор весь час блимає

Лампочка загоряється і гасне, апарат не включається. Ситуація неприємна, але вирішуване. Самі ви навряд чи щось зробите, вирушайте в сервіс. Миготіння червоного діода вказує на несправності кнопки включення, випадання шлейфів материнської плати через удар, падіння, некоректної роботи контролера харчування. Тут самостійно високі ризики посилити проблему, так що йдіть в сервіс. Самостійна невміла розбирання. прямий шлях до втрати гарантії.

Заходи першої допомоги

Подивимося, що робити, якщо телефон Xiaomi не включається. Порядок дій багато в чому залежить від того, що передувало поломки.

BETATECH.COM.UA 2022