Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Чому не викачує Play маркет Samsung

Table of Contents

Рішення проблеми через Google аккаунт

Помилка завантаження додатків в Play Market також може бути пов’язана з Google аккаунтом, який теж можна почистити від непотрібних даних, слідуючи простим інструкціям:

 • Відкриваємо налаштування пристрою і переходимо в розділ з акаунтами.
 • Вибираємо пункт «Google» і у вікні знаходимо значок кошика і напис «Видалити аккаунт».
 • Видаляємо аккаунт, підтверджуючи дію у спливаючому вікні.
 • Повертаємося в розділ акаунтів і знаходимо кнопку «Додати обліковий запис».
 • Вводимо діючу адресу електронної пошти, номер телефону і пароль.
 • Підтверджуємо кожна дія і приймаємо угоду користувача.
 • Заходимо в Play Market під новою обліковим записом Google і перевіряємо, чи усунуто помилка завантаження програм.

очищення даних

Більш складний спосіб, який, тим не менш, не вимагає особливих знань, якщо виконувати всі пункти покроково:

 • Заходимо в налаштування пристрою Android і знаходимо розділ Додатки.
 • Вибираємо пункт «Google Play Маркет» і переходимо в потрібне меню.
 • Знаходимо розділ “Пам’ять”, натискаємо на даний пункт.
 • Бачимо нове вікно, в якому нас цікавлять кнопки «Очистити дані» і «Очистити кеш». Якщо на пристрої встановлено версія Android нижче, ніж 6.0, всі кнопки будуть зібрані в одному вікні.
 • Скидаємо дані і чистимо кеш по черзі, підтверджуючи кожну дію у спливаючих вікнах.
 • Повертаємося в головне меню, знаходимо пункт «Видалити оновлення» і підтверджуємо дію.
 • Чекаємо, поки система видалить оновлення і самостійно відновить актуальну версію.
 • Перезапускаємо сервіс і перевіряємо, чи працює скачування додатків і програм.

Важливо! Для очищення даних і відновлення правильного видання Play Market на пристрої має бути доступне стабільне інтернет з’єднання.

Google Play не викачувати додатки: як вирішити проблему

Нерідко користувачі Android стикаються з помилкою: додаток Play Market нічого не викачує. просто зависає. У цій статті розглянемо причини, чому не завантажуються додатки з Play Маркета, і підкажемо варіанти вирішення. Ось деякі з них:

Google Play. найпопулярніший сервіс, який публікує новинки додатків. За допомогою “плея” власники Android можуть завантажувати та встановлювати на пристрій різний контент, як то додатки та ігри. Процес завантаження, як правило, не викликає складнощів. Досить знайти потрібну програму, прочитати повідомлення «Очікування скачування» і дочекатися початку завантаження. Якщо через пару хвилин завантаження так і не почалася, саме час вживати заходів.

Скидання налаштувань

Якщо жоден із запропонованих способів не підійшов, а налагодити роботу Play Market все ж потрібно, доводиться скидати настройки пристрою. Зробити це можна через меню Android або за допомогою Recovery.

Зверніть увагу! Скидання налаштувань призведе до видалення файлів на вашому пристрої, тому всю важливу інформацію слід заздалегідь перенести на інший носій.

Таким чином, проблему очікування скачування в Play Market можна вирішити різними методами. Який з них підійде у вашому випадку? Відповісти на це питання заздалегідь навряд чи вийде, тому рекомендуємо починати з простих способів, поступово рухаючись до більш складним, якщо помилка була усунена.

Найпростіші способи

Топ-7 швидких способів виправити Play Маркет, якщо не завантажуються додатки:

 • Ретельно перевірити пристрій на віруси. Інструкція, як видалити вірус програмою Касперський. Крім цього антивіруса, підійде також Malwarebytes (базова версія безкоштовна).
 • Оновити ОС Android до останньої версії, встановити всі необхідні оновлення через налаштування гаджета. Детальна інструкція. тут. Також можна використовувати функцію автоматичного оновлення.
 • Створити новий акаунт в Google і підключити його до телефону замість старої облікового запису (можливо, проблеми з авторизацією або безпекою).
 • Виправити системний глюк, пов’язаний з роботою сервісів Google Play на телефоні. Така помилка дуже часто зустрічається!
 • Завантажити іншу версію програми Play Маркет на Android. Не факт, що оновлення пройде успішно, але спробувати варто.
 • Власникам пристроїв Android, на яких встановлено антивірус, рекомендуємо вимкнути захист. Антивірусна програма може блокувати завантаження додатків і заважати вирішенню проблеми запропонованими нижче способами.
 • З пристроями, на яких встановлено брандмауер, необхідно повторити аналогічну процедуру, відключивши захист.

Якщо на початковому етапі не вдається зрозуміти, чому не скачується додаток з Play Market, можна почати з перезавантаження пристрою. Це найшвидший і легкий варіант, який, не дивлячись на простоту, нерідко допомагає вирішити проблему. Перезавантаження допоможе, якщо в системі стався збій. Те ж саме стосується перезапуску програми Play Market.

Нерідко трапляється так, що очікування скачування в Play Маркеті пов’язано з нестабільним інтернет з’єднанням. У цій ситуації можна виконати наступні дії покроково:

 • Перезавантажити модем wi-fi через кнопку включення.
 • З’єднання з іншою мережею і повторити завантаження програми.
 • Змінити тип підключення з wi-fi на мобільний інтернет або навпаки. При цьому слід врахувати, що скачування програми забирає трафік.

Якщо на пристрої використовується SD карта (і обрана в якості носія для завантаження додатків), це теж може бути причиною виникнення помилки завантаження додатків в Play Market. Існує два способи вирішення проблеми:

 • Перевірити працездатність карти пам’яті на помилки читання, через карт-рідер або за допомогою іншого пристрою.
 • Якщо карта функціонує нормально, можна спробувати тимчасово вийняти її з пристрою і повторити процес завантаження програми або програми. Дивіться, як правильно це зробити.

автоматичне оновлення

Одна з причин, по якій часто не завантажуються додатки, пов’язана з автоматичним оновленням інших програм в Play Market. Щоб вирішити проблему, необхідно виконати наступні дії:

 • Перевірити настройки Google Play. Якщо в розділі «Оновлення додатків» обраний пункт «Завжди» або «Тільки через wi-fi», це може бути причиною виникнення проблем з установкою нових програм.
 • Зайти в Play Market і відкрити меню (три смужки вгорі ліворуч).
 • Знайти вкладку «Мої додатки та ігри» і відкрити її.
 • Подивитися список програм, який з’явився на екрані. Якщо навпаки всіх додатків світиться повідомлення про очікування завантаження, з установкою нових програм доведеться почекати. Другий варіант. примусово завершити оновлення додатків, закривши їх хрестиком.

Зверніть увагу! Якщо в списку додатків Google Play навпроти кожної програми світиться кнопка «Оновити», шукати причину збою завантаження необхідно в іншому місці.

Що таке Google Play?

Зараз безпеку всього ПО перевіряється за допомогою комплексного захисту Google Play Protect. При цьому американська компанія вирішила ще більше підвищити безпеку користувачів, оголосивши про початок співпраці з ESET, Lookout і Zimperium.

Система перевірки додатків складається з двох частин.

Скидання кеша і даних системних додатків, необхідних для скачування

Зайдіть в налаштування. Програми та для всіх додатків, згаданих в попередньому способі (Акаунти Google при наявності, Сервіси Google Play, Диспетчер завантаження і Завантаження), а також для застосування Google Play Маркет очистіть кеш і дані (для деяких з додатків буде доступна тільки очищення кеша). У різних оболонках і версіях Android це робиться злегка по-різному, але на чистій системі потрібно натиснути «Сховище» або «Пам’ять» в інформації про програму, а потім використовувати відповідні кнопки для очищення.

Чи не викачуються програми з Play Маркет на Android

Часта проблема, з якою стикаються власники Android телефонів і планшетів. помилки завантаження програм з Play Market, коли програми з тієї чи іншої причини не завантажуються. При цьому сама проблема може мати різний вигляд: нескінченне очікування скачування, різні коди помилок при отриманні даних з сервера, білий екран в додатку Play Маркет, деякі з цих помилок вже розглядалися на цьому сайті окремо.

READ  Як підключити колонки до комп'ютера без підсилювача

У цій інструкції докладно про те, що робити, якщо не завантажуються додатки з Play Маркет на Android телефон або планшет, щоб виправити ситуацію. У поданій відео інструкції продемонстровані і додаткові методи вирішення проблеми із завантаженням додатків. Примітка: якщо у вас не встановлюються додатки APK, викачані з сторонніх джерел, зайдіть в Настройки. Безпека і включите пункт «Невідомі джерела».

Скидання облікового запису Google

Спробуйте виконати скидання облікового запису Google. Важливо, щоб ви точно знали пароль вашого облікового запису, а при необхідності двофакторної аутентифікації мали можливість підтвердити вхід (так як при використанні цього методу потенційно можуть виникнути проблеми):

 • Зайдіть в Настройки. Акаунти на своєму телефоні Android.
 • Виберіть ваш обліковий запис Google і натисніть «Видалити».
 • Після видалення облікового запису знову додайте його.

Також іноді при спробі завантажити додаток в Play Маркет можна зіткнутися з повідомленням про те, що необхідно увійти в обліковий запис Google навіть за умови, що необхідна обліковий запис вже додана в Настройки. Акаунти (якщо немає. додайте і це вирішить проблему). У цьому випадку часто допомагає спосіб, описаний вище. з використанням завантаження з сайту Google Play через браузер.

Перевірка активності необхідних для роботи Play Маркет додатків

Зайдіть в Настройки. Додатки (або Налаштування. Додатки та повідомлення. Показати всі додатки), включите відображення всіх додатків, включаючи системні (це можна зробити в меню по кнопці з трьома крапками справа вгорі) і переконайтеся, що додатки «Сервіси Google Play», «Диспетчер завантаження» і «Акаунти Google» (цього додатка може не бути в Android 10 і 9) включені.

Якщо якісь з них в списку відключених, натисніть по такого додатку і увімкніть його, натиснувши відповідну кнопку.

Видалення оновлень Google Play Маркет

Спробуйте видалити оновлення програми Google Play Маркет, для чого використовуйте зазначені кроки:

 • Зайдіть в Настройки. Додатки або Настройки. Додатки та повідомлення. Показати всі додатки.
 • Натисніть по Google Play Маркет в списку.
 • Натисніть “Відключити” і підтвердіть відключення додатки.
 • На запит установки вихідної версії додатка натисніть «Ок» для видалення оновлень.
 • Після цього знову увімкніть додаток Play Маркет і повторіть спробу завантаження програм.

Як виправити проблеми зі скачуванням додатків Play Маркет. перші кроки

Для початку про найперших, простих і основні кроки, які слід зробити при виникненні проблем із завантаженням додатків на Android.

 • Перевірте, чи працює інтернет в принципі (наприклад, відкривши будь-яку сторінку в браузері, бажано з протоколом https, так як помилки при установці захищених з’єднань ведуть і до проблем із завантаженням додатків). При наявності помилок з відкриттям сторінок, вирішувати слід саме цю проблему.
 • Перевірте, чи виникає проблема і при скачуванні по 3G / LTE і по Wi-FI: якщо при одному з типів з’єднання все проходить успішно, можливо, проблема в налаштуваннях роутера або з боку провайдера. Також, теоретично, додатки можуть не скачиваться в соціальних мережах Wi-Fi.
 • Зайдіть в Настройки. Дата і час (або Налаштування. Система. Дата і час) і переконайтеся, що дата, час і часовий пояс виставлені вірно, в ідеалі, виставити «Дата і час мережі» і «Часовий пояс мережі», проте, якщо при даних опціях час виявляється невірним, вимкніть ці пункти і встановіть дату і час вручну.
 • Спробуйте просту перезавантаження вашого пристрою Android, іноді це вирішує проблему: натисніть і утримуйте кнопку включення, поки не з’явиться меню і виберіть пункт «Перезапуск» (при його відсутності. Відключити живлення, а потім знову включити).
 • Якщо просте перезавантаження не допомогла, перезавантажте ваш телефон в безпечному режимі: для цього натисніть і утримуйте кнопку вимикання, а коли з’явиться меню з кнопкою «Вимкнути» натисніть і утримуйте її. Ви отримаєте пропозицію перезавантаження Android в безпечному режимі. Якщо в безпечному режимі додатки почали скачиваться, то по всій видимості причиною проблеми є сторонні додатки на телефоні, серед частих кандидатів: антивіруси, утиліти для очищення пам’яті, сервіси VPN і проксі. Спробуйте відключити або видалити такі програми та вже в звичайному режимі перевірити роботу Play Маркет (для переходу в звичайний режим просто перезавантажте пристрій).
 • Зайдіть в Настройки. Додатки (або Налаштування. Додатки та повідомлення. Показати всі додатки) і в меню справа вгорі натисніть «Скинути настройки додатків». Підтвердіть скидання, а потім знову перевірте, викачуються чи додатка. Ваші дані залишаться на місці, скинуться лише дозволу і обмеження додатків.
 • Якщо у вас заповнена внутрішня пам‘ять Android, спробуйте видалити непотрібні ігри або програми, які займають багато місця.

Ще один дуже простий метод, який у багатьох спрацьовує при розглянутої проблеми:

 • Закрийте програму Play Маркет. У браузері вашого Android смартфона або планшета зайдіть на сайт https://play.google.com/store (при цьому в браузері потрібно бути авторизованим в сервісах Google з тієї ж обліковим записом, що використовується на телефоні). У меню на сайті виберіть «Додатки».
 • Виберіть будь-який додаток і натисніть кнопку «Встановити» (якщо ви не були авторизовані, спочатку відбудеться авторизація). Виберіть пристрій, куди потрібно встановити додаток. Вас повідомлять, що додаток скоро буде встановлено.
 • Зачекайте, поки програма не встановиться. Якщо воно встановилося, знову запустіть Play Маркет і можливо з цього моменту він буде працювати як раніше.

Це те, що стосується найпростіших методів виправити проблему, далі про іноді більш складних в реалізації діях.

Поширені помилки Play Маркет з додатковими способами виправити проблеми

Є деякі, найбільш типові помилки, що виникають при скачуванні додатків на Android, за якими на цьому сайті є окремі інструкції. Якщо у вас виникла одна з цих помилок, можливо, рішення знайдеться в них:

Додатково, зазначу, що трапляється, що проблема не на вашому пристрої, а з боку самого Google Play (вірна ознака. додатки не завантажуються не тільки у вас, але і на інших телефонах з інших мереж). У такій ситуації зазвичай досить дочекатися їх вирішення з боку Google. Перевірити статус роботи Google Play можна тут: https://downdetector.ru/ne-rabotaet/google-play/

Ще один варіант. стара версія Android, для якої Google припинив підтримку Play Маркет або використання не сертифікованих пристроїв (часто. китайських телефонів) і емуляторів Android. У цій ситуації можна завантажувати додатки іншими методами, тут допоможе інструкція Як завантажити APK додатків Android.

Сподіваюся, один з варіантів виправити проблему виявиться корисним у вашому випадку. Якщо ж ні. спробуйте детально описати, як саме вона проявляється, повідомляється чи про якісь помилки і інші деталі в коментарях, можливо, мені вдасться допомогти.

перезавантаження пристрою

Як би це наївно не звучало, але перезавантаження пристрою допомагає в більшості випадків при виникненні багатьох помилок. З урахуванням того що це найменш геморойних спосіб. насамперед спробуйте перезавантажитися.

Затисніть кнопку блокування вашого пристрою і натисніть «Перезавантаження».

Зовсім нічого не скачується або файли не завантажуються повністю

Якщо ви поняття не маєте про причини виникнення вашої проблеми, має сенс лікувати ваш пристрій методом тику перебираючи всі способи поспіль. Як вже було сказано, помилок дуже багато, але швидко пройшовшись по списку певних махінацій ми ліквідуємо всі можливі. Щоб зайвий раз не стрясати повітря, будемо йти по шляху найменшого опору і найрадикальніші або рідко допомагають способи залишимо наостанок.

Якщо ви житель Криму або перебуваєте в будь-якому іншому місці, які не потрапляють під обслуговування Google. можете відразу переходити до розділу: «VPN або що робити якщо не завантажуються деякі додатки».

Чому при завантаженні файлів виникають проблеми

Насправді помилок не так вже й багато, а самі розробники прекрасно інформовані про них. Але, на жаль, повне їх усунення на корені має на увазі під собою титанічну працю, який, швидше за все, спричинить за собою вдвічі більшу кількість багів. Тому на допомогу користувачам приходять інструкції по самостійному усуненню всіх проблем.

Чому не завантажуються додатки з Play Market на Android

Незважаючи на постійні оновлення, Play Market був і залишається далеко не досконалим додатком, яке рясніє великою кількістю помилок і багів. Іноді вони викликаються помилками самих користувачів, а іноді спільною діяльністю розробників Google і китайських виробників мобільних пристроїв. У будь-якому випадку мало хто стикався з ідеально працюють пристроєм на базі Android, а необхідність лікування Play Маркет виникає найчастіше. Далі ми докладно розберемо, чому додатки і игри не завантажуються взагалі або завантажуються не повністю.

READ  Як встановити GTA на Android

Установка дати і часу

Якщо дата і час встановлені неправильно, інтернет не повинен працювати і зовсім, але Play Market додаток кілька особливу і володіє своїм уявленням про пунктуальності.

  Зайдіть в налаштування Android і відкрийте вкладку «Дата і час» в розділі «Система».

Перезапуск облікового запису Google

Що ж, якщо ви дісталися сюди, то приготуйтеся до додавання нового облікового запису Google. Play-маркет працює під обліковим записом гугла, вона ж. Пошта. Спробуємо «перебудувати» аккаунт, є два варіанти: видалити акаунт з телефону і знову його додати, або додати ще один новий. Рекомендую другий спосіб, якщо у вас є ще один логін і пароль від пошти Google, або ви не проти пройти процедуру реєстрації.

 • Заходимо в «Налаштування» Android-смартфона і знаходимо розділ «Акаунти»
 • В акаунтах натискаємо «Додати» і слідуємо вказівкам майстра;
 • Якщо яку іншу пошту немає, то видаляємо поточний аккаунт гугла і знову додаємо його ж (перший випадок).

Якщо на новому акаунті все запрацювало, то пробуємо видалити старий акаунт і додати його знову, щоб в системі залишився один акаунт, тому що до нього прив’язуються всі ваші налаштування і контакти. Поясню чому не потрібно намагатися відразу видаляти поточний акк: є ймовірність, що деякі настройки зіб’ються, а якщо зміна аккаунта не допоможе, то експериментуючи з новим акком, ми повністю збережемо поточний стан пристрою.

Проблеми з обліковим записом Google

Якщо, завершивши очищення оновлень в сервісах Google, ваш Play Market функціонує несправне. варто запустити знову облікового запису Google. Дотримуйтесь такому порядку дій:

 • зайшовши в настройки Google, видаліть свій аккаунт.
 • перезавантажте телефон.
 • Знову увійдіть на свою сторінку в сервісі.

Працездатність Play Маркета буде відновлена. Це спосіб, який допоможе швидко усунути незручності.

Samsung не викачує додатки з Play маркету

Хочеться дати по рукам розробникам з гугла, коли базові речі не можуть працювати нормально. Періодично стикаюся з проблемою, коли не можу завантажити додаток і гри в Play Market. Довго, нескінченно висить повідомлення «Очікування скачування». при цьому ніяких помилок не видає, що ще більше дратує, і не зрозуміло що робити. Хоча, коли не вистачає пам’яті, то Play маркет явно про це говорить і пропонує варіанти очищення пам’яті!

Іноді допомагає просто «Скасування» і повторна спроба установки програми з третьої спроби, іноді може допомогти перезавантаження смартфона. Ясно-зрозуміло, що якщо інтернет поганий, то теж не варто розраховувати на стабільну роботу. Але хочеться детально розібратися як вирішити проблему щоб не потрапити в халепу, коли, наприклад, потрібно терміново забронювати готель, а програма не встановлюється.

play market не работает что делать ошибка приложения плей маркет samsung плей маркет не работает

Доступ для Диспетчера завантажень

Йдемо в «Налаштування. Бездротові мережі. Статистика трафіку. Доступ в мережу. Системні ». потрібно поставити галку на “Диспетчер завантаження»:

До того як міняти установки Google play. обов’язково перевірте системні настройки. Першопричина може перебувати саме в неправильній дату і час. Варто подивитися, активний акаунт Google чи ні. Такі, дрібні, на перший погляд, деталі сильно перешкоджають нормальному процесу скачування.

Намагайтеся реально оцінювати ситуацію з усіх боків. Раптом жоден з методів вирішення виниклої проблеми не дало результат. викличте спеціаліста сервісного центру для отримання кваліфікованої допомоги.

Перевірка правильності відображення дати і часу на телефоні

У рідкісних випадках скачування додатків з Play Маркета перешкоджають неправильні настройки дати та часу. Необхідно впевнитися, що ці параметри виставлені вірно. Некоректна дата унеможливлює завантаження програм, оновлюються в реальному часі і запитують доступ до подібного роду налаштувань.

Не скачиваются приложения из PLAY MARKET

 • Увійти в «Налаштування» телефону. У розділі «Система» знайти пункт «Дата і час» і відкрити підміню.
 • Розпочати автоматичне настроювання дати та часу або відредагувати параметри вручну, якщо функція працює з помилками.

На замітку: якщо у вас або у ваших близьких є проблеми із зором, дізнайтеся більше про сервіс Talkback на Android, який допомагає користуватися смартфоном.

Установка APK-файлу

Більшості користувачів Android відомо про те, що ця операційна система підтримує установку додатків зі сторонніх джерел. Все що для цього потрібно. відшукати на просторах інтернету виконуваний файл, завантажити його на пристрій, запустити і інсталювати, попередньо надавши необхідні дозволи. Ознайомитися з тим, як цей метод працює, можна в окремій статті на нашому сайті, ми ж коротко розглянемо один з можливих прикладів.

Існує досить багато сайтів, на яких можна скачати АПК-файли, і найвідомішим з них є APKMirror. Є також спеціалізовані веб-ресурси, що дозволяють «витягти» виконуваний файл програми прямо з Play Маркета. Посилання на один з них дана нижче, про нього і розповімо.

  Запустіть на своєму смартфоні Play Маркет і перейдіть в ньому на сторінку додатка, яке потрібно оновити. Для цього можна скористатися пошуком або пройти по шляху «Меню». «Мої додатки та ігри». «Встановлені».

Опинившись на сторінці з описом, перегорніть її вниз до кнопки «Поділитися». натисніть її.

У вікні знайдіть пункт «Копіювати» або ( «Копіювати посилання») і виберіть його. Посилання на додаток буде скопійована в буфер обміну.

Тепер, використовуючи мобільний браузер, переходите по наведеної вище посиланням на сторінку веб-сервісу, що надає можливість скачування АПК. Вставте скопійований URL-адресу (довгий тап. вибір пункту «Вставити») в пошуковий рядок і натисніть на кнопку «Generate Download Link».

Можливо, буде потрібно почекати деякий час (до 3 хвилин), поки веб-сервіс згенерує посилання для завантаження APK-файлу. Після її створення натисніть по зеленій кнопці «Click here to download».

У браузері з’явиться вікно з попередженням про те, що скачуваний файл може нашкодити вашому пристрою. У ньому просто натисніть «ОК», після чого почнеться процес завантаження.

По його завершенню натисніть «Відкрити» в який з’явився повідомленні, або перейдіть в «дорослих» смартфона, або відкрийте цю папку з шторки, де буде «висіти» повідомлення. Запустіть завантажений файл, тапнув по ньому.

Якщо раніше ви не встановлювали додатки зі сторонніх джерел, буде потрібно дати дозвіл на виконання цієї процедури.

Залежно від версії Android, це можна буде зробити у спливаючому вікні або в «Налаштуваннях» в розділі «Безпека» або «Політика конфіденційності». В кожному окремому випадку, перейти до необхідним параметрам ви зможете прямо з вікна установки.

Надавши дозвіл на інсталяцію, натисніть кнопку «Встановити» і дочекайтеся завершення процесу.

 • Нова версія програми буде встановлена ​​поверх старої, отже, таким чином ми його примусово оновили.
 • Примітка: За допомогою вищеописаного методу не вийде оновити платне додаток, так як сервіс APK Downloader просто не зможе його завантажити.

  Такий підхід до вирішення проблеми апдейта додатків в Play Market можна назвати самим зручним і простим. Зате в тих рідкісних випадках, коли встановити оновлення ніяк інакше не виходить, цей метод явно буде корисний і ефективний.

  Альтернативні варіанти вирішення цієї проблеми

  Кожна з описаних вище причин виникнення проблеми з оновленням додатків має свій, часто ефективний варіант рішення. Виняток. застаріла версія Android, підвищити яку можливо не завжди. Нижче ми розповімо про те, що робити, якщо додатки в Play Маркеті так і не почали оновлюватися після виконання описаних вище дій. Крім того, ця інформація буде корисна і для користувачів, які з тих чи інших причин не захотіли шукати винуватця проблеми, розбиратися в ній і усувати.

  Скидання пристрою до заводських налаштувань

  Останнє, що можна порекомендувати в тих випадках, коли не виходить усунути будь-яку проблему в роботі смартфона або планшета на Android, це виконати його скидання до заводських налаштувань. Таким чином ви повернете мобільний пристрій в стан «з коробки», коли воно працювало швидко і стабільно. Істотний недолік цієї дії полягає в тому, що всі призначені для користувача дані, файли, встановлені програми та ігри будуть видалені, тому рекомендуємо заздалегідь зробити резервну копію.

  Що ж стосується безпосередньо розглянутої нами в цій статті проблеми. неможливості поновлення додатків. до скидання справа навряд чи дійде. Так, якщо не допомогли способи, описані в першій частині статті (що малоймовірно), то один з двох вищеописаних вже точно допоможе не позбутися, а просто обійти цю проблему стороною, забувши про її існування. Рекомендувати повне скидання можна лише в тому випадку, коли крім відсутності можливості встановити апдейт, в роботі операційної системи і / або пристрою присутні і інші проблеми.

  READ  Чому не скидаються фото з iPhone

  Дані і кеш системних додатків

  Play Маркет, як серце операційної системи, за час активного використання накопичує різні сміттєві дані і кеш, що заважає його стабільній роботі. Це ж відбувається і з Сервісами Google Play, необхідними для нормального функціонування фірмового програмного забезпечення від Google. Цілком можливо, проблема з оновленням додатків виникає саме тому, що згадані нами системними кошти занадто «засмічені». В такому випадку наша з вами завдання. очистити цей софт від сміття і скинути його.

   В «Налаштуваннях» мобільного пристрою переходимо до розділу «Додатки». Далі йдемо до списку всіх встановлених додатків, тапнув по відповідному пункту або, наприклад, перейшовши у вкладку «Системні» (все залежить від версії Android).

  У загальному переліку знаходимо Play Маркет і тиснемо по його найменуванню, щоб перейти на сторінку параметрів.

  Опинившись там, відкриваємо розділ «Сховище» і в ньому по черзі тиснемо на кнопки «Очистити кеш» і «Стерти дані». У другому випадку може знадобитися підтвердження.

  Примітка: На різних версіях Android розташування згаданих вище елементів може відрізнятися. Наприклад, кнопки для очищення даних можуть розташовуватися не горизонтально, поруч один з одним, а вертикально, в розділах з назвою «Кеш» і «Пам’ять». У будь-якому випадку шукайте те, що ідентично за змістом.

  Тепер знову повертаємося до списку всіх встановлених додатків і знаходимо там Сервіси Google Play. Тапа по його найменуванню для переходу на сторінку параметрів.

  Як і у випадку з Маркетом, відкриваємо «Сховище», спочатку тиснемо «Очистити кеш», а потім по сусідній кнопці. «Управління місцем».

  На сторінці «Зберігання даних» натискаємо по розташованої внизу кнопці «Видалити всі дані», підтверджуємо свої наміри і повертаємося на сторінку основних параметрів Сервісів Google Play.

  Тут Тапа по розташованим у все тому ж кутку кнопці у вигляді трикрапки і вибираємо пункт «Видалити оновлення».

  чому, викачує, play, маркет

  Виходимо з налаштувань на головний екран пристрою і виконуємо його перезавантаження. Для цього утримуємо кнопку живлення, а потім вибираємо пункт «Перезавантаження» у вікні.

 • Після запуску операційної системи відкриваємо Play Маркет, де буде потрібно повторно прийняти погодитися з умовами ліцензійної угоди Google. Зробіть це і спробуйте оновити додаток. з великою часткою ймовірності проблема буде усунена.
 • Примусова очищення даних і видалення оновлень Play Маркета і Сервісів Google Play. ефективний засіб боротьби з більшістю подібних помилок. Якщо ж ця дія не допомогло вам оновити додаток, ознайомтеся з наступними рішеннями.

  Чому не оновлюються додатки в Play Маркеті

  Причин, за якими виникає озвучена нами проблема, існує чимало, і по кожній з них ми пройдемося нижче, звичайно ж, привівши ефективні методи вирішення. Якщо ж додатка, які ви хочете оновити, просто чекають скачування, ознайомтеся з наступним матеріалом:

  Усунення проблем з оновленням додатків в Play Маркеті

  Активні користувачі ОС Android встановлюють на свої мобільні пристрої досить багато різних додатків. Для того щоб кожне з них працювало стабільно і без помилок, а також обростала новими функціями і можливостями, розробники регулярно випускають оновлення. Але що робити в разі, коли встановлений через Play Market додаток не хоче оновлюватися? Відповідь на це питання буде дано в нашій сьогоднішній статті.

  Проблеми з картою пам’яті

  Внутрішню пам’ять більшості сучасних смартфонів можна розширити за рахунок установки в них карти пам’яті. При цьому сама операційна система Android дозволяє використовувати такий накопичувач не тільки для зберігання даних, але і для установки додатків та ігор. В такому випадку певна частина системних файлів записується на microSD-карту і, при наявності різного роду проблем в роботі останньої, поновлення того чи іншого ПО можуть просто не встановлюватися.

  Перевірити, чи дійсно винуватцем розглянутої нами проблеми є карта пам’яті, можна кількома способами. Розглянемо по порядку кожен з них.

  чому, викачує, play, маркет

  переміщення додатків

  Для початку спробуємо перемістити додатки, встановлені на SD-карту, в свою пам’ять пристрою. Зробити це можна буквально в кілька натискань по екрану.

   Будь-яким зручним способом зайдіть в «Налаштування» свого смартфона або планшета і знайдіть там розділ «Додатки» (може називатися «Програми та повідомлення»). Перейдіть в нього.

  Відкрийте перелік всіх встановлених на пристрої програм. На різних версіях операційної системи і / або фірмової оболонки робиться це по-різному. Можливі варіанти. вкладка «Встановлені» або пункт «Показати всі додатки», або щось ще близьке за змістом.

  Перейшовши в необхідний розділ, відшукайте то (або ті) програму, що не вдається оновити, і тапніте по його найменуванню.

  Опинившись на сторінці його параметрів, перейдіть до пункту «Сховище» (або інше схоже за змістом назва).

 • Виберіть пункт «Перемістити» або змініть значення «Зовнішній накопичувач» на «Внутрішній» (знову ж, назва елементів може трохи відрізнятися і залежить від конкретних версій ОС).
 • Перемістивши неоновлювані додаток в пам’ять пристрою, вийдіть з налаштувань і запустіть Play Маркет. Спробуйте виконати процедуру поновлення.
 • У багатьох випадках таке просте рішення допомагає, якщо винуватцем виступала SD-карта. Якщо ж переміщення не усунуло проблему з оновленням додатків, спробуйте скористатися наступним методом.

  Як вийняти картку пам’яті

  Більш ефективним рішенням, в порівнянні з попереднім, є тимчасове відключення зовнішнього накопичувача. Робиться це в такий спосіб:

   Відкриваємо «Налаштування» пристрою і знаходимо там розділ «Пам’ять» або «Сховище».

  Опинившись в ньому, Тапа по пункту «вважав за краще місце установки» (або щось близьке за змістом), вибираємо «Системна пам’ять» (або «Внутрішній накопичувач») і підтверджуємо свій вибір. Як варіант, можна вибрати останній пункт. «За вибором системи».

  Після цього повертаємося до основного розділу «Пам’ять», знаходимо там нашу SD-карту, натискаємо по зазначеній на зображенні нижче іконці і, якщо буде потрібно, підтверджуємо відключення зовнішнього накопичувача.

  Карта пам’яті буде залучена, при бажанні її можна витягнути зі смартфона або планшета, хоча це і не обов’язково.

  Тепер виходимо з «Настройок» і запускаємо Play Маркет, пробуємо оновити проблемні додатки.

  Якщо апдейт буде встановлено, можна сміливо ставити діагноз. причина проблеми полягає в використовуваної microSD. В такому випадку картку слід замінити на працездатний аналог, але для початку можна перевірити її на помилки, відформатувати. Дізнатися про те, як це зробити, можна на нашому сайті:

  Після вдалої установки оновлень і перевірки працездатності SD-карти, в разі справності, можна знову її підключити. Робиться це в порядку, зворотному описаного вище: «Налаштування». «Пам’ять» (або «Сховище»). тап по зовнішньому накопичувачу. «Підключити». Потім, підключивши карту пам’яті, в тих же налаштуваннях сховища встановлюєте її в якості пам’яті за замовчуванням (якщо це потрібно).

  Якщо жоден із способів, описаних в рамках цієї і попередньої причини, не допоміг усунути проблему з установкою апдейтів, значить, винуватця потрібно шукати не в пристрої зберігання даних, а безпосередньо в операційній системі.

  Что Делать, Если Не Работает Play Market Google, Не Работает Плей Маркет На Андроиде. ЧТО ДЕЛАТЬ?

  Перевірка інтернет-з’єднання і налаштувань

  Перш ніж ми приступимо до пошуку причин, по яких не оновлюються додатки на Android-пристрої, настійно рекомендуємо виконати наступне:

   Перевірити, чи включений інтернет на смартфоні або планшеті, а також переконатися в тому, що він працює стабільно і видає достатню швидкість.

  Детальніше: Як включити 3G / 4G на Android-устройствеКак підвищити швидкість інтернет-з’єднання
  Переконатися в тому, що в Play Маркеті включена функція автоматичного оновлення програм і що вона активована саме для того типу інтернет-з’єднання, яке ви використовуєте в даний момент.

  Якщо ж з якістю і швидкістю інтернету на смартфоні або планшеті у вас все добре, а в Магазині додатків включена функція автоматичного оновлення, можна сміливо переходити до пошуку причин проблеми і варіантів її усунення.

  BETATECH.COM.UA 2022