Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Чому телевізор показує чорно біле зображення

Table of Contents

Проблеми з настройками прийому сигналу

У країнах моделях телевізорів помилка у виборі режиму PAL і SECAM дуже часто призводила до того, що кольорове зображення ставало чорно-білим. Також цей ефект виникав при ослабленні сигналу антени або збої в налаштуванні самих каналів.

Ймовірні причини несправності і їх усунення

Коли в телевізорі зникає кольоровість, то причин такої поведінки може бути кілька. Деякі з них користувач може усунути самостійно, шляхом виконання простих маніпуляцій і зміни налаштувань. Однак є серед них і такі поломки, виправлення яких вимагає участі фахівця і застосування особливого інструмента.

ремонт

Для виправлення такого дефекту необхідно:

 • скористатися спеціальною кнопкою або функцією дня твори розмагнічування;
 • можна спробувати вимкнути і знову включити телевізор;
 • прибрати на певну відстань всі побутові прилади, здатні генерувати магнітне поле;
 • викликати майстра, який за допомогою спеціального приладів зробить розмагнічування.

ремонт

Виправити подібний дефект можна трьома способами:

 • провести оновлення з офіційного сайту компанії виробника, шляхом підключення телевізора до Інтернету;
 • скачати прошивку на флешку і зробити установку з неї;
 • викликати майстра, який прошиє телевізор за допомогою спеціального обладнання і програм.

Проблеми з настройками телевізора

У деяких випадках подібна поведінка телевізора викликано збоєм налаштувань. Зазвичай при появі чорно-білого зображення це рідкість, але зустрічаються і такі випадки, особливо якщо в настройках існує подібна опція перемикання.

Чому кольоровий телевізор став показувати чорно-білим?

Сучасні телевізори відрізняються від моделей минулого якістю зображення і передачі кольору. Такі компанії як LG, Samsung, Sony, Philips і ін. Постійно розробляють нові формати відображення і вимагають власників їх техніки безліччю фарб і їх реалізмом. Тому, коли з’являється пошкодження, пов’язана з переходом на чорно-білий, то людина сприймає її особливо гостро, відчуваючи своєрідну деградацію техніки.

Сильні магнітні поля інших приладів

Якщо у вас телевізор кінескопа, то потускнение або повне зникнення квітів може бути викликано тривалим процесом впливу сильного магнітного поля. Плазмові та РК моделі подібного дефекту не схильні до. Також подібна поведінка може викликатися неправильною роботою або повної поломкою розмагнічування, але пристрої на трубці кінескопа.

Перевірка підключення

Деякі моделі, особливо це стосується Samsung і Philips, не дають можливості безпосередньо підключити Т2 тюнер до телевізора «тюльпанами» (до слова, «тюльпани». це кабель RCA), оскільки в них відсутній роз’єм RCA. При цьому нерідко присутній компонентний роз’єм. При підключенні жовтого кабелю в зелений вхід (отвір знаходиться позаду телевізора) вийде монохромне зображення.

чому, телевізор, показ, чорно

Як наслідок проблеми. неправильне підключення кабелю. Для передачі відео є стандартне проведення жовтого кольору, а для відеосигналу позаду телевізора три кабелю: жовтий, синій і червоний. У сучасних моделях телевізорів зелений компонентний роз’єм являє собою жовтий гурток. Можна спробувати налаштувати зображення шляхом правильного підключення RCA-кабелю.

причини несправності

Мало кого втішає той факт, що чорно-біле зображення зараз в моді. Якщо кольоровий екран став монохромним, доведеться пробувати різні способи, тому що варіантів проблеми може бути багато:

READ  Як налаштувати телевізор sony

Черно белое изображение спутникового тюнера

 • скидання налаштувань;
 • неякісний сигнал;
 • електромагнітні перешкоди;
 • дефекти в прошивці;
 • несправність плати колірної передачі.

Для кожної проблеми існують свої шляхи вирішення. Якщо відбулося скидання налаштувань і передача кольору відсутня тільки на якомусь певному каналі, зображення стає монохромним. Проблему можна вирішити простіше простого за допомогою пульта. Якщо справа не в цьому, то це відразу буде зрозуміло, тому що після виставлення кольоровості в меню повинна відразу відновитися кольору.

Тёмное изображение / Нет подсветки на телевизоре BBK 32LEM-3081/T2C (РЕМОНТ)

Порада! Деяким допомагає включення автонастроек. спробуйте.

Телевізор показує чорно-біле зображення: причини і виправлення неполадки

Телевізор. важливий атрибут будь-якого інтер’єру. Іноді з телевізором можуть виникнути неполадки, наприклад, кольоровий починає показувати в чорно-білому кольорі. Спробуємо розібратися самостійно в причинах такої неполадки і як її усунути.

як полагодити

Кожну проблему потрібно розглядати окремо. Найпоширенішою може бути скидання налаштувань. Тоді потрібно просто зайти в меню і налаштувати кольоровість. Якщо причина в несправності антени, то проблема може бути в тому, що штекер вставлений наполовину (не до кінця) або якісь неполадки з антеною. Спочатку можна перевірити штекер.

Якщо антена знаходиться в приміщенні, то можна її покриття, спробувати переставити з одного місця на інше, щоб відшукати кращу точку прийняття сигналу.

Якщо антена знаходиться на вулиці, то велика ймовірність її поломки. через сильний вітер вона могла зміститися або пошкодитися. Крім цього, несправний тюнер може давати неякісний сигнал, в цьому випадку можна зробити тільки одне. відремонтувати пристрій.

Проблема сучасних телевізорів може критися і в прошивці. Якщо в напрузі відбувся стрибок або трапилося коротке замикання, прошивка стає дефектною. У цьому випадку, щоб виправити проблему, можна підключити телевізор до інтернету, зайти на офіційний сайт виробника і завантажити звідти поновлення. Якщо це не допомогло. єдине, що можна зробити, звернутися до майстра.

Чорно-білим екран стає, коли на телевізор впливають електромагнітні поля будь-якого поряд знаходиться приладу. Щоб вирішити проблему, по-перше, потрібно подалі його прибрати. Далі потрібно відключити TV на якийсь час, а потім знову включити його. Якщо все марно, то можна пошукати кнопку розмагнічування (знаходиться на корпусі) і натиснути її.

Черно-белое изображение на ТВ, при подключении приставки DVB-T2. Одна из причин, решение.

Для довідки! Якщо проблема в несправності плати цветовоспроизведения, то поломку під силу виправити тільки майстру. У цьому випадку необхідна заміна деталі.

В першу чергу, коли телевізор став показувати чорно-білим, необхідно перевірити дроти на наявність або відсутність пошкоджень. Найефективніший спосіб. це змінити старий шнур на сучасний. У разі якщо жоден із способів не допоміг. можна спробувати скинути налаштування приставки і повернутися до заводських. Головне. не засмучуватися, навіть якщо ви самі не впораєтеся з проблемою, майстри сервісного центру з радістю вам допоможуть.

Як налаштувати цифровий приймач Denn DDT111, дивіться далі.

Чому деякі канали стали чорно-білими

Поява деяких чорно-білих каналів в телевізорі вказує на застаріле програмне забезпечення. Людський фактор тут фактично не має ніякого значення, крім того, що Ви можете забути про оновлення прошивки. Сучасне обладнання саме знаходить джерело проблеми і пропонує користувачеві оновитися. Від Вас потрібно тільки натиснути «ОК» і почекати деякий час.

Більш застаріле обладнання самостійно не оновлюється. Буде потрібно самим шукати необхідне програмне забезпечення в інтернеті, завантажувати його на флеш-накопичувач і актуалізувати вручну.

Телевізор показує чорно-білим, а був кольоровим

Якщо телевізор показує чорно-білим, причин може бути кілька, від неправильних налаштувань до серйозних збоїв у функціонуванні техніки.

Спочатку, коли телевізор став чорно-білим, потрібно перевірити налаштування кольору. Вимкнення кольорових відтінків призводить до такого ефекту.

Чорно-білі канали в телевізорі з’являються і при помилковому підключенні, відходження штекерів, несправності в передачі сигналу з антени.

READ  Як підключити розумну колонку до телевізора

Кінескопні, ЖК і плазмові пристрої передають кольору по-різному. Але поява такої проблеми притаманне кожній приладу, незалежно від рівня його сучасності. Жоден бренд або модель не застраховані від зникнення кольорових відтінків, будь то старенький LG або ультрасучасний Samsung.

Наша компанія швидко справляється з неполадками передачі тонів і повертає барвистість зображення. Зателефонувати нам можна за телефоном 8 (495) 228-42-94 з 8:00 до 22:00. Також для зручності користувачів введена функція оформлення заявки онлайн в будь-який час доби.

Є питання? Зателефонуйте нам: 8 (495) 228-42-94 або Замовте консультацію

Новий телевізор став показувати чорно-біле зображення

Коли новий телевізор показує чорно-білим, в першу чергу, рекомендується звернутися в гарантійний сервісний центр (якщо пристрій купувалося у офіційних дистриб’юторів). Вони відповідно до договору купівлі-продажу зобов’язані вирішити проблему, замінити зламані на оригінальні запчастини, взяті з власного складу, або повністю змінити техніку.

Екран нового телевізора показує некоректно, якщо невірно зробити підключення. Кольори штекерів відповідають своєму призначенню:

 • Червоні, білі. моно і стерео аудіо (всі звукові доріжки).
 • Жовтий. композитний сигнал аналогового відео (подача картинки без звуку). У стандартному режимі приймає і передає відеосигнали стандартів PAL, SECAM і NTSC. Кольори передаються спільно, відходження вилки повністю прибирає кольоровість.
 • Зелений, синій. компонентні сигнали відео. Передаються без звуку (підключається окремо), і подають окремо (на відміну від попереднього варіанту). Відходження вилки розетки характеризується частковою і одиничної втратою.

Заводський брак теж стає причиною появи чорно-білих кадрів.

Самостійна діагностика і ремонт

Якщо телевізор став чорно-білим, треба перевірити передачу кольору в меню за допомогою ПУ. Такий підхід є логічним, якщо всі канали показують однаково. Коли тільки один з них позбавлений кольоровості, то справа не в Вашій техніці. Необхідно зателефонувати оператору компанії, що надає телебачення, щоб вони налагодили нормальну роботу передачі.

Також слід перевірити антену. Її сигнал пошкоджується в багатьох випадках:

 • порваний або частково оголений кабель;
 • відійшов штекер;
 • зламалася зовнішня антена.

Коли налаштування збиваються регулярно, то буде потрібно кваліфіковане втручання. Самостійно усунути неполадки в Вашому Sony або Philips не вдасться без відповідних навичок. Також ремонт телевізора своїми руками небезпечний для здоров’я, оскільки деякі вузли накопичують заряд і видають його при торканні.

Переваги звернення в сервісний центр «TV-Фікс»

Наш сервісний центр «ТВФ» відкритий щодня з 8 ранку до 10 вечора без вихідних і свят. Майстри надають професійні послуги, вони розбираються як в програмному забезпеченні сучасної апаратури, так і в її технічної складової. Доступно оформлення заявки на виїзд кваліфікованого фахівця через інтернет. Вдома проводяться діагностичні процедури, потім професіонал приступає до роботи із налагодження роботи, оновлення ПЗ, перепрошивки приладу. Найголовніше, ми надаємо гарантію, тому що впевнені в кваліфікації працівників, як деталей і роботі використовуваних інструментів.

Зв’яжіться з нами за номером 8 (495) 228-42-94 або скористайтеся формою зворотного зв’язку на сайті, і ми вмить полагодимо техніку!

Поломки, які впливають на кольоровість

Якщо ви усунули всі перешкоди, поставили актуальну прошивку, відновили налаштування, але це все одно не допомогло, можливо, в приладі стався збій і одна з деталей зламалася. Найчастіше виходять з ладу:

 • Штекер антени. Часто пошкодження неможливо помітити. У 25% випадків візуально діагностувати поломку не можна. Але якщо ви хоча б раз різко витягли кабель з гнізда або наступили на нього, сигнал буде надходити з дефектами.
 • Плата цветовоспроизведения. Зазвичай ця деталь добре захищена конструкцією, але, якщо в кімнаті підвищена вологість або проводка в квартирі пошкоджена, є ризик перепадів напруги і навіть короткого замикання. У момент стрибка енергії колірна плата згорить в першу чергу. Відновити її в моделях Sony і Philips не можна, потрібно заміну.
 • Комутатор. Якщо ви використовуєте цей прилад, щоб отримувати хороший телесигнал з різних джерел (наприклад, супутникового і кабельного TV), збій трапиться саме в ньому. Щоб перевірити його справність, підключіть кожен джерело сигналу до телевізора. Якщо кольори відновилися, просто замініть комутатор.
 • Контролер матриці. Якщо всі інші несправності не підтвердилися, можливо, вийшов з ладу мікроконтролер екрану. Багато майстерні не беруться за ремонт такої складності і пропонують замінити весь матричний вузол. Майстри «Ремонтано» можуть встановити оригінальний контролер замість поламаного. Це обійдеться значно дешевше.
READ  Телевізор LG немає зображення звук працює

Чому пропадає колір

Не завжди втрата кольорової картинки пов’язана з поломкою, іноді причиною виступає людський фактор. Ось найпоширеніші джерела цієї проблеми:

 • Пошкодження антени. Чорно-білі канали в телевізорі вказують на поганий сигнал від антени. Вам потрібно звернутися до телепровайдерами, щоб посилити сигнал. Якщо це не усунуло неполадку, значить, сам прилад погано сприймає мовлення. Тут допоможе професійний майстер.
 • Збій налаштувань. В сучасних Телесистемах є кілька схем кольоровості. PAL, NTSC, SECAM. Якщо ви коректували показники різних каналів, колірні значення могли збитися. В інструкції користувача зазвичай вказано, що потрібно робити, щоб повернути настройки. Якщо ви не впевнені, що зможете впоратися з цим, краще викликати фахівця.
 • Перешкоди від сусідніх приладів. Користувачі кінескопів апаратів можуть помітити, що зображення стає спочатку тьмяним, а потім зовсім втрачає кольору. Це говорить про те, що апарат піддався сильному електромагнітному випромінюванню від іншої побутової техніки. мікрохвильові печі, кавоварки або пилососа. В такому випадку кінескоп розмагнітиться і втратить свої властивості. Саме на такий випадок на його корпусі є спеціальна кнопка відновлення. Ви повинні прибрати TV подалі від інших пристроїв, відключити його на 24 години, натиснувши розмагнічувати кнопку. Якщо це не допомогло, то зверніться до фахівця.
 • Помилки в підключенні. Якщо ви передаєте сигнал на екран за допомогою проводів RCA. тюльпан, потрібно підключати їх уважно. За картинку відповідає жовтий штекер, якщо використовувати червоний або білий зображення на моніторі чи не з’явиться або буде ч / б.
 • Стара прошивка. ЖК-моделі LG і Samsung не працюють без спеціального програмного забезпечення. У кожному релізі прошивки щось серйозно змінюється. Якщо ви скасували автоматичне оновлення, згодом ПО почне обробляти телесигнал некоректно. Тому, якщо телевізор показує чорно-білим, потрібно оновити прошивку. Її можна завантажити з офіційного сайту виробника або звернутися до майстра, якщо при установці виникли проблеми.

Кольоровий телевізор став чорно-білим, чому?

Якщо плазмовий або LCD TV став чорно-білим, спочатку потрібно перевірити настройки. Втрата кольоровості не завжди вказує на серйозну поломку. Якщо ви не знаєте як правильно відновити працездатність приладу, викличте спеціаліста.

Як налаштувати систему PAL і SECAM

Найчастіша причина колірного дефекту TV. це збій системи кольоровості. Проблема полягає в тому, що державні канали кодуються по системі SECAM. концепція аналогового відтворення кольору радянсько-французького зразка. Але все цифрові і кабельні програми налаштовані на схему ПАЛ з порядковим зміною фази. Тому позбутися кольору на сучасному приладі може один або кілька каналів, а не все відразу.

Тому, якщо ви підозрюєте, що настройки каналу збиті, дійте так:

 • Увійдіть в меню.
 • Знайдіть пункт «Формат зображення» або TV Format.
 • Виберіть пункт PAL в випадаючому меню.
 • Колір повинен повернутися.

Якщо це не допомогло, міг статися конфлікт налаштувань. Скористайтеся кнопкою «Назад до заводських показниками» або зверніться в сервіс.

BETATECH.COM.UA 2021