Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Де знайти qr код на телефоні

Table of Contents

QR Scanner

Навіть при наявності стандартного функціоналу, це додаток явно варто розглянути для практично обов’язкової установки в телефон. Справа в тому, що його розробник. Kaspersky Lab. Тобто, відомий на весь світ виробник антивірусного ПО.

Тобто, використовуючи цей сканер, власник смартфона отримує можливість:

 • Швидко розпізнавати посилання з зараженнями або посилання з переходами на шкідливі інтернет-ресурси;
 • Автоматична перевірка на безпеку всієї інформації, яка прив’язана до коду. текст, зображення, сайти і так далі.

Додатково це додаток дозволяє:

 • Максимально швидке виявлення контактів і перенесення їх в контактну книгу мобільника;
 • Вся відсканована інформація залишається в пам’яті. Її можна переглянути пізніше. абсолютно в будь-який час;
 • Якщо код вимагає підключення до мережі, то програма швидко переводить Wi-fi опцію телефону в активний стан.

Використання знімків, отриманих за допомогою камери смартфона

Це другий спосіб, який досить сильно відрізняється від попереднього (який складався відразу з двох варіантів). Що необхідно зробити, щоб вважати потрібну інформацію:

 • Просто включаємо камеру, щоб зробити знімок;
 • Наводимо на потрібний код. Фокусуємо для максимальної чіткості, знімаємо;
 • Переходимо прямо в цьому ж місці до режиму перегляду зображення (натискаємо на мініатюру трохи нижче робочого екрану і лівіше);
 • Як тільки відзнята фотографія з’явиться на екрані, активуємо кнопочку «ЩЕ», яка відзначена трьома вертикальними точками і розташована в правому нижньому кутку;
 • У списку опускаємося в його нижню частину. І вибираємо «Відсканувати QR-код»;
 • Буде потрібно трохи почекати, поки система не обробить знімок, і не надасть інформацію в новому віконці.

Блискавка QR-сканер

Ще одне досить цікаве додаток, що володіє необхідним набором функцій і можливостей:

 • Висока швидкість перетворення інформації в звичну для звичайної людини форму;
 • Всі додаткові дії, наприклад, підключення до Wi-Fi, відбуваються тільки з дозволу власника смартфона;
 • Виявлені таким чином посилання можна використовувати за прямим призначенням. Або зберігатися їх на зазначеній електронній пошті.

Ну і ще один цікавий функціонал саме у цієї програми. можливість включення віртуального ліхтарика, що дозволяє висвітлити QR-код і виконати його сканування.

Як вважати QR-коду на Honor, Huawei

На телефонах цього виробника існує два основних і найбільш популярних варіанти здійснити задумане включення, якщо власник гаджета не використовує спеціалізовані, спеціальні програми:

Як ще можна на Honor і Huawei активувати QR-сканер

Дійсно, крім описаних вище способів знайти QR-сканер в мобільних телефонах під цими назвами можна і по-іншому.

Наприклад, можна просто натиснути на іконку у вигляді шестерінки (настройки), і вибрати в запропонованому переліку варіантів «Аккаунт Huawei / Honor». Після переходу на нову сторінку потрібний інструмент буде знаходитися у верхньому правому куті екрану.

 • Затиснути і утримувати деякий час кнопку «Додому»;
 • Активується спеціальне діалогове вікно від Google Assistant;
 • Звернути увагу на іконку з мікрофоном;
 • Поруч з нею, зліва, буде присутній ще одна кнопка;
 • Якщо нею скористатися, то запуститься спецдодаток «Google Lens», в функціоналі якого також є можливості для зчитування QR-кодів.
READ  Як знайти сертифікат ЕЦП на комп'ютері

Залучення потрібного режиму без блокування екрану мобільного пристрою

Природно, що аналогічний функціонал доступний і користувачеві Незаблокована мобільного:

 • Торкаємося центру екрану і проводимо пальцем вниз;
 • Активується екран, який відповідає за швидкий пошук додатків;
 • Користуватися цим інструментом не потрібно. А ось звернути увагу на лівий верхній кут. так. Адже саме там можна виявити аналогічну іконку, як в попередньому розглянутому способі.

Повторюємо операцію сканування, але в цьому випадку вводити код для розблокування екрану вже не буде потрібно.

Установка і використання сторонніх додатків

Так, крім стаціонарного обладнання у будь-якого охочого є можливість встановити спеціальні додатки, які також дозволяють досягати потрібних цілей. зчитувати інфу з QR-кодів. Ми вирішили розповісти про три з них, як найбільш цікавих:

пряме сканування

Цей спосіб також має на увазі два варіанти дій:

Сторонні додатки для зчитування QR кодів на Huawei

Є безліч способів, як відсканувати QR-код. І хоч на смартфонах від Huawei і є вбудований QR сканер. він має лише можливість зчитування та видачі посилання, без будь-яких зручностей, які можуть запропонувати нам додатки з Google Play. Зараз ми розберемо найпопулярніші з них в тому числі і для Honor.

На заблокованому екрані смартфона

знайти, телефон

У фірмовій оболонці EMUI 8 існує дуже корисне меню швидких інструментів, доступне на заблокованому екрані пристрою. Щоб активувати дане меню, досить зробити свайп вгору на екрані розблокування, після чого воно з’явиться в нижній частині екрана. Тут можна запустити калькулятор, ліхтарик, секундомір і потрібний нам QR сканер. він знаходиться в правому нижньому кутку панелі.

Смартфон переходить до камери і автоматично включає функцію сканування. Все що тепер потрібно. це тримати сканований об’єкт в межах зазначеного квадрата. По завершенні операції вам буде надана посилання просканувати коду, проте щоб перейти по ній, знадобиться розблокувати пристрій. це міра захисту.

Смартфони компанії Huawei з операційною системою Android 8.0 Oreo мають прекрасну оболонкою EMUI, яка може похвалитися великим вибором способів сканування QR-коду. Однак сторонні додатки все ж випереджають її за кількістю зручностей і функцій. А вибір, що для вас зручніше, залишається за вами. Сподіваємося, що стаття допомогла розібратися в питанні, і ви зрозуміли, як відсканувати QR на смартфонах компанії Huawei (Honor).

Сканування QR-кодів і штрих-кодів з екрану блокування

– з заблокованого смартфона

 • Затиснути кнопку живлення на «мобільному телефоні» до появи заставки.
 • Свайпнуть знизу екрану вгору.
 • Натиснути на іконку, розташовану праворуч.
 • Після того, як відобразиться вікно сканування включити QR- сканер «Навести» камеру і захопити межами рамки код.
 • Після зчитування дані відобразяться на екрані.

Робочий екран Huawei не відповідає: причини і що робити

Что такое QR код И как им пользоваться!

Сканування QR і штрих-кодів з вбудованою підтримкою Google Асистент

Деякі версії оболонок Emotion UI на смартфонах Huawei і Honor не містять в собі функції, які були описані вище. В такому випадку турбуватися не варто, тому що вбудована підтримка Google Assistant прийде на допомогу.

 • Розблокуйте смартфон. У кнопках навігації натисніть на гурток і утримуйте протягом деякого періоду часу до переходу в Google Асистент. Потім внизу зліва клікніть по іконці коробочки. Відкриється додаткове меню. Виберіть значок із зображенням камери з лівого боку цього меню.
 • Тепер сканувати потрібний вам QR або штрих-код. Для вибору клікніть по місцю розташування коду на екрані мобільного устройства.Еслі у вас залишилися питання по скануванню QR і штрих-кодів на смартфонах Huawei і Honor, то пишіть нам в коментарях.

QR-коди з кожним днем ​​завойовують все більшу популярність, поширюючись головним чином там, де розміщення звичних посилань становило б велика незручність. Вони часто розташовуються в музеях, на історичних будівлях і візитних картках. Проте багато користувачів перестали звертати на них увагу, тому що не знають для чого вони потрібні і як ними користуватися. А що це таке, і як сканувати QR-код на Honor і Huawei, ви дізнаєтеся далі в статті.

Чому на Honor 7C може бути відсутня програма для сканування QR-кодів?

Honor 7C є смартфоном бюджетного класу вартістю до 200. Виробник, щоб здешевити вартість виробництва пристрою, вдається до таких програмним урізання. Але не варто засмучуватися, адже ви все ще можете встановити додаткове ПО для зчитування кодів.

READ  Як перевірити мікрофон на телефоні Samsung

Де знайти QR-код на телефоні “Samsung

Зараз більшість андроїдів оснащені вбудованим ПО для роботи з QR-кодуванням. Це прості програми, безпосередньо пов’язані з відеокамерою. Щоб активувати опцію в налаштуваннях, натисніть спеціальну кнопку.

Тепер ваш телефон готовий до зчитування і використанню кодування.

Що потрібно для сканування QR-коду на ОС Android

Матричні штрих-коди міцно увійшли в наше життя. Спочатку кодування застосовувалася в автомобілебудуванні, але потім перекочувала і в інші галузі. Зараз QR-кодами маркуються:

Щоб добути необхідну інформацію, вам буде потрібно сучасний смартфон, обладнаний камерою і простеньким софтом. Навіть при використанні фронтальної камери на своєму пристрої ви досягнете бажаного. Неоціненну допомогу нададуть додатки, випущені компаніями Gamma Play, InShot Inc і YUNteam.

Як відсканувати QR код на Android Samsung

Як відсканувати QR-код на “Samsung“, якщо вам потрібно швидко зчитати інформацію? Сучасні моделі Galaxy працюють на ОС Android, тому розглядати ситуацію будемо по цій “операционке”. Найбільш популярний спосіб. скачування спеціальних програм з Play Market. Дозволяти цифрове зчитування дані додатки будуть, але ними ще треба вміти користуватися. Приступимо до детального розбору.

Як вважати QR-код смартфоном Samsung

Мобільні сканери досить примітивні. Зараз ми розповімо, як відсканувати QR-код мобільним телефоном Samsung за три кроки:

 • Встановіть на мобільник відповідне ПО.
 • Відкрийте програму, клікнувши на його іконці.
 • Направте відеокамеру на QR-код.

Сканування можна налаштовувати на власний розсуд. Власникам Galaxy найпростіше буде запустити Samsung-сканер, вмонтований в стандартну оболонку. Дії здійснюються в особливому режимі, який буде потрібно активувати. Увійдіть в “Камеру”.

Обучающее видео как сканировать qr код

Прокрутіть в додаткові настройки. там вас цікавить скануючий режим.

Готово. Зчитувати дані. алгоритм працює на будь-яких “Самсунг”.

Як зчитувати QR-код через Samsung browser

Браузер Samsung Internet можна вдосконалити, оснастивши додатковими розширеннями. Одне з таких розширень підходить для наших потреб. Відправляйтеся в браузерні меню налаштувань і активуйте потрібну програму.

Тепер ви знаєте, як відсканувати QR-код на “Samsung”. Аналогічні інструменти є в гаджетах Xiaomi і Huawei. Останній виробник навіть потурбувався про те, щоб зчитувати кодування заблокованим девайсом. Що стосується сторонніх додатків, то інсталювати їх потрібно з майданчика Play Маркет. Варіантів вистачає. вибирайте вподобаний софт і клікайте “Встановити”. Далі гаджет обійдеться без вашої участі.

Як сканувати QR-код на Android телефоні?

QR-код. це штрих-код, розроблений і представлений японською компанією Denso Wave в далекому 1994 році. QR-коди останнім часом стали популярні і в нашій країні. За допомогою штрих-коду можна зашифрувати досить багато інформації, наприклад, який-небудь адресу або веб-посилання. Для того, щоб вважати інформацію, достатньо мати під рукою смартфон або планшет з камерою. Сьогодні ми покажемо вам, як зчитувати такого роду коди на Android-пристроях.

У ньому зашифрована посилання на пошуковик Google.

Також зустрічаються незвичайні QR-коди, наприклад, з додатковими малюнками або навіть логотипами, як у випадку з QR-кодом Вікіпедії.

Такий QR-код теж дуже легко зчитується за допомогою програми. Якого? Це залежить від вашого смартфона, а також встановленої прошивки на ньому. Справа в тому, що в деяких випадках сканер QR-кодів вже вбудований в прошивку, тому немає необхідності встановлювати стороннє додаток.

READ  Як підключити iPhone 11 до PC

Незвично реалізовано на ранніх прошивках EMUI: потрібно розблокувати головну сторінку екрану і провести від нижньої частини вікна вгору.

Тоді з’являться іконки, серед яких є і сканер QR-кодів. виберіть його. додаток запущено.

Щоб відсканувати QR-код, його необхідно помістити в зазначену рамку. Коли ви це зробите і сканер зафіксує QR-код, тут же з’явиться результат сканування. У нашому випадку зашифрований адресу веб-сайту, на який можна відразу ж перейти.

Відкритий він буде в браузері, який встановлений за замовчуванням (по крайней мере, в нашому прикладі).

Як бути, якщо ви не змогли знайти сканер QR-кодів на своєму смартфоні? Використовувати сторонні додатки. Відкрийте Play Market.

У пошуку вкажіть запит «сканер qr кодів» (без лапок).

Після установки дієте так само: ставите QR-код в рамки і система його сканує, після чого видає результат.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Що таке QR код

Що являє собою QR код? По суті, це посилання, по якій можна перейти, тільки відсканувавши її за допомогою смартфона.

Щоб виконати ці дії, потрібно скористатися камерою на смартфоні. Але також для цього необхідно завантажити спеціальний додаток. Наприклад, на Google Play таких програм велика кількість. Залишається вибрати відповідний софт для себе.

Як відсканувати за допомогою камери

Через звичайна програма «Камера» на смартфоні також можна сканувати код. Цей спосіб самий довгий і складний з усіх.

 • Щоб зчитувати QR на мобільному, відкрийте камеру.
 • У нижній частині буде відображатися невелике меню, де потрібно натиснути кнопку «Ще».
 • У вікні вибираємо значок сканера.
 • Відкриється меню, де необхідно помістити код в відображається віконце і сфотографувати.
 • Внизу зліва буде відображатися маленька картинка відсканованого коду, на яку потрібно натиснути.
 • Відкриється панель інструментів, де вибираємо кнопку «Ще», а потім «Відсканувати QR»
 • Після всіх цих дій інформація буде відображатися на екрані смартфона.

Способи сканування QR на EMUI 8

Користувачі смартфонів Huawei на оболонці EMUI 8, можуть сканувати qr код двома способами.

Зовсім необов’язково розблокувати екран смартфона, щоб на телефоні відсканувати штрихкод.

 • Натисніть кнопку живлення, щоб заблокований екран включився.
 • Потягніть пальцем знизу вгору по екрану і відкрийте додаткові параметри.
 • У самому низу відкриється панель зі значками.
 • Необхідно вибрати значок сканер QR.
 • Наводимо сканер на код і на екрані буде відображена вся доступна інформація.

Крім цього, скористатися функцією можна і на розблокованому екрані. Для цього буде потрібно виконати наступне:

 • Потягніть з центру екрана вниз.
 • Відкриється меню з додатками.
 • Виберіть віконце із позначкою сканування коду.

Скануємо код на EMUI 9

 • Перебуваючи на головному екрані смартфона, відкриваємо Google Асистент. Коли віконце відкриється, з лівого боку з’явиться маленький значок сканування.
 • Натиснувши на цей значок, підносимо телефон до QR коду і скануємо.
 • Після вдалої спроби на екрані відобразиться необхідна інформація.
 • Щоб отримати додаткові дані, виберіть значок лупи на екрані.

Сканер QR кодів на смартфонах Huawei

Використання QR кодів набуває популярності. Всього лише кілька рухів, і ви з можете оплатити будь-які квитанції і багато іншого. У статті мова піде про те, як відсканувати QR код на Huawei, і де знаходиться дана функція.

Як відсканувати код

Для смартфонів Huawei існує кілька способів, щоб відсканувати штрих код. Розглянемо кожен з них детально.

BETATECH.COM.UA 2021