Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Дізнатися оператора за номером мобільного телефону

Як визначити оператора за номером мобільного телефону

дізнатися, оператор, номер, мобільного, телефон

Мобільний номер складається з наступних елементів:

  • коду країни (для Білорусі «375»);
  • префікса (двозначного зонального коду і однозначного внутрізонового коду);
  • шестизначного ідентифікаційного номера абонента.

Таким чином, щоб визначити за номером, якого мобільного оператора він належить, треба визначити перші дві або три цифри повного телефонного номера.

Інфографіка Максима Данилюка

Зараз в Білорусі діють лише три мобільних оператора Velcom, МТС, life :). Оператор стільникового зв’язку Diallog (компанія БелСел) з 24 січня 2014 припинив надання послуг голосової стільникового зв’язку та Інтернету.

У Velcom два зональних коду: «29» і «44». З першого починаються номера на «1», «3», «4», «6» і «9». З другим кодом зазвичай використовуються номери на «4», «5» і «7».

У МТС також два зональних коду: «29 і« 33 ». Код «29» збігається з аналогічним зональним кодом Velcom, тому при визначенні номера телефону необхідно керуватися значенням внутрізонового коду. Для «29» це «2», «5», «7» і «8». Внутрішньозоновий кодом для номерів «33» зазвичай є «3», «6» і «9».

Зональним кодом номерів оператора life 🙂 є «25». Внутрішньозоновий кодом можуть виступати будь-які цифри, проте зазвичай в якості даного значення використовуються «5», «6», «7» і «9».

Крім трьох мобільних операторів, на ринку стільникового зв’язку також діє і компанія “Белтелеком”, яка надає спеціальну послугу «Максіфон». Підключившись на «Максіфон», користувач отримує реальний телефонний номер з номерної ємності телефонної мережі “Белтелеком” в форматі «375-24-4-хх-хх». Специфіка даної послуги полягає в тому, що користувач робить свої дзвінки через Інтернет.

Після введення в 2012 році в Білорусі послуги «Перенесення номера» за кодом вже не можна точно визначити мобільного оператора, якому належить номер. Але, з огляду на вкрай низьку популярність цієї послуги, ймовірність точно визначити оператора виходячи з описаної вище схеми за кодом близька до 100%.

READ  Як зробити екран телефону на ПК

Топ 5 популярних

Свідоцтво Міністерства інформації Республіки Білорусь 040 від 14.01.2010

Як визначити оператора за номером мобільного телефону?

Цифри перед номером телефону називаються зональним кодом мережі і розрізняються залежно від того, з якої цифри починається номер мобільного у того чи іншого оператора.

У velcom два зональних коду: 29 і 44. З першого починаються номера на «1», «3», «6» і «9». Тобто якщо номер виглядає наступним чином 375 29 1, 375 29 3, 375 29 6, 375 29 9, значить, це абонент velcom. З другим кодом використовуються номери на «7», «5» і «4» і виглядають наступним чином: 375 44 7, 375 44 5, 375 44 4.

У МТС також два зональних коду: 29 і 33. Через те, що один з них збігається з кодом velcom, часто виходить плутанина. І тут знову потрібно орієнтуватися за наступною за кодом цифрі. Номери МТС з кодом 29 починаються з «2», «5», «7», «8» і виглядають так: 375 29 2, 375 29 5, 375 29 7, 375 29 8. Код 33 потрібно набирати тільки з номерами на «6».

Номери life 🙂 починаються з «5», «7», «9» і від телефонів інших операторів відрізняються наявністю коду 25: 375 25 5, 375 25 7, 375 25 9.

Зональний код 29 належить також і мобільному оператору diallog, але на відміну від інших його номери починаються з «4».

Правила коментування

Ці нескладні правила допоможуть Вам отримувати задоволення від спілкування на нашому сайті!

Для того, щоб відвідування нашого сайту і надалі залишалося для Вас приємним, просимо неухильно дотримуватися правил для коментарів:

Мовою спілкування на сайті АіФ є російська мова. В обговоренні Ви можете використовувати інші мови, тільки якщо впевнені, що читачі зможуть Вас правильно зрозуміти.

READ  Як зробити екран на телефоні

У коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу.

Чи не вітаються повідомлення, що не відносяться статті або до контексту обговорення.

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

Редакція залишає за собою право публікації окремих коментарів в паперовій версії видання або у вигляді окремої статті на сайті www.aif.ru.

Якщо у Вас є питання або пропозиція, відправте повідомлення для адміністрації сайту.

Дізнаємося оператора стільникового зв’язку за допомогою USSD-команди:

Для абонентів Теле2: Потрібно набрати команду: 190 [номер телефону] #. Номер вводиться через «8». Послуга безкоштовна. У відповідь на команду ви отримаєте назву стільникового зв’язку, до якого належить номер, і регіон його реєстрації.

Для абонентів Білайн: Даний оператор дозволяє перевірити номер на факт, чи не належить він «Білайн». Для цього треба ввести USSD-команду: 444 # і натиснути кнопку виклику. У відповідному повідомленні буде не тільки інформація про оператора мобільного зв’язку, а й. якщо номер належить оператору. вказівка ​​на регіон. Послуга є безкоштовною.

Для абонентів Мегафон: Необхідно ввести команду: 629 # і кнопку виклику. Дана команда надає доступ до меню, в якому потрібно ввести абонентський номер. У відповідь видається оператор і регіон. запит безкоштовний.

Сайт центрального науково-дослідного інституту зв’язку

Державний сайт, який шукає номера тільки по Російської Федерації. Можна перевірити як мобільний, так і стаціонарний номер. Але сайт не вказує регіон, до якого прив’язаний номер, по результат перевірки впізнається тільки оператор. Послуга є безкоштовною.

Оператор зв’язку за номером:

Додаток працює тільки з мобільними телефонами за РФ, за результатами аналізу отримаєте: оператора номера, і регіон реєстрації. Номер для перевірки можна вводити вручну, а можна вибирати з власних контактів. Знайти додаток можна тільки в Google Play. Сервіс безкоштовний, але з рекламними блоками.

READ  Помилка читання або запису на iPhone

Незалежні ресурси:

Allcon.pro. дає можливість на своєму сайті перевірити оператора за номером телефону, а також регіон його реєстрації. Поширюється не тільки на Російську Федерацію, а й на інші країни. Перевірити можна тільки мобільний телефон. Сервіс є безкоштовним.

Region-operator. дозволяє перевіряти як мобільні, так і стаціонарні номери. Принцип дії такий же, як і у всіх подібних сайтів: заходимо, вводимо номер, натискаємо перевірку. За допомогою даного сайту можна визначити країну, регіон, оператора і навіть місто за номером телефону абонента. Перевірка здійснюється безкоштовно.

Як визначити оператора за номером телефону?

Щомісяця на смартфон людини надходить понад 30 телефонних дзвінків. Спілкування з близькими, робочі діалоги та бесіди з друзями стали звичною справою в сучасному світі. Якщо серед розмаїття дзвінків і контактів, вам знадобилося дізнатися оператора конкретного номера телефону і регіон, де був зареєстрований номер, то ви можете зіткнутися з деякими проблемами.

  • Перша проблема: З 2013 року в Росії стало можливим переходити від одного мобільного оператора до іншого, зі збереженням старого номера. Наприклад, номер телефону починається з цифр. 902, довгий час так починалися номера Теле2, але зараз, даний код належить також: МТС, Білайну, Ростелекому і іншим. Приходимо до висновку, що спиратися тільки на початковий код номера телефону і шукати його в довіднику, стало безглуздо.
  • Друга проблема: Кілька мобільних кодів в великих містах. Наприклад, у Москви відразу три коду: 495, 498 і 499. До конкретних локаціях вони не прив’язані. Але номер з одним і тим же кодом можуть обслуговувати різні постачальники послуг. Приклад, код 495 можуть обслуговувати: ТелеСтор, МГТС, Санс і ін.
BETATECH.COM.UA 2022