Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Додаток для запису розмов на Android

Table of Contents

Call Recorder

Call Recorder (Запис дзвінків). мобільний додаток на Android, призначене для запису і збереження будь-яких телефонних розмов, і їх подальшого відтворення. Запис дзвінка починається з моменту встановлення з’єднання між абонентами і закінчується після того, як один зі співрозмовників «покладе трубку». При цьому, будь-який із записаних програмою дзвінків завжди можна видалити.

Програма Call Recorder на Android стане відмінним помічником для тих, хто не хоче упустити жодного важливого дзвінка. Збереження розмови співрозмовника здійснюється при наявності Root прав і з ядром, що підтримує двосторонню запис (для цього в меню програми необхідно буде поставити відповідну галочку). Якщо мобільний користувача не має подібного роду функцій, йому необхідно буде зробити відповідну позначку поруч з опцією «Запис розмов через стандартні API Андроїда».

Часом, потрібно відновити якогось телефонної розмови, але в стандартній комплектації більшості мобільних гаджетів відсутня дана функція. Після завантаження, установки і першого запуску Call Recorder, перед вами з’явиться меню, в якому ви зможете вибрати вподобану тему оформлення програми і пов’язати з нею свою обліковий запис в Google Drive, необхідну для відправки збережених розмов в хмару.

Виставивши в Call Recorder всі необхідні настройки, ви зможете приховати його і зайнятися наявними у вас справами або роботою. Перебуваючи в фоновому режимі, додаток самостійно відстежить всі виклики абонента, і в потрібний момент, почне запис телефонної розмови. Про те, що розмова записується, вас повідомить з’явилася в рядку стану смартфона точка червоного кольору.

Після того, як розмова буде завершено, на екрані з’явиться повідомлення про збереження зробленого запису. До неї можна додати опис або певну назву. Всі збережені діалоги абонента автоматично заносяться в папку «Вхідні». У ній їх можна переглянути, розсортувати, видалити або перенести в архів. У звичайному режимі папка «Вхідні» здатна вмістити близько 40 останніх викликів. Однак, в меню налаштувань це значення легко змінюється на більший чи менший.

Пропонована до завантаження версія програми Call Recorder повністю безкоштовна, проте в мережі можна зустріти і її платну версію, що має додаткові опції та можливості. Слід зазначити, що відсутність в безкоштовній версії, додаткових опцій і налаштувань не особливо позначається на ефективності використання програми. Завантажити програму Call Recorder на Android ви можете, скориставшись розміщеною нижче активним посиланням.

Додаток для запису своїх розмов WhatsApp

Кроки для запису розмов в WhatsApp за допомогою Real Call Recorder

Перед тим як записати розмову в Вотсап, необхідно зробити наступне:

Зайти в налаштування програми. Record List. Share via. активувати «WhatsApp».

Додаток автоматично буде робити запис викликів WhatsApp і зберігати їх на Ваш телефон.

Ви заходите в папку, знаходите потрібний запис і слухаєте її.

Таким чином, Ви можете прослухати запис викликів з Вотсапа в будь-який зручний для Вас час. Тільки потрібно розуміти, що це запис своїх власних розмов на своєму власному телефоні.

Реєстратор викликів і запис дзвінків для WhatsApp

Automatic Call Recorder. популярний додаток для запису розмов через WhatsApp на Android. Має платну і безкоштовну версію. Автоматично записує всі виклики. Фішка. можна почати запис розмов на WhatsApp просто струснувши смартфон. Можна виставити фільтр на номери, з яких Ви не хочете, щоб вівся запис. Має вихід в хмарне сховище, куди Ви зможете зберігати файли із записом.

Кроки установки програми для запису викликів на WhatsApp

Перед тим, як записати дзвінок в WhatsApp, потрібно:

Встановити на свій телефон (даючи всі необхідні дозволи).

Запустити програму. Включити кнопку для автоматичного запису викликів.

Тепер всі Ваші дзвінки записуватимуться і зберігатися не тільки на своєму пристрої, а й на обраному Вами хмарному сховище (Google Drive або Drop Box).

Програма для запису дзвінків в WhatsApp іншої людини

VkurSe. найкраща програма для запису WhatsApp на 2021 рік. І як показує динаміка розвитку інших програм, ще довго залишиться кращою з кращих. За допомогою VkurSe Ви зможете зробити запис дзвінків в WhatsApp без Root прав, що особливо важливо, якщо підконтрольний телефон Android 9 і 10 версії. Працює у фоновому (прихованому) режимі, ніяк не проявляючи своєї діяльності. Виявити і видалити програму з телефону практично неможливо.

Після установки програми Ви зможете отримувати:

 • запис дзвінків в WhatsApp;
 • записи голосових повідомлень;
 • скріншоти чату;
 • фотографії (отримані, відправлені, збережені, віддалені після перегляду);
 • повідомлення з шторки;
 • розташування на карті;
 • і багато іншого.
READ  Програма для скачування з YouTube на Android

Таким чином, Ви будете в курсі всіх дзвінків, зроблених з Ватсапу, всіх голосових повідомлень, а також листування і фотографій. Іншими словами, Ви будете знати все, що робить людина в WhatsApp (кому дзвонить, про що веде розмову, що пише і що дивиться).

Кроки для запису дзвінків в WhatsApp за допомогою VkurSe

Перед тим як записати розмову в WhatsApp іншу людину, необхідно зробити наступне:

Встановити програму на підконтрольний телефон Android.

Взяти в руки потрібний телефон. Установка програми займе від сили 10-15 хвилин. Вона гранично проста. На сайті можна скачати керівництво в картинках. а також можна подивитися відео-інструкцію. Якщо у Вас виникнуть питання, то пишіть в онлайн-підтримку. На сайті чергують консультанти, які з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть розібратися, як записувати дзвінки в WhatsApp, куди і що потрібно встановлювати.

перезавантажити телефон.

додаток, запису, розмов, android

Все, більше Вам нічого робити не потрібно. Тепер програма VkurSe буде вести запис дзвінків з WhatsApp самостійно, і тут же пересилати їх Вам в особистий кабінет.

З листопада 2020 роки за запис розмови WhatsApp в програмі VkurSe відповідає модуль Cube ACR. Завантажити безкоштовно російською мовою можна з Google Play Маркета або прямо з нашого застосування. спочатку скачувати VkurSe, а потім зсередини можна скачати Cube ACR (це дуже зручно і швидко).

Тепер ми працюємо в зв’язці, і Ви зможете не тільки отримувати запис розмови WhatsApp, а й читати листування, переглядати фото та багато іншого (див. Можливості). А найважливіше. запис дзвінків Cube ACR здійснюється без Root прав, що до сих пір було неможливо на Android 9 і 10 версії.

Увага! Якщо після установки Cube ACR не чути співрозмовника, або в запису дзвінків приходить тиша, то потрібно всього лише змінити налаштування. Які є налаштування і як їх змінювати. можна побачити в керівництві або запитати у наших консультантів.

Запис дзвінків в WhatsApp за допомогою програми VkurSe. це повноцінний батьківський контроль за дитиною (що він робить в Інтернеті), перевірка на вірність коханої людини (з ким спілкується), а також корпоративний контроль за діяльністю своїх співробітників (якщо робота з клієнтами ведеться через WhatsApp ).

Запис дзвінків в WhatsApp: огляд програм

Сьогодні ми дізнаємося, як можна записати розмову в WhatsApp і що для цього потрібно зробити. Способи, які реально працюють. Детально про те, як краще вести запис дзвінків і голосових повідомлень в WhatsApp на Android і головне, без Root прав. Зацікавилися? Тоді читаємо далі

Отже, все частіше і частіше нашим консультантам задають приблизно ось таке питання? «А чи можна записати розмову по Ватсапу?». Так звичайно можна. Але зробити з самого месенджера цього не вийде, так як Whatsapp не підтримує запис аудіозвонков і голосових повідомлень. Тому, щоб записати дзвінки, необхідно встановити спеціальний додаток. Зробити це не складно і під силу самим простим користувачам телефонів.

додаток, запису, розмов, android

Рекордер для запису своїх дзвінків на WhatsApp

Messenger Call Recorder. ще одна прекрасна можливість записати виклики в WhatsApp. Він спеціалізується саме на записи дзвінків з месенджерів, і тому в його функціонал немає ніяких додаткових функцій. Аналогічний попередньому додатком. Фішка. є можливість робити запис не тільки розмови цілком (якщо розмова довгий), а тільки, наприклад, перші 5 хвилин. Це буде зберігати заряд батареї і пам’ять телефону.

Кроки установки додатка для запису розмов WhatsApp

Для того щоб почати запис викликів через WhatsApp, потрібно:

Messenger Call Recorder скачати з Google Play Маркета.

Встановити на телефон Android і в налаштуваннях самого телефону активувати додаток.

Зайти в налаштування програми і там включити безпосередньо саму запис дзвінків.

Ви зможете не тільки прослуховувати свої записані розмови з Вотсапа, але і пересилати їх іншим співрозмовникам, і навіть ділитися записом через інші месенджери.

Програма для запису чужих дзвінків з WhatsApp

NeoSpy. одна з кращих програм для запису дзвінків на 2020 рік. Аналог VkurSe, тільки працює на старих версіях Android. Надає можливість записати розмови через WhatsApp, але тільки з Root правами і на Android до 9 версії. Має такий же величезний функціонал, що і на VkurSe, але багато хто з них працюють тільки після рутірованія телефону.

Покрокова установка записи дзвінків на WhatsApp

Перед тим як записати дзвінок в WhatsApp, необхідно зробити наступне:

Встановити її на телефон Android.

Провести всі необхідні настройки.

Все, програма почне працювати у фоновому режимі і записувати дзвінки через WhatsApp вона також буде автоматично. Всі файли із записом вона буде передавати в ваш особистий кабінет, де ви і зможете їх прослухати у зручний для вас час.

Запис дзвінків в WhatsApp: огляд програм

Запис дзвінків (Call Recorder)

Просте на вигляд, але серйозне за можливостями додаток. Call Recorder надає можливість записувати розмови в декількох аудіоформатах. Крім вибору місця зберігання файлів в пам’яті пристрою, також можна вказати аккаунт хмарного сховища Dropbox або Google Drive, куди вони будуть автоматично перенаправлятися.

Щоб позбутися від запису непотрібних розмов, можна скористатися можливістю вибору контактів, спілкування з якими не буде фіксуватися. Якщо аудіофайлом потрібно поділитися, то з програми завжди буде доступна відправка по будь-яким з доступних смартфону каналах. Недоліком програми можна порахувати постійну рядок реклами внизу екрана.

Запис дзвінків на Android

У нашому житті часто бувають телефонні розмови, які містять важливу інформацію, але при цьому, не завжди під рукою виявляється блокнот з ручкою, щоб її записати. Помічниками в таких ситуаціях виступлять додатки для автоматичного запису телефонних дзвінків.

Запис дзвінків: CallRec

Таку програму для автоматичного і ручного запису дзвінків має приємне оформлення і не менший в порівнянні з попереднім функціонал.

READ  Програма для запису розмов на Android

CallRec, крім основних можливостей записи дзвінка, пропонує безкоштовний вбудований диктофон і плеєр. Для формування звукових файлів доступно на вибір три формату. Також можна вказати місце для зберігання даних. Ще однією цікавою функцією є робота з додатком жестами: управління відбуватиметься струшуванням смартфона. Є один мінус. більшість опцій стають доступними після придбання преміум-версії.

Запис дзвінків (Реєстратор дзвінків)

Невелике додаток від розробників Green Apple Studio, наділене нехитрим інтерфейсом і зручним управлінням.

Реєстратор дзвінків не має великої кількості налаштувань, але основну функцію запису виконує відмінно. В налаштуваннях доступна можливість зміни папки збереження записуваних розмов і фіксування певних контактів або вхідних / вихідних дзвінків. Але виділяється це додаток тим, що може зберігати розмова в форматі MP3, чого не могли запропонувати попередні два. Якщо невеликий функціонал можна вважати мінусом, то у додатку Запис дзвінків він єдиний.

ACR запис дзвінків

Наостанок, потужна програма для запису викликів, що містить безліч цікавих доповнень і функцій. Крім основних параметрів для збереження телефонних розмов, додаток ACR дає можливість зберігати їх в більш десяти форматах файлів.

Підтримується робота з багатьма хмарними сховищами, є можливість видалення бесід користувача через вказану кількість днів або ж менше відповідного відтинку часу. Додаток вміє записувати розмови, які здійснюються по Bluetooth-гарнітурою або по Wi-Fi-з’єднання. Важливою функцією є наявність аудіоредактора записів. Перед відправкою або збереженням є можливість вирізати непотрібні деталі і заощадити час, залишивши тільки важливу інформацію. Приємним доповненням буде наявність установки пін-коду на доступ до ACR.

В Play Market є безліч додатків для автоматичного запису телефонних розмов. Кожне з них має своє цікаве оформлення і різноманітну начинку. Вище були розглянуті кілька програмних рішень, які містять в собі всі основні можливості для вирішення поставленого завдання. Виберіть цікавить вас і спілкуйтеся по телефону, не боячись втратити важливу інформацію.

Cube ACR. мобільний додаток для запису телефонних дзвінків

Ще одна програма зі своєю особливістю, яка допоможе вам створити архів із записів в вашому телефоні. це Cube ACR.

У наш час мобільні оператори б’ють на сполох, тому що стільникову мережу поступово витісняє технологія IP-телефонії. Месенджери Whats App, Viber і інші створюють реальну загрозу для операторів, так як дають можливість користувачам спілкуватися практично безкоштовно. Для дзвінка нам потрібно лише підключити телефон на Android до мережі Wi-Fi.

Cube ACR може записувати дзвінки не тільки по мережах GSM, але і перехоплювати голос в VoIP. Підтримуються всі популярні додатки для миттєвої відправки повідомлень і розмов онлайн: WeChat. Skype, Hangouts, Telegram. Детальніше ви можете прочитати в описі на сторінці в Google Play. Після установки Cube ACR при дзвінках додаток повідомить вас, коли записує дзвінок. На екрані ви побачите іконку з мікрофоном.

Також в додатку ви можете управляти записом вручну в базовій версії. Розробники попереджають нас, що версія PRO не покращує його роботу, а лише доповнює деякими функціями. Спробуйте спочатку безкоштовну, щоб оцінити її можливість.

Що робити, якщо розмова не зберігається

Часто користувачі стикаються з тим, що їх телефони не записують розмову якщо ввімкнено. Це відбувається і з вбудованими, і зі сторонніми додатками з Google Play. Якщо записи немає в ручному режимі у вмонтованому додатку, спробуйте записати розмову з іншим абонентом. При випадках, коли ні з одним контактом утиліта записати розмову не може, перевірте настройки доступу. Проблеми часто виникають в додатках, які ми встановлюємо з Play Market.

Вони можуть бути також пов’язані з тим, що при установці ви скасували деякі дозволу, без яких програма не буде працювати правильно. Необхідно відкрити параметри і знайти вирішення додатків.

Після чого надати доступ до файлів, дзвінкам та іншого. Спробуйте встановити іншу програму, якщо у вас виникають труднощі або несправності в процесі експлуатації.

Де знайти функцію запису телефонної розмови на Android

Перевірити ваш телефон на наявність функції запису можна за допомогою дзвінка іншому абоненту. Досить набрати номер і звернути увагу на панель з сенсорними кнопками для управління дзвінка. Серед них повинна бути «Запис».

Подібна функція ще кілька років тому була вбудована практично в кожен телефон на Android. Але сьогодні її вважають забороненою більшість виробників.

Automatic Call Recorder. допоможе зберегти записану розмову на Android

Для будь-якого мобільного пристрою підійде додаток Automatic Call Recorder. Воно має істотну відмінність від інших програм подібного призначення. У ньому ви зможете зберегти розмову на телефоні Android в HD якості. Якщо дуже важлива чіткість вимови в запису, то вибір повинен бути за цим додатком. Кожним записом можна поділитися в соціальних мережах. Для того, щоб записати розмову через додаток, його потрібно встановити.

Після цього телефонні дзвінки записуватимуться автоматично. Параметри щодо застосування можна змінити в налаштуваннях програми Automatic Call Recorder.

Для відображення всіх дзвінків виберіть вкладку «Вхідні». Також натисніть на один з файлів, щоб прослухати. Для виклику параметрів, утримуйте тап на файлі. У налаштуваннях програми на Android вимкніть або навпаки активуйте запис спілкування з цим контактом.

ACR. додаток для Android, яке допоможе записати і зберегти бесіду

Якщо ви виявили, що ваш мобільний пристрій не може записувати телефонні дзвінки, не варто сумувати. Цього допоможуть досягти мобільні додатки з Play Market для Android.

Как ВКЛЮЧИТЬ ЗАПИСЬ ЗВОНКОВ на Samsung Android 10 и 9 | НА ЛЮБОМ САМСУНГ

Перший інструмент, який ми розглянемо «ACR Запис дзвінків».

Особливості програми: Пояснення:
Кожен звуковий файл, який ви запишіть на телефоні можна зберігати під пароль. До файлу не зможуть отримати доступ так просто, поки він не буде введений.
Файли записи можна позначати як важливі. Через це ви не видалите їх випадково або за допомогою чистильників сміття в телефоні.
Додаток підтримує більшість форматів для Android. MP4, MP3, WAV, OGG, FLAC, AMR.
Кошик допоможе зберегти важливі файли, які ви видалили раніше. З неї також легко відновити їх, як і видаляти.
Після збереження великої кількості звукових файлів можна знайти будь-який з них. Робиться це за певними фільтрам, які організовані в додатку ACR.
Підтримка всіх хмарних сервісів, на яких можна зберігати записи. Це дозволить не засмічувати пам’ять смартфона.
READ  Як зробити відео на Android

Додаток буде незамінним, якщо ви часто записуєте телефонні розмови, але в новому телефоні, який ви недавно купили немає цієї функції. ACR пропонується в двох варіантах: базова програма безкоштовна, версія PRO має розширені функції. У платній, наприклад, у нас є можливість зберігати розмови вручну. У безкоштовної дзвінки будуть записані в автоматичному режимі. Ці параметри потрібно налаштувати на вашому Android.

«ACR запис дзвінків». записати телефонну розмову на Android легко

Після завантаження та встановлення програми на смартфон, воно готове до роботи. І не вимагає яких-небудь дій для активації та іншого. Набравши номер, у верхній частині екрану мобільного телефону ви побачите, як мерехтить іконка кола, всередині якого телефонна трубка.

додаток, запису, розмов, android

Це означає, що дзвінок уже записується. Після запису ми зіткнемося з першим недоліком програми. відсутність номера телефону в запису. Тобто програма не покаже нам номер, з якого був записана розмова.

Хоча це може здатися дрібницею, так як за попереднім записом ми можемо і так зрозуміти, з ким розмовляли. Щоб знайти запис, потрібно опустити шторку Android, знайти повідомлення від програми і вибрати його.

І тут ACR повідомляє, що відсутність номер. це політика Google Play, а не недолік програми.

Підтвердіть прочитане, щоб відкрити список файлів. Додаток можна відкрити і через іконку на головному екрані.

Щоб прослухати запис телефонної розмови, натисніть на неї і виберіть в меню кнопку «Відтворення». На форумі 4PDA ви можете знайти версію додатка, яка зможе визначати дзвінки і зберігати їх у файлі. Пошук здійснювати набагато простіше, коли відображається контакт, з яким ми розмовляли в імені файлу.

Як записати телефонну розмову на Android

Не знаєте, яким чином записати важливий телефонна розмова на ваш телефон Android? Зараз ми в подробицях розповімо, що для цього потрібно. Розробник мобільних пристроїв міг дати можливість нам зберігати дзвінки без додаткових програм. Наявність цієї функції потрібно буде перевірити перш, ніж користуватися сторонніми інструментами.

Додаток для запису телефонних розмов Android 9 і 10

Дійсно працює додаток для запису телефонних розмов Android 9 і 10

Пропонуємо Вашій увазі додаток для запису телефонних розмов Android 9 і 10. VkurSe. За допомогою нього Ви зможете:

 • Вести запис тільки з обраних номерів;
 • Вести запис всіх телефонних розмов;
 • Вести запис зі всіх номерів, крім обраних;
 • Вести запис оточення (розмов, що проходять біля телефону);
 • Отримувати детальний опис всіх дзвінків (пропущених, що відбулися, телефонних, з Інтернету);
 • Бачити список контактів (старих і знову доданих).

Крім того, наше додаток для запису телефонних розмов на Android 9 і 10 дозволить Вам:

 • Бачити поточні координати телефону;
 • Бачити повний маршрут;
 • Читати SMS-повідомлення;
 • Читати переписку через Інтернет;
 • Командою включати запис оточення;
 • Робити запис оточення за встановленим періоду;
 • Командою робити фото з камери;
 • Моніторити внутрішні папки телефону;
 • Моніторити збережені на телефоні фото і відео;
 • Командою блокувати програми;
 • І багато іншого.

Функціонал програми для запису телефонних розмов Android 9 настільки великий, що його можна використовувати як «антизлодій», як архіватор дзвінків і листування, як багатофункціональний Батьківський контроль і контроль за співробітниками на роботі.

Додаток для запису телефонних розмов Android 9 і 10

Телефонні розмови на Android 9 Не записуються штатним вбудованим додатком, типу Call Recorder? Яке додаток дійсно працює і робить нормальні записи розмов? Де його скачати і як ним користуватися?

Записувати свої телефонні розмови, а потім зберігати важливі. багатьом просто необхідно. Особливо якщо співрозмовник перераховує адреси, список необхідних продуктів, ліків, дій тощо. Запам’ятати з першого разу це неможливо. на допомогу приходить запис телефонних розмов, яку можна прослухати в будь-який час. Але, знайти дійсно працює додаток для запису телефонних розмов на Android 9 стало складно.

Де можна завантажити додаток для запису телефонних розмов Android 9 і 10?

Перед тим, як додаток для запису телефонних розмов Android 9 скачати, необхідно пройти швидку реєстрацію на сайті. У вас відкриється особистий кабінет. У нього буде надходити вся зібрана додатком інформація (координати, файли із записом, текстові повідомлення і т.д.).

ANDROID 10 прога для записи звонков

Потім, пройшовши на головну станицю сайту потрібно наше додаток для запису телефонних розмов Android 9 скачати безкоштовно. Для правильної установки і настройки є покрокове керівництво в картинках. Якщо ви будете строго по ньому проводити встановлення, тоді проблем не виникне.

Якщо після установки додатка VkurSe у вас немає запису розмов, то можливі причини цього можна прочитати в статті «4 способи вирішити проблему із записом дзвінка на Android 9 і 10«.

Виникли питання? Пишіть нашим онлайн-консультантам!

Vkurse. краще додаток для запису телефонних розмов Android 10 і 9.

BETATECH.COM.UA 2022