Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Додаток для запису телефонних розмов Samsung

Table of Contents

Як записати розмову на Андрод-телефоні?

Потреба в запису телефонних розмов у користувачів виникає досить часто, однак багато хто навіть не підозрюють, як це робити. Зазвичай вони звертаються за допомогою до стороннього софту, але часто робити цього не потрібно. Чому? Тому, що більшість моделей смартфонів підтримує запис розмови за допомогою програмно-апаратних засобів. Сьогодні ми розглянемо кілька варіантів запису телефонної розмови.

Як записати телефонну розмову за допомогою вбудованого ПО

Як згадувалося вище, практично всі сучасні моделі підтримують запис розмови, тобто ніякі сторонні програми на телефон встановлювати не потрібно.

Зрозуміло, точна схема залежить від моделі вашого смартфона, тому розглянемо кілька найбільш часто зустрічаються варіантів.

У першому варіанті значок «Запис» ви бачите прямо на екрані свого телефону. Як тільки абонент бере трубку, натискаєте на кнопку «Запис» і розмова починає записуватися. Дуже легко і просто.

Але не завжди все так просто. Іноді кнопка «Запис» або «Диктофон» просто відсутня в меню, тому можна подумати, що розмова записати неможливо. Але це не так. Ось приклад на Android 4.2.2.

Дивіться, ви набираєте номер, але жодна з кнопок не означає запис розмови.

Де ж вона? Насправді кнопка розмови захована. Коли абонент візьме трубку, вам потрібно буде натиснути на кнопку «Меню», що знаходиться під екраном (рідше. в нижній частині екрана), після чого з’явиться кнопка запису розмови, на яку ви повинні будете натиснути.

Как ЗАПИСАТЬ ЗВОНОК на САМСУНГЕ? ЗАПИСЬ ВЫЗОВОВ на SAMSUNG? Автоматическая Запись Звонков ANDROID!

Для смартфонів Samsung Galaxy актуальна така схема: під час розмови потрібно натиснути і утримувати кнопку «Меню», що знаходиться під екраном. З’явиться меню, в якому потрібно натиснути на кнопку «Диктофон» або «диктує.». Але зверніть увагу, що далеко не у всіх телефонах Samsung (і не тільки Samsung) ви знайдете таку кнопку. в деяких країнах на рівні законодавства заборонені записи розмов, тому за замовчуванням така функція заблокована. В цьому немає нічого дивного.

Як записати телефонну розмову за допомогою стороннього ПО

Якщо в своєму телефоні ви не знайшли вбудовану функцію запису розмови, тоді вам прямий шлях в Google Play. Тут ви знайдете безліч додатків для запису розмов.

Ми розглянемо приклад на основі додатка «Запис дзвінків» (Automatic Call Recorder).

Встановлюєте і запускаєте додаток. Тепер при здійсненні дзвінків ви будете бачити червоний значок у верхньому барі. Це говорить про те, що почалася автоматичний запис розмови, вам нічого не потрібно натискати додатково.

Після розмови бачите запис розмови.

Натискаєте на неї і можете зберегти її, видалити, поділитися, прослухати і т.д. Дуже зручно.

Зрозуміло, ви можете вибрати будь-який додаток на свій смак.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

100% Как ЗАПИСАТЬ ВЫЗОВ на Самсунге? Автоматическая Запись Звонков Телефоне ANDROID SAMSUNG!

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Установка спеціальних програм

Що б підключити вбудовану опцію записи розмов можна встановити спеціальний патч. модифікацію, за допомогою якої можна внести зміни в прошивку телефону. Але для цього необхідно отримати root-права, які дозволять вам, ці самі зміни вносити. Величезним мінусом є те, що, отримавши ці права, ваше виріб автоматично позбавляється будь-якої гарантії від виробника. Тому рекомендуємо скористатися куди більш простим і безпечним способом, зазначеним нижче. Якщо ви все ж зважилися на подібні маніпуляції і у вас виникли проблеми, то зверніться в сервісний центр по ремонту смартфонів Samsung.

Користування програмою для запису розмови

PlayMarket пропонує широкий вибір різних додатків безкоштовних і платних версій. Одним з найпопулярніших є Call Recorder.

READ  Як встановити додаток на Apple Watch

Завантаживши і встановивши це додаток ви зможете записувати ваші телефонні розмови в автоматичному режимі. Про це свідчитиме червоний індикатор запису у верхній частині екрану.

Ви можете зберегти потрібні вам записи, і мати до них доступ у вкладці “збережені”.

Також є можливість таких подальших дій, як “поділитися” або привласнити позначки до запису.

Будьте уважні, тому що безкоштовна версія зберігає тільки 100 записів і вам потрібно буде періодично звільняти місце для нових. Платна ж версія розширює цей функціонал і дозволяє записувати розмови наприклад, з певним абонентом.

Таким чином, якщо в вашому телефоні недоступна вбудована опція для запису телефонних розмов, встановивши будь-який додаток, ви з легкістю вирішите для себе цю проблему.

Ви можете задати питання майстрам з нашого сервісного центру, зателефонувавши по телефону або написавши своє питання на форму зворотного зв’язку.

Можливо вас також зацікавить

Вбудована функція запису розмови

У телефонах на базі Android є вбудована функція запису розмов, що використовує диктофон. На ранніх моделях потрібно в режимі розмови вибрати іконку із зображенням касети. Вона може знаходиться у вкладці “Ще”.

Новіші моделі спростили цю задачу. Тепер потрібно просто, також в режимі розмови включити запис розмови внизу екрану вашого смартфона.

Але в ультрасучасних моделях Samsung, наприклад таких, як Galaxy S5, S6, S7 ця функція присутня в телефоні, але за замовчуванням відключена, так як в країні виробника здійснювати запис розмови забороняється законом.

Як здійснювати запис звуку на телефоні Samsung

На сьогоднішній день існує кілька способів, які можна використовувати для запису телефонних розмов.

Як записати розмову на телефоні Samsung

Користування програмою Call Recorder для запису дзвінків на Samsung Galaxy

Сучасні телефони мають надзвичайно широким функціоналом, і нерідко бувають ситуації, коли у користувачів виникають труднощі в процесі їх експлуатації. Як правило, ці труднощі пов’язані з використанням якоїсь конкретної програми або опції. Наприклад, як записати дзвінок.

При виникненні будь-яких ускладнень в експлуатації ваших гаджетів марки Samsung, ви можете звертатися в сервісний центр Samsung та інших містах, зазначених на сайті, перейшовши за посиланням і залишивши заявку.

Ремонт смартфонів Samsung Galaxy за 1 день

Замовте ремонт в нашому сервісному центрі, і отримаєте справний пристрій в той же день, з гарантією до 1 року

Як переглянути записані дзвінки

Ви можете переглянути записані дзвінки на своєму пристрої Samsung Galaxy з програми «Телефон».

 • Відкрийте програму «Телефон» на своєму пристрої Samsung Galaxy.
 • Натисніть кнопку меню з трьома крапками в правому верхньому куті.
 • Перейдіть в «Налаштування» «Записувати дзвінки» «Записані дзвінки». Тут будуть відображатися всі записані дзвінки. В імені файлу буде відображатися ім’я контакту або номер телефону, щоб ви могли легко ідентифікувати записані дзвінки.

Ви можете вибрати будь-який записаний аудіофайл, а потім натиснути кнопку «Поділитися», щоб поділитися записаним дзвінком в WhatsApp, Gmail, Диску і т. Д.

Як записувати дзвінки на телефони Samsung Galaxy

Вам потрібно записати телефонний дзвінок на вашому пристрої Samsung Galaxy? Ми розглянемо два вбудованих методу для цього.

додаток, запису, телефонних, розмов

Хочете записувати дзвінки на свій смартфон Samsung Galaxy? Функція запису розмов спочатку доступна на всіх пристроях Galaxy, що спрощує весь процес. Це також означає, що вам не потрібно будь-яке стороннє додаток для запису дзвінків на вашому смартфоні Galaxy.Ознакомьтесь з наведеними нижче керівництвом, щоб дізнатися, як записувати дзвінки на пристрої Samsung Galaxy.

Чи дозволено вам записувати телефонні розмови?

Перш ніж приступити до запису розмов на пристрої Samsung Galaxy, ви повинні знати, що ця функція може бути недоступна у вашій країні або в районі вашого проживання через місцевих правил і положень.

 • У деяких країнах запис розмов без згоди іншої сторони є незаконною. Тому не дивуйтеся, якщо з вашого пристрою Samsung Galaxy була видалена функція запису розмов. У таких випадках вам не пощастило, так як нічого не можна зробити, щоб включити цю функцію.
 • Також неможливо записувати дзвінки VoWiFi, тобто голосові дзвінки, які відбуваються через Wi-Fi.
 • Також зверніть увагу, що сторонні додатки для запису розмов не працюють в Android 9 або більш пізніх версіях. Будь-який додаток, яке стверджує, що працює, зажадає від вас рутірованія пристрої Android, що може призвести до втрати гарантії.

Таким чином, якщо на вашому пристрої відсутня функція запису розмов, ви не можете просто завантажити додаток з Play Store, щоб отримати цю функцію.

Як автоматично записувати дзвінки на телефон Samsung

Ви можете налаштувати свій смартфон Samsung Galaxy на автоматичну запис всіх дзвінків. Залежно від ваших уподобань ви можете записувати дзвінки від всіх контактів у телефонній книзі, від обраних контактів або тільки від невідомих номерів.

додаток, запису, телефонних, розмов
 • Відкрийте програму «Телефон» на своєму пристрої Samsung Galaxy.
 • Натисніть кнопку меню з трьома крапками в правому верхньому куті, а потім виберіть «Налаштування» «Записувати дзвінки».
 • Перейдіть в меню автоматичного запису дзвінків і включіть цю функцію.
 • Виберіть, чи хочете ви записувати всі дзвінки, дзвінки з незбережених номерів або дзвінки з певних номерів.
READ  Як припинити підписку на додаток до iPhone

Як вручну записувати дзвінки на телефон Galaxy

Ви також можете вручну записувати окремі дзвінки на такі телефони, як Samsung Galaxy S21, Note або Galaxy Fold. Ось як:

 • Відкрийте програму «Телефон» на пристрої Samsung і зателефонуйте контакту, дзвінок якого ви хочете записати. Або ж прийміть вхідний дзвінок, який ви хочете записати.
 • На екрані дзвінка натисніть кнопку «Запис дзвінка». щоб почати запис. Якщо цей параметр не відображається на екрані виклику, натисніть кнопку меню з трьома крапками в правому верхньому кутку і виберіть параметр «Записати виклик».
 • При першому використанні функції запису розмов вам буде запропоновано прийняти умови.

На відміну від деяких інших телефонів, абонент не буде повідомлений, коли ви спробуєте записати дзвінок. Це відбувається тільки на телефонах Android, які використовують додаток Google Phone в якості додатку для набору номера за замовчуванням.

Запис розмов на пристроях Samsung Galaxy

Як видно з наведеного вище керівництва, процес запису дзвінків на смартфони Samsung Galaxy досить простий і зрозумілий за умови, що місцеві закони не забороняють компанії пропонувати цю функцію у вашому регіоні.

І пам’ятайте. з владою приходить відповідальність, тому ніколи не слід записувати розмови, не повідомивши про це іншому абоненту.

Запис розмов. лише одна з багатьох функцій, які ви знайдете на пристроях Samsung, але не на інших телефонах Android. Варто вивчити деякі інші речі, які ви можете робити в програмному забезпеченні Galaxy One UI.

Як включити запис телефонної розмови вбудованими засобами Android

Зовсім недавно цей спосіб був доступний практично кожному смартфону. Все що вам потрібно це набрати номер абонента і натиснути «Меню», в правому частини або по центру екрана.

Потім натиснути кнопку «Запис» і «записати розмову». Щоб припинити функцію запису. в «Меню» натискаємо «Зупинити».

Для відтворення у внутрішній пам’яті знаходимо папку «PhoneRecord» і знаходимо необхідний вам файл.

Сьогодні особливо в телефонах Samsung Galaxy такий варіант не пройде, хоча смартфони з виходом заводу спочатку можуть підтримувати таку функцію викликів.

Ви повинні пам’ятати, однак, що запис є незаконною в якійсь мірі в більшості юрисдикцій, тому дана функція і була видалена, щоб уникнути юридичних проблем.

Як її активувати. Для цього ви повинні отримати Root права і встановити Xposed Framework.

Потім потрібно відредагувати файл: /system/csc/others.xml, додавши між тегами рядок нижче.

Програми включити запис розмови на Samsung Android

На Play маркет знайдете програми з назвою «Запис дзвінків» від розробника «Appliqato», «C Mobile», «lovekara» і додаток під назвою «CallX. Запис дзвінків / розмов» з купою різних налаштувань.

Чому не одна програма, а кілька. Тому що я не стані проаналізувати всі смартфони Samsung Galaxy, не кажучи про сотні від інших розробників.

Тому краще спробувати все, перевірити і залишити одну найбільш ефективну. не виключено що деякі на вашому телефоні взагалі можуть не заробити. Я перевіряв ось це (воно ж на відео нижче). працює відмінно.

Запис телефонних розмов на телефоні Android. введення

Запис телефонних розмов, коли у використанні були в основному класичні мобільні телефони з невеликим дисплеєм і клавіатурою і без будь-якої операційної системи не була великою проблемою.

Вам було досить відібрати дзвінок телефону або зателефонувати самостійно і натиснути на відповідну кнопку на клавіатурі. розмова була збережений.

До речі, а ви впевнені що ваш телефон не має вбудованої функції запису телефонних розмов. іноді вона просто прихована. Ось інструкція як це перевірити.

Звичайно, там були свої свої обмеження, в першу чергу через дуже малої комірки пам’яті. час було суворо обмежено.

Одна запис не могла тривати довше, ніж кілька десятків секунд. Але в цілому цього було достатньо.

Тепер з’явилися смартфони і незважаючи на те, що вони багато в чому безперечно повинні зробити ваше життя з точки зору записи телефонних розмов простіше. вийшло навпаки, все ускладнилося.

Тепер, наприклад, на Samsung Galaxy a3 або j5 з ОС Android 5.1 або Android 6 вбудованими засобами включити цю функцію неможливо (без втручання в ядро).

На щастя, є додатки, які здатні записувати сигнал з динаміка в смартфоні. З усіх наявних мені сподобалося чотири. При тестуванні я звертав увагу на наступні аспекти:

 • На автоматичну запис всіх викликів і ручну активацію запису.
 • На обмеження довжини.
 • На настройку параметрів звуку.
 • На формат збереження.
 • На можливість створити своє власне ім’я.

Як почати запис під час розмови на телефоні Android

УВАГА: багато що змінилося з моменту написання статті. Про це можете дізнатися на видио в кінці запису.

READ  Додаток для зйомки відео на телефоні

Як включити запис розмови на телефоні це одне з питань власників мобільних телефонів і смартфонів який завжди знаходитися в актуальному стані, і відповідь не знайти навіть в інтернеті, точніше він не завжди повністю відповідає дійсності.

Навколо теми записи телефонних розмов, накопичилося багато міфів. в контексті технічних і правових і навіть існує думка, що ніхто не може зберігати телефонні розмови без згоди співрозмовника.

Чи дійсно ви не можете зберегти розмову без дозволу абонента? Давайте пам’ятати, що, перш ніж ми будете записувати телефонну розмову, проведений вами з іншою людиною, ви повинні брати до уваги всі аспекти, пов’язані з цим фактом.

ПРИМІТКА: на деяких смартфонах Android, особливо Xiaomi, Huawei, Meizu, honor досі можна під час розмови включити автоматичну запис телефонної розмови (про це нижче).

Висновок про записи телефонної розмови

Запис телефонних дзвінків має не тільки технічні аспекти, але й не менш важливі правові.

Широко поширена думка, що з юридичної точки зору, ми можемо записати телефонну розмову, тільки якщо отримаємо від абонента згоду.

Це не зовсім відповідає істині. Якщо ви не записуєте розмови інших людей, а тільки тих що розмовляють з вами по телефоні і робите це для особистих цілей. закон не накладає на вас обов’язок інформувати абонента про записи, без його згоди.

Єдине, що без згоди викликає вас абонента ви не повинні це публікувати або поширювати збережені розмови. Також можете подивитися відео інструкцію. посилання на додаток є в підписі на ютубі. успіхів.

З використанням вбудованих засобів

Для отримання доступу до вбудованої функції запису розмов через стільникову мережу потрібно виконати один невеликий Твік. Він передбачає використання root-прав і файлового менеджера (наприклад, Root Explorer), який вміє працювати з системними записами. Це обов’язкові умова. Особливі привілеї необхідні для внесення змін до системний розділ. Якщо ви хочете користуватися вбудованою фичей замість сторонніх додатків, то без root-прав, на жаль, ніяк не обійтися. Оскільки способи рутірованія для кожної моделі Samsung індивідуальні, дану процедуру ви повинні зробити самостійно.

Зверніть увагу, що після внесених змін з «звонилки» пропаде кнопка для додавання абонентів до голосового дзвінка. На її місці з’явиться перемикач, що відповідає за управління записом телефонної розмови. Якщо ви хочете залишити кнопку для об’єднання декількох дзвінків в одну конференцію, то вам варто відмовитися від задумки активувати вбудоване рішення для запису виклику і спробувати використовувати сторонні програми.

Розбираємося в способах запису телефонних розмов на пристрої Samsung

Android-система, як відомо, легко піддається модернізації. Користувачі даної ОС можуть в будь-який момент розширити доступний їм базовий набір можливостей. Наприклад, додати запис телефонних розмов. Дана фіча корисна, коли терміново необхідно записати важливу інформацію, а під рукою немає блокнота і ручки. Але так як запис телефонної розмови без попередження і згоди інших осіб є протизаконною в багатьох країнах, виробники смартфонів намагаються відключати її або зовсім «випилювати» з прошивок. У число таких входить компанія Samsung. У програмному забезпеченні своїх мобільних пристроїв вона дозволяє визначати, чи записи телефонних розмов. Незважаючи на це, користувачі можуть її отримати шляхом застосування декількох твиков або ж за допомогою сторонніх програм.

Як записати телефонну розмову на Samsung

Включення вбудованої записи телефонної розмови

Переконатися в тому, що ви перейшли в потрібний каталог, можна за допомогою шляху в самому вгорі області додатки

У нашому випадку дані рядка знайшлися в файлі «features.xml»

Виділіть файл, в якому були знайдені згадані рядки коду

Даний пункт відразу ж впадає в очі. Його неможливо сплутати з іншими

Обов’язково перевірте, щоб між написами в цьому рядку не було прогалин

За допомогою сторонніх програм

 • Режим запису розмови на смартфонах Samsung Galaxy S3 і S4, призначених для американського ринку.
 • Вибір джерела запису.
 • Посилення гучності аудіо звуку в записах.
 • Запис розмови за підключеної Bluetooth-гарнітурою або зовнішньої колонці.
 • Запис Wi-Fi викликів.
 • Виняток окремих номерів зі списку записуваних.
 • Завантаження аудиодорожек в хмарні сховища, FTP-сервери або відправка на електронну пошту.

Щоб записати телефонну розмову за допомогою ACR зробіть наступне:

Розділ, в якому повинні зберігатися записи вхідних дзвінків

Для виклику гамбургер-меню потрібно натиснути на три смужки в лівому верхньому кутку області додатки

Тапніте по розділу «Записи», щоб перейти в нього

Крім MP3, можна вибрати формат FLAC, WAV, MP4, M4A, AMR, 3GP

Можна вибрати інший каталог на внутрішній пам’яті або ж папку на карті пам’яті

Як прослухати запис натисніть на неї і виберіть додаток для відтворення

BETATECH.COM.UA 2022