Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Додаток щоб відстежити людини за номером телефону

Як дізнатися людину за номером телефону через дзвінок на незнайомий номер

Одним з найбільш простих способів дізнатися власника номера телефону, є дзвінок на незнайомий номер. У тому випадку, якщо це комерційний номер, що належить організації, ви можете дізнатися назву компанії. У разі, якщо абонент не відповість сам, є ймовірність дочекатися відповіді голосової пошти, де може в привітанні називатися ім’я власника номера.

У тому випадку, якщо ви не хочете себе ідентифікувати, краще дзвонити не з особистого номера.

Як знайти людину за номером телефону через IMEI

На виробництві мобільних пристроїв присвоюється індивідуальний код. IMEI. Знаючи цей код і використовуючи базу даних мобільних операторів можна визначити місце розташування смартфона або його власника.

Дізнатися IMEI досить просто, тому що інформація вказана на коробці або під акумулятором смартфона. Крім того, ввівши # також можна дізнатися індивідуальний код мобільного пристрою. IMEI.

База даних є у представників правоохоронних органів, до яких і слід відразу звертатися в разі крадіжки гаджета.

Також, варто пам’ятати, що завжди є можливість скористатися іншими варіантами пошуку телефону за номером IMEI. використовуючи сторонні додатки. Є платні, умовно платні (з безкоштовним тестовим періодом) і безкоштовні програми. Недолік такого методу полягає в необхідності попередньої активації програми на шуканий сматрфон.

База LoSToleN. це ще один варіант для пошуку телефону по його індивідуальним кодом IMEI. Даною базою часто користуються скупники б / у смартфонів, для перевірки їх на предмет «чистоти». Слід зазначити, що LoSToleN працює і на території України.

Як дізнатися місце розташування людини за номером телефону

Мобільні оператори не дають повну інформацію іншим користувачам про своїх абонентів. Однак, є цілком реальні способи для вирішення проблеми «як визначити де знаходиться людина за номером телефону безкоштовно», тобто знайти або обчислити його місце розташування.

Варіанти пошуку місця розташування людини за номером телефону:

 • Варіант 1. За допомогою послуг відстеження у операторів
 • Варіант 2. Пошук по IMEI
 • Варіант 3. За допомогою спеціальних програм і сервісів.

Розглянемо кожен з варіантів докладніше.

Як знайти людину за номером телефону

Як дізнатися людину за номером телефону

Дізнатися інформацію про те, кому належить номер телефону, можна різними способами, починаючи від самого простого. телефонного дзвінка, і закінчуючи вивченням акаунтів в найбільш популярних соціальних мережах. нижче докладніше.

Способи того, як пізнати людину за номером телефону:

 • Способ1. Використовуючи пошук Google
 • Способ2. Пошук в соцмережах і месенджерах
 • Способ3. Дзвінок на незнайомий номер
 • Способ4. Використання довідників і баз номерів телефонів.

Розглянемо кожен з вищеперелічених способів детальніше.

Як знайти людину за номером телефону за допомогою спеціальних програм і сервісів

Існують спеціальні програми, розроблені для власників смартфонів на Android і iOS. Встановивши їх є можливість відстежувати місцезнаходження користувача.

READ  Як збільшити вібрацію на iPhone

Для Android девайсів це додаток Android Device Manager, яка дає можливість повідомляти про місцезнаходження запитуваної користувача, а також віддалено блокувати смартфон. Природно, що для користування сервісом необхідний доступ до облікового запису Google.

Find my iPhone. додаток для Apple техніки, яка дозволяє визначити розташування пристроїв на iOS платформі. Для використання сервісу необхідний пароль від облікового запису iCloud.

Універсальним додатком, яке можна використовувати як для Android так і для iOS платформи, може стати додаток Sygic Family. Щоб знайти певний пункт необхідно скористатися кнопкою «SOS» в інтерфейсі програми.

Як знайти людину за номером телефону за допомогою послуг відстеження у операторів

При крадіжці або втраті смартфона буде корисна опція відстеження його місця розташування. Однак, слід пам’ятати, що така можливість є тільки в разі якщо гаджет активний (не вимкнена).

Мобільні оператори Vodafone і Київстар дають можливість визначити геолокацію абонента.

Послуга «ЗнайГде» Vodafone функціонує за принципом GPS-навігатора. Використовуючи мобільний додаток або сайт оператора зв’язку, є можливість відправити ім’я абонента та номер його мобільного телефону на відповідний код. У відповідь прийде інформація про місцезнаходження людини у вигляді SMS. Послуга платна, але для ознайомлення дається 5 днів безкоштовного користування.

«Маячок». послуга визначення місця розташування абонента мережі мобільного оператора Київстар, також працює за принципом GPS-навігатора. Для відстеження абонента необхідно заздалегідь активувати послугу «Маячок». Оформивши заявку на підключення послуги на мобільний номер абонента, якого необхідно «відстежити», має прийти SMS повідомлення з підтвердженням активації даної функції.

Слід пам’ятати, що такі сервіси мобільних операторів платні і працюють по всій території країни.

Як відстежити місце розташування телефону

З цією метою створено цілий ряд додатків від компанії Google, а також окремі утиліти, які являють собою якісь соціальні пеленгатори, такі як, наприклад, Life360.

Принцип роботи і тих, і інших базується на зборі та обробці даних таких технологій, як GPS, Wi-Fi, GSM і інші.

Zoemob

додаток, людини, номер, телефон

Ця програма допомагає відслідковувати переміщення членів Вашої родини. Фактично, ви створюєте групу, в якій всі можуть бачити місце розташування інших, а також їх історію повідомлень і дзвінків.

Як відстежити місце розташування телефону?

Ми вже колись розповідали як стежити за телефоном через інтернет. Сьогодні мова піде про визначення місця розташування телефону. Визначити місце розташування телефону на базі Android можна різними способами. Я розповім про найкращих на мій погляд.

Це може бути корисним не тільки з позиції прихованого спостереження за людиною або знаходження загубленого, або вкраденого пристрою, але і в разі, наприклад, якщо наприклад, необхідно стежити за місцезнаходженням дитини або іншого члена сім’ї.

Стеження за номером телефону

Начебто не найпопулярніша програма в Google Play, скажете Ви. Однак це зовсім не так. Так як додаток платне, безліч функцій закриті. Тому люди, не розібравшись, ставлять занижені оцінки.

Насправді це дуже функціональний додаток. Ви можете за номером телефону відстежити будь-який пристрій. А якщо на пристрій встановити цей клієнт, то можна:

 • зробити його невидимим
 • дистанційно отримувати записи розмов, повідомлень
 • дистанційно отримувати скріни екрану
 • моніторити дані використання додатків

Як відстежити місце розташування засобами Google

На сьогоднішній день існують 2 способи. відповідно 2 додатки. Вам потрібно буде мати доступ до пристрою, який Ви збираєтеся відслідковувати, а також дані для авторизації в Google-акаунті, який використовується на цьому пристрої.

Friend Locator

Ця програма сюди потрапило не тільки тому, що воно дуже просте і зручне для відстежування місцеположення і отримання інформації, а й тому що воно абсолютно безкоштовне.

READ  Чи не працює датчик наближення iPhone 6

Відстежити місце розташування за допомогою Find My Device

Це вже спеціально розроблений засіб, яке складається з двох частин. додатки на телефоні або планшеті і відповідний web-ресурс в Глобальній мережі (сайт). Перше працює в сполученні з другим. Якщо телефон був вкрадений, наприклад, то Ви можете зайти через браузер на сайт гугла, в розділ Find My Device виконати ряд дій, про які йтиметься трохи нижче.

Також, що дуже важливо, якщо ви встановите додаток на чужий телефон і будете знати дані google-аккаунта (пошту і пароль), до якого підключено цей пристрій і сам додаток, то зможете відслідковувати його як з іншого смартфон, так і з PC. Тепер розповім докладніше.

Перше, що потрібно зробити. встановити додаток Find My Device в Play Market. Потім необхідно пройти авторизацію в ньому, за допомогою облікового запису, який підключений у Вас на пристрої. Обов’язково дайте доступ до даних про місцезнаходження.

Місцезнаходження по телефону за допомогою Find My Device

Всі ви перейшли в інтерфейс програми. Тут Вам видна інформація про заряд батареї і підключенні на Вашому телефоні. Також ви можете виконати ряд дій: наприклад, продзвонити свій телефон або заблокувати його. Пункт «Очистити дані» не відображається, так як додаток «розуміє», що воно запущено на цьому ж пристрої.

Коли Ви заходите в аккаунт, який є на цьому ж самому телефоні, то всі ці функції здаються марними. Однак якщо ви зайдете в акаунт іншого пристрою, то зможете виконати всі ці дії дистанційно. Особливо це буде корисно, якщо пристрій вкрали або ви просто не можете його знайти. Заходьте на сайт Find My Device. Авторизуйтесь аккаунтом, який був підключений до пристрою.

Місцезнаходження по телефону за допомогою Find My Device

Ви бачите ті ж функції і місце розташування, звичайно. Тепер все просто: не можете знайти вдома. продзвоните, вкрали або втратили на вулиці. хоча б заблокуйте або взагалі зітріть дані.

Програми та сервіси для відстеження по телефону

Знаходимо людини за номером телефону: нелегальні і легальні способи

Відстежити місце розташування людини, маючи тільки сам номер абонента, стало можливо завдяки сучасним технологіям. Причому зробити це можна без порушення законодавства своєї країни. Таку послугу надає велику кількість операторів мобільного зв’язку. Також можна використовувати спеціальні мобільні онлайн-сервіси. Крім того, в деяких смартфонах визначення геолокації встановлено за замовчуванням.

Однак є й інший бік медалі. Шахраї можуть пропонувати свої послуги по «пошуку телефону». На YouTube є сотні відео з розповідями про те, як зловмисники, маючи лише номер людини, могли отримати доступ до його особистих даних, банківськими картками та соціальним мережам. А це, в свою чергу, тягне на кримінальну відповідальність.

Пошук людини по номеру телефону за допомогою мобільних операторів

Мабуть, найдоступніший і легальний спосіб визначення геолокації гаджета. це зв’язатися з його мобільним оператором. Компанії, на кшталт MTC, Мегафон, Білайн і Tele2, надають клієнтам подібну інформацію.

Пошук телефону може бути автоматично включений в послуги тарифу або його підключать за бажанням абонента в онлайн-кабінеті.

Алгоритм відстеження у місцевих операторів приблизно однаковий. Вони використовують для цього платформу LCDS, яка зчитує дані про місцезнаходження гаджета з дозволу його власника.

Звичайно, ця послуга не безкоштовна, і кожен оператор ставить власний тариф, але також є можливість пробної підписки. Це корисно для батьків, які ще не визначилися, чи потрібно їм відстежувати місце розташування дитини чи ні.

READ  Як відновити вилучені фото на телефоні Huawei

Безкоштовні програми для пошуку людини за допомогою телефону

Головна умова, за яким можна відстежити місце розташування смартфона за допомогою оператора. це згода його власника. Батькам не важко встановити на смартфон дитини даний дозвіл. Що робити, якщо у вас немає такої можливості? Тоді на допомогу приходять спеціальні онлайн-сервіси, які можна знайти в Google Play або AppStore.

Find My Kids. це додаток для турбуються батьків. Воно визначає місце розташування дитини з точністю до трьох метрів. Також у нього є кілька додаткових корисних нововведень. Наприклад, запис історії переміщення дитини, підтримка прослушки і наявність сімейного чату.

У додатку можна визначити «зелену», «жовту» і «червону» зони. В першу входять допустимі маршрути до садка або школи. У жовтій зоні знаходяться адреси секцій, відвідувані дитиною, або вдома найближчих родичів і знайомих. «Червона» означає, що власник смартфона покинув допустимі межі. Тоді батькам приходить відповідне сповіщення.

Дане забезпечення допомагає користувачеві визначити геолокацію членів сім’ї і знайомих в онлайн-режимі (тобто в реальному часі). Йому надсилається повідомлення, коли вони виходять з дому або з роботи. Також тут можна відстежити переміщення людини за минулий тиждень, ну а плюс до всього завжди можна зв’язатися з господарем смартфона за допомогою приватного чату.

Розробники Sygic Family Locator адаптували свій додаток відразу для двох операційних систем. Android і iOS. Вони абсолютно безкоштовні, але також є платні додаткові функції. Доступ до них можливий за передплатою на преміум-аккаунт.

В принципі набір функцій тут загальний. У реальному часі відстежується розташування друзів і членів сім’ї. Можна також визначити, з якою швидкістю вони переміщаються, а ще встановити для них допустимі «зони» для переміщення. Однак є функція, яка відрізняє Sygic Family Locator від інших додатків. це відстеження авіарейсів, якщо раптом ваш знайомий повинен приїхати здалеку.

Інші способи пошуку людини по телефону

Функцію стеження за гаджетом додав до свого інтерфейс і Google. Її вбудували в сервіс Maps, де можна визначити місце розташування власника гаджета за добу, тиждень або місяць. Їх маршрути позначаються точками і лініями, а після автоматично зберігаються системою.

Однак на цьому розробники Google не зупинилися. У них є спеціальний додаток для пошуку смартфона. Find My Phone. Відстеження переміщення друзів і членів сім’ї, секретний чат і інші корисні функції. все це в додатку є. Але визначення місця розташування може іноді бути не зовсім точним, тому рекомендується не відключати геолокацію на гаджеті.

Новітні гаджети за замовчуванням мають функцію виявлення пристрою. На різних смартфонах її найменування може відрізнятися. Знайти цю функцію можна у вкладці «Налаштування», меню або на сайті виробника.

IMEI. це індивідуальний номер міжнародної ідентифікації комунікаційного обладнання. Він присвоюється абсолютно кожному смартфону і автоматично активується при першому включенні. IMEI знаходиться в спеціальній базі даних, а його код надрукований в гарантійному талоні. Його можна знайти під акумулятором, на коробці, в якій продавався гаджет, або якщо ввести певну комбінацію.

Однак визначити місце розташування смартфона таким способом не так вже й просто. Щоб отримати таку інформацію, потрібно прийти до співробітників правоохоронних органів з оригінальними документами на гаджет, коробкою і вагомим аргументом для пошуку.

BETATECH.COM.UA 2022