Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Фітнес браслет 115 plus як заряджати

Як зрозуміти, що браслет заряджений

Після повного заряду батареї пристрій видає вібрацію, а на екрані з’являється значок 100% зарядки і напис «Батарея заряджена». Після цього кабель необхідно відключити, а капсулу вставити в ремінець.

Як заряджати розумний браслет Xiaomi Mi Band 4

фітнес, браслет, заряджати

У комплекті з розумним браслетом Xiaomi Mi Band 4 йде USB-провід для зарядки пристрою. За допомогою нього і необхідно заряджати девайс, проте рекомендується ознайомитися з деякими нюансами.

Нерідко користувачі скаржаться, що випадково пошкодили зарядний пристрій або просто втратили його. В такому разі не варто панікувати. Досить подивитися рекомендації по зарядці при втрати USB-дроту.

як зарядити фітнес браслет Xiaomi 4 без проводу:

 • Сторонній шнур. Для зарядки підійде будь-який USB-провід. Спочатку у нього необхідно оголити чорний і червоний проводки, після чого притиснути їх до контактів пристрою. Також рекомендується зафіксувати їх скріпками для більшої надійності. В кінці потрібно підключити USB-шнур до комп’ютера.
 • Блок живлення. Даний варіант підійде для тих, хто розбирається в електриці. Спочатку необхідно визначити «» і «-» на пристрої. Далі слід зняти лабораторний блок живлення, виставити на ньому 5 вольт і піднести «шипи» до контактів.

Важливо! Не рекомендується використовувати сторонні предмети для зарядки фітнес-браслета. Вони можуть мати негативний вплив на подальшу роботу девайса.

Як зарядити фітнесбраслет

Фітнес-браслети відрізняються функціоналом, на відміну від Smart-годин і смартфоном, тому слід ознайомитися з їх алгоритмом зарядки. Щоб батарея пристрою прослужила максимально довго, девайс необхідно правильно заряджати. Як же зарядити фітнес-браслет? Про це нижче.

Як правильно зарядити браслет перший раз

Для виготовлення спортивних браслетів використовують ливарно-іонну батарею, яка не володіє ефектом пам’яті. Однак для повного використання всіх ресурсів батареї необхідно виконати наступні дії:

 • Повністю розрядити пристрій.
 • Повністю зарядити девайс.
 • Знову розрядити до відключення.
 • Знову зарядити до 100%.

Важливо! Перезарядка робить негативний вплив на батарею пристрою, тому рекомендується перевіряти відсоток заряду девайса. Коли він досягне 100%, його слід відразу ж відключити.

Перевірити відсоток заряду можна на екрані пристрою. Досить натиснути на кнопку включення браслета, щоб побачити індикатор зарядки в одному з верхніх кутів екрану.

Більшість бюджетних моделей показують рівень заряду батареї тільки світловим індикатором. При повному заряді він починає світитися, а при повній розрядці блимати. Також можна скористатися функцією синхронізації з телефоном. Додатки дозволяють переглядати не тільки ці дані з браслета, але і рівень заряду батареї.

Корисна порада! Найчастіше фітнес-браслети заряджаються від 2 до 4 годин.

Способи підключення зарядного пристрою

Конструкції деяких моделей можуть відрізнятися, тому змінюється і їх спосіб підключення до мережі. Спочатку варто відзначити, що заряджати батарею можна за допомогою слаботочного блоку живлення або через USB роз’єм комп’ютера. Також можна використовувати переносні акумулятора для зарядки (пауербанкі), проте струм зарядки повинен відповідати рекомендаціям виробника (найчастіше це 1-1,5А).

READ  Нова батарея на телефон як заряджати

Для зарядки більшості сучасних моделей необхідно зняти саму капсулу з екраном, після чого підключати її через провід. Найчастіше роз’єм розташований в бічній частині капсули. Дорогі ж моделі браслетів більше схожі на Smart-годинник, тому відокремити капсулу від ремінця не вийде. Найчастіше роз’єм на таких моделях знаходиться на зворотному боці. Деякі ж девайси передбачають можливість зняття тільки одного ремінця для підключення USB-порту до блоку живлення або комп’ютера.

Як зарядити браслет здоров’я від Leomax

«Браслет здоров’я» Леомакс: як заряджати правильно?

 • Для початку пристрій необхідно включити. Для цього потрібно прикласти палець на нижню частину екрану на 2 секунди.
 • Від’єднати екран від ремінця, потягнувши його в протилежний бік від капсули.
 • Вставити в USB-роз’єм провід для зарядки.
 • Дочекатися повного рівня заряду, від’єднати дріт і закріпити шнур і капсулу.

Важливо знати! Ремінець повинен щільно прилягати до зап’ястя, але не здавлювати його. Під час тренування можна стискати його сильніше, проте після неї необхідно розслабляти його.

Як правильно заряджати

Відразу після покупки девайса необхідно поставити його на зарядку і дочекатися 100% заряду. Це необхідно для розігріву батареї, щоб в подальшому вона працювала краще і зберігала тривалість роботи.

Другий і наступні рази зарядки рекомендується не доводити батарею до 100% заряду. Краще залишати на 85-90%, якщо використовується мінімальна кількість опцій. Якщо ж пристрій регулярно виводить на екран оповіщення з телефону, потрібно заряджати батарею до 100%.

Чому не рекомендується заряджати Mi Band 4 від звичайної розетки?

Звичайна розетка передає занадто великий заряд струму, що може мати негативний вплив на роботу пристрою. Рекомендується підключати девайс до USB-роз’єму комп’ютера або до бездротового зарядного пристрою (Power Bank).

Основні правила зарядки

Для того щоб фітнес-девайс прослужив довго вірою і правдою, важливо подбати про його правильної зарядці. Існують деякі правила, що дозволяють безпечно зарядити фітнес-браслети і продовжити термін служби батареї.

Не допускайте повної розрядки пристрою.

Оптимальний відсоток зарядки браслета. 80-90% (якщо це не перша зарядка).

Намагайтеся завжди підключати зарядний пристрій, коли індикатор заряду показує не менше 10%.

Рекомендується використовувати для заряду пристрою виключно оригінальний кабель USB або зарядний кредл. Використання китайських аналогів і обладнання інших виробників може пошкодити пристрою.

Для безпеки і продовження терміну служби годин рекомендується використовувати для підзарядки джерела живлення до 5В. Інакше високий ризик, що обладнання вийде з ладу.

Термін служби і функціонування Smart браслета залежить від правильності і частоти зарядки.

від розетки

Зарядка від розетки. найбільш простий і доступний спосіб зарядки, оскільки ноутбук або планшет під рукою може виявитися не завжди. Час зарядки в такому випадку істотно скоротиться, проте зазвичай виробники браслета не рекомендують використовуватися цей метод. Фітнес-браслети розраховані на зарядку від слабкого джерела живлення (до 5В), більш потужні джерела можуть привести до псування пристрою.

Перша зарядка фітнес-браслета

Перша зарядка новопридбаного пристрої. особливий ритуал, який дозволяє не тільки запустити його роботу, але і продовжити час життя батареї. У фітнес-браслетах, в основному, використовується так звана літій-іонна батарея без ефекту пам’яті. Тому для повної зарядки пристрою в перший раз після його придбання бажано для початку його повністю розрядити. Тільки після повної розрядки і відключення Smart браслет рекомендується підключити до зарядного пристрою.

READ  Як правильно заряджати акумулятор телефону

Зверніть увагу! При першій зарядці браслета, після його відключення, не рекомендується від’єднувати зарядний пристрій раніше, ніж при досягненні 100% заряду. Надалі це може викликати псування устаткування і необхідність в заміні.

Дочекатися повної розрядки акумулятора досить один раз. Надалі небажано доводити зарядку батареї до 0%. У деяких випадках це може призвести до проблем з прошивкою і навіть до виходу фітнес-браслета з ладу.

Дізнатися рівень заряду браслета можна, подивившись на індикатор на екрані пристрою. У більшості моделей індикатор з’являється при натисканні на кнопку включення на головному екрані або в шторці швидкого доступу. Також стан заряду акумулятора можна подивитися в мобільному додатку-компаньйона.

від USB

Для підзарядки браслета від USB досить підключити девайс допомогою фірмового кабелю або спеціального зарядного блоку до заряджаючий обладнання. Це може бути ноутбук, планшет або портативний комп’ютер. Це найбільш простий, доступний і оптимальний спосіб зарядки для розумних годин.

Від Power Bank

У сучасному світі практично у кожного третього користувача є власний Powerbank. Зарядка від переносного акумулятора. оптимальний спосіб відновлення роботи розумних годин. Такі акумулятори видають слабкий струм, тому не шкідливі для батареї годин або браслета.

Як заряджати фітнесбраслет? Рекомендації та основні правила

Фітнес браслет. зручне, функціональне пристрій, що дарує своєму власникові безліч привілеїв, однак, щоб не упустити їх, важливо вчасно зарядити пристрій. Щоб не зіткнутися з ситуацією, коли трекер сідає в самий невідповідний момент, необхідно стежити за індикатором рівня зарядки і бути готовим підзарядити прилад найзручнішим способом.

Як довго заряджати фітнес-браслет

Час до повної зарядки акумулятора залежить від ємності акумулятора, від струму зарядки і від конкретної моделі пристрою. Середній час виконання першої зарядки фітнес браслета після покупки. 2. 3 години. Рідше для зарядки потрібно до 4 годин.

Точна інформація по тривалості і частоті зарядки вказана в документації придбаного пристрою. Рекомендується ознайомитися із зазначеною інформацією з метою уникнення перезарядки і псування устаткування.

від розетки

Зарядка від розетки. найбільш простий і доступний спосіб зарядки, оскільки ноутбук або планшет під рукою може виявитися не завжди. Час зарядки в такому випадку істотно скоротиться, проте зазвичай виробники браслета не рекомендують використовуватися цей метод. Фітнес-браслети розраховані на зарядку від слабкого джерела живлення (до 5В), більш потужні джерела можуть привести до псування пристрою.

Від Power Bank

У сучасному світі практично у кожного третього користувача є власний Powerbank. Зарядка від переносного акумулятора. оптимальний спосіб відновлення роботи розумних годин. Такі акумулятори видають слабкий струм, тому не шкідливі для батареї годин або браслета.

Подробный обзор фитнес браслета Smart Band

Чи можна заряджати браслет без зарядки

Якщо «рідний» кабель-USB або фірмовий зарядний блок зіпсувався або загубився, найкраще придбати його заміну, оскільки без нього зарядка гаджета буде неможливою.

Smart Band 115 PLUS Фитнес браслет

Важливо! Ні в якому разі не тестируйте на своєму пристрої неперевірені, підозрілі Лайфхак із зарядки без кабелю з інтернету, на зразок підключення кабелів інших пристроїв і нагрівання батареї штучним чином. Це може сильно нашкодити роботі девайса і привести до його поломки.

Перша зарядка фітнес-браслета

Перша зарядка новопридбаного пристрої. особливий ритуал, який дозволяє не тільки запустити його роботу, але і продовжити час життя батареї. У фітнес-браслетах, в основному, використовується так звана літій-іонна батарея без ефекту пам’яті. Тому для повної зарядки пристрою в перший раз після його придбання бажано для початку його повністю розрядити. Тільки після повної розрядки і відключення Smart браслет рекомендується підключити до зарядного пристрою.

READ  Як підключити навушники Xiaomi air 2

Зверніть увагу! При першій зарядці браслета, після його відключення, не рекомендується від’єднувати зарядний пристрій раніше, ніж при досягненні 100% заряду. Надалі це може викликати псування устаткування і необхідність в заміні.

Дочекатися повної розрядки акумулятора досить один раз. Надалі небажано доводити зарядку батареї до 0%. У деяких випадках це може призвести до проблем з прошивкою і навіть до виходу фітнес-браслета з ладу.

Дізнатися рівень заряду браслета можна, подивившись на індикатор на екрані пристрою. У більшості моделей індикатор з’являється при натисканні на кнопку включення на головному екрані або в шторці швидкого доступу. Також стан заряду акумулятора можна подивитися в мобільному додатку-компаньйона.

способи зарядки

Спосіб зарядки фітнес-браслета може відрізнятися в залежності від конструкції і технічних особливостей пристрою.

Найчастіше, пристрій заряджається через:

 • USB-роз’єм, інтегрований в корпус браслета;
 • Магнітний кабель;
 • Спеціальний зарядний блок. кредл;
 • Безпровідна зарядка;
 • USB. кабель.

Як довго заряджати фітнес-браслет

Час до повної зарядки акумулятора залежить від ємності акумулятора, від струму зарядки і від конкретної моделі пристрою. Середній час виконання першої зарядки фітнес браслета після покупки. 2. 3 години. Рідше для зарядки потрібно до 4 годин.

Точна інформація по тривалості і частоті зарядки вказана в документації придбаного пристрою. Рекомендується ознайомитися із зазначеною інформацією з метою уникнення перезарядки і псування устаткування.

Способи збільшення автономності

Незважаючи на можливість тривалої роботи розумних годин в автономному режимі, багатьом користувачам не вистачає цього часу. Для того щоб збільшити автономність вашого пристрою, ви можете відключити деякі його функції, наприклад:

 • Синхронізація браслета зі смартфоном (якщо він використовується, наприклад тільки для перегляду часу, обліку кроків, калорій і відстані або для вимірювання пульсу в режимі реального часу);
 • Відключення або скорочення частоти вимірювання пульсу;
 • Відключення повідомлень від не найважливіших додатків;
 • Зменшення яскравості дисплея;
 • Відключення активації екрану підняттям зап’ястя.

При виключенні всіх цих енерговитратних функцій, девайс зможе працювати довше.

Основні правила зарядки

Для того щоб фітнес-девайс прослужив довго вірою і правдою, важливо подбати про його правильної зарядці. Існують деякі правила, що дозволяють безпечно зарядити фітнес-браслети і продовжити термін служби батареї.

Не допускайте повної розрядки пристрою.

Оптимальний відсоток зарядки браслета. 80-90% (якщо це не перша зарядка).

Намагайтеся завжди підключати зарядний пристрій, коли індикатор заряду показує не менше 10%.

Рекомендується використовувати для заряду пристрою виключно оригінальний кабель USB або зарядний кредл. Використання китайських аналогів і обладнання інших виробників може пошкодити пристрою.

Фитнес браслет Fitness Tracker 115 Plus с измерением пульса и давления

Для безпеки і продовження терміну служби годин рекомендується використовувати для підзарядки джерела живлення до 5В. Інакше високий ризик, що обладнання вийде з ладу.

Термін служби і функціонування Smart браслета залежить від правильності і частоти зарядки.

BETATECH.COM.UA 2022