Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Гасне екран монітора комп’ютер продовжує працювати

Гасне екран монітора комп’ютер продовжує працювати

гасне, екран, монітора, комп, ютер

Якщо під час роботи за комп’ютером ви спостерігаєте мимовільне вимикання екрана, але сам PC при цьому працює, далеко не завжди суть проблеми криється в моніторі. Справа може бути в помилку підключення, несправності відеокарти або інших комплектуючих, а також по ряду інших причин, але про все по порядку. Нижче ми розглянемо всі причини, за якими може виникати така неприємність.

Причина перша. несправність монітора

Раз вже екран монітора гасне, але комп’ютер при цьому продовжує працювати, слід почати з перевірки самої очевидної причини несправності.

Для початку необхідно вимкнути комп’ютер, а потім включити його і поспостерігати за монітором.

  • При включенні PC монітор прояснився і відразу ж потемнів?

Можливо, справа тут в лампах підсвічування, що встановлюються в сучасні РК-монітори. Вони могли перегоріти.

  • Екран монітора темний, а при засвічуванні під лампою підсвічування він бляклий?

Найімовірніше, справа в несправності інвертора напруги.

Щоб зрозуміти, в чому криється справжня причина проблем з монітором відключіть його від системного блоку. Якщо напис «Немає сигналу» або щось подібне на екрані не виникає, своїми силами не обійтися. Вирішити проблему може ремонт, але в гіршому випадку доведеться купувати новий монітор.

Причина друга. несправність відеокарти

Якщо в комп’ютері несправна якась комплектує, він, найчастіше попереджає про це при включенні переривчастими сигналами.

Вимкніть PC від мережі, кілька хвилин почекайте, відкрийте кришку системного блоку і поворушіть трохи дискретну відеокарту (якщо вона у вас встановлена). Увімкніть комп’ютер. Якщо це не допомогло, витягніть дискретний відеоадаптер і підключіть монітор до інтегрованої (вбудованої) відеокарти.

Якщо ви давно не чистили свій комп’ютер, є сенс зробити це зараз. Цілком можливо, що пил, яка зібралася в системному блоці, не дає коректно працювати відеокарту або оперативної пам’яті, викликаючи її збій. Розберіть PC і очистіть його від пилу. Рекомендуємо для цього використовувати USB-пилосос і м’яку щіточку. Дану процедуру необхідно проробляти не менше двох разів на рік, але краще частіше.

Причина четверта. пошкодження кабелю

Досить поширена причина багатьох збоїв в роботі комп’ютера, але помітити її з першого погляду не так вже й просто. Зовні кабель цілком може здаватися цілим і неушкодженим.

Перевірити це можна в такий спосіб: знайдіть аналогічний кабель і підключіть його. Якщо все працює, ви знаєте, в чому несправність.

Причина п’ята. неправильне підключення

У більш-менш сучасних комп’ютерах є дві відеокарти. інтегрована і дискретна. Якщо ви або хтось без вашого відома помилково підключив монітор не туди, комп’ютер його просто не побачить, хоч і буде проявляти характерні ознаки життя.

Справа в тому, що в налаштуваннях BIOS перевагу за замовчуванням віддається більш потужної карті, тобто, дискретної. В даному випадку при підключенні до інтегрованої відеокарти екран монітора залишатиметься чорним.

Для вирішення проблеми перевірте, до тієї чи відеокарти підключений ваш монітор.

Причина шоста. несправність процесора або материнської плати

В даному випадку свою роботу продовжують кулери, тим самим створюючи ілюзію коректно працюючого комп’ютера. Зверніть свою увагу на те, чи є переривчастий звуковий сигнал при запуску PC, підсвічуються чи мишка з клавіатурою, флешка, підключена по USB.

Причина сьома. банальні життєві ситуації

Абсолютно справний монітор цілком може перестати подавати ознаки життя через те, що його власник або хтось без його відома по дикою випадковості щось відключив. Будь це кнопка включення монітора, кабель його підключення до PC або кабель живлення, але, якщо ви впевнені в тому, що все повинно працювати, точно не будете думати звернути свою увагу на подібні дрібниці, але ж варто було б почати саме з цього.

Підсумок: перш ніж панікувати, досконально перевірте включення / підключення монітора.

На цьому все, тепер ви точно знаєте, що робити, якщо гасне екран монітора, але комп’ютер продовжує працювати.

коментаря 253

Вітаю! Проблема така. Під час ігор, перегляду фільмом, сидіння в інтернеті і т.д. Монітор гасне (іноді лунає дивний звук) і пише «немає сигналу» а інші компоненти PC працюють (іноді вирубується і весь PC, а іноді перезапускается). І ось коли просто гасне монітор, а решта все працює. На моніторі світиться помаранчева лампочка говорить про те що монітор тільки включений в харчування, але при виключення і зворотного включення монітора загоряється синя лампочка загоряється і сам монітор і пише «немає сигналу» і загорятися помаранчева і екран знову гасне. Він включається тільки якщо повністю вимкнути PC і включити назад. Що робити для вирішення даної проблеми?

Здрастуйте, Олександре. Пропоную виключати проблеми логічним винятком)

Спробуйте спочатку підключити монітор до іншого PC або ноутбука за допомогою цього ж кабелю HDMI або VGA. Якщо проблема залишилася, то замініть кабель. Якщо після зміни кабелю сигнал все одно пропадає, значить проблема в самому пристрої монітора. Отже на вашому PC все працює добре, кабель теж працездатний.

Якщо після підключення до іншого PC помилка зникла, то, швидше за все, проблема в вашому комп’ютері. Якщо у вас коштує 2 відеокарти (вбудована і додаткова, то в настройках графіки змініть пріоритет використання. Можливо, що проблема криється в поломці використовуваного графічного процесора. Ну, на цьому поки все що можна зробити.

Далі вже буде потрібно розбирати PC для пошуку несправностей. Може просто конденсатор зламався або інша деталь. Через це відбувається стрибок напруги і графіка вимикається, щоб не згоріти. Ну або ще що-небудь)

Та ж проблема, тільки ще помітив що кулер процесора теж вимикається

здрастуйте, теж проблема з монітором гасне сам по собі але коли дивишся фільм або граєш все нормально.что може бути?

Теж самое.во час ігор все норм а при звичайній роботі вимикається або перезагружается.Ви вирішили свою проблему ?

Добрий день. Для початку спробуйте перевстановити драйвера відеокарти. в більшості випадків це вирішує проблему.

Якщо вона залишається, дійте методом виключення. перевірте відеокарту на іншому комп’ютері, чи працює все нормально, далі блок живлення і сам монітор.

Постарайтеся спочатку виключити ймовірність програмної неполадки (переустановите Windows і драйвера), а потім вже перевіряйте апаратну складову.

Привіт у мене Токаю проблема. я входжу в будь-яку гру роблю екран повним і у мене вимикається монітор. я не можу спокійно нічого зробити при цьому монітор вимикається тільки тоді коли я зохожу в будь-яку гру не важливо в соц-мережі вона чи ні якщо гра в соц мережі то вимикається коли це 3D шутер. а якщо на самому PC то будь-яка! Будь ласка допоможіть вирішити цю проблему я вже замучився.

Перевірте відеокарту. Швидше за все їй не вистачає оперативної пам’яті або ж внутрішні пошкодження пристрою. Яка у вас модель карти, який процесор, скільки оперативки на комп’ютері.

Я підозрюю, що відеокарта перегрівається і вимикається. Може бути всередині відійшов який-небудь провід. Віднесіть відеокарту на перевірку фахівцеві.

Теж проблема схожа Asus vw246h, граю в WOT в віконному режимі, переходжу в повний екран через altenter і чорний екран, а все працює і звук теж, монітрам викл. вкл запрацювало, але іноді скидає в віконний режим, а рідко що все норм. Взяв телик теж lcd підключив так само через HDMI до PC, все чітко без будь-яких збоїв, то в віконний режим, то в повний, хоч сто разів підряд, і все ОК. Що може бути з монітором.

була така проблема, усунув поставивши меншу роздільну здатність в грі.

спробуйте підключити монітор на мат плату і поганяйте комп по інтеонету. ігор і т.д. дайте йому побільше навантаження. якщо комп буде працювати і не відключатися то проблема в відео карті, а саме в процесорі. там мабуть висохла термопаста, спробуйте замінити термопасту, якщо проблема не зникне тоді у Вас зварився мікро процессер і тут тільки повна заміна видюхи.

Добрий день, така біда. Купив б / у відеокарту R7 370 4gb, з нею в комплекті був перехідник vga-dvi i. Підключив через нього і не міг налаштувати максимальний дозвіл (його просто не було) думав проблема з драйвером. Оновлював, скидав, нічого не допомагало. Зідзвонився з минулим господарем і він сказав, що справа в переходнике. Поміняв перехідник на vga-displayport, дозвіл встало і все працює, але іноді в іграх або при перегляді роликів просто гасне екран на кілька секунд і потім знову спалахує без будь-яких помилок і сторонніх звуків. Підкажіть в чому проблема

Якраз-таки використання перехідників і є причиною проблеми. В першу чергу, придбайте нормальний кабель, прибравши перехідник.

Проблема полягає в тому що я граю в (Total War Shogun 2) і у мене через хвилини три згасає монітор і допомагає тільки перезавантаження. Хоча граю в battlefield 1 і все в порядку. В чому проблема?

Порада: «Перевірте відеокарту. Швидше за все їй не вистачає оперативної пам’яті або ж внутрішні пошкодження пристрою. Яка у вас модель карти, який процесор, скільки оперативки на комп’ютері.

Я підозрюю, що відеокарта перегрівається і вимикається. Може бути всередині відійшов який-небудь провід. Віднесіть відеокарту на перевірку фахівцеві. »

у мене гасне монітор якщо він знаходиться в спокої кілька хвилин тобто на на комп’ютері не працюють

Змініть настройки електроживлення. Це функція налаштовується в розділі панель управленіяелектропітаніе. Тут відкривайте схему електроживлення і редагуйте параметр відключення дисплея.

Велике спасибі! Знайшла відповідь на своє питання.

параметри відключення дисплея відредаговані на 30 хвилин але дисплей відключається через 1 хвилину

Вибачте! знайшов відповідь Вся справа в налаштуванні параметровий

Людмила, дисплей у вас йде в сплячий режим або саме відключається, після чого вам потрібно, наприклад, перезавантажувати комп’ютер?

У мене така ж проблема. Бісить. Нещодавно з’явилася. Я чомусь підозрюю що це від останнього оновлення Вінди.

Можливо, що конфліктують драйвера пристрою з новою ОС. Оновлення дрова для відеокарти. Як варіант, спробуйте завантажитися з Ubuntu або інший Linux системи. Якщо помилки виправилися, значить вся проблема в драйверах.

І у мене така ж проблемка буває комп працює 1 час буває 3, але потім різко блимає монітор і пише немає сигналу, при цьому комп гуде і подає ознаки життя. Відео карта новітня 1 день як і блок живлення, не можу зрозуміти через що така проблема з’явилася вона після установки Windows 10 кстате хоча точно не впевнений так як до цього комп стояв вимкненому місяць без видюхи і блоку, після перезавантаження працює нормально не гріє нічого блок на 650ват проц старенький ще 4 ядерний quadro ще а видюха 750ti мож хто допоможе!

Можливо, що вся проблема саме в відеокарті. Можливо вона перегрівається, навряд чи, але може і таке бути) Другий варіант, що конфліктують дрова, спробуйте оновити.

Немає відеокарта не гріється пік у неї 45градусов. З дровами звичайно не знаю але переставляв раз 10 не допомагає може щось інше конфліктує батарейку міняв на материнки думав проблема зникла пропрацював буквально добу на наступний день все повторилося сного незнаю навіть що це за біда. Мені знайомий сказав що може бути через занадто потужного блоку живлення але що то мало віриться а може материнка полетіла? таке може бути?

Здрастуйте, у мене проблема ось яка: Під час ігор все йде нормально, найчастіше (відбувається це не завжди) під час перегляду ютуб роликів. Спочатку гасне монітор, потім при (чорному або сірому, коли як) моніторі 1-2 секунди продовжує йти звук відео, слідом фоновий звуковий сигнал (ііііііііуууууруруруруруру) і все Далі, клавіатура горить, миша теж, в системному блоці візуально теж все нормально АЛЕ ні на одну клавішу немає відгуку, нічого Підкажіть будь ласка, що може бути і як виправити. PS: Повторюся що це не завжди, буває часто, буває рідко, але дуже вже розпалює! Або буває що-небудь вантажиш, а тут (подарунок) Крик про допомогу.

Це треба нести до майстра на огляд. Звук швидше за все від жорсткого диска, але це не точно.

Вітаю! У мене ось яка проблема. спочатку екран як то дивно почав гудіти, блимати потім чик і відключився, хоча сам процесор працює. Коли перевірив шнури ніби все гаразд. Може так зможете підказати що це може бути? Дякую

Можливо пошкоджена відеокарта. Або ж всередині монітора відійшов шлейф або будь-якої іншої елемент.

включаю маниторе екран включився на 2 секунди і потух і без маниторе теж саме

А як ти бачиш без маниторе, що він гасне?) 0) 0)) лол

Дуже сподіваюся на допомогу або хоча б на слушну пораду досвідчених користувачів і професіоналів своєї справи.

Проблема така: під час ігор (середньої продуктивності) раптово гасне монітор і комп’ютер не реагує ні на які натискання. Кожен п’ятий раз у своїй починають сильно дзижчати кулери. Відеокарта потужна (Geforce 780 3 Gb), тому Football Manager 2017 і Civilization 6 повинна «тягнути» легко. До виникнення проблем вона легко тягнула і останню GTA на максимальних налаштуваннях.

Проблем з температурою всіх складових немає, в стані спокою вони не нагріваються вище 35 градусів, на під навантаженням не бачив цифру вище 60. Варто потужне водяне охолодження. Під час відкриття безлічі браузерів одночасно, перегляду фільмів і малопродуктивних ігор проблема не виникає.

Я перевстановлювати драйвера і на материнку і на відеокарту з офіційного сайту, в кінці-кінців навіть перевстановив вінду, але проблема залишається. На перших хвилинах ігор. монітор гасне.

Боюся, що проблема не в дровах, віруси або ПО, а в апаратній частині. Тільки ось що це може битькарта, блок живлення, материнка або оперативка. Як це можна визначити?

Полосы на экране монитора ПК или ноутбука — причины и что делать

у мнея таже проблемма відеокарта NVIDIA GeForce GTX 460 до цього 5 років грав в варфейс і ось почалося

Добрий день. Ви пробували встановлювати заново драйвера?

така ж нісенітниця з новою картою 1050ті, віддав в ремонт, до цього драйвера втрачала ((

Вітаю! Зіткнувся з такою проблемою купив системник щодо комплектуючих (intel i5 6600 4x 3,3 ghz, gigabyte nvidia gtx 970 xtreme gaming, 2 × 8 Kingston Hyper Fury 2400Mhz, Asus Prime B250M-A. Корпус Aerocool PGS V3X з бп на 550Вт).собірал комплектуючі сам спочатку комп’ютер включаючись нічого не отображадлсь на моніторі після декількох резет запустився. встановивши нові дрова на видюху і матерінку.іграя в ігри на макс вимогах через деякий час гасне екран, при цьому звук гри продолжаеться система нова, тільки поставив монітор робочий, на минулому системнике ніразу не було такого нагріватися система толком навіть не встигає (на відеокарту харчування потрібно в два порти по 8пін в блоці був тільки 6 пін, поставив перехідник з 6 на 8 пін і поставив перехідник з звичайного харчування на 8 пін) Підкажіть плз в чому проблема?

Повністю видаліть драйвера і встановіть їх заново. І ще невелике уточнення. Ви систему ставили вже на новому системнике?

У мене на моніторі два кольори лампочки 1 помаранчева коли PC без 2 салатова коли все працює і 3 взагалі не горить лампа коли немає електрики але електрика є PC откл і всі кольори ці мега помаранчевий і потім навіть якщо PC без загоряється салатова і згасають всі кольори і знову помаранчевий потім салатовий і так далі і не показує робочий стіл що робити?

Перевіряйте підключення і цілісність кабелів. Спробуйте підключити монітор до іншого комп’ютера. Якщо і з ним неполадка буде спостерігатися, необхідно діагностувати монітор.

Хлопці потрібен терміновий рада наберіть если не сложно 0637573679 Антон проблема століття

Антон, всі свої неполадки детально описувати в коментарях.

Народ допоможіть зрозуміти причину несправності ноутбука. Дуже часто гасне екран, стає чорним, що не миша не клавіатура не реагує, кулер продовжує працювати, светодіот на клавіші вкл / викл світиться, перезапустити PC вдається тільки через відключення від мережі. Комп чистив, термопасту міняв, вінду замінив, драйвера оновив, в настройках електроживлення все в порядку. Що це може бути?

Проблема може бути в самому екрані ноутбука. Якщо він несправний, то тут може допомогти тільки його заміна.

Добрий день. Вчора виникла проблема з комп’ютером. При запуску комп’ютера з’явився шум (як трактор працює). через 20-30 хвилин комп’ютер зависає. Розібрала системний блок, почистила від пилу (на скільки це можливо підручними засобами (звичайний пилосос). забитий був вентилятор відеокарти. Шум припинився, але за 5-6 годин комп’ютер двічі «завис». А точніше, 1 раз перезавантажився з появою синього екрана, другий раз погас екран (хоча монітор горів як включений, а комп’ютер продовжував працювати. допомогла насильницька перезавантаження. Сьогодні планую почистити стисненим повітрям. Які ще варіанти можуть бути і що варто перевірити? Буду вдячна за відповідь.

READ  Як підключити навушники до комп'ютера Windows 10

Закінчите чистку охолодження, а також замініть термопасту відокарти.

вітаю, у мене давній бук моделі e machines E510.бук працює, вентилятор гудіт.монітар буває гасне відразу ж після 1-2 секунд роботи, а буває і працює 5-10 хвилин і я встигаю включити будь-які аудіофайли? так і що з ним робити? нести в ремонт або спробувати усунути неполадку самостійно? дайте відповідь хто-небудь будь ласка, замучила ця проблемма.

Добрий день. Спробуйте підключити ноутбук до зовнішнього монітора і відпишіть, чи працює так ноутбук або як і раніше гасне.

Така проблема Коли підключаєш монітор до харчування загоряється лампочка і відразу гаснет.Отключаешь харчування, потім знову включаєш вже нічого не работает.После 10-15 хв знову підключаєш харчування і знову загориться і згасне лампочка.Что робити? Якщо і на комп’ютері і на ноутбуці також

По всій видимості монітор вийшов з ладу.

Привіт, така фігня у сусіда, комп трохи працює потім бац і гасне монітор і комп ні на што не реагує хоча сам системник не вимикається, ні клава ні миша не працює, тільки після перезавантаження він заново завантажується і знову на 5-10 хвилин і по нової. що може бути причиною?

Швидше за все проблема пов’язана з перегрівом відеокарти.

Добридень! при включення ігор монітор гасне але вкл і викл монітора через кнопку допомагає всього на пару секунд і це тільки в іграх.Монітор Samsung.включаю інший монітор нічого такого немає в чому може бути причина?

З того, що ви написали, можна зробити висновок, що проблема полягає в моніторі.

Всім привіт, така проблема, граю в ігри і після довгої гри якщо я вийду з неї то у мене з’являється тупо чорний екран ніби сигнал проподает з видюхой, перезавантажувати і знову чорний екран і ще спікер пищить 1 довгий. Після 2-3 включення, все знову працює, але при вході в гру і тривалого гейминга все починається з початку Может кто-то підкаже як це лікувати? Моя система: I3 4160 Gtx 1050ti Озу 4gb Win 10 А ще відбуваються жахливі звуки з навушників, прям як денді якщо з неї витягнути картридж Вінду чисту поставив вчора Заранее спасибо)

Без діагностики важко сказати, але, цілком можливо, відеокарта виходить з ладу.

Вам зобов’язані по гарантії виконати безкоштовний ремонт монітора. домагайтеся цього.

Вітаю! теж проблеми з відео картою при включенні комп’ютера починає дзижчати вентилятор всередині ігрового блоку, але сам комп’ютер працював нормально але через 10-15 хвилин на екрані нічого не а відеокарта починає сильно дзижчати але не пише що немає сигналу, перевіряв всередині блоку при включенні відразу ж гуже відеокарта невідомо чому хоча сам системний блок прослужив мінімум 3 роки потім почалося цей жах навіть не знаю що робити міняти кулер, переглядав відео карту на наявність якихось пошкоджень, не чого було виявлено, але саму карту я не витягав, сам екран за запуску будь.то будь-якої гри 3D,

Тут було не пов’язано із монітором, він добре працював як п’ять років і продовжує ще раз, але це все почалося з відео картою а екран нормально працює.

Полісосілі самі від пилу сам ігровий блок взагалі не давно, десь мінімум тиждень але шум не припинявся в відеокарті

Схоже що проблема полягає в несправності вентилятора відеокарти. Як варіант, спробуйте замінити на ній кулер.

Вітаю! Проблеми почалися вчора. Комп’ютер завантажується нормально, а через хвилин п’ять-десять екран гасне, ніби сигнал пропав, але комп’ютер продовжує працювати, реагує на натискання клавіш. Може завантажитися без зображення, потім воно раптом з’являється, потім знову пропадає. Сьогодні вранці і вдень симптоми зникли, думала, налагодилося само, а ввечері повторилося те ж саме. Що це може бути?

Для початку спробуйте підключити комп’ютер до іншого монітора. Якщо симптоми зникли, значить, проблема полягає саме в вашому моніторі.

Дякую! Зараз знову працює. Якщо знову почне чудити, напевно, завтра майстра покличу. Що він скаже, напишу сюди. Раптом кому-небудь стане в нагоді.

Привіт, екран при роботі коли 5 хвилин коли годину, ставати чорним, також на ньому з’являються якісь смужки (трохи), системник продовжує працювати, але не реагує ні на які натискання клавіш, перезапускати комп екран не реагує, мишка починає моргати люто, системник НЕ подає ніяких звуків, що він запустився, а монітор поводиться так ніби вимкнений системник, проходить години 2-4 комп знову запускається і таж ситуація повторюється, системник повністю від пилу почистив (дуже чятельно), поміняв термопасту на процесорі і чіпсетах на материнке.

Добридень! У мене така проблема. Включаю комп дивлюся фільми, сиджу в інтернеті неважливо все нормально. Починаю грати в гру 3-4 хвилини і зникає зображення, однак процесор працює і в колонках іноді невеликий шум, а іноді шуму немає. Доводиться вимикати і заново включати. Допоможіть!

Якщо гра піратська, то проблема може бути в ній. Спробуйте знайти інший дистрибутив і спробувати його встановити і запустити на комп’ютері.

Здавствуйте !! у мене така проблема заходжу я в інтернет і монітор на 2-4 сек загасає потім включається і знову так само а через хвилини 2 все нормально що робити

Перевірте монітор на працездатність, підключивши до іншого комп’ютера.

Здраствуйте! Проблема така. Граю в ігри. дивлюся ролики на ютубі і тут бац і гасне монітор, але звук ще працює 30 секунд. Потім комп’ютер сам вимикається. При включенні виявляється що це був режим сну. І треба просто заблокувати комп’ютер. Таке твориться десь раз 1-2 години. Що робити? Це вже починає дратувати.

Спробуйте для початку перевірити комп’ютер на вірусну активність. Якщо не допоможе, відпишіться.

Я перевірив. У аваст знайшлася 1 загроза, я її начебто поламав. Але в іншому антівірусника аж цілих 3265, я їх помістив в карантин. Але все триває!

І так до речі я впевнений на 80% що це віруси, тк це все почалося в той день, коли в браузері почався хаус. Самі відкривалися сторінки, перезавантажувалися відео, закривалися сторінки. І ще сам відкривався калькулятор.

Як варіант, можу порекомендувати виконати відновлення системи до того періоду, коли проблем з роботою комп’ютера не спостерігалося. Якщо підходящої точки відкоту немає, краще все ж виконати чисту установку Windows.

Добридень! У мене проблема така. Незалежно від режиму роботи комп’ютера чорніє екран секунд на 3-5, часто серіями з інтервалом 15-20 секунд. Але я помітив що віщує цього спочатку посмикування екрану потім невеликі тонкі смуги. Відбувається це через різний час, може за годину згаснути раз 10. а може тижнями бути все в порядку. На fps В іграх не як не впливає. Видюха GTX 770. блок живлення 600Вт, проц. i5.2500K.3.30 GHz. оператива 8Gb. Дякую.

Тут може бути все що завгодно: монітор, вірус, драйвера, неправильно виставлений режим відображення.

Добрий день. Багато всього чого почитав і все одно не можу вирішити свою проблему. Гасне екран монітора. Тенденції провідних до цього такі: При просте, коли комп просто включений і нічого не робити все нормально. це робочий стіл. Як тільки включаєш фільм або просто сидиш в інеті він просто вирубується з дивною звуком уууужжж (і то може через хвилин 15, або взагалі через 1 годину), екран вимикається, але кнопка живлення загорається, як ніби він включений, PC продовжує працювати. Вінду переставив. не допомогло. Драйвера перевстановлювати. не допомогло. Кабель переставляв DVI на HDMI навіть телек по іншому кабелю підключав. навіть телевізор гасне (значить монітор виключаємо?) Підозрюю що відеокарта (але вона невже так може помирати?) Хочеться виключити ще і блок живлення. від його вмирання можуть бути такі симптоми? Залізо наступне- Відеокарта GTX 760 2 гіг JeatStream PAlit процесор FX 8320 4.5 ГГц (був розгін, але змінив на 3,5 ГГц і все одно не допомогло) блок живлення на 650 ват. Це триває вже близько 1 тижня і все частіше і частіше. Спасибі заздалегідь. Допоможіть

Вітаю ! проблема ось у чому, коли я вмикаю комп’ютер у мене показує іконку, але потім починає блимати верхній правом углу.Дальше він темніє підкажіть, що сталося !

Вітаю! Підкажіть рішення. Через незнання дівчина протерла монітор засобом для чищення вікон, після цього монітор став нестабільно працювати, сам по собі вимикатися, перестала працювати кнопки, іноді працюють а іноді немає, а іноді вискакує вікно настройки яскравості, прибрати яке допомогло тільки затягування різних кнопок на моніторі, так ж було таке, що поки я цю кнопку тримав монітор працював, а коли я її відпустив він вирубувався. Цю проблему можна відремонтувати в майстерні, дорого чи буде стояти ремонт?

У моніторі у вас, швидше за все, залипнули кнопки включення.

Допоможіть будь ласка! Зіткнулася з такою проблемою: на днях грала в гру, різко згас монітор, лампочка на ньому вказувала на те, що він знаходиться в робочому стані. Коли перезапускати комп’ютер, з’являється екран завантаження Віндоус, поле в котрому потрібно ввести пароль, а далі монітор знову вимикається. Іноді може пройти пара секунд після включення комп’ютера, а іноді близько години, але підсумок завжди один-монітор гасне.

Анастасія, спробуйте завантажитися з безпечного режиму (для цього на самому ранньому етапі завантаження комп’ютера натискайте багаторазово клавішу F8, а потім виберіть пункт «Безпечний режим»). Якщо завантаження сталася нормально, швидше за все, в системі стався якийсь системний конфлікт, наприклад, конфліктує ПО, збій в роботі драйверів відеокарт і т.д. Тут можна порадити виконати відновлення системи до тієї точки відкоту, коли комп’ютер працював нормально (для цього вам слід пройти в меню «Панель управління». «Відновлення». «Запуск відновлення системи»).

Якщо підходящої точки відновлення немає, рекомендую виконати переустановку операційної системи. Якщо це не допомогло, можливо, проблема полягає в апаратної складової. моніторі, відеокарти, жорсткому диску. Тут вже потрібно перевірка працездатності компонентів комп’ютера (просто підключити до іншого PC).

Нещодавно почалося. Грав в Біошок. Все добре. Під кінець гри погас монітор. Системник працює в колишньому режимі. Насильно перезапустив. Встановив старенького сталкера тіні чорнобиля, в якого грав без проблем на дохлому PC ще років 8 тому. І відбувається те ж саме. монітор вирубується, системник працює. Я в шоці! Допоможіть!

Визначте, проблема в моніторі або системному блоці. підключіть монітор до іншого комп’ютера. Якщо монітор працює справно, швидше за все, проблему потрібно шукати в відеокарті.

Привіт, проблема така: заходжу в гру допустимо Сall of Duty World of war, починаю грати і через від 1.До 3, гасне екран, (енергозберігаючий режим) перезапустити не виходить, струм відключити ззаду блоку кнопку (знаю що так робити не можна), по іншому ніяк. і ось недавно нормально грав в гру The Walking Dead Survival Instinct, що не гасло нічого, пограв тижні 2, зайшов і вуаля, гасне. Дивно що так відбувається, ніби все працює, а потім все все одно рано чи пізно монітор починає гаснути на грі, яку нормально вантажив. що це може бути?

Швидше за все проблема полягає в перегрів відеокарти.

Добридень! У мене нутобук Asus n550 jk, монітор LG l192ws. Нещодавно зіткнувся з проблемою коли ноутбук вимкнений тривалий час або в режимі сну більше години, то при включенні (виході зі сну) монітор включається на секунду і гасне, причому сам ноут працює, є системні звуки, і навіть якщо уважно придивитися то видно робочий стіл, тобто сам екран гасне але не на всі сто. В інеті подібних проблем не знайшов. Багато способів перепробував: оновив дрова з оф. сайту для відеокарти, драйвер Rapid storage technology оновив, параметри електроживлення перевірив, в диспетчері пристроїв теж все норм. Допоможіть вирішити будь ласка.

А ще забув, температурний режим в нормі, матплата проц відео і SSD знаходяться в температурному режимі 40-50 градусів.

Схоже, що у вас вимикається підсвічування екрану. Перевіряйте налаштування електроживлення. Якщо у вашого ноутбука є вбудовані програми для настройки екрану, слід перевірити параметри і в них.

Це перевірив, на самому початку, настройки електроживлення всюди де необхідно «ніколи» коштує, вбудованих програм для настройки екрану теж немає. Дивина в тому, як я вже говорив, що на екрані нічого не при включенні або виведення зі сну на 5 хвилин, тобто картинка з’являється на сек і далі темний екран (не чорний), натискаю ctrl alt del, картинка з’являється на сек і знову зникає зображення, повторюю через 5 хвилин і все працює, причому далі хоч скільки сиди з вкл комп’ютером екран не гасне і працює безперебійно.

У мене така проблема: Я заходжу в будь-яку гру (завантажену, не в браузері) і коли я граю у мене відразу різко залагало і відключився екран, але комп працював і не можна було не диспетчер задач відкрити не перейти на робочий стіл, в чому проблема? (

Добрий день. Для початку можна спробувати перевстановити Windows для виключення трьох причин проблеми: настройки електроживлення, збій в роботі драйверів відеокарти і вірусну активність. Якщо і після цього триває, перевірте температуру ноутбука. цілком можливо, що він вже давно потребує чищення. Ну і, нарешті, ніхто не виключає того, що екран або інша складова ноутбука починає виходити з ладу (тут вже необхідно проводити діагностику в сервісному центрі).

Добрий день! Справа в тому, що сам системний блок не працює, спочатку думав що неправильно підключив «Жорсткий» диск, але дивлячись в інтернеті, все підключив правільно.Сістемний блок працює, а миша, клавіатура і монітор нет.Что з ним зробити ?!Дайте відповідь будь ласка!

Добрий день. Перевіряйте правильність підключення всіх комплектующіхкарти, чи всі елементи підключені до материнської плати, підключений монітор.

Вітаю! Ще вчора все було в порядку. Але сьогодні при включенні монітор встигає показати заставку робочого столу і через кілька секунд гасне. Якщо вимкнути сам монітор і включити, то показує так само секунд 5 і знову гасне. Монітор ЖК Samsung. Системний блок при цьому продовжує працювати. Допоможіть порадою.

Якщо є можливість, підключіть монітор до іншого комп’ютера, щоб виявити, в ньому полягає проблема чи ні.

добрий день така проблема не можу зрозуміти в чому причина все начебто нормально але коли починаю грати дота2 часом все нормально але часто гасне екран і чутні звуки деякий час після угосанія. системник не відключається але гріється блок живлення і відео карта хоча відео карта сама така Радеон нd6950 2g начебто вони люблять температуру. у мене питання чи може бути таке що блок живлення просто не видає потрібне напруження на відеокарту від чого вона починає відключати монітор заранее спасибо

Та легко. Якщо є можливість, спробуйте підключити більш потужний блок живлення.

Стаття виявилася дуже актуальна, після очищення відеокарти все запрацювало !

Привіт У мене гасне екран то працює 3 хв то 5 годин після цього я примусово вимикаю комп Через 5 хвилин після того як згасне екран я включаю кімн екран починає працювати і відбувається те ж саме. Ком працює ніяких шумів не видає в чому справа не знаю Підкажіть будь ласка в чому справа

Добрий день. Перш за все, спробуйте перевірити свій комп’ютер на наявність вірусів. Якщо не допоможе, слід спробувати виконати переустановку драйверів для відеокарти.

Привіт я поставив старий монітор він не гасне Значить що то з монітором ?

Вітаю! у мене трохи інша проблема.почему то під час перебування комп’ютера в режимі очікування (тобто на екрані нічого не коли їм не користуєшся) наново не включается.Хотя повинен при русі мишкою (не завжди) (комп при цьому начебто працює) доводиться перезавантажувати

Добрий день. Спробуйте відключити автоматичне відключення дисплея і перехід в режим «Сон». Зробити це можна в меню «Панель управління». «Електроживлення».

Добрий день. Читав зверху проблеми людей, але на зразок такої проблеми як у мене ні у кого не побачив. Загалом справа в наступному: Це триває 4 дні вже останніх (до цього пів року не було ніяких проблем взагалі), граю в РІЗНІ ігри, від фіфи до варфейса, від 5 секунд (запуск гри) до 30 хвилин роботи при самій грі, і бац. гасне монітор, пише що немає контакту, припиняється звук (паралельно пробував включав в вк музику, вона теж відразу ж переставала грати), виходить как-будто якийсь вис аварійний, АЛЕ весь процес всередині компа продовжує працювати, все кулери крутять як ні в чому не бувало, все працює, абсолютно все вентилятори продовжують працювати. Натискаю кнопку вимикання, комп вимикається. Останній раз зараз тестіл, пограв 27 хвилин і все те ж саме, АЛЕ вже кнопкою виключення я не зміг вимкнути комп. Довелося вирубувати через блок живлення. Температуру в GPU-Z перевіряв під час гри, тримає нормально ніби від 70 градусів до 85, один раз помітив, піднялася до 92 градусів і через 2 хвилини вибило комп (думаю збіг), бо це едіниждий випадок, і начебто 92 градусів все одно не критичний показник під час гри. На холодну при роботі в інтернеті або перегляду фільмів температура 35-40 градусів, то пак все нормально з відеокартою і перегріву я думаю бути не може. Відеокарта Geforse gtx 570. У чому може бути справа? від пилу почистив, не допомогло, материнку перевірив, все норм. Допоможіть будь ласка, вже не знаю на що думати. Якщо справа була б в БП, то напевно весь комп б вирубували просто відразу, правильно? А у мене всередині процес роботи активний і продовжує працювати ж.

READ  Як вивести відео на телевізор Samsung

Здраствуйте подскажите пожалуйста у мене така проблема. Заходжу в гру монітор гасне лампочка не горить, але системник працює і звуки теж є, потім через 5 хвилин приблизно він загоряється. Виходиш з гри він знову гасне і знову лампочка не горить, але системник працює і звуки теж є, потім через 5 хвилин знову включається. Під час гри теж вимикається через 5 хвилин включається. Я вже все перепробивал і дрова міняв, чистив системник дроти переглядав нічого не допомагає. Поскажите в чому може бути проблема. Коли дивишся відео або фільми він не вимикається, а коли граєш в ігри навіть самі слибие вимикається і знову спалахує. Навіть в інтернетні гри теж вимикається.

Спробуйте підключити до системного блоку будь-який інший монітор. Якщо все в порядку, проблема полягає в моніторі.

Здравствуйте.После того як монітор пропрацював хвилин 10-15 гасне але не повністю при наведенні лампою видно бляклий малюнок допоможіть що делать.Подключал інший монітор все працює.

Ми вже тут допомогти не зможемо: неполадка полягає в моніторі, тому, якщо є можливість, віднесіть його в сервісний центр (якщо він ще на гарантії, ремонт буде виконаний безкоштовно).

Добрий день проблема з відключенням монітора в іграх, Asus z170 / i 5 6500 / ddr 4.16 гіг SSD HDD а ось відеокарта старенька 660 Ti але проблема в 2 іграх інші працюють нормально, систему перевстановлювати драйвера оновлював t в іграх не перевищує 85

Добрий день. Ігри у вас піратські? Якщо так, спробуйте знайти інші дистрибутиви.

Коли включаю PC на моніторі з’являються оклику, потім пише виберіть версію віндувс, а потім гасне, що робити?

В даному випадку проблема не в моніторі, а в операційній системі. Якщо після її вибору нічого не відбувається, виконайте переустановку Windows.

Здраствуйте, у мене така проблема вкл PC отоброжается робочий стіл і екран без переривів блимає тобто чорніє на 1, 2 сек потім назад яерез кілька секунд через що це хотів запитати і драйвера в цьому PC напевно застаріли і ОЗУ тут 2 гб пил теж можливо заважає але чи є практика на цьому у кого небудь?

Добрий день. Для початку перевірте, чи не полягає проблема в моніторі. підключіть його до іншого комп’ютера.

Вітаю! Виникла проблема. Я працюю онлайн, після останнього оновлення 10 Windows при роботі в браузері гасне екран. Може працювати 5-6 годин нормально і потім гасне. Таке спостерігав тільки в браузері, причому будь-якому. Викликаю диспетчер задач, відключаю браузер і все продовжує працювати в нормальному режимі. Графічний процесор Intel (R) HD Graphics і NVIDIA GeForce 920M.

Добрий день. Не схоже, що браузер може викликати докладну проблему. Спробуйте перевірити параметри електроживлення.

Добрий день. У мене така біда. Все було добре, поки три дні тому на екрані не начитав гаснути. Те через 2 годину після включення то 5 і більше годин. А міг добу нормально пропрацювати. а патом знову гасне. Пішет- (сигналу немає). Мишка клавіатура не діє. Ще не перезавантажити на самому процесорі. Перевстановлювати драйвера. Видалила всю програму. Перевстановити вінду. День нормально попрацював і знову начитав гаснути. Ще іноді процесор починає голосно гудіти. але не довго. У чому причина не знаю.

Добрий день. Для початку перевірте, проблема в моніторі або в комп’ютері. Для цього, по можливості, підключіть до іншого комп’ютера. Якщо проблема спостерігається і в цьому випадку, монітор слід здати в сервісний центр.

Якщо ви виявили, що проблема в системному блоці, подивіться, чи не перегрівається чи він: найчастіше раптове відключення комп’ютера відбувається через перегрів, викликаного накопиченням бруду та пилу.

У вас не відкривається саме ваш сайт або не вдається увійти в поштовий акаунт?

Привіт, проблема виникла з тим. що при перегляді фільмів або ігор монітор вимикається і кулера на відеокарті починають працювати на найпотужнішому режимі, робив перевірку монітора, кабелю, перевірку оперативної пам’яті, зміну відеокарти і чистку комп’ютера, але проблема осталась.Есть якісь думки?

Може кому по може. Була проблема після запуску будь-якої іграшки через 15 хвилин а коли і через годину гаснув монітор і що цікаво вирубували клавіатуру. До цього був вірус на комп‘ютері. Я його вичистив курайтом, відразу перевірив реєстр і вінчестер на помилки. Не допомогло. Почав розбиратися з залізом теж все нормально було. Убив три дні на все це. А проблема виявилася банальною. Тупо потрібно було скинути BIOS. Уже третій день все нормально.

Добрий вечер.такая проблема: при включенні настільного компа (Windows 10) на моніторі встиг побачити почекайте йде обновленіе.потом екран погас і більше не открился.чтоби подивитися робочий стіл., Мені треба кожен раз вимкнути і знову включити монітор., Робочий стіл показується на 2 секунди і знову гаснет.2 секунди вистачає на один шелчок мишкою. І так багато разів. Монітор сам по собі працює сигнали ідут.только екран гаснет.что це може бути? Заранее спасибо

Добрий день. Спробуйте зайти в безпечний режим, якщо проблема відсутня. проблема з драйверами. Якщо неполадка залишається, зайдіть в BIOS. Якщо в даному випадку зображення коректно працює, ймовірно, криво встало оновлення системи, тут можна спробувати виконати або відкат, або зовсім перевстановити Windows.

Вітаю! У мене проблема така, я включаю PC в системному блоці все працює, поставила нову відеокарту, блок живлення, перевірила всі дроти, протерла всі оперативку і материнку ластиком, знімала батарейку, мишка горить, а клавіатура немає, а найголовніша проблема не працює екран, коли включаєш PC на екрані вилазить напис «немає сигналу» і все. Що робити? Але всі ваші поради вище мені не допомогли, я перевірила всі з’єднання, поміняла провід на екрані провідний до відеокарти.

Добрий день. Спробуйте використовувати для підключення монітора до комп’ютера інший кабель. Ще буде краще, якщо ви спробуйте підключити свій системний блок до іншого монітора.

Добрий день. Наша проблема в тому, що у вимкненого комп’ютера, монітор сам включається білим кольором і поки не вимкнеш повністю з харчування, монітор не вимикається. Потім включаємо комп, монітор функціонує нормально, а вимкнемо повністю комп через якийсь час історія повторюється. А зараз навіть лампа на моніторі не горить і якщо включити комп, монітор не включається. Усе!

Ірина, з вами сказаного можна зробити висновок, що проблема полягає саме в моніторі. Щоб остаточно переконатися в цьому, підключіть монітор до іншого комп’ютера. Якщо все як і раніше. або несіть монітор в сервісний центр, або замінюйте на новий.

У мене така проблема: Нещодавно (приблизно 2-4 дня назад) я помітив, що почав вимикатися монітор і через 1-3 секунди знову включаться.Ето робиться коли я дивлюся трансляції, відео.Он просто викл і включається відразу же.В іграх по типу CS GO. в головному меню або коли я шукаю гру, я відходив, прийшов, монітор знову виключён, при цьому в самій грі, коли я граю і ворушу мишкою, я цього не помічав, що б він виключался.Когда я ще заходжу в диспетчер задач, що б вимкнути гру через неї, у мене екран (робочий стіл і т.п) дуже сильно наближене, як буд-то злетіло разрешеніе.но потім все на свої місця ставати, найчастіше це, коли я дивлюся якісь відео, це дуже сильно мешает.Жду відповіді!

Спробуйте перевстановити драйвера відеокарти. Якщо проблема з’явилася не так давно, можна спробувати виконати відкат системи ( «Панель управління». «Відновлення»).

Не допомогло, драйвери відеокарти оновилися, але проблема залишилася.

А виконати відновлення пробували? Схоже на проблеми з дозволом, як ніби якийсь ПО змінює його на комп’ютері. Перед тим, як проблема з’явилася, що ви встановлювали?

Ні, але у пише, що немає точок восстановленія.Устанавлівал CCleaner і CS: GO 1.6.CS: GO видалив, але при цьому я тоді встановлював чіти, але потім все перевірив антивірусом Avast, повне сканування.

Ні, ПО точно немає тут, тому що на екрані нічого не тільки тоді, коли я дивлюся відео, якщо я там сиджу в вк, то цього немає, але і в CS GO так само, якщо я наприклад відійшов на хвилини 2-3, то екран гасне і більше не включається, поки не зайдеш в диспетчер задач і не вимкнеш саму ігру.Но при цьому все залишається, тобто, комп’ютер не вимикається, тільки гасне екран.

Ось дивіться, може вам це допоможе, ось таке зараз було, але це бачу 1 раз.Ещё під час гри раптово почалися жахливі лаги і шуми, просто такі шуми були, але через секунд 6-7 пройшло. https://imgur.com/a/EAJFo

Ось зараз дивився відео, тепер у мене взагалі викл екран, все чорне, але можна викл відео і т.п.То є все працює, але екран просто вимикається

Тут явно програмне. Якщо перевстановлення драйверів не дала результатів, краще відразу Windows переставити.

Значить це не монітор і не системний блок, і все що входить в нього?

ну не може ж бути таке ПО, що тільки коли відео і гра. якщо ти АФК-шішь 1-3 хвилини викл монітор, якби це був вірус, він би весь час його вимикав, явно мені здається це або моник, або системний блок, видюха тощо

ПО. запросто, особливо, якщо була встановлена ​​піратка. На другому місці поставлю монітор. Саме тому раджу спочатку виконати переустановку, щоб або підтвердити, що справа була в ПО або, навпаки, виключити дану причину, щоб уже замислюватися про апаратну частину.

Значить, тут ніяк не обійтися без перевстановлення Windows?

Вітаю! у мене така проблема: при перегляді будь-якого відео в повноекранному режимі гасне монітор, в іграшках (будь-яких) навіть в соц. мережах. та ж історія. (системний блок при цьому продовжує працювати. є звук і все таке інше) гасне екран спочатку на пару секунд, але, якщо не звертати на це уваги. тривалість відключення екрану збільшується, а інтервал між відключеннями скорочується. одного разу вимкнувся зовсім, навіть робочий стіл не можна було викликати, перезавантажити кнопкою теж не вийшло, довелося відключати зовсім. підключала монітор до іншого комп’ютера. працює! змінювала шнури підключення, перезавантажувати драйвера. нічого не допомагає. відеокарта, материнська плата і процесор. нові, поміняли в грудні перед новим роком, а ось монітор старий. підкажіть, в чому хоча б може бути заковика? відеокарта PCI.E AMD RADEON RX 550 процесор Intel Core i3-8100 материнка Asus LGA1151

Добрий день. Як довго працює при підключенні до іншого PC? Можливо вмирає сам монітор. Після того як він згасне, якщо вимкнути і включити сам монітор, а не комп’ютер, картинка з’являється? Привіт.

Вітаю! ми часом не фіксували, але, при підключенні до мого PC іншого монітора. проблема зберігається, значить, справа не в моніторі? взагалі: не вгадаєш, коли і як він буде працювати. сьогодні, наприклад: весь день в однокласниках в іграшці просиділа, почав «випендрюватися» тільки в другій половині дня. та й то. рідко і ненадовго, а ось зараз зайшла в Сімси. через пару хвилин екран погас. викликаю диспетчер задач, щоб перейти на робочий стіл. все працює! заходжу в іграшку. екран тут же гасне знову і не включається

Тоді, дійсно, проблема в самому комп’ютері. Якщо у вас є можливість, зробіть чисту установку Windows, щоб зрозуміти, проблема була в програмній частині або підтвердити, що неполадки присутній в апаратної. Якщо підтвердило другий, тоді, в першу чергу, необхідно перевіряти відеокарту на працездатність (посилання дана в статті).

Вітаю! у мене монітор підключений до відеокарти через перехідник (дисплей порт) може бути таке, що справа в ньому?

Вітаю! у мене монітор підключений до відеокарти через перехідник (дисплей порт) може бути таке, що справа в ньому?

У мене він гасне тільки тоді, коли я не вожу мишкою, тобто тоді, коли я як би АФК (відійду кудись) або ж буду дивитися відео, я ж не буду тоді водити мишкою, а просто лежати і дивитися його, тоді він тільки викл і вкл.Что робити?

Спробуйте відкрити “Панель управління», пройти в розділ «Електроживлення». У лівій частині вікна відкрийте вкладку «Налаштування відключення дисплея» і поставте необхідні параметри. Якщо не допоможе, спробуйте вибрати пункт «Налаштування схеми електроживлення», а потім клацнути по кнопці «Відновити для схеми параметри за замовчуванням».

Здрастуйте, у мене виникла проблема, коли я АФК (не чіпаю мишку), то монітор тьмяніє, знаходить темно-синій колір, комп‘ютер працює. Це точно не відключення дисплея (сплячий режим). Я підключав до системного блоку інший монітор (з іншим кабелем), була така ж ситуація, поміняв відеокарту. не допомогло, екран все також вимикався (знаходив темно-синій колір). Єдине коли монітор вимикався це при перегляді відео файлів, встановлених на комп’ютері. Не підкажете, як вирішити проблему з монітором?

Все таки більше схоже або на змінені параметри електроживлення, або робота ПО. Спробуйте для початку скинути настройки профілю електроживлення в меню «Панель управління». «Електроживлення». Якщо проблема з’явилася не так давно, щоб не витрачати час на з’ясування причин її появи, можна спробувати відкотити систему через меню «Панель управління». «Відновлення». «Запуск відновлення системи».

Якщо ви впевнені в тому, що у вас причина в ПО, а відновлення до точки, коли все працювало нормально, не принесло результату, можна вчинити радикально. перевстановити систему.

Добрий день! У мене проблема полягає в тому, що монітор комп’ютера включається, але потім вискакує табличка: Nu a fost detectet un semnalІ виключается.Но сам комп’ютер продовжує работать.В перекладача перевести спробувала, не вийшло (.

Добрий день. Цей текст румунською. У повідомленні говориться про відсутність сигналу, тому перевіряйте підключення монітора до системного блоку.

А у мене взагалі якесь мракобісся, буду дуже вдячна, якщо хтось підкаже, в чому проблема. Спочатку почалися проблеми на старому PC. Він побачив багато чого, жив 7 років при перебоях з електрикою, переїжджав з місця на місце, іноді видавав артефакти, екран гаснув. Спочатку вийшла з ладу материнка, комп просто не включився. Замінили, процесор залишився старий (AMD), слідом за материнки через пару днів екран покрився сіткою і вирубався. Замінили відеокарту і БП. Все одно періодично при переглядах відосіков на ютубі гас екран. температура відеокарти

Комп все ще працює, але мене життя без YouTube дістала, і я купила новий. Новий Dell, з двома відеокартами (одна вбудована intel, працює від дискретної), приєднаний до ДБЖ, Від старого в ньому. тільки фотошоп, на якому я переважно і проводжу час. Знову періодично гасне екран. Монітор пише, що немає сигналу. Кабель новий. Видаються звуки, як при від’єднанні пристрою, сам комп працює, тільки не показує нічого. Пробувала підключати до інших моніторів, проблема залишилася. Поки допомагає перезавантаження, іноді вимикається всього на пару секунд. Діагностика на сайті виробника нічого не показує. Здається вже, що «причина не в ньому, а в мені». Але я взагалі нічого на ньому не роблю. Включаю фотошоп, максимум у другому вікні дивлюся відосік. Один раз комп не міг вирубати через завислого процесу від глючной фотошопа, тоді згнітивши серце вимикала кнопкою. Ну а в цілому, не знаю де проблема. Може, хто стикався з чимось подібним?

У вас комп’ютер або ноутбук? Операційну систему переставляли? Чи не може проблема полягатиме в жорсткому Димке?

Обидва комп’ютери стаціонарні. На старому після заміни материнки. НЕ переустановили. На новому жорсткий диск точно ні до чого).

Доброго часу доби всім! Дуже дивне явище відбувається на роботі, на робочих місцях. Загалом, ситуація така: У кабінеті стоять близько 17 робочих комп’ютерів, точніше неттопів, працювали на Windows xp. З недавніх пір спочатку один з них почав йти в чорний екран, через кілька днів ще два. Сам неттоп працює, а екран чорний і блимає індикатор. Спочатку думали пішов в сплячий режим, але немає. Перезавантаження, працює годину-дві і знову чорний екран. Поміняли неттопи, ситуація така ж. Поміняли монітори і всі кабелі, змін немає, так само годину-дві і чорний екран. В результаті днями поставили на ці 3 місця проблемних моноблоки, встановили Windows 7. І опа, знову пару годин роботи і знову погасли. Може хто підкаже, що за аномалія твориться. )

Привіт, тут, здається, не в пристроях справу. Логічніше припустити, що проблема в ДБЖ, якщо такі використовуються, в напрузі.

Добрий вечір, у мене така проблема. Періодично, під час роботи в інтернеті екран мого ноутбука гасне, буває на кілька секунд, а буває доводиться просто возити мишкою і екран включається. При іграх або просто роботі не в браузері все ок. Що робити?

READ  При включенні комп'ютера вся інформація стирається

Добрий день. Перевірте, який план електроживлення у вас виставлений в макет «Панель управління». «Електроживлення». Перевірте в даному розділі встановлені параметри, оскільки проблема полягає саме в них (при необхідності, ви зможете повернути параметри, встановлені в системі за замовчуванням).

У мене екран включається з’являється «Завантаження Windows» і після цього на екрані з’являється напис «No signal» і він гасне. Як виправити? Кабель новий. Комп чистив.

Добрий день. Виконайте переустановку системи на комп’ютері.

Привіт, мучить така проблема. У мене досить старий комп’ютер (близько 10 років). За цей час накопичилося будинку 3 відеокарти, ще 2 БП. Загалом проблема в тому, що пів року тому мій монітор почав згасати сам по собі, тобто я його включаю, а він включиться на пару секунд і екран стане повністю чорним. Я не довго думаючи взяв монітор у одного для тесту, поставив його і він працював цілком нормально. Загалом друг дав користуватися своїм монітором, пройшло пів року і на моніторі одного почалася така ж проблема. Я почав копатися в комплектуючих, ставив інший блок живлення, але все одно обидва екрани гасли, я далі вирішив перевіряти відеокарти. У мене 3 є відеокарти будинку і одна інтегрована. Знаю про них те, що одна з них робоча, друга вже «вмирає» (в іграх вона просто висне намертво, в сервісі сказали що використовувати можна, але для ігор вже не підійде), третя теж вийшла з ладу, зображення є, але весь екран в артефактах. Загалом я спочатку встановив робочу, на моніторі просто чорний екран, але звуки я чую, потім я встановив 2 відеокарту, те ж саме було, звуки є, а монітор чорний, а ось коли я підключив 3-ю несправна карту, то зображення з’являється. але з артефактами, але сам факт того, що вона працює, а ті дві інших немає, потім я ще підключив монітор до інтегрованої відеокарти, але там теж зображення немає, але звуки є. Якщо відключають монітор від PC, то на екрані напис «підключіть кабель» і вона не блимает і нікуди не пропадає. Загалом виходить у мене 2 питання 1. Чому 3 з 4ех відео карта не працюють, хоча кожна з них хоча б зображення повинна показувати 2. Із за чого може гаснути екран відразу на 2 моніторах?

Добрий день. Швидше за все, обидва монітора несправні. Одна з відеокарт показує зображення з артефактами з тієї причини, що йде не така сильна навантаження на монітор, яку дають інші.

Вітаю! Раніше, при виключенні комп’ютера зображення на моніторі зникало разом з повним відключенням комп’ютера. Тепер через півтори-дві секунди, поки йде процес виключення, екран монітора гасне. Потім знову оживає. Комп’ютер, не завершивши відключення, почне завантажувати. Комп’ютер можна вимкнути лише з другого чи третього разу. спасибі за відповідь.

Добрий день. У більшості випадків на подібну проблему впливає конфліктує софт або вірус. Якщо перед тим, як проблема з’явилася, ви встановлювали будь-які програми, драйвера або інше програмне забезпечення, спробуйте його видалити. Також перевірте комп’ютер на наявність вірусів за допомогою вашого антивіруса.

Як варіант, можна спробувати виконати відновлення системи, відкотивши роботу комп’ютера до того моменту, коли проблем з його виключенням не спостерігалося. Зробити це можна в меню «Панель управління». «Відновлення». «Запуск відновлення системи».

Добрий вечір! У мене проблема така. При роботі компа гасне екран монітора (чорний екран). Вимкнув КОМР, потім включив його і в процесі запуску відкрилося вікно відновлення системи (win7). Після відновлення все запрацювало. Що за причина?

Добрий день. У вашому випадку досить важко сказати, що саме вплинуло на виникнення докладної неполадки: це може бути вірус, конфліктує програмне забезпечення, проблеми з Windows. Якщо є можливість, виконайте переустановку операційної системи.

Kait.15, добрий вечір! Спасибі, я так і думав.

Чому гасне екран монітора комп’ютер продовжує працювати

Всім привіт! Якщо екран вашого комп’ютера періодично згасає, хоча системний блок включений і без вагомої на те причини, то не варто шукати причину того що він гасне конкретно в екрані. На “життя” екрану впливає величезна кількість чинників, про які ми і поговоримо в нашому сьогоднішньому матеріалі.

Фактор перший-Технічні неполадки з самим монітором.

Якщо ви потрапили в ситуацію, коли екран вашого комп’ютера періодично гасне, то почніть його діагностику з найочевидніших місць.

Отже, для того, щоб переконається в тому, що причина криється в самому моніторі потрібно:

1) Вимкнути компьютер.2) Відразу після цього запустити його і спостерігати за екраном.Еслі ж після того, як ви запустили комп’ютер екран відразу ж загорівся, а після чого різко згас, то ймовірна причина поломкі- це лампи підсвічування, які встановлюють в рідко.крісталліческіе монітори. Можливо, вони перегорелі.Еслі же монітор потемнів, а коли на нього потрапляє засвітився від лампи він стає бляклим, то причина криється в инверторе напряженія.Для того, щоб дізнатися конкретну причину поломки вашого монітора вам потрібно висмикнути кабель, за допомогою якого він підключається до системного блоку. У разі, якщо віконце з написом “No signal» не вискакує, то самостійно ви його не полагодите. У кращому випадку допоможе сервіс, а в гіршому доведеться розщедриться на новий монітор.

Фактор другий-Технічні неполадки з графічним адаптером.

У разі, коли в системному блоці будь-яка комплектує виходить з ладу, то вас оповіщає про це монітор. Коли ви його включаєте, то сигнал періодично переривається.

Якщо проблема криється в відеоадаптер, то вам потрібно:

1) Відключити системний блок від електрічества.2) Через пару хвилин відкрийте ваш системний блок. 3) Знайдіть всередині відеоадаптер. Трохи поворушіть його з боку-у-бік. Дані дії повинні допомогти. У разі, якщо даний алгоритм вам не допоміг, то витягніть ваш відеоадаптер і налаштуйте комп’ютер на підключення до інтегрованого відеоадаптера.

Коли в останній раз ви прочищали свій системний блок від пилу? А адже в цьому може критися причина збоїв в роботі екрану. Пилові засмічення заважають нормальному функціонуванню елементів комп’ютера, таких як ОЗУ і відеоадаптер. Щоб позбавиться від цієї проблеми потрібна банальна чистка системного блоку.

Для цього рекомеднуется використовувати портативний USB-пилосос або яку-небудь м’яку щітку. Прочищайте свій комп’ютер від пилу не рідше, ніж раз на півроку, але ми радимо робити це частіше.

Фактор четвертий-Неполадки з кабелем.

Даний фактор є одним з найбільш поширених, але помітити це не так легко, як ви могли б подумати. При зовнішньому огляді ви напевно зможете подумати, що провід є цілком “здоровим”, але не завжди це так.

Перевіряється все досить легко-достатньо лише знайти такий же провід, як і той, що підключений до вашого екрану і підключити його. У разі, якщо все запрацювало, то проблему вирішено!

Фактор п’ятий-Некоректне підключення проводу.

У тих системних блоках, які є не зовсім старими зазвичай встановлено два види відеоадаптеров- інтегрований і дискретний. У разі коли провід підключений не в те гніздо, то екран хоч і буде подавати “ознаки життя”, але сам по собі він працювати не буде.

Причина криється в тому, що BIOS спочатку запрограмований на те, щоб перевага віддавалася більш продуктивної видеоадаптеру. Якщо ж хтось по-помилку під’єднав ваш монітор до інтегрованого відеоадаптера, то він може відмовлятися працювати. Вирішити проблему теж досить просто- переконайтеся в тому, що монітор підключений Верони. Якщо це не так, то повторно під’єднайте його до іншого видеоадаптеру.

Фактор шостий Технічні неполадки з процесором або мат.плату.

Якщо ж причина криється в “матері” або процесорі, то куллера працюватимуть як раніше, кажучи про те, що ви перебуваєте в робочому стані, хоча насправді це не так.

Вирішити дану проблему можуть тільки в сервісі, а вам варто переконається, чи це так. Для цього перевірте чи горить червоний сенсор під пахвою або підсвічується клавіатура.

Фактор сьомий Звичайні життєві випадки.

Навіть той екран, який може бути в повністю робочому стані перестане працювати через вашу ж неакуратність. Можливо, що ви просто висмикнули провід, який підключає монітор до електрики або системного блоку, або просто натиснули на самому екрані кнопку вимикання. Дані несправності вирішуються досить просто, і, можливо це навіть безглуздо, але краще зайвий раз переконається, ніж нарікати на комплектующіе.Неісправность відеокарти

Ще однією логічною причиною постійного вимикання екрана монітора може бути апаратний збій графічного адаптера. Для таких випадків характерно наступне:

Поява різних артефактів на екрані (смуги, спотворення, ламані косильною волосіні і ін.)

Повідомлення про помилки роботи відеодрайвера, що з’являються в системному треї.

У всіх сучасних PC (включаючи ноутбуки) на материнських платах розташовуються відразу два графічних адаптера: внутрішній і зовнішній. В налаштуваннях BIOS за замовчуванням перевага віддається тій відеокарти, яка вважається більш продуктивної (зазвичай дискретна). Тому необхідно моніторити температуру саме зовнішнього графічного модуля.Діскретная відеокарта

У більшості випадків нормальної робочої температурою графічного адаптера вважається та, що не перевищує 60 градусів Цельсія. Але на потужних відкритих домогтися цього практично нереально. Максимальний пік (навантаження 100%), як правило, визначається на рівні 85 градусів. Для окремих ГПУ піковий максимум досягає 95 градусів.

Майже для всіх існуючих GPU максимально допустимим верхньою межею є 105 градусів. Після цього графічний модуль плати з метою охолодження знижує частоту. Але така міра може не дати результату і тоді відбувається перезавантаження PC.

Насамперед слід упевнитися в тому, що відеокарта не охолоджується належним чином. Для цього існують, наприклад, програмні засоби моніторингу температури. Розглянемо два з них. GPU-Z

Якщо у вас дискретна відеокарта, то її слід вибрати в списку, що розкривається. Якщо немає. то інтегрована відеокарта буде вказана по умолчанію.В рядку «GPU Temperature» ви можете побачити поточну температуру карти (2).

Запустивши Speccy, в головному вікні програми вибираємо зліва «Графічні пристрої».Далі дивимося температуру потрібного компонента материнської плати.Конструктівние особливості ноутбука

Деякі виробники ноутбуків вже на стадії проектування певної моделі не в змозі запропонувати надійної системи відводу тепла. У таких випадках у портативних комп‘ютерів бувають, наприклад, дуже маленькі сітки на корпусі, що логічно призводить до постійного перегріву всього пристрою. Тут слід подбати про те, щоб підкласти ззаду (або спереду) під ноутбук будь-яку підставку, піднявши його.

Як варіант можна скористатися спеціальними охолоджуючими підставками для портативних PC. Вони дозволяють більш інтенсивно проганяти повітря через комп’ютер. Існують моделі, що працюють від USB, а також мають свій власний акумулятор.

Портативна охолоджуюча підставка для ноутбука

Теплопередача між GPU і кольором здійснюється за допомогою спеціального посередника. термопасти (або термоінтерфейсу). Згодом речовина втрачає свої властивості, що призводить до недостатнього охолодження графічного адаптера. В такому випадку термопасту необхідно терміново замінити.

Примітка: Розбір відеоадаптера призведе до втрати гарантії, якщо вона не пройшла. Тому слід звертатися в офіційний сервісний центр. Якщо гарантійний термін вже позаду, читаємо по посиланню нижче керівництво по заміні термоінтерфейсу для графічної карти.

В операційній системі Windows всіх версій існує спеціальна служба, яка відключає невикористовувані в даний час пристрої. Мета такої функції. економія енергії. За замовчуванням в ОС час простою ніколи не буває нижче 5 хвилин, якщо це стаціонарний комп’ютер або ноутбук. Але різні помилкові маніпуляції самого користувача або сторонніх програм можуть змінити цей час на меншу.

Використовуємо клавішну комбінацію «Win» «X» для відкриття вікна свойств.В меню клацаємо мишкою по «Управління електроживленням».

Далі вибираємо або посилання “Налаштування відключення дисплея» (1), або «Налаштування схеми електроживлення» (2).

У рядку «Відключати дисплей» змінюємо при необхідності время.Діалоговое вікно зміни параметрів виключення монітора при просте в Windows 8

За допомогою комбінації клавіш «Win» «X» викликаємо вікно «Центр мобільності Windows» Вибирайте значок властивостей електроживлення.

У вікні йдемо далі. «Налаштування відключення дисплея».

Задаємо потрібні нам параметри відключення монітора.

Кількома ПКМ по робочому столу.Вибіраем «Властивості».

Далі переміщаємося до вкладці «Заставка».

Задаємо потрібні параметри виключення дісплея.Драйвер відеокарти

Неправильна робота драйверів графічного адаптера не часто призводить до досліджуваних проблем. Але повністю виключати вплив конфлікту драйверів (або їх відсутність) на нестабільну роботу дисплея не варто.

Завантажуємо комп’ютер в «безпечному режимі».

Натискаємо «Win» «R».Далі вводимо «devmgmt.msc».

Знаходимо дискретну карту (якщо вона є) в розділі «Відеоадаптери». Ніяких жовтих значків зі знаком оклику поруч з назвою пристрою бути не повинно.

За допомогою ПКМ натискаємо за назвою адаптера, потім вибираємо «Властивості».

В поле «Стан пристрою» повинна бути вказана нормальна робота.

Далі переходимо на вкладку «Ресурси» і переконуємося, що конфлікти відсутні.

Якщо пристрій відображається з проблемами (наявність додаткових значків, конфлікти ресурсів і т.д.), то драйвер адаптера слід видалити. Для цього виконуємо наступне:

Переходимо в той же вікно властивостей пристрою, яке розглянули вище, але вже на вкладку «Драйвер».Нажімаем кнопку «Видалити».

Как перевернуть экран монитора? Поворот экрана.

Чи підтверджуєте своє решеніе.Перезагружаете комп’ютер в звичайному режимі.

Такий спосіб ефективний при проблемах з драйверами відеоадаптера. Але на жаль, він не завжди приносить результати. У складних випадках від користувача потрібні пошук і установка драйвера вручну. Про те, як це зробити, читаємо по посиланнях нижче.

Порада: Перш за все слід знайти і встановити драйвера для материнської плати (якщо у вас вони не інстальовані), потім. всі інші. Це особливо актуально для власників ноутбуків.

Однією з найбільш поширених причин, що викликають самовиключеніе монітора, є збій в роботі оперативної пам’яті. Для виявлення таких проблем існують спеціальні засоби перевірки RAM на помилки. Навіть при виникненні несправності в єдиному модулі, цього достатньо для періодичного відключення монітора під час роботи PC.

Модулі ОЗУ непридатні для ремонту, тому при виявленні проблем в їх роботі, слід придбати нові.

МемТест86. один з кращих засобів для тестування ОЗУ на помилки. Для роботи з ним буде потрібно створити завантажувальний носій з цією програмою і задати в BIOS завантаження з флешки. Після завершення тестування програма відобразить результати.Сістемное засіб перевірки ОЗУ

Ще один спосіб для перевірки оперативної пам’яті не вимагає додаткового ПЗ. У самій ОС є спеціальний інструмент.

Для запуску діагностики ОЗУ засобами самої операційної системи Windows необхідно:

Натиснути клавішну комбінацію «Win» «R». Це викличе стандартне вікно «Виконати».Ввесті в рядок «mdsched».

Далі вибрати варіант запуску перевірки ОЗУ.

Після перезавантаження запуститься процедура діагностики, а по завершенні роботи відобразяться результати тесту.

Досить поширеною причиною, по якій відключається монітор під час роботи комп’ютера, є робота функції відключення дисплея після певного часу, наявна у всіх популярних версіях Windows. Правда, активується вона тільки якщо користувач не здійснює на PC ніяких дій. Якщо це ваш випадок, відкрийте настройки поточної схеми електроживлення і подивіться, виставлено у вас час для настройки «Відключати дисплей». Якщо так, виберіть у випадаючому списку «Ніколи».

Не можна відкидати варіант з несправністю самого монітора, однак в цьому випадку, він, швидше за все, буде залишатися темним або гаснути через кілька секунд після включення комп’ютера, хоча бувають і винятки, коли екран монітора періодично гасне на пару секунд. Перше може служити ознакою проблем з лампами підсвічування, друге. вказувати на несправність інвертора напруги.

Щоб не ворожити, в чому ж тут справа, вимкніть монітор від системного блоку. Якщо він справний, на екрані має з’явитися повідомлення «Немає сигналу» або «Кабель відключений», в іншому випадку це буде вказувати на проблему з самим дисплеєм. Якщо є можливість, спробуйте підключити монітор до іншого PC.

Нестабільна робота блоку живлення монітора

Буває і таке, що екран монітора періодично гасне на 1-2 секунди, а потім зображення з’являється як ні в чому не бувало. Це може вказувати на проблему з блоком живлення монітора, що не справляються з перепадами напруги в мережі, а також поганим станом контактів кабелю. Менш ймовірними причинами такої поведінки є несправності самої материнської плати, конфлікт відеокарт (рекомендується відключити одну), проблеми з ОЗУ (зустрічається рідко).

Неправильно підібране дозвіл

У тому, що монітор вимикається під час гри або просто роботи, іноді буває винувато неправильно підібране дозвіл. Якщо, використовуючи сторонні інструменти, виставити дозвіл, що перевищують можливості монітора, дуже навіть можливо відключення останнього, особливо при запуску ігор. Явною ознакою некоректно підібраного дозволу служить повідомлення «Поза діапазону».

В цьому випадку необхідно завантажиться в безпечному режимі і знизити дозвіл до встановленого системою за замовчуванням.

Отже, сьогодні ми розповіли вам про причини потухання екрану монітора під час його роботи. Ми радимо вам зайвий раз перевірити всі підключення, перш ніж нести його в ремонт. Сподіваємося, що наш сьогоднішній матеріал допоміг вам.Всем світ!

BETATECH.COM.UA 2021