Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Графік поновлення Samsung до Android 10

Table of Contents

OneUI 3.0. оновлена ​​оболонка Samsung на Android 11

В Samsung послідовно розвивають власну оболонку OneUI, яка покращує звичайний Android в кожному з аспектів. це не тільки додаткові програми, а й інтерфейс, швидкість роботи і безліч «дрібниць», що роблять сприйняття будь-якого пристрою краще. Оболонка OneUI доступна не тільки на смартфонах або планшетах, цей інтерфейс використовується і на інших пристроях, наприклад, розумних годиннику, де він адаптований під невеликий розмір екрану, а також незвичну форму у вигляді кола для ряду моделей.

У 2020 році в Samsung прискорили вихід нової версії OneUI, так само як і поява свіжої версії Android 11 для своїх смартфонів. Власники лінійки Galaxy S20 вже отримують по повітрю OneUI 3.0 (всередині Android 11), оновлення готове і для лінійки Note, а потім прошивку з оновленим інтерфейсом почнуть отримувати і власники інших моделей, в тому числі і не найсвіжіших. Рік тому в Samsung дали обіцянку прискорити процес адаптації нових версій Android для своїх пристроїв і обіцянку це стримали, що ми бачимо на практиці. Також як і розширити список пристроїв, що отримують оновлення протягом як мінімум трьох років, і тут мова не йде про патчах безпеки, що «прилітають» на Android щомісяця.

У OneUI 3.0 інакше розподіляється пам’ять, налаштований режим споживання енергії в порівнянні з попередньою версією Android. На практиці це добре помітно, якщо взяти одну і ту ж модель на OneUI 2.5 і 3.х, друга буде працювати суб’єктивно швидше. Можливо, що позначається інакше налаштована анімація, але таке відчуття виникає. З приємних «дрібниць» наголошу на тому, що час роботи від однієї зарядки зросла на 10-15%, спасибі за це потрібно сказати інакше реалізованої роботі з додатками, як вбудованими, так і сторонніми.

Тест OneUI 3.0 проходив на Galaxy S20 FE, а також S20 Ultra. Ніяких відмінностей в цих пристроях з точки зору оболонки виявлено не було. В обох випадках на російські смартфони оновлення прилетіло по повітрю, це стандартна опція. Якщо з якоїсь причини ви ще не отримали оновлення, то почекайте, і воно скоро з’явиться.

Для зручності огляд розбитий на невеликі главки, в яких розповідаю про те, що змінилося. Постараюся дати вам погляд на OneUI 3.0 з позиції комфорту використання оболонки і тих нових фішок, що в ній є. А почнемо ми, звичайно ж, з інтерфейсу.

Існують різноманітні програми, або що приховано в OneUI в настройках і не тільки

В налаштуваннях перероблений розділ «Батарея», відмовилися від режимів енергозбереження як окремих функцій, тепер вони включаються перемикачами. У чомусь це незвично, але незручностей не помітив.

Пошук всередині телефону вміє шукати в налаштуваннях, в тому числі і в окремих додатках.

Сценарії Bixby отримали безліч попередньо встановлених налаштувань, меню виглядає свіжо і рясніє приємними картинками. Однозначно, зміна на краще, тим більше що настройки, як і завжди, дуже широкі, ви можете автоматизувати практично всі аспекти використання свого смартфона і пристроїв розумного будинку.

У «Галереї» трохи змінився інтерфейс, тепер історії можна створювати з більшою користю. Мені подобається новий вид, а також оновлені можливості пошуку по картинках (нові AI-алгоритми швидше і точніше шукають те, що ви хочете знайти).

У налаштуваннях є розділ «Екстрені оповіщення», в тому числі по бездротових мережах (для Росії неактуально, але для багатьох країн це необхідність, продиктована законом).

У контактах можна налаштувати, як буде виглядати вікно виклику при дзвінку. Ви можете вибрати як макет, так і фон.

Також в контактах можна шукати дублікати, об’єднувати контакти з однаковими іменами.

Браузер Samsung Internet отримав новий вид вкладок, а також налаштування.

Інтерфейс OneUI 3.0. екран блокування і не тільки

Театр починається з вішалки, а знайомство з інтерфейсом смартфона. з екрану блокування. Великих відмінностей тут можна і не помітити, трохи ажурні шрифти, і на перший погляд все.

Але змінилися динамічні шпалери, тепер можна виставити до 5 різних категорій малюнків, вони будуть змінюватися випадковим чином при кожному включенні апарату. Різноманітність. це прекрасно.

Дивно, але багато хто не знає, що вибравши панель повідомлень на заблокованому екрані, ви можете розгорнути їх.

Розблокуємо апарат і дивимося на повідомлення в шторці. Витягнути шторку можна рухом зверху вниз в будь-якій частині екрану.

Що змінилося в шторці? Якщо дивитися на іконки швидкого включення / вимикання, то вони стали іншими, вся шторка перероблена. Але головне, що їх змінили для роботи однією рукою, вам не потрібно тягнутися вгору.

За розділами «Пристрої» і «Мультимедіа» ховаються настройки розумного будинку і додатки / пристрої для роботи з музикою.

Перше враження, що система стала легше, простіше і легше. Рівно те ж відчуття виникає, коли дивишся на повідомлення, вони оформлені в віконцях, групуються за типом. Також можна виділити в додатках окремі бесіди, наприклад, вибрати людину в Telegram, виставити пріоритет для спілкування з ним (така бесіда буде зверху). В налаштуваннях можна вказати як детальне відображення повідомлень, так і короткий (стоїть за умовчанням).

Два рази доторкнувшись до екрану там, де немає ніяких іконок і віджетів, його можна заблокувати, дуже зручна фішка, щоб не тиснути на бічні клавіші (особливо зручно в машині, коли телефон в утримувачі).

READ  Samsung а 50 можливості

Для будь-якої програми підтримуються контекстні команди, спробуйте натиснути на іконку на екрані, і з’явиться спливаюче меню з ними.

Наступна «дрібниця». це повністю перероблений повзунок гучності, він став вертикальним, розташовується на тій же стороні, що і фізичні клавіші на самому пристрої (що логічно, раніше повзунок був горизонтальним, а клавіші. вертикальними).

Натиснувши на три точки, ви можете викликати налаштування звуку, що також зручно.

На екрані блокування можна дотиком до годинника викликати додаткову інформацію, в тому числі час використання пристрою (раніше цього не було).

В меню «Настройок» ви можете бачити перероблене опис кожного пункту, наприклад, для розділу «Підключення» нижче наведені підпункти. І так всюди, що створює відчуття легкості, зрозумілості кожного розділу. Над цим і працювали дизайнери, щоб, незважаючи на безліч пунктів меню, створити уявлення, що тут все просто і зрозуміло.

Легкість. саме цим словом можна охарактеризувати OneUI 3.0, це як швидкість роботи, так і управління інтерфейсом. Дуже багато складних речей дані просто і зрозуміло. Оболонка повітряна і має безліч тонких налаштувань.

В якості висновку

Здається, що в OneUI зібрали купу дрібниць, кожна з яких окремо виглядає несерйозним зміною. Але з таких дрібних змін і складається загальне сприйняття системи, зручність використання. Легка, швидка, дуже повітряна оболонка. Багато попрацювали над тим, щоб меню і шрифти виглядали добре при будь-яких настройках. Покращення для роботи однією рукою на моделях з великими діагоналями екранів. Але одне з головних змін. це Android 11, а також фішки, що прийшли з нього (час роботи, динамічний розподіл пам’яті, робота з контактами).

Розповідайте, що корисного ви знайшли в OneUI 3.0. На жаль, не зміг випробувати заявлену функцію, коли будильник спрацьовує і промовляє час і дату. У вас вийшло це зробити?

Samsung Galaxy A10: оновлення доступно для Android 10

Була заснована Samsung Galaxy A10 є одним з бестселерів корейської компанії. Це ваш найдешевший мобільний телефон в 2019 році, а також самий технічно скромний. Це не означає, що він буде менше на рівні оновлень, так як в цьому сенсі він тільки що наздогнав своїх старших братів зі своїми оновлення до ONE UI 2.0, рівень Samsung на основі Android 10).

Конкуренція між брендами досягла такої точки, що дешеві мобільні телефони, які раніше були забуті, часто випереджають інші більш дорогі моделі, коли справа доходить до оновлення. Перемикання на нову операційну систему має велике значення, так як пристрій буде мати безліч нових функцій і поліпшення, які можна побачити навіть у його продуктивності або часу автономної роботи. На додаток до змін, які також відбуваються на естетичному рівні.

Маленький, але слухняний

Нагадаємо, що Galaxy A10 є найскромнішими терміналом в серії Galaxy A. У нього є екран. Він інтегрує E xynos 7884 з 2 ГБ оперативної пам’яті і 32 ГБ внутрішньої пам’яті. У розділі камери він має тільки 13-мегапіксельний задній датчик і 5-мегапіксельний передній датчик. Він має батарею ємністю 3,400 мАг, і його ціна на даний момент зазвичай не перевищує 130 євро.

доступно оновлення

Оновлення Galaxy A10 і його брат Galaxy A10s. починає прибувати до Індії, з прошивки версія A105FDDU3BTCA, який також включає в себе виправлення безпеки Android від березня 2020 року. Згідно зі звітом про оновлення Важить 1.2 ГБ типовий розмір в операційній системі.

It is в даний час через OTA. але ми завжди можемо спробувати примусово оновити оновлення з Налаштування / Оновлення ПО. У разі не прибуття нам доведеться почекати, поки оновлення буде доступно в нашому регіоні, оскільки воно запускається партіями в якості міри безпеки на випадок непередбаченої несправності. Давайте згадаємо, що вчора з’явився Android 10 для Galaxy J6, мобільного телефону 2018 року, який тепер користується всіма новинами Android 10.

Краще з Android 10

З появою Android 10 у Galaxy A10 з’явилися нові інструменти в таких важливих розділах, як безпека або конфіденційність. Крім того, ви також можете активувати опції на естетичному рівні, такі як популярний Темний режим.

Samsung розпочала масове оновлення до One UI 3.1 для Galaxy S20, A51 і інших пристроїв

Компанія Samsung підтвердила, що, починаючи з сьогоднішнього дня, оновлення One UI 3.1 на базі Android 11 буде доступно для серій Galaxy S20, Galaxy S10, Galaxy Note 20 і Galaxy Note 10, а також для Galaxy A71, Galaxy A51, A90, A80, A70 і телефони середнього класу Galaxy A50. Крім того, всі складні пристрої компанії, включаючи оригінальний Galaxy Fold, його продовження Z Fold 2 і Galaxy Z Flip, незабаром теж отримають One UI 3.1.

Ви запитаєте, наскільки скоро це станеться? Що ж, терміни розгортання будуть варіюватися в залежності від регіону і пристрої, однак Samsung стверджує, що One UI 3.1 почне набирати обертів уже з сьогоднішнього дня, 18 лютого, тому, якщо пощастить, всі телефони, згадані вище, будуть працювати з One UI. 3.1 до кінця місяця, а можливо, навіть до кінця тижня, хоча Samsung, ймовірно, захоче випускати прошивку поступово від однієї моделі Galaxy до іншої, а не оновлювати їх все відразу.

Чи всі функції One UI 3.1 доступні для існуючих пристроїв?

Samsung заявляє, що оновлення принесе в Galaxy S20 деякі нові функції камери Galaxy S21, включаючи покращений режим Single Take та інструмент для видалення об’єктів. На жаль, не згадуються такі функції, як Zoom Lock і Director’s View, хоча перша була доступна в оновленні Galaxy S20 FE. в тому самому, яке було знято через помилки. Про Google Discover на головному екрані також не згадується, обіцяні лише незначні функції, такі як можливість видалення даних про місцезнаходження перед відправкою зображень і безпечний обмін файлами через Private Share.

Власники Galaxy Buds Pro отримають можливість використовувати функцію 360 Audio з One UI 3.1, а оновлення принесе також автоматичне перемикання, яке дозволить Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live і Galaxy Buds перемикатися між вашим телефоном і планшетом Samsung автоматично.

Ми обов’язково опублікуємо повний список нових функцій і розповімо про них докладно, коли оновлення дійсно стане доступним, і у нас буде можливість протестувати його. І, звичайно, ми будемо тримати вас в курсі розгортання One UI 3.1 для кожного з цих пристроїв. Як тільки воно почнеться, ми надамо вам можливість завантажити майбутню прошивку вручну за посиланням.

READ  Як вимкнути безпечний режим на Samsung

Графік поновлення Samsung до Android 10

Німецьке і голландське підрозділу Samsung поділилися графіком розповсюдження оновлень Android 11 і One UI 3.0 для смартфонів компанії. Можна припустити, що і в інших європейських країнах тимчасові рамки будуть аналогічними.

Як ми нещодавно розповідали, перші пристрої Samsung вже почали отримувати апдейт. Це флагмани Galaxy S20 / S20 / S20 Ultra. Слідом за ними, починаючи з нового року, оновлення почне прилітати на смартфони лінійки Galaxy S10 (включаючи S10e і S10 Lite), Galaxy Note 20 / Note 20 Ultra, Galaxy Note 10 / Note 10 Ultra, Galaxy Z Flip (5G) і Galaxy Z Fold 2. Повний графік виглядає наступним чином:

 • Galaxy S20, S20. S20 Ultra. грудень
 • Galaxy S10 series. January, включаючи S10e і S10 Lite
 • Galaxy Note 20 (Ultra). січень
 • Galaxy Note 10 (Plus). січень
 • Galaxy Z Flip (5G). січень
 • Galaxy Z Fold 2. січень
 • Galaxy S20 FE. лютий
 • Galaxy Fold. лютий
 • Galaxy A51. березень
 • Galaxy Xcover Pro. березень
 • Galaxy Tab S7 (Plus). березень
 • Galaxy Note 10 Lite. березень
 • Galaxy M31s. березень
 • Galaxy M31. березень
 • Galaxy M30s. березень
 • Galaxy M21. березень
 • Galaxy A40. квітень
 • Galaxy A71. квітень
 • Galaxy A90. квітень
 • Galaxy A42. травень
 • Galaxy A80. травень
 • Galaxy A70. травень
 • Galaxy A50. травень
 • Galaxy Tab S6. травень
 • Galaxy Tab S6 Lite. травень
 • Galaxy A31. червень
 • Galaxy A41. червень
 • Galaxy Tab A. червень
 • Galaxy A21s. червень
 • Galaxy Tab Active 3. червень
 • Galaxy A20e. липень
 • Galaxy Tab S5e. липень
 • Galaxy A30s. серпень
 • Galaxy A20s. серпень
 • Galaxy Xcover 4s. серпень
 • Galaxy Tab Active Pro. серпень
 • Galaxy Tab A 10.1 (2019). серпень
 • Galaxy A10. вересень
 • Galaxy Tab A 8.0 (2019). вересень

Як бачимо, список досить значний і включає безліч смартфонів середнього і навіть бюджетного сегменту. Правда, власники цих пристроїв зможуть розраховувати на прошивку не раніше весни-літа наступного року. Але в будь-якому випадку це краще ніж нічого і приємно, що Samsung продовжує підтримувати свої девайси.

Як оновити Android 9 до Android 10 на смартфоні Samsung.

Ну, нарешті-то, ми дочекалися поновлення Операційної Системи (ОС) на нашому Samsung Galaxy A50! Офіційно названа Android 10, наступна велика версія ОС Android, була запущена в далекому вересні 2019 року.

У листопаді 2019 року компанія Samsung оприлюднила список своїх мобільних пристроїв, які будуть оновлені до Android 10 з фірмовою оболонкою One UI 2.0. У графіку перевстановлення ОС для нашого редакційного пристрої планувалося на квітень 2020 року.

І ось під час чергової перевірки можливих оновлень ОС в графі «Що нового» ми побачили довгоочікуване: «Оновлення One UI 2 з ОС Android 10».

А як провести оновлення операційної системи Android з 9 версії до 10 на смартфоні Samsung Galaxy?

Далі ми опишемо процедуру переустановлення ОС Android «по повітрю» (тобто, завантажуючи файли оновлення безпосередньо з сайту компанії Samsung, прямо на телефон) на прикладі нашого редакційного Samsung Galaxy A50, яке супроводжується всіма скріншотів і фотографій цього процесу.

Інструкція по оновленню Операційної Системи Android для смартфона Samsung Galaxy.

Як завжди запускаємо додаток Налаштування телефону з Екрану додатків.

На початку перевіримо поточну версію Операційної Системи, встановлену на нашому смартфоні. Для цього потрібно на основній сторінці Настройок опуститися в самий низ і відкрити розділ «Відомості про телефон».

Скрін. натиснути на значок «Налаштування». Скрін. увійти в розділ «Відомості про телефон» в Настройках телефону.

У розділі «Відомості про телефон» потрібно натиснути на пункт «Відомості про ПО», де «ПО» означає «Програмне Забезпечення».

Тепер ми бачимо, що на нашому Galaxy A50 встановлена:. Операційна Система Android версії 9;. фірмова оболонка One UI версії 1.1.

Скрін. активувати пункт «Відомості про ПО». Скрін. вид сторінки «Відомості про ПО».

Повертаємося на основній сторінці Настройок телефону.

Тепер на основній сторінці Настройок потрібно увійти вже в розділ «Оновлення ПЗ».

Щоб перевірити інформацію про наявність нових версіях Операційної Системи (ОС), потрібно натиснути на пункт «Завантаження і установка».

Скрін. з основної сторінки Настройок потрібно увійти в розділ «Оновлення ПЗ». Скрін. в розділі для перевірки нових версій ОС системи натиснути на пункт «Завантаження і установка».

Після цього смартфон звернеться на сайт компанії і перевірить наявність оновлення програмного забезпечення для нашого телефону.

Наш смартфон виявив факт можливості оновлення ОС на нашому телефоні до нової версії Android: «Що нового: Оновлення One UI 2 з ОС Android 10», і відразу тут же приступив до скачування файлів на телефон з головного сайту компанії по мережі Wi-Fi.

Samsung Android 10. ОФИЦИАЛЬНЫЙ график One Ui 2 для смартфонов Galaxy!

Після того як смартфон скачав програмне забезпечення в свою пам’ять на екрані з’явилися дві позиції меню вибору порядку встановлення програмного забезпечення:. Запланувати установку;. Встановити зараз.

Ми вирішили не тягнути і встановити Android 10 прямо зараз. Для цього ми натиснули на пункт «Встановити зараз».

Скрін. йде скачування ВО «по повітрю». Скрін. вибрати позицію «Встановити зараз».

Отримавши нашу згоду на установку ОС Android 10, смартфон приступив до її інсталяції. Спочатку з’явилося повідомлення «Підготовка оновлення ПЗ», а після «Оновлення ПЗ».

Скрін 0. вид екрану при підготовці оновлення ПЗ. Скрін 1. вид екрану при оновленні ПЗ.

Через деякий час смартфон зробить перезавантаження, тобто він вимкнеться і ввімкнеться заново, щоб в оперативну пам’ять смартфона була завантажена вже нова версія Операційної Системи для подальшої її установки.

Далі екран забарвиться в блакитний колір, і смартфон продовжить подальшу установку і настройку системи.

Скрін 2. вид екрану при установці ОС після перевантаження телефону під час оновлення системи. Скрін 3. вид першої сторінки Android 10 при першому включенні телефону після закінчення перевстановлення ОС.

Все вийшло добре, і з цього моменту наш смартфон A50 став володарем останньої довгоочікуваної версії ОС Android 10.

Якщо ми ще раз звернемося до розділу «Відомості про ПО», то побачимо, що тепер на нашому смартфоні стоїть:. Операційна Система Android версії 10;. фірмова оболонка One UI версії 2.0.

Скрін 4. власний розсуд основний екран смартфона з новою ОС, який практично не змінився. Скрін 5. вид розділу «Відомості про ПО».

READ  Телефон повільно заряджається Samsung

Величезний список смартфонів Samsung, які отримають Android 12

Стабільний реліз очікується в грудні

Компанія Samsung Electronics зараз поширює для своїх смартфонів оболонку One UI версій 3.0 та 3.1 на основі операційної системи Android 11, реліз якої відбувся в минулому році. Тим часом Google випустила перше превью для розробників наступної версії ОС. Android 12.

Поки офіційно Android 12 можуть встановити розробники додатків на смартфони Pixel 5, Pixel 4a 5G, Pixel 4a, Pixel 4 і 4 XL, Pixel 3a і 3a XL, Pixel 3 і 3 XL.

Програма превью для розробників для Android 12 завершиться за планами Google в травні і після цього буде запущено публічне бета-тестування, а стабільний реліз можна очікувати у вересні.

Samsung не зупиниться на досягнутому і готує оболонку One UI 4.0 на основі Android 12. Однак на відміну від багатьох інших виробників смартфонів, Samsung не бере участь у програмі бета-тестування разом з Google. Замість цього Samsung запускає власні програми тестування після випуску стабільної версії чергового великого оновлення Android.

Влітку 2020 року Samsung взяла зобов’язання оновлювати Android по три роки. Для флагманських моделей, починаючи з Galaxy S10, будуть випускатися по три великих оновлення ОС. Android 11, Android 12 і так далі.

Таким чином, Samsung випустить Android 12 майже для кожного смартфона, який був випущений з попередньо встановленою Android 10 і для деяких моделей, котрі дебютували на основі Android 9 Pie.

КАКИЕ СМАРТФОНЫ SAMSUNG СМОГУТ ОБНОВИТЬСЯ ДО ANDROID 12 И КОГДА

Попередній список смартфонів і планшетів, які отримають One UI 4.0 на основі Android 12 виглядає так:

 • Samsung Galaxy S21
 • Samsung Galaxy S21
 • Samsung Galaxy S21 Ultra
 • Samsung Galaxy S20
 • Samsung Galaxy S20
 • Samsung Galaxy S20 Ultra
 • Samsung Galaxy S20 FE
 • Samsung Galaxy S10
 • Samsung Galaxy S10
 • Samsung Galaxy S10 Lite
 • Samsung Galaxy S10e
 • Samsung Galaxy Note 20
 • Samsung Galaxy Note 20 Ultra
 • Samsung Galaxy Note 10
 • Samsung Galaxy Note 10 Lite
 • Samsung Galaxy Note 10
 • Samsung Galaxy Z Fold2
 • Samsung Galaxy Z Flip
 • Samsung Galaxy Fold
 • Samsung Galaxy A71
 • Samsung Galaxy A51
 • Samsung Galaxy A90 5G
 • Samsung Galaxy A11
 • Samsung Galaxy A21
 • Samsung Galaxy A21s
 • Samsung Galaxy A31
 • Samsung Galaxy A32 5G
 • Samsung Galaxy A02s
 • Samsung Galaxy A02
 • Samsung Galaxy A01
 • Samsung Galaxy A12
 • Samsung Galaxy M01
 • Samsung Galaxy M21
 • Samsung Galaxy M21s
 • Samsung Galaxy M31
 • Samsung Galaxy M02s
 • Samsung Galaxy M02
 • Samsung Galaxy M12
 • Samsung Galaxy M31s
 • Samsung Galaxy M51
 • Samsung Galaxy F41
 • Samsung Galaxy F62
 • Samsung Galaxy Tab S7
 • Samsung Galaxy Tab S7
 • Samsung Galaxy Tab S6
 • Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Початок бета-тестування One UI 4.0 на основі Android 12 за участю користувачів можна очікувати приблизно через місяць після стабільного релізу Android 12, тобто в жовтні. Крім зазначених смартфонів до неї мають долучитися майбутні флагмани Galaxy Note21 і нові представники серій складних смартфонів Flip і Fold.

Стабільний реліз One UI 4.0 очікується в грудні для свіжих флагманських моделей і через три-чотири місяці для інших.

Перераховано смартфони Samsung, які отримають Android 12

Відзначається, що One UI 4.0 буде досить сильно відрізнятися від One UI 3.5. Дебют прошивки має відбутися в серпні з виходом смартфонів Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3.

Але це не єдині моделі, які отримають нову оболонку. Видання Sammobile призвело великий список пристроїв. І навіть вказало, для кого з них оновлення на Android 12 буде останнім великим оновленням. Всі перелічені нижче смартфони отримають One UI 4.0 колись в майбутньому, але коли, невідомо.

 • Galaxy S21 Ultra (LTE / 5G)
 • Galaxy S21 (LTE / 5G)
 • Galaxy S21 (LTE / 5G)
 • Galaxy S20 Ultra (LTE / 5G)
 • Galaxy S20 (LTE / 5G)
 • Galaxy S20 (LTE / 5G)
 • Galaxy S20 FE (LTE / 5G)
 • Galaxy S10 5G (останнє оновлення Android)
 • Galaxy S10 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy S10 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy S10e (останнє оновлення Android)
 • Galaxy S10 Lite
 • Galaxy Note 20 Ultra (LTE / 5G)
 • Galaxy Note 20 (LTE / 5G)
 • Galaxy Note 10 (LTE / 5G. останнє оновлення Android)
 • Galaxy Note 10 (LTE / 5G. останнє оновлення Android)
 • Galaxy Note 10 Lite
 • Galaxy Fold (LTE / 5G. останнє оновлення Android)
 • Galaxy Z Fold 2 5G
 • Galaxy Z Flip
 • Galaxy Z Flip 5G
 • Galaxy A71 5G
 • Galaxy A71
 • Galaxy A51 5G
 • Galaxy A51
 • Galaxy A52
 • Galaxy A52 5G
 • Galaxy A72
 • Galaxy A90 5G (останнє оновлення Android)
 • Galaxy A01 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy A11 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy A31 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy A41 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy A21 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy A21s (останнє оновлення Android)
 • Galaxy A Quantum
 • Galaxy Quantum 2
 • Galaxy A42 5G
 • Galaxy A02 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy A02s (останнє оновлення Android)
 • Galaxy A12 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy A32
 • Galaxy A32 5G
 • Galaxy M42 5G
 • Galaxy M12
 • Galaxy M62
 • Galaxy M02s (останнє оновлення Android)
 • Galaxy M02 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy M21 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy M21s (останнє оновлення Android)
 • Galaxy M31
 • Galaxy M31 Prime Edition (останнє оновлення Android)
 • Galaxy M51 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy M31s (останнє оновлення Android)
 • Galaxy F41 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy F62
 • Galaxy F02s (останнє оновлення Android)
 • Galaxy F12
 • Galaxy Xcover Pro (останнє оновлення Android)
 • Galaxy Xcover 5
 • Galaxy Tab S7 (LTE / 5G)
 • Galaxy Tab S7 (LTE / 5G)
 • Galaxy Tab S6 5G
 • Galaxy Tab S6 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy Tab S6 Lite
 • Galaxy Tab A 8.4 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy Tab A7 (останнє оновлення Android)
 • Galaxy Tab Active 3 (останнє оновлення Android)
BETATECH.COM.UA 2022