Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

iOS 13 які пристрої будуть підтримувати

Table of Contents

iOS 13 і iPadOS: список підтримуваних пристроїв

У статті розберемо головні особливості iOS 13, які пристрої будуть підтримувати оновлення, а також назвемо підтримувані пристрої iPadOS.

Новина про 13-й прошивці з’явилася 10 вересня. У театрі Стіва Джобса відбулася презентація нового програмного забезпечення для фірмових смартфонів Apple. На цю подію показали iOS 13. У деяких користувачів вже була можливість протестувати пробну версію системи, про вихід якої було оголошено на WWDC 2019. У iOS додали темну тему, додатковий пункт в програмі «Фото», динамічні шпалери, покращений редактор знімків, стандартний додаток «Швидкі команди».

Перейдемо до моделей iPhone і Айпадів, на які можна встановити iOS 13.

Які Айфони отримають iOS 13

Нова прошивка, розроблена компанією Apple, з великою групою людей з 19 вересня. Які Айфони будуть підтримувати iOS 13? Хоча програмне забезпечення не стане доступним для всіх смартфонів, його зможуть встановити власники більш старших моделей. Нижче наведено повний список iPhone з підтримкою нової iOS:

 • iPhone 8 Plus;
 • iPhone 7 Plus;
 • iPhoneXS Max;
 • iPhone 6S Plus;
 • iPhone XR, X, SE.
пристрої, будуть, підтримувати

Операційну систему зможуть встановити не тільки ті, у кого є пристрої, підтримувані iOS 13. Володарі більш старших версій iPhone (6, 6 Plus, 5, 5S) також можуть скористатися новинкою, проте на їх телефонах не будуть працювати всі функції, оголошені на конференції WWDC 2019.

Список Айпадів з підтримкою iOS 13

У числі пристроїв з підтримкою iOS 13 є і планшетні девайси Apple:

 • iPad Pro з діагоналлю 11, 9,7 і 10,5 дюймів; 1-е, 2-е, 3-е покоління;
 • iPad 6-го і 5-го поколінь;
 • iPad Air 2 і mini 4;
 • iPod touch 7-го покоління.

Айпад тепер окремо в iPadOS

На конференції також вийшло власне програмне забезпечення для планшетних девайсів Apple. Тепер ці пристрої стануть ближчими до повноцінних комп’ютерів за рахунок поліпшеного функції Apple Pencil, додавання підтримки зовнішніх накопичувачів і миші, меню 3D Touch, нового інтерфейсу домашнього екрану з поліпшеними віджетами, появи жестів миттєвого управління курсором і виділення тексту двома пальцями.

Повна версія iPadOS стала доступна для скачування з 30 вересня. Наведемо офіційний список Айпадів з підтримкою нової ОС:

 • iPad Pro з діагоналлю 12,9, 10,5, 9,7 і 11 дюймів;
 • iPad mini, 4 і 5-я лінійка;
 • iPad Air, 2 і 3-тя лінійки;
 • iPad, 5 і 6-я лінійки.

Яка остання версія iOS

На питання про те, скільки ж версій ІОС 13 існує на момент початку 2020 р відповісти нескладно. Всього їх три, причому в кожному новому користувачі отримували виправлений варіант попередньої версії:

 • у версії 13.1.3, випущеної 15 жовтня 2019 р були виправлені помилки запуску штатного поштової програми, відновлення даних з резервної копії. Виключені порушення сполучення з гарнітурою і автомобілями по Bluetooth, обрив з’єднання з Apple Watch;
 • версія 13.2 змогла принести чимало радості власникам iPhone 11 і всіх його варіацій. деталізація знімків покращилася, як і якість зйомки при поганому освітленні. Також виправлені помилки роботи Siri, поліпшені її захисні властивості. Додана можливість використовувати Airpods Pro. Завантажити оновлення було можливо лише через два тижні після появи попередньої версії;
 • і, нарешті, найновіша прошивка, яка остання версія iOS з’явилася в 2019 р це 13.3. Вона вийшла 19 грудня. Особливої ​​різниці, крім окремої кнопки для мемодзі, користувачі не помітять. Але внутрішні процеси були скориговані, що скоротило кількість помилок.

Нові команди Siri в iOS 13

Додаток, який є тільки для двох найбільш застарілих моделей iPhone se і 7. команди iOS 13. Це простий спосіб налаштувати телефон, щоб виконати дію, яке доступне після однієї команди. Рішення запозичена у Mac mini.

Анонсування повідомлень Siri

Ще не всі користувачі розібралися, що є нового в iOS 13. Однак власники фірмових навушників отримали чергову привілей. можливість не відволікатися на перегляд текстових повідомлень. Завдяки Air Pods додаток Siri може озвучувати послання. Це не відволікає від пробіжки, водіння.

Важливо! Ще одна важлива функція. можливість спільного підключення до одного пристрою. Оновлення здатне забезпечувати сумісність двох пар навушників.

Що нового в iOS 13

Реліз поновлення був ще влітку, тому цінителі яблучної корпорації, завжди з цікавістю відносяться до нововведень, шукали повний список змінених функцій. Деякі викликають захват, інші були цілком очікувані. Так як візуально оновлення не сильно вплинуло на iPhone, про глобальні зміни варто почитати докладніше і по пунктах.

Додатки «Камера» та «Фото» в iOS 13

Тринадцята версія поновлення дозволила повністю переглянути погляд на знімки, їх якість і сортування. Багато користувачів були впевнені, що, коли вийде iOS 13, значущих поправок в розділ не буде внесено. Однак відразу кілька важливих змін отримали можливість допомогти в роботі з додатками камери і фото.

Перше, що помітили власники iPad і різних моделей телефонів. більш зручне сортування файлів. Тепер з’явилася можливість розподіляти їх по часу створення. Також нове оновлення iOS отримало функцію зміни масштабу, що допомагає зручніше шукати певне фото.

Зверніть увагу! Після останньої оновленої версії програмного забезпечення в галереї можна переглядати в автоматичному режимі відео і лайф-фото. І тепер тут буде підтримуватися сортування відео, записаних з екрану смартфона.

Друга важлива зміна стосується редагування файлів. В оновленій iOS з’явився повноцінний редактор фотографій, який змінює рівень освітленості, яскравість, контраст і інші характеристики. Також в телефоні з’явилася підтримка iOS 13 зміни відеофайлів. На час відсутності цієї скаржилися багато цінителів бренду, і корпорація прислухалася до побажань.

Третє досить помітне в iOS 13 на підтримуваних пристроях зміна. поява світлій тональності для чорно-білої обробки. Функція доступна навіть для iPhone se. Однак ряд інших оновлень людям, які використовують більш застарілі моделі, вже не помітні. Йдеться про портретному режимі, доступному в iPhone XR, 11, 11 pro.

Які пристрої підтримують iOS 13

Як тільки з’явилася пробна версія оновлення, виникло питання: iOS 13 які пристрої будуть підтримувати, а від яких чекати оновлення не доведеться. На жаль, компанія дотримується позиції поступового скорочення списку гаджетів, яким доступні офіційні версії прошивки.

Це, з одного боку, обумовлено бажанням спровокувати постійних користувачів на покупку новинок. Адже найвідданіший клієнт не зважиться на зміну звичного устрою без необхідності. З іншого боку, останнім часом відбулося значне зростання продуктивності. З цієї причини довелося вибирати для поновлення iOS 13 які пристрої зможуть інтегрувати систему, а для яких вона не підійде.

У список включені всі моделі, починаючи з iPhone 6, 6 s і 6 Plus, до останньої варіації iPhone 11 версії. Також оновлення доступно для 11 моделей iPad, починаючи від версії mini 4 до останнього 3 покоління. iPod 6 і 7 поколінь теж отримали можливість завантажити останню версію програмного забезпечення.

Важливо! Власники більш застарілих пристроїв, отримавши попередню 12 версію оновлення, помітили прискорення роботи. Подібного ефекту в нинішньому варіанті не траплялося, хоча виробники заявляли, що вимірювання це підтвердили.

READ  Як скинути відбиток пальця на Samsung

iOS 13 які пристрої будуть підтримувати оновлення

Оновлення iOS 13. заздалегідь спланований проект, причому протестувати пробну версію було можливо ще в середині 2019 р Повноцінне програмне забезпечення стало доступно пізніше, і зараз користувачі сумніваються, чи потрібно оновлювати пристрої, адже помітних зовнішніх змін мало. Тому варто познайомитися з основними функціями, які гарантує вийшла прошивка.

Дата виходу iOS 13

Численні шанувальники бренду зі світовим ім’ям уважно стежать за новинками вийшли гаджетів і їх оновленнями. Чергове компанія Apple анонсувала в середині літа минулого року, надавши покупцям можливість протестувати пробну версію. Завдяки цьому виробники зуміли виявити недоліки і ввели зміни, в результаті програмне забезпечення початок краще працювати.

Через два місяці, 19 вересня 2019 р перші уважні і щасливі користувачі отримали повідомлення від можливості скачати iOS 13 і оновити свій пристрій. Для Росії доступ відкрився в 20.00, що відповідає полудня за часовим поясом Вашингтона, округ Колумбія.

До відома! Завантажити файл, щоб оновитися, в дату виходу вдається далеко не всім, так як сервера перевантажені. Зате пізніше компанія розсилає пропозиції про встановлення всім, хто ще не зробив цього.

Якою буде iOS 13

Видання Bloomberg повідомляє, що однією з найцікавіших особливостей iOS 13 стане поява Dark Mode або «темного режиму“. Натяки на його введення проглядалися ще в попередній версії ОС. частинки відповідного коду неодноразово перебували цікавими розробниками.

Поява темної теми цілком логічно, якщо згадати, що останні гаджети компанії оснащені OLED-дисплеями. Технологія таких матриць передбачає споживання енергії виключно активними пікселями, тоді як ділянки екрану, що демонструють чорний колір, по суті є повністю відключеними. З цього випливає, що використання Dark Mode істотно поліпшить автономність пристроїв.

Є інформація щодо і інших нововведень:

 • Глобальної переробці піддасться сторінка віджетів. Докладної інформації про те, як вона буде виглядати, поки немає;
 • У стандартного додатка «Здоров’я” розшириться функціонал, на головному екрані буде відображатися більшу кількість даних, в тому числі і вся активність користувача за день;
 • Чи зміниться робота «Нагадувань”. Додадуться нові розділи, за допомогою яких ви зможете більш точно налаштовувати заплановані завдання;
 • Користувачі «iMessage” зможуть встановлювати користувальницький аватар;
 • В «Картах” інтерфейс стане більш продуманим. Буде полегшений швидкий доступ до місць, які користувач найчастіше відвідує;
 • Відбудеться злиття додатків «Знайти iPhone” і “Знайти друзів”;
 • У стандартного браузера Safari з’явиться менеджер завантажень, який буде вбудований в додаток «Файли”;
 • За допомогою функції «Екранний час” батьки зможуть обмежувати використання телефонів і планшетів дітьми. Також з’явиться цікава особливість, що дозволяє блокувати всі вхідні дзвінки в заданий проміжок часу;
 • Користувачі iPad отримають можливість користуватися кількома копіями однієї програми одночасно, зміниться режим багатозадачності;
 • Очікується поява функції, включення якої дозволить використовувати екран планшета в якості другого монітора для Mac.

Які Айфони будуть підтримувати iOS 13

Буквально днями відомий французький сайт, який спеціалізується на продукції Apple, опублікував список пристроїв, з якого ясно, які iPhone оновляться до iOS 13.

В твоем iPhone всегда было две сим-карты ! А ты пользуешься eSIM ?

 • iPhone XS Max;
 • iPhone XS;
 • iPhone XR
 • iPhone X;
 • iPhone 8 Plus;
 • iPhone 8;
 • iPhone 7 Plus;
 • iPhone 7;
 • iPhone 6s;
 • iPhone 6s Plus.

Є і список пристроїв, підтримку яких Apple планує припинити:

 • iPhone SE;
 • iPhone 5s;
 • iPhone 6;
 • iPhone 6 Plus.

Найцікавішим моментом є рішення компанії виключити зі списку підтримуваних пристроїв iPhone SE, але залишити в ньому iPhone 6s. Нагадаємо, що обидва гаджета працює на одному і тому ж процесорі Apple A9, плюс модель SE вийшла пізніше 6s.

Якщо інформація підтвердиться, то саме поліпшена версія «шістки” стане найдоступнішим смартфоном з iOS 13, а власникам дуже масових iPhone 6 і SE незабаром доведеться задуматися про оновлення телефонів.

iOS 13 які пристрої

iOS 13 офіційно представлена, вся інформація у відповідній статті.

Огляд iOS 13: що нового, підтримувані пристрої та інструкція по установці

Незважаючи на те, що офіційний реліз iOS 13 заплановано лише на вересень 2019 року, багато інсайдерів вже володіють інформацією про те, що в ній буде нового. Всю інформацію з найбільш авторитетних джерел ми зібрали в одну статтю, в якій розповімо, які пристрої будуть підтримувати iOS 13, який функціонал отримає і як буде виглядати система після масштабного оновлення.

Коли вийде iOS 13

Достовірно відомо, що бета-версію ОС покажуть на щорічній конференції WWDC 2019. Apple анонсує iOS 13 в перший день заходу. 3 червня. Повноцінний вихід iOS 13 відбудеться в вересні 2019 року. Купертіновци традиційно випускають нові версії програмного забезпечення в другій половині вересня, через 2 тижні після презентації нових iPhone, і немає ніяких причин порушення звичного для компанії розпорядку в цьому році.

На даний момент це вся доступна інформація з приводу iOS 13. Коли ОС вийде, ми підготуємо на неї детальний огляд, а також розповімо, як правильно її завантажити, і встановити.

iOS 12 стала доступною для скачування 17 вересня. Незважаючи на те, що новому програмному забезпеченню немає ще й тижня, журналісти вже змогли з’ясувати, якою буде наступна iOS 13. Деталями майбутньої операційної системи поділилися самі працівники Apple.

На думку анонімних джерел, дизайн iOS 13 зробить таку ж революцію, як і iOS 7 в 2013 році. Зміниться не тільки зовнішній вигляд операційної системи, але і управління самими iPhone і iPad. Поки всі напрацювання щодо iOS 13 тримається в секреті, але, як впевнені журналісти, основна ставка буде зроблена саме на її дизайн. Очікується, що нове програмне забезпечення, як і свого часу iOS 7, теж довгий час буде піддаватися критиці з боку користувачів.

Крім дизайну, ключовим нововведенням iOS 13 стане список підтримуваних пристроїв. Як повідомили співробітники Apple, які побажали залишитися анонімними, нова операційна система буде встановлюватися тільки на iPhone X і новіші моделі. iPhone 8 і старші моделі так і залишаться з iOS 12. Багато в чому це пов’язано з тим, що в iOS 13 Apple збирається зробити упор на нове покоління iPhone, родоначальником якого став в 2017 році iPhone X.

Покращений пошук фото

З чуток, в iOS 13 з’явиться Smart-пошук фотографій в стандартному додатку «Фото». Відомо тільки, що новий скрипт дозволить знаходити потрібні знімки за пару секунд, але яка механіка його роботи поки невідомо.

Новий головний екран

В першу чергу Apple візьметься за редизайн, тому кардинально оновиться робочий стіл. Про конкретні зміни поки нічого не відомо, а експерти припускають, що в iOS 13 з’являться настроюються віджети, як в Apple Watch. Але поки це всього лише чутки.

Новий додаток «Файли»

Вбудований файловий менеджер «Файли» серйозно перероблять і спробують зробити популярним у користувачів. В iOS 13 ця програма навчиться підтримувати більшу кількість типів файлів, а власникам iPhone не доведеться шукати і встановлювати додаткові програми, що різко відкрити скачаний документ, таблицю або скан.

темна тема

Останні роки експерти в Мережі прогнозують вихід режиму Dark Mode в кожній новій збірці платформи. Але його не було в iOS 11 і iOS 12, але дуже ймовірно, що темна тема все ж з’явиться в тринадцятої версії. Адже число смартфонів компанії з OLED-екранами поступово зростає, а після вересневого анонса явно збільшиться ще на пару моделей. Та й на macOS режим Dark Mode вже давно є, пора б Apple зрівняти можливості всіх користувачів своєї продукції.

Покращений Face ID

Функція розпізнавання обличчя Face ID в iOS 13 теж стане краще. Очікується ряд нововведень, але про одне відомо точно. Це буде створення максимально реалістичних, живих, анімодзі з додаванням звуків.

Дата виходу iOS 13

Як і завжди, нову операційну систему iOS 13 повинні представити влітку, на конференції розробників Apple WWDC 2019, яка пройде з 3 по 7 червня. Перша бета-версія, швидше за все, вийде відразу після кінця заходу, а повноцінна збірка з’явиться у вересні, через два тижні після анонсу нових iPhone. По крайней мере, так було в минулі роки і навряд чи Apple щось змінити на цей раз.

iOS 13: що нас чекає і чим на цей раз здивує Apple

Новий формат додатків

З чуток, Apple працювала над новим типом універсальних додатків під кодовою назвою Marzipan. Нібито свіжа платформа дозволяє розробникам створювати програми, які запускаються відразу на всіх гаджетах Apple. Як це працює і в чому суть поки невідомо.

READ  Як відключити синхронізацію на комп'ютері

Пристрої, які не отримають iOS 13

Якщо вірити чуткам, iOS 13 не отримають такого типу пристосуваннями:

 • iPhone 5s
 • iPhone 6/6 Plus
 • iPhone SE
 • iPad Air / Air 2
 • iPad mini 2/3/4

Ця інформація носить непідтверджений характер, а тому покладатися на неї на 100% не варто. Проте, ми допускаємо, що Apple може припинити підтримку всіх цих пристроїв. Особливо можлива відмова від подальшого обслуговування iPhone 6 і 6 Plus, які мають всього по 1 ГБ оперативної пам’яті.

Які пристрої будуть підтримувати iOS 13

Вчора Apple розіслала запрошення на презентацію iOS 13. Незважаючи на те що компанія не заявила про це прямо, цілком очевидно, що саме апдейт мобільної ОС повинен стати хедлайнером всього заходу. Ось тільки доступ до нього, на жаль, отримають не всі. AppleInsider.ru представляє вашій увазі підбірку пристроїв, власники яких зможуть встановити iOS 13, а також тих, яким така можливість може не дістатися.

iOS 13 обіцяє стати одним з наймасштабніших оновлень операційної системи з часів iOS 7. Незважаючи на те що чекати від ОС істотного редизайну не варто, плановані нововведення виявляться надзвичайно ресурсоємними. В результаті це може привести до того, що деякі пристрої, на жаль, будуть виключені зі списку сумісних.

Пристрої з підтримкою iOS 13

До числа найбільш примітних нововведень iOS 13 можна віднести підтримку мишок на iPad, загальні додатки з macOS, системну нічну тему, а також розширені функції стеження за здоров’ям.

Коли вийде iOS 13

Примітно, що реліз iOS 13. вперше за останні кілька років. може відбутися взимку. За словами розробника Стівена Тротон-Сміта, йому вдалося з’ясувати, що кодову назву iOS 13. 2019WinterSeed, що можна перевести як «Реліз взимку 2019 року». Все б нічого, але назва iOS 12.3, яка вийшла кілька тижнів тому, носила назву 2019SpringSeed, що перекладається як «Реліз весною 2019 року». У цьому простежується певна закономірність, оскільки в iOS 13 нас чекають спільні програми з macOS на випробування яких Apple може знадобитися більше часу.

А як ви думаєте, оновить чи Apple до iOS 13 iPhone SE? Розкажіть про це в коментарях або нашому Telegram-чаті.

Які пристрої будуть підтримувати iOS 13

Питання підтримки старих пристроїв Apple стає особливо актуальним, коли до релізу нової версії операційної системи залишається кілька місяців. Тому багато хто питає: чи буде iOS 13 працювати на тих же пристроях, що і iOS 12? Поки все зводиться до того, що список підтримуваних пристроїв все ж стане менше.

Всі пристрої, які працюють під управлінням iOS 11, свого часу змогли оновитися до iOS 12. Але з iOS 13 все буде інакше, пише ізраїльський сайт The Verifier. Видання повідомляє, що iOS 13 буде недоступна на iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s і iPhone 6s Plus.

Що стосується iPad, експерти вважають, що Apple відмовиться від підтримки iPad mini 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad Air 2 і, можливо, iPad mini 4. iPod touch шостого покоління вказаний як пристрій, який також буде несумісне з iOS 13.

Apple прагне якомога довше підтримувати старі пристрої. І iOS 12, і iOS 11 пропонували підтримку iPhone 5s і новіше, iPad mini 2 і новіше, а також iPad Air і новіше. На момент запуску iOS 12 деяким з цих пристроїв було п’ять років. Тому сценарій відмови відразу від декількох поколінь смартфонів здається малоймовірним. Правда, iPhone 5s і iPhone SE все ж навряд чи отримають апдейт.

Відмова від підтримки зробить iOS 13 сумісною тільки з пристроями iOS молодше 2016 року. Два з них, iPad mini 4 і iPod touch шостого покоління можуть отримати оновлення до моменту виходу iOS 13.

Сайт стверджує, що на додаток до відмови від підтримки iOS 13 на широкому діапазоні пристроїв Apple також обмежить деякі функції iOS 13, щоб «примусити якомога більше користувачів оновитися до останніх моделей iPhone». Дійсно, іноді функції iOS обмежуються тільки новими пристроями через апаратних обмежень.

А ви відновите свій iPhone, якщо на нього не можна буде встановити iOS 13? Напишіть в коментарях і в нашому Telegram-чаті.

Які пристрої будуть підтримувати iOS 13

Опубліковано. 2019/05/24. переглядів. 22

Вчора Apple розіслала запрошення на презентацію iOS 13. Незважаючи на те що компанія не заявила про це прямо, цілком очевидно, що саме апдейт мобільної ОС повинен стати хедлайнером всього заходу. Ось тільки доступ до нього, на жаль, отримають не всі. Ми представляємо вашій увазі підбірку пристроїв, власники яких зможуть встановити iOS 13, а також тих, яким така можливість може не дістатися.

iOS 13 обіцяє стати одним з наймасштабніших оновлень операційної системи з часів iOS 7. Незважаючи на те що чекати від ОС істотного редизайну не варто, плановані нововведення виявляться надзвичайно ресурсоємними. В результаті це може привести до того, що деякі пристрої, на жаль, будуть виключені зі списку сумісних.

Пристрої, які не отримають iOS 13

Якщо вірити чуткам, iOS 13 не отримають такого типу пристосуваннями:

-iPhone 5s.iPhone 6/6 Plus.iPhone SE.iPad Air / Air 2.iPad mini 2/3/4

Ця інформація носить непідтверджений характер, а тому покладатися на неї на 100% не варто. Проте, ми допускаємо, що Apple може припинити підтримку всіх цих пристроїв. Особливо можлива відмова від подальшого обслуговування iPhone 6 і 6 Plus, які мають всього по 1 ГБ оперативної пам’яті.

Пристрої з підтримкою iOS 13

-iPhone 6s / 6s Plus.iPhone 7/7 Plus.iPhone 8/8 Plus.iPhone X.iPhone XR.iPhone XS / XS Max.iPad 2017.iPad 2018.iPad Air 3.iPad mini 5.iPad Pro 9.7 / 12.9 ( 2016).iPad Pro 10.5 / 12.9 (2017).iPad Pro 2018 11 / 12.9 (2018)

До числа найбільш примітних нововведень iOS 13 можна віднести підтримку мишок на iPad, загальні додатки з macOS, системну нічну тему, а також розширені функції стеження за здоровьем.Когда вийде iOS 13

Примітно, що реліз iOS 13. вперше за останні кілька років. може відбутися взимку. За словами розробника Стівена Тротон-Сміта, йому вдалося з’ясувати, що кодову назву iOS 13. 2019WinterSeed, що можна перевести як «Реліз взимку 2019 року». Все б нічого, але назва iOS 12.3, яка вийшла кілька тижнів тому, носила назву 2019SpringSeed, що перекладається як «Реліз весною 2019 року». У цьому простежується певна закономірність, оскільки в iOS 13 нас чекають спільні програми з macOS на випробування яких Apple може знадобитися більше часу.

Які пристрої будуть підтримувати iOS 13

Вчора Apple розіслала запрошення на презентацію iOS 13. Незважаючи на те що компанія не заявила про це прямо, цілком очевидно, що саме апдейт мобільної ОС повинен стати хедлайнером всього заходу. Ось тільки доступ до нього, на жаль, отримають не всі. AppleInsider.ru представляє вашій увазі підбірку пристроїв, власники яких зможуть встановити iOS 13, а також тих, яким така можливість може не дістатися.

Отключи эти настройки iOS ПРЯМО СЕЙЧАС

iOS 13 обіцяє стати одним з наймасштабніших оновлень операційної системи з часів iOS 7. Незважаючи на те що чекати від ОС істотного редизайну не варто, плановані нововведення виявляться надзвичайно ресурсоємними. В результаті це може привести до того, що деякі пристрої, на жаль, будуть виключені зі списку сумісних.

Пристрої з підтримкою iOS 13

До числа найбільш примітних нововведень iOS 13 можна віднести підтримку мишок на iPad, загальні додатки з macOS, системну нічну тему, а також розширені функції стеження за здоров’ям.

Коли вийде iOS 13

Примітно, що реліз iOS 13. вперше за останні кілька років. може відбутися взимку. За словами розробника Стівена Тротон-Сміта, йому вдалося з’ясувати, що кодову назву iOS 13. 2019WinterSeed, що можна перевести як «Реліз взимку 2019 року». Все б нічого, але назва iOS 12.3, яка вийшла кілька тижнів тому, носила назву 2019SpringSeed, що перекладається як «Реліз весною 2019 року». У цьому простежується певна закономірність, оскільки в iOS 13 нас чекають спільні програми з macOS на випробування яких Apple може знадобитися більше часу.

А як ви думаєте, оновить чи Apple до iOS 13 iPhone SE? Розкажіть про це в коментарях або нашому Telegram-чаті.

Пристрої, які не отримають iOS 13

Ця інформація носить непідтверджений характер, а тому покладатися на неї на 100% не варто. Проте, ми допускаємо, що Apple може припинити підтримку всіх цих пристроїв. Особливо можлива відмова від подальшого обслуговування iPhone 6 і 6 Plus, які мають всього по 1 ГБ оперативної пам’яті.

READ  Як обійти Google аккаунт на Samsung

Лонгріди для вас

Дизайн в стилі iPhone 12, визначення цукру в крові і кілька днів на одному заряді. такими можуть бути Apple Watch Series 7. Розповідаємо, що відомо про нові розумних годиннику Apple, і коли вони вийдуть.

Користувачі скаржаться, що iOS 14.6 призводить до перегріву iPhone, вильоту додатків і інших проблем. Автор AppleInsider.ru розповів, як змінився його iPhone 12 після установки оновлення.

Apple випустила завершальну бета-версію iOS 14.7, яка називається Release Candidate. Нових функцій оновлення майже не несе, але виправлень представлено досить багато

Взагалі бредово включати в список 6с і вимикати се. Це один і той же процесор і за рахунок малого дозволу на се навіть швидше відбуваються лействія.

Які пристрої будуть підтримувати iOS 13

Питання підтримки старих пристроїв Apple стає особливо актуальним, коли до релізу нової версії операційної системи залишається кілька місяців. Тому багато хто питає: чи буде iOS 13 працювати на тих же пристроях, що і iOS 12? Поки все зводиться до того, що список підтримуваних пристроїв все ж стане менше.

Всі пристрої, які працюють під управлінням iOS 11, свого часу змогли оновитися до iOS 12. Але з iOS 13 все буде інакше, пише ізраїльський сайт The Verifier. Видання повідомляє, що iOS 13 буде недоступна на iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s і iPhone 6s Plus.

Що стосується iPad, експерти вважають, що Apple відмовиться від підтримки iPad mini 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad Air 2 і, можливо, iPad mini 4. iPod touch шостого покоління вказаний як пристрій, який також буде несумісне з iOS 13.

Apple прагне якомога довше підтримувати старі пристрої. І iOS 12, і iOS 11 пропонували підтримку iPhone 5s і новіше, iPad mini 2 і новіше, а також iPad Air і новіше. На момент запуску iOS 12 деяким з цих пристроїв було п’ять років. Тому сценарій відмови відразу від декількох поколінь смартфонів здається малоймовірним. Правда, iPhone 5s і iPhone SE все ж навряд чи отримають апдейт.

Відмова від підтримки зробить iOS 13 сумісною тільки з пристроями iOS молодше 2016 року. Два з них, iPad mini 4 і iPod touch шостого покоління можуть отримати оновлення до моменту виходу iOS 13.

Сайт стверджує, що на додаток до відмови від підтримки iOS 13 на широкому діапазоні пристроїв Apple також обмежить деякі функції iOS 13, щоб «примусити якомога більше користувачів оновитися до останніх моделей iPhone». Дійсно, іноді функції iOS обмежуються тільки новими пристроями через апаратних обмежень.

А ви відновите свій iPhone, якщо на нього не можна буде встановити iOS 13? Напишіть в коментарях і в нашому Telegram-чаті.

Лонгріди для вас

У iPad Pro M1 можна додати аж 16 ГБ оперативної пам’яті, але максимум додатків доступно тільки 5 ГБ. Тобто навіть якщо з додатком потрібно більше ОЗУ, воно її не отримає. Спробуємо розібратися, навіщо Apple пішла на таке.

Вже середина квітня, а Apple до цих пір не показала жодної новинки з початку року. Що відбувається? На жаль, але причини цього не залежать від Apple, але навіть під час кризи вона якось примудряється робити новий iPad Pro, який ось-ось вийде.

Новий Safari став одним з головних оновлень не тільки в macOS 12, але і в iOS 15. Ми подивилися на нього ближче і готові розповісти про враження. Спойлер. все це страшно. страшно цікаво.

Та ну бред. У 6s і SE ще купа продуктивності в запасі. Особливо щодо 5s

Панель управління CarPlay

Абсолютно нова панель управління зробить вашу поїздку зручніше.

Покращене додаток «Файли».

Тепер працювати з файлами, а також отримувати до них доступ з зовнішніх носіїв або серверів можна прямо з програми «Файли».

Нові можливості редагування

Доведіть свої знімки до досконалості: легко керуйте фільтрами і іншими настройками.

Швидкі команди Siri

Тепер «Команди». це вбудований додаток. Тут зібрані як швидкі команди з ваших додатків, так і ті, що ви створили самі.

Абсолютно новий вид. На новому рівні.

iOS 13. це стильний темний режим, поліпшені додатки для повсякденних завдань, вдосконалені способи захисту особистих даних і безліч інших змін, завдяки яким iPhone став ще швидше і зручніше.

Вхід з Apple

Тепер ви можете входити в додатки і на сайти зі своїм Apple ID. Не потрібно заповнювати форми і придумувати паролі. Просто натисніть на «Вхід з Apple». і після підтвердження за допомогою Face ID або Touch ID ви ввійдете в систему. Для входу в деякі додатки потрібно ввести ім’я та електронну пошту. Якщо ви не хочете їх розкривати, ми створимо для вас унікальний електронну адресу. вхідні листи з нього будуть відправлятися на вашу справжню пошту. Ми не відстежуємо вашу активність в додатках: повний контроль над даними залишається у вас.

Які пристрої підтримують iOS 13?

Всупереч прогнозам, вихід iOS 13 не залишив за бортом власників iPhone 6s, 6s Plus і iPhone SE, а ось користувачі планшетів iPad отримали власну платформу iPadOS і, відповідно, втратили підтримку iOS, Повний список підтримуваних пристроїв:

 • iPhone 6s / Plus;
 • iPhone 7 / Plus;
 • iPhone 8 / Plus;
 • iPhone SE;
 • iPhone X;
 • iPhone XS;
 • iPhone XS Max;
 • iPhone XR;
 • iPod Touch 7-го покоління.
 • 11-дюймовий iPad Pro;
 • 12,9-дюймовий iPad Pro (3 покоління);
 • 10,5-дюймовий iPad Pro;
 • 12,9-дюймовий iPad Pro (2 покоління);
 • iPad 5 (2017);
 • iPad 6 (2018);
 • iPad mini 5;
 • iPad Air 3;
 • iPad mini 4;
 • iPad Air 2;
 • 9,7-дюймовий iPad Pro;
 • 12,9-дюймовий iPad Pro (1 покоління).

Пристрої з підтримкою iOS 13

 • iPhone 6s / 6s Plus
 • iPhone 7/7 Plus
 • iPhone 8/8 Plus
 • iPhone X
 • iPhone XR
 • iPhone XS / XS Max
 • iPad 2017
 • iPad 2018
 • iPad Air 3
 • iPad mini 5
 • iPad Pro 9.7 / 12.9 (2016)
 • iPad Pro 10.5 / 12.9 (2017)
 • iPad Pro 2018 11 / 12.9 (2018)

До числа найбільш примітних нововведень iOS 13 можна віднести підтримку мишок на iPad, загальні додатки з macOS, системну нічну тему, а також розширені функції стеження за здоров’ям.

Пристрої, які не отримають iOS 13

Якщо вірити чуткам, iOS 13 не отримають такого типу пристосуваннями:

 • iPhone 5s
 • iPhone 6/6 Plus
 • iPhone SE
 • iPad Air / Air 2
 • iPad mini 2/3/4

Ця інформація носить непідтверджений характер, а тому покладатися на неї на 100% не варто. Проте, ми допускаємо, що Apple може припинити підтримку всіх цих пристроїв. Особливо можлива відмова від подальшого обслуговування iPhone 6 і 6 Plus, які мають всього по 1 ГБ оперативної пам’яті.

Які пристрої будуть підтримувати iOS 13

Вчора Apple розіслала запрошення на презентацію iOS 13. Незважаючи на те що компанія не заявила про це прямо, цілком очевидно, що саме апдейт мобільної ОС повинен стати хедлайнером всього заходу. Ось тільки доступ до нього, на жаль, отримають не всі. AppleInsider.ru представляє вашій увазі підбірку пристроїв, власники яких зможуть встановити iOS 13, а також тих, яким така можливість може не дістатися.

iOS 13 обіцяє стати одним з наймасштабніших оновлень операційної системи з часів iOS 7. Незважаючи на те що чекати від ОС істотного редизайну не варто, плановані нововведення виявляться надзвичайно ресурсоємними. В результаті це може привести до того, що деякі пристрої, на жаль, будуть виключені зі списку сумісних.

Коли вийде iOS 13

Примітно, що реліз iOS 13. вперше за останні кілька років. може відбутися взимку. За словами розробника Стівена Тротон-Сміта, йому вдалося з’ясувати, що кодову назву iOS 13. 2019WinterSeed, що можна перевести як «Реліз взимку 2019 року». Все б нічого, але назва iOS 12.3, яка вийшла кілька тижнів тому, носила назву 2019SpringSeed, що перекладається як «Реліз весною 2019 року». У цьому простежується певна закономірність, оскільки в iOS 13 нас чекають спільні програми з macOS на випробування яких Apple може знадобитися більше часу. джерело

BETATECH.COM.UA 2022