Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

iPad немає зарядки

Table of Contents

Батарея iPad швидко розряджається. Чому і що робити?

Не секрет, що планшети, від iPad і до iPad Air і iPad Mini, славляться своїм тривалим часом роботи (до 10 годин). Але буває, що батарея iPad починає швидко розряджатися. Якщо батарея розряджається протягом 8 годин. Це вже привід для занепокоєння, якщо швидше, то саме час шукати причини і вживати заходів.

У різний час я читав кілька мінлива на цю тему і їх об’єднує одне: автори не можуть відокремити мух від котлет. Вони перераховують 150000 налаштувань iPad, які необхідно виправити і буде щастя. На практиці більшість зміни цих налаштувань. Як “мертвому припарка” Я будучи недосвідченим користувачем теж написав подібне керівництво до дії. Мені здається, наша нова інструкція буде більш актуальна і правильна! Плюс, вона чітко спрямована на з’ясування причини швидкого розряду батареї iPad.

Причин швидкого розряду батареї iPad може бути не так багато. Я виділив 6 головних причин!

Причина 1. Смерть Батареї

Найнеприємніша. Батарея виходить з ладу.

Що робити? Радіти треба, якщо у вас не закінчився термін гарантії. Це означає, що вам попався виробничий брак і компанія Apple замінить iPad (звертайтеся до сервісних центрів). Якщо ж час гарантії минув, то треба або змиритися і чекати поки батарея помре остаточно, або нести в сервіс, щоб вам поміняли батарею.

Причина 2. Нова версія операційної системи iOS

За час існування iPad це траплялося так часто, що я поставив цю причину на 2-е місце. Частенько після виходу і установки нової версії iOS батарея у багатьох користувачів починає сідати швидше. Це пов’язано, як правило, з косяками розробників, які вони виправляють з наступним апдейтом iOS. Це золотий час для новинних сайтів. Вони перші починають істерити, що “Apple вже не та” і повідомляти, що “чоловік збожеволів, тому що час роботи батареї iPad становить зараз не 10 годин, а 8 з половиною”. Якщо бачите подібні заголовки в свіжі новини, значить, ви не самотні

Що робити? Та нічого. Чекати виходу оновлення iOS, в якому з великою часткою ймовірності все виправлять. У поточній версії iOS 7.1 проблем з швидким розрядом батареї саме через розробників Apple. Немає.

Причина 3. Активне використання мереж 3G або LTE

Активне використання модуля стільникового зв’язку може істотно скоротити час роботи iPad від одного заряду. Активний серфінг через мережі Wi-Fi такого великого впливу не робить.

Що робити? Треба просто знати, що час “до 10 годин” зазначено для роботи в мережі Wi-Fi, в режимі відтворення відео і аудіо. Для режиму роботи через стільникові мережі час вказано “до 9 годин”. На практиці через стільникові мережі час роботи може скоротитися і до 8 годин. Вимикайте модуль стільникового зв’язку, якщо не використовуєте його довгий час.

Неправильно налаштовані служби геолокації можуть стати причиною швидкого розряду батареї. Служби геолокації допомагають визначити приблизне місце розташування пристрою по точкам стільникового зв’язку і GPS. У мене був випадок, коли одна програма, яка використовує служби геолокації, в тлі примудрилася зжерти 30 відсотків заряду за годину.

Зайдіть в Настройки-Приватність-Служби геолокації. І залиште включеними галочки тільки у тих програм, яким дійсно потрібна ця служба. Цим ви скоротите ймовірність постраждати від криворуких розробників.

iPad, зарядка

Можете, звичайно, відключити зовсім “Служби геолокації”, але тоді ви не зможете користуватися навігаційними програмами, при фотографуванні в instagram автоматично визначати своє місце розташування і т.П.

Причина 5. Неоптимальні настройки iPad

Налаштувань у iPad багато, але зміна переважної більшості ніяк не впливають на час роботи iPad від батареї. Виділю лише 3 настройки, які можуть бути причиною швидкого розряду:

А) Налаштування. Шпалери і яскравість. Рекомендую або зменшити яскравість екран, або включити “Автояскравість”. Залежить від того, як комфортніше вашим очам.

Б) Налаштування. Основні. Універсальний доступ. Зменшення руху. Рекомендую включити перемикач.

В) Налаштування. Основні. Оновлення контенту. Вимкніть Оновлення контенту в тлі. Особливо небезпечні в цьому сенсі додатки, які в тлі використовують геолокацію.

iPad не заряжается от usb / Как заставить!?. Решение вашей проблемы

Інші налаштування на мій суб’єктивний погляд настільки незначна вплив надають на батарею, що ними можна знехтувати. Чи не для того ж iPad купували, щоб відмовлятися від безлічі корисних функцій заради пари хвилин економії заряду?!

Причина 6. Енерговитратності додаток

Буває, що конкретне додаток може стати головною причиною швидкого розряду батареї iPad. Зазвичай це 3D шутери або наповнені графічними спецефектами гри. Перевірити наскільки ненажерлива гра. Нескладно: подивіться скільки відсотків заряду на годину витрачатися на гру. Якщо 10-11 відсотків. Це нормально. Якщо більше. Значить розробники гри “постаралися”

Увага! В iOS 8 ви можете теоретично відловити що саме садить вашу батарею найбільше. Зайдіть в Настройки-Основні-Статистика-Використання акумулятора і подивіться що в списку буде в топі. Цю інформацію треба правильно проаналізувати. Якщо в топі перебувають додатки, які ви використовуєте дуже мало, значить вони причина ваших бід.

Я виділив ці 6 причин виходячи зі свого багатого досвіду і питань, які надходили до нас на сайт. Якщо у вас є що сказати або поділитися власним досвідом, ласкаво прошу в коментарі.

Як зарядити iPad

Як зарядити iPad? Зараз ми опишемо докладну інструкцію в скріншотах, щоб не виникало непорозумінь і напишемо все про зарядку iPad.

На відміну від інших пристроїв, три рази заряджати iPad і три рази повністю розряджати не потрібно. Ця операція рекомендувалася для нікель-кадьміевих акумуляторів, але не для літій-іонних. Намагайтеся не допускати повного розряду iPad в нуль! Зберігайте iPad зарядженим. І хоча б раз на місяць заряджайте.

Зверніть увагу: якщо ви допустили розрядку iPad в нуль і він довго так пролежав, то планшет може навіть не почати зарядку. Йому просто не вистачить енергії почати (!) Заряджати батарею.

Як зарядити iPad від комп’ютера?

Зарядити iPad можна як і звичайний стільниковий телефон. У комплекті до iPad йде кабель і перехідник до розетки. Якщо ми просто підключимо iPad за допомогою кабелю до USB порту комп’ютера, то на екрані висвітиться напис. «Зарядка не йде». Насправді зарядка йде, але тільки дуже повільно. Щоб повністю зарядити iPad від USB з нуля буде потрібно близько доби. Якщо ви перекладете iPad в режим очікування, то зарядка піде швидше.

Як зарядити iPad від мережі

Щоб зарядити батарею швидше, потрібно підключити iPad до розетки 220 V. В цьому випадку заряджати пристрій треба близько 4-6 годин.

Якщо ваш iPad куплений за кордоном, як у мене наприклад, то для зарядки його в Росії можливо буде потрібно перехідник (якщо штекер не підходить під Євростандарт). У мене, наприклад, він такий. Підходить для всіх типів розеток.

Час зарядки iPad через перехідник не змінюється.

Підкажіть, а що мені робити якщо мій iPad пролежав без зарядки близько тижня, і йому не вистачить енергії щоб її розпочати, може досить буде просто довгий час заряджати його? Заздалегідь дякую.

Теж саме, дуже хвилююся, адже він навіть не включається!

І що ж тоді робити? Це питання мене дуже сильно засмутив (

Просто залиште iPad на зарядку і чекайте поки він включиться)

Мій iPad пролежав без зарядки два тижні і тому коли ставлю на зарядку виходить повідомлення що iPad не заряджається належним? Це правда чи він заряджається тільки повільно?

А що робити якщо він вимкненим заряджається до 1% включається сам і потім знову вирубується?)))

У мене Токаю ж проблема сів до 0 але при цьому був підключений до зарядки)

Добрий день. Вибачте, я зіткнулася з такою ж проблемою. Як ви її вирішили? Допоможіть, пож.

Та ж проблема, причому в самий невідповідний момент. Все в порядку було, заряд закінчувався встала поставити його, він відключився, ну я навіть уваги не звернула. Поставила його, пішла. Минуло мнуть 40, підходжу подивитися скільки він уже зарядився, а він взагалі не відповідає. Стою, дивлюся на нього, тут він почне працювати, а різко вирубується. І так до нескінченності. Я людина від планшета незалежний, але він нервів мені поплескав. І ось уже годин 6 так робить. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ВСІМ.

Перегрівається зарядний пристрій Puro на iPad і відключається зарядиться пристрій. Що робити?

Величезне дякую. Головне, що з фото! Я- звичайний чайник. 99% не знаю, що і як робити. Купила iPad, а ЩО з ним делать.Не знаю. Для початку треба зарядити як-би. Шукала скрізь цю інформацію. Але. В основному, вся інформація для тих, хто щось знає. А у вас знайшла відразу. Уже підключила! Заряджається! Мало того дізналася ще цінну інформацію, що не можна доводити пристрій до повного розрядження батареї. А це для мене дуже важливо. Буду далі заглядати до вас на сторінку. Ще раз виличезне Дякую!

Підкажіть будь ласка!! iPad розрядився до 0, тепер не заряджається. Що робити??

У мене iPad розрядився і він не виявляти розетку. Допоможіть будь ласка
Заздалегідь дякую

Даа я і не знала, користуюся вже місяць і до нуля розріджується, в зарядку включила і норм зарядила))) тільки мені не зрозуміло “раз на місяць під заряджайте” це для ОЕХ у кого він лежить. А якщо я ставлю на ніч його і вранці відключаю від зарядки це погано ?? І ще я завжди розріджується в нуль, це дуже погано.

Ну в нуль зовсім розряджати не рекомендую. Не дарма ж є попередження про 5 відсотків.
У кого iPad лежить. Він сам розрядиться 🙂
Ставити на ніч заряджатися. Нормально. Чи не вставати ж по будильнику 🙂
Ну розряджали і розряджали, тепер ви знаєте, що рекомендується в нуль нерозряджаються

так що ж всетаки робити якщо iPad. Розрядилося до нуля і не реагує на зарядник? Як його зрушити з місця?

На жаль вже третю добу стоїть підключеним до мережі.І ніякого толку немає ((((

Спробуйте довго потримати 2 кнопки одночасно включення (велика кнопка праворуч) і з боку кнопка включення, до появи на екрані “яблучка”

Добрий день. Вибачте, я зіткнулася з такою ж проблемою. Як ви її вирішили? Допоможіть, пож.

Ось і у мене стоїть на зарядці цілодобово, випробувала всі способи і через розетку і через PC. Ніякого ефекту. Що робити? Підкажіть будь ласка. Дякую!

Здравствуйте.У мене 2 вопроса.Я так зрозумів що ай пад у мене 3.Не треба розряджати до кінця і заряджати можна не до кінця так да.І ще коли довго не користуєшся треба вимикати його верхній кнопкою або досить закрити чохол і він потухне і все.Спасібо

У мене на iPad зарядка 18% але не заряджається. Було таке ж недавно купила новий ЮЗБ один раз зарядила а тепер не заряджається?

Добрий день. Фірмовий провід до iPad 2 “на видиху”. Купив такий же на ринку. Але з ним планшетник заряджається в два рази довше. В чому справа? Блок зарядки фірмовий. Дякую.

Неякісний дріт. У мене теж такий є

Що може бути неякісного в проводі? У мене їх два і обидва однакові. А якщо це дійсно так, то де взяти якісний? Дякую.

iPad 4 в вимкненому стані заряджається до 37% і все. А в включеному сотоянии він взагалі не заряджається. У чому причина може бути? Як я зрозумів зарядний пристрій працює, рас він заряджає. І в PC підключав, теж не заряджається.

Вітаю.
Купив новий iPad міні, від розетки заряджається в повному обсязі, на 89%
Приблизно, що може бути провід рідний, зарядка з перехідником,
iPhone заряджається повністю а iPad не хоче, підкажіть.

Підкажіть виникла проблема до 47% зарядка йде а далі пропадає

Здравствуйтеее! Допоможіть мені, iPad Неможливо зарядити телефон (пише “немає зарядки” заряджаю від мережі, включається працює хвилин 5-10 і вимикається і весь час пише “немає зарядки” відсотки не показує (що мені робити? Профод купила новий чи може бути від нього? Або всередині з н що щось трапилося ?? Все розетки перепробувала.

Так нехай заряджається на дроті, не лізьте до нього

Хлопців у мене він був вимкнений тиждень і тепер не хоче включатися (стоїть на зарядці 40 хвилин) чи не підкажете що робити?

Поміняти розетку) дати постояти довше на заряді. Спробувати зарядити від комп’ютера

Добридень! У мене iPad ейр, вимикається то на 5, то на 27, то на 20 відсотках, під час використання одного разу індикатор стрибнув з 74 на 51 відсоток Заряджаю тільки рідним зарядним і всі програми, з якими не працюю, вимикаю А іноді розряджається до 1% і тримає зарядку по 11 годин, як годиться Що це?

Якісь глюки з батареєю. Можливо варто віднести в офіційний сервіс перевірити по гарантії.
Якщо такої можливості немає, то навіть не знаю що запропонувати. Змириться, бо це глюк

У мене не включається iPad, взагалі, коли підключаю до мережі по середині екрана з’являється малюнок порожній батареї а потім яблуко (логотип Ейпл), потім відключається і все повторюється знову і так постійно, підкажіть будь ласка що це, заранее спасибо

У мене так само. Я в расстеренності. Не знаю що робити. Завжди працював нормально. Як сів на нуль, так і завис. Заздалегідь дякую

Теж саме і в мене, знайшли причину. В який бік копати ?? Я навіть на заводські настройки скинув, але не допомогло.

Здрастуйте, скажіть вам відома причина? Що потрібно зробити, у мене така ж ситуація виникла

Та ж проблема: у мене не включається iPad, взагалі, коли підключаю до мережі по середині екрана з’являється малюнок порожній батареї а потім яблуко (логотип Ейпл), потім відключається і все повторюється знову і так постійно, підкажіть будь ласка що це, заранее спасибо. Що робити?

Через DFU режим від компа, відновлення.

Залиште на зарядці, і перевірте, щоб вкладки все закриті були.

У мене зарядка купу раз ламається що робити допоможіть.

У мене iPad Неможливо зарядити телефон все що тут написано сделала.Ні коли довго не лежав без дела.Разрядка була до нуля але вже 5 годинника коштує на зарядці і порожньо повний 0! Usbі провід не радной.Когда заряджаю від мережі то вставляю в перехідники Samsung і LG.Нажімаю на кнопку включення при цьому і просто вилітає два значка малюнок батареї яка блимає на самому дні червоним, і нижче цього малюнка малюнок зарядного пристрою з молніей.Я знаю що блискавки не повинно бути коли йде зарядка але струм в проводі есть.Что сталося з ним? Чи може то що навернувся iPad. (((Підкажіть будь ласка(((

READ  Як користуватися iPad

Спробуйте іншу зарядку. Спробуйте інший комп’ютер і зарядити від USB

Здраствуйте, я помітив маленькі проблеми. У загальному коли iPad зарядився до 100% і (в перший раз) пролежав 6 годин, (другий раз) 3 години, і буває по 2 години, по годину, по півгодини лежав з зарядкою вже заряд (просто не знімав його з зарядки). Помітив наслідки, що (айпад4) став розряджається швидше ніж раніше, хоча з зарядником все добре (з комплекту). Або мені так здається, що він швидко розряджається, я коротше під питанням вже 2-ий день. Що все таки буде, якщо він пролежить довгий час з зарядкою? ПС: коли виймав його з зарядки після 6-ї години або 3-ох годин лежання, все було нормально: зарядник не нагрітий, айпад4 теж не нагрітий. І ще))) тільки у мене GTA санандрес швидко нагрівається аш за 15-20-30 хвилин і жере велика кількість зарядок? Спасибі заздалегідь.

Привіт не можу зрозуміти, планшет коли вимкнений він зарежается, коли включений немає? Чому так?

Вибачте, Дарина! Пишу Вам побутовою мовою, так як сама в компах суцільний БАМБУК.У мене вже давно так як у Вас, в сервіс не носила, показувала на роботі ,, своїм компьютерщикам ,. Сказали. Відходить сам заряджаючий ,, вхід,. В Ай пед, так би мовити ,, роз’єм ,, в планшеті, як тільки купую новий заряджаючий провід-його вистачає не надовго, потім він видно в роз’ємі ,, розбовтується ,, і знову заряджається через раз, припадати кілька разів ,, тикати,. В роз’єм, щоб знайшлося положення, де він найбільш щільно прімикает.А тепер уже і в вимкненому стані заряджається через раз, хоча спочатку було як у Вас, в вимкненому заряджався, а у включеному-нет.С тим і живу, розумію, що треба в сервіс нести, хоча знаючі люди сказали, що після сервісу недовго добре буде, якщо вже десь раз теліпалося і відходить Напевно новий доведеться купувати 🙁 🙁

Витрачається велика кількість енергії, заряджається і відразу витрачається

Допоможіть будь ласка
У мене другий iPad
Іноді він не реагував на зарядний пристрій (з першого разу) але все ж починав зарядку
Вчора я ледве зарядила його. Немає реакцій на зарядник (оригінал)
Сьогодні не можу підключиться його до зарядки. Сам “блок або розетка ‘від зарядника Айпад заряджає інші пристрої. Допоможіть будь ласка що робити ?
Заздалегідь дякую

Якщо ви впевнені, що проблема не в зарядці, то рекомендую звернутися в сервіс.

Забула сказати що коли iPad вимкнений і я вставляю в нього зарядний пристрій він включається але заряд батареї не виробляє

У мене так заряджається iPad 2 спочатку вставляєш всі дроти в роз’єми потім в ракетку інакше не спрацьовує і незрозуміло у кого iPad заряджається в вимикати стані він же при цьому все одно включається у мене блок на 1 ампер від Афона тому заряджається більше доби а від компа набагато менше а з рідним проводом від Афона 3 взагалі немає зарядки

Добрий день. У мене iPad міні Неможливо зарядити телефон. Починає заряджатися тільки тоді коли розрядиться в нуль і то відсотки на 2. А коли сам включається відразу перестає заряджатися. З чим це пов’язано??

Спробуйте поміняти зарядку, розетку. Спробуйте зарядити від USB комп’ютера. Вам головне зрозуміти в чому проблема;)

У мене те ж саме, він не заряджається ні від компа, ні від розеткі.Ток на 1-2 процента.ПОМОГІТЕ ПЛИЗ.

У мене та ж проблема, ви знайшли причину?

У мене ця ж проблема, провід значить зламаний, залиште і не чіпайте взагалі. Через день зарядитися повинен.

Люди, помогіте.У мене iPhone 4s і 4 iPad, вирішив поміняти блоки живлення, тобто блок живлення від Айпад, підключив до проводу від iPhone, і потім спробував назад повернути блок живлення для iPhone, а він не заряджається.

Спробуйте заряджати через комп’ютер про пристрої. Вам треба з’ясувати в чому саме проблема, в iPad, iPhone, блоці живлення або в проводах.От цього і відштовхуйтеся

“Зверніть увагу: якщо ви допустили розрядку iPad в нуль і він довго так пролежав, то планшет може навіть не почати зарядку. Йому просто не вистачить енергії почати (!) Заряджати батарею.”

А що робити то? Він в нуль, і не хоче заряджати! (

Чекаю вже досить тривалий термін! (Не від розетки, які не від комп’ютера, не заряджає! (

Провід значить зламаний (блискавка біля батареї є? Якщо є значить повинен працювати) Ну або у розетки потужності не вистачає

Я коли ставлю iPad на зарядку і починаю лазити (грати в ігри) він не зарежается. Допоможіть будь ласка не знаю що робити

Тоня, так iPad і не повинен заряджатися, поки ви граєте. Точніше він заряджається, але ви тут же витрачаєте заряд. Виходить, що рівень зарядки або не змінюється або змінюється дуже повільно.

Добрий день. У мене iPad вже 2 роки. Вчора поставила на зарядку, кілька хвилин зарядився, потім пише немає зарядки. Де то читала що значить не вистачає інерген. Але у нас 220 вольт. Так що і тим більше я завжди в цій. Зарядки заряджала. Підкажіть, що робити

У мене така проблема була з неофіційними китайським шнуром. Спробуйте заряджати від комп’ютера (якщо там OS X).
Або поміняти провід.

Я зазвичай ставлю iPad на всю ніч. І щоранку, коли дивлюся відсоток заряду показує 99%. Перезавантажувати. Показує 100%. Чому так ?

Глюки контролера відповідає за підрахунок заряду. Якщо це не впливає на час розрядки iPad, то забийте

Привіт, допоможіть будь ласка, я поставила на ніч iPad (в Москві) все в порядку було, зарядився. Приїхала за кордон і поставила на зарядку, а він дві секунди заряджає, а потім пише, немає зарядки, а так як там 1% вирубується, знову ставлю на зарядку і знову те ж саме включається з одним відсотком. Подумала з проводом неполадки, купила новий, але все без зміни. Не розумію, що робити. Допоможіть будь ласка.

Та ж фігня, провід зламаний, остаточно, але потужності вистачає на трішки зарядити, далі-батарея-яблуко-включається, спробуйте просто на мінімум яскравості, відключений від інтернету, закриті всі вікна, (якщо біля зарядки блискавка, значить провід працює) вимкніть і залиште далі заряджатися.

Підкажіть чи нормально що при постійному просмотрe в інтернеті сайтів в мережі 3G iPad ейр повністю розряджається за 6 годин, а при звичайному фотогрфірованіі втрачає по 1 відсотку на 1 фотографію? Або варто звернутися в Сервізний центр?

Ну в принципі описане вами явище. Ненормальне! Прочитайте ось цю статтю.

Як можна зарядити iPad 4 без USB кабелю ??

Заряд на iPad в нуль, включила на зарядку від розетки але жодного зрушення, навіть не показує підключення і тепер не можу зрозуміти заряджається він чи ні, допоможіть як визначити заряджається чи ні?

І у мене так само ((Сломалась зарядка, розрядився повністю, взагалі не включається, екран чорний ніяких ознак включення (((купила нову зарядку, підключила, зарядка працює, горить лампочка, у Айпад нуль реакції, стоїть на зарядці вже близько години, екран чорний, взагалі нічого не з’являється, як зрозуміти, він заряджається, або що то робити потрібно ще? Повинно хоч що то з’явитися, яка то реакція повинна ж бути? Допоможіть пожааааалуйста ((((

По-моєму у оригінальній зарядки не повинно бути ніякої лампочки. Спробуйте оригінальну зарядку і якщо не працює і на екрані нуль реакції, то несіть iPad в сервіс

Добрий вечір, чи не допоможете Ви вирішити проблему? Вона така: не включається iPad, взагалі, коли підключаю до мережі по середині екрана з’являється малюнок порожній батареї, а потім яблуко (логотип Ейпл), потім відключається і все повторюється знову і так постійно, підкажіть, будь ласка, що робити.
Заздалегідь дякую.

А може просто почекати поки він хоч чуть чуть зарядиться ?! Або він автоматично включається і перезавантажується

Привіт всім, не знаю, чи допоможе кому мій пост.У мене був Ай пед 1, постійно були проблеми з зарядкою, потім взагалі заряджався тільки у вимкненому стані, кожен раз добре починав працювати від нового купленого дроти, але поступово знову барахлить і так кожен раз.Плюнула на все, купила Ай пед міні.Пока все окей.Старий лежить як західної, коли міні розрядиться, їм користуюся.
Але старий рязряжается по повній до нуля, я ж за ним не стежу (ось тут багато пишуть, що не можна до нуля) потім, коли ставлю на зарядку з нулі, лежить приблизно добу, потім починає заряжаться.Вот такі справи

Люди! У мене була така проблема! iPad 3 використовувала до посиніння з купою відкритих додатків, з Wi-Fi, розрядила в нуль.
iPad лежав 4 дня на зарядці. Намагався включитися. Але мигала батарейка, і він вирубувався. І так по колу!
Я вже думала, кінець.
Психанула, підключила його до розетки зі стабілізатором (такий пристрій, що нагромаджує енергію, щоб прилади не згорали від стрибків напруги). І благополучно забула про iPad на день.
Вранці, проходячи повз, почула звук оповіщення з вк.
iPad заробив! Мабуть, нестабільність напруги теж збиває роботу планшета.
А ще, всі додатки і Wi-Fi після включення були відкриті. Що, мабуть, і “поджірает” батарейку у намагався зарядитися планшета.
Так що, підбиваючи підсумок, хочу порадити ставити на зарядку iPad вже при залишку 10% і залишити його в спокої, вимкнувши додатки і Wi-Fi, підключайте апарат до хорошим розеток

Не лякайтеся ви так, ця картинка з батареєю просто пішла, як наприклад просто йде в режим очікування (затемнюється) він в цей час заряджається, у мене взагалі зарядка зламалася, а заряджається.

А якщо я підключаю iPad 4 в розетку і мені пише “немає зарядки” що робити? Начебто до 80 зарядився а потім все! Ні зарядки! Допоможіть!

Допоможіть! Я ставлю iPad на зарядку а він висвічує мовляв немає зарядки! В чому проблема?

Коротше, ця тема для тих, хто страждає зарядкою! І головне, що немає відповіді! Тому що може то, а може це і т.Д. І виникає просте запитання: це ж яким зарозумілим ідіотом треба бути, щоб з простого процесу зробити проблему! Ну не зрозумію хоч убийте! Чому звичайний кімнатний телефон поставив на базу. Заряджається, зняв. Розряджається, а тут. Проблема? А ще кажуть, що Джобс був розумний мужик!

Якщо ви допустили розрядку iPad в нуль і він довго так пролежав, то планшет може навіть не почати зарядку. Йому просто не вистачить енергії почати (!) заряджати батарею.

У мене iPad пролежав так два тижні у мене шнур зламався ось він і не заряджався так ось тільки сьогодні купив новий шнур підключив заряджатися і що я бачу по середині екрана стоїть порожня батарея (це зрозуміло) а внизу шнур з блискавкою (її не повинно бути) так ось питання
що робити? Що поламалося блок живлення, шнур, контролер харчування, або нижній шлейф?

Допоможіть порадою. У мене Lenovos960 розрядився до 15%, відключився і не включається, ставлю на зарядку. Немає ніяких ознакою життя На даний момент заряджається вже 6 годин Телефон новий, 2 тижні, може у мене з ним щось не так? Підкажіть хто-небудь будь ласка.

Допоможіть! Перший тиждень iPad ейр заряджався добре, а тепер не заряджається при включеному стані, при вимкненому заряджається як обично.Что робити??

Такого не повинно бути. Хіба, що ви заряджаєте від комп’ютера і вам пишеться, що “немає зарядки”, при цьому заряджається повільно. Спробуйте від мережі заряджати. Якщо заряджаєте від мережі, то навпаки від комп’ютера.

Я втратив зарядку від iPad можна не купую її зарядити мій iPad ейр

У мене iPad 2 я поставив заряджатися до 7% і все, підкажіть що мені робити?

Добрий вечір! У мене не виходить зарядити iPad, міняю вже четвертий раз звичайне пристрій, спочатку все добре працює, а потім. Якщо не поворуши гарненько провід зарядка не йде. А зараз взагалі не йде, навіть коли ворушу. Що таке?

Провід китайський;) Контакти значить зовсім відійшли, а коли ворушили з’єднувалися

Добрий день. У мене Ipad4. Розрядила я його до 1% і поставила заряджатися. Спочатку він зарядився до 2%. Хоча відбувалося це досить довго, зазвичай він за час, що заряджався, встиг би набрати як мінімум 4-5%. Мені потрібно було дещо подивитися і я знову посадила його до 1%. Далі його я не чіпала. Минув час, я вирішила перевірити зарядку. Там як і був 1% так і залишився (до слова, минуло більше, ніж пів години). Я підключила його до іншої розетки, але все теж. І навіть після того, як я спробувала поставити його в режим польоту і закрила всі, результат з місця не зрушив. Але при всьому цьому близько батареї є блискавка, а значить він по ідеї повинен заряджатися. Стояв цілу ніч, толку нуль. А ще при “зарядці”, якщо прислухатися, чути дивний звук, щось схоже скрип. Допоможіть, вже не знаю, що робити. Вмикати і вимикати побувала.
Ах так, ще при приєднанні планшета до самого проводу видає, що той не сертифікований. Хоча раніше це ніяк не заважало. Ну і екран у мене трошки в тріщинах (хоча мені здається це не повинно до даної проблеми ніяк ставитися).

Може бути, що в самому iPad вже проблема, припустимо ви його впустили, і в ньому могло щось відійти ви даєте йому дуууже мало часу на зарядку. У мене за ніч може зарядитися тільки на 10-20%

Ну, проблему я вже вирішила. Вона полягає не в планшеті. Мене просто дивує, що у вас за ніч він так мало заряджає. У мене зазвичай заряджається 100% за ніч.

Нічого дивного: D зарядка зламана, навіть блискавка рідко з’являється

iPad розрядився до нуля.Показивает яблучко, включається на кілька секунд і потім по кругу.Что робити.

Добрий день. У мене такий же випадок. Я зуміла все ж підключити iPad через ДФУ режим до комп’ютера, але він запитує: робити чи відновлення? А мені б не хотілося втратити всю інформацію. Чи обов’язково робити відновлення? Або він зарядиться без відновлення? Спасибі за відповідь

Особистий досвід, із зарядним пристроєм опишу авось стати в нагоді. Поставила на підзарядку, провід не оригінал. Вибило світло, заряд iPad 2 був відсотків на 38. Дитина пограв і розрідити в нуль. Усе…. Показував, розряджений висвічувалася ботарея, зарядка не йшлося, витягала шнур, показував блискавку, заряджався до яблучка і знову чорний екран. Без Айпад забігла в сервісний центр. Описала ситуацію, озвучили ціну ремонту від 8000 т. Р пояснивши що згоріла ботарея з перепад електрики. Так як я Чайник з великої літери, мене вже розводили на “ремонти”, розумні хлопці з ноутбуком. Я не повірила і вирішила не поспішати. Віддала знайомої на зарядку, у неї оригінальна зарядка, за ніч зарядився на 2%. Я його жорстко перезавантажила і поставила заряджатися від своєї не оригінальною. За ніч 100%. Висновок не бігти стрімголов в сервіс центр, не розряджати в нуль, переконатися. Що в ваших разетку йде саме ту напругу в 220 V, як заявляє постачальник електроенергії. Тому як за час поки iPad 2 цієї статті не заряджався. З неполадки електрики. Полетіли ще новий телефон (Android), жив і добре поводився тільки китайський iPhone 5S.

READ  Як розблокувати iPad через iTunes

Прошу вибачення за помилки, пишу з Айпад. Нудно мені без нього було це час

У мене iPad 4 розрядився до нуля і вимкнувся, поставила на зарядку, а він показує виряджену батарею і не включається, ну лан, залишила заряджатися на ніч, на ранок все було норм, він зарядився до 100% і все було добре, але до вечора я його знову розрядила до нуля і поставила на зарядку, коротше все як і в минулий раз, але тольк тепер, коли я вранці його взяла, він просто не включився, взагалі не реагує ні на що і до PC включала і на кнопки включення натискати намагалася. Ні-чо-го, нуль реакції, що робити?

А як правильно підключати iPad до розетки, спочатку адаптер харчування в розетку, а потім вже в планшет? Дякую.

Добрий день, така ж проблема, варто на зарядці вже години 3, періодично його оживляю, просто показує значок заряджатимуться батареї посередині екрану, і далі не йде, зарядка оригінальна, провід немає, пробував різні дроти

Що робити якщо старий акаунт нехотет втечуть після скидання

Чим заряджати iPhone, iPad і Airpods

Якщо ви купили один з iPhone, представлених в цьому році, Airpods або iPad останніх поколінь, то PowerPort III Nano підійде вам як не можна краще. Адже в комплекті з цими гаджетами йде провід, який з боку зарядного пристрою закінчується роз’ємом USB Type-C. У продажу таких не дуже багато і здебільшого доводиться купувати аксесуар у Apple за 1990 . Anker PowerPort III Nano коштує всього 1590 .

Роз’єм на корпусі всього один, але більше і не треба. Не вірте пропозицій, які обіцяють ультракомпактний адаптер, але при цьому дозволяє заряджати швидко відразу два і більше пристроїв. Фізику не обдуриш, і якщо адаптер може видати тільки певну потужність, то при підключенні декількох пристроїв вони будуть заряджатися повільніше. Справитися з таким завданням зможуть тільки великі настільні станції, які мають потужність 60 Вт і більше. Але це вже стаціонарні рішення.

Компактний адаптер для одного пристрою. Що ще потрібно?

Що мені дуже сподобалося в Anker PowerPort III Nano, так це його якість збірки. Немає відчуття, що адаптер зібраний з декількох деталей. Здається, ніби просто на заводі відлили пластиковий корпус і все. Ніяких швів і зазорів немає, роз’єм USB Type-С розташований рівно, а вилка надійна і міцна.

Навіть матеріали корпусу говорять про якість продукту. Основна частина має матову текстуру, щоб не залишати відбитків пальців, а задня (навколо роз’єму) частина глянцева, щоб не так було помітно подряпини якщо не потрапите проводом в першого разу.

Зарядні пристрої Anker

На цей раз мова піде не просто про якусь там зарядці, а про рішення від справжнього лідера в цій галузі. Каліфорнійської компанії Anker. Цей бренд був заснований в 2011 року групою друзів, які працювали в Google. За кілька років її модельний ряд сильно виріс, а сама компанія стала світовим лідером у виробництві зарядних пристроїв, які підтримують самі передові технології. Що найважливіше для нас, вони відмінно працюють з пристроями Apple.

Цей адаптер зарядить і iPhone, і iPad, і Airpods, і інші гаджети.

Краща заміна рідної зарядки для iPhone. Якої більше немає

Тільки ледачий вже не поскаржився на те, що в комплекті з новим iPhone немає адаптера харчування. Я, як і в попередніх публікаціях, наполягаю на тому, що відмова від нього був правильним рішенням. Я аргументую це тим, що кому треба, той і так купить собі адаптер, і пара тисяч за нього це не так дорого при покупці смартфона за 70 000 тисяч і більше. Поява нового зарядного пристрою від Anker стало зайвим тому доказом. Воно не просто не гірше оригінального, але є більш компактним і навіть коштує дешевше. Уявіть, що Apple не стала підвищувати ціну на смартфони, а просто прибрала зарядку. В цьому випадку, купивши якісний аналог, ви можете зекономити на iPhone.

Такий компактний адаптер і вдома використовувати можна, і з собою взяти не в напряг.

Огляд Anker PowerPort III Nano

Сьогодні мова піде про зарядному пристрої PowerPort III Nano 20W, яке на зображенні може здатися не дуже великим, але коли стикаєшся з ним вживу, виявляється, що воно просто крихітне. Його розмір становить 2,74 на 3 сантиметри. Це двоє менше, ніж той адаптер харчування, який йшов в комплекті з iPhone до 11-ої версії і який коштував близько двох тисяч (компанію за нього сильно критикували).

Знизу вгору: старий адаптер Apple, новий адаптер Apple, адаптер Anker PowerPort III Nano

Деякі інші компанії випускають компактні зарядки. Так що там, навіть китайці роблять їх у великій кількості. Ось тільки вони не забезпечують належного рівня безпеки і заряджають смартфон набагато повільніше.

Треба відзначити, що саме Anker є піонером в області технології Power Delivery, яка широко застосовується в продуктах Apple і дозволяє заряджати пристрої максимально швидко.

Адаптер живлення Anker PowerPort III Nano 20W підійде не тільки для останніх iPhоne 12-ої серії, але і для інших моделей смартфонів Apple, починаючи з iPhоne 8.

Powerport III Nano забезпечує в три рази більше швидку зарядку iPhone і iPad, ніж стандартні адаптери на 5 Вт. Воно підтримує технологію PowerIQ 3.0 і видає 20 Вт. Цього достатньо, щоб зарядити новий iPhone так швидко, як це тільки можливо, з огляду на його систему харчування. При цьому, зробити це безпечно для внутрішніх компонентів. Акумулятора і контролера.

Стильний білий корпус. Безпрограшний варіант.

Чи потрібна зарядка новому iPhone

Подивившись на всі ці можливості нового адаптера харчування Anker, виникає відчуття, що зарядка в iPhone дійсно не потрібна. Просто зробіть смартфон трохи дешевше і я сам куплю те, що мені потрібно.

В цьому році iPhone не подорожчав. Але з адаптером живлення ціна могла бути вище. Я вважаю за краще думати, що це було пасивне подорожчання, і краще я заплачу на 2000-5000 менше за смартфон і куплю Anker PowerPort III Nano розміром з п’ятирублеву монету, чому не матиму вибору.

Якщо у вас є питання про те, як зарядити свій смартфон, заходите в наш Telegram-чат. Там ця тема обговорюється дуже часто.

Виходить, що Apple як завжди все зробила правильно, а Anker. Це відмінне рішення не тільки для покупців нового iPhone, але і для тих, у кого вже є iPad, Airpods або інші гаджети, які можна зарядити через USB Type-C. Швидше б він став масовим, а не тільки зустрічався в топових пристроях і аксесуарах

Лонгріди для вас

Взагалі, турбота Apple про екологію вселяє повагу. Слухати про екологію на кожному із заходів компанії нуднувато, але не сказати про це вони не можуть і на

Magsafe Duo. Це зарядний пристрій для iPhone і Apple Watch. Apple поєднала MagSafe і вертикальну зарядку для Apple Watch. В результаті вийшов “Франкенштейн”, яким і користуватися буде незручно

Magsafe Duo. Саме суперечливе пристрій Apple за довгий час. Мало того, що це зарядка без зарядки в комплекті, так користуватися цим гаджетом може бути небезпечно як для iPhone, так і для Apple Watch. Що ж з ним не так?

Молодці що дивіться Unboxing Therapy. Класний канал. Ось тільки на рахунок інших зарядок не треба обманювати. Вже є ультра компактні рішення на 60Вт. Mopoint наприклад.

Краща заміна рідної зарядки для iPhone. Якої більше немає

Тільки ледачий вже не поскаржився на те, що в комплекті з новим iPhone немає адаптера харчування. Я, як і в попередніх публікаціях, наполягаю на тому, що відмова від нього був правильним рішенням. Я аргументую це тим, що кому треба, той і так купить собі адаптер, і пара тисяч за нього це не так дорого при покупці смартфона за 70 000 тисяч і більше. Поява нового зарядного пристрою від Anker стало зайвим тому доказом. Воно не просто не гірше оригінального, але є більш компактним і навіть коштує дешевше. Уявіть, що Apple не стала підвищувати ціну на смартфони, а просто прибрала зарядку. В цьому випадку, купивши якісний аналог, ви можете зекономити на iPhone.

Такий компактний адаптер і вдома використовувати можна, і з собою взяти не в напряг.

Огляд Anker PowerPort III Nano

Сьогодні мова піде про зарядному пристрої PowerPort III Nano 20W, яке на зображенні може здатися не дуже великим, але коли стикаєшся з ним вживу, виявляється, що воно просто крихітне. Його розмір становить 2,74 на 3 сантиметри. Це двоє менше, ніж той адаптер харчування, який йшов в комплекті з iPhone до 11-ої версії і який коштував близько двох тисяч (компанію за нього сильно критикували).

Знизу вгору: старий адаптер Apple, новий адаптер Apple, адаптер Anker PowerPort III Nano

Деякі інші компанії випускають компактні зарядки. Так що там, навіть китайці роблять їх у великій кількості. Ось тільки вони не забезпечують належного рівня безпеки і заряджають смартфон набагато повільніше.

Треба відзначити, що саме Anker є піонером в області технології Power Delivery, яка широко застосовується в продуктах Apple і дозволяє заряджати пристрої максимально швидко.

Адаптер живлення Anker PowerPort III Nano 20W підійде не тільки для останніх iPhоne 12-ої серії, але і для інших моделей смартфонів Apple, починаючи з iPhоne 8.

Powerport III Nano забезпечує в три рази більше швидку зарядку iPhone і iPad, ніж стандартні адаптери на 5 Вт. Воно підтримує технологію PowerIQ 3.0 і видає 20 Вт. Цього достатньо, щоб зарядити новий iPhone так швидко, як це тільки можливо, з огляду на його систему харчування. При цьому, зробити це безпечно для внутрішніх компонентів. Акумулятора і контролера.

Стильний білий корпус. Безпрограшний варіант.

Чим заряджати iPhone, iPad і Airpods

Якщо ви купили один з iPhone, представлених в цьому році, Airpods або iPad останніх поколінь, то PowerPort III Nano підійде вам як не можна краще. Адже в комплекті з цими гаджетами йде провід, який з боку зарядного пристрою закінчується роз’ємом USB Type-C. У продажу таких не дуже багато і здебільшого доводиться купувати аксесуар у Apple за 1990 . Anker PowerPort III Nano коштує всього 1590 .

Роз’єм на корпусі всього один, але більше і не треба. Не вірте пропозицій, які обіцяють ультракомпактний адаптер, але при цьому дозволяє заряджати швидко відразу два і більше пристроїв. Фізику не обдуриш, і якщо адаптер може видати тільки певну потужність, то при підключенні декількох пристроїв вони будуть заряджатися повільніше. Справитися з таким завданням зможуть тільки великі настільні станції, які мають потужність 60 Вт і більше. Але це вже стаціонарні рішення.

Компактний адаптер для одного пристрою. Що ще потрібно?

Що мені дуже сподобалося в Anker PowerPort III Nano, так це його якість збірки. Немає відчуття, що адаптер зібраний з декількох деталей. Здається, ніби просто на заводі відлили пластиковий корпус і все. Ніяких швів і зазорів немає, роз’єм USB Type-С розташований рівно, а вилка надійна і міцна.

Навіть матеріали корпусу говорять про якість продукту. Основна частина має матову текстуру, щоб не залишати відбитків пальців, а задня (навколо роз’єму) частина глянцева, щоб не так було помітно подряпини якщо не потрапите проводом в першого разу.

Зарядні пристрої Anker

На цей раз мова піде не просто про якусь там зарядці, а про рішення від справжнього лідера в цій галузі. Каліфорнійської компанії Anker. Цей бренд був заснований в 2011 року групою друзів, які працювали в Google. За кілька років її модельний ряд сильно виріс, а сама компанія стала світовим лідером у виробництві зарядних пристроїв, які підтримують самі передові технології. Що найважливіше для нас, вони відмінно працюють з пристроями Apple.

Цей адаптер зарядить і iPhone, і iPad, і Airpods, і інші гаджети.

Чи потрібна зарядка новому iPhone

Подивившись на всі ці можливості нового адаптера харчування Anker, виникає відчуття, що зарядка в iPhone дійсно не потрібна. Просто зробіть смартфон трохи дешевше і я сам куплю те, що мені потрібно.

В цьому році iPhone не подорожчав. Але з адаптером живлення ціна могла бути вище. Я вважаю за краще думати, що це було пасивне подорожчання, і краще я заплачу на 2000-5000 менше за смартфон і куплю Anker PowerPort III Nano розміром з п’ятирублеву монету, чому не матиму вибору.

Якщо у вас є питання про те, як зарядити свій смартфон, заходите в наш Telegram-чат. Там ця тема обговорюється дуже часто.

Виходить, що Apple як завжди все зробила правильно, а Anker. Це відмінне рішення не тільки для покупців нового iPhone, але і для тих, у кого вже є iPad, Airpods або інші гаджети, які можна зарядити через USB Type-C. Швидше б він став масовим, а не тільки зустрічався в топових пристроях і аксесуарах

Лонгріди для вас

Взагалі, турбота Apple про екологію вселяє повагу. Слухати про екологію на кожному із заходів компанії нуднувато, але не сказати про це вони не можуть і на

Magsafe Duo. Це зарядний пристрій для iPhone і Apple Watch. Apple поєднала MagSafe і вертикальну зарядку для Apple Watch. В результаті вийшов “Франкенштейн”, яким і користуватися буде незручно

Magsafe Duo. Саме суперечливе пристрій Apple за довгий час. Мало того, що це зарядка без зарядки в комплекті, так користуватися цим гаджетом може бути небезпечно як для iPhone, так і для Apple Watch. Що ж з ним не так?

Молодці що дивіться Unboxing Therapy. Класний канал. Ось тільки на рахунок інших зарядок не треба обманювати. Вже є ультра компактні рішення на 60Вт. Mopoint наприклад.

Чому ваш iPad не включається і що робити в таких ситуаціях?

Модна «яблучна» техніка давно завоювала довіру на ринку і стала певним символом надійності. Однак, на жаль, навіть дорогі, продумані до дрібниць гаджети, що випускаються компанією Apple, схильні до поломок. Чому iPad не включається і як боротися з різними типами несправностей?

Це одна з найбільш поширених причин того, чому iPad не включається взагалі або включається, але екран не подає жодних ознак життя при цьому. Єдиний спосіб справитися з цією ситуацією. Перевстановити операційну систему, тобто зробити її відкат. Часто для того, щоб виправити ситуацію, досить просто затиснути на кілька секунд кнопки Power і Home. Якщо все пройшло вдало, на дисплеї з’явиться заповітне яблучко, і незабаром iPad включиться.

Проблеми з кнопкою включення

Трапляється і так, що з якихось причин виходить з ладу кнопка, що відповідає за включення пристрою. Переконатися в тому, що причина несправності криється саме в цьому, дуже просто. Для цього досить під’єднати iPad до зарядного пристрою. Якщо на екрані висвітиться індикатор зарядки, значить проблема полягає саме в кнопці включення.

Досить частою причиною того, чому iPad не включається, є потрапляння вологи всередину пристрою. Іноді виправити становище можна, розібравши гаджет і просушити всі його частини протягом декількох діб. Однак набагато логічніше і безпечніше буде віднести його в сервісний центр для очищення плати. Якщо своєчасно не зробити цього, під дією вологи плата може окислюватися, і подальший ремонт буде набагато більш дорогим (можливо, пристрій взагалі не підлягатиме ремонту).

Поломки роз’єму зарядки

Визначити цю проблему трохи складніше. Якщо проблеми виникли саме з роз’ємом для зарядного пристрою, при підключенні до нього повністю розрядженого iPad нічого відбуватися не буде. Правда, є ймовірність, що роз’єм просто забруднений, і саме це заважає нормальній зарядці. Проте його прочищення варто довірити фахівцеві.

READ  Як почистити пам'ять на iPad

Короткі замикання

Дивно, але саме короткі замикання нерідко стають причиною того, чому iPad не включається. Здавалося б, як вони взагалі можуть відбутися? При дотриманні всіх правил експлуатації гаджета дійсно ніяк. Однак, скажімо, при використанні неоригінальних пристрої для зарядки електричний імпульс може вразити одразу кілька комплектуючих. В такому випадку єдиним виходом буде заміна всіх пошкоджених елементів в центрі сервісного обслуговування.

Досить поширеною є наступна ситуація. Не включається iPad: горить яблуко, і більше нічого на екрані не відбувається. Причини цього можуть бути різними. Перша і найпростіша. Проблеми з програмним забезпеченням, вирішити які можна перепрошивкой гаджета за допомогою iTunes. Але також завжди залишається ймовірність, що причина такої поведінки iPad полягає в несправності внутрішніх елементів пристрою. В такому випадку без втручання фахівців знову-таки не обійтися.

Чому не працює iPad Mini?

Причини того, чому не включається iPad Mini, повністю збігаються з тими, які характерні для його «старшого побратима». Стандартного iPad. Стало бути, і заходи, які необхідно вжити, залишаються такими ж: спроба зарядити пристрій або відновити систему, користуючись засобами iTunes або звернення в сервісний центр Apple.

Програма для зарядки Айпад від комп’ютера

Цей додаток можна зустріти вже як в списку встановлених програм, так і в списку доступних для скачування утиліт на сайті / диску підтримки Asus вашої материнської плати або ноутбука якщо вони від цього виробника.

У даній статті ми розповімо що з себе представляє Asus AI Charger, а ви самі вирішите чи потрібен він на вашому PC.

Встановіть утиліту для збільшення сили струму на USB

Знаючи про таку користувальницької проблеми, багато виробників комп’ютерного обладнання розробили спеціальні програми, які дозволяють довести потужність енергетичного потоку по USB-інтерфейсу до рівня, достатнього для нормальної зарядки iPad.

Ці утиліти розробляються строго під конкретні материнські плати, і з іншим залізом не тільки не будуть працювати, а й можуть призвести до серйозних пошкоджень обладнання.

Тому з’ясуйте в точності марку встановленої на вашому PC або ноутбуці материнської плати і шукайте на офіційному сайті виробника ради програмне забезпечення. Цілком можливо, що для включення підсилювача сили струму для USB доведеться робити якісь додаткові налаштування в BIOS. У такому випадку, якщо сумніваєтеся в своїй комп’ютерної компетенції, краще запросити для такого відповідального справи професіонала.

  • Утиліта iCharger призначена для ноутбуків марки MSI.
  • Aicharger підходить для ноутбуків Asus.
  • Програма ON / OFF Charge служить для ноутбуків GIGABITE.

Уточнюємо характеристики Ai Charger II

Як випливає з заводського опису утиліти Ai Charger II, вона дозволяє швидко заряджати мобільні пристрої, підключені до USB-порту, навіть в тих випадках, коли сам комп’ютер або ноутбук вимкнений. Asus, правда, уточнює, що це стосується тільки на пристроїв компанії Apple, такі як iPhone, iPad або iPod. Обмін даними по USB, якщо функція швидкої зарядки за допомогою AiCharger II включена, блокується.

З специфікації Battery Charging v1.2 однозначно випливає, що для зарядки годиться тільки USB 3.0 порт. Як правило, його роз’єм відзначений спеціальним значком і помилки з цим бути не повинно:

Ще один важливий момент полягає в тому, що не варто сподіватися на зарядку смартфона або планшета, приєднаного до USB-порту вимкненого комп’ютера. Однак, якщо запустити утиліту Ai Charger в сеансі операційної системи і приєднати після цього заряджається пристрій, то процес наповнення енергією акумуляторів продовжиться навіть після виключення. У цьому-то і полягає рекламний Focus компанії Asus, яка обіцяє відновлення заряду акумуляторів на виключених платформах.

Важливе правило, яке слід запам’ятати власникові iPad: не можна доводити батарею до повного розряду, інакше у планшета може не вистачити енергії навіть на початок зарядки. У порівнянні з іншими пристроями (у яких нікель-кадмієві акумулятори), він має літій-іонний акумулятор, якому не потрібна триразова, повна розрядка і зарядка. Нову покупку слід розрядити природним шляхом, і тільки після сповіщення програмою про те, що потрібно підключити зарядний пристрій, заряджати.

Заряджати iPad можна по-різному: за допомогою комп’ютера, або просто від мережі (220 В). Якщо говорити про те, як заряджати iPad від комп’ютера, то цей спосіб трохи швидше, весь процес зарядки складає близько 5-6 годин. Потрібно підключити кабель (йде в комплектації до планшету) в спеціальне гніздо на iPad, а інший кінець дроту (вилка / перехідник) вставити в розетку.

Насправді, певною інструкції щодо того, як заряджати iPad від комп’ютера, немає. Принцип має схожість з процесом зарядки звичайного стільникового телефону. Досить підключити кабель однією стороною до планшета, а інший. До USB порту ноутбука або PC (зазвичай знаходиться на системному блоці). Після здійснення вищевикладених дій, на планшеті з’явиться напис, що зарядка не провадиться. Але, насправді процес зарядки почався, тільки повільними темпами (може знадобитися близько доби, щоб його зарядити повністю). Подібна проблема виникає тому, що USB порти величезної кількості комп’ютерів здатні видавати близько 0,5 А, а для iPad потрібна сила струму в 1,2 А, що значно більше. Процес можна прискорити, якщо перевести планшет в режим очікування.

Існує ще кілька способів, завдяки яким процес зарядки iPad можна прискорити:

  • Можливість підключення кабелю до інших портів комп’ютера;
  • Наявність інших виробів компанії виробника iPad: MacBook, Mac Mini і інші. Завдяки потужним USB-портів цих пристроїв, планшет вдається забезпечити потрібною кількістю енергії;
  • Використання спеціального шнура, який дозволяє підключати iPad відразу до двох портів комп’ютера.

Багато хто вибирає ще один спосіб зарядки планшета. Спеціальні програми, що збільшують силу струму. Тепер. Не проблема то, як заряджати iPad від комп’ютера, програма подбає сама. До таких утилітам відносяться: Ai Charger (Asus), GIGABYTE ON / OFF Charge та інші. Відразу після установки програм на комп’ютер ви зможете повноцінно управляти процесом зарядки.

Вся справа в тому, що в процесі зарядки пристрій споживає досить-таки велику потужність і далеко не всякий персональний комп’ютер здатний відповідати таким високим вимогам.

Якщо у вас комп’ютер виробництва компанії Apple не старіше 2011 випуску. Проблем з зарядкою планшетного комп’ютера не повинно виникнути. Нові комп’ютери Mac обладнані спеціально пристосованим USB-інтерфейсом для підключення і зарядки планшетів iPad.

Якщо ж у вас не Mac, а звичайний PC на базі операційної системи Windows, стандартні USB-роз’єми можуть виявитися недостатньо продуктивними для зарядки iPad.

Зазвичай, системний блок має кілька виходів USB на передній або на задній панелі. Всі ці інтерфейси можуть бути різного типу і, відповідно, можуть видавати різну силу струму. Просто спробуєте знайти найпотужніший USB-роз’єм. Можливо, в процесі експериментів на одному з виходів iPad викине повідомлення, що зарядка успішно почалася.

Щоб знизити навантаження, заряджайте планшети тільки в сплячому режимі. Для перекладу в сплячий режим потрібно заблокувати кран планшета. Якщо через деякий час апарат не бажає заряджатися, доведеться шукати більш витончені способи вирішення проблеми.

Насправді, найкраще було б зарядити безпосередньо від електричної мережі, підключившись через спеціальний адаптер. Звертатися до добрих послуг стаціонарного комп’ютера або ноутбука доцільно тільки у випадках, коли під руками немає спеціального зарядного пристрою або ви перебуваєте десь у віддаленій місцевості. Наприклад, поїхали на дачу. Ноутбук там є, а зарядку в рюкзак дружина покласти забула. Або ж на місці зовсім відсутня електрична мережа і необхідно хоч трохи зарядити iPad від акумулятора ноутбука.

Вас влаштовує те, що iPad не заряджається належним через «шнурок» від ноутбука? Скоріше за все ні. Те ж саме можна сказати про багатомільйонну армію власників iPad, але рішення знайти можна. Якісь виробляли вже випустили софт, який дозволяє збільшити потужність передається на USB енергії, про них то ми і поговоримо. Тест ми проводили на чотирьох поширених моделях ноутбуків: HP, Asus, Aser, Samsung. І рішення знайдено, зарядці iPadа на ноутбуці БУТИ!

Нам відомо про три програмах, які можуть збільшити живлення від USB з 0,5 А до 1,5-2 А.

Програми дозволяють заряджати iPad

  • Ai Charger від Asus. Розробники цієї програми запевняють, що програма впорається з зарядкою не тільки iPad, iPod, але і більш енергоємного iPad. На всіх ноутбуках, на які ми встановили цей додаток вдалося зарядити iPad. Запускати цю програму не потрібно, вона стартує під час завантаження комп’ютера і представляє з себе маленьку іконку в статус-барі, ніяких налаштувань, функціонал мінімальний, але робить свою справу! У вимкненому стані іконка виглядає так: коли ж iPad підключений до ноутбука, значок зникає і виглядає так: Як повели себе піддослідні? Програма без проблем встановилася на ноутбуки і. Зарядка на iPad «пішла». Завантажити програму можна за посиланням
  • I-Charge від MSI. Не дивлячись на те, що в новинах на сайті MSI є опис цієї утиліти, знайти її і завантажити нам не вдалося, можливо для цього необхідно було встановлювати Live Update Online, але так далеко ми не зважилися заходити, як і будь-який інший користувач ми шукаємо простих рішень. Новина про утиліту
  • GIGABYTE ON / OFF Charge. Третє додаток, що дозволяє заряджати iPad від ноутбука. На сайті ми знайшли інформацію про підтримку Intel і AMD P67 / H67 / X58 / P55 / H55 / H57 / P45 / P43 / G41 AM3 / AM2 / AM2 серії МБ (підтримка можуть варіюватися в залежності від моделі). Там же написано, що для успішної роботи цієї програми необхідно оновити BIOS. Піддослідні повелися не однозначно, встановити вдалося на всі ноутбуки, але тільки на новому HP ProBook ON / OFF Charge заробив, може справа в тому, що ми не зважилися оновлювати BIOS на інших «машинах» для нас залишиться загадкою чи працює утиліта від GIGABYTE на інших ноутбуках. Сторінка додатки

Для себе ми знайшли рішення: Ai Charger від Asus прекрасно заряджає iPad від ноутбука, будь-яких нарікань не виявлено

Хитрощі і прийоми

Ваш улюблений iPad Неможливо зарядити телефон від комп’ютера? Пора проявити трохи кмітливості. Інтерфейс USB володіє одним таким чудовим властивістю. Якщо підключитися одночасно до двох портів, то сукупний вихід енергії теж збільшується вдвічі.

І ось простий спосіб, як можна заряджати iPad навіть від непристосованого для цієї справи десктопа. Придбайте кабель-перехідник з двома USB на одному з кінців. Підключіть ці два роз’єми до двох входів на комп’ютері, а залишився кінець приєднаєте до планшету. Тепер iPad буде отримувати електроенергію одночасно по двох каналах і цього повинно бути цілком достатньо для нормального процесу зарядки.

Завантажити Asus Ai Charger

Asus Ai Charger. Це крихітна, але дуже корисна утиліта, яка стане в нагоді власникам портативної техніки Apple. Якщо ви є таким, то напевно періодично заряджаєте свій пристрій шляхом його підключення до USB-порту настільного комп’ютера або ноутбука. Заряджати батарею девайса таким чином досить зручно, але є і один недолік. Швидкість зарядки сильно поступається такою при підключенні до звичайної електричної мережі за допомогою «вилки». Це відбувається через те, що на USB-порт подається досить низька напруга. Так ось, саме цей недолік і вирішує представлена ​​програма. Asus Ai Charger підвищує подається напруга. Точних цифр розробник не називає, але збільшення швидкості зарядки при використанні програми цілком відчутно. Не вдаючись в технічні подробиці (в яких ми не дуже сильні) припустимо, що утиліта буде особливо корисна користувачам самі «свіжих» версій iPhone і iPad, які мають особливо ємними акумуляторами.

Принадність використання програми полягає в тому, що вона не вимагає попереднього налаштування. Відразу після установки (яка, до речі, вимагає перезавантажити комп’ютер після закінчення) вона мирно згортається в трей і не турбує користувача. Ви просто додаєте в систему процес, що виконує одну просту функцію: підвищення напруги, що подається на USB-порти. Споживання системних ресурсів у процесора абсолютно мізерна, так що його робота не помітна навіть на найслабкіших комп’ютерах. Графічна оболонка у даній версії програми відсутній.

Взагалі як самостійний додаток Asus Ai Charger проіснувала недовго. Пізніше вона стала частиною «штатного» програмного забезпечення для ноутбуків і комп’ютерів серії Asus ROG. Тим не менш, ви можете використовувати останню версію окремої утиліти, яка, на щастя, не відчуває проблем сумісності з новими версіями Windows. Завантажити її можна абсолютно безкоштовно.

Ремонт роз’єму зарядки (синхронізації) iPad 2

Прийом на ремонт

Ми приймаємо ваш неробочий iPad 2 в сервісний центр.

Діагностика та ремонт

Майстер проводить діагностику iPad 2 для підтвердження необхідності робіт за послугою “Ремонт роз’єму зарядки (синхронізації) iPad 2” і повідомляє вам вартість і час ремонту.

Готово з гарантією!

Ви отримуєте обатно ваш відремонтований iPad 2 з гарантією до 6 місяців.

Приїжджайте за адресою
м. Київ, вул. Павловська, 10, офіс 5

Як ми працюємо
11:00. 19.00, з понеділка по п’ятницю

Ви запитували. Ми відповідаємо.
Відповіді на питання по ремонт роз’єму зарядки (синхронізації) iPad 2

Пацієнт, п’яте яблуко таких уже в принципі немає сенсу витягувати з коми. Але дуже сильно потрібно було. Товариш направив до хлопців в iLab. Реанімувати паціента взявся, співробітник Павло. Швидко, якісно за помірні гроші. Величезне спасибі.

Швидко і якісно мені зробили заміну екрану iPhone ХС, наклеїли захисне скло (зайняло близько 30 хвилин, зробили все при мені) екран тепер працює без нарікань! Далі гарантію протягом місяця.

Розбите шкло на новенькому iPhone 11 pro max. Оперативно відповілі, проконсультувалі по вайберу, відправіві телефон зі Львова, на Наступний день. Телефон БУВ Вже у работе, все Вийшла чудово, обійшлось заміною шкла, а це у 4 рази дешевше! Рекомендую!

Хочу віддячити хлопців з сервісного центру за швидкий ремонт мого iPhone і своєчасну заміну скла. Адже телефон так необхідний. Хлопці молодці, вклалися за добу майже. Дуже радує ціна і якість. Величезне спасибі!

Міняв акумулятор і скло на SE, все зробили якісно, ​​ціна задовільна, добре ставлення до клієнтів. Всім раджу цей сервіс!!

Сервіс зручно розташований, не раз ремонтувала свою техніку Apple, йдуть на зустріч кліента.Ремонт зробили в той же день. За ремонтом звертатися тільки тут)

Досить приємний сервіс) персонал дуже ввічливий, і головне розуміє) перестав включатися iPhone, не знала, в чому проблема, а хлопці відразу змогли допомогти, досить швидко і за адекватною ціною.

Розбилося скло на iPhone X, звернувся в цей сервіс, все швидко і якісно зробили, та ще й зі знижкою. Всім раджу!

Перестав заряджатися iPad, відніс в сервіс. На наступний день було готово. Забрав, все працює.

⌚ Скільки часу займе ремонт роз’єму зарядки (синхронізації) iPad 2?

Ремонт роз’єму зарядки (синхронізації) iPad 2 ми робимо протягом 2 годин після діагностики, за винятком складних випадків. А наш кур’єр може приїхати протягом години і забрати ваш пристрій.

Які запчастини використовуються?

В процесі робіт по ремонту роз’єму зарядки (синхронізації) iPad 2 ми використовуємо тільки перевірені і надійні запчастини, в більшості випадків це оригінальні запчастини від Apple. У випадках коли такі не доступні, ми використовуємо OEM запчастини кращої якості.

️ Який рейтинг послуги?

У цієї послуги ще немає оцінок. Ви можете бути першим!

Де відремонтувати в Києві?

Що б виконати ремонт роз’єму зарядки (синхронізації) iPad 2. Довіртеся професіоналам і зверніться в сервісному центрі iLab. Адреса: м Київ, вул. Павловська 10, офіс 5. Телефон: 0 800 751-752.

Яка гарантія на ремонт роз’єму зарядки (синхронізації) iPad 2 ?

Гарантія на ремонт роз’єму зарядки (синхронізації) iPad 2 становить 6 місяців і включає гарантію на замінену оригінальну запчастину.

BETATECH.COM.UA 2022