Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

iPhone 11 більше ніж iPhone 11 про

Table of Contents

Процесор, продуктивність, пам’ять

Почну з самого цікавого. обсягу пам’яті, який є в цих моделях.

У 11 Pro базовий варіант має тільки 64 ГБ, це ніщо для моделі такого рівня, якщо ви не будете тільки дзвонити (в цьому випадку виникає питання, навіщо вам такий апарат. але, може, просто подобається і є гроші на нього?). У 12 Pro базовий обсяг пам’яті 128 ГБ, не межа мрій, але хоч щось. Зазвичай в цьому ціновому діапазоні покупці отримують 256 ГБ, але тут звична жадібність від Apple, нічого нового.

Щороку нам говорять про те, що нові процесори від Apple швидше, краще і найпродуктивніші на планеті. Процесор A14 Bionic, що стоїть в 12 Pro, приблизно на 20% продуктивніше в синтетичних тестах, ніж A13 Bionic. Проблема в тому, що інтерфейс і швидкість його роботи безпосередньо не залежать від обчислювальних можливостей процесора, обидва пристрої працюють з однаковою швидкістю на одній і тій же версії iOS. Ви не відчуєте жодних відмінностей. Різниця буде при обробці великих файлів, наприклад, редагуванні відео. У звичайних, стандартних завданнях і додатках ви ніяких відмінностей не побачите.

Об’єм оперативної пам’яті. це не те, чим в Apple можуть хвалитися, тому компанія його традиційно не вказує. У минулій моделі це було 4 ГБ, тепер 6 ГБ пам’яті (вже краще!). Це означає, що ви можете тримати відкритими більше число вкладок, додатки, в теорії, що не будуть засипати так швидко (все одно засинають, це налаштування системи).

Призначений для користувача досвід від інтерфейсу, швидкості роботи на цих моделях максимально схожий, різниця в процесорах, пам’яті ніяк не позначається на цьому аспекті роботи пристроїв. Можете заміряти з секундоміром в руках, ви отримаєте рівно ті ж результати.

Дизайн і ергономіка

Лід і полум’я, інакше не сказати про ці два апарати, у них зовсім різна естетика. Гнучкість сприйняття світу шанувальників марки мене вражає, їм однаково подобається як 11 Pro, так і 12 Pro, хоча дизайн цих моделей діаметрально протилежний.

У 11 Pro компанія спробувала наблизитися до більшості моделей, що є на ринку, домогтися кращої ергономіки, заокруглення корпусу. В руках 11 Pro відчувається набагато краще, він не врізається в долоню.

А ось 12 Pro в руці виглядає незграбно, прямі грані, він врізається в руку (звичайно ж, не ріже до крові, як розповідають в китайських соціальних мережах). Апарат має ергономіку невеликого цегли, однозначно можна говорити про те, що ця модель не надто хороша в даному аспекті. Для мене вибір дизайну iPhone 4 для моделі 2021 року виглядає як мінімум сумнівним кроком. Але, мабуть, хотіли бути не як усі. Припустити, що хтось спробує повторити цей дизайн для масових, що не нішевих моделей, складно. тут немає можливості домогтися хоча б прийнятною ергономіки.

Виступаючий блок камер на задній панелі приблизно однаковий, але тут в 12 Pro змінюється отвір мікрофона, тепер це просто дірка в корпусі, що не забрана металевими гратами, також з’явився отвір для LiDAR. Блок на 12 Pro сильніше виступає з корпусу, зачіпає за одяг або інші предмети. На столі апарат лежить на цьому блоці (де логіка, не питайте, її у дизайнерів немає зовсім).

Колірних рішень у кожної моделі чотири, в минулому році титульним кольором був темно-зелений, в цьому році темно-синій.

 • 11 Pro 144×71.4×8.1 мм, 188 грам
 • 12 Pro 146.7×71.5×7.4 мм, 189 грам

Як уже сказано, ергономіка через форми корпусу 12 Pro страждає, гострі грані вимагають використання чохла. Можливо, що вибір такої форми продиктований необхідністю продавати аксесуари в великих кількостях, змусити людей купувати їх. Багато користувачів iPhone 11 Pro не використали чохли зовсім.

Задня панель зі скла, воно матове (сатинування). Дуже класний матеріал, який мені шалено подобається, відбитки пальців не видно, майже не стирається з часом і не старіє, зовнішній вигляд зберігається на тому ж рівні. У 12 Pro збільшили стійкість скла до падіння в 2 рази, використовували інший його тип. Це не було проблемою і на 11 Pro, але завжди приємно, що є поліпшення.

Елементи управління всюди однакові, ніяких відмінностей немає.

В “тихоокеанському синьому” шасі з нержавіючої сталі, хромування в колір корпусу, але фарба відлітає, з’являються відколи. Так було в iPhone 5, хоча там проблема не була настільки помітна. На жаль, сама форма корпусу передбачає, що навіть без падінь на гранях будуть зарубки, оголиться та сама нержавіюча сталь. У моделі такої цінової групи ця дитяча помилка дизайнерів і неправильний підбір матеріалів, економія на техпроцессе виглядає дивною. В подальшому в Apple, швидше за все, змінять підхід і вирішать це питання, благо для цього потрібно витратити не так багато грошей, просто не потрібно було заощаджувати їх спочатку на тестах.

iphone

Лицьова панель прикрита різними стеклами, так, в 12 Pro це “керамічний щит”, спеціально загартоване скло, стійке до падінь. Перші незалежні тести показують, що скло ці падіння витримує, на відміну від екрану під ним. Але вибір параметра скла. це завжди компроміс. На попередніх iPhone робили ставку на відсутність подряпин на екрані, подивіться на iPhone 8 Plus, що прослужив три роки від дзвінка до дзвінка, екран розбитий, але на ньому немає ніяких подряпин (ніяких захисних плівок на ньому не було).

А ось так виглядав екран 11 Pro через кілька місяців використання.

Та й на екрані 12 Pro подряпини з’являються дуже швидко, між цими апаратами в даному аспекті немає різниці, їх потрібно захищати за допомогою додаткового скла. Досягти компромісу, як це роблять інші виробники, в Apple не змогли.

Обидві моделі підтримують стандарт IP68, але якщо 11 Pro виживав при зануренні на глибину до 4.5 метрів, то в 12 Pro це вже 6.5 метрів. І в першому і в другому випадку ніякої гарантії не дається, якщо втопите апарат, то зробите це самі і нічого не отримаєте від виробника, так влаштовано у всіх і кожного. Як на мене, так все ситуації, коли смартфон тоне на глибині більше двох метрів, вже надумані, звичайно, якщо ви не аквалангіст зі стажем і з якоїсь причини не плаваєте зі своїм смартфоном.

комунікаційні можливості

У 12 Pro з’явилася підтримка мереж п’ятого покоління, що кардинально відрізняє цей апарат від 11 Pro. За відсутності таких мереж в Росії необхідність в 5G-модулі сьогодні немає, тим більше що за нього беруть від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в собівартості апарату. Інші можливості збігаються до коми, ніяких відмінностей апарати не мають. Так що майте це на увазі, коли будете їх розглядати.

У чому відмінність Apple iPhone 12 Pro від iPhone 11 Pro. порівняння пристроїв

Камери. мінімальні відмінності не для всіх

Фронтальні камери на моделях повністю ідентичні, шукати тут відмінності точно не варто. Основні камери практично однакові, змінилася діафрагма для основного модуля. було f / 1.8, стало f / 1.6. В іншому це рівно ті ж камери без будь-яких апаратних змін, якщо не вважати таким наявність LiDar, що з’явився для нічної зйомки портретів і дозволяє фокусуватися. Подивіться на технічні характеристики камер.

Велика частина змін, що привнесені в камери iPhone 12 Pro, які не будуть помітні для переважної більшості людей. Це робота над помилками попереднього апарату, але ніяк не нова якість зйомки. Наприклад, в ширококутної камери змінили спотворення по кутах знімка, раніше вони були дуже помітні на знімках, і це відрізняло iPhone від всіх конкурентів на ринку, він переломлюється кути. Тепер ця проблема з спотворенням обраховується, камера сама виправляє знімок.

Третє покоління HDR для знімків в чимось відрізняється, але помітити якісь приголомшливі відмінності мені не вдалося, знімки плюс-мінус такі ж. Зовсім інша справа, що вночі ці апарати знімають більш-менш однаково, світлосила 12 Pro трохи більше, але отримати принципово інші знімки не вийде. Втім, переконайтеся в цьому самі.

READ  Чи вистачає 64 gb на iPhone 11

А ось порівняння звичайних знімків з різними сюжетами.

Режим “Портрет” в iPhone 11 Pro був потрібний у темряві, в той час як в 12 Pro їм можна користуватися, хоча великих досягнень тут не шукайте.

Стало однозначно краще, але чи потрібно знімати портрети в темряві? Питання. Але в будь-якому випадку це краще, ніж те, що було.

При запису відео можна використовувати HDR-режим з пропрієтарним форматом від Dolby Vision (тільки 12 Pro). Відмінність від HDR10 в тому, що вам буде потрібно TV з підтримкою цього формату (їх сьогодні трохи), та й пересилаючи на інші пристрої такі відео, ви, швидше за все, будете їх конвертувати. Мої експерименти з форматом показали, що HDR-режим працює, але разючої відмінності від того ж 11 Pro ви просто не отримаєте. Більшою мірою це маркетинг і спроба наздогнати інших виробників, ніж щось потрібне в повсякденному житті для більшості користувачів (з HDR10 рівно така ж ситуація на інших смартфонах).

Алгоритми камер в 12 Pro поміняли, вони не краще, не гірше, просто інші. Десь один апарат не потрапляє в баланс білого, десь інший. Запис звуку в відео стала трохи гірше, масштабування звуку має огріхи, можливо, проблема в іншому розташуванні мікрофона, в тому, що прибрали сіточку. Напевно, не варто чіпати те, що працювало до того з прийнятною якістю.

акумулятор

Батарея в 12 Pro 2815 мАг, в той час як в 11 Pro 3046 мАг. Різниця мінімальна, але в офіційних характеристиках вказується, що 12 Pro програє відео до 17 годин (на годину менше). У реальному житті час роботи буде плюс-мінус порівняно, це один день під навантаженням. Для тих, хто мало користується апаратом, це буде пара днів. В середньому час роботи екрану. від 4 до 5 годин на змішаному режимі і при підсвічуванні на рівні в 60%.

Бездротова зарядка до 7.5 Вт є в обох моделях, але в 12 Pro ще з’явився MagSafe. В задню панель вбудований магніт, до якого можна приєднати зарядку MagSafe.

У теорії, нова зарядка може забезпечити до 15 Вт, на практиці перші результати не показують більше 9-10 Вт, йде перегрів апарату, і зарядка зупиняється. Додаткові чохли для MagSafe дуже різноманітні, але в Apple попереджають, що використання зарядки їх псує, залишаються сліди і бруд, вони приходять в непридатність. Дивне, непродумане рішення, тим більше що MagSafe перетворює апарат в проводове рішення, вбиває всі плюси бездротової зарядки. Вважати це перевагою нової моделі неможливо.

Багато років в Apple не можуть вирішити проблеми з бездротовими зарядками, інженери не здатні освоїти нормально технологію, що існує давно. Купівля сторонніх компаній для вирішення цієї проблеми все так же не дала Apple можливості наздогнати конкурентів.

дисплей

У 2020-2021 році в Apple планували поставити нове покоління екранів від Samsung, додати AoD, динамічний аналіз контенту на екрані і ще кілька функцій по дрібниці, наприклад, другий RGB-датчик, як на флагмани Samsung. Нічого цього не сталося, так як в 12-их iPhone компанія була змушена економити буквально на всіх компонентах. Тому трохи збільшили діагональ екрану. з 5.8 до 6.1 дюйма (458 і 460 ppi), залишили порівнянне дозвіл і яскравість (800 ніт в ручному режимі, до 1200 ніт для HDR-контенту).

Це екрани одного покоління, яке відстоїть від сучасних матриць на три роки. Так дешевше і простіше для Apple, тим більше що матриці непогані, просто не володіють усіма можливостями, що є у сучасних флагманів (та й не тільки сучасних). Побачити різницю між екранами складно, але тут втручається то саме скло 12 Pro, воно трохи спотворює картинку, зовсім трохи робить тьмяніше. Екран на 11 Pro суб’єктивно трішки жвавіше, але це видно тільки при прискіпливому вивченні поблизу. Оцінити цю різницю в житті ніхто не зможе, настільки вона мізерна.

У чому відмінність iPhone 11 від 11 Про?

Різниця і в технологіях: дисплей iPhone 11. це Liquid Retina HD, порівняно недорога LCD-матриця. А у 11 Pro. OLED-екран Super Retina XDR на органічних світлодіодах. Але у 11 Pro кольору більш насичені, а під прямими сонячними променями. автоматично активується ультраяскравий режим.

Що краще 11 або 11 про Макс?

Щільність пікселів в обох випадках. 458 PPI проти 326 PPI у iPhone 11. Таким чином, екрани iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max виграють за всіма параметрами: у них вище щільність пікселів і контрастність, глибокий чорний колір, підтримка HDR і майже повна відсутність рамок.

Який краще XS або 11?

iPhone XS комплектується AMOLED-матрицею з роздільною здатністю Full HD, тоді як iPhone 11 оснащений IPS-панеллю з роздільною здатністю HD. Більш висока щільність пікселів, більш якісна передача кольору і, звичайно, більш висока яскравість дисплея iPhone XS роблять свою справу.

Чим відрізняється iPhone 11 про від 12 Про?

Збільшився і її обсяг. новий флагман отримав 6 ГБ, тоді як в минулому році у iPhone 11 Pro було всього 4 ГБ ОЗУ. Трохи відрізняються доступні варіанти вбудованого накопичувача. iPhone 12 Pro має мінімально 128 ГБ вбудованої пам’яті, є варіанти на 256 і 512 ГБ.

Чим відрізняється 11 про від 12?

Тут на вигляд відмінностей не так багато. Все ті ж 2 модуля, один класичний, другий широкоформатний. 12 мегапікселів, що в 11, що 12, тут без відмінностей, проте, в iPhone 12 звичайний модуль став «світліше», діафрагма звичайного в 12. ƒ / 1.6, а шірік. ƒ / 2.4, проти ƒ / 1.8 і ƒ / 2.4 в iPhone 11.

Чим відрізняється iPhone х від ХР?

У iPhone XR такий же сучасний процесор, як і у топового iPhone XS: A12, тоді як в iPhone X торішній Apple A11. Приємний момент: iPhone XR буває з 64, 128 і 256 ГБ пам’яті, тоді як вибір для iPhone X обмежений 64 і 256 ГБ, а самого практичного варіанту на 128 ГБ не передбачено в принципі.

Як перевести iPhone 11 і iPhone 11 Pro в режим відновлення

Для початку поновіть програму iTunes до останньої доступної версії. Якщо iTunes вже запущена на вашому Mac або PC, закрийте її. Якщо у вас macOS Catalina, крок можна пропустити.

Підключіть свій iPhone 11 або iPhone 11 Pro до комп‘ютера. Якщо ви робите це вперше, почніть довіряти пристрою.

Зробіть примусову перезавантаження свого iPhone 11 або 11 Pro, які не відключаючи його від комп’ютера. Для цього натисніть кнопку Збільшення гучності, потім кнопку Зменшення гучності, а потім затисніть Бічну кнопку, поки iPhone НЕ перезавантажиться. Чи не відпускайте бічну кнопку, поки не побачите логотип Apple.

Тепер ви можете оновити або відновити свій смартфон з допомогою iTunes або Finder в macOS Catalina. Якщо ви оберете оновлення, смартфон буде оновлено до останньої доступної версії iOS, і ваші дані збережуться. Якщо ви оберете відновлення, всі дані будуть скинуті.

Щоб вийти з режиму відновлення, вимкніть свій iPhone 11 або iPhone 11 Pro від комп’ютера і включите його як зазвичай.

режим відновлення

На відміну від режиму DFU, режим відновлення викликає процес iBoot. Процес перевіряє, щоб користувач встановлював прошивку, яка або відповідає, або новіше нинішньої. Коли iPhone в режимі відновлення, на екрані буде значок підключення до iTunes. Це єдиний спосіб відрізнити режим відновлення від DFU.

Як ввести iPhone 11 і iPhone 11 Pro в режим відновлення або DFU

Купили собі новий iPhone 11 або iPhone 11 Pro і не знаєте, як ввести його в режим відновлення або DFU? Нижче ми про все вам розповімо.

Ці режими використовуються для вирішення проблем з iPhone. Спосіб відрізняється від способу на старих моделях з кнопкою Home. Крім того, важливо знати різницю між режимом відновлення і режимом DFU.

режим DFU

DFU. скорочення від Device Firmware Update (оновлення прошивки пристрою). Це спеціальний режим, який дозволяє підключити iPhone до програми iTunes на Mac або PC, не викликаючи процесу iBoot. Оскільки спосіб обходить iBoot, режим DFU можна використовувати для оновлення iOS, відкату і навіть перезавантаження пристроїв з прив’язаним джейлбрейка. Коли iPhone знаходиться в режимі DFU, його екран повністю чорний.

Як ввести iPhone 11 і iPhone 11 Pro в режим DFU

Цей спосіб використовується в основному для відкату до старіших версій iOS.

 • Підключіть смартфон до комп’ютера.
 • Натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності.
 • Потім натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності.
 • Після цього натисніть і утримуйте бічну кнопку, поки екран не стане чорним, потім натисніть і утримуйте бічну кнопку і зменшення гучності.
 • Через 5 секунд відпустіть бічну кнопку, продовжуючи утримувати кнопку зменшення гучності. Якщо з’явився логотип Apple, бічна кнопка утримувалася занадто довго.

У режимі DFU на екрані немає ніяких розпізнавальних знаків, екран повністю чорний, iTunes повідомить, що пристрій знаходиться в режимі відновлення. Якщо на цей пристрій може вказувати екран, в якому йдеться про підключення пристрою до iTunes, повторіть ці кроки.

порівняння камер

Різні у смартфонів не тільки дисплеї, але і камери. Правда, в цьому відношенні вони відрізняються тільки кількісно.

характеристика iPhone 11 iPhone 11 Pro
Фронтальна камера 12 Мп (f / 2.2)
Основна камера 12 Мп (f / 1.8)
телеоб’єктив немає 12 Мп (f / 2.4)
Ширококутовий об’єктив 12 Мп (f / 2.4)
Відео 4K (60 fps)
Рейтинг DxOMark 109 117

Фронтальна камера робить однаково хороші Селфі, як на iPhone 11, так і на iPhone 11 Про. А ще сенсор обзавівся додатковою функцією. slow selfie. Вона дозволяє знімати уповільнені відео з частотою кадрів 120 fps. Річ марна, але більшість власників нових iPhone оцінило цю функцію і продовжує її активно використовувати.

READ  Повільно працює Wi-Fi на iPhone

Особливий упор в iPhone 11 і його про-версії був зроблений на основну камеру. І хоча дозвіл залишилося на рівні 2018 роки (12 Мп), додався новий нічний режим. З його допомогою можна робити чіткі і деталізовані фото навіть в умовах поганого освітлення без використання спалаху.

Ще одна фішка обох камер. наявність ширококутний об’єктив. До 2020 року цей сенсор став незамінним, і мільйони власників смартфонів користуються камерою з охопленням в 120 градусів, щоб помістити в кадр більшу компанію друзів. Днем якість знімків ідеально. Увечері. все значно складніше. Шірік, на відміну від основного об’єктива, що не оснащений нічним режимом. А світлосила об’єктива не здатна зробити вечірній знімок без шумів.

Якщо різниці в знімках на Фронталки, основну камери і шірік помітити не вдалося, то це означає, що ми не дісталися до головної фішки iPhone 11 Pro. Смартфон оснащений телеоб’єктивом, який покликаний додати можливість використовувати дворазовий оптичний зум без втрати якості. Тобто при оптичному збільшенні зображення не буде кропать, як на iPhone 11, а наблизиться шляхом зміни розташування лінзи.

Зовнішній вигляд пристроїв і колір

Знайти відміну iPhone 11 від 11 Pro, розглядаючи лицьову панель приладів, не вийде. Обидва смартфони отримали широкоформатний екран із співвідношенням сторін 19,5: 9. У верхній частині дисплея розташувалася звична «чубчик», що стала вже відмінною рисою всіх телефонів Apple.

Ніяких відмінностей немає і в елементах управління. На лівій грані знаходиться пара кнопок для регулювання гучності, а також перемикач блокування. На правому торці варто клавіша харчування та слот під одну SIM-карту. Зарядка здійснюється за допомогою роз’єму Lightning. Звук доноситься з мультимедійного динаміка, який розташований знизу, а поруч з ним стоїть додаткові ґрати під розмовний мікрофон.

А ось задня панель відразу ж дає зрозуміти, який з розглянутих смартфонів носить горду назву «Про». Помітна відмінність iPhone 11 iPhone 11 Pro полягає в кількості сенсорів основної камери. «Прошка» зі своїм потрійним модулем натякає на те, що цей смартфон безумовно повинен підійти любителям мобільної фотографії. Конкурент отримав тільки 2 сенсора.

Але в дизайні iPhone 11 і iPhone 11 Pro різниця обумовлена, в першу чергу, квітами корпусу. iPhone 11 Про отримав широку, але в той же час сувору палітру:

 • чорний;
 • сріблястий;
 • темно-зелений;
 • золотий.

Кожен варіант виглядає презентабельно, вказуючи на статус власника. А ось дизайн iPhone 11 дає зрозуміти, що розробники не посоромилися піти на експерименти. Поряд з класичним чорним і білим кольором в палітрі присутні досить цікаві відтінки:

 • м’ятний;
 • жовтий;
 • фіолетовий;
 • червоний.

Очевидно, що модель орієнтована на молоду аудиторію. iPhone 11 вибере той, хто не боїться яскравих рішень. А широка кольорова палітра надасть покупцеві великий вибір на будь-який смак.

Розміри: товщина і вага

Якщо при порівнянні зовнішнього вигляду Герасимчука ясно, чим відрізняється iPhone 11 від iPhone 11 Про, то прямо зараз буде дана відповідь на це питання. Незважаючи на те, що повноцінним флагманом є саме «прошка», її розміри далекі від звичних показників сучасних смартфонів:

 • розміри. 144 × 71,4 × 8,1 мм;
 • маса. 188 грамів.

Такий девайс прийнято називати компактним. Але навіть при скромних габаритах iPhone 11 Pro є досить важким. Втім, звичайний iPhone 11 ще більше і важче:

 • розміри. 151 × 75,7 × 8,3 мм;
 • маса. 194 грами.

Збільшення габаритів пов’язано з вибором матриці дисплея, яка не дозволяє скоротити рамки до мінімуму. Через це виробникові довелося зробити смартфон більш потужним. Інша справа. iPhone Pro Max, чиї розміри пояснюються наявністю 6,5-дюймового дисплея і дуже великий батарейкою за мірками Apple.

Процесор, пам’ять і акумулятор

iPhone 11 Pro і iPhone 11 базуються на процесорі A Bionic 13-го покоління. Це неймовірно потужний чіпсет навіть у порівнянні з залізом iPhone XS Max, який був найпродуктивнішим у 2018 році.

У тестуванні AnTuTu нові девайси з однаковим об’ємом оперативної пам’яті (4 Гб), на перший погляд, демонструють дивовижні результати. Більш доступний iPhone 11 набирає на 1 тис балів більше, ніж опонент (456к проти 455к). Але дивуватися цим показником не варто, так як дисплей з низьким дозволом вимагає менших зусиль від процесора Apple A Bionic.

На практиці виявити різницю між двома пристроями за частиною продуктивності не вдасться. В обох випадках інтерфейс працює спритно, а зміна картинки відбувається зі звичною частотою 60 Гц.

Відрізняється лише обсяг вбудованої пам’яті. iPhone 11 поставляється в модифікаціях на 64, 128 або 256 гигов. А про-версія доступна з сховищем на 64, 256 або 512 гігабайт. Карти пам’яті, як і раніше, не підтримуються.

Особливої ​​згадки заслуговує автономність пристроїв. Смартфони Apple довгий час мали сумну славу по частині тривалості роботи від одного заряду, а постійні відключення на морозі. головна біль власників з Росії. З випуском нових моделей в 2019 році ситуація з функціонуванням на холоді не змінилася, а от автономність виробник помітно прокачав.

iPhone 11 отримав батарейку на 3110 мАг, а «Прошка». 3046 мАг. У режимі перегляду відео iPhone 11 працює на пару годин довше свого конкурента, але й 15 годин 11 Pro. гідний результат. Головна перевага про-версії полягає в наявності швидкого зарядного блоку в комплекті з пристроєм. Він дозволяє за 30 хвилин зарядити смартфон на 58%. iPhone 11 теж підтримує функцію Fast Charge, але зі стандартним блоком за півгодини девайс відновить лише 18% енергії.

додаткові характеристики

характеристика iPhone 11 iPhone 11 Pro
матеріал Скло з металевою рамкою
Тип покриття глянцевий матовий
стандарт захисту IP68
Версія Wi-Fi 6 (802.11ax)
версія Bluetooth 5.0
підтримка NFC є

Дисплей і екран

При порівнянні iPhone 11 11 Pro огляд будується на декількох основних характеристиках. Однією з головних є екран, так як саме його якість впливає на перші відчуття користувача при взаємодії з пристроєм.

iPhone 11 отримав фірмовий дисплей Liquid Retina. Звичайно, це маркетинговий хід, так як на практиці подібний тип являє собою звичайну IPS-матрицю, яку має більшість бюджетних смартфонів. Більш того, при діагоналі 6,1 дюйма дозвіл дисплея ледь перевищує показник HD. Співвідношення точок 828х1792 не забезпечує достатню чіткість картинки. Зображення зерна, що особливо помітно на прикладі іконок додатків на головному екрані.

Цікавим поєднанням Super Retina XDR названий дисплей iPhone 11 Про. Це 5,8-дюймова матриця OLED, яка займає практично всю площу лицьовій панелі смартфона. Рамки набагато вужче, ніж на iPhone 11. А дозвіл складає тисячу сто двадцять п’ять на 2436 точок. До якості відображення картинки немає ніяких питань. Зображення чітке і насичене, а максимальна яскравість дозволяє з комфортом використовувати смартфон навіть за умови потрапляння прямих сонячних променів.

Відмінність iPhone 11 і 11 Pro. огляд, порівняння

Восени 2019 року лінійка смартфонів компанії Apple обзавелася новими девайсами. На зміну iPhone XR і XS прийшли iPhone 11 і iPhone 11 Про, порівняння яких має показати, на кого орієнтована кожна конкретна модель. Істотна різниця між звичайним iPhone 11 і iPhone з приставкою «Про»?

Чим відрізняється iPhone 11 від iPhone 11 Pro і Pro Max. все характеристики

Дисплеєм, батареєю, кількістю камер. тут все зрозуміло. Однак нас стороною обійшла ціла купа нюансів. У своїй масі вони дуже критичні, а може бути і немає. Зараз остаточно розберемося, чим відрізняється iPhone 11 від iPhone 11 Pro і Pro Max. погнали!

На даний момент пара характеристик достовірно невідома. Наприклад, поки немає ніякої інформації щодо кількості оперативної пам’яті і точного обсягу акумуляторів. Згодом цю інформацію ми обов’язково додамо в табличку. А поки розглянемо те, що є.

IPS, 6.1 дюймів, 1792 x 828 пікселів, щільність пікселів 326 ppi, контрастність 1400: 1, яскравість 625 кд / м², відповідність колірному охопленню P3, підтримка True Tone, Dolby Vision і HDR10

OLED, 5.8 дюймів, 2436 x 1125, 458 dpi, контрастність 2 000 000: 1, яскравість 800 кд / м² і 1200 кд / м² при відтворенні HDR-відео, P3, True Tone, Dolby Vision і HDR10

OLED, 6.5 дюймів, 2688 x 1242, 458 dpi, контрастність 2 000 000: 1, яскравість 800 кд / м² і 1200 кд / м² при відтворенні HDR-відео, P3, True Tone, Dolby Vision і HDR10

A13 Bionic (6 ядер, 8-ядерний блок Neural Engine третього покоління, 8,5 мільярда транзістеров)

12 Мп (f / 1.8, 6-лінзовий об’єктив, фокусна відстань 26 мм, оптична стабілізація OIS) 12 Мп (f / 2.4, надширокий кут 120 ° або 13 мм, 5 лінз, стаб нети) Нічний режим, Smart HDR, портретний режим для будь-яких об’єктів, 4K 60 FPS, Slo-mo 1080p 240 FPS

12 Мп (f / 1.8, 6-лінзовий об’єктив, фокусна відстань 26 мм, оптична стабілізація OIS) 12 Мп (f / 2.4, надширокий кут 120 ° або 13 мм, 5 лінз, стаб нети) 12 Мп (f / 2.0, телевик. 52 мм або 2x оптичний зум, 6 лінз, OIS) Нічний режим, Smart HDR, портретний режим для будь-яких об’єктів, 4K 60 FPS, Slo-mo 1080p 240 FPS

12 Мп (f / 2.2, цифрова стабілізація) Smart HDR, 4K 60 FPS, Slo-mo відео 1080p 120 FPS

3110 мАг, на годину довше, ніж XR. До 17 годин відео адаптер для швидкої зарядки доведеться докуповувати. Бездротова зарядка Qi.

3046 мАг, на 4 години довше, ніж XS. До 18 годин відео адаптер для швидкої зарядки в комплекті. Бездротова зарядка Qi.

3969 мАг, на 5 годин довше, ніж XS Max. До 20 годин відео адаптер в комплекті. Бездротова зарядка Qi.

Face ID, акеселерометр, гіроскоп, COMPASS, барометр, датчик світла і відстані

Два динаміка, просторове звучання

LTE MIMO 2 × 2, Wi-Fi 6 MIMO 2 × 2, Bluetooth 5.0, NFC

IP68 IEC 60529. занурення в воду до 2 метрів на 30 хвилин

IP68 IEC 60529. занурення в воду до 4 метрів на 30 хвилин

READ  Реєстрація пошти без номера телефону

Чорний, білий, червоний, жовтий, світло-фіолетовий, світло-зелений

Чорний, сріблястий, золотий і темно-зелений

iphone

Упевнений, що поки вивчали табличку ваш захват все зростав. І виправдано, адже чимось дійсно принциповим iPhone 11 від своїх старших побратимів не відрізняється. А заощадити при покупці вийде знатно.

Ще раз, нижче всі головні відмінності iPhone 11 від Pro-версій:

 • IPS-дисплей проти OLED виглядає слабше, проте відтворення HDR-відео підтримується
 • менше пам’яті в топі: 256 проти 512 ГБ
 • немає однієї задньої камери на 12 Мп з телеоб’єктивом. відсутня 2x зум
 • акумулятор більше, ніж у Pro, але менше, ніж у Max-версії
 • за габаритами 11-ий. щось середнє між Pro і Pro Max
 • алюміній замість сталі
 • занурення в воду до 2-х метрів замість 4-х
 • інші кольори корпусу

Два найвагоміших відмінності. це дисплей з рамками трохи ширше, ніж в Pro, і відсутність третьої камери. У всьому іншому це новий, топовий і дуже потужний iPhone. Він запросто нагинає всі існуючі флагмани на Android, знімає на основну камеру точно також, як і старші побратими (Smart HDR, нічний режим, 4K 60 FPS) і так далі. Переплата близько 30 тисяч рублів тільки за камеру і пару нюансів, які можна виявити тільки при прямому порівнянні. сумнівна річ.

Як би там не було, нижче ціни на всі-всі нові моделі iPhone одинадцять в Росії.

Камера iPhone 11 і iPhone 11 Pro

Крім дисплея, камера є одним з найбільших відмінностей між iPhone 11 і iPhone 11 Pro.

iPhone 11 має подвійну 12-мегапіксельну систему камер з широким і надшироким об’єктивами. Він також підтримує новий нічний режим для якісних знімків при слабкому освітленні, автоматичне налаштування, оптичну стабілізацію зображення, 2-кратний оптичний зум, більш яскравий спалах, портретний режим з шістьма ефектами і Smart HDR.

Для порівняння, основна відмінність камери iPhone 11 Pro полягає в його третьому телеоб’єктивів. Ви також отримаєте подвійну оптичну стабілізацію зображення, 2-кратне оптичне збільшення і 10-кратний цифровий зум. Основною перевагою телеоб’єктива є те, що він дозволяє збільшувати віддалені об’єкти без втрати чіткості зображення. Наприклад, коли фотографуєш дику природу здалеку або при фото на спортивному заході.

Фронтальна камера у нових iPhone однакова. на 12 Мп проти 7 Мп у iPhone XR, ще й з підтримкою зйомки відео 4K (попередник може записувати максимум в Full HD). Ще є різні фішки на зразок «слоуфі» (уповільнені Селфі), які доступні як для звичайного iPhone 11, так і для iPhone 11 Pro Max.

Кольори iPhone 11 і iPhone 11 Pro

iPhone 11 випускається в фіолетовому, жовтому, зеленому, чорному, білому і червоному кольорах. iPhone 11 Pro пропонується в зеленому, класичному «сірому космосі», «сріблястому» і «золотом» кольорі. Всі моделі мають однакову виїмку (чубок) на передній панелі, кнопки регулювання гучності і бічні кнопки, перемикач звуку, решітки динаміків, мікрофони і порт Lightning.

Чим відрізняється iPhone 11 від iPhone 11 Pro

Новітні смартфони від Apple, iPhone 11 і iPhone 11 Pro, почнуть продаватися в Росії вже 20 вересня. Незважаючи на те, що вони виглядають дуже схожими, смартфони в той же час сильно відрізняються: наприклад, iPhone 11 виконаний в алюмінієвому корпусі, а його передня і задня частина зроблені зі скла, а у iPhone 11 алюмінієву рамку замінили на нержавіючу сталь і зробили задню поверхню матовою. І це не єдина відмінність.

Нові iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max

Apple стверджує, що для всіх трьох iPhone 2019 зробила «найміцніше скло в смартфоні», і обіцяє, що воно залишиться цілим, якщо ви упустите його або іншим чином випадково пошкодити свій iPhone.

Дисплей iPhone 11 і iPhone 11 Pro

iPhone 11 оснащений 6,1-дюймовим IPS-дисплеєм «Liquid Retina HD», а сімейство iPhone 11 Pro може похвалитися більш чітким OLED-дисплеєм «Super Retina XDR». У той час як IPS-дисплей на iPhone 11 забезпечує реалістичні кольори, OLED на iPhone 11 Pro яскравіше при сонячному світлі, може відображати справжній чорний колір і більше деталей на яскравих ділянках. Зокрема, iPhone 11 досягає максимальної яскравості 625 ніт, а у iPhone 11 Pro це значення доходить до 1200 ніт. Обидві моделі підтримують True Tone і Haptic Touch, але жодна з них не підтримує 3D Touch, від якого Apple відмовилася.

IPS-дисплей. це, в основному, то, за рахунок чого Apple змогла знизити вартість iPhone 11 в порівнянні з iPhone 11 Pro і 11 Pro Max, але його буде більш ніж достатньо для більшості користувачів, які використовують свої iPhone для соціальних мереж та ігор.

Акумулятор iPhone 11 і iPhone 11 Pro

Час роботи від батареї iPhone 11 на одну годину більше, ніж у iPhone XR (його прямий попередник). Відповідно до внутрішнього тестування Apple, iPhone 11 розрахований на 17 годин відтворення завантаженого відео, на 10 годин перегляду потокового відео по Wi-Fi і на 65 годин відтворення аудіо на одній зарядці.

Час роботи від батареї iPhone 11 Pro на чотири години більше, ніж у iPhone XS. до 18 годин відтворення завантаженого відео, до 11 годин потокового відео по Wi-Fi і до 65 годин відтворення аудіо на одній зарядці.

iPhone 11 Pro Max має найтриваліший термін служби акумулятора серед iPhone. на п’ять годин довше, ніж у iPhone XS Max. Він розрахований на 20 годин автономного відтворення відео, на 12 годин потокового відео по Wi-Fi і на 80 годин відтворення аудіо.

Всі три моделі підтримують бездротову зарядку на будь-якому Qi-сумісному пристрої, а також швидку зарядку за допомогою зарядного пристрою USB-C потужністю 18 Вт або вище і кабелю Lightning-USB-C. Примітно, що в комплект поставки iPhone 11 Pro і 11 Pro Max входить зарядний пристрій на 18 Вт і кабель Lightning-USB-C, але iPhone 11 не включає в себе ці оновлені аксесуари і замість цього поставляється з попереднім зарядним пристроєм на 5 Вт і кабелем Lightning-USB-A.

Продуктивність iPhone 11 і iPhone 11 Pro

І iPhone 11, і iPhone 11 Pro (як і iPhone 11 Pro Max) працюють на чіпі Apple Bionic A13, який, за твердженням компанії, є найшвидшим процесором, встановленим в смартфоні.

A13 Bionic має чотири високопродуктивних ядра, які на 20 відсотків швидше і споживають на 40 відсотків менше енергії, ніж A12 Bionic, і ще два ядра, які на 20 відсотків швидше і на 30 відсотків ефективніше. Кількість оперативної пам’яті поки невідомо, але є припущення.

Зв’язок iPhone 11 і iPhone 11 Pro

І iPhone 11, і iPhone 11 Pro включають в себе 802.11ax Wi-Fi і гігабітний LTE. Вони підтримують Bluetooth 5.0 і мають зчитувачі NFC для підтримки Apple Pay. У плані бездротових інтерфейсів між ними зовсім немає різниці.

Чим відрізняється iPhone 11 від iPhone 11 Pro

Ми вже порівнювали iPhone XR і iPhone 11, пора зараз зіштовхнути лобами представників нового покоління iPhone. Для наочності ми склали невелику таблицю з використанням офіційних даних Apple. Червоним виділені головні відмінності.

Порівняння iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max

Якщо вам цікаво дізнатися більше (а судячи з того, що говорять в нашому Telegram-чаті, так воно і є), зараз розповімо.

Що краще iPhone 11 або iPhone 11 Про?

Літо настає, краще перестрахуватися. Несподівано, але екран iPhone 11 крупніше 11 Pro: 6,1 дюйма проти 5,8. Різниця і в технологіях: дисплей iPhone 11. це Liquid Retina HD, порівняно недорога LCD-матриця. А у 11 Pro. OLED-екран Super Retina XDR на органічних светодіодах.28 травня 2020 р.

Чим відрізняється iPhone 11 від iPhone 11 PRO?

В iPhone 11 він більше. його діагональ складає 6,1 дюйма. У Pro-версії діагональ 5,8 дюйма, однак по чіткості і контрастності екран перевершує базову модель. iPhone 11 оснастили ЖК-дисплеєм Liquid Retina. У iPhone 11 Pro передня панель. це більш просунутий OLED-дисплей Super Retina XDR.

Чим відрізняється 11 про від 12?

Така відмінність не назвати перевагою, тому найголовніше тут. це міцність новинки. На відміну від 11 версії iPhone, 12 має Ceramic Shield яке за заявами з Apple, робить ваш гаджет неймовірно міцним, завдяки технології, дисплей i12 став в 4 рази міцніше ніж у 11.

Який взяти iPhone в 2020?

Який iPhone вибрати на початку 2020 року

BETATECH.COM.UA 2022