Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

iPhone 7 горить яблуко і не включається

Table of Contents

Чому iPhone 11 не включається горить яблуко?

Для початку проаналізуємо можливі передумови того, чому iPhone 11 Не включається, а на екрані палає «яблуко».

Якщо iPhone НЕ включається, і при всьому цьому на екрані палає «яблуко» і згасає, то, може бути, причина криється у відсутності заряду акумулятора. Щоб перевірити цю версію, підключіть телефон до зарядного пристрою і через деякий час знову спробуйте включити iPhone.

Якщо під час підключення пристрою до зарядного пристрою стався перебій електроживлення, стрибок напруги, то це може викликати помилки пристрою і стати передумовою того, що iPhone завис на «яблуці».

Часом при «несанкціонованої» розбиранні iPhone (самостійно, а не в сервісному центрі) відбувається поломка деяких деталей, а конкретно, кнопки живлення телефону. Тоді користувач може побачити, що iPhone перезавантажується на «яблуці» або на iPhone палає «яблуко», але він не включається. В даному випадку краще звернутися в сервісний центр для діагностики та заміни деталі.

В даному випадку пристрій може працювати як і раніше, але з часом логотип «яблука» на екрані буде з’являтися частіше, і незабаром зависне на ньому, зовсім втративши працездатність.

На телефоні недостатньо вільного місця

В процесі установки оновлень на iPhone може не виявитися досить доступного місця, тоді перезавантаження не може бути здійснена і телефон зависає на логотипі.

Якщо причина все ж не в акумуляторі, і механічні пошкодження тут також ні до цьому, можна випробувати вирішити цю проблему самостійно. Обов’язково, Ви можете відразу звернутися в сервісний центр Apple вашого міста для ремонту телефону. Але при всьому цьому всі дані Вашого iPhone будуть, найімовірніше, видалені, тому заздалегідь забезпечте себе, зробивши резервну копію всіх файло в пристрої. Якщо ж Ви вирішите поправити труднощі самотужки. вибравши один із способів, викладених у цій статті, Ви можете зберегти і час, і кошти, і до того ж зберегти дані Вашого пристрою цілими і неушкодженими. Отже, існує кілька основних способів вирішення завдання «iPhone 11 завис на« яблуці ».

видалення твиков

Якщо ви не бажаєте займатися запасним копіюванням даних і відновленням системи, спробуйте почистити телефон від останніх встановлених твиков або перевірте його файлову систему.

Якщо не завантажується iPhone, палає яблуко, передумовою цього може бути несумісність твиков, встановлених з Cydia. Щоб перевірити гіпотезу, спробуйте запустити телефон без твиков. Для того:

 • вимкніть iPhone.
 • Затисніть кнопку зростання гучності.
 • Увімкніть пристрій, продовжуючи затримувати кнопку зростання гучності.

Якщо в такому режимі iPhone завантажується нормально, то слід позбутися твиков, які були встановлені безпосередньо перед появою проблем із завантаженням системи. Видаліть компонент, який заважає роботі, і система знову почне працювати без збоїв.

Якщо iPhone не завантажується без твиков, перезапустіть його. Через кілька хвилин спробуйте подзвонити або надіслати SMS. Якщо дзвінок або повідомлення пройшли, значить, завантаження системи переривається на кроці, коли девайс пробує зв’язатися з файлової системою. Використовуючи програму iTools або iFunBox, необхідно отримати знайти пошкоджені файли і поміняти їх робочими даними.

Якщо ж дзвінок не проходить, або ви не можете відшукати файли, винні в появі помилки, то для усунення труднощі доведеться проводити відновлення iPhone.

Загоряється яблуко і вимикається iPhone. що робити

На iPhone загоряється яблуко, після чого телефон відключається. формулювання однієї з найбільш поширених проблем iPhone. Проявитися вона може по-справжньому в одну мить. Багато зіткнулися з проблемою користувачі говорять на нашому форумі, що в «цеглина» їх телефони перетворювалися після звичайного здійснення дзвінка, видалення деяких програм з пристрою або інших самих стандартних дій. Яка б причина не привела ваш iPhone в схожий стан, дана інструкція допоможе вирішити проблему.

Поновлення за рішенням режим DFU

На той випадок, якщо ваш iPhone НЕ включається, палає яблуко і згасає при перезавантаженні. передбачений особливий режим оновлення прошивки, він же режим DFU (Device Firmware Update). При ньому відбувається примусовий відкат системи, діагностика помилок і аварійне оновлення пристрою.

Якщо вам не допоміг варіант з перезавантаженням і відновленням, то DFU стане звичайним «планом Б». Починати з нього ми все-таки не рекомендуємо. спробуйте спочатку Hard Reset і Recovery, а вже якщо нічого не спрацює, переходите до відновлення через DFU.

Режим DFU працює головним чином на старих iPhone Ось як його включити.

 • Підключіть iPhone до PC, використовуючи iTunes.
 • Відразу натисніть кнопки живлення і «Додому» як при перезавантаженні і утримуйте їх 10 секунд.
 • Відпустіть кнопку Power, але тримайте Home, поки в iTunes чи не з’явиться повідомлення про впровадження телефону в режим DFU.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб скинути функції iPhone відміну від режиму Recovery, ДФУ працює з вимкненим екраном, на якому не показуються ніякі іконки. Під час оновлення прошивки з iPhone будуть видалені всі дані: вам доведеться заново вказати свій Apple ID і налаштувати властивості iOS. Щоб не втратити принципові файли при скиданні пристрої, заздалегідь зберігайте їх в хмарі. Детальніше про запасний копіюванні ми писали в окремій статті.

Жорстка (примусова) перезавантаження пристрою.

Першим, що варто спробувати при будь-якому порушенні роботи iPhone. це виконати перезавантаження телефону. Якщо перезавантажити iPhone стандартним способом немає можливості, то слід використовувати особливі поєднання кнопок пристрою для примусового перезавантаження телефону. Залежно від моделі способи жорсткого перезавантаження iPhone дещо відрізняються. Розглянемо кожен з їх.

  Для того щоб перезавантажити iPhone 11, X, XS, XR, 8 і 8 Plus:

Швидко натисніть і відпустіть кнопку зростання гучності.

Повторіть цю функцію для кнопки зменшення гучності.

Затисніть бічну кнопку до появи на екрані телефону логотипу Apple.

Відразу натисніть бічну кнопку і кнопку зменшення гучності.

Утримуйте кнопки до появи на екрані телефону логотипу Apple.

Для того щоб перезавантажити iPhone 6s і 6:

iphone, горить, яблуко, включається

Відразу натисніть бічну кнопку і кнопку «Додому».

Утримуйте кнопки до появи на екрані телефону логотипу Apple.

Для того щоб перезавантажити iPhone SE, 5s і більш ранні моделі:

iphone, горить, яблуко, включається

Відразу натисніть верхню кнопку і кнопку «Додому».

Утримуйте кнопки до появи на екрані телефону логотипу Apple.

Якщо перезавантаження пристрою не допомогла, на iPhone і раніше палає «яблуко», і він не включається, можна випробувати оновити операційну систему пристрою або повернути його до промислових опцій за допомогою програми iTunes, що є у кожного користувача «яблучної» продукції.

READ  Як прибрати ліміт часу на iPhone

iPhone не включається але горить яблуко на екрані. Що робити?!

Популярні телефони від компанії Apple, як не крути, це той же самий комп’ютер, хоч і мобільний. І з ним, як і іншими представниками цього класу пристроїв, можуть трапиться труднощі. як апаратні, так і програмні. Одна з частих подій, які з ними може статися. це коли НЕ включається iPhone, але палає яблуко після натискання на кнопку включення Power.

У народі цю неприємну проблему називають «біле яблуко». За фактом, це певний стан роботи iPhone яке характеризується відображенням на екрані логотипу компанії (надкушене світиться яблуко) при спробі включити телефон. При цьому майбутня завантаження апарата не триває. При цьому він ні на що не реагує і як зазвичай не вимикається. Як бути? Повсякденне, що можна спробувати зробити. це Hard Reset (жорстку перезавантаження). Але, чи не будемо поспішає і розглянемо всі варіанти по порядку.

Отже, що можна зробити для відновлення працездатності телефону, якщо не включається iPhone палає яблуко ?! Способи є такі:

iPhone 5/6/7/8 / X / XS не включається горить яблуко і вимикається, як вирішити?

Часом на екрані iPhone світиться яблуко палає, він і висить і вимикається, пізніше екран буде чорним, на натиснення не реагрует. Ймовірних подій появи цієї перепони досить-таки багато. На даний момент ми розглянемо найбільш часто зустрічаються завдання, при яких не включається iPhone і спробуємо знайти рішення.

Основні причини поломок

Коли при включенні горить яблуко, але система не запускається, можна самостійно виконати первинну діагностику і виявити причину несправності.

Найчастіше не завантажується iPhone через наступних факторів:

 • несправність кнопки «Power», контролера харчування, дисплейного модуля і інших внутрішніх елементів (такі проблеми виникають, коли iPhone впав)
 • неповний заряд батареї (пристрій не включається далі яблука, якщо не достатньо енергії)
 • несправність USB-кабелю або адаптера живлення
 • корозія внутрішніх елементів після попадання вологи всередину телефону
 • перегрів пристрою

Знайти рішення проблеми, якщо першопричиною того, що загоряється яблуко і гасне, не є апаратні проблеми, можна без сторонньої допомоги.

«Симптоми» несправності можуть бути різними, наприклад:

 • смартфон довго включається
 • після повної розрядки Неможливо зарядити телефон
 • при включенні горить логотип, але система зависає і не запускається
 • екран чорний, логотип не горить
 • при запуску з’являється значок, система завантажується повністю, після чого екран показує логотип і гасне

Якщо смартфон не впав, все кнопки працювали справно, але телефон чомусь не включається навіть після зарядки, швидше за все, стався знос акумулятора. Таку несправність можна попередити за допомогою планової діагностики пристрою.

Айфон завис на яблоке решение проблемы!

iPhone включається до логотипу

І отримаєте краще пропозиції від перевірених майстрів.

 • Порівняйте ціни і виберіть кращі умови
 • Відгуки тільки від зацікавлених фахівців
 • Чи не втрачаєте час на спілкування з посередниками

Найбільш поширеними причинами того, що iPhone не включається. горить яблуко і гасне, є механічні пошкодження і збої в роботі програмного забезпечення. Після сильних падінь або попадання вологи всередину смартфона, дисплей може перестати працювати, через що тачскрін частково або повністю припиняє реагувати. Часто загоряється яблуко, але не включається iPhone, тому що виникли проблеми з апаратної начинкою техніки.

При будь-яких неполадках можна знайти рішення, що дозволяють швидко виконати усунення причини несправності. Поломки, не пов’язані з пошкодженням або зносом внутрішніх елементів, легко діагностуються і ремонтуються самостійно. В інших випадках бажано звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Що робити, якщо не вдається завантажити комп’ютер пристрій

Якщо при натисканні кнопок з’являється чорний екран або світиться логотип Apple, але пристрій не завантажується, необхідно виконати дії, що дозволяють знайти причину проблеми. Розбирати iPhone без професійних інструментів не варто, так як є ризик пошкодити кнопку включення або контролер харчування.

Щоб самостійно виявити причину несправності, потрібно виконати такі дії:

 • оглянути корпус і екран iPhone на наявність сколів, подряпин і інших пошкоджень (найчастіше iPhone включається до яблука і вимикається після падіння, тому що були пошкоджені внутрішні елементи)
 • перевірити заряд батареї (при неповній зарядці телефон не запуститься, тому слід підключити iPhone до мережі і почекати 20 хвилин)
 • зробити комплексну перезавантаження (одночасно затискається кнопка харчування і «Home»)

При зарядці пристрій також може довго не реагувати на натискання кнопки включення, тому що несправний блок живлення. Підключіть iPhone до ноутбука і, почекавши якийсь час, спробуйте завантажити смартфон ще раз.

 • застосовувати неоригінальні аксесуари (вони можуть давати недостатню кількість ампер, що стане причиною збоїв)
 • встановлювати неперевірені програми та ПО
 • заряджати телефон при сильних перепадах напруги

Якщо після падіння iPhone не включається, горить яблуко і гасне, а на самому корпусі або екрані є пошкодження, тоді потрібно механічна і програмна діагностика смартфона з наступною заміною дисплейного модуля.

Перевстановлення системи. комплексне рішення проблеми

Поява чорного екрану з яблуком в першу чергу говорить про збій в роботі програмного забезпечення. Поломки такого характеру виникають:

 • після установки неперевірених програм
 • після вказівки в налаштуваннях невірних параметрів

Щоб відновити iPhone самостійно, його необхідно ввести в DFU-режим. Якщо всі етапи виконати правильно, iPhone автоматично перевстановить систему, після чого включиться.

Для введення в режим відновлення, потрібно виконати такі дії:

 • затиснувши кнопку, повністю вимкніть смартфон (логотип Apple не повинен світитися на екрані)
 • підключіть USB-кабель до комп’ютера і запустіть iTunes (на цьому етапі сам iPhone приєднувати до ноутбука не потрібно)
 • одночасно натисніть на кнопку «Home» і «Power» (через 10 секунд відпустіть кнопку, що відповідає за включення, «Home» продовжуйте затискати)
 • підключіть смартфон до ноутбука

Через кілька секунд iTunes виявить пристрій, після чого необхідно відпустити кнопку «Додому» і приступити до перевстановлення системи.

Такий метод також підходить, якщо телефон довго завантажується, часто гасне або періодично висять програми. Спробуйте відновити роботу системи за допомогою перепрошивки, якщо смартфон все одно не запуститься, тоді потрібна професійна діагностика.

Важливо! При включенні iPhone в режимі DFU, пристрій не запускається, а підсвічування не спрацьовує. Зверніть увагу на наступне:

 • логотип світла не буде
 • екран повинен бути повністю чорним
 • тільки після закінчення установки програмного забезпечення на екрані з’являється яблуко

Для перепрошивки рекомендується використовувати оригінальні USD-кабелі та сертифіковані програми. Аналоги не завжди успішно справляються з оновленням ПЗ, тому що iTunes може давати періодичні збої під час виявлення пристрою.

Як усунути апаратні проблеми

Якщо ви виконали всі вищевказані дії, але все одно не загоряється яблуко при включенні, швидше за все, смартфон поламався через зношування внутрішніх елементів, після падіння або попадання вологи всередину телефону. Самостійно усувати апаратні проблеми не бажано, так як, не знаючи технічних особливостей iPhone, можна порушити роботу материнської плати.

Постійно горить яблуко, але сам пристрій не включається, при таких апаратних проблемах:

 • поламалася кнопка «Home» або «Power»
 • виникли неполадки з ланцюгом харчування (під час зарядки стався сильний стрибок напруги, що призвело до зависання системи або збою в настройках)
 • стався знос акумулятора (смартфони не отримують достатньої кількості енергії, тому не включаються)
 • трапився збій в роботі флеш-пам’яті (з ладу може вийти будь-яка з мікросхем, тому точно визначити причину поломки можна тільки після комп’ютерної діагностики)
 • зламався контролер зарядки

Також при включенні на екранах смартфонів світяться яблука, але система не завантажується, якщо ушкодилася материнська плата. Без планової діагностики таку поломку складно виявити вчасно, тому що на початковому етапі пристрої працюють, але через деякий час телефони мимовільно вимикаються, а при запуску на екранах горять яблука.

READ  Як встановити пісню на iPhone

Такого роду дефекти зможуть акуратно і якісно усунути тільки досвідчені майстри. Кваліфікація професіоналів Юду дозволяє швидко відремонтувати iPhone і будь-які несправності відповідно до рекомендацій виробника.

iphone, горить, яблуко, включається
 • комплексну механічну і комп’ютерну діагностику
 • ремонт із застосуванням оригінальних деталей
 • виїзд на будинок у зручний час

Замовивши ремонт за допомогою онлайн-платформи Юду, ви не втратите час на поїздку в сервісний центр. Фахівці у вас вдома визначать, чому iPhone не включається. горить яблуко, і недорого усунуть несправність.

При включенні iPhone зависає: можливі причини

Рядові користувачі iPhone часто стають жертвами воєн між хакерськими командами. тими самими, які розробляють джейлбрейка. Наприклад, прагнення угруповання Evad3rs обігнати інші команди і випустити джейлбрейк iOS 7 першої призвело до того, що проблема зависання «яблучних» гаджетів на логотипі в 2013 році придбала масштаб справжньої епідемії. Через «вогкості» утиліти для джейлбрейка Evasi0n 7 смартфони потрапляли в циклічну перезавантаження. послідовно включалися і вимикалися до тих пір, поки не закінчувався заряд.

Невдалий джейлбрейк і установка «глючной» Твіка. ось дві причини, які в переважній більшості випадків викликають «біле яблуко»!

Втім, якщо iPhone включається до «яблука» і вимикається, це може бути викликано не тільки недолугої спробою «злому» пристрою, але і несправністю гаджета на апаратному рівні. Ось які апаратні проблеми здатні спровокувати появу «білого яблука»:

  Поломка ланцюга харчування. Така поломка. наслідок різкого стрибка напруги. Щоб уберегти гаджет від несправності ланцюга харчування, не варто ставити його на зарядку під час грози. Вихід акумулятора з ладу. Продовжити життя батареї можна, якщо використовувати виключно оригінальні і високоякісні зарядки. Власникам стареньких мобільних пристроїв рекомендується не допускати повного розряду акумулятора. Несправність материнської плати. Така поломка не відразу дає про себе знати. Якщо з кожним запуском iPhone яблуко горить на екрані все довше, користувачеві слід сприйняти це як симптом і почати відкладати гроші на ремонт.

Проблема «білого яблука», нарешті, може бути наслідком того, що гаджет просто замерз. На сайті Apple присутня наступна шкала:

З цієї ілюстрації легко зрозуміти, що стабільну роботу iPhone при температурі нижче 32 ° за Фаренгейтом (що відповідає 0 ° за Цельсієм) виробник не гарантує. Якщо смартфон довгий час знаходиться на температуре.4 ° за Фаренгейтом (-20 ° за Цельсієм), точно чекай біди.

Позбутися від «білого яблука», викликаного низькою температурою навколишнього середовища, простіше за все. досить розмістити iPhone в сухому теплому місці і залишити його в спокої мінімум на 20 хвилин.

iPhone не включається: горить яблуко і гасне

Консультанти салонів розводять руками: Айфони, які не включаються після того, як «горить яблуко», приносять по гарантії регулярно. Покупцям і невтямки, що вирішити цю проблему вони можуть самостійно. і займе усунення неполадки мінімум часу.

Думка про те, що техніка Apple. найнадійніша, застаріло; Зараз Айфони. постійні «гості» сервісних центрів. Одну з найбільш поширених несправностей iPhone в народі прозвали «білим яблуком»: гаджет запускається, на екрані досить довго горить «яблуко», потім екран просто гасне.

Користувачі, не знаючи, що робити в такій ситуації, відразу несуть свої гаджети в сервісні центри, хоча усунути несправність здатні і власноруч. без матеріальних витрат або 45-денного очікування гарантійного ремонту. Як же позбутися від «білого яблука»?

Як позбутися від «білого яблука», якщо на iPhone не варто джейлбрейк?

Якщо «біле яблуко» з’явилося на iPhone, що не була піддана злому, власникові пристрою насамперед потрібно провести невеликий тест: перезавантажити смартфон і через хвилин 5 спробувати зателефонувати на нього. Що дасть такий тест? Дуже просто: якщо дозвон йде, значить, завантаження гаджета переривається на самому останньому етапі. отже, отримати доступ до файлової системи мобільного пристрою можна. А якщо є доступ до файлової системи, тобто і можливість знести «глючний» додатка, які спровокували проблему «білого яблука».

Через iTunes внести зміни в файлову систему iPhone не вдасться. Доведеться задіяти один з альтернативних файлових менеджерів. наприклад, iFunBox або iTools.

Підключіть гаджет до PC і через файловий менеджер періть додатки, завантажені за останній час, по одному (по аналогії з Твіко), чергуючи операції видалення з перевірками.

Повернемося до тесту з дзвінком: що ж робити, якщо результат експерименту негативний і виклик на iPhone c «білим яблуком» не йде? Такий результат тесту говорить про апаратну проблему: її усунути власноруч зможуть тільки технічні доки, магістри паяльника і мультиметра. Якщо себе «гуру» мобільної техніки ви назвати не можете, розкривати iPhone і лізти в начинку не слід. зробите тільки гірше. Краще передайте зламаний «яблучний» гаджет в дбайливі руки майстрів сервісного центру.

Що робити, якщо iPhone не включається після джейлбрейка?

вимкніть смартфон.

Затисніть кнопку збільшення гучності на бічній панелі iPhone.

З затиснутою клавішею спробуйте запустити мобільний пристрій.

iPhone, включений таким чином, завантажується без програм з Cydia. Якщо з затиснутою клавішею гучності гаджет включається нормально, справа зовсім точно в одному з твиков.

Точно встановити, який джейлбрейк-Твік є проблемним, не вийде. періть програми по одній (починаючи з тієї, яку завантажили останній) і після кожної операції пробуйте запустити смартфон звичайним шляхом.

Якщо ж і з затиснутою клавішею гучності смартфон не включається, у користувача немає іншого виходу, крім як знести джейлбрейк. Ми розповідали про декілька способів, як видалити джейлбрейк з iPhone. при проблемі «білого яблука» рекомендується провести перепрошивку апарату.

Перепрошивка. це тільки звучить страшно, насправді процедура досить проста:

Запустіть iTunes і з’єднайте кабелем iPhone з PC.

Переведіть смартфон в DFU-режим. Якщо цього не зробити, PC просто не побачить підключений гаджет. Докладну інструкцію, як активувати ДФУ-режим на iPhone, ви знайдете в нашій статті, присвяченій DFU-Mode.

В iTunes з’явиться повідомлення про те, що виявлений iPhone в режимі відновлення.

Натисніть на кнопку «Відновити iPhone».

iTunes сам завантажить і встановить на гаджет нову прошивку. Вам залишається лише дочекатися завершення процедури.

Перепрошивка описаним способом чревата втратою всіх даних. користувач отримає абсолютно «чистий» апарат.

Якщо проблема «білого яблука» з’явилася після невдалого джейлбрейка, вішати ніс не варто. Усунути несправність в цьому випадку можна і своїми руками. шляхом перепрошивки смартфона і видалення завантажених раніше твиков з Cydia.

А ось якщо «яблуко» «висить» на iPhone, який не проходив процедуру злому, для власника гаджета це тривожний дзвіночок. Досить імовірно, що iPhone відмовляється включатися через апаратної поломки, для усунення якої доведеться звертатися в сервіс.

відновлення

iPhone не включається? Горить яблуко і не більше того? Можна спробувати здійснити відновлення операційної системи. Цей прийом допомагає позбутися від основної маси системних збоїв.

iPhone не включається? Горить яблуко? Що робити? Буде потрібно:

 • Включити iTunes на комп’ютері.
 • Підключити телефон до PC через USB.
 • Натиснути на “Додому” і на кнопку “Живлення”.
 • Утримувати клавіші натиснутими близько 10 секунд.
 • Відпустити кнопку “Живлення”.
 • Віджати елемент управління “Додому”, як тільки iTunes визначить iPhone в режимі відновлення.
 • Натиснути на кнопку “Відновити iPhone.”.
 • Клікнути по “Далі”.
 • Клацнути на “Я приймаю”.
 • Дочекатися закінчення відновлення операційної системи.

Як тільки всі перераховані дії будуть позаду, залишиться тільки включити телефон і налаштувати його для першої роботи з системою. Нічого важкого або незрозумілого в цьому немає.

Технічні неполадки

iPhone не включається? Горить яблуко і не більше того? Це дуже поширене явище. Іноді воно пов’язане з апаратними поломками. Діагностувати їх буває непросто.

READ  Як підключити Airpods pro до iPhone

Якщо є підозри на те, що iPhone сам по собі несправний, потрібно просто віднести його в сервісний центр. Тільки там зможуть підтвердити або спростувати теорію.

Якщо буде можлива заміна будь-яких вийшли з ладу, “яблучного” телефону, в сервісних центрах запропонують відповідну послугу. У деяких випадках доводиться купувати новий смартфон.

Що найчастіше ламається на “яблучних” девайсах? наприклад:

 • кнопка “Живлення”;
 • материнська плата;
 • контролери зарядки;
 • батарея.

Як правило, в цих ситуаціях покупка нового телефону не потрібна. Полагодити перераховані складові зможуть за помірну плату. Це нормальне явище.

iPhone не включається, горить яблуко. що робити?

Apple. виробник сучасних гаджетів. Продукція цієї компанії відома всьому світу. Вона відрізняється своєю якістю. Але “яблучні” телефони неідеальні. Вони все одно залишаються звичайнісінькою технікою. Тому іноді люди замислюються про те, з яких причин iPhone не включається (горить яблуко. І все). Нижче ми розглянемо найпоширеніші варіанти розвитку подій. Крім того, нам вдасться зрозуміти, як діяти при тих чи інших обставинах.

Заряд батареї

iPhone не включається? Горить яблуко, а потім нічого не відображається? Таке явище зустрічається дуже часто.

У деяких випадках можна обійтися без будь-яких серйозних дій. Наприклад, якщо у батареї мало енергії, смартфон не включиться. Він буде або повністю розряджений, або стане виводити на екран зображення Apple, а потім гаснуть.

 • підключити iPhone до USB і до комп’ютера, почекати деякий час (до півгодини) і повторити спробу включення;
 • приєднати девайс до мережі за допомогою зарядного пристрою, повторивши після цього початок роботи з пристроєм.

iPhone не включается горит яблоко и гаснет. Решено

Найчастіше після підключення “яблучного” телефону до зарядник, доводиться трохи почекати. Як тільки у батареї з’явиться достатньо заряду для початку роботи, по команді користувача відбудеться включення смартфона.

Причини всіх проблем

Для початку спробуємо зрозуміти, чому iPhone не включається. Просто горить яблуко, а після цього девайс зовсім вимикається? Даний процес називають циклічною перезавантаженням.

Він може виникати з таких причин:

 • невдала прошивка;
 • неполадки при знятті “джейлбрейка”;
 • поломка ланцюгів харчування;
 • несправність акумулятора;
 • проблеми з материнською платою телефону;
 • віруси;
 • відсутність заряду на телефоні;
 • занадто низька або висока температура атмосфери;
 • зовнішні пошкодження пристрою.

Крім того, якщо iPhone не включається (горить яблуко і більше нічого не відбувається), причина може ховатися в звичайному системному збої. Що робити при тих чи інших обставинах? Як змусити девайс знову працювати в звичайному режимі?

iPhone застрял на логотипе Apple

без Cydia

iPhone не включається? Горить яблуко і нічого не відображається? Не слід панікувати. Адже виправити ситуацію іноді простіше, ніж здається.

Наприклад, можна провести екстрену перезавантаження і включити девайс в режимі без підвантаження Cydia. Для цього потрібно:

 • Вимкнути девайс.
 • Натиснути на кнопку збільшення гучності.
 • Затиснути кнопку включення.

Якщо нічого не сталося, доведеться видалити “джейлбрейк”. А краще. перепрошити пристрій. При включенні девайса без Cydia доведеться видалити “джейлбрейк”.твік. Необхідно по черзі видаляти початкові програми, починаючи з найновішою. І таким чином працездатність “яблучного” телефону буде відновлена.

температурні скачки

Зовнішнє середовище теж може впливати на працездатність гаджетів. У вас iPhone 5? Горить яблуко і не включається сам девайс?

Необхідно перевірити, чи дотримані температурні норми. Якщо пристрій від “Apple” знаходиться при температурі 0 градусів за Цельсієм, компанія не може гарантувати стабільну роботу iPhone. При перебуванні гаджета довгий час в атмосфері з температурой.20 градусів, його включення зовсім може не відбутися.

Перегрів девайса теж завдає чимало клопоту. iPhone не включається? Чорний екран загоряється, а потім вимикається? Не виключено, що девайс просто перегрівся. Наприклад, при довгостроковому перебуванні на сонці.

Діяти при подібних обставинах слід так. залишити телефон в спокої в нормальному температурному режимі приблизно на 20-25 хвилин. Після цього повторити спробу включення пристрою. Варто температурному режиму відновитися, як працездатність налагодиться.

Прошивка і зломи

iPhone не включається? Горить яблуко і гасне екран?

Найчастіше такі випадки трапляються при спробі злому девайса. Тобто при знятті “джейлбрейка” або під час самостійної прошивки.

Як правило, достатньо просто віднести “яблучний” смартфон в сервісний центр. Там швидко допоможуть виправити неполадки. Якщо навіть майстри не впоралися з поставленим завданням, від iPhone доведеться відмовитися. До частиною, це відбувається не так вже й часто. І в сервісних центрах дійсно допоможуть відновити девайс після невдалого зняття “джейлбрейка”.

Блог про модеми, роутерах і gpon ont терміналах.

Збій програмного забезпечення

Якщо Ви перед цим недавно ставили якусь додаток, копалися в настройках або намагалися зробити джеілбрейк, то з великою часткою ймовірності можна сказати, що саме це до збою і появи світиться яблука. Дуже часто допомагає так званий «Hard Reset». перезавантаження телефону за допомогою кнопок Home і Power, які треба затиснути і тримати 8. 10 секунд. Більша ніж в половині подібних випадків iPhone після цього телефон успішно завантажується та працює. Головне. не забудьте перед цим відключити його від комп’ютера або зарядного пристрою. Не допомогло? Тоді варто спробувати перепрошити апарат. Для цього потрібно на комп’ютері запустити програму iTunes, після чого підключити iPhone до комп’ютера USB-кабелем. далі вимикаємо його утримуючи кнопки Home і Power. Тримати треба до тих пір, поки екран не погааснет, після чого треба відпустити кнопку Power, але не відпускати Home. Цим ми введемо iPhone в DFU-режим. Екран при цьому буде чорним, а ось на комп’ютері має з’явитися повідомлення, що пристрій перебувати в режимі відновлення. Відпускаємо кнопку «Home». У додатку iTunes натискаємо кнопку «Відновити», після чого почнеться процес завантаження та установки нової прошивки на телефон.

Після цієї процедури Ви отримаєте «чистий» апарат, без налаштувань та додаткових програм, а палаюче яблуко на iPhone має прірву.

iPhone не включається і горить яблуко. що робити?!

Планшети і смартфони від компанії Apple вже давно завоювали славу досить надійних пристроїв. Та й операційна система iOS не давала особливих приводів для нарікань. Проте, іноді проблеми трапляються. електроніка, як не крути, штука примхлива. Одне з частих явищ. iPhone не включається і горить яблуко на екрані. На цьому телефон зависає і вимкнути його звичайним чином не вийде. Ймовірних причин появи цієї неприємності досить-таки чимало. Давайте спробуємо в них розібратися і, по можливості, спробуємо виправити самостійно.

апаратні проблеми

На жаль, причинами того, що iPhone не включається і горить яблуко на екрані, дуже часто є проблеми з апаратної начинкою телефону. І тут вже прошивали. не прошивати, а працювати він все одно не буде. Що може послужити причиною?

На жаль, такого роду несправність своїми руками полагодити вийти тільки у тих, хто дружить з паяльником і мультиметром, іншим користувачам залишається тільки віднести його в сервісний центр на ремонт.

розряджений акумулятор

Банальна донезмоги, але одна з найчастіших причин. Користувач впевнений, що акумулятор телефону заряджений, а він практично повністю розрядився. Спробуйте підключити зарядний пристрій і, почекавши хвилин 20, спробуйте знову включити свій iPhone. До речі, таке можливо ще і в разі несправності зарядного пристрою. Користувач думає, що апарат зарядився, а він просто остаточно сів. Спробуйте зарядитися від комп’ютера через USB-кабель.

BETATECH.COM.UA 2021