Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

iPhone 7 завис на яблуці що робити

Table of Contents

Apple iPhone 7 зависає на яблуці, що робити?

Флеш-пам’ять типу NAND завдяки високій швидкості, компактному розміру і великих обсягів для зберігання даних, практично витіснила всі інші типи пам’яті. Вона дозволила здешевити і миниатюризировать обчислювальні системи, і на даний момент застосовується практично у всіх категоріях побутових приладів.

Такий тип пам’яті використовується в Apple iPhone 7 який потрапив до нас в ремонт через те, що відмовлявся завантажуватися і висів на яблуці. При діагностиці з’ясувалося, що iPhone не вантажиться саме через несправність чіпа пам’яті. В процесі експлуатації дана проблема в основному проявляється після:

 • падіння або інших механічних пошкоджень;
 • попадання рідини;
 • заводський брак;
 • спроби виконати Jailbreak або оновити iOS.

Одним з найпростіших способів боротьби з неполадками є відновлення прошивки через iTunes. Але в разі якщо у телефону проблеми з чіпом NAND пам’яті, при цьому будуть видаватися помилки Error 21, 9, 2009 4005, 14, 40, 4013 які можуть сигналізувати про те, що з флеш-пам’яттю виникли неполадки. Але треба враховувати, що одна і та ж цифра помилки, може мати кілька причин. Також, на проблеми з пам’яттю вказують такі симптоми:

 • телефон перестає включатися або починає довільно перезавантажуватися;
 • постійна перезавантаження кожні 3-5 хвилин;
 • після включення зависає на яблуці.

Іноді, досить “перекотити” флеш-пам’ять (відновити контакти на чіпі пам’яті) і змонтувати її назад, і все приходить в норму, але це можливо тільки в разі, коли пошкоджена виключно контактна група, а сама мікросхема залишилася працездатною, адже несправність викликана просто втратою контакту. В даному випадку чіп NAND вийшов з ладу, а значить була потрібна його заміна.

Здавалося б, однотипна завдання, адже Реболло треба робити як при відновленні старого, так і при установці нового чіпа. Але різниця полягає в тому, що в новий чіп, перед прошивкою, необхідно прописати всю службову інформацію. В іншому випадку активація пристрою буде неможливою. Робиться це за допомогою спеціального програматора, який прописує всю потрібну нам інформацію.

Після цього можна приступати до монтажу чіпа пам’яті і подальшою зворотною збірці. Після закінчення, телефон прошивається, і відбувається ретельне тестування, яке показало, що ремонт Apple iPhone пройшов успішно, телефон перестав виснути і почав нормально завантажуватися.

Якщо ви виявили на своєму iPhone схожі симптоми, не варто звертатися для ремонту в першу-ліпшу місце, всі операції вимагають спеціального обладнання та навичок. Звертайтеся з ремонтом своєї техніки тільки в професійний сервісний центр.

Пристрій взагалі не реагує

iphone, яблуці, робити

Якщо ваш iPhone 8, iPhone 8 Plus або iPhone X взагалі не реагує на ваші дії, він просто завис і показує статичну картинку або просто темний екран, потрібен рестарт.

В даному випадку ви не повинні втратити будь-які дані, над якими працювали, якщо у відповідному софт є функція автозбереження. І скидання iPhone точно не буде.

На iPhone 8, 8 Plus, X натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності, потім натисніть і відпустіть кнопку зменшення. І в кінці натисніть і утримуйте кнопку живлення до логотипу Apple.

Якщо ви використовуєте iPhone 7 або 7 Plus, натисніть і утримуйте кнопку живлення і кнопку зменшення гучності протягом десяти секунд або довше до логотипу Apple.

Якщо ви використовуєте iPhone 6s, 6s Plus або більш старі моделі, одночасно натисніть і утримуйте кнопку «Додому» і кнопку живлення протягом десяти секунд або довше до логотипу Apple.

Смартфон завісат на яблуці при завантаженні

Трапляється таке, що iPhone начебто і запускається, але його завантаження зупиняється на логотипі Apple. яблуці. Але це в основному буває на тестових прошивках і при інших ризикових маніпуляціях.

Перше. Підключіть пристрій до комп’ютера і відкрийте програму iTunes.

Друге. Якщо Ваш пристрій приєднаний, виконайте його примусову перезавантаження.

 • На iPhone 8, 8 Plus, X натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності, потім натисніть і відпустіть кнопку зменшення. І в кінці натисніть і утримуйте кнопку живлення до логотипу Apple.
 • Якщо ви використовуєте iPhone 7 або 7 Plus, натисніть і утримуйте кнопку живлення і кнопку зменшення гучності протягом десяти секунд або довше до логотипу Apple.
 • Якщо ви використовуєте iPhone 6s, 6s Plus або більш старі моделі, одночасно натисніть і утримуйте кнопку «Додому» і кнопку живлення протягом десяти секунд або довше до логотипу Apple.

Ні в якому разі не відпускайте описані вище кнопки, коли з’явиться яблуко. логотип Apple. Продовжуйте тримати їх, поки не запуститься екран відновлення. Відпускайте і видихайте.

Третє. Виберіть «Оновити», коли з’явиться пропозиція виконати відновлення або оновлення. iTunes спробує перевстановити iOS, що не стираючи ваші особисті дані.

Спочатку iTunes завантажить нову копію iOS для пристрою. Вам залишиться тільки дочекатися завершення процедури або спробувати виконати її ще раз, якщо щось піде не так.

Девайс не починається після рестарту

Якщо після процедури примусового перезавантаження ваш iPhone 8, iPhone 8 Plus або iPhone X все одно не включається, він міг розрядитися. Так, ви навіть не помітили цього.

В даному випадку підключіть пристрій до дротової зарядці (це краще) або покладіть на бездротову станцію і залиште на годинку. Через пару хвилин з’явиться ось це:

Якщо екран зарядки не виникає протягом години або відображається екран необхідності підключення до джерела живлення, не впадайте у відчай. Просто перевірте роз’єм, кабель USB і адаптер харчування.

Спочатку переконайтеся на всі 100%, що всі роз’єми надійно підключені, не мають пошкоджень і не забиті брудом. Спробуйте інший кабель або блок живлення. Якщо глухо. в сервіс.

Врахуйте, що взимку акумулятор може сильно швидко розряджатися через низьку температури. Більш того, він може не давати необхідної потужності, і пристрій буде просто вимикатися.

Звичайно, все написане вище справедливо і для iPhone 7 і нижче. Ніяких нюансів крім відсутності підтримки бездротової зарядки в цьому випадку взагалі немає.

iPhone 8 або X не включається або зависає на яблуці. Що робити?

Багато з нас добре знають, як боротися з проблемами, які можуть виникнути з давно знайомими нам iPhone. Проте, Apple багато змінила в iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X.

У цьому матеріалі ми постараємося розібратися, що ж все-таки робити, якщо ваші iPhone 8, iPhone 8 Plus або iPhone X не реагують на дії, взагалі не включаються, зависають на яблуці.

Що робити, якщо нічого не допомагає

У підсумку після всіх описаних вище процедур, ви повинні побачити звичний екран блокування вашого iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X або більш старого iPhone, до якого ви так звикли:

Проте, в окремих випадках у вас може і нічого не вийти. Так, з iPhone таке теж іноді трапляється. І причин для такого результату більш ніж достатньо:

 • Щось не так з дисплеєм, якщо він залишається темним, але ви чуєте сигнали оповіщення і відчуваєте вібрацію.
 • Щось не так з дисплеєм, якщо він залишається чорним, але ви чуєте звуковий сигнал, коли підключаєте iPhone до зарядки.
 • Щось не так з тачем, якщо дисплей працює, але не реагує на ваші ніжні і не сильно натискання.
 • Що не так з кнопками, якщо не можете примусово перезапустити пристрій або навіть просто натиснути їх для цього.
 • Щось просто не так, якщо пристрій зависло на екрані з яблуком і не розпізнається iTunes.

У підсумку потрібно йти в сервіс. А ось його вибір. тема для окремого матеріалу. Краще, звичайно, в офіційний, але це довго і дорого. Можна в неофіційний, але це небезпечно для iPhone.

Що робити, якщо iPhone завис на яблуці?

Невдале оновлення. Мабуть, найчастіше, подібне трапляється, якщо ваш iPhone встановлював оновлення, але «недоустановіл». Щось перервало цю установку і тому він не отримав усіх потрібних файлів для завантаження системи. Включаючи «яблуко» він як-би намагається завантажити всі системні файли, але кожен раз натикається на яких бракує і так пробує знову і знову.

Падіння / удар. Тут проблема складніше, тому що цілком можливо внутрішнє пошкодження компонентів iPhone. Внаслідок удару могла постраждати як материнська плата, так і дисплей, шлейфи, контролер харчування і навіть акумулятор. Після падіння складно сказати, чому саме ваш iPhone не включається і що в ньому не так. Тут допоможе тільки повна діагностика в сервісному центрі. Джейлбрейк. Установка джейлбрейка «ламає» системні файли. Якщо ви встановили неякісний файл джейлбрейка з сумнівних джерел. чи не дивно, якщо ваш iPhone відключився і не бажає включатися.

Іноді користувачі iPhone зіштовхуються з проблемою, коли їх пристрій відключається і зависає на логотипі ( «яблуці»). У таких випадках не варто панікувати, а знати як діяти і коли варто звертатися в сервісний центр.

Що робити якщо iPhone завис на «яблуці»

Перш за все. потрібна жорстка перезавантаження системи. У більшості випадків саме вона рятує iPhone від «смерті» у вигляді постійно миготливого яблука. Проводиться «жорстка» перезавантаження на різних моделях по-різному:

 • iPhone 6S Plus і раніше: потрібно затиснути кнопку блокування і Home
 • iPhone 7/7 Plus: затискаємо на кілька секунд кнопку блокування і зниження гучності
 • iPhone 8/8 Plus і старше: спочатку потрібно натиснути кнопку підвищення гучності, після зниження і кнопку блокування

Увага! Якщо ви не впевнені в тому, падав чи ваш iPhone або вперше стикається з проблемою появи «постійного яблука» при включенні. зверніться в сервісний центр iLounge Lab. У нас ваш iPhone зможе пройти якісну безкоштовну діагностику, а майстер зможе допомогти якісно перепрошити пристрій в разі потреби.

Якщо ви точно знаєте, що смартфон був пошкоджений при падінні, на ньому є явні тріщини, відколи й подряпини, а при включенні горить фірмове яблуко. не відкладайте візит до майстра. Ми просимо вас поставитися до цієї проблеми дуже серйозно, тому що внаслідок неправильних і некваліфікованих дій ви піддаєте небезпеці не тільки iРhone, але і свою безпеку.

Довірте ремонт свого пристрою професіоналам зі стажем в даній області. Наш сервісний сервіс iLounge Lab готовий надати вам професійне обслуговування, швидку діагностику, якісний ремонт iPhone, а також заміну пошкоджених деталей на 100% оригінальні деталі.

READ  Як скинути пароль на телефоні якщо забув

жорстка перезавантаження

Якщо iPhone “висить на яблуці“, а не перезавантажується, перше, потрібно почати з жорсткого перезавантаження. На смартфонах iPhone 8, 8 Plus і всіх новіших моделях для жорсткого перезавантаження необхідно виконати дії в такій послідовності:

 • Натисніть і відпустіть клавішу гучності.
 • Потім також натисніть короткочасно клавішу зменшення гучності.
 • Натисніть кнопку включення і утримувати її до тих пір, поки не смартфон не почне перезавантажуватися.

На iPhone 7 жорстка для жорсткого перезавантаження потрібно одночасно затиснути і утримувати кнопку живлення і зменшення гучності. На більш ранніх моделях треба затиснути кнопку живлення і кнопку “Додому”. Через 10 секунд почнеться перезавантаження, після чого можна відпускати клавіші.

Відновлення за допомогою спеціального ПО

Якщо після перезавантаження iPhone все одно завис при включенні спробуйте відновити його за допомогою спеціального ПО, наприклад, dr.fone. Утиліта в більшості випадків дозволяє вирішити проблеми зі смартфоном за все в кілька кліків. А головне, можна не турбуватися про збереження інформації, так як вона створить резервну копію.

Щоб виправити системні помилки за допомогою dr.fone, виконайте кілька кроків в такій послідовності:

 • Завантажте програму dr.fone з офіційного сайту і встановіть на PC.
 • Запустіть утиліту і клацніть по значку «Repair» на головному екрані.
 • Клацніть по кнопці “Standard Mode”.
 • Підключіть iPhone до комп’ютера.
 • Зачекайте, поки додаток визначить модель вашого смартфона і знайде останню версію прошивки.
 • Клацніть по «Start» і почекайте, поки встановиться прошивка.

Чому iPhone висить на “яблуці

Причин, в результаті яких iPhone перезавантажується на “яблуці” або зависає, існує багато чого. Найчастіше це відбувається при невдалому виконанні наступних операцій:

 • Оновлення iOS або відкат до старої версії.
 • Відновлення інформації з резервної копії.
 • виконання джейлбрейка.

Крім того, причини можуть бути пов’язані з апаратними проблемами:

 • перегрів;
 • Вихід з ладу акумулятора.

Якщо смартфон падав або на нього потрапляла вода, причини можуть бути пов’язані з виходом з ладу елементів смартфона. флеш-пам’яті, процесора і ін.

iPhone завис на яблуці. Що робити?

iPhone завис на «яблуці». причини і способи самостійного вирішення проблеми

Ситуація, коли iPhone зависає на “яблуці“, тобто при включенні завантаження зупиняється на білому або чорному екрані з логотипом і далі не йде, не є рідкістю. Іноді завантаження не зависає, а тільки доходить до логотипу, після чого смартфон перезавантажується. Якщо ваш телефон перед цим не падав і не потрапляв в воду, не варто панікувати. У більшості випадків вирішити проблему можна самостоятельною

Усунення несправності в режимі DFU

Якщо iPhone завис на “яблуці”. і жоден з вищеописаних способів не допоміг вирішити проблему, спробувати відновити його через DFU (Device Firmware Update). В цьому режимі система відкочується і відбувається аварійне оновлення смартфоні. Майте на увазі, що в цьому випадку буде видалена вся інформація користувача.

Відновлення здійснюється в кілька етапів:

 • Підключіть телефон до комп’ютера.
 • Відкрийте iTunes на ОС Windows або Finder на macOS.
 • Натисніть ті ж поєднання клавіш, які використовуються для жорсткого перезавантаження, після чого він перейде в DFU режим.
 • Після виконання цих дій додаток запропонує відновити або оновити. Клацніть по кнопці “Відновити”.
 • Дотримуйтеся підказок на смартфоні.

Якщо при спробі відновити або оновити смартфон виявилася невдалою, то швидше за все проблема пов’язана з апаратної поломкою. В такому випадку усунути її самостійно не вийде. Звертайтеся в наш сервісний центр, де досвідчені інженери швидко встановлять причину поломки і усунуть її. Залишити заявку можна прямо зараз, скориставшись формою на сайті.

Поновлення за рішенням програму

Якщо “iPhone” завис на яблуці, що робити, якщо нічого не допомагає і прилад не вмикається. В цьому випадку можна виконати переклад смартфона в режим DFU за допомогою програми iTunes. Мобільний пристрій слід підключити до комп’ютера і одночасно натиснути кнопки Power і Home. Користувач побачить, як екран телефону згасне. Так, апарат буде відображатися в програмі. Далі потрібно натиснути клавішу Shift і кнопку “Відновлення” в iTunes.

Якщо “iPhone 4” завис на яблуці, що робити власнику пристрою? У більшості випадків самостійно усунути такі несправності досить складно. Фахівці рекомендують звернутися в сервіс-центр або приватну майстерню, оскільки до будь-якій техніці необхідний професійний підхід.

додатковий спосіб

Якщо “iPhone” завис на яблуці, що робити, якщо перераховані вище способи не показали позитивного результату? Користувач може виконати перевірку встановлених твиков на сумісність з мобільним пристроєм. Йому буде потрібно перевести апарат в безпечний режим. Для цього необхідно вимкнути гаджет і почекати кілька секунд. Потім слід натиснути на кнопку включення і зайти в додаток Cydia, де стоїть видалити несумісний Твік.

Якщо користувач не хоче витрачати особистий час на відновлення роботи мобільного пристрою, можна скористатися кваліфікованою допомогою майстрів. Фахівці професійно підійдуть до питання про те, що робити. “IPhone” завис на яблуці. таку проблему вони вирішували багато разів.

Основні причини

“IPhone” завис на яблуці: що робити? Це питання хвилює багатьох власників мобільних апаратів компанії Apple. Причинами явища можуть служити системні збої або програмні помилки. Також можлива апаратна несправність смартфона. Далі розглянемо алгоритм дій в кожному з перерахованих випадків.

Якщо власник гаджета намагався встановити оновлення, а мобільний пристрій зависло, можна зробити висновок про наявність системної помилки. Операційна система не може здійснити перезавантаження, тому смартфон циклічним чином перезавантажується і показує Apple logo. Іноді подібна помилка виникає в результаті того, що на телефоні недостатньо вільного місця або не вистачило харчування акумулятора при установці оновлень iOS.

Як визначити апаратний збої?

У процесі оновлення операційної системи відбувається перевірка всіх компонентів мобільного пристрою. Якщо деякі програми працюють некоректно, після проведення даної процедури телефон може взагалі не включатися.

Завис IPHONE 7 как перезагрузить

“IPhone” завис на яблуці: що робити? Перед тим як визначитися з алгоритмом дій, необхідно зрозуміти причину проблеми. До апаратних неполадок можна віднести:

  несправний контролер зарядки (часто з’являється при падінні мобільного пристрою); поломку кнопки Power; неполадки при харчуванні апарату (при скачках в мережі); некоректну роботу акумулятора; помилку в програмному забезпеченні; проблеми з материнською платою; збій в пам’яті телефону; вихід з ладу мікросхем зберігання даних.

З найбільш складних випадків можна виділити проблеми з харчуванням і несправність центрального процесора пристрою. У представлених ситуаціях відсоток успішного ремонту і стабільної роботи смартфона невеликий.

перезавантаження пристрою

В першу чергу необхідно визначити причину зависання пристрою. Часто з цією проблемою стикаються користувачі, які застосовують систему джейлбрейк. Помилка може виникнути при системному збої апарату або перезавантаження. Якщо “iPhone 5” завис на яблуці, що робити і як повернути йому робочий стан? Незалежно від моделі мобільного апарату, відновити функціонування можна перезавантаженням. Для цього досить одночасно натиснути і утримувати кнопки регулятора гучності і харчування протягом 10 секунд. Найчастіше після скоєння цієї маніпуляції апарат добре працює і завантажується.

Смартфоны Apple умирают при нехватке памяти?! Глюк у Iphone! Завис айфон при выключении!

iPhone завис на яблуці: що робити? Причини зависання і методи їх усунення

Іноді користувачі iPhone стикаються з різними проблемами, пов’язаними з функціонуванням пристроїв. Після аварійного завершення роботи або установки оновлень пристрою можуть перестати подавати ознаки життя. “IPhone” завис на яблуці: що робити, якщо неможливо його подальше використання? У статті докладно розглянемо причини цього явища і можливі способи усунення проблеми.

оновлення iPhone

Якщо процедура перезавантаження не допомогла, слід оновити операційну систему в режимі Recovery Mode. Метод дозволяє перевстановити iOS без будь-яких змін даних, які зберігаються на пристрої. Однак даний спосіб ефективний тільки в тому випадку, якщо пристрій зависло в результаті оновлення системи. Якщо неполадки пов’язані з джейлбрейком або “начинкою” гаджета, то даний метод не допоможе. Для проведення процедури оновлення користувачеві знадобиться PC з останньою версією iTunes і кабель-USB. Потім потрібно відкрити програму на комп’ютері і активувати режим відновлення.

Якщо “iPhone 6” завис на яблуці, що робити і як зробити перезавантаження на пристрої? Користувачеві потрібно одночасно натиснути кнопку живлення і регулятор гучності. Приблизно через 10 секунд на екрані мобільного пристрою з’явиться логотип. Програма iTunes на PC відобразить повідомлення про виявлення гаджета в режимі відновлення.

Якщо “iPhone 7″ завис на яблуці, що робити власникам пристрою і як повернути робочий стан? На всіх ранніх моделях iPhone можна натиснути і утримувати кнопку “Додому” і клавішу “Харчування”. Після того як смартфон вимкнеться, потрібно утримувати “Home” і одночасно підключати мобільний апарат за допомогою USB-кабелю до PC. Через кілька секунд на екрані смартфона з’явиться логотип iTunes. Даний спосіб допоможе користувачам, які шукають відповідь на питання про те, що робити. “IPhone” завис на яблуці. рішення даної проблеми за допомогою застосування зазначеного методу призведе до скидання налаштувань до заводських. Попередньо варто створити резервні копії необхідних даних.

короткий висновок

Самостійне виправлення неполадок і апаратних збоїв в мобільному пристрої є не дуже хорошою ідеєю. Якщо “iPhone” завис на яблуці, що робити і чи можна відновити гаджет? Тут рекомендується звернутися в спеціалізований сервіс-центр, в якому професіонали зроблять по гарантії якісний ремонт смартфона. В іншому випадку наслідки можуть бути незворотними.

iPhone завис: причини і їх рішення

iPhone завис і екран не реагує ні на які натискання. Така ситуація може виникнути через глюка системи або після механічного пошкодження пристрою.

Проблему в більшості випадків можна спробувати вирішити самому за допомогою перезавантаження девайса. Розберемося, як це зробити правильно.

У минулому матеріалі ми розглянули можливі причини, чому iPhone не включається і їх рішення. Зараз ми розглянемо причини і варіанти вирішення зависань iPhone.

iPhone завис на яблуці і не включається. що робити

В цьому випадку зробити перезавантаження iPhone. Після неї система буде скинута до заводських налаштувань, але включити смартфон при цьому повинно вийти.

Щоб зробити її, коли телефон вимкнений потрібно натиснути клавіші на корпусі пристрою:

 • Натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності
 • Натисніть і відпустіть кнопку зменшення гучності
 • Затисніть кнопку харчування до тих пір, поки не з’явиться яблуко

iPhone 7. затисніть кнопки зменшення гучності та харчування

iPhone 6s і більш ранні. затисніть кнопки харчування і додому

Якщо все ще нічого не допомагає, то знадобиться комп’ютер з встановленою програмою iTunes. Перед цим зарядите телефон.

Підключіть смартфон до комп’ютера і запустіть програму iTunes.

Увімкніть смартфон способом, який вказаний вище, залежить від його моделі. В iTunes з’явиться повідомлення про те, що пристрій потрібно відновити. Клацніть по відповідній кнопці і дочекайтеся закінчення процесу. Зазвичай він займає близько 20 хвилин.

Після цього, з імовірністю в 99%, iPhone більше не буде зависати при появі яблука. Якщо ж це триває, то найкраще звернутися в сервісний центр.

iPhone завис. що робити

При простому зависанні смартфона під час роботи, наприклад, коли просто ходили по сторінках в інтернеті, натисніть на клавішу виключення смартфона, щоб екран погас. Зачекайте півхвилини, щоб розблокувати телефон.

Якщо в цьому випадку смартфон развіс. Затисніть клавішу виключення, вимкніть девайс і оберіть нову. Більше така проблема найближчим часом не з’явиться. Такі зависання часто зустрічаються на iPhone 7, 8 і 6.

Якщо смартфон вимкнувся, на екрані показується інформація про те, що зарядка села повністю, при цьому включити iPhone ніяк не виходить. Підключіть його до зарядного пристрою, як мінімум на пів години. Вже потім включайте. При повній розрядці, телефон іноді неможливо включити поки він не буде заряджений хоча б протягом 15 хвилин і більше.

Саме ці прості способи часто допомагають вирішити проблему максимально швидко і просто для користувача. Все робиться досить просто, гарного вам дня.

Яндекс.Толока. заробіток в інтернеті без вкладень

Прийнятої за крихітного динозавра ящірці з бірманського бурштину знайшли близького родича

Основні причини

«IPhone» завис на яблуці: що робити? Це питання хвилює багатьох власників мобільних апаратів компанії Apple. Причинами явища можуть служити системні збої або програмні помилки. Також можлива апаратна несправність смартфона. Далі розглянемо алгоритм дій в кожному з перерахованих випадків.

Якщо власник гаджета намагався встановити оновлення, а мобільний пристрій зависло, можна зробити висновок про наявність системної помилки. Операційна система не може здійснити перезавантаження, тому смартфон циклічним чином перезавантажується і показує Apple logo. Іноді подібна помилка виникає в результаті того, що на телефоні недостатньо вільного місця або не вистачило харчування акумулятора при установці оновлень iOS.

READ  Як розблокувати iPhone без відбитка пальця

оновлення iPhone

Якщо процедура перезавантаження не допомогла, слід оновити операційну систему в режимі Recovery Mode. Метод дозволяє перевстановити iOS без будь-яких змін даних, які зберігаються на пристрої. Однак даний спосіб ефективний тільки в тому випадку, якщо пристрій зависло в результаті оновлення системи. Якщо неполадки пов’язані з джейлбрейком або «начинкою» гаджета, то даний метод не допоможе. Для проведення процедури оновлення користувачеві знадобиться PC з останньою версією iTunes і кабель-USB. Потім потрібно відкрити програму на комп’ютері і активувати режим відновлення.

Якщо «iPhone 6» завис на яблуці, що робити і як зробити перезавантаження на пристрої? Користувачеві потрібно одночасно натиснути кнопку живлення і регулятор гучності. Приблизно через 10 секунд на екрані мобільного пристрою з’явиться логотип. Програма iTunes на PC відобразить повідомлення про виявлення гаджета в режимі відновлення.

Якщо «iPhone 7» завис на яблуці, що робити власникам пристрою і як повернути робочий стан? На всіх ранніх моделях iPhone можна натиснути і утримувати кнопку «Додому» і клавішу «Харчування». Після того як смартфон вимкнеться, потрібно утримувати «Home» і одночасно підключати мобільний апарат за допомогою USB-кабелю до PC. Через кілька секунд на екрані смартфона з’явиться логотип iTunes. Даний спосіб допоможе користувачам, які шукають відповідь на питання про те, що робити. «IPhone» завис на яблуці. рішення даної проблеми за допомогою застосування зазначеного методу призведе до скидання налаштувань до заводських. Попередньо варто створити резервні копії необхідних даних.

Поновлення за рішенням програму

Якщо «iPhone» завис на яблуці, що робити, якщо нічого не допомагає і прилад не вмикається. В цьому випадку можна виконати переклад смартфона в режим DFU за допомогою програми iTunes. Мобільний пристрій слід підключити до комп’ютера і одночасно натиснути кнопки Power і Home. Користувач побачить, як екран телефону згасне. Так, апарат буде відображатися в програмі. Далі потрібно натиснути клавішу Shift і кнопку «Відновлення» в iTunes.

Якщо «iPhone 4» завис на яблуці, що робити власнику пристрою? У більшості випадків самостійно усунути такі несправності досить складно. Фахівці рекомендують звернутися в сервіс-центр або приватну майстерню, оскільки до будь-якій техніці необхідний професійний підхід.

перезавантаження пристрою

В першу чергу необхідно визначити причину зависання пристрою. Часто з цією проблемою стикаються користувачі, які застосовують систему джейлбрейк. Помилка може виникнути при системному збої апарату або перезавантаження. Якщо «iPhone 5» завис на яблуці, що робити і як повернути йому робочий стан? Незалежно від моделі мобільного апарату, відновити функціонування можна перезавантаженням. Для цього досить одночасно натиснути і утримувати кнопки регулятора гучності і харчування протягом 10 секунд. Найчастіше після скоєння цієї маніпуляції апарат добре працює і завантажується.

Перевірте, чи є на екрані індикатор прогресу

Якщо під яблуком є ​​індикатор прогресу, ваш пристрій або встановлює оновлення системи, або відновлюється. В такому випадку нічого не робіть і почекайте, поки процес завершиться.

Підключіть планшет до джерела живлення і не чіпайте його до завершення процесу.

Якщо це оновлення ПЗ, то після установки ваш iPad автоматично перезавантажиться. Можливо, у вас включено автообновление iOS, і планшет вирішив завантажити оновлення зараз. Не завершуйте його завантаження.

Якщо ж індикатора прогресу немає, то планшет дійсно завис. Дотримуйтесь кроків нижче, щоб це виправити.

Оновлення iPad через режим відновлення

Наступний спосіб вирішити проблему. за допомогою поновлення через режим відновлення. Для цього вам знадобиться Mac або PC з Windows з сучасною версією iTunes, а також USB-кабель. Спосіб теж залежить від моделі.

 • Режим відновлення наiPadProсFaceID
 • Відкрийте програму iTunes на комп’ютері.
 • На планшеті затисніть кнопку включення і кнопку Збільшення гучності, поки не з’явиться екран відключення. За допомогою слайдера відключіть iPad Pro.
 • Тепер затисніть кнопку включення на iPad Pro і підключіть його до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Продовжуйте тримати кнопку, поки не активується режим відновлення.
 • Виберіть «Оновити» на екрані комп’ютера, коли з’явиться повідомлення про режим відновлення.

Процес оновлення може тривати 20 хвилин або трохи більше. Якщо все вийде, то iPad Pro оновить систему і перезавантажиться.

Також можна спробувати зробити скидання планшета, а потім відновити свої дані з резервної копії.

 • Режим відновлення на любомiPadс кнопкойHome
 • Відкрийте програму iTunes на комп’ютері.
 • Затисніть кнопку включення, а потім відключіть планшет.
 • Затисніть кнопку Home і підключіть iPad до комп’ютера.
 • Продовжуйте тримати кнопку, поки не активується режим відновлення.
 • Виберіть «Оновити» на повідомленні на комп’ютері.

Знову ж можна спробувати зробити скидання планшета, а потім відновити свої дані з резервної копії, якщо оновлення не допоможе.

Що робити, якщо iPad завис на яблуці (логотипі Apple) і не включається?

Іноді планшети iPad зависають на логотипі Apple при запуску або перезавантаження. Найчастіше це відбувається через невдалий оновлення ПЗ, але іноді на це можуть бути й інші причини.

Ми розповімо, що робити, якщо ваш iPad, iPad Pro, iPad Air або iPad mini завис на яблуці. Як перезавантажити iPad, якщо він завис і інші способи.

Примусово перезавантажити iPad

Іноді може допомогти примусове перезавантаження iPad. Спосіб залежить від моделі iPad і його року випуску. Нижче ми розповімо про всі варіанти.

 • Примусова перезагрузкаiPadPro11 “іiPadPro9” (2018 і новіше)

Натисніть і відпустіть кнопку Збільшення гучності, потім кнопку Зменшення гучності, а потім затисніть кнопку включення, поки iPad Pro НЕ перезавантажиться.

 • Примусова перезагрузкаiPad, iPadAir, iPadminiі більш старихiPadPro

Одночасно затисніть кнопку Home і кнопку включення, поки екран не вимкнеться, а потім на ньому з’явиться логотип Apple.

У деяких випадках примусове перезавантаження вирішує проблему, і ви отримаєте планшет в звичайному стані. Якщо немає, переходьте до наступного кроку.

Скиньте і відновите iPad через режим DFU

Якщо спосіб вище вам не допоміг, можна використовувати режим DFU для відновлення. Це зітре всі ваші дані з планшета, але після ви зможете відновити їх з копії.

 • ВосстановленіеiPad, iPad Air, iPad miniістарихiPad Pro
 • Підключіть iPad до комп’ютера і запустіть iTunes.
 • Одночасно затисніть кнопку включення і кнопку Home і тримайте їх приблизно 10 секунд.
 • Після 10 секунд відпустіть кнопку включення, але продовжуйте тримати кнопку Home ще 5 секунд.
 • На екрані комп’ютера виберіть Відновлення iPad.
 • ВосстановленіеiPadPro (2018 і новіше)
 • Підключіть iPad Pro до комп’ютера і запустіть iTunes.
 • Натисніть і відпустіть кнопку Збільшення гучності, потім кнопку Зменшення гучності, а потім затисніть кнопку включення на 10 секунд.
 • Продовжуючи тримати кнопку включення, затисніть ще й кнопку Зменшення гучності на ще 5 секунд.
 • Відпустіть кнопку включення, але продовжуйте тримати кнопку Зменшення гучності ще 10 секунд.
 • Виберіть Відновлення на екрані комп’ютера.

Коли планшет буде відновлений, ви можете налаштувати його як новий або ж відновити з резервної копії.

На щастя, проблема із зависанням на яблуці виникає не дуже часто, але тепер ви знаєте, як її можна вирішити. Найчастіше котрійсь із способів вище вирішує проблему.

iPhone завис на яблуці після поновлення iOS 11: причини

Що може стати причиною того, що ваш iPhone 6/7 завис на логотипі яблука після поновлення iOS 11. При цьому телефон не вимикається і не включається, його не виходить перезавантажити, і взагалі він відмовляється реагувати на будь-яке ваше дію. Найчастіша причина цієї помилки. невдала спроба оновлення. Можливо, що в ході установки нової платформи iOS 11 через iTunes або по повітрю щось пішло не так, і ваш iPhone висить на яблуці і перезавантажується.

До речі, точно така ж помилка, коли iPhone завис на логотипі яблука, може трапитися і під час джейлбрейка, в процесі відновлення даних з файлу резервної копії через iTunes, при порушенні окремих елементів материнської плати (наприклад, якщо iPhone впав або в телефон потрапила вода). Також це може бути простий системний збій, якась апаратна помилка.

Що робити, якщо iPhone 6/7/8 / X завис на логотипі яблука після поновлення iOS 11

Що робити, якщо iPhone не включається і горить яблуко на екрані після поновлення iOS 11 або при оновленні iOS 11, навіть при відкат з iOS 11 на iOS 10.3? Подібна помилка може статися з кожним з нас, незважаючи на те, що iOS-платформа вважається однією з найбільш стабільних і надійних мобільних систем. У багатьох користувачів така поведінка смартфона може викликати переляк, припускаючи, що iPhone зламався. Насправді в ваших силах виправити даний баг, але не без допомоги додаткового програмного забезпечення. Всі за кілька кліків програма Tenorshare ReiBoot зможе відновити коректну роботу вашого девайса і прибрати логотип Apple з екрану.

Що робити, якщо iPhone не включається і горить яблуко?

Ми пропонуємо вам використовувати найпростіший, але при цьому дуже ефективний спосіб виправлення помилки. програма Tenorshare ReiBoot. Цей інструмент вирішує велику частину iOS-проблем за допомогою входу / виходу з режиму відновлення. Якщо після установки оновлення iOS 11 iPhone завис на яблуці виконайте наступні дії.

Скачайте і встановіть на ваш комп’ютер попередньо програму Tenorshare ReiBoot з офіційного сайту. Підключіть ваш iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB.

Виконайте запуск програми Tenorshare ReiBoot. Утиліта розпізнає ваш пристрій і запропонує вам увійти в режим відновлення.

Натисніть на кнопку «Увійти в режим відновлення». Почекайте деякий час.

Як тільки кнопка «Вийти з режиму відновлення» стане активною, натисніть на неї. Буде потрібно якийсь час, щоб пристрій був перезавантажений. Коли iPhone перезавантажиться, він буде готовий до роботи в звичайному режимі.

Зверніть увагу, що дані на вашому пристрої залишаться цілими. нічого не буде видалено. Tenorshare ReiBoot можна використовувати і на Mac, і на Windows. Завантажити програму можна абсолютно безкоштовно. Програма Tenorshare ReiBoot може виправляти і інші iOS-помилки на iPhone / iPad: наприклад, якщо iPhone завис в режимі відновлення, або iPhone завис після поновлення iOS 11.

Як увійти в режим відновлення iPhone

Режим відновлення iPhone передбачає відновлення прошивки пристрою. Всі процедури робляться за допомогою iTunes.

Ось як використовувати режим відновлення:

 • Для початку вам буде потрібно PC зі встановленим iTunes і кабель USB-A to Lightning або USB-C to Lightning.
 • Підключаєте свій iPhone до PC, відкриваєте на PC iTunes.
 • Одночасно натисніть і утримуйте кнопку Додому і Power.
 • Продовжуйте утримувати кнопки навіть після того, як з’явиться меню відновлення.
 • Відпустіть кнопки, підключіть iPhone до iTunes / Finder.
 • Затисніть кнопку включення і зменшення гучності.
 • Тримайте натиснутими, поки не з’явиться екран відновлення.
 • Підключіть до iTunes / Finder для відновлення.

Для iPhone 8 і пізніших моделей:

 • На кілька секунд натисніть клавішу Volume Up, потім Volume Down.
 • Після затисніть і тримайте Power, відпустіть, коли ваш iPhone підключиться до iTunes.
 • Ви повинні побачити наступне повідомлення: «В iPhone виникла проблема, яка потребує оновлення або відновлення».
 • Після цього натисніть «Відновити» і дочекайтеся завантаження.

Переохолодження чи перегрівання

При переохолодженні або перегріванні iPhone іноді, але все ж трапляються випадки, що пристрій зависає на яблуці і відмовляється завантажуватися.

В такому випадку вам потрібно дати iPhone час «прийти в себе». Головне для пристрою. забезпечити йому місце кімнатної температури, подалі від відкритого сонячного світла або мінусових температур.

Але не радимо намагатися зігріти або остудити iPhone за допомогою допоміжних засобів.

Як увійти в режим DFU

При використанні цього методу є видалена вся інформація з iPhone. Якщо ви вже створювали резервні копії, пізніше зможете їх завантажити з iCloud.

DFU або оновлення прошивки пристрою дозволяє підключитися до iTunes і обійти автоматичне оновлення. Це дозволяє вам змінити прошивку iPhone на будь-яку версію.

Про це способі для iPhone X / XS / 11 ми писали раніше. За допомогою даного режиму ви зможете відновити прошивку пристрою.

Як увійти в режим DFU на iPhone з TouchID (фізична кнопка):

 • Підключіть свій iPhone до PC з iTunes.
 • Одночасно натисніть і утримуйте кнопку Додому і Power. Утримувати потрібно протягом десяти секунд.
 • Після перестаньте утримувати Power, кнопку Home притримайте ще 10 секунд.
 • Якщо ваш екран погас, ваш iPhone знаходиться в режимі DFU.
 • Тепер, коли ви запускаєте iTunes, повинні отримати наступне повідомлення: «iPhone виявив iPhone в режимі відновлення. Ви повинні відновити цей iPhone, перш ніж його можна буде використовувати з iTunes ».
 • Ви можете відновити заводські настройки телефону або завантажити резервну копію.

Для виходу з такого стану: потрібно затиснути Home і кнопку живлення.

Як увійти в режим DFU на iPhone з TouchID (сенсорна кнопка. Від iPhone 7/7 Plus):

 • Підключіть свій iPhone до PC з iTunes.
 • Одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і Power. Утримувати потрібно протягом десяти секунд.
 • Після перестаньте утримувати Power.
 • Кнопку Volume Down притримайте ще 10 секунд.
 • Якщо ваш екран повністю згас, ваш iPhone знаходиться в режимі DFU.
READ  Як відновити вилучені замітки на iPhone

Для виходу з такого стану: потрібно затиснути Power і Volume Down.

 • Підключіть свій iPhone до PC з iTunes.
 • На кілька секунд зажмаем кнопку Volume UP. відпускаємо.
 • Потім натискаємо кнопку зменшення гучності. відпускаємо.
 • Після тиснемо на Power, поки екран не згасне.
 • Коли екран повністю згасне, натискаємо знову кнопку зменшення гучності.
 • Тримаємо, поки екран повністю згасне і це буде означати, що ваш телефон знаходиться в режимі DFU.

Логотип Apple в режимі DFU бути не винен! Якщо він з’явився, значить ви зробили щось неправильно. Повторіть свої дії ще раз.

Вийти з цього стану можна, якщо: натиснути Volume Down і Power.

примусове перезавантаження

 • Затисніть кнопку Home і включення на 10 секунд
 • Знову натисніть Power, поки не загориться лого Apple.

Для iPhone з TouchID (від iPhone 7 до iPhone 8)

 • Натисніть на Power і кнопку гучності.
 • Все гасне, знову з’являється лого Apple.

Для iPhone з FaceID (і iPhone SE (2020)):

iPhone 7 завис на яблоке

 • Натисніть на кнопку Volume up і зниження гучності.
 • Після цього затисніть Power на 10 секунд.

Що робити, якщо iPhone завис на яблуці

Якщо ваш iPhone завис на яблуці, вам потрібно примусово перезавантажити його натиснувши кнопку вимикання і зниження гучності (Home в iPhone з Face ID) або увійти в режим відновлення, щоб скинути налаштування iPhone.

Чому iPhone зависає на яблуці

Далі ми детальніше розберемо головні причини, які можуть привести до того, що ваш iPhone постійно перезавантажується і як вирішити цю проблему без шкоди для вашого iPhone!

Апаратні проблеми iPhone

Почнемо з неприємного. Якщо ваш iPhone був схильний до падінь, ударів, контакту з водою або неякісного ремонту, після якого, власне, і з’явилася проблема у вигляді постійного яблука на екрані. вам потрібно звернутися в сервісний центр.

Причина поломки може бути в несправному / відходить шлейфі, пошкодженнях процесора iPhone або інших його компонентів. Подібні проблеми допоможе виправити майстер сервісного центру Apple iLab.

Що робити, якщо iPhone завис на яблуці і не включається

Ваш iPhone завис на яблуці і ви не знаєте що робити? Ми підготували інструкцію, яка допоможе вам вийти з цієї неприємної ситуації.

Білий / чорний екран і яблуко з постійною перезавантаженням. це, напевно, одна з найбільш страшних картин для володаря iPhone. Хоча, якщо розібратися і знати як діяти в цій ситуації, то ви зрозумієте, що все не так погано як здається.

Дотримуйтесь нашої інструкції і ви безсумнівно зможете виправити проблему із завислим яблуком на екрані вашого девайса.

Що робити, якщо iPhone завис на яблуці і не включається

З кожною новою версією програмного забезпечення для iPhone збільшується і безпеку операційної системи, і стабільність її роботи. Процес оновлення операційної системи iPhone нескладний. встановити свіжу версію можна безпосередньо на самому телефоні через вбудовану систему оновлення по Wi-Fi. Незважаючи на це, багато власників смартфонів Apple стикаються з проблемою, коли після поновлення iOS пристрій не завантажується (iPhone завис на яблуці). Чому так відбувається, як можна вирішити проблему і як її уникнути. в цій статті ми детально розберемося в цьому питанні.

iPhone не включається через програмного збою

Якщо Ви намагалися оновити свій iPhone, а він завис на яблуці і не включається, швидше за все, це наслідок системної помилки. В такому випадку iOS не може завантажитися, а iPhone циклічно перезавантажується на Apple logo. Найчастіше це відбувається через некоректне завершення установки оновлення. Якщо на телефоні було мало вільного місця, або не вистачило харчування акумулятора при установці оновлення, ймовірність такого результату буде набагато вище.

iPhone не включається через апаратної несправності

За симптомами і зовнішнього прояву буває складно відрізнити збій в роботі iPhone, викликаний програмними помилками при оновленні iOS, від наслідків апаратних проблем з телефоном. Справа в тому, що в процесі оновлення перевіряються практично всі ключові компоненти iPhone. Якщо щось працює не так, то при оновленні прошивки телефон може або не включитися взагалі, або зависнути на вічній перезавантаження.

Якщо iPhone завис на яблуці і включається тільки при підключенні до зарядки і відразу ж відключається після відключення, причиною цього найчастіше є несправність акумулятора. Також не рідко в таких випадках мають місце проблеми з роботою ланцюга харчування: пошкодження роз’єму акумулятора на платі, некоректна робота мікросхеми заряду або обриви по харчуванню компонентів плати.

З більш складних випадків можна виділити проблеми з харчуванням або загальної працездатністю мікросхеми пам’яті NAND, через що iPhone не може завантажитися і циклічно перезавантажується. Ну і, напевно, найсерйозніше, що може бути. “Відвал” центрального процесора пристрою. Відсоток успішного ремонту з гарантією стабільної роботи в таких випадках, на жаль, украй невеликий.

iPhone завис на яблуці. Чому так відбувається?

Якщо Ваш iPhone завис на яблуці і не включається після поновлення iOS, причинами цього може бути як програмна помилка або системний збій, так і апаратна несправність телефону. Для того, щоб говорити про можливі варіанти дії в тому чи іншому випадку, розглянемо їх докладніше.

iPhone завис на яблуці. Що робити?

Найбільш правильним рішенням, якщо Ваш iPhone завис на яблуці і не включається, буде своєчасне звернення до сервісного центру. Особливо це може бути актуально і критично в тих випадках, коли вкрай важлива інформація в пам’яті пристрою. Якщо проблема носить програмний характер, фахівці нашого сервісного центру зможуть розв’язати цю проблему оперативно і якісно. Якщо ж все-таки проблема серйозніша, після проведення технічної діагностики ми зможемо точно визначити її причини та запропонувати рішення.

Ви зіткнулися з проблемою і Ваш iPhone завис на яблуці? Є питання? Ласкаво просимо в коментарі нижче. Розкажіть (бажано. Максимально детально) нам про несправності Вашого телефону, вкажіть точну модель і версію прошивки пристрою і отримаєте попередню консультацію від співробітників сервісного центру абсолютно безкоштовно!

Що робити, iPhone завис на яблуці після поновлення iOS 12/11/10

Незважаючи на всю позірну безглючная iPhone, iPad і iPod touch, навіть мобільні пристрої Apple можуть зависнути після оновлення. iPhone завис на яблуці і не включається, ця проблема є одними з найпоширеніших і дратівливих проблем, які зустрічаються в «яблучних» айфонах. При цьому часто iPhone зависає після завантаження або оновлення, в результаті чого пристрій не відповідає на запити, а на його екрані відображається логотип Apple. У цій статті ми пропонуємо вам 4 способи, щоб вирішити цю проблему безкоштовно, якщо iPhone завис після поновлення iOS 12/11 // 10.

Перекласти iPhone в режим відновлення з Tenoshare Tenorshare ReiBoot

З Tenorshare ReiBoot, легко і безкоштовно вирішити цю пробдему за 3 кроки.

Перший скачайте і влаштуєте Tenorshare ReiBoot на вашому комп’ютері або Mac. Підключіть iPhone / iPad / iPod touch до комп’ютера за допомогою USB-кабелі. Потім натисніть кнопку «Увійти в Режим Васстановленія».

Якщо пристрій увійшло в режим відновлення, то з’явилася кнопка «Вийти з Режиму Відновлення”. Натисніть цю кнопку, щоб вийти з редіме відновлення і перезапустити пристрій.

Після виходу з режиму відновлення, ваш пристрій перезавантажується успішно.

Відновлення в iTunes (втрат даних)

 • Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю і запустіть програму iTunes, далі затисніть на пристрої кнопки Додому і Харчування і тримайте їх 12 секунд.
 • Відпустити кнопку Живлення, але тримати кнопку Додому, поки на екрані не з’явиться інформація, що пристрій визначено. Після цього натисніть “відновити”.

Примітка: Помістіть iPhone в режим DFU може втратити всі свої дані, тому вам необхідно створити резервну копію даних, перш ніж використовувати цей метод.

примусово перезавантажити

Виправити операційну систему з Tenorshare ReiBoot (без втрати даних)

Якщо вирішити проблему наведені вище способи не допомогли, це було б щось не так з апаратним, не треба турбуватися, то ви можете спробувати способи нижче, а ці остаточні рішення не тільки вирішать зависання на білому логотипі, а й вирішать проблеми з зависанням в режимі відновлення, на циклічної перезавантаження, на екрані підключення до iTunes, і інші зависання на iPhone / iPad / iPod без втрати даних.

  Натисніть кнопку «Вирішити Всі Зависання», а потім ви отримаєте на сторінку відновлення, натисніть «Виправити зараз».

Тепер ви будете «Завантажити пакет прошивки» інтерфейс, натисніть кнопку «Завантажити», щоб завантажити пакет прошивки онлайн.

Після того, як пакет прошивки успішно завантажений, натисніть кнопку «Почати відновити», щоб почати відновлення системи.

Скидання налаштувань (перепрошивка) iPhone в режимі DFU

Позбутися від екрану з логотипом можна шляхом скидання налаштувань в режимі DFU. У такому випадку всі дані на пристрої будуть втрачені, тому перш ніж приступати, переконайтеся, що у вас є всі необхідні резервні копії.

Детально про те, як ввести iPhone в режим DFU ми розповідали в цьому матеріалі.

Якщо проблема полягає в джейлбрейк, і ви не можете видалити Твік або додаток, скидання налаштувань в режимі DFU, швидше за все, стане єдиним виходом.

Що робити, якщо екран з логотипом жевріє і iPhone як і раніше не працює

Якщо перезавантаження пристрою, оновлення прошивки і навіть скидання налаштувань не допомогли, проблема може бути пов’язана з апаратним забезпеченням. У такому випадку найкраще зв’язатися з сервісом, що спеціалізуються на ремонті продуктів Apple.

Оновлення iPhone в режимі відновлення (Recovery Mode)

Якщо примусове перезавантаження не допомогла, спробуйте оновити iOS в режимі відновлення (Recovery Mode). Цей спосіб дозволити перевстановити операційну систему без змін зберігаються на пристрої даних. Однак він ефективний тільки в разі, якщо екран з логотипом з’явився в результаті збою в процесі оновлення iOS. Якщо проблема пов’язана з апаратної «начинкою» пристрою або джейлбрейком, даний спосіб не допоможе.

Для поновлення iOS в режимі відновлення знадобиться настільний комп’ютер з останньою версією iTunes і USB-кабель.

На iPhone 7 активувати режим відновлення можна, одночасно натиснувши та утримуючи кнопку живлення і регулятор зменшення гучності, до тих пір поки смартфон не вимкнеться. Потім на смартфоні затисніть кнопку зменшення гучності і продовжуючи її утримувати підключіть iPhone за допомогою USB-кабелю до комп’ютера з встановленим iTunes. Приблизно через 10 секунд на екрані iPhone з’явиться логотип iTunes з кабелем, а в iTunes на комп’ютері з’явиться повідомлення про виявлення iPhone в режимі відновлення.

На більш ранніх моделях iPhone активувати режим відновлення можна, одночасно натиснувши та утримуючи кнопку живлення і кнопку Додому, до тих пір поки смартфон не вимкнеться. Потім на смартфоні затисніть кнопку Додому і продовжуючи її утримувати підключіть iPhone за допомогою USB-кабелю до комп’ютера з встановленим iTunes. Приблизно через 10 секунд на екрані iPhone з’явиться логотип iTunes з кабелем, а в iTunes на комп’ютері з’явиться повідомлення про виявлення iPhone в режимі відновлення.

Вищеописані кроки дозволять оновити прошивку пристрою. Якщо екран з логотипом не зник, повторіть все знову, проте виберіть «Відновити». Зверніть увагу, що в цьому випадку всі налаштування iPhone будуть скинуті до заводських (всі дані будуть видалені). Відновити їх можна з резервних копій.

Яблуко на iPhone: що робити, якщо смартфон завис або перезавантажується на екрані завантаження

Іноді власники iPhone стикаються з неприємним явищем. на екрані з’являється логотип Apple і пристрій перестає подавати ознаки життя. Як правило, це відбувається після установки оновлень або аварійного завершення роботи додатків. iPhone зависає або перезавантажується «на яблуці», роблячи неможливим подальше використання. Що робити в такому випадку, ми розповімо нижче.

Примусове перезавантаження iPhone

Іноді позбутися яблука на темному екрані допомагає примусове перезавантаження пристрою. iPhone 7 і новіші моделі можна перезавантажити, одночасно натиснувши та утримуючи кнопку живлення і регулятор гучності протягом 10 секунд.

Для перезавантаження більш ранніх моделей натисніть і утримуйте кнопку живлення і Додому протягом 10 секунд.

Більш докладно про перезавантаження ми розповідали в цьому матеріалі.

Чому iPhone зависає і перезавантажується на яблуці

Якщо екран iPhone раптом гасне, на ньому з’являється логотип, а далі нічого не відбувається, значить, щось пішло не так з програмним забезпеченням. Причини появи екрана з логотипом:

BETATECH.COM.UA 2022