Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

iPhone 8 погано чутно при розмові

Table of Contents

Що можна зробити, якщо при розмові по iPhone погано чутно співрозмовника? Серйозніші проблеми, через які через iPhone погано чутно

За iPhone погано чутно буває і з інших причин.

 • Попадання вологи в телефон. Звичайна розмова по мобільному пристрою під час дощу може привести до дуже сумних наслідків. Волога призводить до корозії, яка уражує всі металеві елементи. При будь-якому проникненні рідини в корпус його потрібно обов’язково висушити й почистити, для чого необхідно звернутися до професіоналів.
 • За iPhone погано чутно після пошкодження системної плати. При ударі або сильному стисненні пошкодження можуть бути дуже серйозними, при цьому вони зазвичай зачіпають всі системи телефону. Перевірити його допоможе повна професійна діагностика, а ремонтувати системну плату повинен виключно фахівець
 • Буває, що порушення чутності пов’язані зі збоями в роботі програмного забезпечення. У цьому випадку допомагає повна перепрошивка. Такі випадки зустрічаються не дуже часто: саме механічні пошкодження, а не заводський брак і збої в роботі програмного забезпечення, є основними причинами неполадок.

поломка модему

Часто тихий звук розмови є наслідком поломки модему в новому телефоні. Ознаки несправності цієї деталі в мобільному пристрої від Apple наступні:

Визначити, що того, хто телефонував не чути по телефону через поломки модему, дуже просто. Якщо ваш смартфон не ловить мережу або не вдалося підключитися до інтернету, то, швидше за все, це викликано пошкодженням модему. Самостійно ремонтувати або замінювати цю деталь не рекомендується, оскільки неакуратні дії можуть привести до більш серйозної поломки.

Професійний ремонт смартфона

Якщо ви стали погано чути співрозмовників при розмові по iPhone, не ризикуйте і не робіть ремонт самостійно. Довірте цей складний процес досвідченим фахівцям, зареєстрованим на Юду. Професійні майстри знають, як виправити пошкодження будь-якої складності і відновити функціональність смартфона. Переваги співпраці з приватними майстрами наступні:

 • оперативне усунення неполадок на дому або в офісі
 • виїзд у зручний для вас час
 • мінімальна вартість ремонту iPhone
 • гарантія на всі виконані роботи

Досвідчений фахівець визначить, чому новий iPhone вийшов з ладу і виконає ремонт, використовуючи оригінальні запасні частини і якісні витратні матеріали. Якщо вам стало погано чути співрозмовника на iPhone, звертайтеся за допомогою до професіоналів, які зможуть виправити будь-яку проблему в короткі терміни.

Тихий звук динамика iPhone. Что делать? Решение в этом видео

Коли варто звернутися в сервісний центр

У тому випадку, якщо жодна із зазначених можливих причин не була підтверджена за фактом, жодні рекомендації не привели до належного результату, варто звернутися в сервісний центр. В такому випадку буде проведена швидка заміна динаміків, після чого оновлений гаджет незабаром повернеться в руки власника.

У статті були описані симптоми, за якими можна легко визначити, чому під час дзвінка iPhone залишають поза передачею звук від співрозмовника. Несправність може вимагати чищення або переустановлення динаміка, після чого розмова буде проводитися в належному режимі. Якщо самостійна діагностика не допомогла, допомогти зможе сервісний центр. У разі недбалості проблема не тільки не буде дозволена, а й ставатиме тільки гірше.

Додайте гучності на iPhone

Це очевидно, але, якщо звук під час дзвінків просто тихий, спробуйте збільшити гучність до максимуму.

Найкраще збільшувати гучність прямо під час дзвінка. Для цього просто натискайте кнопку збільшення гучності, поки гучність не стане максимальною.

Використовуйте гучний зв’язок

Спробуйте розмовляти на гучного зв’язку, адже найчастіше звук при цьому звучить краще.

Щоб увімкнути гучномовець, під час виклику натисніть кнопку Динамік.

Якщо якість звуку дійсно стало краще, ви можете використовувати гучний зв’язок для всіх дзвінків.

Не чути співрозмовника по телефону на iPhone що робити

Стали помічати, що при деяких викликах на вашому iPhone стає не чути співрозмовника? Дана проблема досить сильно поширена серед власників смартфонів Apple. Її причина може полягати як в помилку iOS, так і в несправності, або забрудненості приймача iPhone. Що робити в будь-якому з таких випадків розповіли в цій інструкції.

додаємо гучності

Почнемо з банального. Недосвідчені користувачі при розмові просто роблять звук динаміка тихіше, мимоволі натискаючи кнопку зменшення гучності на бічній панелі. У такому випадку навіть не потрібно відкривати настройки «iPhone 6». Щоб встановити максимальну гучність, потрібно подзвонити кому-небудь і вже під час дзвінка бічними клавішами збільшувати гучність.

Судячи з повідомлень на різних форумах, багатьом користувачам допомагає і просте дію: вставити і витягнути гарнітуру. Якщо допоможе, то це чудово, але якщо ні, тоді йдемо далі.

збій iOS.

Якщо звук пропадає не завжди, а лише періодами, можливо, це збій в операційній системі iPhone. Спробуйте оновити прошивку.

падіння iPhone.

Внаслідок падіння iPhone з висоти, виходить з ладу не тільки динамік, але і мікрофон iPhone.

Під час розмови він виконує функцію шумозаглушення. Через падіння, виходить з ладу аудіокодек або шлейф, через що смартфон, весь вхідний від абонента звук, сприймає, як шум і гасить його. Перевіряється він записом свого голосу.

Якщо він не відтворюється належним чином, шумом і хрипом, варто прийти в наш сервіс на діагностику iPhone. Це може бути тим самим відповіддю, чому погано чутно співрозмовника iPhone.

Що робити, якщо на iPhone погано чутно співрозмовника?

З вищеописаних можливих поломок і їх симптомів, правильно діагностувати місце і причину поломки, вкрай складно. Якщо у вас мало досвіду, краще почати перевірку з перевірки рівня гучності в настройках і клавіші беззвучний режим.

READ  Як звільнити пам'ять на iPhone 7

Найкращий і проста відповідь на питання. чому не чути співрозмовника iPhone, це. прийти в СЦ «PlanetiPhone» на безкоштовну діагностику iPhone.

Чому варто звернутися в «PlanetiPhone»?

У нашого сервісу є переваги, які дуже явно виділяють нас серед всіх конкурентів. До них відносяться:

Чи не знайшли відповіді на запитання. чому не чути співрозмовника iPhone? Приходьте в «PlanetiPhone» і ми швидко з’ясуємо причину!

Погана чутність голосу співрозмовника під час розмови вважається типовою несправністю характерною для девайсів «Apple». Варто відзначити, що установка гучного режиму зв’язку дозволяє відновити звук. Однак, подібні заходи не вирішують суті проблеми. Що робити, якщо на iPhone XS Max погано чутно співрозмовника, Ви дізнаєтеся з цієї статті, в якій викладені основні причини поломки і запропоновані різні варіанти її усунення. Використовуючи нашою рекомендацією, Ви зможете відновити працездатність гаджета, не вдаючись до послуг професійних майстрів.

Кнопка «Mute» і гойдалка гучності.

Якщо ви недавно стали власником iPhone і не розбираєтеся в пристрої і кнопках, то з лівого боку є клавіша перемикання в беззвучний режим (Mute) яку могли випадково зачеплена в процесі розмови.

Варто перевірити, чи не натискали ви регулювання гучності і не вимкнули ви звук. Спробуйте передзвонити і затиснути клавішу збільшення гучності. Якщо не чути співрозмовника iPhone, не виключено, що проблема криється і на іншому кінці «дроту».

Як влаштовані динаміки в iPhone?

Перш ніж почати описувати несправності і відповісти на питання. Чому погано чутно співрозмовника iPhone, під час розмови і що робити в такій ситуації, потрібно вивчити пристрій смартфона і розділити поломку, на механічну і програмну.

В iPhone знаходиться два динаміка, розмовний нижній, який відповідає за гучний зв’язок, відтворення музики і звуку виклику, і слуховий верхній, що відповідає за голос було чути співрозмовника на iPhone.

гарнітури Bluetooth.

Варто згадати, що не підключали ви колонки або навушники по блютус? iOS може не коректно відключити гарнітуру і думати, що вона все ще підключена до телефону. Просто зайдіть в настройки і вимкніть її ще раз.

Несправний верхній динамік.

Часто, в сервіс «PlanetiPhone» звертаються люди, зі зламаним слуховим динаміком. Він виходить з ладу, через потрапляння води, бруду і пилу. Проникнення води, викликає коротке замикання і залишає оксиди на контактах, що заважають провідності сигналу, від динаміка до материнської плати.

Сітка на динаміці, що виконує захисну функцію, може забиватися дрібними частинками пилу і брудом. Почути дзвонить людини вкрай важко. У цій ситуації знадобиться чистка iPhone від води і пилу, а якщо iPhone впав у воду, знадобитися його висушити і очистити контакти від окислення.

iphone, чутно, розмові

Симптоми і причини механічної несправності динаміків

Під час виклику ви не чуєте співрозмовника iPhone, що знаходиться на гучного зв’язку, значить, проблема в нижньому динаміці.

Несправний верхній динамік.

Часто, в сервіс «PlanetiPhone» звертаються люди, зі зламаним слуховим динаміком. Він виходить з ладу, через потрапляння води, бруду і пилу. Проникнення води, викликає коротке замикання і залишає оксиди на контактах, що заважають провідності сигналу, від динаміка до материнської плати.

Сітка на динаміці, що виконує захисну функцію, може забиватися дрібними частинками пилу і брудом. Почути дзвонить людини вкрай важко. У цій ситуації знадобиться чистка iPhone від води і пилу, а якщо iPhone впав у воду. знадобитися його висушити і очистити контакти від окислення.

Чому варто звернутися в «PlanetiPhone»?

У нашого сервісу є переваги, які дуже явно виділяють нас серед всіх конкурентів. До них відносяться:

Чи не знайшли відповіді на запитання. чому не чути співрозмовника iPhone? Приходьте в «PlanetiPhone» і ми швидко з’ясуємо причину!

Якість звуку на вашому iPhone стає гірше під час дзвінків? Вам важко розбирати, що говорять співрозмовники? А може це їм вас не чути?

Деякі власники iPhone скаржаться на те, що під час дзвінків звук нечіткий, тихий, переривчастий і з перешкодами. Вони не чують співрозмовника, або співрозмовник не чує їх. Це трапляється з усіма моделями iPhone, але частіше за все з iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8 і iPhone 7.

Є багато причин, за якими iPhone може звучати погано під час дзвінків. Нижче ми спробуємо допомогти вам усунути проблеми зі звучанням iPhone під час дзвінків. Ми розглянемо всі можливі причини і розповімо, що з ними робити.

Примітка: Обов’язково збережіть резервну копію свого пристрою перед тим, як застосовувати поради нижче, на випадок, якщо щось раптом піде не так.

Плохо слышно? Не слышат вас? Хрипит? Правильно и безопасно почистить динамик на iPhone X айфон Xs 11

Використовуйте тільки дані LTE

Іноді проблему вирішує опція використання LTE тільки для даних.

 • Відкрийте Налаштування Стільниковий зв’язок Параметри даних ВключітьLTE Тільки дані.

Зміна даної опції допомогло вирішити проблеми з якість звуку під час дзвінків багатьом користувачам. Однак при цьому ваш iPhone буде використовувати мережу 3G замість LTE для дзвінків. Тим не менш, ви в будь-який момент можете змінити цю опцію.

Скиньте налаштування мережі

Вирішити проблему може скидання налаштувань мережі. При цьому втечуть паролі від збережених Wi-Fi мереж, їх налаштування, налаштування стільникового зв’язку, DNS і т.д. Заздалегідь запишіть паролі, щоб потім знову їх ввести.

 • Відкрийте НастройкіОсновниеСброс.
 • Виберіть Скинути налаштування мережі і підтвердіть своє рішення.

Ваш iPhone автоматично перезавантажиться. Після цього вам потрібно буде заново підключатися до Wi-Fi і заново вводити паролі.

Програмні збої і помилки

Тепер ми розберемо програмні несправності, які ми можемо усунути самостійно, не вдаючись до допомоги сервісу.

Включіть і вимкніть Авіарежім

Якщо включити і відключити Авіарежім, буде перезавантажена вся зв’язок пристрої, включаючи стільниковий, Bluetooth і Wi-Fi.

 • Відкрийте вкладку Налаштування та натисніть на перемикач поряд з пунктом Авіарежім.
 • Зачекайте 10 секунд і вимкніть Авіарежім.

Перезавантаження зв’язку пристрою часто вирішує проблеми зі звуком під час дзвінків. Ваш iPhone може підключатися до іншого вежі стільникового зв’язку, і це зробить якість звуку краще.

Щоб мати можливість здійснювати дзвінки на iPhone, Авіарежім повинен бути вимкнений, так що не забудьте його відключити.

Експрес ремонт Вашого iPhone

Мене не чути при розмові iPhone 8

Смартфон без мікрофона. безглузда, марна пристрій. Адже головну функцію в гаджеті виконує мікрофон, який допомагає почути співрозмовника по зв’язку. Але цей компонент, як і інші комплектуючі вузли і деталі, схильний до поломок. І тоді користувач з гіркотою усвідомлює: “Мене не чути при розмові iPhone“.

Коли голос стає невпізнанним, звучить перекручено.

При несправності мобільник чекає професійної допомоги в умовах сервісного центру, де мікрофон полагодять, і піде проблема зі звуком мене не чути при розмові по iPhone. Звукові ситуації в телефоні виявляються різноманітне. Програмні негаразди мене погано чутно при розмові iPhone 8 виправляються швидко скиданням налаштувань. При відкат видаляється інформація, яку користувач не зберіг. Тому перш копіюються файли. Запускається контактна координація, відтворюються відео і фотоматеріали. Потім робиться перепрошивка, замінюється або оновлюється ПО. Тут потрібно обережний підхід, щоб не посилювати положення.

READ  Як зберегти контакти з iPhone на PC

При часткової роботі мікрофона доводиться розкривати корпус і очищати нутрощі смартфона. Звукоулавліватель. маленький отвір мобільника. продувається або прочищається шпилькою або голкою. Не можна допустити недбалості в діях з гострим предметом, щоб не пошкодити мікрофон.

Зустрічаються і заводські дефекти, які виражені в некоректній пайку або ненадійних роз’ємах. Якщо мене не чути при розмові iPhone з такої причини, то доведеться віддавати апарат в сервісний центр.

Неробочий мікрофон. явище рядове. Переконатися в несправності приладу можна шляхом прозвона контактів. При цьому перевіряється гаджет на присутність засмічень, окислення.

Мікрофон не працює в додатках

Трапляється, що під час дзвінка «мене погано чутно при розмові iPhone», співрозмовник не чути звук голосу. проблема серйозна.

Значить, потрібно виконати такі операції:

Дослідження регулювання. Якщо і служба Echo, і співрозмовники потрапляють в ситуацію мене не чути при розмові по iPhone, то варто відправитися в секретні настройки і переривчасто натискати на значок з видом мікрофона. Ознайомитися з переліком додатків, доступних радіомікрофони. Протестувати гарнітуру, щоб поліпшити якість звуку. Ця дія підказує, що засіб спілкування не взаємодіє з мікрофоном.

Мікрофон не спрацьовує при розмові

Користувачам іноді доводиться стикатися з відключенням мікрофона в момент розмови, коли мене погано чутно при розмові iPhone. Таке трапляється після нестандартної перепрошивки. Рекомендується встановлювати офіційні варіанти “операційних систем”, щоб апаратне устаткування не конфліктувало з установкою. Для цього перевстановлюють стандартну прошивку.

Якщо мікрофон перестав працювати під час дзвінка, то слід:

 • Зміститися в рекавери.
 • Скинути теперішні настройки
 • стерти кеш.
 • Позначити маршрут до папки, що знаходиться в архіві на флешці.
 • прийняти дію.
 • чекати результату.
 • Порядок заміни мікрофона

Замінити мікрофон самостійно, якщо мене не чути при розмові iPhone 8. це не дріб’язкова справа. Перш ніж приступити до такого заходу, слід ретельно проаналізувати ресурси.

Особливість полягає в тому, що розбирання телефону ведеться з лицьового боку, де розташований чутливий дисплей. Щоб демонтувати сенсорне скло, використовується прийом підігріву. Прогрівається пристрій відображення до потрібної температури. Потім дбайливо демонтується тачскрін:

 • откручиваются гвинтики,
 • з підстави корпусу вилучається частина рами
 • далі демонтується плата
 • при необхідності вилучається один з компонентів (нижній шлейф) на якому мікрофон закріплений
 • встановлюється новий шлейф і мікрофон
 • перевіряється підсумок дій

У випадках з пошкодженням мікросхеми підсилювача (це виявляється у вигляді деформації плати) лагодження ускладнюється. Має бути зустріч з майстрами сервіс центру.

Експрес ремонт Вашого iPhone

Мене не чути при розмові iPhone 8

У телефоні розмовний мікрофон головна і незамінна річ, адже завдяки цій частині чуємо людину, якій дзвонимо. Без функціонуючого мікро гаджет втрачає сенс. Однак, як і всі нутрощі апарату, він теж схильний до поломок. При «мене не чути при розмові по iPhone», першопричини:

 • збій програми;
 • проникненню бруду і води;
 • механічний вплив.

Причини несправності мікрофона

Нерідкі проблеми, пов’язані зі збоєм роботи базових стільникових станцій. Якщо під час розмови чути спотворено з такими ефектами як:

 • «В бочці»
 • «З труби»
 • «Булькання»
 • голосом робота
 • відбите ECHO

Якщо ставите питаннями «чому мене не чути при розмові по iPhone» або «чому погано чутно при розмові iPhone», то варто віднести смартфон в пункт ремонту, де нададуть послуги ремонту або заміни неробочої частини. Легше позбавити від програмних неполадок і засмічень. Якщо при розмові погано чутно при розмові iPhone, то доведеться розкривати корпус і очищати нутрощі. Звукоуловітель. ледь видиме отвір на бічній грані. Його потрібно продути або обережно прочистити будь-яким гострим предметом. Трапляється і таке, що погано чутно при розмові iPhone через програмних помилок. Не розводьте паніку. відкат в налаштуваннях здатний все вирішити. Він очистить інформацію, яка не була збережена, так що перенесіть важливі документи і т.д. Увімкніть взаємозв’язок телефонної книги, перенесіть фото і відео на комп’ютер. Після цього починайте перепрошивання. Ситуації, коли «мене не чути при розмові по iPhone» трапляються з різних причин. Обмірковуйте дії відповідно до наявними симптомами. Ось парочка прикладів:

 • Надходження звуку з спотвореннями;
 • Тимчасове зникнення звуку;
 • Чутність відсутня зовсім;

Неполадки стосуються однієї програми.

Якщо «мене не чути при розмові по iPhone 8» часом, значить, порушений контакт електрики. До окислення призводить потрапляння вологи. Нерідкі випадки шлюбу на заводі, наприклад ненадійність роз’ємів і погана спайка. Мікрофон, виведений з ладу. ситуація, з якою часто стикаються користувачі. Переконатися в поломці можна продзвонивши контакти. Заодно перевірите гаджет на засмічення і окислення. Якщо говорити про программнх неполадки, то використовуються такі прийоми: прийоми:

 • Знищення непотрібних файлів;
 • перезапуск;
 • перевстановлення або апдейт додатків;
 • відкат до заводських налаштувань.

«Ліві» програми можуть порушити функціональність мікрофона і приводити до проблеми «мене не чути при розмові iPhone». Для перевірки використовується безпечний режим. Частина з них конфліктує з мікро. Часто складності з’являються в додатках.

Чи не функціонує мікрофон при використанні програм

На прикладі Скайпу розглянемо варіант, коли при дзвінку в додатку співрозмовник не чує вашого голосу. Потрібно виконати три простих кроки: Дзвінок на альтернативний номер. Вірною ознакою поломки будуть однакові складності на всіх лініях. Ще є варіант. тестовий співрозмовник Echo. Вимовте пару слів і чекайте, поки сервіс перенаправить дзвінок на смартфон. Якщо свою промову чутно нормально, то несправності виникли у співрозмовника; Покопатися в налаштуваннях. У пункті «Конфіденційність» виберіть знак з іконкою мікрофона. Вивчіть список додатків з доступом до нього. Переконайтеся, що Скайп там є, якщо відсутня. переустановите; Тест гарнітури. Використання Bluetooth-гарнітури іноді покращує звучання. Чи не працює мікрофон під час розмови Часто це проблема кастомной прошікі. Намагайтеся користуватися тільки офіційними ОС, інакше апаратна частина буде конфліктувати з операційної. Зайдіть в Recovery-меню для установки стандартної «операційки»: зайти в рекавери;

 • включити “wipe data / facroty reset”;
 • провести очищення кешу;
 • вибрати “install zip from sdcard”;
 • прописати шлях до архіву;.
 • Прийняти і чекати закінчення.

Що робити, якщо мікрофон не працює під час дзвінка Налаштування можна змінювати за допомогою Mobileuncle MTK Tools. Скачайте її і запустіть інженерне меню, поміняйте заводських налаштувань. Старі дані краще записати на листок. Варто погратися:

 • “Normal Mode”;
 • “Audio”;
 • “Mic”.

Перший замінюйте на “LoudSpeaker Mode”. З’явиться список параметрів чутливості, які можна змінити в великий розкид. Level 0. нічого не чуєте. Робить окрема настройка кожного рівня рівня (максимальне значення. 255). Підвищуючи його, збільшуєте чутливість пристрою. Уважно огляньте рядок “Value is 0 255”. Якщо не функціонує мікрофон на iPhone і ви хочете виправити через меню інженера, тому вже не відкотити. Клікайте “Set” і спостерігайте за змінами.

Заміна мікрофона на iPhone 8

Не займайтеся самостійної полагодити мікрофон. Складність цього кроку в тому, що він розбирається з лицьової панелі: Вже на цьому ризикуєте пошкодити сенсорний дисплей. У смартфонах мікрофон встановлений на нижньому шлейфі, до якого підключений роз’єм зарядного. Підігріваємо знизу дисплей і акуратно демонтуємо скло. Після від’єднання потрібно відкрутити гвинти і витягти внутрішню раму з платою. Далі необхідно від’єднання плати і з’їм шлейфу. Проводимо заміну шлейфу і перевіряємо результат роботи. Чому трапляється поломка мікрофона Трапляються і випадки важче. Пошкоджується мікросхема підсилювача (аудіокодек). У такому випадку користувач говорить «Мене не чути при розмові iPhone». Швидше за все, на контактні групи було механічний вплив. Якщо деформована плата, контакт довільно з’являється і зникає.

READ  Виключений iPhone заряджається

«Ліві» софти

Якщо користувач iPhone застосовує сторонню програму, варто згадати, яку саме, а потім видалити її і здійснити перезавантаження пристрою. Для цього потрібно натиснути дві клавіші одночасно. «Включення» і «Додому».

Не чути співрозмовника в iPhone

Не чути співрозмовника в iPhone під час розмови, це досить рідкісна ситуація, проте від неї ніхто не застрахований.

Збій в iOS

Якщо звук пропадає далеко не завжди, а в конкретні відрізки часу, можливо, погано працює операційна система пристрою. Все, що потрібно зробити, оновити прошивку.

Несправність нижнього динаміка iPhone

Якщо під час виклику співрозмовника, який говорить по гучному зв’язку, не чути, проблема в нижньому динаміці.

Стало погано чутно співрозмовника в телефоні iPhone, причини:

Поломка Mini-Jack 3.5 mm

Як правило, дана ситуація має тісний і безпосередній взаємозв’язок зі збоєм 3.5 мм в зарядному iPhone. Можливо, мова йде про таку труднощі як замикання контактів. Іноді вирішення проблеми сприяє активація і подальша деактивация штекера. Однак результат на 100% в даному випадку не гарантований. Якщо дана дія не допомогло, можливо, буде потрібно заміна роз’єму навушників.

Кнопка «Mute» в iPhone

З лівого боку на пристрої є клавіша, за допомогою якої відбувається перемикання агрегату в режим «без звуку». Ймовірно, вона була зачеплена в процесі спілкування з співрозмовником. Поряд з цим можна перевірити, чи не була натиснута регулювання гучності, і не проводилося чи вимикання звуку. Також можна спробувати зателефонувати людині на іншому кінці дроту знову і затиснути цю кнопку. Якщо чутність не покращилася, можливо, проблема полягає в пристрої співрозмовника.

iPhone погано чутно при розмові співрозмовника

Перш ніж приступити до опису несправностей iPhone, необхідно ознайомитися з інформацією про його роботу, щоб визначити характер поломки, яка, в свою чергу, може бути програмної та механічної. У пристрої працює 2 динаміка. Один з них є нижнім і розмовною і відповідає за гучний зв’язок. Другий забезпечує відтворення музики.

Погано чути співрозмовника на iPhone

І отримаєте краще пропозиції від перевірених майстрів.

 • Порівняйте ціни і виберіть кращі умови
 • Відгуки тільки від зацікавлених фахівців
 • Чи не втрачаєте час на спілкування з посередниками

У користувачів мобільних пристроїв від Apple іноді виникає ситуація, коли погано чутно співрозмовника на iPhone. У виняткових випадках причиною несправності є проблеми зі зв’язком. досить почекати деякий час або перезавантажити смартфон, щоб звук знову став нормальним.

Якщо проблема поганої чутності при дзвінку з’являється регулярно, то слід пошукати причини неполадки в самому смартфоні і усунути їх.

поломка модему

Часто тихий звук розмови є наслідком поломки модему в новому телефоні. Ознаки несправності цієї деталі в мобільному пристрої від Apple наступні:

 • під час розмови можна почути звуки перемотування
 • зв’язок раптово зникає при дзвінку
 • дуже тихий звук мікрофона і динаміка

Визначити, що того, хто телефонував не чути по телефону через поломки модему, дуже просто. Якщо ваш смартфон не ловить мережу або не вдалося підключитися до інтернету, то, швидше за все, це викликано пошкодженням модему. Самостійно ремонтувати або замінювати цю деталь не рекомендується, оскільки неакуратні дії можуть привести до більш серйозної поломки.

Самостійне усунення проблеми

Коли співрозмовника не чути по телефону, перше, що потрібно зробити. переконатися, що проблема не в випадковості і неуважності. Іноді під час розмови користувач натискає кнопку регулювання гучності, і звук в смартфоні пропадає. Якщо гучність на iPhone встановлена ​​на максимальному рівні, то вирішити проблему, можливо, допоможе наступне:

 • оновлення операційної системи
 • чистка звукового каналу
 • перезавантаження смартфона
 • відновлення заводських налаштувань

Плохо слышно разговор собеседника на iPhone

Якщо під час розмови по телефону різко пропадає звук в динаміці і на дисплеї з’являється значок навушників, можливо існує проблема аудіо-роз’єму і підключеного до нього шлейфу. Щоб усунути несправність, досить підключити гарнітуру і різко (але акуратно) її висмикнути.

Погана чутність через шлейфу слухового динаміка

Якщо абонента не чути по телефону при дзвінку, або звук в динаміці постійно «плаває» під час розмови, причина поломки може полягати в шлейфі слухового динаміка. Плоский з’єднувальний кабель може окислюватися або розірватися і тоді під час розмови ви не будете чути того, хто телефонував.

Щоб виправити проблему, потрібно замінити шлейф на iPhone, використовуючи спеціальну викрутку, плоский пластиковий предмет і оригінальну запасну деталь, але це досить складне завдання для людини, не знайомої з пристроєм апарату.

поломка динаміка

Найчастіше погано чутно співрозмовника на iPhone при несправності динаміка. Ця деталь смартфона є однією з найбільш уразливих, оскільки на мембрані накопичується бруд і пил. Основними причинами поломки динаміка в iPhone є наступні:

 • попадання вологи всередину
 • падіння мобільного пристрою
 • сильний удар
 • порушення контакту аудиокодека з платою

Перше, що потрібно зробити, коли звук в динаміці став тихіше або пропав. ретельно почистити мембрану. Якщо це не допоможе, то потрібно буде замінити динамік в iPhone. При падіннях і ударах для смартфона характерно пошкодження кодеків мови і мікрофона, що відбивається на якості розмови. В цьому випадку ви будете погано чути того, хто телефонував під час розмови, а він може не чути вас взагалі.

Професійний ремонт смартфона

Якщо ви стали погано чути співрозмовників при розмові по iPhone, не ризикуйте і не робіть ремонт самостійно. Довірте цей складний процес досвідченим фахівцям, зареєстрованим на Юду. Професійні майстри знають, як виправити пошкодження будь-якої складності і відновити функціональність смартфона. Переваги співпраці з приватними майстрами наступні:

 • оперативне усунення неполадок на дому або в офісі
 • виїзд у зручний для вас час
 • мінімальна вартість ремонту iPhone
 • гарантія на всі виконані роботи

Досвідчений фахівець визначить, чому новий iPhone вийшов з ладу і виконає ремонт, використовуючи оригінальні запасні частини і якісні витратні матеріали. Якщо вам стало погано чути співрозмовника на iPhone, звертайтеся за допомогою до професіоналів, які зможуть виправити будь-яку проблему в короткі терміни.

BETATECH.COM.UA 2021