Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як активувати браслет Xiaomi band 4

Table of Contents

Як активуються тренування

Хороша новина в тому, що ці режими навчання можна активувати з самого браслета. не заходячи в Mi Fit. Для цього нам потрібно буде тільки прокрутити вниз головний екран, щоб побачити все меню. Після цього нам потрібно буде натиснути на тренування і увійти в розділ режиму тренування.

Тепер ми можемо вибирати між 11 режимами тренування Mi Band 5 і 6 режимами, які Mi Band 4 дозволяє вибирати. Коли ми приступимо до вправи, нам потрібно буде тримати його активованим до кінця. і після цього ми можемо залишити центральну кнопку браслета, щоб завершити процес. Якщо ми відмовимося від участі раніше, результати не будуть вважатися кваліфікаційними і не будуть записуватися занадто швидко.

Xiaomi Mi Band 5 і Mi Band 4: як активувати спортивні режими

І Mi Band 5, і Mi Band 4 знаходяться на зап’ястях тисяч користувачів, щодня контролюючих свою фізичну активність. Остання модель має більший екран і поліпшені функції, такі як вимірювач стресу або функція контролю менструального циклу. Однак обидва дозволяють нам точно налаштуйте фізичну активність, яку ми збираємося робити.

Серед поліпшень Mi Band 5 в порівнянні з Mi Band 4 додані нові спортивні режими. Це функція, яка цілком могла бути активована програмним забезпеченням в попередньому поколінні, але вона повинна переважати в Mi Band 5 як ще одне виправдання новинок нової моделі. Згадаймо можливості, які є у кожного браслета в плані спортивних режимів.

Автоматичне визначення на Mi Band 5

У разі Mi Band 5 ми можемо зробити браслет автоматично визначає тренування ми будемо робити. Але цю функцію необхідно активувати з Додатково / Налаштування / Виявити активність. Після цього браслет буде знати, коли ми почнемо дію, і нам не потрібно буде виконувати попередні кроки. В кінці ми зможемо побачити зведення результатів, але нам потрібно буде відкрити My Fit, щоб побачити прогрес і більш докладну інформацію про вправі.

початкові налаштування

Налаштування повідомлень з додатків

У додатку Mi Fit перейдіть на вкладку «Профіль», а потім на вкладку «Фітнес-браслет Mi Smart Band 4»

Виберіть пункт «Повідомлення» та надайте всі необхідні дозволи, якщо це необхідно. Для цього натисніть на пункт «Не вдається отримати доступ до повідомлень» і пересуньте бігунок у включений стан напроти пункту «Mi Fit», а потім в спливающем вікні натисніть «ОК»

Переведіть бігунок пункту «Повідомлення» у включений режим

Натисніть кнопку «Управління додатками» і поставте галочки навпроти додатків, від яких хотіли б отримувати повідомлення

Ви також можете відключити прийом повідомлень від певної програми прибравши галочку навпроти нього

активувати, браслет, xiaomi, band

Розблокування екрана смартфона за допомогою браслета

Функція розблокування екрану по Bluetooth працює наступним чином: екран вашого смартфона буде автоматично розблоковано, якщо поблизу буде знаходитися ваш фітнес-браслет, тобто вам не доведеться вводити пароль, сканувати відбиток або особа, досить буде просто активувати екран.

Врахуйте, що немає сенсу використовувати цю функцію, якщо ви не захищаєте свій пристрій паролем, відбитком пальця або сканом особи.

У додатку Mi Fit перейдіть на вкладку «Профіль», а потім на вкладку «Фітнес-браслет Mi Smart Band 4»

Даний крок слід пропустити, якщо ваш смартфон вже захищений паролем. Натисніть на вкладку «Налаштуйте розблокування екрану» і виберете будь-який зручний для вас спосіб блокування екрану смартфона: графічний ключ, цифровий код або пароль і задайте його

Після того, як пароль, код або графічний ключ заданий виберіть пункт «Налаштуйте розблокування по Bluetooth»

Введіть раніше встановлений пароль / код / ​​графічний ключ

На екрані фітнес-браслета з’явиться напис «Підключити браслет?». натисніть галочку

На спливаючому вікні в додатку Mi Fit натисніть «ОК»

Тепер в пункті «Розблокування екрана» з’явиться вкладка «Дистанція розблокування», на якій ви зможете вибрати один з трьох варіантів: «близько». смартфон буде розблоковано при знаходженні браслета в межах 1-2 метрів; «Поруч». смартфон буде розблоковано при знаходженні браслета в межах житлового приміщення; «Далеко». смартфон буде розблоковано до тих пір, поки можливе підключення по Bluetooth.

На якій руці носити фітнес-браслет

Xiaomi не дає певної відповіді на це питання, тобто ви можете носити фітнес-браслет на будь-який руці. Але в додатку Mi Fit необхідно вказати яку руку ви вибрали.

Ми б не радили носити трекер на вашій переважної руці (основний). Пояснюється це тим, що «не головна рука» менше схильна до додатковим рухам.

Справа в тому, що фітнес-браслет веде підрахунок кроків визначаючи зміна положення вашої руки в просторі і не завжди може відрізнити яке-небудь побутове рух від руху рукою під час ходьби або бігу. Таким чином, надягаючи фітнес-браслет на «не основну руку» ви заздалегідь зводите на мінімум помилкові спрацьовування шагомера.

Тобто, якщо ви правша, то рекомендується надягати браслет на ліву руку, якщо лівша, то на праву.

Як вказати обрану руку в додатку Mi Fit:

 • У додатку Mi Fit перейдіть на вкладку «Профіль», а потім на вкладку «Фітнес-браслет Mi Smart Band 4»
 • Знайдіть вкладку «Розташування браслета» і перейдіть в неї
 • У вікні виберіть руку, на якій збираєтеся носити фітнес-браслет

Як підключити Xiaomi Mi Band 4 до телефону

Спочатку потрібно переконатися, що фітнес-браслет заряджений і готовий до об’єднання в пару зі смартфоном. Для цього натисніть на сенсорну кнопку внизу екрану і дочекайтеся реакції пристрою: якщо екран не включився, то трекер потрібно поставити на зарядку; якщо фітнес-трекер заряджений, то з’явиться наступне зображення:

Для зарядки браслета використовуйте спеціальний кредл з комплекту поставки. Вийміть капсулу Mi Band 4 з ремінця і вставте в роз’єм зарядного пристрою. Потім підключіть зарядний пристрій через порт USB до комп’ютера або адаптера живлення. Рекомендується заряджати фітнес-браслет від джерел з низькою силою струму (менше 1 А, а краще 200-500 mA)

Після того, як ви переконалися, що ваш фітнес-браслет заряджений необхідно завантажити офіційний додаток Mi Fit в Google Play або AppStore і зареєструвати аккаунт, або увійти через сторонній акаунт Google, або WeChat. Володарі смартфона Xiaomi можуть увійти через свій Mi Аккаунт.

Якщо ви вирішили пройти процедуру реєстрації, то від вас буде потрібно вибрати країну проживання, ввести свій e-mail, придумати пароль, ввести код перевірки і поставити галочку напроти пункту «Я прочитав і приймаю». Після чого натиснути на кнопку «Реєстрація»

Далі ви повинні будете вибрати мову додатки (якщо не зробили це раніше, коли реєстрували акаунт) та заповнити основну інформацію профілю (ім’я, стать, дата народження, зріст, вага, мета активності). Рекомендуємо вказувати актуальні дані, так як вони можуть впливати на алгоритми підрахунку активності

Потім слід надати додатком всі необхідні дозволи

Після чого перед вами з’явиться головний екран Mi Fit. Вам потрібно перейти на вкладку «Профіль» і натиснути кнопку «Додати пристрій». «Браслет». Далі потрібно погодитися зі збором і обробкою інформації, а також дозволити доступ до даних про місцезнаходження для Mi Fit

Розпочнеться пошук браслета (тримайте фітнес-трекер поруч з телефоном). Після того, як браслет буде знайдений на ньому з’явиться віконце з підтвердженням підключення, в якому потрібно натиснути на галочку

Далі з’являться 3 інформаційних екрану, перегорнувши які потрібно натиснути кнопку «Спробувати»

На даному етапі почнеться оновлення вбудованого ПЗ, яке займе не більше 20 хвилин. У процесі оновлення браслет може кілька разів перепідключатися до телефону і продовжувати оновлюватися

Після завершення оновлення браслет автоматично перейде на російську мову, а в додатку відкриється екран з основними настройками фітнес-браслета.

Налаштування вібрації

Рівень вібрації на Xiaomi Mi Band можна описати як середній. Особисто мені такий вібрації цілком достатньо, щоб прокинутися при спрацьовуванні будильника. Але в той же час я розумію, що було б непогано, якщо пристрій тремтіло б сильніше.

На жаль, налаштувати потужність вібрації можна, вона завжди буде на одному рівні. Але можна змінити малюнок і тривалість вібрації, причому ви можете створити свій малюнок для кожного типу повідомлення. Давайте розберемося, як це зробити.

 • У додатку Mi Fit перейдіть на вкладку «Профіль», а потім на вкладку «Фітнес-браслет Mi Smart Band
 • Перейдіть в пункт «Вібрація»
 • Виберіть тип повідомлення, для якого ви хочете змінити вібрацію (найчастіше змінюють для будильника)
 • У вікні натисніть на кнопку «Додати» внизу екрану
 • Тепер ви можете задати малюнок вібрації (періодичність роботи вібромотора), натискаючи і / або утримуючи палець в центрі екрану смартфона. Максимальна протяжність вібрації становить приблизно 10-12 секунд, але ви можете зробити сигнал коротше, натиснувши на кнопку «Зупинити» (для будильника ми рекомендуємо встановлювати максимальну за тривалістю вібрацію)
 • Після того, як ви створите свій малюнок вібрації ви можете натиснути на кнопку «Вібрація пристрою», щоб перевірити, як вона буде працювати
 • Якщо створений малюнок вас не влаштує, то ви можете натиснути кнопку «Повторити запис» і зробити новий малюнок
 • Коли ви переконалися, що створений тип вібрації вас влаштовує, потрібно натиснути кнопку «Зберегти» в правому верхньому куті екрана
 • Потім в спливающем вікні необхідно ввести назву для створеного малюнка вібрації і натиснути «Зберегти». Тепер ваша авторська вібрація з’явиться в пункті «Призначена для користувача» для кожного типу повідомлень
 • Тепер потрібно призначити вібрацію для бажаного типу повідомлення. для цього просто натисніть на неї
READ  Як прибрати чорна пляма на екрані телефону

Як включити Mi Band 4?

Для першого включення фітнес браслета Mi Band 4 необхідно поставити його на зарядку. Після чого він сам автоматично включиться і перейде в режим пошуку смартфона для підключення.

Чому Mi Band 4 не вдалося підключитися до телефону?

При підключенні перевірте, щоб на телефоні був включений інтернет, bluetooth, (GPS) геолакація. Спробуйте оновити на телефоні додаток Mi Fit до останньої версії, якщо додаток уже було встановлено. Якщо нічого не допомагає, спробуйте видалити додаток Mi Fit з телефону і повторно встановити з Google Play.19 травня 2020 р.

Що робити якщо не заходить в Mi Fit?

 • Спробуйте очистити дані додатка Mi fit;
 • Використовуйте VPN з’єднання з підміною IP адреси на китайський.
 • Вивантажуйте з оперативної пам’яті Mi fit або перезавантажте телефон;
 • Просто почекайте, іноді сервера Xiaomi починають гальмувати через наплив користувачів, через деякий час все полагодять.

Як активувати браслет Mi Fit?

Для того, щоб включити Mi Band 2, необхідно натиснути на клавішу, яка знаходиться на лицьовій частині капсули.

 • При натисканні на цю клавішу ви повинні побачити час і дату, або ж тільки час.
 • Пристрій почне заряджатися і практично відразу на невеликому екрані капсули ви побачите іконку батареї.

Як підключити Mi Band 1 до телефону?

Виконується він у наступній послідовності:

 • включити Bluetooth.
 • Відкриття програми
 • Створити / увійти в обліковий запис Mi.
 • Вибираємо пристрій, який хочемо підключити (в нашому випадку. Mi Band)
 • очікуємо з’єднання
 • По закінченню, пристроєм можна користуватися

Як вимкнути браслет Mi Band 4?

Як відв’язати Mi Band 4 від смартфона? Відв’язати трекер від смартфона знадобиться в тому випадку, якщо ви вирішите подарувати браслет або підключити його до іншого смартфону. Відв’язується він в меню програми, кнопка “Відключити” в самому низу після всіх налаштувань браслета.

Як виконати скидання браслета Mi Fit?

Щоб обнулити настройки з Xiaomi Mi Band 3 за допомогою програми «Діагност», необхідно виконати наступні дії:

 • Завантажити програму;
 • Відкрити “Діагност” і дочекатися, поки вона виявить фітнес-браслет;
 • Вибрати апарат;
 • Далі натиснути “Відновити заводські настройки”;

Перший раз

Щоб перший раз включити Мі банд 4 після розпакування посилки, потрібно виконати кілька дій. Якщо девайс прийшов зарядженим, просто натисніть на кнопку. Дисплей активується і можна буде користуватися функціональними можливостями. Різниці з китайською або глобальної версією немає. Обидва гаджета запускаються однаково.

Якщо трекер не реагує на дотик, то, швидше за все, акумулятор на нулі. Занурте капсулу в «ванночку» і підключіть до Powerbank, комп’ютера або адаптера. Зачекайте пару секунд і дочекайтеся включення екрану. Іноді пристрій реагує не відразу, а через пару хвилин.

Користувачі часто пишуть, що навіть після підключення кабелю нічого не відбувається. У кожному конкретному випадку причина неполадки може бути різною. Наприклад, я часто заряджаю трекер від USB-хаба і забуваю, що системний блок комп’ютера повинен знаходитися в активному режимі, інакше живлення не буде.

Як включити браслет?

На жаль, фірма Xiaomi не додала можливість включати девайс за допомогою кнопки або жестом. Швидше за все, ця фішка збільшить вартість виробництва і вплине на ціну для кінцевих споживачів. Функція є у Smart-годин Amazfit Bip, але їх вартість в два рази більше, ніж у бюджетного трекера. Будемо сподіватися, що в майбутніх моделях інженери придумають якийсь зручний спосіб реалізації, який не зачепить ціновий сегмент.

після розрядки

Не варто доводити до повної розрядки акумулятора, але якщо це сталося, то доведеться витратити 2 хвилини на відновлення роботи. Завдяки змінам у формі док-станції Xiaomi Mi band 4 легше ставити на зарядку ніж попередню модель. З «трійкою» доводилося вручну налаштовувати рівень занурення в контакти. Особливо важко це робити, коли браслет вимкнувся і не включається.

З «четвіркою» таких проблем бути не повинно. Капсула легко вставляється в зарядник до характерного клацання. Далі вставляємо кабель в будь-яке джерело живлення і користуємося працездатним гаджетом. Активація годин зазвичай проходить швидко, але іноді результату немає через механічне пошкодження гаджета або кабелю. Для розбору таких ситуацій потрібна окрема стаття, яка обов’язково з’явиться на нашому сайті.

Як включити Mi band 4

Компанія Xiaomi втілила в Mi Smart band 4 майже всі мрії фанатів. Збільшений дисплей, перемикання музики, скидання налаштувань з меню і перезавантаження. Чого вартий можливість встановити один з 50 циферблатів або створити свій через спеціальні програми. Механіка роботи з трекером покращилася, але користувачі досі стикаються з проблемами.

У новому матеріалі ми розберемося як включити Xiaomi Mi Band, поділимося особистим досвідом використання і постараємося відповісти на питання користувачів.

як вимкнути?

З включенням браслета ми розібралися. Чи можна активувати функцію виключення?

Повністю деактивувати гаджет не вийде. Якщо акумулятор хоч трохи заряджений, він завжди буде активним. Вимкнути можна двома способами, але вони не зовсім вдалі:

У першому випадку браслет вимикається буквально на 2 секунди для перезапуску. У другому, через нестачу енергії відключається до підключення до док-станції.

Функція перезавантаження потрібна всім у для виправлення системних помилок. Власники новинки Xiaomi вже зараз повідомляють про баги. У деяких девайс зависає в режимі плавання і «оживає» після відключення в Mi Fit. Інші користувачі відзначають, після розрядки до 10% девайс починає постійно вібрувати. У теорії, всі ці проблеми можна вирішити за допомогою ребута.

Як включити Mi Band 4

Перед першим після покупки включенням трекера Мі Банд 4 його необхідно зарядити. Це правило відноситься до всієї продаваної техніці, яка в продажу має відсоток заряду в 1-2%, хапає для демонстраційних цілей.

 • Металеві контакти для зарядки розташовані збоку фітнес-браслета. Їх потрібно помістити в спеціальне гніздо.
 • Підключити USB-шнур до пристрою і точці харчування.

Перш ніж шукати способи, як включити Xiaomi Mi Band 4, користувач повинен завантажити і встановити додаток Mi Fit на смартфон. Ця програма служить сполучною ланкою між телефоном і браслетом Mi Band. Установку додатки цілком можна здійснити протягом часу зарядки пристрою.

Для проходження процедури синхронізації необхідно попередньо завести аккаунт Mi, що робиться через додаток Mi Fit або сайт Xiaomi ru.account.Xiaomi.com/pass/register. Процес реєстрації стандартний, як і для багатьох інших сайтів. Включає вказівку імені, віку, контактних даних, фізичних характеристик (вага, зріст), згода на обробку персональних даних, згоду або незгоду на розсилку новин на китайській мові.

Як включити Xiaomi Mi Band 4: перший раз

Перший раз при включенні техніки завжди особливий, тому що при першому запуску користувач перевіряє працездатність пристрою, встановлює необхідні режими, задає правильні настройки. Схожі особливості користувач повинен врахувати перед тим, як включити Mi Band 4. Незважаючи на гадану простоту пристрою, важливість першого включення не можна недооцінювати.

При придбанні нового пристрою користувачі найчастіше прагнуть скоріше випробувати його в справі. Велика спокуса використання щойно купленого технічного засобу. Але не варто поспішати вводити в експлуатацію: потрібно обов’язково дотримати правила першого разу. Вони дозволять врахувати нюанси покупки, а також уникнути неправильного застосування.

Фітнес-браслет Mi Band 4 є супутнім і додатковим пристроєм до смартфону. Трекер від Xiaomi працює з телефонами двох основних операційних систем: Android і iOS. Незалежно від телефону при першому включенні необхідно перевірити не тільки фізичний стан фітнес-браслета, але і пройти процедуру синхронізації зі смартфоном.

перше включення

Включенню Банда в перший раз передують три дії, по завершенні яких можна приступати до запуску фітнес-браслета і синхронізації з телефоном:

 • зарядка;
 • установка Mi Fit;
 • реєстрація аккаунта

Порядок синхронізації фітнес-браслета Mi Band і смартфона:

 • Включити Bluetooth на смартфоні.
 • У додатку Mi Fit відкриваємо розділ «Статус».
 • Вибираємо «Пристрій не підключено» і «Браслет» в списку запропонованих варіантів.
 • Розміщуємо трекер і телефон максимально близько.
 • При вібрації фітнес-браслета натиснути один раз на сенсорний екран. це підтвердження завершення прив’язки.

Для подальших дій використовується додаток Mi Fit, де власник браслета встановлює стандартні значення за денним числу кроків. Годинники на браслеті налаштовуються автоматично на той же час, що має смартфон.

На цьому установка і процедура першого включення завершуються. У будь-який момент часу користувач може внести зміни в налаштування, а також поміняти синхронізований смартфон.

Як включити і налаштувати будильник на фітнес-браслеті Xiaomi Mi Band 4

Фітнес-браслети добрі не тільки в підрахунку кроків і витрачених калорій, вони стають все розумнішими з кожним новим поколінням. У тому числі вони підтримують функцію будильника, яка, хоч і очевидна, з Mi Band 4 набуває особливої ​​цінності.

Основною перевагою будильника на Mi Band є приватність. Вібрація не так сильна, щоб розбудити звуком вібрації по столу сусіда по ліжку, але і не така слабка, щоб ви її не помітили.

READ  Як збільшити шрифт на телефоні Xiaomi

Нововведенням для Mi Band 4 є можливість активації або відключення будь-якого із заданих варіантів, не вдаючись до допомоги телефону. На смартфоні, через додаток Mi Fit, вам потрібно лише задати набір будильників, після чого вони синхронізуються з браслетом, і в подальшому маніпулювати ними можна з гаджета.

Щоб створити будильник запустіть додаток Mi Fit на телефоні.

Нас цікавить вкладка «Профіль», вона знизу праворуч. Тепер в списку підключених пристроїв виберіть браслет. У списку доступних маніпуляцій виберіть меню «Будильник». Ви перебуваєте в центрі управління сном, тепер, якщо натиснути на кнопку «Змінити» знизу, ви отримаєте можливість налаштовувати до 8 різних варіантів прокидання на ваш розсуд. Можна налаштувати як простий щоденний метод, так і розумний, який буде спрацьовувати тільки по буднях, або створити одноразовий варіант. Щоб включити один з обраних методів, переконайтеся, що перемикач зліва від нього горить блакитним кольором.

Тепер я покажу як проконтролювати набір синхронізованих будильників на браслеті. Активуйте екран, ви побачите головне меню Mi Band 4. Тепер зробіть свайп вгору, щоб на екрані з’явилися настройки «Додатково», увійдіть в них. Серед іншого ви побачите меню «Будильник» жовтого кольору, натисніть на нього. Ви бачите список синхронізованих варіантів для прокидання, якщо навпаки якогось з них є зелений вогник. він активний. Натисніть на нього, щоб вогник погас, і він відключиться.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

Що робити якщо ми бенд 4 не включається?

Для вирішення проблеми достатньо лише перевстановити додаток. Проблеми в Mi Fit

 • Відв’язати годинник від профілю.
 • Видалити програму через налаштування смартфона.
 • Встановити її повторно з Play Market.
 • Заново підключити Mi Band 4.

Як перезавантажити ми бенд 4?

Якщо це не допомогло, є сенс відновити заводські настройки.

 • З Xiaomi Mi Band проведіть пальцем до меню «Додатково»;
 • В меню «Додатково» перейдіть вниз і знайдіть «Налаштування»;
 • В «Налаштуваннях» перейдіть вниз і знайдіть «Перезавантаження»;
 • Звідси підтвердіть програмний скидання і дочекайтеся перезапуску трекера.

Як підключити Mi Band 4 до Samsung Health?

Як підключити Amazfit Bip або Xioami Mi Band до Samsung Health?

 • Відкриття програми Mi Fit.
 • Перейти на вкладку Профіль
 • Вибрати пункт Додати акаунти
 • Зайти в розділ Google Fit і натиснути кнопку Додати Google Fit.
 • У віконці, що з’явилося вибираємо свій аккаунт Google Fit.

Чи можна платити Mi Band 4?

Оплачувати можна тільки за допомогою фітнес-браслета Mi Smart Band 4 NFC, придбаним на території Республіки Білорусь і Російської Федерації (ідентифікатор MGW4059RU).

Як включити Mi Band 4 після покупки?

Для включення потрібно торкнутися сенсорної кнопки внизу екрану. Якщо дотик сенсорної кнопки результату не дає, поставте гаджет на зарядку. Для цього вийміть капсулу з ремінця, для чого видавіть її вгору, відігнувши ремінець від екрану приблизно на 90 градусів або відтягнувши його від екрану.

Чи можна оплачувати Mi Band 4?

Компанія Xiaomi спільно з Mastercard оголосили про російському старті продажів «розумних» браслетів Xiaomi Mi Smart Band 4, в яких з’явилася підтримка безконтактної оплати за допомогою NFC. Єдиною відмінністю став NFC-чіп, який дає можливість оплачувати покупки за безконтактною технологією оплати Mastercard.

Як включити Mi Band 4?

Для першого включення фітнес браслета Mi Band 4 необхідно поставити його на зарядку. Після чого він сам автоматично включиться і перейде в режим пошуку смартфона для підключення.

Установка блокування екрану фітнес-трекера Xiaomi Mi Band 4

Блокування екрану в Mi Band виконує важливу функцію. вона вимикає сенсорний дисплей по заданому часу. Тим самим економить важливий ресурс фітнес-трекера, його заряд акумулятора. Але часто декількох секунд недостатньо, щоб повноцінно користуватися браслетом. Він часто вимикається, не даючи нам вибрати той чи інший пункт меню на годиннику.

Давайте це виправимо і налаштуємо трохи більше часу перед автоматичним блокуванням:

  Знову доторкніться до сенсорного екрану пристрою Xiaomi, щоб знайти в меню пункт «Додатково»;

Максимальний час до блокування на Xiaomi Mi Band 4. 10 секунд. Цього має вистачити, щоб визначитися з вибором налаштувань або розділів.

Ще однією важливою налаштуванням є додаткове блокування екрану. Ця функція в пристрої виконує роль замку і не дає відкриватися пунктам меню, коли ми випадково прікоснёмся до дисплея. Або при випадковому взаємодії з температурою, на яку він реагує, наприклад, з теплою водою в душі.

Для активації такого замка на фітнес-браслеті Xiaomi, знову перейдіть в розділ «Додатково», «Налаштування». І перед пунктом, який ми вибирали в попередньої інструкції, натисніть на «Блокування екрану». Поставте на чекбоксі галочку, щоб його активувати. Щоб протестувати функцію, дочекайтеся, коли екран автоматично згасне вже через 10 секунд. Після чого доторкніться до нього, як ви робили це раніше. На екрані з’явиться невелика підказка, що для його розблокування необхідно провести пальцем зверху вниз.

Як налаштувати фітнес браслет Xiaomi Mi Band 4

Якщо ви придбали для себе новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4, то вас цікавить, яким чином налаштувати його. У цій статті ми постараємося докладно про це розповісти. Ви дізнаєтеся, як змінювати параметри за замовчуванням, які встановлені виробником і не завжди підходять нам.

Налаштування яскравості на браслеті Xiaomi Mi Band 4

Фітнес-браслет четвертого покоління від Xiaomi має приємний для тіла ремінець і зручну, компактну капсулу. Екран досить широкий і повністю є сенсорним, на відміну від трекерів інших виробників.

У нижній частині знаходиться кнопка. Вона сенсорна і позначена невеликим світлим кружком, який дає знати, що ця частина екрану призначена для натискання. Щоб гортати пункти меню, необхідно доторкнутися до екрана й провести вниз або вгору, тобто свайпать, як на мобільному телефоні.

Один з важливих параметрів фітнес трекера Xiaomi Mi Band 4. це яскравість його екрану. Дуже часто нам доводиться звертатися до нього на вулиці під яскраво світив сонцем. Тому якщо екран пристрою буде тьмяним, ми нічого на ньому не побачимо. В Mi 4 яскравість достатня для того, щоб при денному світлі добре розглянути всі елементи на екрані навіть на витягнутій руці. Але за умовчанням яскравість встановлена ​​не до максимального рівня.

  Свайпом вгору або вниз по екрану знайдіть пункт головного меню «Додатково»;

Тепер натисніть кнопку внизу, щоб вийти на головний екран фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4. Чи на попередній пункт меню. Також часто користувачам доводиться шукати настройку блокування екрану. За умовчанням вона налаштована на 5 секунд, чого практично завжди не вистачає.

Меню фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4

Після розблокування браслета Mi Band 4 ми побачимо стандартний циферблат. На ньому відображається час, дата, кількість пройдений за добу кроків. Останній пункт можна змінювати в налаштуваннях. У верхній частині екрану можна побачити кількість заряду у відсотках.

Якщо відкрити інші пункти меню, то за головним екраном слід «Статус». В цьому розділі знаходяться дані, записані пристроєм за минулу добу. У них входять пройдену відстань, спалені калорії, кроки та інше.

Фітнес-трекер має кілька вбудованих датчиків. Перший можна знайти відразу ж в меню. серцебиття. Цей пункт позначений червоним сердечком, щоб вибрати, тапніте по іконці розділу. Якщо Ви знаходитесь у вас на зап’ясті, відразу ж почнеться процес вимірювання пульсу.

На екрані налаштування ви побачите відповідну анімацію. пульсова хвиля. Датчик досить точно вимірює пульс, незважаючи на те, що попередня версія робила це не дуже добре.

В браслеті Mi Band 4 можна налаштувати типи тренувань. Це потрібно для того, щоб показники в трекері були максимально коректними. При відкритті пункту натисніть на той вид спортивної діяльності, яким ви займаєтеся в даний момент.

Яким чином налаштувати підключення Xiaomi Mi Band 4 до телефону

Підключення браслета Mi Band четвертої версії до телефону не може обійтися без додатка. Його можна завантажити з Play Market або App Store.

Встановіть і відкрийте програму на своєму смартфоні. Також необхідно включити технологію Bluetooth.

У відкритому додатку на головному екрані виберіть пункт «Додати профіль».

  Виберіть тип пристрою, який ви хочете додати. Тобто «Браслет»;

Ваш новий трекер Xiaomi Mi Band 4 налаштований і підключений до мобільного телефону. Тепер в додатку буде відображатися на головному екрані кількість заряду у відсотках.

А також основні пункти налаштувань і параметрів, які можна редагувати. Навіть якщо ви придбали браслет з прошивкою, в якій всі пункти меню на китайською або англійською мовою, ви зможете це змінити.

Для цього в додатку потрібно відкрити розділ з оновленнями. І натиснути на кнопку «Оновити».

Коли ПО буде завантажено, в ньому повинен бути вбудований мова для вашого регіону.

Завантаження оновлення відбувається «по повітрю». При цьому фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 також потрібно піднести максимально близько до телефону і почекати, поки закінчиться завантаження програмного забезпечення. Після його установки перевірте меню. Тепер назву розділів і їх опис повинні бути російською мовою. Таким чином ми зможемо заощадити, купивши пристрій для китайського ринку, так як воно дешевше. Після чого підключити його до телефону і оновити прошивку, щоб на браслет «прийшов» російський.

Проблеми при налаштуванні підключення трекера

У деяких випадках у користувачів виникають труднощі в сполученні трекера з мобільним телефоном. Можливо в момент настройки і підключення фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4 ви допустили якусь помилку. Наприклад, в додатку вибрали неправильно тип пристрою, що підключається. Досить часто новий пристрій приходить з повністю розрядженим акумулятором. Тому перед сполученням спробуйте зарядити пристрій. Після чого знову спробуйте підключити його до телефону. Вимкніть інші Bluetooth пристрої в налаштуваннях і скиньте настройки трекера.

⚙️ Як підключити Xiaomi Mi Smart Band 4c до вашого смартфону

Компанія Xiaomi випустила вже велика кількість Smart-годин і фітнес-трекерів. Модель Mi Smart Band 4c отримала нові концептуальні рішення, про які можна почитати в нашому огляді, і новий додаток для підключення Як же підключити браслет до смартфону.

READ  Як перенести дані на новий телефон Xiaomi

Скачайте та встановіть програму Xiaomi Wear з «Play Маркета» або App Store.

Натисніть кнопку «Прийняти», вивчивши політику конфіденційності.

З’явиться повідомлення про отримання доступу до геолокації, при бажанні дозвольте.

Після чого необхідно вказати персональні дані. Спочатку виберіть регіон і натисніть клавішу «Далі».

І навіть вага, для більш точних результатів.

Після завдання всіх параметрів ви потрапите на головний екран додатка Xiaomi Wear. Mi-аккаунт підтягнеться автоматично, якщо він введений на смартфоні, в іншому випадку його можна ввести вручну. Щоб додати Xiaomi Mi Band 4с, натисніть на відповідну область в меню.

Виберіть модель пристрою, що підключається. На даний момент доступний тільки один браслет, тому ви точно не помилитеся.

Потім виберіть його зі списку доступних пристроїв, заздалегідь активувавши Bluetooth.

Дочекайтеся вібрації і відобразити детальну інформацію на Mi Smart Band 4c і натисніть на галочку, тим самим підтвердивши підключення.

Пара секунд, і ваш фітнес-браслет Xiaomi готовий до роботи.

Також ви можете подивитися, як це зробити:

вхідні SMS

Окремим пунктом винесли активацію прийому SMS-ок.

Тут також можна вибрати тип вібрації і відображення відомостей про контакті.

Як налаштувати браслет Xiaomi Mi Band 4?

Я думаю, немає сенсу розповідати, як налаштувати сам додаток Mi Fit і виставити свій вік, вагу і зріст для коректного підрахунку відстані і калорій. Про це дуже докладно було розказано в керівництві до Mi Band другого покоління. Приступимо відразу до основного функціоналу фітнес браслета.

Управляти більшістю функцій можна прямо з головного екрану браслета. У цьому ми переконалися в огляді на Mi Band 4. Однак для детальної настройки відображення і режимів роботи трекера необхідно виставити потрібні параметри в мобільному додатку Mi Fit.

Щоб потрапити в ньому в налаштування Smart годин, потрібно відкрити меню «Профіль» і вибрати розділ «Фітнес-браслет Mi Smart Band 4».

Пройдемося по головним конфігурацій, що впливає на його роботу. Оскільки вони знаходяться на другій частині даної сторінки, перегорнемо екран вниз.

Розташування браслета

Вибір руки, на якій буде носитися фітнес трекер. Потрібно для більш коректного підрахунку даних про фізичну активність

Як підключити Xiaomi Mi Band 4 до телефону. Android або iPhone?

Почнемо з підключення розумних годин до телефону. Після зарядки і включення на екрані Xiaomi Mi Band 4 будуть відображатися дві різні іконки з якимись ієрогліфами.

Але це не біда. Головне, що нам потрібно. це встановлене на ваш смартфон додаток Mi Fit. Детально про його установку і роботу я розповідав в статті про Mi Band 2. Єдине, що хочу зазначити тут, це те, що при реєстрації або вході а аккаунт потрібно було в ньому вибрати в ньому регіон “Росія». І відповідно, весь інтерфейс програми повинен бути російською мовою.

Якщо ви цього не зробили спочатку, то потрібно повністю видалити додаток, встановити заново і увійти в свій аккаунт з вибором російської мови

Далі включаємо модуль Bluetooth на смартфоні і з головного екрану програми натискаємо на посилання «Додати пристрій»

Тут телефон почне пошук розумного браслета. Як тільки оди один одного побачать, на трекері спрацює Тактильна, а на екрані з’явиться прохання підтвердити підключення. поки що на китайському, зрозуміло. Ми тиснемо на галочку на екрані.

Далі повертаємося до додатка Mi Fit і дозволяємо доступ браслету до нашої геопозіціі

перевірити оновлення

Тут можна вручну зробити запит на отримання нової версії ПЗ браслета. Хоча мені цього ні разу робити не довелося, тому що при кожній синхронізації виконується автоматичний запит на оновлення

Будильник на Mi Band 4

У будильнику Xiaomi Mi Band 4 на екрані браслета можна тільки включити або виключити один із заданих.

А ось в додатку дозволяється їх додавати і створювати відразу кілька годин для спрацьовування.

Інтерфейс додавання нового схожий з «Подіями».

Повідомлення на трекері Xiaomi Mi Band 4

Тут виробляється вибір тих додатків, повідомлення від яких будуть приходити на дисплей браслета. Приємно, що тут є як міжнародні, так і звичні нам вітчизняні сервіси. WhatsApp, Skype, Instagram, YouTube, ВК, Telegram і т.д.

Повідомлення на Xiaomi Mi Band 4

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 підтримує повідомлення про вхідні дзвінки й повідомлення. Що робити, якщо повідомлення з Whatsapp, Viber або інших месенджерів не приходять? Проблема криється в правильному налаштуванні, про яку ми і поговоримо в даній статті.

Включаємо сповіщення про вхідні дзвінки

Також, як і в випадку з повідомленнями додатків. в «Mi Fit» відкриваємо «Профіль», вибираємо браслет і тиснемо на пункт «Вхідний дзвінок». Далі тиснемо «Дозволити доступ до телефону».

Даємо додатком необхідний дозвіл і готово. Тепер ви можете активувати пункт «Попереджати про вхідний дзвінок». Також тут можна включити відображення номера телефону та імені абонента.

Включаємо повідомлення додатків

Включити повідомлення на Mi Band 4 можна не тільки для месенджерів, але і для поштових сервісів типу Gmail, Яндекс. Робиться це просто:

Встановлюємо додаток «Mi Fit» і підключаємо Mi Band 4 до смартфону.

Відкриваємо «Mi Fit». натискаємо на «Профіль» і вибираємо підключений пристрій зі списку доступних. в нашому випадку це браслет.

У меню, є цікавий для нас пункт «Повідомлення». клікаєм по ньому. У новому вікні висвітиться повідомлення про відсутність доступу до повідомлень, тиснемо на нього.

Дозволяємо додатком «Mi Fit» доступ до повідомлень спершу натиснувши ОК, а потім вибравши його зі списку.

У новому вікні тиснемо «Дозволити». Тепер функцію повідомлень можна буде включити. У нижній частині екрана будуть відображені додатки, для яких повідомлення будуть доступні.

Тепер можна додати в список Whatsapp або будь-який інший месенджер. Для цього «Управління додатками» в нижній частині екрана. У списку знаходимо потрібне і активуємо.

Готово. Whatsapp з’явився в списку додатків і ви будете отримувати повідомлення на свій Mi Band 4 при надходженні повідомлень.

Наполягаємо фонову роботу Mi Fit

Для того, щоб повідомлення на Mi Band 4 працювали. потрібна постійна фонова активність додатки «Mi Fit». Для цього переходимо в «Безпека» і вибираємо пункт «Додатки».

Тут знаходимо «Mi Fit» і включаємо автозапуск.

Трохи нижче в цьому ж меню розташований пункт «Контроль активності». переходимо по ньому і ставимо «Немає обмежень».

Залишився ще один невеликий штрих. Відкриваємо меню додатків натиснувши на екранну іконку у вигляді квадрата. Якщо на вашому смартфоні сенсорні клавіші. тиснемо на клавішу у вигляді трьох горизонтальних смуг. Відкриється меню з запущеними програмами. Натискаємо і утримуємо палець на «Mi Fit».

З’являться додаткове меню, де потрібно натиснути на іконку у вигляді замку.

Це потрібно для того, щоб при очищенні оперативної пам’яті ви не закрили «Mi Fit». Після всіх цих маніпуляцій, проблем з повідомленнями виникнути не повинно.

Повідомлення на Xiaomi Mi Band 4. як включити і налаштувати

Повідомлення на Xiaomi Mi Band 4. це дублюються повідомлення зі смартфона, які відображаються на екрані вашого фітнес-браслета. Це можуть бути вхідні повідомлення, дзвінки, електронна пошта, повідомлення з Whatsapp, Viber, будильник і т.д. Іноді вони можуть не працювати: наприклад, не відображаються повідомлення про виконання мети або про бездіяльність, не приходять повідомлення з Whatsapp. У даній статті розберемося, як включити і налаштувати повідомлення на трекері Xiaomi Mi Band 4.

 • Для початку переконайтеся, що ваш браслет Mi Band 4 підключений до смартфону.
 • На телефоні має бути встановлено додаток Mi Fit і оновлено до останньої версії.

Повідомлення на Mi Band 4 мають бути показані у верхній частині браслета у вигляді іконки і тексту під нею. Якщо у вас їх немає, спробуйте виконати наступні дії.

Налаштування оповіщати про вхідні дзвінки на Mi Band 4

Повідомлення про дзвінки приходять на фітнес-браслет у вигляді вібрації. щоб їх включити, потрібно:

 • У головному меню Mi Fit вибираємо пункт «Вхідні дзвінки».
 • Дозволяємо доступ до телефону.
 • Активуємо «Попереджати про вхідний дзвінок».
 • показувати чи контактну інформацію;
 • затримку повідомлень на випадок, якщо телефон під рукою;
 • сповіщати чи ні про невідомих номерах;
 • вибрати вібрацію.

Як включити повідомлення на Mi Band 4

Якщо ви не хочете отримувати повідомлення, коли користуєтеся смартфоном, можна включити опцію «Отримувати тільки при вимкненому екрані».

Чи не приходять повідомлення на Mi Band 4. рішення проблем

Повідомлення на ваш браслет можуть не приходити з кількох причин:

 • Не виконано підключення Mi Band 4 до вашого смартфону через bluetooth.
 • Чи не виконана настройка додатки Mi Fit, як описувалося вище.
 • Додаток Mi Fit не працює у фоновому режимі. Розберемо цей пункт докладніше.

Як включити фонову роботу Mi Fit

Для того щоб на ваш фітнес-браслет приходили оповіщення, необхідно додатком Mi Fit завжди працювати у фоновому режимі. Для цього слід виконати кілька простих кроків.

 • Заходимо в настройки телефону, вибираємо меню «Безпека». «Додатки» (в різних смартфонах шлях може бути різним, в нашому випадку для Xiaomi).
 • Знаходимо Mi Fit і включаємо «Автозапуск».
 • Там же нижче є пункт «Контроль активності». заходимо і ставимо «Немає обмежень».
 • Далі необхідно закріпити додаток в RAM пам’яті пристрою. Натискаємо на сенсорну кнопку завдань на робочому столі і тягнемо вниз додаток, яке потрібно закріпити, натискаємо на «Lock» (або іконку замка). можуть бути різні варіанти цієї дії.

Всі ці способи працюють на всіх пристроях, що підтримують MIUI: Xiaomi Mi, Mi Max, Redmi, Redmi Note і так далі.

BETATECH.COM.UA 2022