Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як дивитися VR відео на смартфоні

Table of Contents

360-градусне і VR відео на Android-смартфоні: як дивитися і де скачати [відео]

Про те, як подивитися VR ВИДЕO на iPhone, ми вже розповідали. І сьогодні, як би, в продовження цієї розповіді. Про аналогічні можливості Android-смартфонів.

Так, у мобільних девайсів на Android VR потенціал теж присутній.

Не у всіх, звичайно, і не завжди достатньо високої якості, проте, він є.

І навіть за допомогою недорогий Google-івської картонки і відповідного мобільного застосування і можна спробувати перетворити свій Android-смартфтон в VR-студію для перегляду як мінімум того самого знаменитого 360-градусного відео, в якому все розглядати можна з різних ракурсів, від першої особи, і яке в силу специфіки та новизни такого формату часто дивитися просто цікавіше, ніж звичайне відео.

Захоплюючого і якісно знятого VR-контенту в даний час ще не дуже багато, але постійно з’являються нові відео, в тому числі і в безкоштовному доступі на YouTube та інших ресурсах.

І безкоштовних VR-додатків для Android на кшталт Vrse і NYT VR. Теж вистачає. Тому, щоб почати знайомитися з віртуальною реальністю прямо зараз, Android-юзеру потрібен тільки його смартфон, відповідна VR-гарнітура і правильно підібраний VR-контент.

З екрану смартфона через Cardboard або іншу VR-гарнітуру дивитися 360-градусне відео (воно ж. Панорамне) можна. Однак, треба також розуміти, що 360-градусне відео. Це не те ж саме, що даний VR відео. Суть байки. В тому, що в VR відео, на відміну від панорамного, створюється візуальна ілюзія глибини картинки.

За допомогою технології стереоскопічного тривимірного зображення (це коли для лівого і для правого ока генеруються різні картинки) VR відео створює у глядача відчуття безпосередньої присутності у віртуальному світі: розташовані на передньому плані зображення об’єкти сприймаються як більш наближені, інші, відповідно, виглядають, як більш віддалені. Нюанс, звичайно, але досить значний. Втім, це як раз той випадок, коли краще один раз побачити. Притому дивитися треба через VR-гарнітуру, без неї кліп. Просто плоска розмита мазня:

360-градусне відео працює приблизно так само. В тому сенсі, що вбудований гіроскоп смартфона теж дозволяє «крутити головою і дивитися по сторонах», але картинка в ньому не 3D. Це, як би, мінус. Але є і плюс: в звичайному 360-градусному відео, якщо дивитися його з екрану смартфона через просту VR-гарнітуру a la Cardboard, картинка часто здається більш чіткої і контрастною, ніж її 3D-аналог в VR відео. Теж нюанс, і теж важливий.

Само собою зрозуміло, і в VR-, і в 360-градусному відео, чим вище дозвіл і частота кадрів, тим якісніше картинка, і тим вище її деталізація. При низькій кадрової частоті можуть з’являтися неприємні розмиття і артефакти, а також, що ще неприємніше, справжнісінька нудота. Тому, якщо характеристики вашого смартфона і швидкість з’єднання дозволяють, вибирайте завжди максимальні налаштування якості відтворення, коли дивитеся 360-градусне або VR відео онлайн, а якщо переглядаєте файл прямо на смартфоні. Так тим більше.

VR відео на YouTube

Android-юзеру, спраглому подивитися хоч VR-, хоч 360-градусне відео, краще відразу починати з YouTube. Дані сервіс обидва формати підтримує ще з минулого року, режим перегляду оптимізований під «картонку», тому з настройками взагалі все елементарно: відкриваємо 360- або VR-ролик, Тапа іконку із зображенням Cardboard в правому нижньому кутку екрану, вставляємо смартфон в гарнітуру і дивимося.

На екрані картинка автоматично розділяється на два майже ідентичні кадри, які (коли смартфон в VR-гарнітурі знаходиться на правильному відстані від очей) зливаються в один і утворюють ту саму віртуальну реальність з ефектом присутності в ній і можливістю оглядати все навколо.

дивитися, смартфоні

Сервіс YouTube, як ми вже сказали, активно працює над тим, щоб 360-градусне і VR-відео в ньому було більше. Сьогодні офіційний VR-плейлист YouTube складається з 23 позицій і включає ролики різноманітної тематики, від сюжету з «Голодних ігор» і музичного Avicii до VR-туру по Білому Дому. Список не супер-великий, але все одно є, з чого почати.

В плейлисті «Trending 360 ° Videos» (тобто «Популярних 360-градусних відео») роликів раз в 10 більше, і нові з’являються щодня. Теми теж найрізноманітніші: туризм, спорт і екстрим від першої особи, анімація, трейлери нових іграшок, музика і ще сила-силенна всього. І якщо ваш Android-смартфон, здатний подолати всю цю красу в нормальній якості, то можна сміливо купувати гарнітуру. На перших порах матеріалу для перегляду точно вистачить.

До слова, ще один нюанс: у YouTube через VR-гарнітуру дивитися можна і звичайне відео в «плоскому» 2D-режимі, якщо в ролику передбачена підтримка Cardboard. Однак даний режим автоматично не включається і іконка гарнітури не відображається, активувати опцію треба вручну в налаштуваннях програми (3 вертикальні точки. В правому верхньому куті екрану).

Відзначимо також, що нещодавно компанія Google анонсувала підтримку VR-технологій в Інтернеті. Так що, цілком можливо, дуже скоро навіть на сайтах з’являться «куточки віртуальної реальності», відвідувати які теж можна буде безпосередньо зі смартфона з гарнітурою.

Локальне VR відео на Android

І безкоштовні додатки для локального перегляду VR-контенту на Android теж є. Kolor Eyes 360 °, наприклад, дозволяє не тільки завантажувати і зберігати файли безпосередньо по посиланнях, але і містить цілі галереї потокового відео. Дивитися 360-градусне і VR-відео на смартфоні можна також через мобільні додатки VR Gesture Player або 360 MEA, вони теж безкоштовні. Як бачимо, вибрати є з чого, віртуальна реальність вже зовсім поруч.

Как смотреть видосы в 360 градусов.Кратко и понятно

Як дивитися відео 360 градусів на телефоні?

Дивитися відеозапис подібного формату можна з будь-яких сучасних телефонів:

 • На смартфоні;
 • На телефоні будь-якої моделі iPhone.

Важливо! Підтримувати формат панорамного відео можуть тільки сучасні моделі телефонів

Це пов’язано з тим, що для успішного перегляду VR відео в пристрої має бути встановлено 2 датчика руху в просторі: акселерометр і гіроскоп.

Гіроскоп визначає місце розташування телефону в просторі. Це дозволяє перевертати екран, змінювати кут перегляду рухом вправо і вліво, вниз і вгору. При цьому користувачеві не потрібно торкатися до екрану. Достатньо рухатися навколо своєї осі. Простір у відеоролику рухається слідом за користувачем. Завдяки цьому, переглянуті відео виглядають максимально реалістично.

Телефон без акселерометра не зможе відтворити панорамний відеоролик, зображення не буде змінюватися. У свою чергу, без гіроскопа переглянути відео цілком можливо. Однак переміщатися в різні боки можна тільки за допомогою натискання на сенсорний екран.

В Play Market представлено кілька програм для визначення датчиків, встановлених в телефон. Завантаживши одне з цих додатків на Android (наприклад, Sensor Box), можна дізнатися, чи буде підтримуватися VR відео в конкретному смартфоні.

Для перегляду панорамних відеороликів на сучасному смартфоні досить встановити офіційний додаток ресурсу YouTube. У нових телефонах, як правило, ця програма встановлена ​​за замовчуванням. Після цього дивитися VR ролики можна не тільки через додаток, але і через будь-який браузер або програму.

За допомогою iPhone подивитися відео 360 градусів також абсолютно нескладно, але є деякі нюанси. Як і у випадку зі смартфоном, для перегляду VR відеоролика потрібно лише завантажити і встановити додаток YouTube для iOS.

Увага! В iPhone панорамне відео буде відтворюватися тільки через скачані додаток. За допомогою інших програм і браузера Safari відкрити відеоролик не вийде. Однак, найчастіше, на сторонніх ресурсах користувачам iPhone надається посилання для перегляду на YouTube

Що таке відео 360 градусів?

По-іншому цей новий тип контенту називають панорамним або VR відео. За допомогою нього кожна людина має можливість подивитися не тільки центральні зображення, а й дії або обстановку з боків, збоку і знизу.

За допомогою цього розважального контенту можна зануритися в море і розглянути підводний світ з усіх боків, опинитися в каюті літака, побувати в різних країнах і містах.

Зображення знімається відразу з декількох камер. Зйомка проводиться з самих різних кутів, а всі камери мають широкий рівень огляду. Після зйомки відеозапису зшиваються за допомогою спеціальних програм. Таким чином, створюється єдиний сферичне простір. Створену відеозапис можна включити в сучасну комп’ютерну гру або переглядати окремо. Нерідко відео 360 градусів інтегрується в різні веб-сайти.

Важливо! Не забудьте відвідати офіційний канал YouTube “Відео в форматі віртуальної реальності”. Там ви знайдете панорамне відео на будь-який смак

Для того щоб переглядати VR відео 360 градусів на YouTube вам буде потрібно:

Через QR-коди

Якщо Ви знайшли QR-код з посиланням на панорамне відео, запустіть на своєму пристрої програму сканування QR коду. При її відсутності, попередньо встановіть її на свій смартфон. Наведіть на код камеру для повного зчитування інформації і її розпізнавання.

Після того, як програма розпізнає код, з’явиться вікно з посиланням на ресурс і кілька передбачуваних варіантів вибору ваших подальших дій. Вибираємо пункт «Open Link» (або «Відкрити посилання», якщо ваш сканер русифікований). На вибір Вам буде запропоновано декілька варіантів. Браузер, плеєр і YouTube. Вибираємо додаток для відкриття. Youtube. Після даної процедури на вашому екрані запуститься вибране вами відео, натискаємо на значок «на весь екран» і далі вибираємо іконку у вигляді картонних окулярів Google Cardboard. Для поділу екрана на дві частини. От і все. Тепер вам залишиться лише вставити смартфон в шолом і насолоджуватися відео.

Безпосередньо з YouTube

Якщо Ви знайшли ролик відразу на YouTube, то частина інструкції про QR-коди Вам не потрібна, відразу перемикайте екран в режим розподілу і насолоджуйтеся панорамним відео.

Якщо Ви дивіться відео без окулярів віртуальної реальності, то ділити екран не треба!

VR відео на вашому смартфоні з Android: Як його дивитися, де його знайти

Коли дивишся таке відео з комп’ютера, то проблем з переглядом не виникає, адже для огляду існує спеціальна кнопка, за допомогою якої користувач може обертати камеру. Ось вона:

Але одна справа комп’ютер, а як подивитися такий ролик на телефоні або на планшеті на базі Android? Насправді це дуже просто, у чому ви прямо зараз зможете переконатися.

Перше, що ви повинні запам’ятати. Для перегляду відео 360 вам знадобиться додаток YouTube. Саме додаток, оскільки в браузерної версії YouTube огляд роликів не підтримується (як мінімум на момент написання статті).

Знаходьте додаток, виглядає воно ось так:

Якщо у вас застаріла версія додатка YouTube, в обов’язковому порядку його поновіть. Це можна зробити за допомогою Google Play. Сам додаток, до речі, також може оповістити вас про оновлення, натисніть «Встановити».

Далі оновлюєте його, натиснувши на відповідну кнопку в Маркеті.

READ  Не працюють нижні кнопки на смартфоні

Після поновлення заходимо в додаток і в пошуку пишемо video 360 (без лапок та інших знаків). Бачимо список, вибираємо потрібне нам відео та Тапа по ньому.

Відео буде автоматично запущено, при цьому ви зможете оглядати його з усіх боків, просто переміщуючи свій смартфон або планшет в просторі! Це дуже зручно!

До речі, бачите виділений стрілкою значок очок? Натиснувши на нього, ви зможете використовувати окуляри віртуальної реальності для перегляду ролика, якщо, звичайно, вони у вас є.

Додому Softnews VR відео на вашому смартфоні з Android: Як його дивитися, де його

До низькосортної VR, зауважте, але VR. Через платформу Google Cardboard ви можете вставити гарнітуру в дешеве у виготовленні засіб перегляду. У той час як більша частина уваги була приділена досвіду в додатках і іграх, Cardboard також підтримує злегка тривимірні VR відео.

З засобом перегляду VR і вашим телефоном, можна вільно оглянути повні 360-градусні відео світи, спостерігаєте Ви трюк з усіх кутів, насолоджуєтеся анімованим кліпом, або дивіться відеозапис концерту, як ніби ви стоїте в натовпі. Це робить перегляд відео набагато менш пасивним досвідом, а також дозволяє використовувати нові види візуального розповідання історій.

Додатки як Vrse і NYT VR, який знаходяться серед наших фаворитів Cardboard. Постачають готові до VR відео для перегляду, але набагато більше є на YouTube, плюс в інших місцях також. З додатками Cardboard дійсно просто почати: все, чого ви потребуєте, це телефоном, засобом перегляду і відеоконтент правильного типу.

Локальні відео

Також можливо переглянути локально збережені 360 і VR відео, але це не зовсім так само просто, як натиснути значок на YouTube. Однією з причин є дефіцит завантаження контенту: сайти зберегли б пропускну здатність (і зробили б більше грошей) шляхом потокової передачі відео і оформленням його оголошеннями, таким чином, немає дійсно великих сховищ безкоштовних 360 відеофайлів в мережі.

Kolor Eyes 360 ° є одним з варіантів як для перегляду локально збережених VR / 360 кліпів, так і для потокової передачі.

Але якщо ви шукайте відео, щоб подивитися на своєму телефоні на базі Android, отримаєте їх від друзів або зробіть своє власне з 360 камерами. Як Ricoh Theta або Bublcam, або майбутній LG 360 CAM і Samsung Gear 360, наприклад. Ось додатки для цього.

Kolor Eyes 360 ° є хорошим вибором і не тільки дозволяють завантажити збережені кліпи і викачувати файли безпосередньо зі посилань, але також включає галереї потокової передачі відеофільмів. Інші можливості для перегляду VR і 360 відео на Android включають VR Gesture Player і 360 MEA, і вони. Все безкоштовні, так що, можна оцінити їх всіх і вибрати те, що підходить найкраще для ваших цілей.

VR-відео 360 градусів на YouTube // riftinfo.com

Окуляри віртуальної реальності вже багатьом відомі і користуються величезною популярністю серед користувачів смартфонів.

Що таке відео 360? Що необхідно, щоб дивитися відео в 360 градусів? Як дивитися відео 360 з телефону? Навіщо ділити екран? Що робити, якщо відео не повертається?

На щастя для всіх шанувальників, зовсім недавно розробники сервісу YouTube оголосили про появу нової можливості. Перегляді панорамного відео. Тепер Ви зможете побачити все, що відбувається навколо Вас і навіть найдрібніші деталі не залишаться непоміченими.

Як переглядати панорамну відеозапис на комп’ютері?

Найпростіше переглядати VR відеоролик на стаціонарному комп’ютері або ноутбуці. Для перегляду не потрібно встановлювати додаткові програми і програми. У рідкісних випадках фахівці рекомендують оновити версію використовуваного браузера до актуальної. Переглядати панорамні ролики можна через будь-який браузер, встановлений на PC, крім Internet Explorer.

Далі слід керуватися наступною інструкцією:

 • Знайти VR відео на ютубі.
 • Відкрити його перегляд.
 • Натиснути лівою кнопкою миші на екран і утримувати.
 • Для перегляду простору навколо потрібно повертати комп’ютерну мишу в різні боки.
 • Для наближення або, навпаки, віддалення від будь-якого об’єкта потрібно прокручувати коліщатко миші.

Міняти ракурси можна не тільки рухом комп’ютерної миші, але і за допомогою стрілок на клавіатурі.

VR проти 360 відео

По-перше, слід розрізняти: 360-градусні відео, часто просто названі 360 Відео, можна дивитися з Cardboard і іншими гарнітурами VR, але вони. Не зовсім те ж, що і відео VR. Тому що правильні відео VR додають ілюзію глибини.

Через стереоскопічне 3D (тобто різна точка зору для лівого і правого ока), відео VR забезпечують додаткове занурення через сприйняття місця в світі: великі плани здаються сусідніми, в той час як далекі. Бачиться далеко. Це походить на тонка різниця, але додавання 3D дозволяє краще використовувати гарнітуру VR і допомагає вирівняти по ширині прикріплення телефону до ваших очей. Вбудоване вище відео є 3D кліпом для VR, але Ви не отримаєте ефект в інтернеті.

Однак 360-градусні відео діють також, за допомогою гіроскопа телефону, щоб дозволити вам подивитися все навколо відеозапису як вам подобається, і на них все ще безперечно варто подивитися через засіб перегляду VR. У багатьох випадках я помітив, що, відео VR фактично виглядають більш різкими через Cardboard, таким чином, ви потенційно підкачувати ясність для глибини, коли вибираєте відео для перегляду.

Як і слід було очікувати, чим вище дозвіл і частота кадрів VR або 360 відео, тим більш приємний досвід ви отримаєте через Cardboard: низька частота кадрів, зокрема може додати неприємне розмиття і артефакти, і потенційно може змусити Вас знудити. Виберіть максимальні налаштування якості при потокової передачі, навіть якщо буде потрібно велика пропускна здатність, і спробуйте знайти версії вищої якості локальних відеофайлів, якщо це можливо.

VR 360 відео не реагує на повороти голови. Що робити?

Якщо при перегляді 360 градусів на YouTube Ви зіткнулися з цією проблемою, в першу чергу Вам необхідно переконатися, що Ви переглядаєте саме VR-відео 360 градусів. Дуже часто проблема полягає саме в цьому, так як багато недобросовісних користувачі заливають в мережу звичайні ролики під виглядом відео 360.

Якщо з відео все в порядку, наступним Вашим кроком має бути більш детальне вивчення моделі свого смартфона. А саме, необхідно переконатися, що апарат підходить для перегляду подібних роликів за своїми технічними характеристиками.

Крім усього вищесказаного проблема може критися і в самому плеєрі YouTube. Оновлення додаток або просто повторно його для подальшого перегляду роликів.

VR Video 360 is the professional virtual reality VR 3D video player that provide you full control. Drive into new adventure of your environment, assume the things like you are already there in the scene. Its Amazing! Virtual Reality video player will amazing you with its following collection of different video experiences. Using the cardboard and a device supporting VR games, you can See your favorite movies of full times, like shooting, hunting, wildlife extreme videos, roller coaster adventure, Music, Sports, Football, Dance and horror videos and much more. You have your mobile in hand and a VR glasses or cardboard, install our app VR Video 360, sync all your videos in mobile with this app and leave rest of video players behind.You can have the joy of video and cardboard used homido Oculus VR. Do watch with your friends, and the one you adore, in order to explore the beautiful countryside to explore a new location, you had the opportunity to make interesting all of your memories by using our VR Video 360 with our best VR effects.All your need is a VR / Virtual Reality headset such as Google cardboard then you can enjoy the Virtual Reality travel, OR move your phone around without a headset like holding a window into another world.VR Video 360 Features:. 360 ° spherical video player- Make Motion videos- Sphere Mode Rotate Screen Video- Features Like: Dome 180, Dome 230, Dome 180 Upper, Dome 230 Upper, Stereo Sphere, Plane Fit, Plane Crop, Plane Full etc.- Glass (For VR Box Type). Support 360 ° videos- Support 2D / 3D videos and photos.- Supported 3D formats: side-by-side- Read local files or call up remote URL’s.- Perfect head tracking response, enjoy a true VR experience with real time movements.- Control all display parameters, eye distance, lens correction, field of view (zoom), brightness, saturation, contrast or seek video position.- Support for all modes, including: Stereoscopic side by side, stacked, 180º and 360º, panorama 180º or 360º and of course, normal videos.- VR Controls. Change any setting by looking to it in an immersive way.- Supports all formats, including Full HD mp4 videos.- Use Google Cardboard for Virtual Reality videos

Щороку створюється все більше нового медіаконтенту. Справжнім відкриттям для любителів віртуальної реальності стало створення відео 360 градусів. За допомогою особливої ​​технології зйомки будь-яка людина може розглянути ролик з різних ракурсів і перспектив і максимально зануритися у віртуальний простір.

У зв’язку з появою цієї новинки багато хто задається питанням про те, як дивитися відео 360 градусів на ютубі та інших ресурсах? Розробники розважального контенту пропонують відразу кілька способів перегляду:

 • На телефоні;
 • В VR окулярах або шоломі;
 • На комп’ютері або ноутбуці.

Переконаємося, що ми розмовляємо з вами на одній мові. Багато хто помилково вважає, що VR і 360 відео. Це одне і те ж. Дійсно, обидва формати краще переглядати через гарнітуру, тільки ефект від них буде різний.

VR відео. Це стереоскопічне 3D-зображення. У ньому картинки для правого і лівого ока відрізняються, за рахунок чого створюється ілюзія присутності. Об’єкти неначе знаходяться на різній відстані від глядача.

У виробництві 360 відео використовується особлива технологія зйомки. 2 кастомниє камери захоплюють, що відбувається навколо них. У підсумку виходить кут огляду 360 градусів і картинка без склеювань. Формат швидше 2D, ніж 3D. Якість у 360 роликів вище, ніж у VR, але глибина занурення менше.

Для повноцінного перегляду VR і 360 відео потрібен як мінімум гіроскоп, вбудований в смартфон. Він зчитує інформацію про поворот голови. Користувач може озирнутися на всі боки і рухатися у віртуальному просторі.

У VR і 360 відео важливим параметром є частота кадрів. При низькій частоті з’являються неприємні артефакти: тремтіння, розмиття, плями. Вони провокують нудоту і напружують зір. Намагайтеся дивитися високочастотні ролики, навіть незважаючи на те, що вони «жеруть» системні ресурси.

Як дивитися 360 і VR відео на смартфоні

Для перегляду VR відео вам знадобляться спеціальні окуляри, в які вкладається смартфон. Найпримітивніший варіант. Google Cardboard. Гарнітуру можна зробити самостійно, вирізавши макет з картону по викрійці.

Youtube. Загальнодоступний джерело 360 відео. Також існують VR кінотеатри онлайн, а ще можна скачати фільм на торрентах.

Деякі відео вже адаптовані під окуляри віртуальної реальності (екран записи розділений на 2 частини). Вам не потрібно встановлювати додаткові програми. Для програвання достатньо звичайного відеоплеєра. Щоб ознайомитись з іншими VR відео доведеться інсталювати спеціальний плеєр.

У цій статті наведемо інструкцію для YouTube:

 • Візьміть окуляри або зберіть Google Cardboard.
 • Відкрийте додаток YouTube на своєму смартфоні.
 • Перейдіть на канал «360 Video» або вбийте в пошуку «360 відео».
 • Виберіть ролик.
 • Натисніть на відтворення.
 • Тапніте на значок очок (знаходиться в нижньому правому куті програвача).
 • Вставте телефон у VR окуляри.
 • Одягніть окуляри.
 • Насолоджуйтесь.

Будь Android девайс з гіроскопом підтримує перегляд VR роликів. З iOS ситуація інша. Мінімальні вимоги. Гіроскоп плюс 9 версія яблучної операційки.

Як дивитися VR відео, щоб не нудило

Наостанок кілька порад, щоб знизити негативні ефекти від перегляду VR

 • Починайте з 5-10 хвилинних занурень, поступово збільшуючи час перебування до 1 години максимум;
 • Дивіться ролики сидячи;
 • Вибирайте відео з високою частотою зміни кадрів;
 • Міряйте окуляри перед покупкою, віддавайте перевагу моделям, в яких можна регулювати відстань між лінзами;
 • Ваш смартфон повинен відповідати мінімальним вимогам конкретного VR продукту.
READ  Заміна акб iPhone 6s

Деякі користувачі відзначають, що їх менше заколисували в вентильованих приміщеннях. Включайте кондиціонер (але це суб’єктивна рекомендація).

Як переглядати панорамну відеозапис на комп’ютері?

Найпростіше переглядати VR відеоролик на стаціонарному комп’ютері або ноутбуці. Для перегляду не потрібно встановлювати додаткові програми і програми. У рідкісних випадках фахівці рекомендують оновити версію використовуваного браузера до актуальної. Переглядати панорамні ролики можна через будь-який браузер, встановлений на PC, крім Internet Explorer.

Далі слід керуватися наступною інструкцією:

 • Знайти VR відео на ютубі.
 • Відкрити його перегляд.
 • Натиснути лівою кнопкою миші на екран і утримувати.
 • Для перегляду простору навколо потрібно повертати комп’ютерну мишу в різні боки.
 • Для наближення або, навпаки, віддалення від будь-якого об’єкта потрібно прокручувати коліщатко миші.

Міняти ракурси можна не тільки рухом комп’ютерної миші, але і за допомогою стрілок на клавіатурі.

Що таке відео 360 градусів?

По-іншому цей новий тип контенту називають панорамним або VR відео. За допомогою нього кожна людина має можливість подивитися не тільки центральні зображення, а й дії або обстановку з боків, збоку і знизу.

За допомогою цього розважального контенту можна зануритися в море і розглянути підводний світ з усіх боків, опинитися в каюті літака, побувати в різних країнах і містах.

Зображення знімається відразу з декількох камер. Зйомка проводиться з самих різних кутів, а всі камери мають широкий рівень огляду. Після зйомки відеозапису зшиваються за допомогою спеціальних програм. Таким чином, створюється єдиний сферичне простір. Створену відеозапис можна включити в сучасну комп’ютерну гру або переглядати окремо. Нерідко відео 360 градусів інтегрується в різні веб-сайти.

Важливо! Не забудьте відвідати офіційний канал YouTube “Відео в форматі віртуальної реальності”. Там ви знайдете панорамне відео на будь-який смак

Як дивитися відео 360 градусів на будь-якому пристрої

Щороку створюється все більше нового медіаконтенту. Справжнім відкриттям для любителів віртуальної реальності стало створення відео 360 градусів. За допомогою особливої ​​технології зйомки будь-яка людина може розглянути ролик з різних ракурсів і перспектив і максимально зануритися у віртуальний простір.

У зв’язку з появою цієї новинки багато хто задається питанням про те, як дивитися відео 360 градусів на ютубі та інших ресурсах? Розробники розважального контенту пропонують відразу кілька способів перегляду:

 • На телефоні;
 • В VR окулярах або шоломі;
 • На комп’ютері або ноутбуці.

Як дивитися відео 360 градусів на телефоні?

Дивитися відеозапис подібного формату можна з будь-яких сучасних телефонів:

 • На смартфоні;
 • На телефоні будь-якої моделі iPhone.

Важливо! Підтримувати формат панорамного відео можуть тільки сучасні моделі телефонів

Це пов’язано з тим, що для успішного перегляду VR відео в пристрої має бути встановлено 2 датчика руху в просторі: акселерометр і гіроскоп.

Гіроскоп визначає місце розташування телефону в просторі. Це дозволяє перевертати екран, змінювати кут перегляду рухом вправо і вліво, вниз і вгору. При цьому користувачеві не потрібно торкатися до екрану. Достатньо рухатися навколо своєї осі. Простір у відеоролику рухається слідом за користувачем. Завдяки цьому, переглянуті відео виглядають максимально реалістично.

Телефон без акселерометра не зможе відтворити панорамний відеоролик, зображення не буде змінюватися. У свою чергу, без гіроскопа переглянути відео цілком можливо. Однак переміщатися в різні боки можна тільки за допомогою натискання на сенсорний екран.

В Play Market представлено кілька програм для визначення датчиків, встановлених в телефон. Завантаживши одне з цих додатків на Android (наприклад, Sensor Box), можна дізнатися, чи буде підтримуватися VR відео в конкретному смартфоні.

Для перегляду панорамних відеороликів на сучасному смартфоні досить встановити офіційний додаток ресурсу YouTube. У нових телефонах, як правило, ця програма встановлена ​​за замовчуванням. Після цього дивитися VR ролики можна не тільки через додаток, але і через будь-який браузер або програму.

За допомогою iPhone подивитися відео 360 градусів також абсолютно нескладно, але є деякі нюанси. Як і у випадку зі смартфоном, для перегляду VR відеоролика потрібно лише завантажити і встановити додаток YouTube для iOS.

Увага! В iPhone панорамне відео буде відтворюватися тільки через скачані додаток. За допомогою інших програм і браузера Safari відкрити відеоролик не вийде. Однак, найчастіше, на сторонніх ресурсах користувачам iPhone надається посилання для перегляду на YouTube

Перегляд відео за допомогою VR очок і шоломів

Найбільш ефектно виглядає відео для окулярів віртуальної реальності. Для того щоб ними скористатися, на смартфон необхідно встановити відповідну програму. Велика частина пристроїв поєднується тільки з телефонами на базі Android. Додатково можна скористатися програмою, яка перевіряє сумісність телефону і VR очок.

Важливо! Одними з найдоступніших VR очок, які до того ж рекомендує сервіс YouTube, є Google Cardboard

Після виконання всіх перерахованих вище умов потрібно слідувати наступної інструкції:

 • Через будь-яку пошукову систему в телефоні знайти відеоролик 360 градусів. Як правило, він супроводжується відповідним хештегом.
 • Приєднати телефон до окулярів віртуальної реальності.
 • Запустити відеозапис. Телефон при цьому необхідно тримати в руках, так як за допомогою гаджета здійснюється переміщення в просторі. А також пересуватися можна за допомогою тачпада, встановленого в VR шоломі або окулярах.

Крім цього, існують шолом віртуальної реальності, які можна синхронізувати не тільки зі смартфоном, але і з комп’ютером.

Компетентні фахівці вважають, що VR зображення незабаром можуть витіснити інші види відеозаписів.

Сподіваюся, дана стаття допомогла вам і ви зрозуміли, як дивитися відео 360 градусів на комп’ютері, смартфоні або за допомогою VR очок і шоломів.

Як дивитися відео на YouTube у віртуальній реальності

Для початку потрібно запустити YouTube на смартфоні, відкрити відеоролик будь-якого формату: неважливо 3D чи ні. У правому верхньому кутку в налаштуваннях потрібно вибрати параметр «Подивитися в шоломі Cardboard». До слова, якщо запускати таким чином відео 360º, значок Cardboard з’явиться біля кнопки згортання екрану.

Після виконаних операцій зображення розпадається на два екрани, якщо дивитися без окулярів. Тепер залишилося вставити телефон в VR box і дивитися відео.

Якщо ж немає значка Cardboard в налаштуваннях You Tube, це означає, що Android не підтримує режим віртуальної реальності для смартфона. Можна або оновити прошивку, або використовувати інший телефон, або спробувати інші способи перегляду VR.

Переглядати відео в форматі SBS можна, якщо знайти відповідний відеоролик, де зображення розпадається на два екрани. В пошук потрібно вписати такі ключі: “side-by-side”, “stereo video”, “стереопара”, “3D SBS”. Після запустити відеоролик з встановленого раніше звичайного програвача відразу з ВКонтакте або YouTube.

Другий спосіб. Завантажити спеціальний плеєр, він поділить екран на дві половини і новеньким gear VR не доведеться припадати пилом. Програми для несумісних смартфонів на Android з віртуальною реальністю:

Як дивитися фільми в VR окулярах

Перед тим, як почати користуватися gear VR або інший гарнітурою віртуальної реальності, потрібно перевірити сумісність телефону з VR. Можна зайти на даний сайт і пошукати свій телефон в пропонованому списку. Якщо ж його там не виявилося, тоді слід встановити VR додаток для перевірки на сумісність з VR-технологією. Для Android підійде програма Cardboard або Roller Coaster VR. Для тестування смартфона на Windows Phone. Додаток InMind VR. Якщо смартфон підходить для віртуальної реальності, то зображення на телефоні має повертатися слідом за рухом пристрою. Якщо ж зображення не крутиться або робить це повільно, то, швидше за все, смартфон не сумісний з VR.

Крім смартфона, сумісного з VR, вам також необхідно:

 • Купити окуляри VR;
 • Встановити VR відеоплеєр для смартфона. У сервісі Google Play існує велика різноманітність програм для андроїда. Або можна встановити VR плеєр через офіційний сайт для андроїда, iPhone або Windows. Для прикладу можна встановити плеєр AAA Cinema Cardboard 3D SBS для Android.
 • Завантажити VR фільм або ролик (зробити це можна на будь-якому торрент-трекер. Досить ввести в пошук шукану фразу, наприклад, “Аватар 3D” і завантажити файл)
 • Запустити плеєр AAA Cinema. Зайти в Play from finder, клікнути по файлу з фільмом, вибрати формат стереопари (Single, SBS, Stacked, 360º Panorama, Fcebook 360º, Single 180º, SBS 180º, Stacked 180º, Stacked 360º). Формат часто вказано в описі фільму. Крім того, найчастіше програма сама визначить потрібний формат для перегляду. Далі в розділі Player Options необхідно вибрати кут огляду і зафіксувати екран по центру, вибравши Touch Mouse (Щоб зображення не крутилося. Якщо дивіться відео 360 градусів, то, звичайно, варто залишити можливість обертання зображення в залежності від положення смартфона)
 • Вставити смартфон в ваші окуляри VR, поставити їх чітко по центру і одягнути.

Як дивитися відео та фільми в VR окулярах

Фільми в окулярах віртуальної реальності стали новою тенденцією в світі кіно і розвитку технологій. Тепер ходити в кінотеатр необов’язково, 3D фільми доступні в будь-якому місці без значних витрат і підключення до комп’ютера. Як дивитися VR і що для цього потрібно?

 • Окуляри віртуальльной реальності;
 • Телефон на Android / iOS з діагоналлю екрану від 4,7 до 6 дюймів;
 • Програма для перегляду фільмів 3D формату для окулярів VR;
 • Фільм у форматі 3D

Як дивитися відео 360 в VR окулярах

Тут принцип, як і з іншими роликами на You Tube. Для початку слід встановити додаток, далі запустити панорамне відео на 360º і натиснути на позначення очок VR справа внизу. Через пару секунд відео розділяється на дві частини і стає придатним для перегляду в VR окулярах. Знайти відео можна за запитом «360 градусів».

Крім You Tube, існують і інші відомі плеєри:

 • Gopro VR. Підбір екстрим відео;
 • Ascape. Ролики про подорожі в форматі 360 градусів;
 • Discovery VR. Наукові відео для VR.

Ще один спосіб. Завантажити на смартфон ролики віртуальної реальності і переглядати їх через спеціальні додатки-плеєри 360 градусів, зазначені вище. Такі відео можна знайти на YouTube, торрент-трекерах або на інших сайтах.

Отже, сьогодні ми поговорили про те, як дивитися відео і фільми віртуальної реальності в VR окулярах. Сподіваюся, що стаття виявилася корисною для вас

Як дивитися відео та фільми в окулярах віртуальної реальності на смартфоні і PC?

Фільми в форматі VR з’явилися порівняно недавно і наробили багато шуму. Подивитися кіно, відчувши себе не глядачем, а героєм картини, мріяли мільйони людей. Втім, сьогодні технології розвиваються ще стрімкіше, для перегляду VR відео не потрібно відвідувати кінотеатр. Завдяки очкам і шоломів віртуальної реальності, такий відпочинок доступний і в домашніх умовах.

Дивитися VR-кіно можна на більшості сучасних моделей смартфонів і PC, причому навіть без доступу до інтернету, якщо заздалегідь завантажити файл на пристрій.

Як дивитися VR відео і фільми на iOS?

Інструкція по перегляду VR-фільмів на смартфонах з iOS аналогічна. Необхідно встановити програвач, наприклад, VR Cinema. Потім фільм, скачаний на комп’ютер, через iTunes переноситься на iPhone і зберігається в будь-якій зручній папці. Залишиться тільки знайти відео в плеєрі, відкрити його і почати відтворення.

Щоб дивитися VR фільми на iPhone, необхідно не тільки наявність гіроскопа в пристрої, але і свіжа прошивка операційної системи. Не нижче iOS 9.0. При першому перегляді доведеться відрегулювати лінзи і налаштувати плеєра, щоб перегляд був максимально комфортним.

Як дивитися VR-фільми на смартфонах з Android?

Для перегляду відео на телефоні з ОС Android буде потрібно сучасна модель пристрою з гіроскопом. Вимог до самої операційної системи не пред’являється. Щоб подивитися скачаний фільм, потрібно:

 • Встановити на телефон додаток для перегляду відео в VR, наприклад, підійдуть такі програми, як AAA VR Cinema, Magic VR Player, VRTV, Cmoar VR Cinema PRO Homido, 360VR player або інші.
 • Налаштувати в програвачі потрібний формат, якість відтворення, гучність і т.Д. Конкретні настройки залежать від додатка.
 • Завантажити фільм з трекера або іншого хостингу. Можна спочатку зберегти файл на PC, а потім. Відправити на смартфон.
 • Вибрати файл і натиснути «Відкрити за допомогою» або запустити відразу плеєр і через нього знайти потрібне відео. Клікнути «Запуск» / «Відтворити».
 • Встановити смартфон в VR окуляри і надіти їх на голову.

При перегляді VR фільмів на смартфоні можуть виникати проблеми зі звуком або чіткістю зображення. Якщо відео відтворюється некоректно, необхідно встановити інший програвач. Для кожної моделі телефону додаток доведеться підбирати індивідуально.

READ  Скільки пам'яті в iPhone 11 pro

Що потрібно для перегляду VR відео і фільмів?

Люди, далекі від світу віртуальної реальності, можуть подумати, що перегляд фільмів в VR. Це неймовірно складно, дорого, вимагає певної технічної підготовки та недоступно широкому колу поціновувачів кіно. Фактично ж. Ніяких труднощів не виникає, для перегляду VR фільмів потрібно тільки кілька складових:

 • Безпосередньо VR окуляри або шолом. Після запуску відео смартфон встановлюється в спеціальний відсік очок, їх надягають на голову, виконують калібрування зображення, шоломи для PC синхронізуються з комп’ютером, де і відбувається налаштування;
 • Телефон з дисплеєм від 4,7 до 6 дюймів, що підтримує відео в форматі віртуальної реальності. При повороті корпусу зображення повинно обертатися без уповільнення і пауз;
 • Програма для перегляду фільмів у VR. Їх дуже багато, є платні і безкоштовні, вибрати можна будь-який додаток;
 • Скачаний файл з VR фільмом, доступ в онлайн кінотеатр або на хостинг YouTube, де будете дивитися кіно.

Якщо плануєте дивитися відео віртуальної реальності онлайн, потрібно висока швидкість інтернету. Якщо ж файл заздалегідь викачаний (наприклад, з торрент), доступ в мережу в подальшому не буде потрібно.

Як дивитися відео VR на комп’ютері?

Дивитися відео з зануренням можна не тільки зі смартфонів, але і з PC. Причому саме з комп’ютера виходить більш чітка картинка, поділ екрану менше помітно, для кожного ока сформовано зображення, що покращує сприйняття відео. Налаштування шолома виконується за індивідуальною інструкції. Встановлюється ПО, пристрій підключається до HDMI і USB виходів, надівається на голову. Для калібрування потрібно виконати ряд дій. Нахили, обертання, повороти.

Просунуті моделі VR-шоломів забезпечені ІК-камерами, які розташовуються на невеликій відстані від користувача в кімнаті для перегляду фільму і відстежують положення в просторі. Найпопулярнішими PC-шоломами і приставками є кілька моделей:

 • Oculus Rift S. Пристрій, що з’явилося в 2019 році, відстеження стану відбувається камерами самого шолома, екран комп’ютера повинен мати дозвіл 2К, інтерфейс підключення. DP замість HDMI. Модель є оптимальним співвідношенням ціни і функціональності, відрізняється численними плюсами, з недоліків. Тільки не дуже високу якість звуку.
 • HTC Vive. Шолом, випущений в 2016 році, в комплект входять бездротові контролери, коннектор для підключення до PC, базові станції, гарнітура. Пристрій потрібно підключити до конектора кабелями HDMI, USB, живлення. Конектор під’єднується до розетки і комп’ютера, в кутках кімнати встановлюються базові станції для відстеження положення, виконується настройка. Шолом забезпечений власним екраном з широким кутом огляду, мінус. Тільки велику вагу, через що тривалий перегляд фільмів може бути некомфортним.
 • PS VR. Шолом віртуальної реальності Sony Playstation, представлений ринку восени 2016 року. Модель позиціонує себе, як найбільш доступна і недорога, що відповідає реальності, проте і тягне за собою очевидні недоліки. Низька роздільна здатність екрану, велику вагу, недосконале відстеження положення в просторі і велика кількість проводів. Підключення виконується через HDMI-спліттер, настройка займає близько хвилини, вбудований віртуальний помічник.

VR гарнітури для консолі налаштовуються аналогічно PC. Шолом і камера приєднуються до ігрової приставки, запускається встановлений додаток віртуальної реальності, здійснюється синхронізація.

Інструкція. Як дивитися VR відео онлайн через YouTube?

Скачувати фільми на смартфон, щоб в подальшому подивитися їх у форматі віртуальної реальності, необов’язково. При наявності доступу в інтернет і високій швидкості з’єднання, вдасться скористатися послугами онлайн кінотеатрів або популярного хостингу YouTube. Перегляд відео на спеціалізованих майданчиках часто платний, в YouTube же можна дивитися VR ролики безкоштовно, дотримуючись інструкції:

 • Встановіть додаток YouTube на телефоні і запустіть його.
 • Скористайтеся пошуком, щоб знайти 360 або VR відео.
 • Відкрийте сподобався ролик і запустіть відтворення.
 • У нижньому кутку плеєра натисніть значок очок.
 • Вставте смартфон в окуляри віртуальної реальності і надіньте їх.

Якщо значок очок (Cardboard) в програвачі відсутня, можливо, пристрій не підтримує відтворення відео в VR. Спробуйте оновити версію ОС і додатки YouTube або використовувати інший телефон.

Як дивитися відео VR без запаморочення і нудоти?

Користувачі, які тільки починають освоювати світ віртуальної реальності, при перегляді VR-фільмів нерідко стикаються з неприємними відчуттями. Запамороченням і нападами нудоти. Щоб уникнути таких симптомів, новачкам рекомендується:

 • Занурюватися в VR поступово. Спочатку на 5-10 хв., потім збільшуючи час перегляду до 1 години;
 • Не ходити по кімнаті під час перегляду. Краще зайняти сидяче положення;
 • Вибирати фільми з високою частотою кадрів (максимальна якість). Тоді на дисплеї не буде плям, тремтіння, розмитих точок;
 • Придбати окуляри тільки після примірки, переконавшись, що в них зручно. Позитивно себе зарекомендували моделі з можливістю регулювання відстані між лінзами.

Не варто переглядати VR фільми в задушливих приміщеннях, приплив свіжого повітря і хороша вентиляція допоможуть уникнути неприємних відчуттів. Якщо ж відчуєте себе погано в окулярах, негайно знімайте їх. Короткого занурення поки цілком достатньо.

Дивитися VR фільми і відео зовсім нескладно, головне, щоб у розпорядженні були окуляри або шолом віртуальної реальності, а також сучасна модель смартфона, що підтримує такий формат, або PC з просунутими характеристиками. Проблем з встановленням програми і пошуком VR-кіно точно не буде. Все це доступно абсолютно безкоштовно, можна заздалегідь завантажити файл або скористатися онлайн сервісами для перегляду.

Кращий VR-плеєр для відтворення VR-відео

Віртуальна реальність (ВР). Це знайомий термін. З розвитком такої технології формат VR стає все більш популярним. І VR-пристрої також з’являються, такі як VR-гарнітура, окуляри віртуальної реальності і так далі. Кращою VR-гарнітурою в світі стануть Oculus Rift, Samsung Gear VR, Sony PSVR і HTC Vive. Ви також можете отримати доступ до ігор віртуальної реальності зручно. Ця технологія також підвищує розвиток віртуальної реальності порно.

Оскільки все більше відео може бути запущено в форматі VR, люди все більше уваги приділяють відтворення відео VR. Проте, відомі медіапрогравачі, такі як VLC. Зараз більше відео запускається в цьому форматі, а основні відеоплеєри, такі як Windows Media Player, VLC, KMPlayer, MX player і т. Д., Не підтримують відео VR. Де знайти VR-плеєр для кращого 3D Відтворення відео VR? У цій статті ми збираємося показати вам, як дивитися відео VR і рекомендувати 6 відеоплеєрів Virtual Reality для відтворення відео VR в 360.

Кращий VR-плеєр на Windows / Mac / iOS / Android

У першій частині цього посту ми покажемо вам 6 відмінних VR-відеоплеєрів. Ви можете спокійно насолоджуватися VR-відео з цими VR-плеєрами.

Skybox VR Player

ПЛАТФОРМА: iOS / Android / Windows / Mac / HTML5

Skybox VR Player. Один з кращих відеоплеєрів VR, який підтримує 2D, 3D, 180 °, 360 ° відео. Ви можете використовувати AirScreen для бездротової потокової передачі локального відео з комп’ютера на мобільні пристрої без втрати якості. Skybox VR Player також підтримує перегляд одного відео на одному пристрої, перегляд ваших улюблених відео на комп’ютері і переглядати, керувати ними з вашого портативного пристрою.

Total Cinema 360 Oculus Player. Безкоштовний VR-плеєр

ПЛАТФОРМА: iOS / Android / Windows / Mac / HTML5

Повнофункціональний Total Cinema 360 Oculus Player. Це VR-плеєр, який дозволяє вам насолоджуватися оптимізованими 360-градусними відео в реальному часі з VR-гарнітурами на комп’ютерах Windows і Mac. Більш того, додаток також поширюється на платформи iOS, Android і HTML5. Цей TC Oculus Player може відтворювати відео 360 VR з дозволом до 4K і пропонувати користувачам захоплюючі враження від використання гарнітури VR. І вам потрібно отримати Google Cardboad або завантажити браузер WebVR, якщо ви хочете використовувати його для перегляду 360-градусного відео з браузера пристрою. Але вам потрібно спочатку завантажити браузер WebVR або отримати Google Cardboad.

VR Player

VR Player призначений для відтворення відео віртуальної реальності на віртуальній гарнітурі, такий як Oculus Rift від. Крім підтримки VR-відео, він може відтворювати відео 360 градусів, 2D, 3D SBS, 3D Top / Bottom. Не звертаючи уваги на цю незначну проблему, це все ще хороший відеоплеєр VR для користувачів Android, iOS і Windows. Як безкоштовна версія, ви можете безкоштовно спробувати цю програму, а потім отримати більше можливостей, коли ви хочете. Проте, другорядна проблема полягає в тому, що програвач контенту VR не дозволяє відстежувати користувачів Oculus Rift.

Колор Айс. Gopro VR Player

ПЛАТФОРМА: iOS / Android / Windows / Mac / HTML5

Kolor Eyes. Ще один потужний відеоплеєр VR, доступний на Windows / Mac / iOS / Android / HTML5. Цей чудовий відеоплеєр VR дозволяє відтворювати відео на 360 градусів на вашому комп’ютері або в Oculus Rift. За допомогою програми ви можете змінювати проекцію, встановлювати 360 градусів / збільшувати / зменшувати, застосовувати візуальні ефекти і так далі. Крім звичайних відеороликів віртуальної реальності, ви також можете переглядати HTML5-відео онлайн через підключення смартфона Andriod або iPhone з гарнітурою VR.

Liveviewrift. VR-плеєр Viarum

Liveviewrift також вважається одним з найвідоміших VR-плеєрів, який підтримує відео в форматі VR 360 градусів і 3D SBS. Він має потужні функції спотворення і корекції поля зору, так що ви можете насолоджуватися медіа, сидячи в камері! Ось чому він такий популярний серед користувачів віртуальної реальності. Також ви можете налаштувати висоту перегляду, поле зору і різні функції відображення. Але, на жаль, в даний час LiveViewRift працює на Mac OS X 10.9 і Windows 7/8.

Плеєр Homido 360 VR

Для відтворення портативного VR-відео Homido 360 VR Player є хорошим вибором. Це відеоплеєр VR для мобільних пристроїв, таких як Android і iOS. Ця програма дозволяє дивитися 360 градусів VR відео / фільми або 3D SBS відео на iPhone / iPad або Android смартфоні зручно. Стандартний веб-браузер, пропонований Homido 360 VR Player, є потужним і дозволяє переглядати Інтернет і навіть з гарнітури VR. За допомогою цієї програми ви можете легко отримати доступ до фільмів або відео в режимі 3D SBS з YouTube, iTunes Store, Vimeo і так далі.

Більше VR Player ви можете спробувати: VR Gesture Player, VRTV Player Free, AAA VR Cinema App для Android, LiveViewRift, RiftMax і так далі.

VR-відео сайт для перегляду та завантаження VR-відео

Якщо ви хочете дивитися відео, YouTube завжди може бути вашим першим і найкращим вибором. Ви можете легко знайти категорію відео 3D-VR-360 на YouTube. І в цій частині ми покажемо вам, як завантажити VR-відео на YouTube. Для цього потрібно покластися на краще YouTube Video Downloader, Ви можете безкоштовно скачати і встановити його на свій комп’ютер.

Щоб отримати більш докладні кроки, ви можете перевірити як завантажити відео з YouTube.

Якщо ви шукаєте конвертер 2D в 3D, 3D в 3D, 3D в 2D відео, ви також можете використовувати це програмне забезпечення. За допомогою якого ви можете конвертувати будь-які звичайні відеофайли в режими 3D. Anaglyph 3D, Side by Side (половинна ширина) 3D, Side by Side (повний) 3D, Верх і низ (половинна висота) 3D і Top and Bottom (Повний) 3D для перегляду на 3D пристроях.

У цьому пості ми в основному говоримо про VR плеєрі. Ми перераховуємо 6 кращі VR відео плеєри для вас на вибір. Більш того, ми покажемо вам, як дивитися і завантажувати відеоролики VR на YouTube. Сподіваюся, що після прочитання цієї статті ви зможете насолодитися VR-відео.

Відтворення диска Blu-ray, папку Blu-ray, файл ISO Blu-ray і звичайні медіа-файли з Blu-ray Player.

Ви можете дізнатися, як конвертувати ARF в MP4 і грати в WebEx ARF File з найкращим ARF Player в цьому пості.

Це керівництво покаже вам, як насолоджуватися файлами зображень Blu-ray ISO за допомогою цього Blu-ray Player крок за кроком.

Що таке MIDI? Оскільки VLC і деякі інші популярні медіаплеєри не можуть відтворювати MIDI-файли, де знайти MIDI-плеєр? Прочитайте цю статтю.

Як переглянути та відтворити зображення GIF? У цій статті перераховані кращі GIF Viewer для вас, щоб грати в GIF на Windows і Mac.

Amazon Cloud Player не найкращий. У цій статті перераховані кілька кращих альтернатив Amazon Cloud Player, які ви можете вибрати.

BETATECH.COM.UA 2021