Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як дізнатися баланс іншого телефону

Table of Contents

В особистому кабінеті

Ви можете переглянути баланс чужого номера на офіційному сайті, в особистому кабінеті. Але тут є один нюанс. у вас повинен бути доступ до мобільного телефону. З дуже невеликою ймовірністю таку операцію вдатися зробити зі смартфоном одного. Але якщо ви хочете контролювати залишок на номері родичів, то рішення цілком актуальне.

дізнатися, баланс, іншого, телефон

 • Візьміть телефон людини, баланс якого необхідно контролювати. З огляду на, що на смартфони встановлюються паролі і сканери відбитків пальців, не завжди вдається зробити все непомітно.
 • Введіть команду 1109 #. Вам надійде тимчасовий пароль для доступу в систему.
 • Зайдіть на офіційний портал і авторизуйтесь.
 • Ви зможете переглядати не тільки баланс, але і залишок по пакетам в особистому кабінеті.
 • На сайті можна відразу виконати поповнення рахунку.

Як підключити?

Для підключення існує кілька способів:

 • через SMS.
 • За допомогою дзвінка.
 • через запит.

Можна відправити SMS з кодом 2137 на номер 111. У відповідь має прийти повідомлення про успішне підключенні послуги. Повідомлення надходить протягом 1-2 хвилин.

Пропонується зателефонувати за номером 111 і орієнтуватися за підказками системи. Робот допоможе вам знайти необхідний пункт меню і виконати активацію сервісу.

Найшвидший спосіб. набрати код 1112337 #. У відповідь має надійти повідомлення про активацію послуги. Вся процедура займе не більше однієї хвилини у абонента.

Як перевірити баланс іншого абонента МТС за допомогою послуг від оператора

Перш ніж розглянути спеціальні додатки для контролю балансу, слід розповісти про послуги від оператора, які дозволяють дізнатися чужий баланс. Звичайно ж, вони підійдуть не для всіх і їм характерна велика кількість підводних каменів, проте розповісти про них следует.Для перевірки чужого балансу можна використовувати такі послуги:

 • «Баланс друга»;
 • «Дитина під контролем».

Послуга «Баланс друга» дозволяє надати іншим абонентам можливість перевірити Ваш баланс. Тобто, якщо ви хочете дізнатися залишок коштів на рахунку конкретного абонента, ця послуга повинна бути підключена у нього. Послуга є безкоштовною, як і запити балансу, але зовсім без підводних каменів тут не обійшлося. Не всі сумісні з даною послугою, а вірніше, вона доступна тільки на тарифі «Маяк». Це далеко не найпопулярніший тарифний план, тому даний спосіб для багатьох не підійде.

Якщо ж Ви користуєтеся саме цим тарифним планом, або їм користується абонент, чий баланс вам потрібно контролювати, підключіть послугу «Баланс друга». Нагадаємо, що інформація про баланс надається тільки з дозволу власника номера. Щоб підключити послугу «Баланс друга» наберіть на телефоні команду 111422 #. Щоб дізнатися чужий баланс наберіть на телефоні команду такого вигляду: 140 #.

Якщо Ви не маєте наміру морочитися зі зміною тарифного плану, то вам варто ознайомитися з умовами сервісу «Дитина під контролем». В даному випадку неважливо, яким тарифом Ви користуєтеся. Послуга дозволяє не тільки контролювати баланс іншого абонента, але і виконувати інші дії, наприклад, ви зможете. Ми вже розповідали про цю послугу в окремій статті, тому зараз розглянемо лише основні аспекти.

Умови послуги «Дитина під наглядом»:

 • Щомісячна плата. 100 рублів на місяць;
 • Необмежене число запитів на визначення місця розташування трьох членів сім’ї;
 • .

Управління послугою здійснюється через сайт МТС або за допомогою спеціального додатку. Перед тим, як перевірити баланс іншого абонента МТС таким способом з сервісом більш докладно. Відповідний матеріал можна знайти на нашому сайті.

Як дізнатися баланс іншого абонента Білайн зі свого телефону? Це питання завжди актуальне і багато користувачів задають його. В яких випадках вам може знадобитися подібна послуга?

Як можна перевірити залишок на чужому номері? Для цього існує кілька способів:

 • Скористатися платній службою.
 • В особистому кабінеті.
 • У службі підтримки.
 • Через спеціальну послугу.

Слід вивчити основні варіанти, провести порівняння, дізнатися переваги і недоліки. Тоді ви зможете підібрати найбільш відповідне рішення саме для вас.

Підключення послуги «Баланс іншого абонента»

Активувати функцію, що дозволяє дізнатися баланс телефону іншого абонента, можна чотирма способами:

 • Надіслати USSD-запит,
 • Написати повідомлення на сервісний номер,
 • скористатися ,
 • Провести підключення в Особистому кабінеті.

Відправлення USSD-команди. Наберіть на мобільному пристрої команду: 111 2337 #. Після натискання на кнопку виклику опція буде активована.

Відправка SMS-повідомлення. Відкрийте повідомлення на мобільному пристрої, в поле для введення тексту введіть цифри 2137 і відправте SMS на номер 111.

Скористайтеся Мобільним Помічником. Зателефонувавши на номер 111. ви опинитеся в голосовому меню. Пройшовши підказок автовідповідача, можна активувати послугу.

Підключення в Особистому кабінеті. Відкрийте офіційний сайт МТС і в правому верхньому куті натисніть на слово «Увійти». Вкажіть логін і пароль, у вас його нема, то запитайте його в SMS. Ви отримаєте тимчасовий код. В Особистому кабінеті відкрийте розділ «Всі послуги», виберіть вподобану і натисніть на слово «Підключити». Аналогічним чином можна виконати активацію в мобільному додатку «Мій МТС».

Всі чотири способи займуть у вас небагато часу і функція буде активована. Найбільш затребуваним способом активації є набір USSD-комбінації. Після активації ви будете повідомлені за допомогою SMS про успішне виконання операції.

Увага: На деяких тарифних планах, таких як «МТС Класний» і «» дана опція входить в стартовий пакет, тобто встановлена ​​автоматично і не вимагає підключення.

спеціальна послуга

Якщо ви хочете дізнатися баланс на Білайн одного, то для цієї мети можна скористатися окремою послугою. Вона дозволяє підключати кілька номерів і контролювати стан рахунку інших людей.

 • Можна провести перевірку максимально швидко.
 • Немає абонентської плати.
 • При досягненні залишку в 30 рублів вам прийде повідомлення.
 • Це цілком зручно для вас, не потрібно придумувати різні схеми і витрачати час.

КАК ВЗЛОМАТЬ ЧУЖУЮ БАНКОВСКУЮ КАРТУ?КАК СНЯТЬ ДЕНЬГИ С ЧУЖОЙ БАНКОВСКОЙ КАРТЫ?

До одного рахунку можна підключити до трьох інших абонентів, які будуть контролювати його. Але ліміту на додавання номерів не існує, ви можете перевіряти баланс у необмеженої кількості людей. Правда, вам доведеться заплатити 5 рублів за кожного нового абонента.

 • Спочатку ви додаєте рахунок. Це можна зробити за допомогою команди 1315номер #.
 • Абонент отримає запит. Він повинен його підтвердити, щоб ви отримали доступ.
 • Щоб в подальшому здійснювати контроль, ви вводите команду 1316номер #. Вам надійде інформаційне повідомлення з цікавою інформацією.

Для абонентів, які бажають контролювати телефонні витрати своїх близьких, у стільникового оператора МТС розроблена послуга «Баланс іншого абонента», що дозволяє дізнатися баланс іншого абонента МТС зі свого мобільного пристрою за кілька секунд. Така послуга зручна тим, що дозволяє контролювати витрату, наприклад, дитини або літнього батька. Своєчасний контроль коштів на рахунку не дозволить залишитися вашим близьким без зв’язку в невідповідний момент.

Відключення послуги «Баланс іншого абонента»

Якщо вам більше не потрібна перевірка рахунку іншого користувача, то ви можете відключити цю функцію наступним чином:

 • В Особистому кабінеті або мобільному додатку «Мій МТС». У розділі «Мої послуги» виберіть непотрібну опцію і натисніть на слово «Відключити».
 • Через SMS-повідомлення. Відправте повідомлення з текстом 21370 на номер 111.
 • Через сервіс «Мобільний Помічник». Зателефонуйте на номер 111 і скористайтеся голосовим меню для відключення.

У разі виникнення питань про послугу перевірки рахунку іншого користувача МТС, можна звернутися в центр допомоги клієнтам за номером 0890.

Як дізнатися баланс іншого абонента МТС? Зазвичай люди хочуть контролювати витрати своїх близьких, щоб своєчасно поповнити їх рахунок. Компанія врахувала запити клієнтів і створила спеціальну послугу.

Отримати інформацію про баланс на чужому номері тепер стало набагато простіше. За допомогою даної опції можна запросити дані, що цікавлять і своєчасно виконати поповнення рахунку близької людини.

Природно, інший абонент повинен надати дозвіл на перевірку його балансу. Виходить, що ви не зможете перевірити стан рахунку будь-якого цікавить вас людини. Послугу необхідно підключати заздалегідь і отримати допуск до даної інформації від клієнта MTS.

Вартість перевірки балансу

Перевірка рахунку абонентів зі списку «Улюблений номер» є безкоштовною. А ось сама послуга оплачується наступним чином: 1 рубль на добу за один доданий в список телефон. Якщо у вашому списку знаходиться 3 користувача, значить з вашого рахунку кожен день буде списуватися 3 рубля. Вартість даної опції також залежить від регіону. Для ряду регіонів РФ абонентська плата становить 1,5 рубля на добу. Детальну інформацію про вартість опції в вашому регіоні можна отримати на офіційному порталі стільникового оператора.

Додавання нового користувача в список під назвою «Улюблений номер» буде коштувати 25 рублів. Це одноразовий платіж, який стягується тільки при внесенні ще одного користувача в список.

Обмеження присутній тільки одне. максимально в список можна внести десять користувачів. Перевіряти кількість коштів, що залишилися на рахунку внесених абонентів можна без обмежень.

Перевагою також є істотна економія під час розмов. Стільниковий оператор МТС надає знижку до 50% на розмови з користувачами, які знаходяться в списку «Улюблений номер».

Видалення номера абонента, стан рахунку якого ви перевіряли

У зв’язку з тим, що кількість номерів, які ви можете перевіряти, обмежене 10-ю, у вас може з’явитися необхідність видалити один з номерів. Для цього потрібно відправити наступний USSD-запит:

1132380ХХХХХХХХХ # Показати код. де ХХХХХХХХХ. номер телефону, залишок на рахунку якого ви перевіряєте.

У відповідь на нього ви отримаєте інформацію про результат його виконання.

Автоматичне SMS-інформування про стан рахунку

Якщо на рахунку ваших друзів або близьких залишилося менше 1 гривні, на протязі 40 хвилин ви отримаєте SMS-повідомлення і зможете вчасно поповнити їм рахунок!

Функція підключається автоматично всім абонентам передплаченого зв’язку, які користуються послугою «Довірена особа».

Для відключення функції автоматичного повідомлення про залишок надішліть USSD-команду: 1136 Отримати # Показати код

Для підключення функції автоматичного повідомлення про залишок надішліть USSD-команду: 1135 # Показати код

Новий функціонал послуги надається безкоштовно та діє тільки при перевірці рахунки абонентів передплаченого зв’язку «Київстар».

Послуга дозволяє здійснювати перевірку тільки основного рахунку абонента.

Кожен USSD-запит з перевірки стану рахунку іншого абонента. 0,00 грн.

Компанія «Київстар» робить все для того, щоб Ваші рідні та близькі завжди залишалися на зв’язку з вами. Тепер ви можете уникнути ситуації, коли хтось із Ваших близьких не може вам зателефонувати через те, що на їх рахунку закінчилися кошти. Завдяки послузі «Довірена особа» ви зможете перевіряти стан їх рахунків, якщо вони є абонентами мережі «Київстар».

READ  Як зробити клавіатуру на телефоні

Послуга «Довірена особа» дозволяє контролювати кошти та регулювати їх витрата, а також вчасно поповнювати рахунок іншого абонента Київстар.

Додатково послугу підключати не потрібно. Щоб скористатися послугою, досить отримати дозвіл від абонента дізнаватися стан його рахунку.

Ви можете користуватися послугою «Довірена особа» через відповідні USSD-команди.

Відмова абонента від перевірки стану свого рахунку

Щоб заборонити перевіряти свій рахунок певному абоненту, необхідно відправити наступний USSD-запит:

1133380ХХХХХХХХХ # Показати код. де ХХХХХХХХХ. номер абонента, якому Ви дозволяли перевіряти стан свого рахунку.

У відповідь на нього ви отримаєте інформацію про результат запиту, а абонент отримає SMS-повідомлення про заборону.

Щоб заборонити перевіряти стан свого рахунку всім абонентам, які зараз вас перевіряють, необхідно відправити наступний USSD-запит:

У відповідь на нього ви отримаєте інформацію про результат його виконання.

Видалення номера абонента, стан рахунку якого ви перевіряли

У зв’язку з тим, що кількість номерів, які ви можете перевіряти, обмежене 10-ю, у вас може з’явитися необхідність видалити один з номерів. Для цього потрібно відправити наступний USSD-запит:

1132380ХХХХХХХХХ # Показати код. де ХХХХХХХХХХ. номер телефону, залишок на рахунку якого Ви перевіряєте.

У відповідь на нього ви отримаєте інформацію про результат його виконання.

Відмова абонента про перевірки стану свого рахунку

Щоб заборонити перевіряти свій рахунок певному абоненту, необхідно відправити наступний USSD-запит:

1133380ХХХХХХХХХ # Показати код. де ХХХХХХХХХ. номер абонента, якому ви дозволяли перевіряти стан свого рахунку.

У відповідь на нього ви отримаєте інформацію про результат запиту, а абонент отримає SMS-повідомлення про заборону.

Щоб заборонити перевіряти стан свого рахунку всім абонентам, які зараз вас перевіряють, необхідно відправити наступний USSD-запит:

У відповідь на нього ви отримаєте інформацію про результат його виконання.

Перевірка залишку коштів на мобільному рахунку абонента

Щоб перевірити стан рахунку іншого абонента, вам необхідно відправити відповідний USSD-запит:

113380ХХХХХХХХХ # Показати код. де ХХХХХХХХХ. номер абонента, стан рахунку якого ви хочете перевірити

На свій запит ви отримаєте USSD-відповідь із наступною інформацією:

Увага! Якщо ви перевіряєте стан рахунку абонента вперше, то він отримає текстове повідомлення з Вашим номером і короткою інформацією про послугу, а також інструкцією про те, що потрібно зробити для того, щоб дозволити вам перевіряти стан його рахунку. Для цього йому необхідно відправити USSD-запит 1131380ХХХХХХХХХ # Показати код. де ХХХХХХХХХ. номер телефону того, кому він дозволяє перевіряти стан рахунку.

Ви отримаєте SMS-повідомлення про рішення абонента. Можна відправити до 10 запитів протягом доби, невикористані запити анулюються.

Перевірка залишку коштів на мобільному рахунку абонента

Щоб перевірити стан рахунку іншого абонента, вам необхідно відправити відповідний USSD-запит:

113380ХХХХХХХХХ # Показати код. де ХХХХХХХХХ. номер абонента, стан рахунку якого ви хочете перевірити

На свій запит ви отримаєте USSD-відповідь із наступною інформацією:

Увага! Якщо ви перевіряєте стан рахунку абонента вперше, то він отримає текстове повідомлення з Вашим номером і короткою інформацією про послугу, а також інструкцією про те, що потрібно зробити для того, щоб дозволити вам перевіряти стан його рахунку. Для цього йому необхідно відправити USSD-запит 1131380ХХХХХХХХХ # Показати код. де ХХХХХХХХХ. номер телефону того, кому він дозволяє перевіряти стан рахунку.

Ви отримаєте SMS-повідомлення про рішення абонента. Можна відправити до 10 запитів протягом доби, невикористані запити анулюються.

Отримання списку номерів

Ви можете уточнити номера абонентів, стан рахунку яких ви перевіряєте, а також номери абонентів, які вас перевіряють, за допомогою наступного USSD-запиту:

Як підключити послугу

Існує два варіанти, один з них дозволяє зробити запит про залишок по номеру одного. Для того щоб знати, який залишок у близьких друзів, необхідно:

 • набрати комбінацію 111422 #;
 • перейти в ЛК на сайті оператора і вибрати функцію зі списку представлених.

Вона підключається тільки при активації тарифного плану «Маяк». В інших випадках перевірити рахунок чужого номера не вийде.

Як перевірити баланс іншого абонента МТС зі свого телефону

Дізнатися баланс іншого абонента МТС можна за допомогою двох опцій. Таким чином можливо отримати інформацію про стан чужого рахунку, всього лише скориставшись спеціальною командою. Розглянемо особливості і обмеження послуги.

Опис послуги «Баланс друга»

Опція дозволяє дізнатися, скільки грошей залишилося у певної особи, тобто по SIM-карті, яка належить і оформлена на сторонню людину. Це вкрай зручно, якщо, наприклад, необхідно поповнити рахунок рідних і близьким, завжди маючи інформацію про те, чи вистачить їм коштів на оплату зв’язку оператора.

 • абонентська плата не стягується;
 • можна дізнатися залишок по номеру як у одного, так і у вибраного контакту;
 • ручне налаштування доступу до персональних відомостей.

Налаштувати список довірених осіб, які в свою чергу теж можуть отримати доступ до особистих даних абонента, можна за допомогою команди 111422 #. Далі необхідно слідувати зрозумілим інструкціям.

При налаштуванні списку можливо додати дев’ять контактів, баланс яких стане відкритим. Вони в свою чергу теж зможуть ознайомитися з подібними даними того абонента, в списку якого знаходяться.

Для запиту інформації необхідно набрати команду 140 [ХХХХХХ] #.

Як дізнатися баланс іншого абонента МТС

Активація послуги для того, щоб перевірити залишок коштів у певного контакту:

 • команда 1112137 #;
 • повідомлення з текстом «2137» на 111;
 • Особистий кабінет у відповідному розділі.

За допомогою даної опції можливо отримати відомості про абонента зі свого телефону. При цьому вона абсолютно безкоштовна.

МТС пропонує зручний сервіс для тих, у кого є друзі і близькі, подібні відомості про яких необхідно знати на постійній основі. Наприклад, щоб поповнити його, позичивши певну кількість коштів. Опція активується безкоштовно і не потрібно ні оплати, ні підключення додаткових функцій.

Як перевірити баланс SIM-карти МТС: 8 методів

МТС пропонує своїм абонентам ряд зручних способів перевірити баланс і дізнатися, скільки грошей на телефоні. Скористатися ними можна як на комп’ютері, так і на телефоні, через Інтернет і без нього.

Установка віджета на екран телефону

Встановивши додаток «Мій МТС», абонент отримує можливість розмістити на екрані віджет оператора, щоб постійно бачити свій рахунок і залишки пакетів.

Якщо знайшли помилку або неточність на сайті, напишіть будь ласка в коментарі або форму зворотного зв’язку.

 • Завантажити «Мій МТС».
 • У вільному місці на робочому столі натиснути пальцем і утримувати до появи кнопок внизу. Клікнути «Віджети».
 • Знайти віджети МТС, вибрати один з декількох варіантів і перемістити на вільне місце на робочому столі.

Как РАЗДАТЬ ИНТЕРНЕТ с ЛЮБОГО ANDROID Телефона? Создать ТОЧКУ ДОСТУПА Wi-Fi и включить РЕЖИМ МОДЕМА

Тепер на екрані телефону можна швидко подивитися баланс і залишки пакетів, що входять в тарифний план.

голосове Меню

Дізнатися, скільки грошей на телефоні можна за допомогою короткого номера 111. За допомогою голосових підказок в автоматичному меню абонент отримає необхідні дані.

Як перевірити баланс на МТС

Мобільний оператор дозволяє клієнтам перевірити баланс на МТС одним з 8 різних способів. Абоненти можуть вибрати оптимальний для себе і користуватися ним, якщо виникає така необхідність.

В SMS

Щоб дізнатися баланс по SMS, потрібно облямувати повідомлення з текстом 11 на номер 111. У відповідь SMS прийде через кілька миттєвостей.

Послуга «Живий баланс»

Щоб не доводилося вручну перевіряти рахунок на МТС, користувач може активувати послугу «Живий баланс». Вона дає можливість спостерігати за зміною кількості коштів на екрані смартфона і повідомляє про надходження грошей, списаних за Інтернет, повідомлення і розмови.

Познайомитися з послугою дозволить опція «Живий баланс Promo». Підключити її можна командою 1111521 #. Абонент отримає безкоштовний доступ на 30 днів.

Щоб підключити опцію на платній основі, використовується запит 111150 #. Послуга працює по всій Росії, в зоні дії мобільного оператора. Коректна робота в роумінгу не гарантована.

щодня.

Інформація про стан рахунку вказується на екрані смартфона і не зберігається в повідомленнях.

В Особистому кабінеті

Перевірити залишок коштів на рахунку SIM-карти можна в Особистому Кабінеті на сайті. Після авторизації в своєму акаунті клієнт побачить дані на головній сторінці.

МТС

МТС. перевірка поточного балансу через USSD-команду Зробивши USSD запит 100 #, на екрані смартфона відобразиться інформація про термін дії SIM карти і баланс рахунку (російською мовою). Якщо на телефоні немає російської мови, команда USSD буде такою. #, інформація буде відображена на англійській мові. Більш детальну інформацію про кількість SMS, пакетних хвилинах і ін., Можна дізнатися, виконавши команду 1 002 #. Для визначення балансу GPRS USSD запит виглядає так. 111217 #. Мати найактуальнішу інформацію свого рахунку можливе при підключенні послуги “Живий баланс” через введення USSD запиту 1 523 #. При щоденної вартості в десять копійок, після кожного SMS повідомлення, дзвінка і т. Д. На дисплеї буде відображатися баланс рахунку.

МТС. дізнатися баланс через сервісний номер Не маючи можливості переглянути інформацію на екрані телефону, ви можете зателефонувати на номер 111. Дотримуючись вказівок автоматичної інформаційної служби і натискаючи відповідні кнопки, залишок рахунку буде озвучений автовідповідачем. Якщо на цей номер відправити SMS з текстом 11, то повідомлення з балансом рахунку прийде у відповідному повідомленні.

МТС. дізнатися баланс за номером телефону Можна перевірити залишок на рахунку телефону іншої людини, зробіть USSD запит 140телефонний номер #. Ця команда може бути виконана, якщо номер телефону в списку “Улюблений”.

МТС. дізнаємося стан свого балансу за дзвінком оператору Здійснити дзвінок оператору можна за номером. 0890. Це займе набагато більше часу, але може бути як один з можливих варіантів.

Мегафон

П’ять способів перевірки стану рахунку. Основні варіанти перевірки стану рахунку такі ж, як і у попереднього оператора.

Мегафон. перевірка балансу через USSD-команду Залишок коштів можна дізнатися, виконавши запит 100 #. Для роумінгу краще використовувати 1111 #. Підключивши послугу “Живий баланс”, отримувати таку інформацію можна щодня за 30 рублів на місяць. Для цього необхідно виконати USSD запит 1341 #.

Мегафон. дізнатися баланс через сервісний номер Якщо відправити порожнє SMS на номер 000100, баланс на екрані смартфона з’явиться через кілька секунд. Для постійного контролю балансу рахунку підійде послуга SMS баланс. При будь-якій зміні стану балансу, прийде повідомлення по SMS. Підключити її можна, зробивши USSD запит 105600 #.

Мегафон. дізнаємося свій баланс по дзвінку оператору Зв’язатися з оператором можна по телефону 0501.

Мегафон. дізнатися баланс іншого номера телефону Перевірити стан рахунку інших телефонів можна, якщо вони додані в особливий список. дозволених абонентів. Для цього зробіть USSD запит 43819ХХХХХХХХХ #. І тоді з номера 9ХХХХХХХХХ можна буде перевіряти залишок на рахунку вашого телефонного номера.

Мегафон. дізнатися баланс по інтернету Перевірити баланс можна, зайшовши на сайт www.megafon.ru. У верхній частині сайту буде відображена інформація про баланс і номер телефону.

Білайн

Перевірка балансу свого особового рахунку відбувається через USSD запит, дзвінок оператору або додаток. Розглянемо варіанти.

Баланс буде виведений на екран смартфона, що підтримує кирилицю, при введенні USSD запиту 102 #. Якщо телефон не виводить російські літери, використовуйте інший набір. #. Користувачі постоплатной системи Білайну використовують запит 11045 #.

Використовуючи інтернет, можна зайти на сайт beeline.ru і увійшовши в особистий кабінет, подивитися стан рахунку.

Можна дізнатися баланс, використовуючи звичайну стільниковий зв’язок і дзвінок на автовідповідач 0697. Стан рахунку буде озвучено голосом оператора.

Щоб постійно контролювати баланс, виконайте USSD команду 110901 #. Тепер на екрані смартфона буде відображатися стан рахунку після кожного дзвінка або надіслати повідомлення. Вартість послуги за добу становить 1 рубль.

Як перевірити баланс телефону

Незалежно від операційної системи і марки смартфона, баланс телефону перевіряється однаковими способами:

Теле2

Основним способом перевірки балансу є виконання команди USSD 105 #, після якої потрібно натиснути кнопку виклику.

Для перевірки свого рахунку можна скористатися викликом меню. Для цього виконавши запит 111 #, і натиснувши виклик, на екрані смартфона відобразиться меню особистого кабінету: 1.Баланс 2.Таріф 3.Номер 4.Лічное кабінет 0.Вернуться

Дзвінок на автовідповідач оператора за номером 697.

Як перевірити баланс іншого абонента за допомогою послуги «Баланс близьких»?

Разово подивитися, скільки грошей на рахунку іншого абонента Білайн, або встановити регулярний контроль дозволить послуга «Баланс близьких». В рамках опції Білайн надсилає SMS-повідомлення, коли баланс іншого телефону стане нижче 60 рублів.

Але перевірити чужий баланс без згоди абонента неможливо. необхідно отримати дозвіл.

Як можна подивитися баланс іншого абонента Білайн через інтернет?

Особистий кабінет відкриває можливість управління опціями як свого номера Beeline, так і телефонів близьких людей. Через ЛК змінюється тариф чужого телефону, активуються або деактивуються опції, контролюються залишки хвилин, мегабайт, повідомлень. А також це можливість дізнатися баланс рахунку іншого абонента через інтернет, поповнити його.

READ  Як очистити пам'ять на iPhone se

Для доступу до управління потрібен пароль користувача від особистого кабінету або доступ до управління. Людина може надати пароль самостійно або відправити запит в особистому кабінеті. Додати ще один номер в Особистому кабінеті Білайн можна після авторизації:

 • Зайти в «Налаштування».
 • Активувати «Управління номерами».
 • Вибрати «Додати номер телефону або рахунку».

При регулярному поповненні зручно підключити автоплатёж. При досягненні певної мінімальної суми мобільний поповнюється автоматично з карти банку.

Як підключити опцію «Баланс близьких»?

Активація послуги безкоштовна, абонплати немає. Плата за підключення до опції користувача. 5 руб. Для підключення необхідно зі свого номера відправити запит 131 5 номер #. оскільки потрібно отримати згоду іншої людини.

Щоб дозволити іншій людині дізнаватися свій баланс, потрібно набрати USSD-команду 131 1 номер без «вісімки» #. де номер. телефон абонента, якому ви дозволяєте перевіряти рахунок.

Підключити послугу можуть також клієнти інших операторів з умовою, що номер іншого абонента Білайн і саме його баланс відстежується.

Як відключити послугу «Баланс близьких»?

Якщо виникла необхідність, можна заборонити дізнаватися свій баланс іншим абонентам Білайн. Деактивация можлива за дзвінком в кол-центр за коротким номером 0611. Також можна прийти до відділення Білайн. Але найлегший спосіб. самостійно відключити опцію за допомогою команди 131 #.

Команди для управління послугою

Щоб переглянути список клієнтів Білайн, яким дано дозвіл відстежувати стан вашого рахунку, надішліть запит 131 9 #. Дізнатися кількість коштів на рахунку іншої людини можна командою 131 6 телефонний номер #. Є можливість обмежити доступ до свого балансу для конкретного користувача кодом 131 номер абонента #. Телефони в запитах, командах пишуться без перших «8» і «7».

Як дізнатися баланс іншого абонента Білайну: перевіряємо чужий рахунок через телефон та інтернет

Для користуються стільниковим зв’язком людей неприємна ситуація, коли телефонний рахунок порожній. Щоб абоненти своєчасно вносили гроші, мобільні оператори відправляють повідомлення. Але як бути тим, хто вкладає гроші на рахунки близьких? Важливо вчасно отримувати дані про фінансовий стан SIM-карт навіть при відсутності прямого доступу.

Щоб дізнатися баланс рахунку одного зі свого телефону, контролювати мобільні витрати близьких, можна скористатися кількома послугами.

Як дізнатися, скільки грошей на рахунку іншого абонента, через довідкову службу?

Дізнатися стан рахунку чужого номера можна за допомогою дзвінка на 0611 (довідкова служба Beeline). Безкоштовний федеральний телефон. 8 (800) 700-06-11. Для перевірки рахунку іншого користувача потрібно знати його персональні і паспортні дані. Оператор гарячої косильною волосіні може задати контрольні питання, проведе перевірку інформації з базою даних і тільки тоді надасть відомості (при проходженні перевірки).

Перевірка чужого лицьового може показати, що коштів немає або вони скоро витратяться. Поповнення можливо різними способами. Послуга «Мобільний переклад» дозволить перевести гроші зі свого мобільного телефону.

Як дізнатися баланс іншого абонента Мегафон

Отримати доступ до інформації щодо залишку грошових коштів, наявних у абонента, можна тільки після того, як номер перевіряючого внесений до відповідної бази. Для того, щоб перевірити баланс на чужому SIM Мегафон набирається спеціальна команда 1001234567890 #, де 1234567890. це телефон близького, що піддається перевірці.

У добу можна створювати необмежено число подібних запитів. Плата за операцію не стягується.

Особливістю даного сервісу є те, що на телефоні перевіряючого не потрібно підключати ніяку додаткову послугу. Все зроблено заздалегідь на гаджет іншого клієнта.

Список дозволених людей

Інформація по особовому рахунку, в тому числі і за кількістю грошей є конфіденційною, і не надається на вимогу абонента, навіть якщо він напише відповідну заяви в офіс Мегафон. Щоб перевірити скільки коштів на чужому смартфоні, потрібно внести мобільний перевіряючого до спеціального переліку. При цьому, важливо враховувати, що база не може містити більше трьох пунктів. Як це зробити?

Весь процес досить простий, і не займає багато часу. З смартфона, який буде перевірятися, формується USSD. запит формату 43811234567890 #, де 1234567890. це номер перевіряючого. За внесення контакту в дозволений перелік плата не стягується. Зберігається він там необмежений період часу, поки не буде видалений за бажанням передплатника.

Як видалити інформацію зі списку

Піти зі списку дозволених контактів самостійно не вийде. Провести подібну операцію вийде тільки у того, на чий номер проводилася прив’язка. Команда для видалення цифрових комбінацій з бази виглядає таким чином: 43221234567890 #, де 1234567890 необхідний для видалення телефон. Видаляти і додавати персону можна необмежену кількість разів.

Как следить за телефоном

А якщо ввести комбінацію 4323 # всі відомості, які зберігалися в базі, будуть знищені. Щоб в подальшому дізнатися залишок на рахунку, потрібно знову вносити контакт до переліку дозволених. каталог близьких.

Як дізнатися баланс іншого абонента Мегафон?

Дізнатися свій залишок по рахунку може кожен клієнт мобільного оператора Megafon, але що робити, якщо у людини стоїть гостра необхідність уточнити баланс іншої людини? Наприклад, батьки хочуть покласти гроші на стільниковий зв’язок дитини, або син піклується про своїх старих родичів. В такому випадку, на допомогу прийде спеціально розроблена послуга «Баланс близьких». Щоб скористатися сервісом досить внести номер телефону, котрий перевіряє в список дозволених контактів.

Хто може подивитися

Перевірити баланс мобільного без згоди абонента неможливо. Якщо людина не пам’ятає відкривав він доступ до особистих даних іншим особам, він може в будь-який момент це перевірити. Після набору USSD. команди 4314 # на SIM. карту Megafon надійде SMS-повідомлення з інформацією по збереженим даними.

Компанія Мегафон завжди піклується про своїх клієнтів. За допомогою спеціальної послуги «Баланс близьких» можна в будь-який час дізнатися стан рахунку іншої людини.

Баланс іншого абонента

Оператор зв’язку розробив 3 послуги, що дозволяють перевірити залишок рахунку дитини або одного. До такої опції відноситься «Баланс іншого абонента». Щоб активувати функціонал необхідно виконати 1 з наступних дій:

 • Набрати номер 111. Після з’єднання, вибирайте пункти, запропоновані роботом.
 • Надіслати текстове повідомлення «2137» на 111.
 • Скористатися USSD-командою lllassq #, де lll. 111, а assq. 2337.

На таких тарифних планах, як «Маяк» і «МТС Класний», підключати нічого не потрібно. Функціонал активується відразу після установки SIM-карти.

За підключення та використання плата не стягується. Для визначення чужого мобільного рахунку наберіть 140 (yyy) yyyyyyy #, де (yyy) yyyyyyy. номер члена родини. Телефон набирається без «7» і «8».

Якщо опція більше не потрібна, її можна деактивувати. Це робиться 1-м із таких способів:

 • в особистому кабінеті;
 • за допомогою комбінації 1112337 #.

Після відключення, надійде SMS, що інформують про успішну деактивації.

Як дізнатися баланс іншого абонента МТС зі свого телефону

Іноді виникає ситуація, коли потрібно дізнатися баланс іншого абонента МТС зі свого телефону. Як же бути в цьому випадку? Мобільний оператор розробив 3 послуги, що дозволяють отримати необхідну інформацію. У статті детально їх розглянемо: принцип роботи і розцінки.

баланс одного

Ще однією послугою, що дозволяє перевірити мобільний рахунок іншої людини, є «Баланс друга». Для підключення можна скористатися одним з таких способів:

 • Набравши комбінацію zzzdrr #, де zzz. 111, а drr. 422.
 • Авторизувавшись в ЛК. Після цього перейдіть до списку послуг і знайдіть цікавить сервіс.
 • Зателефонувавши в техпідтримку. 0890.

Після вибору дії, буде відправлено SMS з інструкцією додавання довірчих номерів. Можна внести в список 10 телефонів.

Сервіс доступний для підключення на будь-якому ТП за винятком пропозицій, що діють для юридичних осіб. На тарифі «Маяк» функціонал активується автоматично.

Щоб перевірити кількість «одиниць», введіть www (fff) fffffff #, де www. 140, а (fff) fffffff. номер члена родини без міжнародного коду. Інформація про стан рахунку приходить у вигляді SMS.

Якщо функціонал більше не потрібен, його можна відключити. Це робиться одним з 3-х способів:

 • за допомогою комбінації. 111422 #;
 • через систему самоврядування;
 • звернувшись до оператора. 0890.

Повідомлення про успішну деактивації приходить у вигляді SMS.

Дитина під контролем

Опція «Дитина під контролем» дозволяє отримувати інформацію про місце розташування абонента, а також дізнатися кількість «одиниць» на його телефоні. Для підключення сервісу потрібно:

 • На пристрої батька відправити SMS з текстом «Мама» на 7788. Від оператора надійде повідомлення з кодом сім’ї. Наприклад, 7jc8.
 • Для додавання другого з батьків наберіть «Папа ім’я код». Наприклад, «Папа Іван 7jc8». Повідомлення відправляється з пристрою батька на 7788.
 • Для додавання сина або дочки наберіть «Дитина Ім’я номер».

Коли сервіс буде активований можна отримати інформацію про місце розташування та залишок грошей. Якщо використовується звичайне мобільний пристрій, відправляється SMS «Де Ім’я сина або дочки» на 7788. У відповідному повідомленні будуть надані координати і залишок.

Якщо використовується смартфон, рекомендується завантажити оф. web-ресурс. Після входу в систему можна на мапі побачити розташування всіх членів сім’ї і суму на їх рахунку.

Перевірити залишок можна за допомогою web-інтерфейсу. Для цього перейдіть за посиланням mpoisk.ru, а потім авторизуйтесь.

Якщо людина, за яким ведеться контроль не є клієнтом МТС, дізнатися залишок даними способом не вийде.

Дізнатися чужий баланс на МТС не складно, потрібно тільки вибрати потрібну послугу. Перших два пакети надаються на безоплатній основі. Що стосується «Дитина під контролем», то щомісяця доведеться платити 100 р. Ще однією відмінністю є можливість отримання відомостей про місцезнаходження. Тому перед підключенням рекомендуємо подумати, який функціонал необхідний.

Сервіс МТС «Дитина під контролем»

«Дитина під контролем». це платний сервіс МТС, що дозволяє батькам не тільки дізнаватися про місцезнаходження їхніх чад, а й бути в курсі стану балансу, переглядати статистику використовуваних дитиною програм та багато іншого.

Отримувати необхідну інформацію можна через сайт послуги, мобільний додаток або за допомогою SMS-запитів.

Щоб скористатися послугою «Дитина під контролем», необхідно зареєструватися на сайті сервісу за адресою www.mpoisk.ru/family.

Послуги МТС «Баланс іншого абонента» і «Баланс друга»

Здається ще зовсім недавно можна було перевірити залишок коштів на іншому номері МТС просто набравши на своєму телефоні спеціальну USSD-команду. Щоб спосіб спрацював, всього-то потрібно було заздалегідь додати цікавить номер в список «улюблених» і, вуаля, ви могли в будь-який час запросити баланс телефону іншого абонента МТС.

Але з появою тарифних планів з безкоштовними дзвінками усередині мережі МТС і пакетами хвилин на інші номери, необхідність в «улюблених номерах» відпала, і оператор скасував цю послугу ще в травні 2015 року. Таким чином, заодно, зробивши недоступною і послугу «Баланс іншого абонента».

Інша, аналогічна послуга під назвою «Баланс друга» поки що діє, але доступна вона виключно на тариф «Маяк» і підключена тут вже за замовчуванням.

Запит інформації про стан балансу контрольованого номера здійснюється комбінацією клавіш ✶ 140 ✶ телефон # (телефон вказується в 10-значному форматі. без 7 або 8).

Правда, попередньо, потрібно отримати згоду власника контрольованого номера на отримання інформації про стан його балансу. Для цього необхідно з його телефону набрати команду ✶ 111 ✶ 442 # і, слідуючи підказкам, встановити свій номер телефону в якості дозволеного.

Як дізнатися баланс іншого абонента МТС?

Деяким з нас іноді доводиться стежити не тільки за своїми власними витратами на мобільний зв’язок, але і перевіряти баланс інших абонентів МТС. старих батьків, цікавих дітей або просто безвідповідальних родичів, які не вміють або не бажають стежити за станом свого мобільного рахунку. У таких випадках контроль чужого балансу просто необхідний. Для цього у оператора передбачені спеціальні сервіси, про які й піде мова в цьому огляді.

Йтиметься лише про легальні способи контролю чужого балансу за умови обов’язкового згоди контрольованого. Якщо ви шукайте можливість дізнатися баланс іншого абонента МТС таємно, без його відома, то ви потрапили не за адресою.

Програми та мобільні додатки для відстеження балансу телефонів

Оскільки питання як дізнатися баланс іншого телефону МТС далеко не рідкість, до вирішення завдання підключилися розробники ПЗ для смартфонів і комп’ютерів. І ось кілька перевірених програм і мобільних додатків, які допоможуть вам відстежувати стан рахунку ваших близьких:

  Для компьютера.Небольшая програма Mobile Balance для персональних комп’ютерів відстежує в режимі on-line баланс мобільних телефонів. Працює з безліччю російських стільникових операторів, в тому числі і МТС. По заданому в настройках розкладом або через певний проміжок часу, програма запитує інформацію про баланс телефону через Інтернет і відображає її в треї поряд з годинником.

Є платна і безкоштовна версії програми. Для домашнього використання цілком згодиться безкоштовна версія, яка дозволяє контролювати до 5-и телефонів. Більш докладний дізнатися про програму і завантажити її на свій PC можна на сайті www.mtsoft.ru/mobilebalance.
Для Android.Для Android-смартфонів є два популярних і добре зарекомендували себе програми. це «Any Balance» і «Balance BY». Додатки вміють перевіряти баланс телефону, залишки трафіку, хвилин і SMS, також відстежують баланс банківських карт і електронних гаманців, і мають ряд додаткових функцій, таких як інформація про погоду і курс валют.

Ось такими нехитрими способами можна дізнатися баланс іншого абонента МТС. Якщо знаєте інші робочі, а головне. легальні способи перевірки чужого балансу, додавайте їх в коментарях до цієї статті.

READ  Як перевернути відео на iPhone

Або візьміть участь в голосуванні і поставте оцінку своєму оператору в рейтингу.

Як дізнатися баланс іншого абонента?

Багато з нас час від часу або постійно поповнюють не тільки свій телефонний баланс, але і баланс дитини, батьків-пенсіонерів або телефонів, зареєстрованих на вашу компанію.

Щоб відстежувати витрата коштів за цими номерами, мобільні оператори передбачили спеціальну послугу, яка дозволяє дізнатися баланс іншого абонента.

Як перевірити баланс іншого абонента в Білайні?

Можливість перевірки балансу іншого номера в Білайні реалізована через опцію «Баланс близьких». Відомості надаються безкоштовно, проте за підключення одного номера в список перевірки з рахунку списується 5 рублів.

 • Запит на підключення номера до списку перевіряються 1315номер перевіряється телефону # (виклик)
 • Запит на підключення перевіряючого номера 1311номер перевіряючого телефону # (виклик)
 • Запит згоди перевіряється на перевірку 1315номер перевіряється абонента Білайн без 8-ки # (виклик)
 • Запит стану балансу перевіряється номера 1316номер перевіряється абонента # (виклик)
 • Заборона перевірки балансу вашого номера 1310номер перевіряючого абонента # (виклик)

Крім отримання інформації про баланс вашого близької людини, з послугою «Баланс близьких» ви будете отримувати сповіщення, коли сума на його балансі стане менше 60 рублів.

Як дізнатися баланс іншого абонента в МТС?

Компанія МТС надає можливість дізнатися стан рахунку іншого абонента, номер якого підключений до тарифного плану «Маяк». Попередньо з цього номера необхідно призначити номери телефонів, з яких дозволяється перевіряти його баланс. Слід набрати з номера на тарифі «Маяк» запит 111422 # (виклик), після чого слідувати пунктам USSD меню. Можна призначити до десяти номерів, зареєстрованих в МТС вашого регіону, з яких буде дозволено контролювати баланс цього номера.

Щоб мати можливість контролю, вам потрібно спочатку підключити на свій телефон безкоштовну послугу «Баланс друга». Це легко зробити за запитом 111422 # (виклик) або в Особистому кабінеті МТС. Для перевірки балансу номера на «Маяку» наберіть зі свого номера запит 140номер його телефону # (виклик). Відомості про баланс іншого телефону надаються безкоштовно.

Як дізнатися баланс іншого номера в Мегафоні?

Інформацію про стан балансу близької людини ви можете безкоштовно отримувати через функціонал послуги «Баланс близьких». Для цього людина, баланс якого ви хочете контролювати (підопічний) повинен встановити для свого номера список номерів, з яких вирішуються запити його балансу. Послуга «Баланс близьких» теж підключається на номер підопічного. Для цього з його номера відправляються запити на підключення номерів опікунів.

 • 4381номер # (виклик). підключення номера опікуна;
 • 4382номер # (виклик). видалення номера опікуна зі списку;
 • 4383 # (виклик). обнуління всього списку опікунів;
 • 4384 # (виклик). запит списку номерів опікунів.

Для отримання інформації про стан рахунку опікуваного потрібно набрати зі свого телефону запит 100 номер підопічного без 8-ки # (виклик). Послуга автоматично відключиться при обнулення списку телефонів підопічним.

Як можна дізнатися баланс іншого абонента в Теле2?

У абонентів Теле2 немає спеціальної послуги, що дозволяє контролювати баланс іншого номера. Якщо номер телефону належить одному з ваших близьких, ви можете зателефонувати на довідковий номер Теле2 611 і пройти перевірку, в ході якої повинні будете назвати паспортні дані людини, на якого зареєстрований перевіряється номер або PUK код його SIM-карти.

Крім того, необхідну інформацію ви зможете отримати в салоні обслуговування Теле2, якщо прийдете туди з документами, які засвідчують ваше право контролю номера.

На телефоні через SMS

Розглянутий постачальник послуг зв’язку не підтримує можливість перевірки залишку за допомогою SMS. Проте, якщо потрібно впоратися про рахунок через девайс, не використовуючи інтернет-підключення, можна скористатися двома доступними способами:

 • за допомогою безкоштовної USSD-команди 105 #;
 • по дзвінку на короткий номер 697 (1 руб / хв).

Як дізнатися баланс іншого абонента?

Багато з нас час від часу або постійно поповнюють не тільки свій телефонний баланс, але і баланс дитини, батьків-пенсіонерів або телефонів, зареєстрованих на вашу компанію.

Щоб відстежувати витрата коштів за цими номерами, мобільні оператори передбачили спеціальну послугу, яка дозволяє дізнатися баланс іншого абонента.

Як дізнатися баланс іншого абонента в МТС?

Компанія МТС надає можливість дізнатися стан рахунку іншого абонента, номер якого підключений до тарифного плану «Маяк». Попередньо з цього номера необхідно призначити номери телефонів, з яких дозволяється перевіряти його баланс. Слід набрати з номера на тарифі «Маяк» запит 111422 # (виклик), після чого слідувати пунктам USSD меню. Можна призначити до десяти номерів, зареєстрованих в МТС вашого регіону, з яких буде дозволено контролювати баланс цього номера.

Щоб мати можливість контролю, вам потрібно спочатку підключити на свій телефон безкоштовну послугу «Баланс друга». Це легко зробити за запитом 111422 # (виклик) або в Особистому кабінеті МТС. Для перевірки балансу номера на «Маяку» наберіть зі свого номера запит 140номер його телефону # (виклик). Відомості про баланс іншого телефону надаються безкоштовно.

зручність використання

Більш зручним пропозицією є тариф чорний. Тариф включає в себе:

 • Інтернет. безкоштовний трафік в мобільних додатках Теле2 і Zvooq, трафік, який не використовувався за місяць, залишається на інший, доступний при поїздках в регіони Росії, пакет включає 2Гб інтернету.
 • Дзвінки. 200мін., Невикористання хвилини розмов переноситися, вільні дзвінки на всі телефони Росії.
 • Повідомлення. 200 безкоштовних повідомлень на інші телефони, невикористання переносяться.

Компанія, так само, надає послугу корпоративний клієнт. Такий клієнт отримує спектр послуг для бізнесу. Чи включається як Москва, так і Казахстан. Незалежно від місця розташування, оператор підбере індивідуальний спектр послуг.

Досить залишити заявку для індивідуального підбору оптимального рішення. Включає в себе корпоративну АТС, для організації телефонії в офісі, без покупки додаткового устаткування. Бізнес SMS. це зручна розсилка для розвитку бізнесу.

Як перевірити баланс іншого абонента в Білайні?

Можливість перевірки балансу іншого номера в Білайні реалізована через опцію «Баланс близьких». Відомості надаються безкоштовно, проте за підключення одного номера в список перевірки з рахунку списується 5 рублів.

 • Запит на підключення номера до списку перевіряються 1315номер перевіряється телефону # (виклик)
 • Запит на підключення перевіряючого номера 1311номер перевіряючого телефону # (виклик)
 • Запит згоди перевіряється на перевірку 1315номер перевіряється абонента Білайн без 8-ки # (виклик)
 • Запит стану балансу перевіряється номера 1316номер перевіряється абонента # (виклик)
 • Заборона перевірки балансу вашого номера 1310номер перевіряючого абонента # (виклик)

Крім отримання інформації про баланс вашого близької людини, з послугою «Баланс близьких» ви будете отримувати сповіщення, коли сума на його балансі стане менше 60 рублів.

Дізнатися баланс через телефон

Є кілька способів як перевірити баланс на Теле2 на телефоні.

Перший. це дзвінок. Досить набрати сервісний номер 697. Дзвінок з роумінгу платний, а ось з домашньої мережі. абсолютно безкоштовно. Під час дзвінка, авто інформатор повідомить ваш баланс.

Другий. це перевірка через SMS, для цього потрібно використовувати меню Теле2. Для здійснення операції наберіть 111 # і кнопку виклику. Після цього, ви отримаєте SMS повідомлення, в якому міститься меню.

 • Особистий кабінет
 • Мій номер
 • Мій баланс
 • Мій тариф
 • назад

Натискаючи на відповідні клавіші вибирайте пункт, який потрібен. Для перегляду балансу, натисніть клавішу, яка стоїть біля пункту «мій баланс». На екрані ви побачите свій рахунок. Послуга безкоштовна для всіх користувачів і жителів СПб.

І третій, це через запит USSD. Це швидка перевірка рахунку. Для цього використовується команда 105 # і кнопку виклику. Залишилося дочекатися підтвердження, і ви побачите залишок грошей мобільного номера.

Якщо немає телефону

Довідатися про стан рахунку, якщо немає доступу до телефону, можна через інтернет, на сайті мобільного оператора. Для цього необхідно знати номер і пароль доступу до особистого кабінету.

Ще один спосіб перевірити залишок грошових коштів на телефоні. за допомогою дзвінка в техпідтримку. Щоб отримати необхідні дані, потрібно назвати сам номер, а також прізвище і паспортні дані власника SIM-карти. Якщо абонентом було встановлено кодове слово, потрібно повідомити також і його.

Як можна дізнатися баланс іншого абонента в Теле2?

У абонентів Теле2 немає спеціальної послуги, що дозволяє контролювати баланс іншого номера. Якщо номер телефону належить одному з ваших близьких, ви можете зателефонувати на довідковий номер Теле2 611 і пройти перевірку, в ході якої повинні будете назвати паспортні дані людини, на якого зареєстрований перевіряється номер або PUK код його SIM-карти.

Крім того, необхідну інформацію ви зможете отримати в салоні обслуговування Теле2, якщо прийдете туди з документами, які засвідчують ваше право контролю номера.

Як перевірити баланс SIM карти Київстар?

 • Надішліть запит 111 #. Таким же чином можна перевірити рахунок в роумінгу.
 • Скористайтеся додатком або веб-версією системи «Мій Київстар».

Як дізнатися про стан рахунку іншого абонента Київстар?

Щоб перевірити стан рахунку іншого абонента, вам необхідно відправити відповідний USSD-запит:

 • 113380ХХХХХХХХХ # Показати код, де ХХХХХХХХХ. номер абонента, стан рахунку якого ви хочете перевірити
 • Увага!

Як дізнатися заборгованість по номеру телефону мтс?

Зателефонуйте за номером 087011. Як перевірити баланс особового рахунку

 • Відкрийте програму “Мій МТС» на вашому пристрої.
 • Авторизуйтесь з використанням номера, на якому необхідно перевірити баланс.
 • У лівому бічному меню виберіть розділ «Мій МТС».

Як перевірити баланс на мтс за номером телефону?

 • 11111100 #. дозволить дізнатися залишок коштів за допомогою швидкого запиту;
 • 11111105 # виклик 1/1. запит на мобільний помічник (SMS відобразиться на екрані телефону);
 • 1111110510 #. дозволить дізнатися залишок хвилин, SMS, МБ;
 • 11111926 #. дозволить дізнатися залишок окремо підключених пакетів МБ;

Як дізнатися баланс іншого абонента Білайн без його згоди?

Звичайно, без згоди іншого абонента дізнатися баланс на Білайні не можна. Тому, потрібно спочатку підключити чужий номер до послуги. Зробити це можна двома способами: Надіслати запит зі свого телефону Білайн в наступному форматі: 1315номер #.

Чи можна дізнатися баланс іншого абонента мтс?

Для підключення опції «Баланс друга» потрібно набрати на телефоні, баланс якого ви хочете контролювати, команду 111422 # і, слідуючи підказкам меню, налаштуйте послугу. Відключається вона за допомогою цієї ж команди і меню.

Як дізнатися баланс близьких на Білайн?

Дізнаватися ваш баланс можуть не більше 3 абонентів. Запит про поточний стан балансу близької може зробити тільки абонент «Білайн», USSD-команда: 1316 НОМЕР_АБОНЕНТА_А # виклик.

Як перевірити баланс на мтс дитини?

Оператор зв’язку розробив 3 послуги, що дозволяють перевірити залишок рахунку дитини або одного. Баланс іншого абонента

 • Набрати номер 111.
 • Надіслати текстове повідомлення «2137» на 111.
 • Скористатися USSD-командою lllassq #, де lll. 111, а assq. 2337.

Білайн

Послуга називається “Баланс близьких”.Якщо ви абонент «Білайн» і хочете регулярно дізнаватися баланс іншого нашого абонента, перш необхідно отримати його згоду, відправивши безкоштовний запит на номер: 1315номер вашого близького. абонента «Білайн» без 8-ки # і дочекайтеся позитивного відповіді.

 • Підключення послуги: 1311НОМЕР АБОНЕНТА #
 • Відключення послуги 1310 #

Запросити інформацію про баланс абонента «Білайн» 1316номер абонента, баланс якого ви дізнаєтеся без «вісімки» #

Подивитися, кому ви дозволили дізнаватися ваш баланс 1319 #

Мегафон

Послуга називається “Баланс близьких”. На даний момент послуга «Баланс близьких» надається безкоштовно. SMS і USSD-команди управління послугою не тарифікуються.

Послуга підключається на номері «підопічного». Для додавання вашого номера в список «опікунів» з телефону «підопічного» можна: Відправити SMS на номер 000006. Текст повідомлення: і ваш телефон. Наприклад, 926 [5] ХХХХХХХ.Набрать USSD-команду, вказавши в ній ваш номер: 4381926 [5] ХХХХХХХ #.Одержимо дозвіл, ви зможете отримувати інформацію про баланс за допомогою команди: 100номер «підопічного» в форматі 926 [5] ХХХХХХХ #

Послуга називається “Баланс іншого абонента”.Як підключити: 1) за допомогою «Інтернет-Помічника»; за допомогою «Мобільного Порталу», набравши команду 1112137 виклик; за допомогою «Мобільного Помічника», зателефонувавши за номером 111 і слідуючи інструкціям автоінформатора; з допомогою «SMS-Помічника», відправивши на короткий номер 111 SMS-команду 2137.

Щоб перевірити баланс іншого абонента, потрібно набрати команду: 140 (номер абонента без 8) # Виклик

Як дізнатися баланс чужого телефону

Не так часто, але іноді виникає потреба дізнатися баланс іншого телефону. Наприклад, баланс GPS трекера, модему, дітей, дружини, подруги, мами або бабусі. Для цього більшість мобільних операторів надають відповідну послугу.

Як і годиться, немає єдиного універсально способу. Кожен мобільних оператор придумав і втілив власну систему, по якій можна визначити баланс чужого телефону. Нижче перераховуємо актуальні способи для найбільш популярних мобільних операторів:

Теле2

На даний момент тільки по дзвінку в сервісний центр за номером 611.

Якщо ви знаєте інший спосіб як дізнатися баланс чужого телефону, то надсилайте нам, ми обов’язково додамо цікаві і корисні способи.

Порада. Додайте цю сторінку в закладки і у вас завжди при необхідності ця інформація буде під рукою!

BETATECH.COM.UA 2021