Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як дізнатися де телефон якщо він вимкнений

Table of Contents

SIM-карта

Якщо ви не зовсім впевнені, що мала місце крадіжка, то краще для початку спробуйте обійтися своїми силами. зверніться до мобільного оператора з проханням відстежити телефон за номером.

Вам також потрібно буде надати IMEI пристрою, паспорт і назвати номер договору на SIM-карту. У цьому випадку оператор спробує знайти телефон через супутник. Вони відправлять на SIM-карту сигнал, прийняття якого зафіксують найближчі телефонні вишки. Так оператор зможе визначити місце розташування гаджета, але з похибкою. в місті 100-200 метрів, в сільській місцевості до кілометра. З цими даними, якщо самі не знайдете, то вирушайте в поліцію. Якщо ж телефон вимкнений і знаходиться в момент запиту без SIM-карти, то знайти його таким способом не вийде, так як він не прийме посланий сигнал.

Якщо телефон вимкнений, чи можна його відстежити і як це зробити: способи

дізнатися, телефон, якщо, вимкнений

Вітаю, друже сайту itswat.ru. Сьогодні ми поговоримо про смартфони, які всього за одне десятиліття міцно влаштувалися в нашому житті, ставши якщо не найкращими друзями, то точно хорошими компаньйонами. Втратити смартфон вкрай неприємно, тому що пристрій коштує пристойних грошей, в ньому зберігається маса особистої інформації, людина залишається на якийсь час без зв’язку, та й просто прикро. Але відразу впадати у відчай не варто, адже можна спробувати відшукати гаджет. Якщо він включений (навіть з іншою SIM-карткою), то визначити його місце розташування. справа дріб’язкова, особливо коли господар підстрахувався заздалегідь, провів потрібні налаштування і встановив спеціальний софт. Але що робити, якщо телефон відключений, чи можна його відстежити і як? Насправді існує кілька способів, хоча ефективність їх в інтернеті часто піддається сумніву. І все-таки краще робити якісь дії, щоб повернути пропажу, ніж просто змиритися з нею.

геолокація

Втрачений телефон, що знаходиться у включеному стані з активними функціями, такими як інтернет і GPS, легко знайти по геолокації. Для цього у кожного оператора є відповідна послуга:

Підключається послуга відправкою SMS на певний короткий номер або в салоні зв’язку, вона платна. Щоб «локатори» або «Навігатор» принесли в разі втрати гаджета користь, їх потрібно активувати заздалегідь. Відстеження необхідно проводити на іншому пристрої, але з підтвердженням згоди з відслідковується телефону. Результати за місцем розташування можуть надходити у вигляді SMS або відображатися на карті в спеціальному додатку, яке також попередньо необхідно встановити. Це зручно, коли потрібно знати про пересування дитини, до речі, діти втрачають гаджети частіше дорослих. Можна контролювати і пересування дорослих, але чи погодяться вони, та й відстежити телефон даними способом, якщо геолокація виключена неможливо.

Ті ж принципи використовуються в існуючих відстежують програмах. Якщо смартфон вимкнений, то однозначно не вдасться відстежити його ніякими спеціальними засобами, якщо включений, працює інтернет і GPS. можна, але при дотриманні ряду умов, про які розповім нижче.

В інтернеті можна відшукати купу кричущих банерів, що рекламують програми для пошуку телефону по IMEI. Вірити гучним обіцянкам не варто. Скачаєте ви програму, встановіть на свій комп’ютер, вона попросить ще влити в неї базу з існуючими кодами. І її ви зможете скачати з інтернету, але тільки в таких базах найчастіше ховаються віруси. Ви цілком здійсните перевірку, вбивши свій IMEI в потрібне вікно. Тільки в 99% випадків програма його не знайдеться, пославшись або на невірний код, або на застарілі дані, а підступний вірус вже проникне на вашу машину.

Добре, якщо програма буде безкоштовною, але найчастіше такі утиліти або самі платні, або за послугу просять грошей, видаючи повідомлення типу «ми знайшли ваш пристрій, щоб побачити звіт, внесіть енну суму грошей». Майте на увазі, що згідно із законом здійснювати пошук мобільного пристрою по IMEI мають право тільки спеціальні служби.

Все ж існують програми, призначені для пошуку зниклих гаджетів. Більшість з них використовують метод геолокації, тобто відстеження через супутники. Тому пристрій повинен бути саме включено, в ньому повинна бути SIM-карта (необов’язково ваша) у нього повинні перебувати в підключеному стані передача мобільних даних (ну або активний Wi-Fi, якщо зловмисник вирішив скористатися своїм інтернетом в цей момент) і передача GPS- даних. Такий збіг обставин при крадіжці або втраті малоймовірно, але чому б не спробувати.

Знайти Android-телефон допоможе безкоштовна утиліта Android Device Manager, яку можна завантажити в Google Play. До речі, останнім поліпшення програми розробниками з Google подарувало їй нове ім’я. Find My Device ( «Знайти Моє Пристрій»). це одне і те ж.

І ось ми прийшли до тих самих умов, про які я згадував вище:

 • Програма повинна бути встановлена ​​на гаджет заздалегідь.
 • Необхідно мати діючий акаунт Google, до якого слід прив’язати свій пристрій і мобільний номер.
 • На самому гаджеті необхідно включити функцію «Знайти пристрій» (Настройки. Місцезнаходження або Google. Безпека) і обов’язково повинна бути активована сама функція «Місцезнаходження».
 • Ще там же в Настройках. Google. Безпека потрібно підключити адміністратора, якому дати права на віддалене управління (блокувати і все прати).
 • Телефон повинен бути видно сервісу Google Play, щоб це перевірити необхідно перейти play.google.com/settings і в розділі «Мої пристрої» в стовпці «Доступність» поставити галочку навпроти потрібної моделі.

Якщо всі налаштування зроблені, а умови дотримані, тоді для пошуку гаджета самостійно через інтернет просто введіть в пошуковику «Гугла» на будь-якій машині (комп’ютері або іншому смартфоні) фразу «де мій телефон», тільки попередньо увійдіть в той акаунт, до якого він прив’язаний.

В результаті відкриється спеціальне вікно з картою, де за допомогою геолокації «Google» почне здійснювати пошук підключеної моделі.

Звідси ж можна «продзвонити» втрачений телефон, щоб швидко знайти його, наприклад, в квартирі або на вулиці, якщо гаджет оброни по дорозі.

Або заблокувати вкрадений телефон, так як ви впевнені, що була присутня саме крадіжка. Потрібно буде ввести двічі новий (бажано нереально складний) пароль і обов’язково його запам’ятати, так як поміняти вже не вийде.

Якщо на гаджеті є багато важливої ​​інформації, якою недоброзичливці можуть скористатися в корисливих цілях, то через комп’ютер ви можете всю її видалити. Для цього використовуйте функцію «Очистити пристрій».

відстежити гаджет

Якщо ви посіяли телефон десь в межах свого проживання, наприклад, в квартирі або машині, і він знаходиться у вимкненому стані, то навряд чи будете перейматися питанням, чи можна відстежити його місце розташування. Тут вже вам доведеться обходитися власними дедуктивним здібностями. згадайте, де бачили гаджет в останній раз, опитаєте домочадців або дочекайтеся спрацьовування будильника (він задзвонить навіть на відключеному пристрої). Підключати до пошуку більш серйозні служби не варто, так як можна отримати штраф. Звертайтеся до правоохоронних органів в тому випадку, якщо впевнені, що втратили телефон поза домом, і не маєте можливості відшукати його самостійно. Хоча навряд чи вашу пропажу швидко знайдуть, такі справи відкладають на потім, займаючись важливішими.

Якщо ж телефон вкрали, він дуже дорогий, наприклад, новий «Samsung» або «iPhone» і у вас є докази скоєного злочину. запис з відеокамери або свідки, то ваша справа поставлять в пріоритет, особливо якщо це не перший випадок в районі.

Розповім про те, як і з чиєю допомогою відстежити телефон, в тому випадку, якщо його вкрали і на даний момент він вимкнений. Вам необхідно звернутися в будь-який відділ поліції, надавши при цьому певні дані.

Вкрадений телефон, якщо він вимкнений, поліцейські спробують знайти по IMEI. ідентифікаційному номеру, наявного на кожному мобільному пристрої і дивлячому як набір з 15 цифр. На самому гаджеті знайти його можна на спеціальній наклейці під батареєю або набрати #. Подаючи заяву, вам необхідно буде надати свої документи, номер IMEI (вказано на коробці і в паспорті пристрою) і номер договору на SIM-карту, встановлену в телефоні (дізнайтеся у мобільного оператора). Потім залишиться тільки чекати і сподівається.

READ  Як перенести додатки з телефону на телефон

iPhone

Відстежити iPhone можна за допомогою сервісу iCloud, передбаченого виробниками. Щоб здійснити пошук, необхідно завантажити додаток «Знайти iPhone» і активувати на гаджеті геолокацію.

Якщо ваш i-телефон відключений, то зайдіть на iCloud.com або в «Знайти iPhone» на іншому пристрої. Знадобиться ввести ID і ще пароль. Після проходження ідентифікації вам стане доступний перегляд останнього зафіксованого місцезнаходження iPhone. Через iCloud ще можна:

 • Послати на пристрій звуковий сигнал.
 • Послати повідомлення з проханням повернути «знахідку» власнику, яке з’явиться на екрані відразу ж після включення iPhone навіть при зміні SIM-карти.

Друзі, я описав досить методів, щоб ви спробували знайти свій смартфон. Сподіваюся, вони будуть вам корисні. Відпишіться, будь ласка, в коментарях про результат пошуків. допоможіть нам визначити найдієвіший спосіб.

Якщо телефон втрачений, його допоможуть знайти оператори мобільного зв’язку

Для пошуку телефону можна звернутися в салон мобільного зв’язку. У них є більше способів виявлення зниклого телефону, ніж прості пошуки по кишенях або по кутах. Оператор зв’язку може з’ясувати приблизне знаходження телефону, посилаючи сигнали на SIM-карту і отримуючи від неї відповідь.

Щоб пошуки почалися швидше і були ефективніше, при відвідуванні салону зв’язку з собою необхідно мати:

Як знайти вимкнений телефон: перевіримо кишені

Для початку варто перевірити всі закутки в квартирі або офісі. Якщо ми не знаходимо телефон на звичному місці, в паніці можемо не збагнути, куди його поклали. Це може бути просто іншу кишеню куртки або верхня полиця шафи.

Перевірте всі подібні місця, а якщо пошуки не увінчалися успіхом, задумайтеся, де користувалися телефоном останній раз. Це дозволить визначити зону пошуку.

Як знайти телефон, якщо він вимкнений

Необхідність терміново знайти телефон іноді призводить нас в паніку. Без цього гаджета зараз світ стає неповноцінним: телефон це і розмови, і інтернет, і архів сімейних фотографій. І коли він зникає з поля зору або по-справжньому втрачається, ми стикаємося з безвихіддю.

Добре, якщо зниклий телефон включений. існує багато способів виявити його місце розташування. А ось що робити, якщо девайс вимкнений? У цій статті ми підкажемо декілька варіантів виходу з патової ситуації і поговоримо про те, як попередити неприємність втрати телефону.

Знайти вимкнений телефон допоможе будильник

У багатьох телефонах будильник спрацьовує вранці, навіть якщо пристрій вимкнено. Для цього необхідно лише, щоб сам будильник був встановлений на певний час. Якщо не виходить знайти телефон руками і очима, можна почекати до ранку. якщо телефон загубився десь в квартирі, на його слід виведе включився будильник.

Чи допоможе знайти вимкнений смартфон поліція

Схожими і навіть більш ефективними методами для пошуку телефону володіє поліція. Щоб правоохоронні органи отримали підставу для своїх дій, необхідно написати заяву про крадіжку. Але при цьому необхідно розуміти: пошук зниклих телефонів далеко не пріоритетний напрямок в роботі поліції. І відверто кажучи, шансів на успіх дуже мало.

Крім того, якщо поліція все ж займеться пошуком, і телефон знайдеться у вашій квартирі, є ризик нарватися ще й на штраф.

Що передбачити заздалегідь, щоб знайти вимкнений смартфон

Профілактика потрібна не тільки, щоб уникнути хвороб. Від втрати телефону також можна вберегтися. Стовідсоткову гарантію, звичайно, отримати не можна, але де-не-які заходи вжити може кожен.

 • Власники Smart годин можуть активувати функцію пошуку пов’язаного з цим гаджетом смартфона. При натисканні на кнопку телефон буде видавати звук, який вимикається тільки на ньому самому
 • Недоліком попереднього способу є обмеження зони дії даної функції. Якщо ж зв’язок між годинами і телефоном втрачається, на допомогу прийде функція Smart годин, яка попереджає про це. Як тільки смартфон віддалиться на 15-20 метрів, на годинник надійде повідомлення
 • Можна придбати брелок з GPS. їх місце розташування можна побачити з комп’ютера. У залежності від моделі такі брелки можна приєднати безпосередньо до корпусу. Повісити маленький брелок можна і на чохол телефону. Брелок коштує недорого, але довго тримає заряд батареї і може прийти на допомогу в пошуку вимкненого телефону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть CtrlEnter.

Також читайте: Як дізнатися свій номер телефону

Рекламні блоки дозволяють нам залишатися незалежними ЗМІ, а вам. отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Функція пошуку для Windows Phone

Увімкніть функцію «Пошук телефону» в системних настройках і прив’яжіть пристрій до аккаунту на сайті Майкрософт. Тут потрібно поставити обидві галочки: для прискореного з’єднання і збереження положення телефону через інтервали часу.

Якщо телефон відключиться, ви побачите його останнім знаходження. Далі, аналогічно попереднім пристроїв, дивіться карту і вибираєте потрібні дії для дзвінка, блокування або очищення смартфона.

Як знайти втрачений телефон?

З мобільними пристроями трапляються всілякі неприємності: іноді власнику потрібно в терміновому порядку зламати пароль на телефоні, не маючи під рукою комп’ютера і спеціальних програм, а іноді. знайти свій апарат (вимкнений, з розрядженого батареєю, загублений або вкрадений). На щастя, зробити останнє можна абсолютно безкоштовно навіть при відключеною геолокації. Про найпростіших способи відстежити смартфон буде розказано нижче.

геолокація

Втрачений телефон, що знаходиться у включеному стані з активними функціями, такими як інтернет і GPS, легко знайти по геолокації. Для цього у кожного оператора є відповідна послуга:

 • У МТС і Білайн. «Локатор».
 • У Мегафона. «Навігатор».

Підключається послуга відправкою SMS на певний короткий номер або в салоні зв’язку, вона платна. Щоб «локатори» або «Навігатор» принесли в разі втрати гаджета користь, їх потрібно активувати заздалегідь. Відстеження необхідно проводити на іншому пристрої, але з підтвердженням згоди з відслідковується телефону.

Результати за місцем розташування можуть надходити у вигляді SMS або відображатися на карті в спеціальному додатку, яке також попередньо необхідно встановити. Це зручно, коли потрібно знати про пересування дитини, до речі, діти втрачають гаджети частіше дорослих.

Можна контролювати і пересування дорослих, але чи погодяться вони, та й відстежити телефон даними способом, якщо геолокація виключена неможливо.

Ті ж принципи використовуються в існуючих відстежують програмах. Якщо смартфон вимкнений, то однозначно не вдасться відстежити його ніякими спеціальними засобами, якщо включений, працює інтернет і GPS. можна, але при дотриманні ряду умов, про які розповім нижче.

В інтернеті можна відшукати купу кричущих банерів, що рекламують програми для пошуку телефону по IMEI. Вірити гучним обіцянкам не варто. Скачаєте ви програму, встановіть на свій комп’ютер, вона попросить ще влити в неї базу з існуючими кодами. І її ви зможете скачати з інтернету, але тільки в таких базах найчастіше ховаються віруси. Ви цілком здійсните перевірку, вбивши свій IMEI в потрібне вікно. Тільки в 99% випадків програма його не знайдеться, пославшись або на невірний код, або на застарілі дані, а підступний вірус вже проникне на вашу машину.

Добре, якщо програма буде безкоштовною, але найчастіше такі утиліти або самі платні, або за послугу просять грошей, видаючи повідомлення типу «ми знайшли ваш пристрій, щоб побачити звіт, внесіть енну суму грошей». Майте на увазі, що згідно із законом здійснювати пошук мобільного пристрою по IMEI мають право тільки спеціальні служби.

Все ж існують програми, призначені для пошуку зниклих гаджетів. Більшість з них використовують метод геолокації, тобто відстеження через супутники. Тому пристрій повинен бути саме включено, в ньому повинна бути SIM-карта (необов’язково ваша) у нього повинні перебувати в підключеному стані передача мобільних даних (ну або активний Wi-Fi, якщо зловмисник вирішив скористатися своїм інтернетом в цей момент) і передача GPS- даних. Такий збіг обставин при крадіжці або втраті малоймовірно, але чому б не спробувати.

Знайти Android-телефон допоможе безкоштовна утиліта Android Device Manager, яку можна завантажити в Google Play. До речі, останнім поліпшення програми розробниками з Google подарувало їй нове ім’я. Find My Device ( «Знайти Моє Пристрій»). це одне і те ж.

І ось ми прийшли до тих самих умов, про які я згадував вище:

 • Програма повинна бути встановлена ​​на гаджет заздалегідь.
 • Необхідно мати діючий акаунт Google, до якого слід прив’язати свій пристрій і мобільний номер.
 • На самому гаджеті необхідно включити функцію «Знайти пристрій» (Настройки. Місцезнаходження або Google. Безпека) і обов’язково повинна бути активована сама функція «Місцезнаходження».
 • Ще там же в Настройках. Google. Безпека потрібно підключити адміністратора, якому дати права на віддалене управління (блокувати і все прати).
 • Телефон повинен бути видно сервісу Google Play, щоб це перевірити необхідно перейти play.google.com/settings і в розділі «Мої пристрої» в стовпці «Доступність» поставити галочку навпроти потрібної моделі.
READ  Як подивитися історію дзвінків на iPhone

Якщо всі налаштування зроблені, а умови дотримані, тоді для пошуку гаджета самостійно через інтернет просто введіть в пошуковику «Гугла» на будь-якій машині (комп’ютері або іншому смартфоні) фразу «де мій телефон», тільки попередньо увійдіть в той акаунт, до якого він прив’язаний.

В результаті відкриється спеціальне вікно з картою, де за допомогою геолокації «Google» почне здійснювати пошук підключеної моделі.

Звідси ж можна «продзвонити» втрачений телефон, щоб швидко знайти його, наприклад, в квартирі або на вулиці, якщо гаджет оброни по дорозі.

Або заблокувати вкрадений телефон, так як ви впевнені, що була присутня саме крадіжка. Потрібно буде ввести двічі новий (бажано нереально складний) пароль і обов’язково його запам’ятати, так як поміняти вже не вийде.

Якщо на гаджеті є багато важливої ​​інформації, якою недоброзичливці можуть скористатися в корисливих цілях, то через комп’ютер ви можете всю її видалити. Для цього використовуйте функцію «Очистити пристрій».

Пошук через комп’ютер

Оператори зв’язку пропонують послугу «Локатор» для відстеження телефонів за згодою їх власників. Так як ви і є власник, то для вас це не буде проблемою.

Послуга мобільного оператора з відстеження телефонів

Вони полягають в наступному:

 • Підвищити безпеку даних, які зберігаються на мобільному пристрої. Найпростіший спосіб. встановити пін-коди на SIM-карту і сам телефон. Код повинен бути складним поєднанням цифр. На сучасних смартфонах також є можливість поставити графічний ключ, який розгадати ще складніше, ніж цифровий пароль.
 • Відразу ж після придбання нового гаджета перепишіть його унікальний IMEI-код в простий блокнот для записів, який завжди буде в доступності. Навіть якщо телефон все ж вкрадуть, і на цей момент упаковка загубиться, ви будете знати, де взяти необхідну інформацію.
 • Ще одну дію, яке потрібно виконати відразу після покупки смартфона. установка програми, за допомогою якої можна підвищити шанс виявлення його місця розташування.
 • Вкрадений телефон може бути зламаний умілими шахраями, тому є ризик втрати особистих даних. Зберігайте їх в хмарі. сховище в режимі онлайн.
 • У громадських місцях телефон потрібно тримати якомога ближче до себе. Так, якщо його спробують витягти, ви це відчуєте. Носіння в задній кишені. не найкращий варіант. У натовпі зловмисник цілком може непомітно витягнути гаджет і швидко сховатися.
 • Варто відзначити, що слухаючи музику зі смартфона в громадських місцях, ви тим самим знижуєте ризик його крадіжки. Якщо зловмисник все-таки ризикне витягнути мобільний, ви дізнаєтеся про це миттєво.

  Як знайти Android, якщо він вимкнений. безкоштовні способи

  Навіщо потрібен пошук вимкненого Андроїда, якщо він завжди знаходиться біля власника. В першу чергу подібна необхідність виникає при втраті або крадіжці пристрою. Примітно, що шахраї часто відразу відключають його, тому знайти важко. Але немає нічого неможливого, тому є багато способів для пошуку, в тому числі і самостійно.

  Одним з методів виступає пошук Андроїда за допомогою комп’ютера. Спосіб використовується із застереженням. знайти пристрій можливо тільки в разі його втрати будинку. З комп’ютера можна відправити повідомлення або зателефонувати на мобільний номер.

  Зателефонувати можна за допомогою спеціальних програм, наприклад, виділяють Skype, Viber, WhatsApp.

  Пошук за допомогою додатків

  Якщо під час встановлення з’єднання ви не бажаєте використовувати інтернет, то можна звернутися до програм, які управляються повідомленнями або дзвінками. Це антивіруси та програми для пошуку:

  • Avast! Mobile Security;
  • Kaspersky Internet (Mobile) Security;
  • WatchDroid;
  • Pray Anti Theft;
  • Where’s My Droid;
  • Plan B;
  • Android Lost Free.

  Ці програми блимають, видають звукові сигнали, відстежують розташування і показують його на карті, дозволяють дистанційно керувати телефоном, робити знімки з камери, транслюють звук, що оточує втрачений девайс. В крайньому випадку ви зможете заблокувати і очистити пристрій.

  Великою популярністю користується софт від компанії Lookout. Він призначений для різних операційних систем. Програма Signal Flare отримала нову функцію для Android, яка за кілька секунд до повної розрядки батареї реєструє координат Вашого.

  відстежити гаджет

  Якщо ви посіяли телефон десь в межах свого проживання, наприклад, в квартирі або машині, і він знаходиться у вимкненому стані, то навряд чи будете перейматися питанням, чи можна відстежити його місце розташування.

  Тут вже вам доведеться обходитися власними дедуктивним здібностями. згадайте, де бачили гаджет в останній раз, опитаєте домочадців або дочекайтеся спрацьовування будильника (він задзвонить навіть на відключеному пристрої). Підключати до пошуку більш серйозні служби не варто, так як можна отримати штраф.

  Звертайтеся до правоохоронних органів в тому випадку, якщо впевнені, що втратили телефон поза домом, і не маєте можливості відшукати його самостійно. Хоча навряд чи вашу пропажу швидко знайдуть, такі справи відкладають на потім, займаючись важливішими.

  Якщо ж телефон вкрали, він дуже дорогий, наприклад, новий «Samsung» або «iPhone» і у вас є докази скоєного злочину. запис з відеокамери або свідки, то ваша справа поставлять в пріоритет, особливо якщо це не перший випадок в районі.

  Розповім про те, як і з чиєю допомогою відстежити телефон, в тому випадку, якщо його вкрали і на даний момент він вимкнений. Вам необхідно звернутися в будь-який відділ поліції, надавши при цьому певні дані.

  Вкрадений телефон, якщо він вимкнений, поліцейські спробують знайти по IMEI. ідентифікаційному номеру, наявного на кожному мобільному пристрої і дивлячому як набір з 15 цифр. На самому гаджеті знайти його можна на спеціальній наклейці під батареєю або набрати #. Подаючи заяву, вам необхідно буде надати свої документи, номер IMEI (вказано на коробці і в паспорті пристрою) і номер договору на SIM-карту, встановлену в телефоні (дізнайтеся у мобільного оператора). Потім залишиться тільки чекати і сподівається.

  Пошук телефону по IMEI

  Шукати втрачений смартфон через супутник з використанням IMEI мають право лише правоохоронні органи. Будь-які інші спеціальні сервіси, які пропонують таку послугу, в більшості випадків виявляються шахраями. Онлайн-програми, які запевняють, що безкоштовно знайдуть мобільний, швидше за все, виявляться зовсім безкоштовними. Здійснювати пошук по IMEI можна тільки за заявою про зникнення.

  Щоб дізнатися код, необхідно заглянути під акумулятор пристрою: там повинна бути наклейка з 15-значним номером апарату, він унікальний і належить тільки даному смартфону. Якщо з якоїсь причини його там не виявилося, дізнатися цифровий код можна, набравши #, після чого IMEI висвітиться на екрані. Запишіть код на листку і зберігайте разом з документами на мобільний.

  Які функції нудно актівровать?

  Налаштування облікового запису Google / Знайти телефон.

  • Переконайтеся, що облікового запису Google.
  • Знайдіть в меню налаштувань телефону розділ Безпека (security), а в ньому, в свою чергу, Адміністратори пристрою (Device Administration).
  • Увімкніть Find My Device.
  • Переконайтеся, що в налаштуваннях місцезнаходження включена позначка «Висока точність».
  • Знайдіть налаштування Google і перевірте, щоб в меню «Послуги», в розділі «Місцезнаходження», були включені «Послуги місцезнаходження» і «Журнал позиціонування Google».

  Знайти Android через Google

  Найлегшим способом при втраті гаджета буде відстежити телефон Android через Google. Багато хто має аккаунт в цій системі, яка відкриває доступ до багатьох інших сервісів: пошта, YouTube, Google і т.д. Існує спеціальна функція, яка виконує пошук телефону Android, якщо зв’язати обліковий запис зі своїм пристроєм. Щоб знайти втрачений мобільний, необхідно заздалегідь підготувати деякі настройки. Виконайте наступні дії:

  • Залогініться в свій аккаунт Google з мобільного.
  • Перейдіть в налаштування смартфона.
  • Виберіть пункт «Безпека».
  • На деяких моделях буде відразу ж розділ «Google» або рядок «Адміністратори пристрою».
  • Тапніте і побачите пункт «Диспетчер пристрою». Виставите галочку і підтвердить дію.

  Ці дії відкриють можливість виконувати необхідні дії над гаджетом через комп’ютер. Володарі девайсів з версією Android 5.0 і вище цього робити не потрібно, тому що функція включена за замовчуванням. Це єдиний випадок, коли виконати віддалене управління можна навіть без внесення додаткових налаштувань. Ці зміни в конфігурації відкривають можливість управління втраченим стільниковим з комп’ютера. Підготовчий етап на цьому закінчено.

  Як знайти телефон, якщо він пропав

  Kui telefoni asukoht on teadmata, tuleb:

  Функція “Find My Device”.

  • відкрити на комп’ютері браузер і авторизуватися на сайті Google.ee (тут потрібно скористатися тією ж обліковим записом, що активована на телефоні),
  • знайти в додатках Google розділ Знайти свій телефон (Find My Device).

  Якщо трапилося найжахливіше і взагалі невідомо, де знаходиться телефон, потрібно:

  Відкривши додаток, користувач бачить список своїх пристроїв, а далі можна вибирати між різними можливостями. Так як у випадку пропажі власника найбільше хвилює місцезнаходження пристрою, то першим йде розділ під назвою «Визначити місцезнаходження».

  • Якщо клікнути по посиланню «Визначити місцезнаходження», місцезнаходження пристрою буде визначено і показано на карті. Якщо телефон вимкнений, на карті буде показано останнім зафіксоване місце, а також дата і час запису.
  READ  Як відстежити абонента за номером мобільного телефону

  Крім показу місцеположення на карті, Google пропонує користувачам ще кілька способів дії:

  • заблокувати телефон і відправити на екран відповідне повідомлення. наприклад, «Будь ласка, поверніть телефон за адресою»;

  З комп’ютера надішліть текст на екран телефону.

  • вийти з облікового запису на телефоне.Ето забезпечить хоча б видалення з пристрою даних, пов’язаних з обліковим записом Google. На жаль, разом з ними зникне і будь-яка можливість дистанційно виконувати далі якісь дії, пов’язані з пристроєм;
  • видалення всього контенту пристрою. Ця функція видаляє з телефону всі дані та інформацію, навіть те, що не пов’язане з обліковим записом Google;
  • включити дзвінок телефону.

  Сподіваємося, що всі вищеописані функції більшості користувачів ніколи не знадобляться, але все ж добре, що вони є і при необхідності можуть нам допомогти.

  Як знайти вимкнений телефон Android будинку

  Пошук слід почати з чільних місць. Поступово оглядайте столи, меблі, шафи. Перевірте ванну кімнату і туалет, кухню. Загляньте в різну техніку, оскільки іноді телефон виявляється в холодильнику або мікрохвильовці. Якщо не допомогло, подивіться під меблями: тонка техніка легко протиснеться під диван.

  Якщо пошук по всьому тексту не розв’язав проблему, скористайтеся спеціальними засобами. Це може бути брелок або пов’язані розумні годинник. Зараз популярні спеціальні програми, які змушують телефон відгукнутися на голосову команду.

  Завжди допоможе будильник, заведений на смартфоні. Але він не допоможе, якщо пристрій розряджена. В такому разі скористайтеся онлайн-сервісами, наприклад, визначенням по номеру телефону, щоб переконатися, що девайс лежить удома. І тоді продовжуйте пошуки. Не впадайте у відчай і прагнете перевірити найнеймовірніші місця.

  Місцезнаходження Android через антивірус

  Використання Google не єдиний варіант пошуку втраченого стільникового. Є ще один спосіб, як дізнатися місце розташування телефону Android. Популярна компанія, яка випускає відомий у всьому світі антивірус «Касперський» стверджує, що будь-якому Android гаджету знадобиться мобільна версія цієї програми. Вона володіє всіма необхідними функціями, наприклад:

  • визначення місцеположення по будь підключеної мережі;
  • прихована зйомка фото злодія;
  • блокування екрану, можливість залишити повідомлення;
  • можна виставити додаткові пін-код;
  • захист системи від будь-яких шкідливих файлів.

  Як дізнатися, де знаходиться пристрій, заблокувати його або видалити з нього дані

  Відкрийте сторінку Android.com/find і прихильника чи критика наразі Google. Якщо ви використовуєте кілька телефонів, виберіть потрібний у верхній частині екрану. Якщо на втрачений телефоні кілька профілів користувача, то прихильника чи критика наразі Google основного профілю. Детальніше про те, як додавати користувачів, видаляти їх і перемикатися між ними

  На втрачений телефон прийде повідомлення. На карті з’явиться інформація про те, де знаходиться телефон. Місцезнаходження вказано приблизно. Якщо його не вдалося визначити, ви побачите, де телефон був помічений в останній раз.

  Виберіть дію. При необхідності спочатку натисніть Заблокувати пристрій і видалити дані.

  Продзвонити. Сигнал буде відтворюватися протягом п’яти хвилин на повній гучності, навіть якщо пристрій знаходиться в режимі вібрації або звук відключений.

  Блокувати. Пристрій буде заблоковано за допомогою вашого PIN-коду, графічного ключа або пароля. Якщо їх немає, ви зможете налаштувати блокування екрана, а також додати на нього повідомлення або номер телефону, щоб знайшов зміг повернути вам пристрій.

  Очистити. З телефону будуть видалені всі дані без можливості відновлення (але інформація на SD-картах може зберегтися)

  Після цього функція «Знайти пристрій» більше не буде работать.Важно! Щоб користуватися телефоном, з якого були вилучені всі дані, вам буде потрібно ввести пароль від аккаунта Google. Детальніше про захист пристрою від сторонніх

  Порада. Зв’яжіть з Google свій телефон, щоб знаходити його і дзвонити на нього за допомогою пошукового запиту на google.com.

  • Відкрийте програму «Знайти пристрій» на іншому телефоні або планшеті Android. Якщо додаток не встановлено, скачайте його з Google Play.
  • Прихильника чи критика наразі.
  • Якщо ви втратили свій пристрій, натисніть Продовжити як.
  • Якщо ви допомагаєте іншому користувачеві знайти пристрій, виберіть Ввійти як гість, щоб ця людина могла використовувати свій аккаунт.
  • Виконайте наведені вище.

  Якщо ви втратите телефон або планшет, підключений до розумних годинах Wear OS by Google, можливо, його вийде знайти з їх допомогою. Детальніше про те, як знайти телефон за допомогою годин

  альтернативи Google?

  Підводячи підсумки, я процитую стару істину про те, що хворобу краще попередити, ніж лечть, і рекомендую заздалегідь провести підготовку до можливої ​​зникнення пристрою, щоб потім не було нестерпно боляче.

  З усією повагою до Samsung можна сказати, що компанія набагато частіше за інших придумує щось нове і перспективне. Деякі її напрацювання активно переймають конкурентами, а щось на рівні патентів залишається закріпленим за компанією. Але є і такі функції в її пристроях, які з’явилися задовго до неї, а вона їх просто скопіювала. До них відноситься і новий механізм пошуку втрачених смартфонів, навіть якщо вони вимкнені. Безумовно він дуже крутий, але ми бачили це вже пару років назад. Чи можна дійсно таким чином повернути втрачений дорогою гаджет. залишається загадкою, але нехай така функція краще буде.

  Втратити смартфон дуже неприємно. Але шансів знайти його більше, ніж здається.

  Головна бічна колонка

  Крайній варіант пошуку телефону, коли він вимкнений

  Якщо немає успіхів за першими двома способами, необхідна допомога правоохоронних органів, а також документи, що підтверджують придбання смартфона (чек), на яких написаний код IMEI. У поліцейській дільниці складається заява, в якому вказується IMEI, і номер використаний на пристрої. Правоохоронні органи перевіряють інформацію у операторів стільникового зв’язку і визначають місце розташування в момент, коли пристрій з’явився в мережі.

  Навіть якщо Вашу картку замінять, то це не завадить визначити Ваш смартфон за IMEI, адже це стандартний ідентифікатор пристрою в загальній масі телефонів. Оператору досить ввести код пристрою і він миттєво може визначити його місце розташування, за умови що вона була придбана. Адже якщо батарею вийняли, то механізми визначення не можуть працювати ніяк. Залишається лише чекати, коли воно з’явиться знову в мережі.

  Знайти вкрадений телефон якщо він вимкнений

  Втрата кишенькового пристрою ситуація шокуюча, але вирішити питання як знайти телефон якщо він вимкнений, ще можливо. Головне не втрачати час. Адже чим більше Ви будете тягти, тим менше ймовірність успіху. Адже якщо його вкрали, то ймовірно будуть думати, як би швидше його продати. І щоб смартфон не виявився в іншому кінці країни, або взагалі за кордоном, рекомендується негайно почати пошуки, керуючись інструкціями нижче.

  Важливо враховувати, що вимкнений iPhone знайти простіше, ніж смартфони на базі Android, але щоб їх зовсім не можна було знайти. абсурд. Методи визначення звичайно відрізняються, але кожен пристрій буде знайдено завдяки ідентифікації пристрою оператором, а також вбудованими функціями GPS і сервісами Google, про які ми розповімо нижче.

  Як знайти втрачений телефон якщо він вимкнений

  Спочатку ми розглянемо способи самостійного визначення, а після приступимо до допомоги відповідних органів, і розповімо, як правильно діяти, щоб домогтися результату швидко.

  Для визначення геолокації вимкненого телефону буде потрібно завантажити iCloud і авторизуватися в ньому даними AppleID iPhone. А після перейти в розділ Знайти iPhone. На отобразившейся сторінці можна подивитися останнє відоме місцезнаходження пристрою, коли смартфон ще був включений. Кожен раз, як зловмисник буде включати телефон, Ви будете бачити останнім розташування Вашого iPhone. Крім цього, Ви можете наперед заблокувати пристрій, за допомогою виведення на екран повідомлення про блокування з проханням повернення телефону.

  Як знайти загублений телефон якщо він вимкнений

  На жаль, смартфони на базі Android не мають аналогічної функції, і тому визначити їх місце розташування можна лише скориставшись сервісом Google для визначення місця розташування підключених до аккаунту пристроїв. Але тоді доведеться цілий день сидіти і натискати кнопку оновити, з надією, що зловмисник запустить пристрій і Ви зможете побачити його місце розташування. Можна автоматизувати даний процес, встановивши Автокликер, який буде автоматично задіяти кнопку натискання мишки по таймеру (макрос). І залишити комп’ютер в такому режимі. Коли телефон з’явиться в мережі, Ви зможете побачити його останнім місцезнаходження.

  оператори

  У нас ви зможете відстежити місце розташування людини за номером абонента.

  BETATECH.COM.UA 2021