Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Як дізнатися ім’я комп’ютера в локальній мережі

дізнатися, комп, ютера, локальній, мережа

Table of Contents

спеціальні програми

Як подивитися IP-адреси всіх комп’ютерів в локальній мережі

Існує чимало спеціальних програм, які запускають сканування локальної мережі інтернет і допомагають знаходити імена всіх вхідних в неї комп’ютерів. Вони працюють з різними ОС: Windows, Ubuntu від Linux та іншими.

Однією з таких програм є MyLanViewer. При скануванні все PC відображаються в зручному вигляді: показують їх імена, IP і MAC адреси, загальні файли і інші характеристики.

Також за допомогою MyLanViewer можна відстежувати зміни стану комп’ютерів і керувати ними.

Завантажити софт можна з офіційного сайту. Потім необхідно встановити програму і запустити її. Далі буде потрібно:

 • Зайти у вкладку «Scanning», клікнути на кнопку «Start Fast Scanning»;
 • Відкриється список, в ньому необхідно вибрати рядок зі словами «Your Computer» і натиснути на плюсик;
 • Відкриється новий подсписок. Зазначене найменування комп’ютера буде в рядку з написом «Host Name».

Важливо! Програма платна, безкоштовна версія доступна перші 15 днів.

Як дізнатися ім’я комп’ютера по IP в локальній мережі: спеціальні програми

Для роботи в інтернет кожен комп’ютер отримує власне унікальне ім’я і IP-адреса, за якими його можна ідентифікувати. Трапляється, що у великій мережі на десятки або сотні користувачів потрібно швидко знайти певний пристрій. У цьому випадку простіше і швидше за все знайти його за індивідуальним позначенню, яке відоме заздалегідь. Як дізнатися ім’я комп’ютера по IP в локальній мережі?

способи визначення

Як же можна дізнатися IP-адресу комп’ютера в локальній мережі по імені, а також деякі важливі характеристики? Для цього існує кілька способів:

 • Натиснути «Пуск». «Виконати» (або «Win» «R»), ввести в віконці «msinfo32». Відкриються «Відомості про систему», в яких буде і назва системи;
 • Натиснути правою кнопкою миші по робочому столу і вибрати «Властивості». Прокрутивши відкрилося віконце вниз, можна знайти повне найменування;
 • Натиснути правою кнопкою по будь-якому ярлику на робочому столі (не по теці або файлу), потім натиснути «Властивості». «Детальніше». Внизу в віконці буде вказано найменування.

У яких випадках необхідно знати ім’я PC в локальній мережі

Ім’я комп’ютера також називають NETBIOS або DNS. У кожного пристрою є власне, індивідуальне назву (наприклад, LVS), яке необхідно знати. Дізнавшись найменування PC, можна швидко знайти його в локальній мережі і при необхідності підключитися до нього з іншого пристрою, також його можна буде вказувати при необхідності.

Як дізнатися IP адресу комп’ютера в локальній мережі

Причини чому один комп’ютер не бачить іншої в локальній мережі

IP (IP). це унікальний адреса PC, під яким він заходить в інтернет. Найпростіше дізнаватися його в такий спосіб:

 • Натиснути «Win» «R» іввесті «cmd». Це відкриє вікно консолі;
 • Вбити рядок «ping.a [назва комп’ютера]». Команда почне перевіряти з’єднання в локальній мережі, назви хостів будуть переведені в адреси і навпаки. В результаті буде виведена статистика обміну пакетами;
 • Другий варіант. вбити команду «nbtstat.a [найменування PC]», після чого відобразиться таблиця зі списком. Якщо Вам потрібна назва PC по IP-адресою, потрібно написати іншу команду. «nbtstat.a [IP-адреса]»;
 • Можна також ввести «nslookup-a [назва PC]». Ця команда перевірить зону сервера DNS і виведе IP, який відповідає конкретному вузлу. Якщо замість найменування записати мережеву адресу, команда вкаже назву вузла;
 • Команда «tracert [IP-адреса]» дозволяє відстежити маршрут переданих даних від пункту відправлення до призначення. При цьому будуть перераховані всі проміжні точки.

Також дізнатися IP-адресу можна за допомогою програми, яка сканує мережу, наприклад, за допомогою безкоштовної «Advanced IP Scanner» або «SoftPerfect Network Scanner». Обидві утиліти визначають імена і адреси PC, а також володіють іншими можливостями.

У кожного комп’ютера є своє окреме ім’я. Воно допомагає ідентифікувати PC серед інших і при необхідності звертатися до нього безпосередньо віддалено. Визначити цю назву можна різними способами: через кнопку «Пуск», командний рядок, спеціальні програми. Не менш важливо знати, як це ім’я змінити при необхідності або як знайти IP PC.

Подгорнов Ілля ВладіміровічВсё статті нашого сайту проходять аудит технічного консультанта. Якщо у Вас залишилися питання, Ви завжди їх можете задати на його сторінці.

“Командний рядок”

Цей спосіб дозволить дізнатися найменування комп’ютера, його ідентифікатор, IP і інші дані. Подивитися його можна в кілька кроків:

 • Потрібно відкрити «Пуск». «Командний рядок»;

Важливо! Замість «Командного рядка» може бути пункт «Windows PowerShell».

 • Відкриється окреме віконце, в якому буде рядок «Users» і назва. В її кінці необхідно додати «ipconfig», потім натиснути «enter»;
 • Відкриються блоки підключення по локальній мережі, там необхідно знайти «IPv4-адрес» і скопіювати значення;
 • У рядок «C: \ Users» після найменування потрібно вписати «tracert [пробіл] [IP-адреса, який був скопійований]»;
 • Після терміни «Трасування маршруту з максимальним числом стрибків» в кінці рядка буде вказано назву.

Щоб отримати додаткову інформацію, в рядку «C: \ Users» потрібно вписати команду «nbtstat.a [пробіл] [IP-адреса, який був скопійований]». Всі дані будуть розміщені в таблиці «NetBIOS-імен віддалених комп’ютерів»: назва, стан, тип.

Дізнатися назву комп’ютера в мережі можна через команду «hostname» в рядку «C: \ Users».

зміна

Найпростіший спосіб дізнатися і змінити назву наступний:

 • Потрібно натиснути правою кнопкою «Пуск». «Система»;
 • Назва буде в рядку «Повне ім’я»;
 • Щоб поміняти його, потрібно клікнути по «Змінити параметри». «Ім’я комп’ютера», після чого вказати нове. Тут же можна змінити додаткові дані, проте важливо пам’ятати, що внесені зміни можуть вплинути на доступ до мережі і її ресурсів.

Як дізнатися ім’я комп’ютера Windows 7

Як дізнатися ім’я комп’ютера Windows 7

Найпростіший спосіб дізнатися ім’я комп’ютера в локальній мережі, це скористатися комбінацією клавіш Windows-Pause / Break. Дана комбінація працює як в Windows 10, так і в більш старих версіях Windows, наприклад в Windows 7.

READ  Вивести ярлик на робочий стіл Android

Після натискання цієї комбінації клавіш з’являється вікно «Перегляд основних відомостей». В цьому вікні можна дізнатися назву процесора, обсяг оперативної пам’яті, а також інші базові характеристики PC і операційної системи. Серед іншого тут вказано і ім’я комп’ютера, яке використовується для позначення PC в локальній мережі.

Дізнаємося і Міняємо ім’я комп’ютера, ім’я користувача Windows 10

Також тут є посилання «Змінити параметри», яка дозволяє швидко перейти до вікна редагування імені комп’ютера.

Після натискання на посилання «Змінити параметри» відкривається вікно «Властивості системи». Тут також зазначено ім’я комп’ютера в локальній мережі, а також ім’я локальної групи. Трохи нижче є кнопка «Змінити», яка відкриває вікно для зміни імені.

Після натискання на кнопку «Змінити» з’явиться вікно «Зміна імені комп’ютера або домену».

Тут можна вказати нове ім’я для вашого PC, а також змінити назву домену або робочої групи.

Ще один не складний спосіб визначення імені комп’ютера полягає в використання будь-якого ярлика на робочому столі. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою мишки по будь-якому ярлику (потрібен саме ярлик, а не файл) і перейти в «Властивості». Після цього у властивостях ярлика потрібно відкрити вкладку «Докладно» і знайти там рядок «Комп’ютер».

У цьому рядку буде вказано ім’я комп’ютера, на якому знаходиться даний ярлик.

Також ви можете визначити ім’я комп’ютера за допомогою командного рядка. Для цього натисніть комбінацію клавіш Windows-R і виконайте команду «CMD» або запустіть командний рядок будь-яким іншим зручним способом.

У вікні командного рядка потрібно виконати команду «hostname», після чого операційна система виведе поточне назву системи в локальній мережі.

Також через командний рядок можна змінити ім’я комп’ютера. Для цього запустіть CMD з правами адміністратора і виконайте наступну команду:

Msinfo32. це команда, яку потрібно виконати для того, щоб відкрити вікно «Відомості про систему». В цьому вікні можна отримати велику кількість інформації про поточну конфігурацію системи і стані Windows. Зокрема, тут можна знайти ім’я комп‘ютера в локальній мережі.

Отже, для того щоб скористатися таким способом вам потрібно натиснути комбінацію клавіш Windows-R і виконати команду «msinfo32». Також ви можете ввести дану команду в пошук в меню «Пуск».

Після цього перед вами має з’явитися вікно «Відомості про систему». Тут потрібно виділити мишкою перший розділ і звернути увагу на інформацію в правій частині вікна.

Тут потрібно знайти рядок «Ім’я системи», в якій і буде вказано ім’я комп’ютера.

Якщо вам потрібно дізнатися ім’я іншого комп‘ютера в локальній мережі, то ви можете зробити це по IP адресою. Для цього потрібно запустити командний рядок і виконати команду «ping.a 192.168.1.1», де «192.168.1.1». це IP адреса ім’я якого потрібно дізнатися.

При використанні параметра «-a» система виконає команду Ping з висновком мережевого імені комп’ютера.

Почнемо з одного з найбільш популярних способів.

Запустіть командний рядок. Це можна зробити, наприклад, натиснувши на клавіші WinR для запуску вікна «Виконати». Вкажіть команду cmd і натисніть OK або Enter на клавіатурі.

Командний рядок запущена. Додайте команду hostname і натисніть Enter. Ім’я комп’ютера. перед вами.

Даний спосіб відмінно підходить і для Windows 7, і для Windows 8, і для Windows 10.

Натисніть WinR, вкажіть команду msinfo32 в вікно «Виконати».

Відкриється вікно «Відомості про систему». Знайдіть рядок «Ім’я системи», тут вказано ім’я вашого PC.

На робочому столі знайдіть значок «Комп’ютер» (або в меню «Пуск»), натисніть на нього правою клавішею миші, після чого з’явиться контекстне меню. Натисніть пункт «Властивості».

Відкриється вікно «Система». У нижній частині вікна вказано ім’я комп’ютера.

Завжди можна скористатися стороннім додатком, наприклад, SIW (System Information for Windows). Ця програма цікаво для нас тим, що необов’язково заходити в налаштування, досить просто запустити його і в верхній частині вікна побачити ім’я комп’ютера (в прикладі це WIN8).

Ще один додаток, яке покаже ім’я комп’ютера. це Speccy. Запустіть, відкрийте розділ Network ( «Мережа»), натисніть на підрозділ Computer Name ( «Ім’я комп’ютера»).

Головна »Уроки та статті» Операційна система

За останній тиждень вже два рази нам приходили питання про те, як дізнатися ім’я комп’ютера. Причин для цього може бути безліч. Наприклад, ім’я комп’ютера може знадобитися, щоб заблокувати непотрібні пристрої в мережі Wi-Fi.

Дізнаємося ім’я комп’ютера

Подивитися ім’я вашого комп’ютера можна у вікні Система операційних системах Windows 10 і 8 це робиться так:

Натисніть правою кнопкою миші по кнопці Пуск і виберіть «Система».

У вікні, ви побачите основні відомості про ваш комп’ютер і дізнаєтеся ім’я вашого комп’ютера.

У цих та інших ОС вікно властивостей системи можна відкривати за допомогою комбінації клавіш WinPause.

Вам також може бути цікаво, як змінити ім’я комп’ютера.

Всім привіт, в цій статті я розповім як дізнатися ім’я комп’ютера Windows 7. Цей матеріал може бути корисний всім, хто вперше зіткнувся з локальними і домашніми мережами в рамках операційної системи Windows.

Часом виникає така ситуація, що необхідно здійснити підключення до конкретного комп’ютера в мережі, але як його ідентифікувати? Дуже просто. знайти по імені, а щоб це зробити, потрібно знати ім’я конкретної машини, щоб вибрати зі списку. Також часом слід дізнатися ім’я комп’ютера, щоб правильно організувати свою локальну мережу, а також не плутатися в робочих станціях і швидко налаштувати необхідні політики.

Слід пам’ятати, що всі дії подібного роду проводяться під обліковим записом адміністратора, або інший будь-який, але з цими ж правами. У написанні нового імені робочої станції можуть бути використані тільки латинські символи, кирилиця заборонена. Також не допускаються спеціальні символи, пропуски і розділові знаки. Також категорично заборонено використовувати однакові імена для декількох комп’ютерів, так як це неминуче призведе до конфліктів обладнання в локальній мережі.

Декілька порад

Знаючи як дізнатися ім’я комп’ютера Windows 7, ви можете швидко і з легкістю знайти потрібну робочу станцію у вашій локальній мережі, оперативно присвоїти їй потрібну робочу групу і налаштувати всі мережеві політики.

Якщо у вас виникли труднощі. сміливо задавайте свої питання в коментарях до цієї статті.

Як визначити ім’я комп’ютера за властивостями ярлика

Ще один не складний спосіб визначення імені комп’ютера полягає в використання будь-якого ярлика на робочому столі. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою мишки по будь-якому ярлику (потрібен саме ярлик, а не файл) і перейти в «Властивості». Після цього у властивостях ярлика потрібно відкрити вкладку «Докладно» і знайти там рядок «Комп’ютер».

У цьому рядку буде вказано ім’я комп’ютера, на якому знаходиться даний ярлик.

Як знайти ім’я комп’ютера в msinfo32

Msinfo32. це команда, яку потрібно виконати для того, щоб відкрити вікно «Відомості про систему». В цьому вікні можна отримати велику кількість інформації про поточну конфігурацію системи і стані Windows. Зокрема, тут можна знайти ім’я комп’ютера в локальній мережі.

Отже, для того щоб скористатися таким способом вам потрібно натиснути комбінацію клавіш Windows-R і виконати команду «msinfo32». Також ви можете ввести дану команду в пошук в меню «Пуск».

Після цього перед вами має з’явитися вікно «Відомості про систему». Тут потрібно виділити мишкою перший розділ і звернути увагу на інформацію в правій частині вікна.

READ  Чим відрізняється MacBook air від pro

Тут потрібно знайти рядок «Ім’я системи», в якій і буде вказано ім’я комп’ютера.

Як визначити ім’я комп’ютера за допомогою комбінації клавіш Windows-Pause / Break

Найпростіший спосіб дізнатися ім’я комп’ютера в локальній мережі, це скористатися комбінацією клавіш Windows-Pause / Break. Дана комбінація працює як в Windows 10, так і в більш старих версіях Windows, наприклад в Windows 7.

Після натискання цієї комбінації клавіш з’являється вікно «Перегляд основних відомостей». В цьому вікні можна дізнатися назву процесора, обсяг оперативної пам’яті, а також інші базові характеристики PC і операційної системи. Серед іншого тут вказано і ім’я комп’ютера, яке використовується для позначення PC в локальній мережі.

Також тут є посилання «Змінити параметри», яка дозволяє швидко перейти до вікна редагування імені комп’ютера.

Після натискання на посилання «Змінити параметри» відкривається вікно «Властивості системи». Тут також зазначено ім’я комп’ютера в локальній мережі, а також ім’я локальної групи. Трохи нижче є кнопка «Змінити», яка відкриває вікно для зміни імені.

Після натискання на кнопку «Змінити» з’явиться вікно «Зміна імені комп’ютера або домену».

Тут можна вказати нове ім’я для вашого PC, а також змінити назву домену або робочої групи.

Як дізнатися ім’я комп’ютера в локальній мережі

Ім’я комп’ютера (або NETBIOS-ім’я, DNS-ім’я). це назва PC, яке використовується для доступу з локальної мережі. За допомогою даного імені можна взаємодіяти з комп’ютером по локальній мережі не використовуючи IP-адреса, який може бути важко запам’ятати.

У цій інструкції ми розглянемо кілька способів, як дізнатися і змінити це ім’я комп’ютера. Всі способи досить універсальні і будуть працювати як в Windows 7, так і в Windows 10.

Як визначити ім’я комп’ютера за допомогою командного рядка

Також ви можете визначити ім’я комп’ютера за допомогою командного рядка. Для цього натисніть комбінацію клавіш Windows-R і виконайте команду «CMD» або запустіть командний рядок будь-яким іншим зручним способом.

У вікні командного рядка потрібно виконати команду «hostname», після чого операційна система виведе поточне назву системи в локальній мережі.

Також через командний рядок можна змінити ім’я комп’ютера. Для цього запустіть CMD з правами адміністратора і виконайте наступну команду:

wmic computersystem where name = “% computername%» call rename name = “NewName»

Як дізнатися ім’я комп‘ютера по IP адресою в мережі

Якщо вам потрібно дізнатися ім’я іншого комп‘ютера в локальній мережі, то ви можете зробити це по IP адресою. Для цього потрібно запустити командний рядок і виконати команду «ping.a 192.168.1.1», де «192.168.1.1». це IP адреса ім’я якого потрібно дізнатися.

17 вражаючих команд і трюків в Командному Рядку Windows

При використанні параметра «-a» система виконає команду Ping з висновком мережевого імені комп’ютера.

Як визначити ім’я комп’ютера за допомогою комбінації клавіш Windows-Pause / Break

Найпростіший спосіб дізнатися ім’я комп’ютера в локальній мережі, це скористатися комбінацією клавіш Windows-Pause / Break. Дана комбінація працює як в Windows 10, так і в більш старих версіях Windows, наприклад в Windows 7.

Після натискання цієї комбінації клавіш з’являється вікно «Перегляд основних відомостей». В цьому вікні можна дізнатися назву процесора, обсяг оперативної пам‘яті, а також інші базові характеристики PC і операційної системи. Серед іншого тут вказано і ім’я комп’ютера, яке використовується для позначення PC в локальній мережі.

дізнатися, комп, ютера, локальній, мережа

Також тут є посилання «Змінити параметри», яка дозволяє швидко перейти до вікна редагування імені комп’ютера.

Після натискання на посилання «Змінити параметри» відкривається вікно «Властивості системи». Тут також зазначено ім’я комп’ютера в локальній мережі, а також ім’я локальної групи. Трохи нижче є кнопка «Змінити», яка відкриває вікно для зміни імені.

Після натискання на кнопку «Змінити» з’явиться вікно «Зміна імені комп’ютера або домену».

Тут можна вказати нове ім’я для вашого PC, а також змінити назву домену або робочої групи.

Як дізнатися ім’я комп’ютера в локальній мережі

Ім’я комп’ютера (або NETBIOS-ім’я, DNS-ім’я). це назва PC, яке використовується для доступу з локальної мережі. За допомогою даного імені можна взаємодіяти з комп’ютером по локальній мережі не використовуючи IP-адреса, який може бути важко запам’ятати. У цій інструкції ми розглянемо кілька способів, як дізнатися і змінити це ім’я комп’ютера. Всі способи досить універсальні і будуть працювати як в Windows 7, так і в Windows 10.

Як знайти ім’я комп’ютера в msinfo32

Msinfo32. це команда, яку потрібно виконати для того, щоб відкрити вікно «Відомості про систему». В цьому вікні можна отримати велику кількість інформації про поточну конфігурацію системи і стані Windows. Зокрема, тут можна знайти ім’я комп’ютера в локальній мережі.

Отже, для того щоб скористатися таким способом вам потрібно натиснути комбінацію клавіш Windows-R і виконати команду «msinfo32». Також ви можете ввести дану команду в пошук в меню «Пуск».

Після цього перед вами має з’явитися вікно «Відомості про систему». Тут потрібно виділити мишкою перший розділ і звернути увагу на інформацію в правій частині вікна.

Тут потрібно знайти рядок «Ім’я системи», в якій і буде вказано ім’я комп’ютера.

Як визначити ім’я комп’ютера за допомогою командного рядка

Також ви можете визначити ім’я комп’ютера за допомогою командного рядка. Для цього натисніть комбінацію клавіш Windows-R і виконайте команду «CMD» або запустіть командний рядок будь-яким іншим зручним способом.

У вікні командного рядка потрібно виконати команду «hostname», після чого операційна система виведе поточне назву системи в локальній мережі.

Також через командний рядок можна змінити ім’я комп’ютера. Для цього запустіть CMD з правами адміністратора і виконайте наступну команду:

Як визначити ім’я комп’ютера за властивостями ярлика

Ще один не складний спосіб визначення імені комп’ютера полягає в використання будь-якого ярлика на робочому столі. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою мишки по будь-якому ярлику (потрібен саме ярлик, а не файл) і перейти в «Властивості». Після цього у властивостях ярлика потрібно відкрити вкладку «Докладно» і знайти там рядок «Комп’ютер».

У цьому рядку буде вказано ім’я комп’ютера, на якому знаходиться даний ярлик.

Як дізнатися ім’я комп’ютера по IP адресою в мережі

Якщо вам потрібно дізнатися ім’я іншого комп’ютера в локальній мережі, то ви можете зробити це по IP адресою. Для цього потрібно запустити командний рядок і виконати команду «ping.a 192.168.1.1», де «192.168.1.1». це IP адреса ім’я якого потрібно дізнатися.

При використанні параметра «-a» система виконає команду Ping з висновком мережевого імені комп’ютера.

способи визначення

Як же можна дізнатися IP-адресу комп’ютера в локальній мережі по імені, а також деякі важливі характеристики? Для цього існує кілька способів:

 • Натиснути «Пуск». «Виконати» (або «Win» «R»), ввести в віконці «msinfo32». Відкриються «Відомості про систему», в яких буде і назва системи;
 • Натиснути правою кнопкою миші по робочому столу і вибрати «Властивості». Прокрутивши відкрилося віконце вниз, можна знайти повне найменування;
 • Натиснути правою кнопкою по будь-якому ярлику на робочому столі (не по теці або файлу), потім натиснути «Властивості». «Детальніше». Внизу в віконці буде вказано найменування.
дізнатися, комп, ютера, локальній, мережа

Як дізнатися ім’я комп’ютера через ip

# Безпека. SSL-сертифікат може захищати, як доменне ім’я, так і ip-адреса.

Як визначити ім’я комп’ютера по IP адресою

Кожен комп’ютер в локальній мережі має власний мережевий адресу та мережеве ім’я. Подібна ідентифікація машин є однією з основ, на яких базується функціонування мереж. Використовуючи засоби Windows і сторонні програми, можна визначити ім’я вузла по IP.

READ  Система Windows захистила ваш комп'ютер як відключити

Вам знадобиться:. комп’ютер з ОС Windows;. підключення до мережі;. встановлена ​​підтримка потрібних протоколів.

Інструкція: 1. Для отримання інформації про стан мережі використовується команда ping. Вона визначає працездатність мережі і час, витрачений на передачу пакетів по маршруту клієнт-сервер і сервер-клієнт. При використанні параметра.a нові версії команди визначає ім’я комп’ютера по IP.

З меню «Пуск» вибирайте пункт «Виконати» і введіть cmd в рядок пошуку. У командному вікні наберіть ping.a 10.0.0.20, де 10.0.0.20. умовний IP віддаленого комп’ютера в локальній мережі. Система виведе дані про вузол, в тому числі, його ім’я.

Якщо ваша версія ping не підтримує цю функцію, використовуйте nbtstat з параметром.а. Ця команда повертає таблицю імен NetBIOS віддаленого вузла. Необхідна умова. підтримка комп’ютером протоколу NetBIOS. Викликайте командний рядок за допомогою cmd і введіть nbtstat.a 10.0.0.20.

Ім’я комп’ютера в локальній мережі можна визначити за допомогою команди NSLookup, якщо на ньому встановлений протокол TCP / IP, а в параметрах протоколу вказати принаймні один DNS-сервер. Команда діагностує роботу DNS та інформує вас про його інфраструктурі.

У командному рядку наберіть NSLookup 10.0.0.20. Команда повертає ім’я і IP сервера даної мережі, ім’я та IP віддаленого комп’ютера. Можливий зворотний пошук: якщо ввести ім’я комп‘ютера, команда виведе його IP-адреса.

Можна використовувати команду tracert. Вона відстежує маршрут проходження пакетів даних в мережах TCP / IP і, отже, буде працювати тільки на тому комп’ютері, на якому встановлений цей протокол. В командний рядок введіть tracert 10.0.0.20. В якості кінцевого пункту буде вказано ім’я віддаленого вузла. В unix-подібних мережах для цих цілей використовується команда traceroute.

Для визначення параметрів локальної мережі використовуються спеціальні програми-сканери. Залежно від складності, вони збирають інформацію про хостах мережі, аналізують трафік і тестують її роботу. Правда, якщо ваш комп’ютер знаходиться в офісній мережі, адміністратор навряд чи схвалить дії зі збору подібної інформації.-

Як дізнатися IP адресу комп’ютера в Windows 10?

 • Найпростіший спосіб знайти свій IP-адресу в Windows 10 включає в себе запуск програми Налаштування:
 • Відкрийте Пуск і далі Налаштування.
 • Натисніть Мережа і далі Інтернет.
 • Натисніть Пуск, введіть cmd і натисніть Enter на клавіатурі.
 • Далі введіть команду ipconfig і натисніть Enter.

Як дізнатися ім’я локального хоста?

Щоб дізнатися ім’я комп’ютера по IP адресою в локальній мережі необхідно у вашій операційній системі натиснути пуск. виконати, після чого напишіть cmd. У відкритому вікні командного рядка напишіть команду ipconfig. Висновок цієї команди покаже навпаки поля бажаний ip-адреса комп’ютера.

Як подивитися всі IP в локальній мережі через командний рядок?

Спробуйте виконати наступні дії:

 • Введіть ipconfig (або ifconfig на Linux) в командному рядку. Це дасть вам адресу IP вашої власної машини.
 • Пропінгуйте свій широкомовна адресу IP ping 192.168.1.255 (може потребоваться.b на Linux)
 • Тепер наберіть arp.a.

Як дізнатися своє ім’я хоста?

Пошук за допомогою командного рядка (тільки Windows)

 • Відкрийте вікно командного рядка, вибравши Пуск (Всі) Програми Стандартні Командний рядок. Примітка.
 • Введіть ipconfig / all і натисніть клавішу ENTER. Ім’я хоста відображається у верхній частині в області Налаштування протоколу IP для Windows.

Як дізнатися ім’я комп’ютера по IP адресою в локальній мережі?

Щоб дізнатися ім’я комп’ютера по IP адресою в локальній мережі необхідно у вашій операційній системі натиснути пуск. виконати, після чого напишіть cmd. У відкритому вікні командного рядка напишіть команду ipconfig. Висновок цієї команди покаже навпаки поля бажаний ip-адреса комп’ютера. Напишіть tracert ip-адреса.

Як дізнатися IP адреси всіх комп’ютерів в локальній мережі?

Щоб подивитися IP-адреса локальної мережі на комп’ютері або моноблоке з ОС Windows:

 • Натисніть в лівому нижньому кутку на.
 • Напишіть cmd і натисніть Enter.
 • У командному рядку напишіть ipconfig і натисніть Enter.
 • Знайдіть поле Основний шлюз з локальною IP-адресою.

Яку інформацію можна дізнатися за IP-адресою?

по IP адресою знаходять сервер де знаходиться сайт і сам сайт. Користувачі ж зазвичай мають динамічно виділяються IP адреси. Тобто при додзвоні провайдеру, людині виділяється один з вільних IP адрес, який належать провайдеру.

Як дізнатися свій IP адреса на комп’ютері?

Ви можете легко дізнатися ваш власний IP-адреса

Відкрийте CMD: для цього одночасно натисніть [Win] [R]. У вікні введіть «cmd» і підтвердіть вибір, натиснувши на «OK». Тепер введіть «ipconfig» в командному рядку. Ваш IP-адресу можна знайти в полі «IPv4-адрес».

зміна імені

Найбільш простий метод обчислення імені полягає в перегляді властивостей комп’ютера. Для цього клікніть правою кнопкою миші по кнопці «Пуск» і в списку виберіть пункт «Система».

Після відкриття вікна «Система» потрібна вам інформація буде представлена ​​в рядку «Повне ім’я».

Тут же можна дізнатися і інші дані про комп’ютер, а також в разі потреби їх відредагувати.

Дізнаємося ім’я PC в мережі

Ми розглянемо як системні засоби, доступні за умовчанням в кожній версії Windows, так і спеціальну програму.

“Командний рядок”

Дізнатися ім’я комп’ютера в мережі можна за допомогою «Командного рядка». Цей спосіб дозволить вам обчислити не тільки найменування PC, але і іншу інформацію, наприклад, ідентифікатор або IP-адреса.

  Через меню «Пуск» відкрийте «Командний рядок» або «Windows PowerShell».

Після імені користувача додайте таку команду та натисніть клавішу «Enter».

В одному з блоків «Підключення по локальній мережі» знайдіть і скопіюйте значення «IPv4-адрес».

Тепер в порожній рядок впишіть наступну команду і через пробіл додайте скопійований IP-адреса.

Вам буде представлено ім’я комп’ютера в локальній мережі.

Додаткову інформацію можна дізнатися, скориставшись вказаною нижче командою і додавши після неї IP-адресу потрібного PC в мережі.

Потрібна інформація розміщена в блоці «Таблиця NetBIOS-імен віддалених комп’ютерів».

Якщо Вам потрібна найменування вашого PC в мережі, можна обмежитися спеціальної командою.

При виникненні будь-яких питань з даного способу, звертайтеся до нас в коментарях.

спеціальний софт

Існує чимало програм, що дозволяють дізнатися ім’я та іншу інформацію про комп’ютерах, підключених до однієї локальної мережі. Ми ж розглянемо MyLanViewer. софт, що дозволяє просканувати мережеві підключення.

  Завантажте, встановіть і запустіть програму. Використовувати її можна безкоштовно лише протягом 15 днів.

Буде представлений список з адрес. У рядку «Your Computer» клікніть по іконці з зображенням плюсик.

Потрібне вам ім’я розташовується в блоці «Host Name».

За бажанням ви можете самостійно вивчити інші можливості програми.

Дізнаємося ім’я комп’ютера в мережі

В одній локальній мережі може бути підключено досить велика кількість комп’ютерів, кожен з яких має власне унікальне найменування. В рамках цієї статті ми розповімо про способи визначення цього імені.

Розглянуті в статті методи дозволять дізнатися ім’я будь-якого комп’ютера в локальній мережі. При цьому найбільш зручним є другий спосіб, так як дозволяє обчислити додаткову інформацію не вимагаючи установки сторонніх програм.

Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

BETATECH.COM.UA 2021