Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як дізнатися IP адресу іншого комп’ютера

Пошук внутрішнього IP

Залежно від операційної системи змінюється і принцип пошуку внутрішнього IP. У Windows найпростіше працювати через командний рядок. Щоб її відкрити, клікніть правою кнопкою мишки на «Пуск» і виберіть заголовок «Командний рядок». Якщо у вас Windows 7, затисніть «WinR», пропишіть cmd і натисніть «Enter». У вікні пропишіть ipconfig і знову «Enter». IPv4-адрес. і є числове ім’я комп’ютера.

Якщо потрібно додати власний IP, перейдіть в «Панель управління» і знайдіть «Центр управління мережами і загальним доступом». У ньому будуть відображені всі зовнішні і внутрішні підключення. Припустимо, ви хочете змінити конфігурацію Ethernet. Клікайте на відповідний заголовок і у вікні, натисніть на «Властивості». Серед відзначених компонентів нас цікавить «IP версії 4», його і відкриваємо. Знімаємо прапорці з «Отримати IP-адресу автоматично» і вказуємо іншу адресу.

Оболонки Android відрізняються розташуванням налаштувань, однак найчастіше інформація про локальному IP розташована в розділі бездротових підключень. Якщо відшукати дані не виходить, встановіть безкоштовну програму IP Tools: Wi-Fi Analyzer.

Щоб подивитися IP в macOS, слід зайти в «Системні налаштування» і вибрати «Мережа». У вікні потрібно відшукати потрібне підключення і клікнути по ньому. Внутрішній адреса з’явиться під статусом і містять установки настройки.

В iOS відшукати інформацію про мережі також просто: перейдіть в налаштування Wi-Fi і натисніть на круглу іконку «i».

Чому корисно знати IP-адреси

Дізнавшись зовнішній IP-адреса, ви зможете пробити його на предмет «чистоти», подивитися детальну інформацію про провайдера, а також працювати з віддаленими системами, вказуючи актуальну інформацію. Геймери, що відкривають сервер на своєму комп’ютері, відправляють іншим гравцям саме зовнішній IP.

Часом внутрішній адреса знати корисніше, ніж зовнішній. Ви зможете бачити в роутері підключені пристрої і видаляти «непроханих гостей». Іноді при підключенні додаткової техніки (принтер, Smart-телевізор і т.д.) доводиться вручну змінювати або вказувати адреси пристроїв.

Як дізнатися IP-адресу комп’ютера

Багато користувачів знають, що IP-адреса. важлива частина локальних і глобальних мереж, але без поняття, де і навіщо його шукати. У цій статті розберемося з повноцінним призначенням IP, розберемо типи адрес і навчимося знаходити числову послідовність на будь-якому пристрої.

Як дізнатися зовнішній IP-адреса

Дізнатися зовнішній IP дуже просто: достатньо в Яндексі набрати фразу «мій ip», і пошуковик видасть публічний адресу. Для глибокої статистики використовуються сервіси 2ip.ru або whoer.net. На останньому сайті можна побачити наявність IP в чорному списку або проблеми з безпекою.

Типи IP-адрес

Найбільш відомий тип. зовнішній IP-адреса, який відображає пристрій в глобальній мережі. Його видає інтернет-провайдер, надаючи роутера, модему або безпосередньо підключеному комп’ютера доступ до сервера.

IP буває динамічним і статичним. Динамічний адреса видається автоматично при з’єднанні з інтернетом і змінюється після перепідключення. Найчастіше користувачам видається саме динаміка, так як провайдеру вигідно «ганяти» адреси між клієнтами; такий IP називається «сірим», тобто їм користувалося кілька пристроїв.

Статичний адреса назавжди присвоюється конкретному пристрою. Багато провайдерів пропонують статичний IP як додаткову послугу. Очевидний плюс. немає слідів інших користувачів, які могли б «очорнити» репутацію адреси (наприклад, отримати блокування по IP на якихось ресурсах). Також з постійною адресою легше налаштовувати техніку і контролювати підключення пристроїв.

Існує ще один тип. внутрішній. Він використовується пристроєм для вирішення локальних завдань: робота всередині закритої мережі комп’ютерів, підключення периферії, зв’язок з роутером. Адреси отримують принтери, телевізори, смартфони, розумна техніка.

Що таке IP-адреса

IP-адреса (англ. Internet Protocol Address). унікальна числова послідовність, що ідентифікує пристрої в мережах і забезпечує з’єднання між ними. Чому використовується саме цей стандарт?

Комп‘ютер, сервер і смартфон не розуміють звичних людині символів. Всі дані між фізичними системами передаються у вигляді цифр. Щоб інформація приходила до потрібного пристрою, останні називаються особливою числовою послідовністю. Це дуже зручно: машини ніколи не заплутаються, а чисел настільки багато, що їх легко зробити унікальними.

Простий приклад: в локальній мережі десять комп’ютерів. Власник пристрою «» хоче передати лист користувачеві «». Як це зробити? Швидше за все, він відправить дані через спеціальне програмне забезпечення, наприклад пошту. Але як поштовий клієнт доставить інформацію правильному адресату? Йому досить звернутися до головного сервера і запросити IP-адреса комп’ютера «», а потім відправити лист по внутрішньому протоколу.

Чи можливо дізнатися чужий IP

Дані про IP іншу людину можна отримати через сервіс IP Logger. Він абсолютно легальний, тому що мережеві адреси і так доступні всьому інтернету. Створіть на сайті посилання, по якій повинен клікнути людина (це обов’язкова умова), потім відправте її по каналах зв’язку і чекайте фідбека.

READ  Як підключити Honor до комп'ютера як модем

Тепер ви знаєте, що дізнатися зовнішній і внутрішній IP-адреси простіше, ніж здається.

способів отримання IP чужого комп’ютера

Для власників веб-ресурсів отримати ІП-адреси своїх відвідувачів не є проблемою, якщо останні не використовують засоби маскування. В інших випадках для цього доведеться докласти зусиль. Іноді значні, іноді не дуже.

І що все це значить

 • IP. це адреса провайдера, а не користувача. Відповідно, обчислити особистість останнього (ім’я, домашню адресу, телефон, номер кредитної картки, логіни, паролі, явки і т. П.) По ньому неможливо. Максимум, що можна дізнатися. це назва компанії-постачальника Інтернету, країну і місто абонента. Причому місто визначається правильно далеко не завжди.
 • IP-адреса ідентифікує користувача тільки в період однієї інтернет-сесії. В інший час його можуть юзати інші абоненти того ж провайдера. Причому відразу багато.
 • Якщо хтось недружелюбно до вас налаштований дізнається ваш IP, нічого страшного не станеться. Відповідно, ви теж нічого не зробите людині, чий ІП став вашим надбанням. Максимум забанили, якщо ви власник сайту або модератор форуму.

Чим же тоді чужі IP-адреси можуть бути корисні? Для чого їх збирають? А ось для чого:

 • З метою вивчення джерел трафіку інтернет-ресурсу.
 • Для блокування доступу на сайт небажаних відвідувачів. На ресурсах з відвідуваністю з багатьох регіонів ідентифікація по IP ефективна. А, наприклад, на внутрішньоміських сайтах вона може давати накладки, так як ймовірність заходу на такий сайт різних абонентів одного провайдера досить висока.
 • Для видачі відвідувачам веб-ресурсу інформації, призначеної для їх місцевості, наприклад, прогнозу погоди. І для того подібних завдань.

Що стосується встановлення особи людей, то для цього теж використовують IP, але в сукупності з даними, отриманими від інтернет-провайдерів. Зрозуміло, повноваження на це мають лише державні служби.

Найпростіший

Найпростіше дізнатися чужий IP. це запитати самого його володаря. Необізнана людина, швидше за все, відмовить, але якщо ви переконаєте його в чистоті своїх намірів, то можете розраховувати на успіх. Особливо якщо підкажете, де подивитися цю адресу.

Якщо комп’ютер підключений до Інтернету через роутер, як найчастіше буває, у властивостях мережевого підключення PC відображається лише локальний. внутрішній IP. Щоб отримати зовнішній, доведеться використовувати спеціальні утиліти (ми до них ще повернемося) або Whois-сервіси.

Ось кілька таких сервісів, доступних безкоштовно і без реєстрації:

 • 2ip.ru (приклад на скріншоті нижче).
 • pr-cy.ru
 • myip.ru
 • hidemy.name
 • 2ip.ua

використовуйте утиліти

Виводити на екран IP інтернет-підключення можуть багато програм, пов’язані з роботою мереж. Наприклад, клієнти різних VPN-сервісів, утиліти налаштування і моніторингу мережевих з’єднань, а також збору системної інформації. Підсунути їх «жертві» можна під виглядом комп’ютерної допомоги, попросивши після запуску зробити скріншот і переслати його вам.

 • NetAdapter Repair All In One. засіб виправлення помилок підключення до мережі (на скріншоті).
 • IP-Info. інструмент визначення мережевих параметрів PC.
 • Speccy. складальник системної інформації.
 • Ip Lookup. переглядач всіх IP-адрес комп’ютера, включаючи зовнішній.
 • IP Sender. додаток для отримання і відправки зовнішнього IP по електронній пошті.

Втім, для отримання IP можна використовувати вбудоване в Windows і Linux додаток nslookup (консольний DNS-клієнт) і сервіс OpenDNS (базу публічних DNS-серверів).

Просто попросіть користувача виконати в командному стоці інструкцію nslookup myip.opendns.com. resolver1.opendns.com і надіслати вам результат.

«Не заслуговує на довіру відповідь». і є та інформація, яка вас цікавить.

Читайте листи між рядків

Вмовляння не діють? Змініть тактику. знайдіть привід, щоб обмінятися з «жертвою» електронними листами. Мейли, крім тексту відправника, містить метадані, серед яких є IP.

Метадані електронного листа. суцільна абракадабра, але вам не доведеться читати її цілком. Досить кількох верхніх рядків. Серед цієї нісенітниці ви знайдете 2 IP-адреси (127.0.0.1 не рахується). Один з них ваш, другий. відправника. Як визначити свій, ви вже знаєте.

 • Щоб отримати метадані email в поштовій скриньці Яндекса, відкрийте відправлення, клікніть в верхньому меню кнопку «Ще» і «Властивості листа».
 • В ящику пошти Gmail також відкрийте лист, натисніть кнопку «Ще» (виглядає як 3 вертикальні точки в колі) і виберіть пункт «Показати оригінал».
 • У потрібні дані ховаються в розділі «Ще». «Показати приховані заголовки».

Якщо немає бажання розшифровувати каракулі вручну, доручіть це вже знайомому сервісу 2ip.ru. Перейдіть на сторінку «Визначення IP адреси по Е-mail» і зробіть наступне:

 • Перенаправьте лист цікавить відправника на адресу knowemailip@gmail.com, використовуючи свою поштову програму або браузер.
 • Вставте email відправника в форму на сторінці і натисніть «Перевірити».

Як це працює

Щоб відповісти собі на питання, чи має сенс «морочитися» з видобування чужого IP, розберемося з поняттями. IP-адреса (не плутати з протоколом IP). це унікальний ідентифікатор вузла в комп’ютерній мережі.

Вузол. це пристрій, наприклад, PC, ноутбук, смартфон, маршрутизатор, телевізійна приставка і т. Д., Яке має власний MAC (Media Access Control або фізичну адресу, присвоєний на фабриці). Правильніше сказати, MAC присвоюється не самого пристрою, а його мережного адаптера (мережевої карти).

READ  Як зробити слайд презентацію на комп'ютері

Мережевих адаптерів з MAC-адресами в одному девайсі може бути кілька. Тому IP-адрес. теж, так як для отримання IP потрібен саме MAC.

IP-адресами в Глобальній мережі володіють Інтернет-провайдери. Вони видають їх своїм абонентам (точніше, мережевих адаптерів абонентських пристроїв) у тимчасове або постійної користування.

Абсолютна більшість домашніх користувачів користується тимчасовими. динамічними IP-адресами, які змінюються при кожному підключенні до Інтернету або через деякі відрізки часу. Крім того, під одним інтернет-IP в мережі, побудованої за протоколом IPv4 (99% мереж в РФ саме такі) може знаходитися, умовно кажучи, піврайону.

Постійні або статичні IP-адреси використовують в основному організації. За їх надання інтернет-провайдери беруть окрему плату.

При різних способах підключення до Інтернету, наприклад, за допомогою Wi-Fi і 3G / 4G, одне і те ж пристрій отримує різні IP.

І що все це значить

 • IP. це адреса провайдера, а не користувача. Відповідно, обчислити особистість останнього (ім’я, домашню адресу, телефон, номер кредитної картки, логіни, паролі, явки і т. П.) По ньому неможливо. Максимум, що можна дізнатися. це назва компанії-постачальника Інтернету, країну і місто абонента. Причому місто визначається правильно далеко не завжди.
 • IP-адреса ідентифікує користувача тільки в період однієї інтернет-сесії. В інший час його можуть юзати інші абоненти того ж провайдера. Причому відразу багато.
 • Якщо хтось недружелюбно до вас налаштований дізнається ваш IP, нічого страшного не станеться. Відповідно, ви теж нічого не зробите людині, чий ІП став вашим надбанням. Максимум забанили, якщо ви власник сайту або модератор форуму.

Чим же тоді чужі IP-адреси можуть бути корисні? Для чого їх збирають? А ось для чого:

 • З метою вивчення джерел трафіку інтернет-ресурсу.
 • Для блокування доступу на сайт небажаних відвідувачів. На ресурсах з відвідуваністю з багатьох регіонів ідентифікація по IP ефективна. А, наприклад, на внутрішньоміських сайтах вона може давати накладки, так як ймовірність заходу на такий сайт різних абонентів одного провайдера досить висока.
 • Для видачі відвідувачам веб-ресурсу інформації, призначеної для їх місцевості, наприклад, прогнозу погоди. І для того подібних завдань.

Що стосується встановлення особи людей, то для цього теж використовують IP, але в сукупності з даними, отриманими від інтернет-провайдерів. Зрозуміло, повноваження на це мають лише державні служби.

способів отримання IP чужого комп‘ютера

Для власників веб-ресурсів отримати ІП-адреси своїх відвідувачів не є проблемою, якщо останні не використовують засоби маскування. В інших випадках для цього доведеться докласти зусиль. Іноді значні, іноді не дуже.

Як дізнатися IP-адресу чужого комп’ютера і чи є в цьому сенс

Причини у кожного свої, а ми поговоримо, яку інформацію можна зібрати про людину по відомому IP і як законними способами отримати заповітні циферки.

використовуйте утиліти

Виводити на екран IP інтернет-підключення можуть багато програм, пов’язані з роботою мереж. Наприклад, клієнти різних VPN-сервісів, утиліти налаштування і моніторингу мережевих з’єднань, а також збору системної інформації. Підсунути їх «жертві» можна під виглядом комп‘ютерної допомоги, попросивши після запуску зробити скріншот і переслати його вам.

 • NetAdapter Repair All In One. засіб виправлення помилок підключення до мережі (на скріншоті).
 • IP-Info. інструмент визначення мережевих параметрів PC.
 • Speccy. складальник системної інформації.
 • Ip Lookup. переглядач всіх IP-адрес комп’ютера, включаючи зовнішній.
 • IP Sender. додаток для отримання і відправки зовнішнього IP по електронній пошті.

Втім, для отримання IP можна використовувати вбудоване в Windows і Linux додаток nslookup (консольний DNS-клієнт) і сервіс OpenDNS (базу публічних DNS-серверів).

Просто попросіть користувача виконати в командному стоці інструкцію nslookup myip.opendns.com. resolver1.opendns.com і надіслати вам результат.

«Не заслуговує на довіру відповідь». і є та інформація, яка вас цікавить.

Побудьте трохи хакером

Якщо людина, IP якого ви прагнете дізнатися, настільки довірливий, що клацає по невідомих посиланнях, то вам пощастило. Просто дайте йому спеціально згенерований лінк, який і збере необхідні дані.

Де взяти таку посилання ip-пастку? А ось тут:

 • Speed-tester.info: Сервіс визначення чужого IP адреси (показаний на скріншоті внизу).
 • IP Logger. дізнатися чужий IP.
 • 2IP Шпигун. Цей сервіс прикріплює шпигунський урл до картинки, яку слід передати «жертві». Однак він доступний тільки зареєстрованим користувачам, а для цього потрібно запрошення. Умови його отримання викладені на сторінці реєстрації.

Найпростіший

Найпростіше дізнатися чужий IP. це запитати самого його володаря. Необізнана людина, швидше за все, відмовить, але якщо ви переконаєте його в чистоті своїх намірів, то можете розраховувати на успіх. Особливо якщо підкажете, де подивитися цю адресу.

Якщо комп‘ютер підключений до Інтернету через роутер, як найчастіше буває, у властивостях мережевого підключення PC відображається лише локальний. внутрішній IP. Щоб отримати зовнішній, доведеться використовувати спеціальні утиліти (ми до них ще повернемося) або Whois-сервіси.

Ось кілька таких сервісів, доступних безкоштовно і без реєстрації:

 • 2ip.ru (приклад на скріншоті нижче).
 • pr-cy.ru
 • myip.ru
 • hidemy.name
 • 2ip.ua
READ  Як перевірити Android на віруси через PC

Як це працює

Щоб відповісти собі на питання, чи має сенс «морочитися» з видобування чужого IP, розберемося з поняттями. IP-адреса (не плутати з протоколом IP). це унікальний ідентифікатор вузла в комп‘ютерній мережі.

Вузол. це пристрій, наприклад, PC, ноутбук, смартфон, маршрутизатор, телевізійна приставка і т. Д., Яке має власний MAC (Media Access Control або фізичну адресу, присвоєний на фабриці). Правильніше сказати, MAC присвоюється не самого пристрою, а його мережного адаптера (мережевої карти).

Мережевих адаптерів з MAC-адресами в одному девайсі може бути кілька. Тому IP-адрес. теж, так як для отримання IP потрібен саме MAC.

IP-адресами в Глобальній мережі володіють Інтернет-провайдери. Вони видають їх своїм абонентам (точніше, мережевих адаптерів абонентських пристроїв) у тимчасове або постійної користування.

Абсолютна більшість домашніх користувачів користується тимчасовими. динамічними IP-адресами, які змінюються при кожному підключенні до Інтернету або через деякі відрізки часу. Крім того, під одним інтернет-IP в мережі, побудованої за протоколом IPv4 (99% мереж в РФ саме такі) може знаходитися, умовно кажучи, піврайону.

Постійні або статичні IP-адреси використовують в основному організації. За їх надання інтернет-провайдери беруть окрему плату.

При різних способах підключення до Інтернету, наприклад, за допомогою Wi-Fi і 3G / 4G, одне і те ж пристрій отримує різні IP.

Як дізнатися IP-адреси інших комп’ютерів в моїй мережі?

Скажімо, у мене є два комп’ютери, підключених до однієї мережі. Я знаю, що з комп’ютера1 і загального доступу до файлів я можу шпигувати всередині компьютера2. Але скажіть, що на комп’ютері 2 є щось цікаве, до якого ви можете звернутися, набравши localhost: 9091 в safari. (Наприклад, веб-інтерфейс передачі). Щоб отримати доступ до цього, мені потрібно буде ввести ip_address_of_computer2: 9091 на компьютере1.

Але як дізнатися IP-адресу computer2 без використання computer2?

Найпростіший спосіб. отримати доступ до сторінки адміністрування вашого мережевого маршрутизатора. Він буде мати інформацію про будь-яких інших пристроях в мережі, включаючи IP-адреса.

Якщо ви знаєте мережеве ім’я комп‘ютера, ви можете використовувати ping його в Терміналі. Він поверне IP-адреса комп‘ютера.

Якщо ви не знаєте мережеве ім’я комп’ютера, ви можете скористатися іншим прийомом ping. Знайдіть свій IP-адресу і маску підмережі. Обидва повинні бути видні на панелі налаштувань мережі в Системних налаштуваннях. Зіставте свій IP-адресу і маску підмережі і замініть всі 0 значення в масці підмережі 255 тим же відносним становищем IP-адреси. Наприклад, якщо у вас є такі IP-адреса і маска підмережі відповідно:

Значення 0 знаходиться в останньому полі маски підмережі, тому ви замінюєте останнє поле IP-адреси 255 і перевіряєте його: ping 192.168.1.255

Ви повинні отримати відповідь з IP-адресою будь-якого пристрою в мережі, здатного відповідати на ECHO-запити.

Останній трюк полягає у використанні команди терміналу arp.a. Це покаже IP і MAC-адресу всіх пристроїв в мережі, про які він знає.

Останні дві виверти люб’язно надані цією статтею Macworld.

Це покаже вам всі з’єднання по одному.

В: Як мені дізнатися IP-адреси інших комп’ютерів в моїй мережі ?

Ну, по-перше, ваш комп’ютер, ймовірно, знаходиться в багатьох мережах. Ви можете побачити це з допомогою ifconfig команди. Там багато інформації, але велика її частина просто переважна, тому мені подобається фільтрувати приблизно так:

Перше поле вирівняних по лівому краю рядків. це імена мережевих інтерфейсів. У тебе Wi-Fi це напевно en0. Мій TunnelBlick VPN для AWS є utun1. Мої Системні настройки Загальний доступ Загальний Інтернет, створений bridge100 для RaspberryPi Я отримую Інтернет з мого MacBook Pro через мій мережевий адаптер.

Оскільки ви запитували IP-адреси, я припускаю, що IPv4-адреси. це те, що вас хвилює Я використовував «inet» (з пропуском), щоб заблокувати записи «inet6» для IPv6. Якщо ви хотіли IPv6, ви, ймовірно, знаєте більше про мережі, ніж я, і я повинен задавати вам запитання.

Давайте зосередимося на цьому bridge100 і принесемо вам трохи трафіку Google. Багато стикаються з такою ситуацією, коли хочуть підключитися по SSH або RDC до безголового комп’ютера (наприклад, RaspberryPi) або в своїй мережі, або через Інтернет-загальний доступ. Це особливо складно, коли у вас немає історії з’єднань (таблиця arp) з пристроєм. Для цього ви можете використовувати значення sudo nmap.sn 192.168.3.0/24. яке є значенням bridge100 inet (192.168.3.1) з останньою цифрою, заміненої на «0/24». Проте, nmap не є стандартним для OSX, тому ми можемо встановити його за допомогою homebrew.

Виходячи з цього, ви можете припустити, що мій RaspberyPi 192.168.3.6 з якоїсь причини отримав IP. Минулого разу, коли я підключив його, я був в іншій підмережі, і він отримав 192.168.2.3. Цей трюк з Nmap набагато краще, ніж друкувати ping 192.168.3.2. ping 192.168.3.6 поки ви його не знайдете.

BETATECH.COM.UA 2021