Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як дізнатися майл за номером телефону

Миттєва перевірка всіх пов’язаних з електронною поштою облікових записів

Ще одним ефективним методом в нашому списку способів пошуку облікових записів, пов’язаних з вашою електронною поштою, є онлайн-сервіс Deseat. Ця утиліта індексує ваш поштовий ящик і виділяє все сторонні додатки, в яких була реєстрація до цієї адреси електронної пошти. Потім користувачеві надається список сервісів для прийняття рішення.

Deseat також додає кнопку «Delete». При натисканні на неї по електронній пошті в обраний сервіс буде надісланий лист із запитом на видалення ваших даних.

дізнатися, номер, телефон

Як і EmailExport, цей сервіс теж може становити загрозу для безпеки і конфіденційності інформації. Розробники запевняють, що не збирають ваші листи, а всі операції сортування проводять локально. На даний момент сервіс Deseat є безкоштовним і підтримує більшість основних платформ електронної пошти.

Як знайти всі акаунти в Інтернеті, пов’язані з вашим e-mail або телефонним номером

З моменту початку роботи в Мережі більшість з нас створило величезну кількість акаунтів в різних онлайн-сервісах. Але сьогодні ми навряд чи користуємося навіть половиною з них. А адресу електронної пошти або номер телефону в підсумку використовуються не за своїм прямим призначенням. Давайте спробуємо відшукати всі облікові записи, пов’язані з вашою адресою електронної пошти.

Це зажадає перегляду взагалі всіх своїх облікових записів для поновлення даних в них або деактивації. Ось кілька способів, які допоможуть вирішити задачу і знайти всі прив’язані до вашої поштової скриньки або номеру телефону акаунти.

Пошук реєстрацій за допомогою облікових записів соціальних мереж Вконтакте, і

Тепер давайте спробуємо знайти ті додатки і сайти, вхід в які здійснювався за допомогою облікових записів в соціальних мережах. Насправді ризики підвищуються при використанні в сторонніх сервісах своїх профілів у соціальних мережах. Залежно від дозволів ви ризикуєте передати стороннім важливу конфіденційну інформацію у вигляді списку своїх друзів, особистих даних, номера стільникового телефону та іншого.

На щастя, на таких платформах, як Вконтакте, є можливість вирішити, яким сервісів давати доступ і далі, а які відключити. Так, можна зберегти доступ до стороннього сервісу, але відключити йому доступ до вподобаних в сторінкам.

  • Вконтакте перейдіть по шляху Установки → Установки програм → Підключення сайти і додатки.
  • У перейдіть в Налаштування → Програми і сайти.
  • В (веб-версія) перейдіть в Ще → Налагодження та конфіденційність → Програми і сеанси.
READ  Як на Samsung звільнити внутрішню пам'ять

Пошук акаунтів, пов’язаних з електронною поштою (e-mail)

Якщо ви часто заходите в додатки і веб-сайти за допомогою кнопки швидкої авторизації на основі вашої електронної пошти, то, швидше за все, вам не доведеться проводити глибоке розслідування для перегляду останніх створених облікових записів.

Для перегляду профілів, створених за допомогою популярного варіанту «увійти з обліковим записом Google», просто перейдіть до налаштувань безпеки своєї електронної пошти. Там можна подивитися список підключених додатків, щоб відредагувати його або відкликати доступ.

Цей розділ в Google можна відкрити, перейшовши в панель управління «Мій обліковий запис» за цим посиланням і там зліва клікнувши на розділ «Безпека». Прокрутіть вниз до елемента «Сторонні додатки з доступом до аккаунту». У ньому будуть перераховані додатки, вхід в які здійснювався за допомогою облікового запису Google. Натисніть на кнопку «Налаштувати доступ для сторонніх додатків», що дасть можливість відв’язати програми від вашого облікового запису.

Перевірка збережені облікових записів в вашому браузері

Всякий раз при заповненні форм в Інтернеті браузер кешируєт ваші дані. Це значно економить час, так як не потрібно постійно вводити одне і те ж слово в потрібному полі кожен раз. Такий підхід працює з адресами електронної пошти і, опціонально, ще й з паролями.

Це дає можливість зайти в налаштування браузера і подивитися список збережених облікових даних, навіть тих, про які ви давно вже і забули. Зверніть увагу, що успіх напряму залежатиме від того, як довго ви користувалися браузером. Цей процес можна повторити для будь-якої програми такого роду, який ви користувалися в минулому.

  • У Google Chrome ця опція присутня в розділі Налаштування → Заповнити форму → Паролі. Ви можете переглянути записи, оновлювати і видаляти, якщо їх не потрібно зберігати в браузері з міркувань безпеки.
  • У Mozilla Firefox користувачам треба перейти в Налаштування → Конфіденційність і безпека → Логіни і паролі → Збережені логіни.

Пошук в папці «Вхідні» електронної пошти листів з повідомленням про верифікації

Два попередніх методу стосуються простих варіантів аутентифікації. Тепер ми займемося більш ретельною перевіркою. Для цього треба буде увійти в свою електронну пошту і знайти там листи з підтвердженням реєстрації. Знадобиться здійснити пошук за стандартними словами в заголовку, адже сервіси при реєстрації відправляють листи зі схожими шаблонами.

Крім того, в Gmail ви можете використовувати оператори пошуку і ключові слова для фільтрації певних тем. Наприклад, при введенні в вікно пошуку фрази subject: verify відобразяться всі листи, в темі яких зустрічається слово verify. Це дозволить виявити практично всі реєстрації і додатки, пов’язані з вашою адресою електронної пошти.

Автоматизувати цю задачу можна за допомогою такого онлайн-інструменту, як EmailExport. Цей сайт буде аналізувати ваші електронні листи за допомогою потужних фільтрів, а потім систематизує результати в електронній таблиці. І хоча ця послуга безкоштовної не є, вона допоможе заощадити багато часу. Але і тут варто проявити пильність. Сторонній сервіс отримає дозвіл на читання вашої папки «Вхідні», що призведе до ризику витоку особистих даних. EmailExport безкоштовно працює з першою сотнею повідомлень, а при перевищенні цього числа доведеться заплатити близько 5 доларів за кожні наступні оброблені 250 листів.

READ  Як почистити мікрофон на iPhone

Знайти всі онлайн-акаунти з ім’ям користувача

Якщо ви часто вводите ім’я користувача при створенні нового облікового запису, то узагальнити інформацію допоможе сервіс Namechk. За допомогою інструменту пошуку вільних доменів і перевірки імені користувача буде проведений пошук по десяткам платформ. Треба просто ввести свій найбільш часто використовуваний ідентифікатор в рядку пошуку в верхній частині сторінки і Namechk повідомить про те, де використовувався цей аккаунт. Сервіс вміє перевіряти безліч ресурсів: Instagram, Вконтакте, YouTube. і багато інших. І утиліта ця безкоштовна.

Сортування облікових записів в Інтернеті за допомогою менеджера паролів

Малоймовірно відшукати взагалі все онлайн-акаунти, створені вами за довгий час роботи в Інтернеті. Однак запропоновані нами рішення дозволять знайти більшість реєстрацій.

Після того, як інформація буде зібрана, найкраще перенести її в менеджер паролів і регулярно ним користуватися, щоб без праці стежити за своєю присутністю в мережі.

Сервіси-генератори email

Email Generator

Ще один простий генератор email. Єдина особливість сервісу. можна генерувати адреси відразу для двох доменів. Просто введіть ім’я та прізвище людини транслитом, одне або два доменних імені виду site.ru, погодьтеся з умовами користування, натисніть на кнопку Generate, і Email Generator видасть вам список можливих email на основі шаблонів, закладених в сервісі.

Сервіс моментально видасть вам 50 можливих адрес, якщо ви ввели два домена. Зверніть увагу, що деякі з них будуть адресами на Hotmail і Outlook, які не дуже популярні в Росії, так що в більшості випадків їх можна проігнорувати.

Важливо: Email Generator всього лише становить можливі email з імені, прізвища та домену, а не шукає контактну інформацію в інтернеті, так що всі адреси необхідно перевірити. Сам сервіс попереджає, що копіювати потрібно тільки ті email, які виглядають найбільш правдоподібно.

Email Hunter

Email Hunter. cервіc пошуку email на сайті. Представлений як у вигляді веб-версії, так і розширення для Chrome. Просто введіть доменне ім’я сайту компанії, в якій працює людина, чий електронну адресу ви шукаєте, і Email Hunter просканує сайт на наявність контактної інформації, а також покаже джерела знайдених адрес в разі вдалого пошуку:

Розширення для браузера ще більше полегшує роботу з сервісом. Просто встановіть його і, зайшовши на необхідний сайт, натисніть на кнопку розширення в правому верхньому куті браузера. Сервіс видасть всі email, знайдені на сайті, і покаже їх джерела, як і у випадку з веб-версією:

READ  Як підключити телефон Redmi 8 до телевізора

Сервіс не вимагає реєстрації, але якщо ви хочете користуватися просунутими функціями Email Hunter, то рекомендуємо вам зареєструватися. Після реєстрації ви зможете робити до 200 пошукових запитів в місяць (лічильник обнуляється 27го числа кожного місяця), а також перевіряти знайдені сервісом email на працездатність. Платні тарифи починаються від 49 / місяць.

Щоб перевірити знайдений email на працездатність, натисніть на галочку праворуч від нього. Це можна зробити як в веб-версії, так і в розширенні:

Email Hunter зробить перевірку за кількома критеріями. Якщо email робочий, то ви побачите зелену галочку і напис Deliverable.

Не варто завжди довіряти сервісу, тому що іноді він може прийняти діючу адресу за неробочий або підозрілий. Подивіться на скріншот нижче:

Ви також можете перевірити абсолютно будь email на працездатність в веб-версії сервісу. Для цього треба зайти на сайт Email Hunter і виберіть вкладку Verify в правому верхньому кутку:

У вікні, введіть в поле потрібну адресу і натисніть на кнопку зі значком лупи, щоб перевірити працездатність email. Сервіс проаналізує зазначену адресу і зробить висновок, чи є email чинним, а також пояснить свій висновок.

Email Hunter дає можливість в один клік знайти email, асоційовані з сайтом, але не варто беззастережно вірити йому. Під час написання статті було кілька випадків, коли Email Hunter не міг знайти жодної адреси, хоча контактна інформація на сайтах була доступна.

EmailSherlock

EmailSherlock. сервіс, який визначає працездатність email, а також його прив’язку до акаунтів в соціальних мережах. Зайдіть на сайт EmailSherlock, введіть потрібну адресу в пошукове поле на головній сторінці та натисніть на кнопку Go. Пошук займе якийсь час, після чого вам будуть показані результати. Якщо EmailSherlock знайшов асоційований аккаунт в Gravatar або Disqus, то предполагамий email. вірний.

Подивитися в розділі «контакти»

Найпростіший спосіб знайти email-адреса людини. подивитися на сайті компанії, в якій він працює, в розділі з контактною інформацією.

Навіть якщо на сайті не вказані адреси всіх співробітників, напишіть листа на загальну пошту з проханням передати ваше повідомлення потрібній людині.

Підглядати шаблон email у колег

Часто буває, що навіть якщо ви не можете знайти email необхідного людини, у вас на руках можуть бути email колег / людей, що працюють в тій же компанії. Наприклад, вам потрібен email чоловіка на ім’я Іван Іванов, який працює в компанії «Чудові стільниці» з сайтом wondertabtops.io. У вас вже є адреси двох його колег: kuleshov@wondertabtops.io і vishnyakov@wondertabtops.io. З цих email стає зрозуміло, що для корпоративної пошти використовується шаблон фамилия@wondertabtops.io. З великою ймовірністю можна стверджувати, що необхідний email. ivanov@wondertabtops.io. За умови, що це єдина людина в компанії з таким прізвищем.

BETATECH.COM.UA 2021