Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як дізнатися пароль точки доступу на телефоні

Table of Contents

Як налаштувати точку доступу на телефоні Samsung?

дані »і перейдіть в налаштування. В налаштуваннях відкрийте розділ «Підключення». Далі відкриваємо розділ «Точка доступу і модем». Включаємо роздачу Wi-Fi перемикачем напроти пункту «Мобільна точка доступу».

Як відновити точку доступу на телефоні?

 • Відкрийте Програми та натисніть Налаштування.
 • Торкніться “Налаштування бездротової мережі» або «Бездротові мережі».
 • Торкніться «Мобільні мережі», а потім «Імена точок доступу».
 • Виберіть «Меню» і виберіть «Скидання до стандартних значень».

Як дізнатися свій пароль в режимі модема?

Для цього необхідно виконати наступні дії:

Samsung в качестве Wi-Fi точки доступа

 • Перейдіть до списку бездротових мереж. Активуйте ваш домашній WI-FI на Android.
 • Перейдіть в режим модему. Відкрийте точку доступу WI-FI.
 • Виберіть рядок «Налаштувати точку доступу WI-FI».
 • Ви побачите поле з паролем, однак воно приховано точками.

Как узнать свой пароль от Wi-Fi на своем телефоне!

Що таке мобільна точка доступу?

Режим точки доступу дозволяє «роздавати» доступ в Мережу зі смартфона інших пристроїв. Це безпечніше, ніж публічний Wi-Fi. Отже, ви в громадському місці і хочете вийти в Мережу з ноутбука, але Wi-Fi в околицях не видно.

Для чого потрібна точка доступу?

Точка бездротового доступу (англ. Wireless Access Point, WAP). це бездротова базова станція, призначена для забезпечення бездротового доступу до вже існуючої мережі (безпроводовий або провідний) або створення нової бездротової мережі.

У чому різниця між роутером і точкою доступу?

Точка доступу. простий пристрій, фактично, бездротової комутатор, основне завдання якого. розширити вже існуючу дротову мережу за допомогою бездротового покриття. Роутер. більш інтелектуальне пристрій, який вміє виконувати різні операції з трафіком, створювати і об’єднувати окремі мережі.

Де на телефоні зберігаються паролі від WI-FI?

Для того щоб подивитися пароль від WI-FI на Android, нам потрібно відкрити файл під назвою wpa_supplicant. conf. Ви можете відкрити його в будь-якому текстовому редакторі. Після відкриття даного файлу ви побачите всю інформацію про WI-FI мережах до яких ви підключали своє Android пристрій.

READ  Як перевірити мікрофон на телефоні Samsung

Як знайти пароль точки доступу?

Пристрій по MAC

Даний інструмент дозволяє приблизно визначити виробника і модель пристрою по його BSSID / MAC-адресу. Зіставлення проводиться на основі даних, зібраних Router Scan.

дізнатися, пароль, точка, доступ

Пароль от точки доступа

Зверніть увагу, що на відміну від численних подібних сервісів (на зразок цього), показується не просто інформація про виробника, показується докладна інформація про моделі, також є імовірнісна інформація про лінійку і прошивці пристроїв.

Дізнаємося пароль Wi-Fi на роутері D-Link

У нашій країні традиційно люблять роутери виробництва D-Link. Розглянемо приклад на основі популярного роутера D-Link DIR-300.

Для того, щоб подивитися чи поміняти пароль Wi-Fi на роутері D-Link перейдіть в вертикальному меню на закладку «Wi-Fi». «Настрокі безпеки», як показано на скріншоті нижче.

В поле «Ключ шифрування PSK» ви можете побачити пароль від поточної Wi-Fi мережі і при бажанні поміняти його на інший.

Як дізнатися пароль від свого Wi-Fi на комп’ютері

Для перегляду пароля від свого підключеного Wi-Fi має дотримуватися умова, що пароль зберігався на комп’ютері хоча б один раз. Якщо немає, то пароль Wi-Fi слід дивитися на роутері.

Дивись пароль Wi-Fi на роутері ZyXEL

Щоб подивитися пароль на роутерах ZyXEL перейдіть в нижньому горизонтальному меню на вкладку «Мережа Wi-Fi».

На закладці «Точка доступу» в поле «Ключ мережі» ви можете подивитися і при бажанні змінити пароль Wi-Fi мережі.

Дивимося пароль через властивості точки доступу

Зайдіть в налаштування і встановіть з’єднання з Wi-Fi мережі від якої ви хочете дізнатися пароль.

Далі, в настройках перейдіть в меню «Точка доступу Wi-Fi». «Налаштувати точку Wi-Fi».

У меню, що установки точки доступу ви можете натиснути на значок «відобразити символи» поруч з полем пароля. Таким чином ви побачите збережений в телефоні пароль.

На жаль, якщо після «пароль» порожнє, значить ви ніколи не використовували будинку телефон в якості точки доступу, а значить і пароль від Wi-Fi мережі не прописався автоматично як пароль від точки доступу в дане поле.

Дивимося пароль Wi-Fi на роутері Asus

На роутерах Asus подивитися пароль від Wi-Fi мережі дуже просто. Після авторизації ви потрапляєте на сторінку стану мережі.

Пароль від Wi-Fi вказано в правій колонці в рядку «Ключ WPA-PSK».

WiFi до себе на комп’ютер

Ви не можете завантажити базу даних 3WiFi. Спроби злити базу приведуть до бану вашого облікового запису та бану всіх запрошених вами і далі по ланцюжку. Ніякі заслуги не знімуть бан.

Тим не менш, ви можете організувати свій власний 3WiFi на своєму комп’ютері або на своєму сервері, оскільки Вихідний код 3WiFi розміщений на GitHub’е: https://github.com/binarymaster/3WiFi

Тобто вам потрібен веб-сервер, а також доведеться самому сканувати потрібні вам діапазони, щоб у вашій базі даних 3WiFi була інформація для пошуку.

READ  Як прибрати пароль з планшета Samsung

Root Browser

Для прикладу можна розглянути один з файлових менеджерів. Root Browser, він допоможе дізнатися пароль від вайфая, до якого підключений Android. Для цього потрібно:

 • Завантажити з PlayMarket додаток і встановити його. Програмі будуть потрібні дозволи root.
 • Потрібний файл зветься wpa_supplicant.conf. знайти його можна, послідовно відкриваючи папки / data / misc / WI-FI.
 • Для того, щоб відкрити файл, Root Browser попросить вибрати програму. можна використати текстовий редактор зі списку встановлених.
 • Ключі безпеки від бездротових мереж збережені в розділі network (за умови, що смартфон хоча б один раз до них підключений). треба відшукати назву домашнього WI-FI, а в наступній сходинці psk подивитися ключ безпеки.

Отримання ключа до точки доступу

У разі відсутності вищезазначеної функції або настройки маршрутизатора стороннім фахівцем, перевірити пароль мережі з мобільного пристрою можна одним з таких способів:

 • встановити диспетчер файлів з правами «суперкористувача»;
 • використовувати спеціальний додаток, що показує детальну інформацію про мережі, до якої підключений девайс;
 • спробувати через браузер зайти в налаштування роутера і там подивитися пароль від Wi-Fi.

Диспетчер файлів з root-правами

Права «суперкористувача» або root-права відкривають доступ до прихованому функціоналу мобільного пристрою. Для їх отримання варто використовувати інструкцію, яких багато в мережі Інтернет. За всі дії несе відповідальність лише власник пристрою, оскільки дана процедура часто позбавляє його права звертатися до сервісних центрів по гарантії.

 • Запустити програму.
 • За допомогою провідника перейти в директорію data / misc / WI-FI.
 • Відкрити файл wpa_supplicat.conf будь-яким текстовим редактором.
 • Рядки SSID містять найменування мереж, а рядки PSK. ключі до цих мереж.

Перегляд пароля у файлі wpa_supplicat.conf

Далі можна користуватися отриманими даними.

Спосіб 3 WI-FI

На деяких китайських телефонах (наприклад, Honor або Huawei) є можливість поділитися ключем безпеки від мережі, підключення до якої активно в даний момент з іншим пристроєм, якому потрібно також підключитися до цієї точки доступу. Досить лише відкрити параметри, зайти в розділ «WI-FI» і натиснути на відповідний рядок.

З’явиться QR-код, його потрібно просканувати другим телефоном. Після цього він підключиться до мережі.

WI-FI Pass

Перша з перерахованих програм. WI-FI Pass Recovery. Дана мобільна утиліта служить для того, щоб знайти файл з інформацією про ранні підключених до бездротових мереж і витягти з нього паролі від них. Відразу при запуску програми з’явиться вікно зі списком даних мереж і відповідною інформацією.

При натисканні на мережу можна побачити пароль. Також є можливість скопіювати його в буфер, щоб потім переслати на інший пристрій, який потрібно підключити до мережі. У додатку відсутній російську мову, але, завдяки мінімалізму інтерфейсу, це не є проблемою. вся інформація відображена одразу, і не потрібно копатися в параметрах.

Спосіб 2. За допомогою ноутбука, який вже підключався до потрібної мережі

Якщо ноутбук в даний час підключений до бездротової мережі, то потрібно подивитися пароль від неї точно так же, як в інструкції вище: через веб-інтерфейс. Вхід в нього на комп’ютері нічим не отлічается.Еслі ж він відключений, то дізнатися пароль дещо складніше.

Нижче приведена коротка інструкція, а в цій статті ми дали привели розгорнуте керівництво щодо вирішення даної задачі.

Для цього нам знадобиться командний рядок (спосіб працює на версіях ОС Windows 7, 8, 8.1 і 10). Інструкція наступна:

 • Запускаємо вікно «Виконати» за допомогою натискання комбінації клавіш «WinR». У вікні набираємо команду «cmd» для запуску системної консолі.
 • У самому вікні командного рядка необхідно написати кілька команд. Перша. «netsh wlan show profiles». Вона потрібна для відображення всіх бездротових підключень, доступ до яких Ви отримували PC, з супутніми відомостями. Щоб побачити пароль від конкретної мережі, необхідно прописати ще одну команду. «netsh wlan show profiles name = ім’я-мережі key = clear», замінивши при цьому ім’я-мережі на конкретну назву. Наприклад, якщо мережа називається «razdavaywifi», то команда буде виглядати наступним чином: «netsh wlan show profiles name = razdavaywifi key = clear».
READ  Як зберегти контакти з iPhone на PC

Також для відображення паролів в Windows існують сторонні програми, при цьому процес пошуку потрібного пароля значно спрощений, порівняно з командним рядком. Всі ці програми об’єднує одне: вони показують збережені в системі мережі з ключами безпеки від них. Жодна з утиліт не дозволяє зламувати чужі точки доступу, до яких комп’ютер що раніше не підключався.

Одна з таких програм. WI-FI Password Decryptor. Незважаючи на нерусифікованою інтерфейс, програма зрозуміла для повноцінного використання і відмінно виконує свою основну задачу. Більш детально ми розповідали про цей інструмент в цій статті. Там же є посилання на скачування.

Як бачите, в крайньому стовпці праворуч відразу відображаються ключі безпеки. Варто тільки знайти потрібну назву в списку.

Ще одна програма, яка користується популярністю. WI-FI Password Revealer.

Після запуску цієї утиліти не потрібно нічого натискати. список мереж буде відображено автоматично. Розгортаємо потрібний пункт і дивимося пароль в стовпці «Password». Щоб додаток працювало коректно, необхідно відкривати його з правами адміністратора.

Як і де ви можете подивитися пароль без root

На пристрої Android (в телефоні, планшеті) ключі безпеки зберігаються в спеціальних файлах, тому подивитися свій пароль від WI-FI на Android без root не вийде. Але не завжди користувачі готові відкривати доступ до системних налаштувань, нерідко це несе ризики для роботи пристрою.

Проблема має рішення: ключ безпеки зберігається як в телефоні, так і на роутері, а також на комп’ютерах (ноутбуках, планшетах), які підключені до домашньої мережі. Звідси два способи на Android подивитися пароль вайфая підключеної мережі. як використовуючи веб-інтерфейс, так і на комп’ютері, який підключався до домашнього інтернету.

BETATECH.COM.UA 2021