Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як дізнатися пароль від комп’ютера Windows 7

Table of Contents

Способи відновлення пароля

Відразу скажемо, що дана стаття призначена для тих ситуацій, коли ви забули свій пароль. Наполегливо радимо не використовувати описані в ній варіанти дій для злому чужий облікового запису, так як це протиправно і може викликати юридичні наслідки.

Залежно від статусу вашого профілю (адміністратор або звичайний користувач) пароль від неї можна дізнатися за допомогою внутрішніх інструментів ОС або сторонніх програм. Також варіанти дій залежать від того, чи бажаєте ви саме дізнатися забуте кодове вираз або вам достатньо його скинути для того, щоб встановити нове. Далі ми розглянемо найбільш зручні варіанти дій в різних ситуаціях, при виникненні досліджуваної в цій статті проблеми.

Відновлюємо забутий пароль на комп’ютері з Windows 7

Установка пароля на комп’ютер дозволяє убезпечити інформацію в свого облікового запису від сторонніх осіб. Але іноді з користувачем може статися така неприємна ситуація, як втрата цього кодового вираження для входу в ОС. У цьому випадку він не зможе зайти в свій профіль або навіть взагалі у нього не вийде запустити систему. Давайте з’ясуємо, як дізнатися забутий пароль або зробити його відновлення в разі потреби на Windows 7.

Скидання пароля через «Панель управління»

Якщо ви маєте доступ до адміністративної облікового запису на комп’ютері, але втратили пароль до будь-якого іншого профілю, то ви хоч і не можете за допомогою засобів системи дізнатися забуте кодове вираз, але маєте можливість скинути його і встановити нове.

  Клацайте «Пуск» і переміщайтеся в «Панель управління».

Знову переходите по найменуванню «Облікові записи».

У переліку функцій вибирайте «Управління іншим користувачем».

Відкривається вікно з переліком профілів в системі. Виберіть ім’я того аккаунта, пароль до якого ви забули.

Відкриється розділ управління профілем. Клацайте по пункту «Зміна пароля».

У вікні зміни кодового вираження в полях «Новий пароль» і «Підтвердження пароля» введіть один і той же ключ, який тепер буде використовуватися для входу систему під даною обліковим записом. При бажанні можна також ввести дані в поле для підказки. Це допоможе вам згадати кодове вираз, якщо ви забудете його в наступний раз. Потім тисніть «Змінити пароль».

 • Після цього забуте ключове вираження буде скинуто і замінено на нове. Тепер саме його потрібно використовувати для входу в систему.
 • Ophcrack

  Спочатку розглянемо спосіб входу в обліковий запис, якщо ви забули пароль, за допомогою сторонньої програми. Ophcrack. Даний варіант дій хороший тим, що дозволяє вирішити проблему незалежно від статусу профілю і від того, подбали ви заздалегідь про способи відновлення чи ні. Крім того, з його допомогою можна саме дізнатися забуте кодове вираз, а не просто скинути його.

  Потім, якщо ви можете зайти на комп’ютер під обліковим записом адміністратора, переходите в папку з розпакованими даними, а після заходите в каталог, який відповідає розрядності ОС: «x64». для 64-бітових систем, “x86”. для 32-бітних. Далі запускайте файл ophcrack.exe. Обов’язково слід його активувати з адміністративними повноваженнями. Для цього клацніть по його назві правою кнопкою миші і виберіть відповідний пункт в розкрився контекстному меню.

  Якщо ж ви забули саме пароль від облікового запису адміністратора, то в цьому випадку потрібно попередньо встановити завантажену програму Ophcrack на LiveCD або LiveUSB і завантажитися з допомогою одного з двох зазначених носіїв.
  Відкриється інтерфейс програми. Тисніть на кнопку «Load», розташовану на панелі інструментів програми. Далі в меню, що розкрилося виберіть пункт «Local SAM with samdumping2».

  З’явиться таблиця, в яку будуть занесені дані про всі профілях в поточній системі, а назва облікових записів відображено в стовпці «User». Для того щоб дізнатися паролі до всіх профілів, натисніть на панелі інструментів кнопку «Crack».

  Скидання пароля в «безпечному режимі з підтримкою командного рядка»

  Якщо у вас є доступ до аккаунту з адміністративними правами, то пароль до будь-якої іншої облікового запису, якщо ви його забули, можна скинути, ввівши кілька команд в «Командний рядок», запущену в «безпечному режимі».

   Запустіть або перезавантаження комп’ютера в залежності від того, в якому стані він в даний момент знаходиться. Після того як завантажиться BIOS, ви почуєте характерний сигнал. Відразу ж слідом за цим необхідно затиснути кнопку F8.

  Відкриється екран вибору типу завантаження системи. За допомогою клавіш «Вниз» і «Вгору» у вигляді стрілок на клавіатурі виберіть найменування «Безпечний режим з підтримкою командного рядка», а потім клацайте Enter.

  Після того як завантажиться система, відкриється вікно «Командного рядка». Введіть туди:

  как узнать пароль от windows 7/vista/xp/8

  Потім зробіть клацання по клавіші Enter.

  Тут же в «Командному рядку» відобразиться весь перелік облікових записів на даному комп‘ютері.

  Потім поставте пробіл і в тому ж рядку введіть найменування тієї облікового запису, для якої необхідно скинути кодове вираз, потім через пробіл вбийте новий пароль, а далі тисніть Enter.

 • Ключ до облікового запису буде змінено. Тепер ви можете перезавантажувати комп’ютер і входити під потрібним профілем, ввівши нові дані для входу.
 • Як бачимо, існує кілька способів відновлення доступу до системи при втраті паролів. Їх можна здійснити як виключно за допомогою вбудованих інструментів ОС, так і використовуючи сторонні програми. Але якщо вам потрібно відновити адміністративний доступ і у вас немає другого аккаунта адміністратора або ж необхідно не просто скинути забуте кодове вираз, а саме дізнатися його, то в цьому випадку зможе допомогти тільки стороннє ПО. Ну а найкраще просто не забувати паролі, щоб потім не довелося возитися з їх відновленням.

  Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Тест 2. більш простий варіант

  Отже, в першому випадку дізнатися пароль Windows 7 не вдалося. Спробуємо злегка спростити завдання, до того ж, більшість користувачів все-таки використовують порівняно прості паролі. Пробуємо такий варіант: remon7k (7 символів, одна цифра).

  дізнатися, пароль, комп, ютера

  Завантажуємося з LiveCD, текстовий режим. Цього разу пароль дізнатися вдалося, причому зайняло це не більше двох хвилин.

  Ophcrack. ефективна утиліта, що дозволяє швидко дізнатися пароль Windows

  Ophcrack представляє собою безкоштовну утиліту з графічним і текстовим інтерфейсом, яка дозволяє досить легко дізнатися паролі Windows, що складаються з літер і цифр. Завантажити її можна у вигляді звичайної програми для Windows або Linux або ж як Live CD, в разі, якщо відсутня можливість увійти в систему. За заявою розробників, Ophcrack успішно знаходить 99% паролів. Це ми зараз і перевіримо.

  Як дізнатися пароль Windows 7 і Windows XP

  У цій статті розповім і покажу, як можна дізнатися пароль Windows 7, ну або Windows XP (мається на увазі пароль користувача або адміністратора). На 8 і 8.1 не перевіряв, але, думаю, може теж працювати.

  Раніше я вже писав про те, як можна скинути пароль в ОС Windows, в тому числі і без використання сторонніх програм, але, погодьтеся, в деяких випадках краще саме дізнатися пароль адміністратора, ніж скинути його. Оновлення 2015: також може стати в нагоді інструкція про те, як скинути пароль в Windows 10 для локального облікового запису і облікового запису Microsoft.

  Де завантажити

  Офіційний сайт Ophcrack, на якому можна знайти програму і LiveCD: http://ophcrack.sourceforge.net/

  Якщо ви використовуєте LiveCD (а це, думаю, кращий варіант), але не знаєте як записати ISO образ на флешку або диск, можете скористатися пошуком по моєму сайту, статей на цю тему тут вистачає.

  Тест 1. складний пароль в Windows 7

  Для початку я скачав Ophcrack LiveCD для Windows 7 (для XP на сайті присутній окремий ISO), встановив пароль asreW3241 (9 символів, букви і цифри, одна заголовна) і завантажився з образу (всі дії проводилися в віртуальній машині).

  Перше, що ми бачимо. це головне меню Ophcrack з пропозицією запустити її в двох режимах графічного інтерфейсу або ж в текстовому режимі. З якоїсь причини, графічний режим у мене не заробив (думаю, через особливості віртуальної машини, на звичайному комп’ютері все повинно бути в порядку). А з текстовим. все в порядку і, напевно, навіть зручніше.

  Після вибору текстового режиму, все що залишається робити. це дочекатися закінчення роботи Ophcrack і подивитися, які паролі програмі вдалося виявити. У мене це зайняло 8 хвилин, можу припустити, що на звичайному PC цей час скоротиться в 3-4 рази. Результат першого тесту: пароль не визначений.

  Як бачимо, Ophcrack все-таки працює, і якщо перед вами стоїть завдання визначити пароль системі Windows не скидаючи його, то цей варіант безперечно варто спробувати: ймовірність того, що все вийде є. Яка ця ймовірність. 99% або менше складно сказати по двом проведеним спробам, але, думаю, досить велика. Пароль з другої спроби не такий вже й простий, і я припускаю, що складність паролів у багатьох користувачів не сильно від нього відрізняється.

  READ  Як дізнатися номер стільникового телефону

  Зламуємо пароль адміністратора в Windows 8

  Windows 8 має зовсім видозміненим призначеним для користувача інтерфейсом, ніж сімка, але спосіб злому пароля адміністратора від цього став лише легше. Отже, вам потрібно:

  • Увійти в розділ відновлення системи, а саме в меню «Діагностика». «Додаткові параметри»;
  • Далі необхідно потрапити в командний рядок і ввести значення copy з: \ Windows \ System32 \ sethc.exe з: \ temp (це скопіює ваш файл setch.exe в іншу папку, так як його буде потрібно підмінити іншим);
  • Наступна команда. copy c: \ Windows \ System32 \ cmd.exe c: \ Windows \ System32 \ sethc.exe (скопіює файл cmd.exe в потрібний розділ);
  • Перезавантажуємо комп’ютер і тиснемо клавішу Shift для входу в оболонку CMD;
  • «Lusrmgr.msc». команда, що показує ім’я адміністратора;
  • Вводимо в командний рядок значення net user ім’я облікового запису новий пароль (приклад: net user Mike 23568901).

  Як видно, на Windows 8 зламати пароль зовсім не складно, як могло б здатися спочатку.

  Як змінити пароль на комп’ютері

  Якщо прийшов час зміни пароля на комп’ютері, скористайтеся нашими порадами і скринами. І ви дозволите питання про те, кому можна довірити свою інформацію на PC.

  Для виконання процедури зміни пароля на комп’ютері потрібно: 1) зайти в систему під обліковим записом «Адміністратор»; 2) виконати послідовність команд «Пуск» = «Панель управління» = «Облікові записи користувачів»;

  3) на вкладці «Облікові записи користувачів» вибрати «Ім’я користувача», пароль якого потрібно змінити = натиснути опцію «Зміна пароля»:

  4) ввеcті і підтвердити новий пароль натисканням кнопки «Змінити пароль»:

  МІЖ ІНШИМ Коли користувач з обліковим записом «Адміністратор» вносить зміни в пароль інших користувачів, то ці ж користувачі позбавляються всієї зашифрованої інформації (EFS), своїх індивідуальних сертифікатів, які знаходилися паролів для інтернет-сторінок або ресурсів в мережі.

  Використовуємо підказки для злому пароля в Windows 10

  У Windows 10 є функція підказки пароля, яку настійно рекомендується використовувати при його створенні. Наприклад, якщо в якості секретного ключа ви вводите ім’я вашої першої вчительки в молодших класах, то так і напишіть в поле для підказки. Коли ви це побачите, відразу ж згадайте потрібну вам інформацію і повернете доступ до облікового запису без зайвого головного болю.

  Як дізнатися пароль на комп’ютері

  Забули пароль? А він просто необхідний, причому. терміново! Сумна, але не безнадійна ситуація. Наші поради допоможуть вам дізнатися пароль на комп’ютері.

  Довільну інформацію можна застосувати як з користю, так і на шкоду. Кінцевий результат буде залежати від того, яку саме мету потрібно досягти, використовуючи дану інформацію, і ким вона застосовується. Розраховуємо, що вам ця інформація необхідна з доброї метою: ви просто втратили пароль на своєму комп’ютері.

  В Інтернеті можна знайти сила-силенна рекомендацій щодо того, які дії робити, якщо «випущений з пам’яті» пароль (адміністратора облікового запису). Поради різні. від шкідливих до безуспішних.

  НЕ РЕКОМЕНДОВАНО видаляти файли SAM з каталогу С: \ Windows \ System32 \ config \. Згодом вірогідні значні проблеми, включаючи і переустановку операційної системи! А також зі спроб видалення файлу logon.scr в папці \ Windows \ system32 \, і перейменування файлу cmd.exe в logon.scr. нічого не вийде!

  Коли користувач забув пароль доступу до PC і задається питанням, як дізнатися пароль на комп’ютері, то йому спочатку потрібно спробувати «Перевірити підказку до паролю». Вона розміщується в віконці привітання, поблизу поля для введення пароля або у віконці «Облікові записи користувачів»:

  Коли ж підказка не допомогла пригадати пароль, то потрібно зайти в систему під ім’ям облікового запису. «Адміністратор» в комп’ютері і сформувати новий пароль.

  Само собою зрозуміло, зустрічаються і такі ситуації, коли доступ до облікового запису «Адміністратор» компютера також закритий «успішно» забутим паролем. В цьому випадку можна вдатися до допомоги аварійно-відновлювальних завантажувальних дисків (наприклад, «Windows miniPE edition» або ж «ERD Commander»).

  ВАЖЛИВО! З точки зору безпеки, «Адміністратор» комп‘ютера не може відновити забутий або загублений пароль користувача, а зможе лише створити новий.

  Можна, звичайно, спробувати дізнатися пароль на комп‘ютері за допомогою спеціальних програмних продуктів, але це досить тривалий і нудний процес.

  Якщо ж ви хочете дізнатися більше про свій комп’ютер і його сучасності, можете ознайомитися зі статтею «Як дізнатися, скільки бітна система«. Адже цей параметр говорить багато про що.

  Як дізнатися без скидання

  На жаль, за допомогою стандартних засобів Windows 7 дізнатися пароль від облікового запису адміністратора неможливо. За умовчанням вони зберігаються в зашифрованих файлах SAM. І якщо ви забули пароль, то доведеться скористатися сторонніми програмами. Але з їх допомогою можна дізнатися не надто складний пароль, який містить латинські букви і цифри. Одна з популярних. це SAMinside. Її переваги. це російськомовний і зрозумілий інтерфейс.

  Якщо у вас немає доступу до системи, хід дій такий:

  • скачайте і встановіть Live CD Windows XP на флешку. вона стане завантажувального;
  • туди ж встановіть програму для злому;
  • завантажте систему з Live CD Windows XP;
  • запустіть програму SAMinside;
  • експортуйте файли SAM і System (в них міститься необхідна інформація) з реєстру. для цього натискаємо Відкрити. З: windowsSystem32config.
  • Далі залишається розшифрувати SAM файли і можливо в них виявиться шукане значення.

  Варто відзначити, що будь-яка програма не дає сто відсоткового шансу розшифровки. Чим пароль складніше або довше, тим складніше утилітам впоратися з ним. І нерідкі випадки, коли з їх допомогою дізнатися пароль не вдається.

  Як поміняти пароль на комп’ютері

  Тим, хто не знає, як поставити / прибрати / поміняти пароль на комп’ютері, присвячується означена стаття: корисні поради та скріни поетапного керівництва.

  Прибираємо пароль з комп’ютера наступним чином:

  • «Пуск» = «Панель управління» = «Облікові записи користувачів»;
  • клацнути по значку тієї облікового запису, пароль якої потрібно прибрати;
  • знайти лівіше в меню пункт «Зміна пароля» і клікнути мишкою по ньому;
  • у вікні «Зміна пароля облікового запису» залишити поля порожніми;
  • натиснути кнопку «Змінити пароль» = закрити вікно «Облікові записи користувачів»;
  • закрити вікно «Панель управління» і = перезавантажити комп’ютер.

  II спосіб (за допомогою інтерпретатора команд Windows) 1) натиснути «Пуск» = «Виконати» = в віконці «Запуск програми» в полі «Відкрити:” = cmd. OK:

  2) в розкрився віконці інтерпретатора команд слідом за запрошенням системи ввести = control userpasswords2:

  3) відкриється вікно «Облікові записи користувачів»:

  4) в поле “Учасники” = виділити необхідну обліковий запис = нижче в розділі «Пароль користувача» клікнути по «Змінити пароль» = в який з’явився маленькому вікні «Зміна пароля» залишити поля вільними = OK = OK:

  5) в здався віконці «Автоматичний вхід в систему» ​​зберегти поля порожніми = OK; 6) в командному рядку записати = exit (або зазвичай закрити вікно кнопкою «Х» в рядку заголовка) = перезавантажити комп’ютер.

  І тепер, коли комп’ютер не буде «пропускати» вас до своїх ресурсів через те, що забули пароль до нього, ви зможете поміняти пароль на комп’ютері легко і швидко! Адже уважно прочитали рекомендації експертів і готові їх дотримуватися.

  Міняємо пароль командою «Net User»

  Сьогодні на просторах інтернету виникає безліч питань про те, як скинути пароль адміністратора Windows, що ж, в цьому вам обов’язково допоможе командний рядок. У самих перших версіях ОС від Microsoft не було такого високорозвиненого графічного інтерфейсу як зараз і всі взаємодії з комп’ютером здійснювалися за допомогою рукописних команд в простенькій оболонці. Щоб скористатися цим методом спілкування з комп’ютером сьогодні, вам потрібно відкрити Пуск. Всі програми. Стандартні. Командний рядок. Якщо ж ви не можете увійти в обліковий запис спочатку, то тут потрібно невелика хитрість.

  Вставте будь-накопичувач, що містить інсталяційний чином Windows 7 в ваш ноутбук або комп’ютер і завантажити з нього, натиснувши клавішу F12 при включенні пристрою (залежить від версії BIOS). Далі ви зможете викликати вікно взаємодій комбінацією кнопок ShiftF10, в яке необхідно вписати значення «regedit», що відкриває доступ до системного реєстру. Тут вам буде потрібно гілка реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE, увійшовши в яку клікніть по меню «Файл» і виберіть опцію «Завантажити Кущ». Отже, після всього зробленого, перейдіть в кореневий каталог на диску, де інстальована ваша операційна система, наприклад. C: \ Windows \ System32 \ config і відкрийте файл SYSTEM. Ввівши будь-яке ім’я (на ваш розсуд) завантажується розділу, увійдіть в гілку HKEY_LOCAL_MACHINE. (Ім’я розділу). Setup. Тут буде кілька параметрів, для яких вам знадобиться змінити значення, клікнувши правою кнопкою миші і вибравши пункт «Змінити». Для CmdLine зробіть значення «cmd.exe», а для SetupType значення «2». Виділивши в гілці реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE ім’я завантаженого розділу, вивантажите кущ аналогічним способом. Завершіть роботу реєстру і командного рядка, а також витягніть пристрій з образом Windows 7. Продовживши завантаження перед вами відкриється та сама командний рядок. У неї вам буде потрібно ввести команду net user ім’я облікового запису новий пароль для облікового запису (приклад: net user Mikle 23568901). Важливо відзначити, що якщо найменування вашого профілю має прогалини, то вводите його в лапках. От і все.

  Як подивитися пароль WI-FI в настройках роутера

  В першу чергу нам необхідно потрапити в налаштування самого WI-FI роутера в розділ налаштувань підключення. Переверніть свій маршрутизатор і на наклейці ззаду побачите IP адреса, логін і пароль від вашого пристрою. Приклад як виглядають наклейки з адресами і паролями для D-link, Asus і TP-link представлені нижче на картинках.

  У браузері на комп’ютері або на іншому пристрої Android вводимо IP роутера, наприклад http :: //192.168.1.1 далі логін і пароль від нього. На прикладі D-link, прошитого в dd-wrt, пароль знаходиться на вкладці WI-FI в розділі безпеку. У інших роутерів маршрут до налаштувань багато в чому схожий, у всякому разі, нам потрібно знайти вкладку «Wireless Security» і рядок «Ключ безпеки» або «Ключ WPA» WI-FI з’єднання.

  READ  Як скинути фото на комп'ютер

  Если забыли пароль от компьютера или как за 10 мин без пароля войти в систему. Windows 7.

  Якщо ж наклейки не виявилося, але при цьому мережеве з’єднання налаштовано на комп’ютері, можна подивитися адресу роутера через команду ipconfig. Для цього в Windows 7 натискаємо кнопки на клавіатурі WinR, далі вписуємо команду “cmd” і натискаємо Enter. Для Windows 8 натисніть клавіші WinX і у вікні, виберіть «Командний рядок». Отже, вводимо в командний рядок “ipconfig” і серед безлічі виданих даних шукаємо напис «основний шлюз», це і є адреса нашого роутера.

  У разі, якщо не виходить знайти пароль усіма вище описаними способами, рекомендую скинути до заводських установок (кнопка Reset) роутер і заново налаштувати з установкою в настройках нового пароля.

  Дізнатися пароль від свого WI-FI на Android

  Для перегляду пароля від WI-FI мережі на Android також є два способи, для обох способів Вам знадобиться Root доступ.

  • Перший це перейти по шляху /data/misc/WI-FI/wpa_supplicant.conf.
  • В якому зберігається ім’я Wi-Fi мережі (SSID), тип шифрування і ключ. PSK.

  Другий спосіб підходить для тих хто не любить шукати системні файли, це просто завантажити програму WI-FI Key Recovery, яка зчитує вміст файлу wpa_supplicant.conf і видає Вам його на екран.

  Якщо все ж Вам комп’ютер не підключений до мережі WI-FI, а підключений через Lan кабель і WI-FI мережу лунає з цього самого роутера, до якого Ви підключені, тоді Вам буде потрібно зайти в локальні настройки модему або роутера і подивитися пароль в налаштуваннях. На різних модемах це робиться в різних пунктах меню, але у всіх ситуаціях Ви повинні шукати пункт в локальних настройках Password.

  Сподіваюся ця стаття була для Вас у нагоді. Пишіть в коментарях які способи знаєте Ви, і який з них зручніше для Вас. А також не забувайте ділитися нею в соціальних мережах і підписуватися на оновлення.

  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть CtrlEnter.

  Переглянути пароль до збереженої мережі за допомогою WirelessKeyView

  Також для перегляду збережених паролів від мереж WI-FI можна використовувати сторонній софт, наприклад програму WirelessKeyView. З нею все набагато простіше, просто завантажуємо і відкриваємо.

  І у вкладці ключ ми власне і бачимо пароль до всіх раніше підключеним мереж WI-FI. Що дійсно дуже зручно.

  Як подивитися пароль від свого WI-FI

  Часто виникає в користувачів питання як подивитися пароль від свого WI-FI. Є кілька варіантів. Якщо Ваш комп’ютер або ноутбук без проблем підключається до мережі WI-FI причому робить це автоматично, тоді Ви можете подивитися збережений пароль в Windows одним із способів нижче.

  • Клацніть правою кнопкою миші по значку з’єднання справа знизу робочого столу Windows і виберіть Центр управління мережами і загальним доступом або відкрийте Панель управління = Мережа та там вже знайдіть Центр управління мережами і загальним доступом.
  • В меню зліва виберіть пункт Керування бездротовими мережами, а в списку збережених мереж двічі клікніть по необхідному підключенню.
  • Відкрийте вкладку Безпека і встановіть галочку на пункт Відображати вводяться знаки.

  А також при виборі підключення Ви можете подивитися паролі до всіх мереж до яких був підключений ноутбук.

  Перегляд пароля в Windows 10 від Windows 7 відрізняється тим що в Windows 10 потрібно бути обов’язково підключеним до мережі WI-FI від якої хочете подивитися пароль.

  • Для користувачів Windows 8.1 потрібно натиснути правою кнопкою миші по значку з’єднання справа внизу і вибрати Центр управління мережами і загальним доступом або через Панель управління.
  • Для користувачів Windows 10 клікнути по значку з’єднання в області повідомлень, натиснути Мережеві параметри, після цього в розділі Пов’язані параметри вибрати Центр управління мережами і загальним доступом або ж аналогічно знайти цей пункт через панель управління.
  • У центрі управління мережами і загальним доступом, в розділі перегляду активних мереж натисніть на Безпровідну мережу до якої Ви підключені в цей момент.
  • Далі все аналогічно, як і в Windows 7. У вікні стану Wi-Fi, натисніть кнопку Властивості бездротової мережі, перейдіть у вкладку Безпека і відзначте Відображати вводяться знаки.

  Як дізнатися пароль від WI-FI через комп’ютер на OC Windows?

  У більшості користувачів є свій пристрій, зване роутером, який забезпечує зв’язок комп’ютера з зовнішніми ресурсами. Маршрутизатор працює з пристроями через спеціальний кабель або через бездротове з’єднання. Останнє найчастіше має пароль, який зберігається при першому підключенні.

  Багато користувачі не записую і не запам’ятовують його, що часто приносить багато неприємностей. Бувають такі ситуації, коли необхідно ввести пароль на іншому пристрої або дати його друга, родича.

  Для того щоб дізнатися пароль, який вводився при стартовому визначенні мережі WI-FI в системах Windows, досить потрапити в меню настройки мережі. Як це зробити розповідається в даній статті.

  Після запуску Windows необхідно виконати наступні дії:

  На робочому столі в нижньому правому куті необхідно знайти значок мережі. Зазвичай це зображення комп’ютера або символ WI-FI (три вигнуті смужки). Натискаємо правою кнопкою по картинці і в залежності від системи вибираємо: в системах Windows 7 або 8 вибираємо пункт «Центр управління мережами і загальним доступом»; для Windows 10 вибираємо рядок «Мережеві параметри».

  Для Windows 10 необхідно також знайти в меню вкладку «Ethernet» і натиснути на рядок «Центр управління мережами і загальним доступом».

  Усі наступні пункти в усіх трьох варіантах будуть однакові. У вікні, яке з’явилося потрібно лівою кнопкою миші вибрати активну мережу WI-FI.

  В результаті відкриється діалогове віконце, де присутня вся інформація про мережу WI-FI: назва, швидкість і час підключення. Проходимо в меню «Властивості бездротової мережі».

  У вікні в самому вгорі вибрати вкладку «Безпека». Тут присутня інформація про тип шифрування WI-FI, його алгоритм, а також зберігається пароль мережі. Щоб його переглянути необхідно поставте позначку в полі «Відображати символи», і в нижньому вікні замість точок відобразитися пароль бездротової мережі.

  Для здійснення будь-яких дій користувачеві буде потрібно адміністраторські права, без них не буде можливості переглянути зашифровані символи пароля мережі.

  Як видно з описаних дій дізнатися ключ безпеки від бездротового підключення WI-FI під силу кожному користувачеві. Для цього не потрібно особливих знань в інформаційних технологіях. Необхідно лише наявність комп‘ютера, на якому записаний пароль і нескладний алгоритм. Як підключити WI-FI, використовуючи знову впізнаний пароль, можна прочитати в даній статті.

  Якщо виникнуть питання, залишайте їх у коментарях!

  Що робити, якщо нічого не допомагає?

  Якщо дані не були змінені, як вже писалося раніше, слід випробувати пароль і логін «admin» для входу в настройки маршрутизатора Wi-Fi. Це, як правило, стандартні дані для багатьох моделей. Якщо увійти не виходить, таке, що необхідно робити, це шукати дані ініціалізації на самому пристрої. Єдине, що залишається робити якщо забув пароль, і ніяким з наведених вище способів його подивитися не виходить, це зробити скидання налаштувань роутера. Для цього необхідно:

  • Знайти кнопку (поглиблення) на самому роутері. Натиснути на неї відповідним за розміром предметом.
  • У комп’ютері зробити вхід, використовуючи стандартні (зазначені на пристрої) дані.

  Як видно, нічого складного в скиданні налаштувань роутера немає. Єдине, що потрібно знати після подібних дій, це те, що всі налаштування мережі потрібно буде виробляти заново (так, як коли роутер був тільки придбаний). Як правильно налаштувати Wi-Fi роутер можна прочитати в статті. https://winetwork.ru/WI-FI/kak-nastroit-wi-fi.html.

  Як дізнатися пароль від свого WI-FI роутера на комп’ютері і телефоні

  Зі збільшенням кількості бездротових пристроїв у користувачів все частіше виникає питання як дізнатися пароль від свого WI-FI. В силу того, що пароль від WI-FI встановлюється один раз, а настройки підключення, після їх введення на інших бездротових пристроях зберігаються операційними системами Windows, Android, iOS і у користувача відпадає необхідність щоразу при підключенні вводити пароль (ключ) від мережі. Не дивно, що з плином часу, встановлений раніше пароль від домашньої WI-FI мережі, може бути успішно забутий і згадати особливо довгий пароль вже не представляється можливим. Давайте розглянемо всі варіанти як дізнатися забутий пароль від свого WI-FI.

  Як дізнатися пароль в Windows 8

  Для людини, яка забула пароль від Wi-Fi в Windows 8, його знаходження не представляє особливих труднощів. Для цього потрібно всього лише провести курсором мишки від низу до верху з нижнього правого кута екрана. У вкладці потрібно вибрати пункт «Параметри». Далі, слід клікнути мишкою на іконці «Мережа». Після цього, користувачеві буде доступний список бездротових мереж, необхідно буде вибрати ту, яка підключена. Відкривати її слід натисканням на неї правою кнопкою миші. Це дозволить вийти в меню бездротової мережі. Потім, потрібно вибрати графу «Подивитися властивості підключення». Слідом за цим відкриється вікно, в якому потрібно відкрити пункт «Безпека». В даному розділі слід зазначити пункт «Показувати вводяться знаки». Ці дії допоможуть людині, який забув пароль на Windows 8, з легкістю подивитися його.

  Зняття пароля з іншого профілю

  Тепер перейдемо до питання зняття пароля з іншого користувача, тобто, не з того профілю під яким ви зараз робите маніпуляції в системі. Для виконання названої операції обов’язково потрібно мати адміністративні права.

   Зайдіть в розділ «Панелі управління», який називається «Облікові записи користувачів і безпека». Як виконати зазначене завдання обговорювалося в першому способі. Клікайте по найменуванню «Облікові записи користувачів».

  У вікні клацайте по пункту «Управління іншим користувачем».

  Відкривається віконце з переліком всіх профілів, які зареєстровані на цьому PC, з їх логотипами. Клацніть по імені того з них, з якого бажаєте зняти кодову захист.

  У списку дій, який відкриється в новому вікні, клацайте по позиції «Видалення пароля».

  Відкривається віконце видалення пароля. Саме ключове вираження тут вводити не потрібно, як ми це робили в першому способі. Це викликано тим, що будь-яка дія над іншою обліковим записом може виконувати тільки адміністратор. При цьому, зовсім неважливо, знає він ключ, який задав інший користувач для свого профілю, чи ні, так як має права проводити будь-які дії на комп’ютері. Тому для зняття необхідності вводити ключове вираження при запуску системи для обраного користувача адміністратору достатньо натиснути кнопку «Видалити пароль».

  READ  Як оновити комп'ютер Windows 7
 • Після виконання даної маніпуляції кодове слово буде скинуто, про що свідчить відсутність статусу про його наявності під іконкою відповідного користувача.
 • Методи зняття пароля

  Скидання пароля, як і його установка, проводиться двома способами, в залежності від того, чию саме обліковий запис ви збираєтеся відкрити для вільного доступу: поточний профіль або профіль іншого користувача. Крім того, існує додатковий метод, який повністю не видаляє кодове вираз, але необхідність його введення при вході відпадає. Вивчимо кожен з названих варіантів докладно.

  Зняття пароля з комп’ютера на Windows 7

  Установка пароля на комп’ютер призначена для забезпечення більш надійного зберігання інформації на ньому. Але іноді вже після установки кодової захисту необхідність в ній пропадає. Наприклад, це може статися через, якщо користувачеві вдалося забезпечити фізичну недосяжність PC для сторонніх осіб. Звичайно, тоді користувач може вирішити, що завжди вводити ключове вираження при запуску комп’ютера не дуже зручно, тим більше, що необхідність в такому захисті фактично відпала. Або ж бувають ситуації, коли адміністратор навмисно вирішує надати доступ до PC широкого кола користувачів. У цих випадках ребром стає питання, як прибрати пароль. Розглянемо алгоритм дій для вирішення поставленого питання на Windows 7.

  Зняття пароля з поточного профілю

  Спочатку розглянемо варіант із зняттям пароля з поточного облікового запису, тобто, того профілю, під ім’ям якого ви зараз залягання в системі. Для виконання цього завдання користувач не обов’язково повинен мати повноваження адміністратора.

   Клікайте «Пуск». Здійснюйте перехід в «Панель управління».

  Зайдіть в розділ «Облікові записи користувачів і безпека».

  Слідом за цим у новому вікні переходите по «Видалення свого пароля».

  Активується віконце видалення пароля. В єдине його поле введіть кодове вираз, під яким ви запускаєте систему. Потім клацайте «Видалити пароль».

 • Захист з вашого облікового запису знято, про що говорить відповідний статус, а вірніше його відсутність, біля значка профілю.
 • Відключення необхідності вводити ключове вираження при вході в систему

  Крім двох способів, про які була мова вище, існує варіант відключення необхідності вводити кодове слово при вході в систему без його повного видалення. Для здійснення даного варіанту в обов’язковому порядку потрібно володіти правами адміністратора.

   Викличте інструмент «Виконати» застосувавши WinR. Введіть:

  Відкривається віконце «Облікові записи користувачів». Виберіть ім’я того профілю, з якого ви бажаєте зняти необхідність вводити кодове слово при старті комп’ютера. Допускається вибрати тільки один варіант. При цьому варто врахувати, що якщо в системі є декілька акаунтів, то тепер вхід буде автоматично здійснюватися в обраний в поточному віконці профіль без можливості вибору аккаунта в вітальному вікні. Після цього заберіть помітку близько позиції «Вимагати введення імені користувача і пароля». Клацайте «OK».

  Відкривається вікно настройки автоматичного входу в систему. У верхньому полі «Користувач» відображається вбрання на попередньому етапі ім’я профілю. У зазначений елемент зміни вносити не потрібно. А ось в поля «Пароль» і «Підтвердження» слід двічі ввести кодове вираз від цього облікового запису. При цьому навіть якщо ви адміністратор, то необхідно знати ключ від аккаунта, коли ви робите дані маніпуляції над паролем іншого користувача. Якщо ж ви його все-таки не знаєте, то можна зробити видалення, як зазначено в Способі 2, а потім, вже призначивши нове кодове вираз, зробити ту процедуру, про яку йдеться зараз. Після подвійного введення ключа тисніть «OK».

 • Тепер при старті комп’ютера буде автоматично виконуватися вхід в обраний аккаунт без необхідності вводити кодове вираз. Але сам ключ видалений НЕ БУДЕ.
 • У Windows 7 є два методи видалення пароля: для власного облікового запису і для облікового запису іншого користувача. У першому випадку адміністративними повноваженнями володіти не обов’язково, а в другому. необхідно. При цьому алгоритм дій у даних двох методів дуже схожий. Крім того, існує додатковий спосіб, який повністю не видаляє ключ, але дозволяє автоматично входити в систему без необхідності його введення. Для використання останнього методу також потрібно мати адміністративні права на PC.

  Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Дізнаємося пароль на Windows 7 простими способами

  Людина, що знає, як дізнатися пароль від комп’ютера Windows 7 якщо він включений, може бути величезним ризиком для будь-якої організації.

  Щодня сотні тисяч користувачів залишають свій комп‘ютер на роботі включеним, але не заблокованим.

  А адже це може стати причиною по якій хтось сторонній або пожартувати над користувачем або вкраде важливі дані. І ця стаття покликана не стільки навчити красти паролі, скільки попередити користувачів про те, який ризик. залишати комп’ютер не заблокованим.

  ПРИМІТКА: Залишаючи особистий або робочий комп’ютер без нагляду варто його блокувати. Адже на особистому PC може зберігається настільки приватна інформація, що складно навіть оцінити можливі наслідки.

  Від дрібниці. половинка дізнається про якісь переваги. До великих проблем. дитина відправить в нікуди велику суму грошей. Для блокування допомагає просте поєднання клавіш: “Win L”. Це означає “Windows Lock”, тобто закрити доступ до операційної системи.

  Коли може знадобитися такий підхід

  Для роз’яснення ситуації послужить простий приклад. В сервісний центр звертається користувач, який забув пароль від системи. Чи загрожує це перевстановлення ОС і втратою важливих даних.

  Але користувач знає пін-код системи (для прикладу наводиться робота з Windows 10, а користувач. щасливчик) і це дозволяє швидко скинути пароль і поставити новий. В іншій би ситуації, проблема була б куди як серйозніше.

  Справедливості заради: Хороші майстри в стані перевстановити систему без втрати даних. Причому зробити чисту установку. Це вимагає творчого підходу. Тобто займаються подібним тільки ревні ентузіасти. Таких зараз мало, тому послуга або не надається, або коштує величезних грошей.

  Іншим прикладом може послужити ситуація, коли пароль встановлено з помилкою. Усвідомлення проблеми приходить вчасно, тому виправити її ще не пізно. Так, що спосіб здасться вельми дієвим.

  Як відключити введення пароля?

  Але все це справедливо лише при наявності пароля. Якщо він відключений, то зайвих дій проробляти не доведеться. Значить, розберемо як відключається або включається пароль в Windows 7.

  Важливо: відключений пароль доречний будинку. Коли максимум, ніж можна нашкодити. видалення якихось ігор. Тобто, коли питання не стосується серйозних фінансових наслідків. На роботі ж, наявність пароля не просто бажано, а рекомендується!

  Описуваний спосіб досить простий. Потрібно лише строго слідувати інструкціям. Його плюсом є універсальність. Всі дії відбуваються за допомогою командного рядка. Тому підходить це рішення для всіх без винятків версій ОС Windows.

  • Натискаємо на клавіатурі клавіші “WinR”.
  • Вводимо наступний текст: netplwiz.
  • Натискаємо Enter і дивимося на відкрилося.
  • У цьому вікні бачимо чекбокс «Вимагати введення імені користувача і пароль». Прибираємо з нього галочку. При наступному запуску системи пароль вже не буде запитуватися.

  Такий ось нехитрий спосіб, який справедливий для всіх версій Windows. За результатами перевірки виявилося, що він спрацьовує навіть у Win98. А Це вже величезне досягнення для будь-якого способу.

  Скидання пароля

  Даний спосіб рекомендується, якщо є необхідність відмовитися від використання старого пароля. Наприклад, він був забутий з якихось причин. Тоді відмінним рішенням буде саме скидання. І рішення знову універсальне. робота ведеться через командний рядок.

  Примітка: Рішення працює навіть при запуску в безпечному режимі з підтримкою командного рядка. Що може виявитися вкрай корисно при роботі з проблемною PC.

  • Запускаємо командний рядок. Можна за допомогою поєднання клавіш “WinR” і введення тексту “cmd” в поле «виконати».
  • Після натискання “Ok” запуститься командний рядок.
  • У неї потрібно ввести наступну команду: net user. Система відповість тим, що дасть список облікових записів комп’ютера. Ця інформація знадобиться в наступній команді.
  • Повторюємо введення попередньої команди, але додаємо до її тексту назву облікового запису.
  • Таким чином пароль було скинуто, а система запросила новий. Якщо нічого не ввести у відповідь, то пароля не буде, а значить і вхід буде здійснюватися без нього.

  Слід зазначити також пару нюансів. Якщо назва облікового запису містить прогалини, то вводити її слід в лапках. Також слід вводити її, якщо назва написано кирилицею. Пам’ятаючи про ці моменти можна заощадити багато часу, а не шукати помилки там, де вони настільки незначні.

  Як все-таки вкрасти пароль?

  Насправді, навіть при включеному комп’ютері пароль вкрасти не так вужі просто. Та й чи потрібно вміти розпорядитися цим званням. Адже основна складність полягає в тому, що для відображення або зміни пароля потрібно той самий пароль.

  Тобто просто так взяти і поміняти його вийде. Якщо тільки це не робить адміністратор фірми. Саме тому ОС сімейства Windows і вважаються такими надійними. Адже для злому недостатньо навіть фізичного доступу. Потрібно ще й знати пароль.

  • тортури. Ні, на дворі, звичайно, XXI століття. Але вважати, що злочинці не вдадуться до тортур наївно. Це все ще найефективніший спосіб отримання інформації. Хоча і незаконний;
  • Keylogger. Спеціальна програма, яка відстежує вводиться з клавіатури інформацію. Вона може маскуватися під вікно входу Windows. Що власне і дозволяє таким програмам красти паролі;
  • грубий злом. Або ж bruteforce. Тобто спосіб злому перебором випадкових комбінацій по псевдовипадковому алгоритму. Є ймовірність, що таким чином за пару тижнів пароль вдасться підібрати.
  • соціальний злом. Нерідко паролем ставиться дата народження. Неважливо чия. Просто правильний підхід і підбір варіантів і дозволяють виявити справжній пароль. Адже близька серцю дата запам’ятовується краще, ніж випадковий набір цифр.

  Таким чином навіть блокування комп’ютера не забезпечує повною безпеки адже завжди є спосіб переграти навіть блокування. Все впирається до уваги користувача і його вміння правильно зберігати свою інформацію!

  BETATECH.COM.UA 2021