Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Ноутбуки

Як дізнатися серійний номер ноутбука lenovo

спеціальні програми

Існують безліч програм для визначення характеристик комп’ютера. Після завантаження та запуску програма тут же визначить ваш унікальний номер. Для цього просто потрібно буде перейти по посиланню «Операційна система».

Розглянемо кілька варіантів програм:

 • Everest. відмінний варіант як для рядового користувача, так і для професіонала. У пункті «Операційна система» натискаємо на посилання. Дану програму можна завантажити абсолютно безкоштовно; програма Everest
 • аналогічна у використанні програма AIDA64. Серійний номер можна дізнатися, розкривши гілку «Операційна система». Викачуємо за посиланням. http://lumpics.ru/aida64; програма AIDA64
 • найбільш популярна програма, можливості якої практично не обмежені, speccy.
 • Завантажити цю програму можна за посиланням. http://speccy.download-Windows.org/ або на сайті vellisa.ru.
 • Встановіть програму (відкривши скачав файл). І запустіть її.
 • Далі в лівому меню переміститеся в розділ «Операційна система». Справа в вікні з’явиться вся інформація, в тому числі і серійний номер. У лівому меню переходимо в розділ «Операційна система» і справа у вікні з’явиться вся інформація, в тому числі і серійний номер

Особливості розташування номера на певних моделях

Використання фірмових програм

Практично у всіх ноутбуків є фірмове програмне забезпечення, найчастіше встановлене. Таких програм, як правило, кілька, і всі вони відповідають за виконання різних дій. Вам знадобиться знайти той додаток, що відображає саме інформацію про ноутбуці. Наприклад, у лептопів HP ця програма називається HP System Event Utility (та ж інформація доступна і через HP Support Assistant), у інших брендів назва має бути приблизно схожим. Знайти її можна через «Пуск». весь встановлений софт завжди відображається там, якщо ви його, звичайно, не видаляли. У такій ситуації найпростіше скористатися будь-яким іншим способом нашої статті.

Як видно на скріншоті нижче, одна з рядків демонструє серійний номер пристрою.

замість підсумку

Визначити модель ноутбука або іншу інформацію можна такими ж способами, змінюючи команди. Наприклад, в командний рядок, викликану за допомогою кнопок WinR, потрібно буде ввести. wmic csproduct get name. Або ж у вікні «Виконати» просто викликати відомості «msinfo32» або команда «dxdiag».

Інформація про комп’ютер викликана за допомогою командного рядка «Виконати»

Найпростішим же способом залишається наклейка на корпусі. Уважно вивчіть корпус всього PC, можливо, ви просто не помітили або переглянули її. Звичайно, якщо наклейка вийшла з ладу з яких-небудь причин, слід вибрати інший спосіб.

Чи допомогла вам ця стаття?

Серійний номер, що складається з певного набору знаків, має будь-який пристрій. Він потрібен для отримання техпідтримки від виробника і для з’ясування технічних параметрів. Код дає можливість з’ясувати, до якої серії пристроїв відноситься персональний комп’ютер.

Є два способи швидко визначити серійний код:

 • Одержати більш детальну інформацію в буклеті з інструкцією, що додається до ноутбука.
 • Вивчити написи на пакувальному коробі.

Незважаючи на очевидну простоту, обидва способи в 90% випадків зазнають краху: коробка від PC викидається в перші ж години після розпакування, а інструкція губиться серед інших буклетів, відкладених «на всякий випадок». Але засмучуватися не варто. Є й інші можливості дізнатися цифрове значення серійного номера.

Існує щонайменше чотири варіанти, за допомогою яких можна з’ясувати код:

 • Ознайомитися з написом на стікері.
 • Застосувати спеціалізовані утиліти.
 • Скористатися консольної утилітою для виклику об’єктів.
 • Знайти дані в BIOS.

Розглянемо кожен з варіантів докладніше.

Стікер розміщений на зворотному боці ноутбука.

Стікер розміщений на зворотному боці ноутбука

Як правило, його клеять на кришку. Але можлива ситуація, коли на зовнішній стороні PC наклейка або стерлася, або її немає. У цьому випадку дії такі:

 • Робота на ноутбуці завершується, він знеструмлюється.
 • PC перевертається, батарея вилучається.
 • Під батареєю дрібним шрифтом розміщені буквено-цифрові коди і написи, але серійний номер в цьому достатку легко ідентифікується: він слід за рядком Serial Number (яка так і перекладається). Дивимося цифри, які йдуть після слів «Serial Number».

Дивимося цифри, які йдуть після слів «Serial Number»

Порада! Виявлене цифрове значення варто або запам’ятати, або зафіксувати на папері, щоб з разу в раз не вилучати батарею.

Цей спосіб простий, але, на жаль, не дає 100% гарантії, що цифровий код добре читається і не стерся. У разі фіаско допоможуть інші методи.

Десятки програм створені, щоб дізнаватися дані про комплектуючих і системі PC. Все, що потрібно. завантажити, встановити і запустити необхідну утиліту.

Спосіб актуальний для будь-якої версії Windows, починаючи від «сімки» і вище.

Натиснути комбінацію RWin. У вступній рядку надрукувати «cmd» і відкрити консольную утиліту клавішею «Ок».

READ  Як заблокувати номер в WhatsApp на iPhone

Надрукувати команду «wmic BIOS get serialnumber» (без лапок) і натиснути Enter.

Друкуємо команду wmic BIOS get serialnumber і натискаємо Enter

Скопіювати в буфер обміну і зберегти висвітився серійний номер.

BIOS містить основну інформацію про персональному комп’ютері. Гідність. в гарантованому запуску, який не залежить чи є та чи функціонує операційна система PC.

 • задіяти клавіатуру. Для цього під час завантаження ноутбука, після завершення роботи утиліти Power-On Self Test, потрібно затиснути певну клавішу або їх поєднання. Для різних моделей PC підходять різні комбінації;

Таблиця з детальними варіантами клавіш і їх комбінацій в залежності від виробника:

 • використання параметрів перезавантаження PC. метод, можливий для Windows від 7 версії і далі. Вхід здійснюється через клавіші «Пуск». «Управління електроживленням». «Перезавантаження». Останній значок потрібно натиснути одночасно з утриманням Shift. Повинне спливти меню з розділом «Діагностика». Далі необхідно перейти в «Додаткові параметри». «Параметри програмно-апаратних засобів UEFI». Залишається натиснути на нього і перезавантажити систему. Після цієї процедури відкриється BIOS;
 • звернення до командного рядка. підійде користувачам з «Віндою» від восьмої версії і вище. Алгоритм дій схожий зі способом Через «пуск» потрібно викликати меню і вибрати «Командний рядок», у вікні якої ввести буквене поєднання shutdown.exe / r / o. Після. клавіша «Enter». Ця процедура призведе до меню перезавантаження, а далі, як в попередньому способі, потрібно дійти до «параметрів вбудованого ПО».

Крім того, є ще один спосіб потрапити в BIOS. для тих, у кого несправна або відсутня клавіатура. Цей спосіб актуальний для версій Windows не нижче «вісімки».

Після того, як користувач зайшов в BIOS, саме час. зайнятися пошуками потрібного цифрового коду. Де його шукати. залежить від конкретного виробника PC. У деяких ноутбуках на першій же вкладці, в розділі «Інфо» прописаний серійний номер.

У розділі «Infomation» прописаний серійний номер

Інші моделі вимагають переміщення в «Головний розділ», де розташована посилання Serial Number.

Serial Number розташований в розділі «Main»

Серійний номер визначити легко. для цього існує безліч способів, які полягають в декількох кроках і не вимагають від користувача спеціальних знань Все, що потрібно. вибрати найбільш зручний варіант вирішення проблеми і дотримуватися інструкції.

Для визначення характеристик PC потрібен його унікальний номер, який встановлює виробник. За серійного коду можна дізнатися приналежність вашого PC до певного виду пристроїв з близькими характеристиками.

Серійний код легко можна подивитися в інструкції, яка повинна додаватися до комплекту. Але найчастіше такі речі губляться або ми просто їх викидаємо, тому доводиться шукати інші варіанти визначення номера комп’ютера.

Налаштування отримання інформації для програми

Іноді так трапляється, що виробник вписує номер не в стандартне місце реєстру, тому програми і не може вважати характеристики. Так ви можете вважати код з будь-якого пристрою, якщо вкажіть правильний шлях в реєстрі.

Для цього переходимо за наступним шляхом у встановленій програмі: «Сервіс та установки», далі переходимо в «Налаштування», потім вирушаємо в «Збір інформації» та «Призначені для користувача дані».

Переходимо в програмі по зазначеному шляху

На завершення опитуємо PC, відзначаючи галочкою потрібну нам інформацію.

Якщо ви хочете більш докладно дізнатися, як подивитися дані комп’ютера, а також ознайомитися з практичними порадами, ви можете прочитати інформацію в нашій новій статті на нашому порталі.

Як дізнатися модель ноутбука HP: прості способи

Питання, як дізнатися модель ноутбука HP, виникає у користувача, якому необхідно отримати технічну підтримку або сервісне обслуговування віддалено. Служба підтримки, як правило, просить назвати не тільки виробника, але і конкретну модель. Також інформація важлива при завантаженні і встановленні деяких драйверів і утиліт. Розповімо докладніше про те, як з’ясувати модель пристрою.

Дізнатися модель ноутбука можна, подивившись документи, що додаються до комп’ютера. У гарантійному талоні, який заповнює продавець, в обов’язковому порядку вказується детальна інформація про виріб.

Визначити номер моделі можна, уважно оглянувши сам пристрій. Багато продавців наклеюють інформацію під клавіатурою. Невеликий стікер з описом моделі і її комплектуючих допомагає покупцеві визначитися з вибором.

дізнатися, номер, ноутбука, lenovo

Виробник на офіційному сайті рекомендує:

 • Перевернути ноутбук і оглянути задню нижню панель вироби.
 • Зняти акумулятор і пошукати інформацію на ньому або в акумуляторному відсіку.
 • Поглянути на підставку, якщо така передбачена у виробі.

Модель вказана в розділі System Information BIOSа. Щоб зайти в BIOS, виробник рекомендує включити комп’ютер і натиснути кнопку харчування, а слідом за нею Еsc. Натискати потрібно до тих пір, поки не відкриється меню запуску.

Потім натиснути клавішу F1 або вручну зайти в розділ System Information. Перші чотири рядки будуть містити відомості про моделі, номер і дату випуску.

Запустити спеціальну програму НР Support Assistant.

Використовувати програму «Відомості про систему».

Програма запускається комбінацією клавіш Еsс і Fn. У Windows 10 програма «Відомості про систему» ​​може бути не встановлена ​​за замовчуванням, але її можна скачати в Магазині Windows.

READ  Lenovo ideapad s145 установка Windows 10

Використовувати утиліту для відновлення системи Сhrome.

Завантаживши утиліту, її необхідно запустити. Потім в розділі «Засоби запуску» натиснути по черзі значок «Всі програми», а потім «Відновлення». На екрані з’явиться вікно, яке пропонує ідентифікувати виріб. Для цього необхідно ввести код, наданий утилітою.

Подивитися на сайті виробника за серійним номером.

Знаючи серійний номер виробу, можна визначити модель за допомогою сайту підтримки. Для цього необхідно зайти в розділ «Підтримка гарантії вручну» і ввести інформацію, яку попросить система (країна проживання, серійний номер і так далі). Обробивши її, сайт видасть інформацію про модель.

Відомості про ноутбуці можна подивитися в Windows, запустивши командний рядок комбінацією клавіш Win і R. У вікні можна ввести набір команд: СMD, потім wmic csproduct get name.

Другий спосіб: в командному рядку ввести msconfig. З’явиться вікно, в якому системі, моделі комп’ютера та виробника.

Третій спосіб: в командному рядку ввести dxdiag. Запускається засіб діагностики DireсtХ, яке містить розділ з відомостями про систему і моделі пристрою.

Це безкоштовна програма, яка працює на пристроях з різними операційними системами від Windows до Android і призначена для відображення технічних характеристик комп’ютера.

Завантаживши програму на офіційному сайті, її необхідно запустити. Вона покаже марку ноутбука і всі відомості про його деталях (процесор, материнську плату, відеокарту і так далі).

Існує багато варіантів, як подивитися модель ноутбука. Рішення, який з них вибрати, залежить від користувача і того, наскільки він впевнено використовує свій ноутбук.

Всім привіт відвідувачам блогу cho-cho.ru, в даній статті ми поговоримо про таку, начебто, банальної речі, як дізнатися модель ноутбука (HP) Hewlett Packard.

Кожна людина, яка користується ноутбуком, зобов’язаний знати його модель. Це необхідно для пошуку драйверів, програмного забезпечення та інших комплектуючих, без якого комп’ютер не буде нормально функціонувати.

дізнатися, номер, ноутбука, lenovo

Утиліта «Інформація про систему» ​​або HP Support Assistant

Для того, щоб знати яка у мене модель ноутбука HP, можна скористатися утилітою «Інформація про систему» ​​або вдатися до використання програми «HP Support Assistant».

  щоб викликати утиліту «Інформація про систему» ​​необхідно натиснути на клавіатурі такі поєднання клавіш «FNEsc»;

після натискання клавіш на екрані з’явиться вікно «Інформація про систему». У вікні утиліти буде представлена ​​наступна інформація: ім’я та номер лептопа. Ім’я буде відображати інформацію про багатьох типах моделей лептопа. Номер якраз-таки навпаки більш детально відображає інформацію про марку ноутбука.

  для того, щоб викликати утиліту «HP Support Assistant», необхідно натиснути на клавіатурі комбінацію клавіш «WinQ». Також можна відшукати програму через «Пуск» і ввести в пошуку «HP»;

потім утиліту необхідно запустити. У вікні програми, в самому низу буде відображена інформація про моделі.

Також подивитися більш докладну інформацію про характеристики лептопа можна у вкладці «Мій комп’ютер». «Інформація про систему».

дізнатися, номер, ноутбука, lenovo

Ще одним варіантом встановити марку лептопа може стати відвідування сайту підтримки.

Спосіб відмінно підійде для того, щоб дізнатися модель за серійним номером:

 • заходимо на сайт підтримки;
 • далі у вікні «Перевірка гарантії вручну» вводимо дані про країну проживання, серійний номер і номер продукту;
 • далі натискаємо на вкладку «Надіслати»;

після декількох секунд очікування на екрані повинна з’явитися сторінка «Результат по гарантії продуктів HP», де буде представлена ​​інформація про моделі вашого лептопа.

Утиліти моніторингу стану комп’ютера

Відомості про ноутбуці надають різні програми для виміру температури та інших показників роботи пристрою. Наприклад, можна використовувати утиліту HWMonitor.

 • Скачайте і встановіть програму.
 • запустіть HWMonitor.
 • Подивіться перший рядок (відразу після DESKTOP).

У рядку буде прописаний виробник ноутбука (HP, Lenovo) і його модель. Перевірити ще раз дані можна за допомогою програми AIDA64. Вона хоч і є платною утилітою, але має пробний період (на 30 днів), якого вистачить, щоб визначити модель ноутбука.

 • запустіть утиліту.
 • Розкрийте вкладку «Комп’ютер».
 • Відкрийте пункт «DMI».
 • Перейдіть в розділ «Система».

Програм, що надають докладні відомості про комп’ютер, досить багато; ви можете подивитися модель ноутбука в будь-який утиліті для моніторингу системи. До речі, після отримання необхідної інформація не варто видаляти ці програми. використовуйте їх, щоб постійно бути в курсі температури процесора і відеокарти.

У Біосе

У різних ноутбуків дані про модель можуть міститися в різних розділах. Зазвичай, вони називаються Main або System information.

А ось так виглядає BIOS старішого HP Compaq nx6310:

За допомогою командного рядка

Якщо виконати цю команду на стаціонарному комп’ютері, ви отримаєте або назва (якщо це брендовий робоча станція), або модель материнської плати:

Як бачите, у випадку з комп’ютером ми отримали точну модель материнської плати. А ось у випадку з ноутбуком ми дізналися лише загальна назва серії і нам недостатньо цієї інформації для пошуку драйверів. Тому, командний рядок не завжди вирішить цю задачу.

Комплекс Belarc Analysis

Остання утиліта. комплекс Belarc Analysis, яка, як і попередні, допоможе дізнатися не тільки повна назва вашого апарату, а й зможе послужити вам хорошу службу при діагностиці.

READ  Як знайти вимкнений телефон за номером телефону

Використання програмних засобів

Якщо ні на корпусі, ні на батареї ваші відомості не вказані, то можна вдатися до програмних способів визначення точної моделі лептопа. Спробуємо зробити це через командний рядок:

 • натисніть WinR.
 • Пропишіть запит «cmd».
 • Введіть «wmic csproduct get name».

У вікні інтерпретатора Windows з’явиться модель вашого ноутбука. вам залишиться лише переписати її або запам’ятати. Якщо з командним рядком ви не дружите або просто хочете перевірити ще раз інформацію, подивіться модель свого ноутбука у вікні «Відомості про систему».

 • натисніть WinR.
 • Введіть «msinfo32».
 • Подивіться рядки «Виробник» і «Модель».

У рядку виробник зазначений конкретний бренд. Sony Vaio, Dell, Lenovo. Модель же вказана цифрами і латинськими буквами. Тут потрібно бути уважним: у рамках серії моделі лептопів можуть відрізнятися одним знаком.

Раз вже ми пішли по системних утиліт, не пройдемо повз засоби діагностики DirectX. Незважаючи на неявне відношення до питання визначення моделі ноутбука, тут теж можна знайти всі необхідні відомості:

 • натисніть WinR.
 • Введіть «dxdiag».
 • Подивіться рядки «Виробник» і «Модель».

Це перевірені варіанти, що діє на лептопах всіх виробників, будь то поширені Samsung або більш рідкісні MSI. Є й інші способи: наприклад, іноді відомості про ноутбук закріплені в розділі «Властивості системи». Щоб відкрити його:

 • Клацніть правою кнопкою по «Комп’ютеру».
 • Виберіть «Властивості».
 • Знайдіть рядок «Модель».

Примітка: цей спосіб діє не на всіх ноутбуках. Наприклад, Asus зі встановленою Windows 10 у властивостях системи таку інформацію не містить.

Ще один варіант. подивитися відомості про лептопі в BIOS. Перезавантажте ноутбук і натискайте Del (може бути інша клавіша), поки не з’явиться вікно базової системи введення / виводу. Тут повинна бути вкладка «Info», всередині якої вказані основні знання про будову.

Як дізнатися серійний номер ноутбука?

Виробники ноутбуків ввели класифікацію своїх пристроїв на трьох рівнях:

 • Модель і серія. Series. Серія. це тип, який відповідає за позиціонування даного ноутбука в маркетингової лінійці, наприклад Omen від HP і Alienware від Dell є ігровими ноутбуками, а Thinkpad від Lenovo позиціонуються як високопродуктивні. Модель же відображає в основному діагональ екрану і рік випуску ноутбука. Ця інформація є дуже загальною і не дає конкретного уявлення про ноутбуці.
 • Номер моделі (код продукту). Product Namber (MODEL). Характеризує збірку, компоненти і функції, які входять в конфігурацію моделі в рамках серії. За допомогою цього коду можна підібрати відповідні драйвера на сайті виробника ноутбука.
 • Серійний номер ноутбука. Serial Number, Service Tag (SN або S / N). Унікальний номер пристрою у виробника, який містить інформацію про модель ноутбука, часу випуску, а також точної конфігурації. Звичайно потрібно для сервісного обслуговування та з’ясування залишку гарантійного терміну обслуговування.

Разом вийти ось такі варіанти:

Модель і серія Номер моделі Серійний номер
Lenovo ThinkPad X240 20AL008YUS PF00DL65
Dell Latitude E6440 CA201LE6440EMEA 5VL3N12

Подивитися серійні номер пристрою можливо трьома способами: через командний рядок операційної системи, в BIOS ноутбука і на наклейці ноутбука.

Дізнатися серійний номер в командному рядку операційної системи

Для користувачів операційної системи Windows необхідно:

 • Відкрити консоль, командний рядок Windows за допомогою поєднання клавіш Win X (значок вікна на клавіатурі), а потім вибравши в меню “Командний рядок” або “Командний рядок (адміністратор)”.
 • Далі в командний рядок необхідно ввести wmic BIOS get serialnumber і натиснути Enter.
 • SerialNumber і буде серійним номером вашого пристрою.

Якщо цей метод не дав результатів, то можна спробувати інші:

бренд Посилання Як зайти в BIOS? Вид серійного номера
Acer Як дізнатися серійний номер ноутбука Acer? F2
Asus Як дізнатися серійний номер ноутбука Asus? F2
DELL Як дізнатися серійний номер ноутбука Dell? F2
HP Як дізнатися серійний номер ноутбука HP? Esc. потім F10
Lenovo Як дізнатися серійний номер ноутбука Lenovo? (Fn) F2 або (Fn) F1
Toshiba Як дізнатися серійний номер ноутбука Toshiba? Esc. потім F1 або F2
MSI Як дізнатися серійний номер ноутбука MSI? Delete. потім F2

Виробники передбачили три способи зайти в BIOS на ноутбуках:

 • Утримуйте функціональну клавішу (наприклад, F2) і натискайте на кнопку включення ноутбука. Коли він включитися, то відразу зайде в BIOS.
 • Включайте ноутбук клавішею включення і відразу ж 5-8 разів швидко натискайте функціональну клавішу.
 • У нових моделях ноутбуків, з метою прискорення завантаження, упускають екран з привітанням бренду і можливістю зайти в BIOS. У таких ноутбуках відразу ж після натискання кнопки включення потрібно натиснути Esc або Delete. щоб активувати можливість зайти в BIOS. Тільки після цього з’явиться вікно і спрацює функціональна кнопка.
BETATECH.COM.UA 2022