Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як дізнатися скільки років номеру телефону

Table of Contents

Дізнаємося свій баланс на рахунку ТриМоб

ТриМоб (або 3моб). це оператор, який більше орієнтований на мобільний 3G-інтернет. Але цим його можливості не обмежуються, так як номери укртелекомівських «дочки» дозволяють ще й здійснювати дзвінки на всій території України (використовується покриття МТС). Тут теж все просто, так як використовується все той же USSD:

 • 100 #. перевірка залишку на грошовому рахунку;
 • 121 #. залишок пакетних послуг (хвилини, SMS, мегабайти).

Як швидко перевірити рахунок на Водафон (МТС), Київстар або Лайф

Звичайно ж, найпростіший і швидкий спосіб перевірки рахунку на картці будь-якого оператора. це короткий USSD-запит. Не буду вдаватися в полеміку і розписувати]] що таке USSD]]. коли з’явилася ця дивна абревіатура, хто її творець і чому саме вона так популярна в мобільному зв’язку.

Матеріал зовсім не про це. Завдання дуже проста. допомогти вам знайти відповідь на питання «як перевірити рахунок Київстар, Водафон (МТС) Лайфсел (Лайф) або навіть Інтертелекомі». Якщо вам ліньки самому перегортати статтю для пошуку вашого оператора, то можете просто клікнути на його назві нижче і відразу ж перейти в правильне місце сторінки:

Відразу обмовлюся, що нижче описані не всі варіанти перевірки вашого балансу, а лише ті, які я вважаю найшвидшими і зручними.

Пам’ятайте про те, що ви також завжди можете дізнатися скільки грошей на рахунку вашого оператора, звернувшись в кол-центр вашого оператора (у нас навіть є матеріал, в якому перераховані]] найбільш прості способи додзвонитися оператору]]).

Також цікаву для вас інформацію можна дізнатися в особистому кабінеті на офіційному сайті або за допомогою голосового меню IVR. Але все-таки зручніше за все це зробити за допомогою USSD-запиту. І зараз я розповім вам як.

Як перевірити рахунок Київстар

Також Київстар дозволяє не тільки перевірити свій баланс, але і дізнатися залишок коштів на рахунку іншого абонента за допомогою запиту:

 • 113380ХХХХХХХХХ #. де 380ХХХХХХХХХ, це перевіряється номер телефону

Це може стане в нагоді для перевірки стану рахунку родичів або друзів.

Але якщо подивитися скільки грошей у вас на рахунку спробує сторонній, його попутку можна заблокувати. Адже перш ніж хтось побачить цю інформацію, абоненту прийде SMS повідомлення про спробу перевірки і якщо абонент не підтвердить повноваження перевіряючого, дані не будуть доступні.

Можна заборонити перевіряти свій рахунок Київстар всім абонентам, яким раніше це було дозволено за допомогою такої команди:

До речі в недалекому майбутньому я планую кілька матеріалів присвятити різним USSD-запитами, які можуть вам стати в нагоді (не тільки Київстар, але і інших операторів України). Але це потім, а зараз повернемося до теми.

Перевірка рахунку Лайф

Ви вже вибачте, що в заголовку я застосував назву оператора, що написаний не латиницею, а кирилицею. Адже ви все рівно зрозуміли, що я маю на увазі Lifecell (раніше life :). Комбінації наступні:

 • 111 #. єдиний запит для абонентів передплаченого зв’язку і контрактних абонентів. Перевірити рахунок на Лайфі можна саме таким запитом.
 • 121 #. ще одна корисна комбінація. Дає можливість дізнатися про ситуацію з залишком послуг (хвилин, SMS, мегабайт і т.д.), які надаються за умовами тарифного плану (включені в пакет, в абонплату).

Далі ми поговоримо ще про пару менш поширених операторах.

Дізнатися залишок на рахунку Водафон (МТС)

Нижче перераховані основні запити для абонентів оператора мобільного зв’язку Водафон Україна:

Інтертелеком. слухаємо залишок на рахунку

Інтерелеком. це оператор, який надає можливість здійснювати дзвінки в стандарті CDMA, а також користуватися швидкісним інтернетом по всій країні. У цьому випадку про USSD можна забути, так як залишок на рахунку ми будемо не дивитися. а слухати:

дізнатися, скільки, номер, телефон

Не судіть строго, якщо десь вказав неточну інформацію. Намагався перевіряти інформацію, але людський фактор ніхто не відміняв 🙂 Якщо ви знаєте те, про що я не згадав, то пишіть в коментарях. обов’язково додам в матеріал. Помітили помилку. також пишіть. Будемо виправляти ся. Але я все-таки сподіваюся, що цей матеріал дозволив вам відповісти на питання «як перевірити рахунок?» на МТС, Київстар, Лайфі, ТриМоб або Інтертелекомі.

Як дізнатися дату виробництва телефону?

Існує кілька способів дізнатися дату випуску телефону:

 • використовуючи спеціальне мобільний додаток;
 • вивчивши технічні написи під акумулятором пристрої;
 • перевіривши серійний номер;
 • перевіривши IMEI;
 • вивчивши інформацію на упаковці гаджета;
 • на сторонніх сайтах;
 • за допомогою коду.

Як дізнатися дату виробництва телефону за серійним номером?

Щоб дізнатися дату виготовлення, подивіться, який останній символ. Якщо символ. буква, відрахуйте від неї вліво 5 символів. Якщо символ. цифра, відрахуйте вліво 5 символів від кінця серійного номера.

Як дізнатися коли я купив iPhone?

Як дізнатися дату першої активації iPhone та строк гарантійного обслуговування

 • Перейти в розділ сайту Apple для перевірки прав на обслуговування і підтримку (посилання);
 • Ввести серійний номер iPhone, який можна відшукати на коробці, корпусі або в меню Установки → Основні → Інформація про пристрій;

Як дізнатися якого року випуску мій телефон?

Для визначення дати випуску багатьох смартфонів підходить введення сервісного коду ###. Але все ж, необхідна комбінація символів може змінюватися в залежності від фірми-виробника. Після введення коду, на екрані має з’явитися вікно з інформацією про пристрій, де буде вказано рік виробництва.

Як дізнатися скільки років телефону Xiaomi?

Отримати цю інформацію можна: На батареї, задній кришці телефону або коробці. Ввести # в меню набору.

Як дізнатися дату активації телефону Xiaomi?

З’ясувати дати випуску можна після введення сервісного коду (подробиці тут). Наприклад, для багатьох смартфонів підходить комбінація символів ###, але вона варіюється в залежності від виробника. В результаті на екрані з’явиться діалогове вікно з інформацією і, можливо, роком виробництва пристрою.

READ  Як прибрати переадресацію на телефоні Samsung

Як дізнатися скільки років телефону Samsung?

У деяких моделей телефонів Samsung ви можете подивитися дату випуску за допомогою комбінацій клавіш # або #. Після того як ви натиснули ці клавіші, перед вами з’явиться меню, де ви із запропонованого списку вибираєте «Вироблено» і дивіться дату випуску апарату.

Як дізнатися дату випуску телефону / смартфона?

Іноді користувачеві необхідно з’ясувати роком випуску чи конкретну дату виробництва його смартфона. Причини можуть бути різними, найчастіше користувачеві просто цікаво, коли відбулося це подія. З’ясувати дати випуску пристрою можна, тільки зробити це не завжди можливо. Розглянемо кілька способів.

Найпростіше це зробити за ярлику упаковки, в якій перебував ваш смартфон. Найчастіше виробник саме на ній вказує точну дату виробництва гаджета (рік і місяць, іноді день).

Тут, правда, є мінус. деякі недбайливі продавці можуть змінювати наклейку, вказуючи на неї іншу дату. Втім, це малоймовірно.

Для смартфонів можна спробувати «пробити» дату випуску через IMEI. Йдете по посиланню numberingplans.com/?page=analysissub=imeinr і вказуєте IMEI свого смартфона:

У графі Est. Date of Range Issuance бачите дату випуску партії смартфонів:

Дата показується не для всіх смартфонів, на жаль.

Залежно від телефону, включаючи Samsung, дату випуску телефону можна дізнатися за допомогою серійного номера, він знаходиться під акумулятором і в налаштуваннях пристрою.

6 і 7 цифри з кінця вказують на місяць і рік відповідно. Однак, як показує практика, даний спосіб якщо і працює, то тільки для старих телефонів, в нових смартфонах цифри не сходяться.

Для телефонів SonyEricsson актуальна наклейка під акумулятором. На ній є цифри на кшталт 10W35, де 10. це рік випуску, а 35. 35 тиждень виробництва.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Історія появи кодів

Як відомо, компанія Білайн була утворена ще в 1993 році і з тих пір вона розвивалася серйозними кроками і поступово йшла до безпрецедентного лідерства на ринку стільникових послуг Росії і країн ближнього зарубіжжя.

Природно, кількість використовуваних кодів в номерах телефонів абонентів Beeline не завжди було таким великим, з чогось компанія починала. Хронологія появи кодів телефонів була розпочата в 2000 році, коли у всіх регіонах країни були введені номери телефонів з кодом 903.

06-2010 роки

Чергова п’ятирічка стартувала все з того ж Приморського краю, де також був запущений номер 953 в 2006 році. Також в цьому ж році на території всіх регіонів був активований і код 963.

2009 ознаменувався запуском 967-го коду по всій Росії, а вже в 2010 компанія реалізувала запуск відразу по всій країні кодів 968 і 966.

Такого переліку доступних номерів оператора стільникового зв’язку Білайн, цілком достатньо для забезпечення всіх абонентів компанії якісним зв’язком на території Російської Федерації і під час перебування в роумінгу.

З яких цифр починаються номери Білайн

Коди номерів регіонів Білайн в Росії: що про них треба знати? Будь-який номер мобільного оператора можна умовно розділити на 3 частини.

 • Перша цифра 8. або 7 визначають значення країни. Російська Федерація, де працюють мобільні оператори.
 • Наступні три числа. це значення мобільного оператора щодо окремих міст.
 • Останні шість чисел. це унікальне цифрове поєднання для абонента.

Як зрозуміти, який саме області належить телефон? Абонентам, які проживають в Російській Федерації та активно використовують мобільний зв’язок визначити коди даного провайдера можна досить просто. Звичайно, вивчити всі цифрові значення ви не зможете, однак, є спеціальні сервера, які демонструють інформацію в кодових значеннях тій чи іншій області. Якщо сьогодні у вас не працює зв’язок, то прочитайте можливі причини, не переживайте.

Зробити це можна за допомогою декількох способів:

 • На головній сторінці офіційного сайту провайдера в категорії «допомогу». Тут політика вимагає зайти в розділ «SIM-карта». Після чого з’явиться графа, в якій можна буде ввести числовий код оператора Білайн в Росії по регіонах. Або просто для переходу натисніть тут. Для перевірки вводяться саме три значення, які йдуть за кодом країни, у яких ми говорили вище.

Втім, тепер вам не потрібно заходити на сайт оператора, щоб дізнатися, з яких цифр починаються номери Білайн. На даній сторінці надані актуальні коди, із зазначенням регіонів Росії, до яких вони належать. Просто знайдіть той, який вас цікавить у таблиці, для того щоб отримати потрібну інформацію. Що таке «Щасливе час Білайн» ви дізнаєтеся з іншої статті.

Кожен день ми дзвонимо багатьом абонентам різних операторів стільникового зв’язку. Природно, і вхідних дзвінків до нас надходить чимало. Одним з найбільш популярних запитань для абонентів компанії Beeline, є питання про те, який номер телефону у оператора стільникового зв’язку Білайн. Ми говоримо безпосередньо про код оператора, адже відомо, що таких існує чимало, а більшість абонентів використовує такі тарифні плани, які мають на увазі безкоштовні дзвінки всередині мережі, і оплачувані виклики на номери сторонніх операторів.

Давайте ж розберемося з цим питанням, щоб у вас не виникало сумнівів.

00-2005 роки

Протягом наступних п’яти років компанія змогла розширити свою мережу і запропонувати своїм клієнтам ще кілька кодів для використання. Наприклад, в 2003 році з’явився код 905, який став доступний для абонентів по всій країні, за винятком регіонів Далекого Сходу. На таких же умовах з’явився і код 906 в наступному (2004) році.

Що стосується коду 909, то він був введений в 2004 році абсолютно по всіх регіонах Росії.

У 2005 році компанією було введено відразу 3 коду:

 • 960 (діяв на території всієї країни, за винятком Далекого Сходу і Уралу).
 • 961 (по всій Росії, крім Північно-Західних регіонів).
 • 962 (винятком з усіх регіонів, де був доступний код, були тільки Північно-Західні регіони).

А завершився 2005 рік введенням в Приморському краї коду 951.

Як дізнатися скільки років номеру телефону билайн

RPI.su. найбільша російськомовна база питань і відповідей. Наш проект був реалізований як продовження популярного сервісу otvety.google.ru, який був закритий і видалений 30 квітня 2015 року. Ми вирішили воскресити корисний сервіс Відповіді Google, щоб будь-яка людина зміг публічно дізнатися відповідь на своє питання у інтернет спільноти.

Всі питання, додані на сайт відповідей Google, ми скопіювали і зберегли тут. Імена старих користувачів також відображені в тому вигляді, в якому вони існували раніше. Тільки потрібно заново пройти реєстрацію, щоб мати можливість задавати питання, чи відповідати іншим.

Провайдер пропонує широке розмаїття телефонів для своїх абонентів, тому часто може виникнути питання: номери телефонів Білайн починаються з яких цифр в Росії? Як не дивно, багато користувачів в більшості випадків просто не знають, на які цифри починаються номера Білайн в Росії в різних регіонах. Це пов’язано з тим, що телефони завжди починаються з різних цифр. На відміну від інших операторів зв’язку, які пропонують стандартні комбінації для різних областей, даний провайдер може пропонувати кілька комбінацій на область.

READ  Телефон впав у воду але працює

Білайн сьогодні

Тепер ви знаєте, які коди оператора Білайн використовуються в номерах телефонів абонентів, і можете сміливо здійснювати дзвінки на незнайомі вам номера. А ми б хотіли коротко розповісти про те, чого ж домоглася компанія Білайн на сьогоднішній день

 • Провідний оператор стільникового зв’язку в Росії;
 • Один з провідних операторів в Казахстані;
 • Сотні різних тарифних планів, вигідних для різних цільових аудиторій клієнтів;
 • Відмінний помічник у бізнесі;
 • Інтернет провайдер;
 • Теле-оператор;
 • Сотні терабайт представленого інтернет-трафіку на найвищих 3G / LTE швидкостях щодня;
 • 5 тисяч спеціалізованих офісів по всьому світу;
 • Безкоштовні точки доступу Wi-Fi по Росії;
 • Розважальні портали, акції, і програми лояльності;
 • Послуги на будь-який смак.

Пройшовши по хронології введення в експлуатацію кодів номерів Білайн, розглянувши коротку історію розвитку і сучасні успіхи компанії, можна легко зрозуміти, чому сьогодні Beeline є провідним оператором стільникового зв’язку і щодня його аудиторія клієнтів тільки розширюється.

Як Дізнатися Скільки Років Номеру Телефону Мтс Росія

Як Дізнатися Скільки Років у Мене Номер Телефону Мтс

Як дізнатися дату активації номера МТС?

Можна дізнатися дату першого дзвінка в МТС Україна, завдяки USSD запитом на телефоні. Потрібно набрати комбінацію зірочка три сімки зірочка три решітка і виклик 7773№, після запиту можна буде побачити дату першого дзвінка.

Є договір з цим оператором, він повинен бути у вас на руках, в договорі прописана ця позиція. У салоні цього оператора теж можна отримати цю інформацію.

Є ще варіант не виходячи з дому, це зателефонувати в їх контактний центр і поспілкуватися з оператором цього центру, вона надати цю інформацію.

Для цього Вам слід подивитися дату укладення Договору на надання послуг зв’язку. Такий договір все салони зв’язку видають на руки абоненту при підключенні номера.

Якщо з яких-небудь причин договір не зберігся, то дату активації можна уточнити в салоні зв’язку МТС або зателефонувавши до Контактного Центру МТС по телефону 0890.

Дійсно дата покупки SIM-карти і дата її активації можуть бути різними, якщо абонент самостійно її активував і зробив це не відразу. Спробуйте подивитися в «Особистому кабінеті» в інтернет-помічника. Там повинна бути написана дата. Також можна зробити деталізацію викликів і подивитися коли було перше повідомлення або дзвінок. Ну, або варіант звернутися в офіс компанії.

Є запити типу USSD, коли набирають якусь із символів комбінацію, а далі ви зможете дізнатися час (дату) відправлення шуканого дзвінка. Набираємо так. (зірочка) 777 (три сімки поспіль, без пробілів) (знову зірочка) 3 і решітка, а далі слід натиснути виклик.

Найкраще зайти в салон того оператора, чиїми послугами ви користуєтеся і там назвати свій номер і показати документи, що цей номер дійсно ваш і вам там все скажуть. Ну а другий варіант, це подивитися в договір який ви укладали і там все буде написано.

Добридень! Досить актуальний донині питання. Дату активації можна дізнатися в самому салоні МТС, для цього у них і існує база даних номерів і операцій з ними. Для цього вам необхідно пред’явити тільки ваші документи, що засвідчують особу.

Набираємо комбінацію символів, так званий «короткий номер», а саме. зірочку (позначається на клавіатурі як), потім три рази цифру 7 (777) повторюємо знак зірочка, далі цифру 3 і все завершуємо таким знаком. # (називається він решітка), ну і залишилося зателефонувати. У відповідь отримаєте шукану дату активації.

За договором який ви підписували або можна дізнатися за номером оператора 0890Чтоби поміняти номер МТС на Білайн з його збереженням, потрібно їхати в офіс Білайн того регіону, у якого була оформлена МТСовская сімка.

Представники компанії візьмуть у вас заяву, видадуть технічну сімку (вона буде тимчасово не активна) скажуть дату і час «перероблення» номери. У день, коли сімка МТС перестане працювати, активується SIM-карта Білайн.

Аналогічно робимо з Мегафоном і МТС. У Мегафона, до речі є спеціальна опція в інтернеті на офіційному сайті, де можна поміняти номер.

Логотип МТС не зображує яйце, він має форму яйця. Ця форма. символ простоти і досконалості, інновацій та потенціалу. Це символ був обраний тому, що він здатний одночасно виражати всі цінності, закладені в бренд

 • перейти в меню в настройках МТС на телефоні і там вибрати потрібний тариф
 • в режимі дзвінка оператора який розповість про вигідні тарифи і підключить вас в режимі онлайн-автоматично
 • меню через мережу з набором комбінації 111№ і вибрати 3 розділ
 • через інтернет сайт компанії МТС.

Щоб Mercedes придбав реального господаря в результаті цього розіграшу, наприклад переможцем стали саме ви, вам треба бути як мінімум Ераста Фандоріна, який як відомо ніколи не програвав.

Але так це персонаж вигаданий, то на запропонований Mercedes простіше заробити, ніж слати гроші МТС.

Ось подумате самі. Умови акції ви не читали. А там можливо дрібним текстом написано, що розіграш відбудеться при кількості що беруть участь не менше енної кількості.

Адже своїми SMS ви повинні покрити вартість мерседеса і принести певний прибуток організатору цієї лотереї. І ще в російській мові є прислів’я: «Дурням щастить».

Давайте бути розумними! Штани карго відносяться до одягу в воєнізоване стилі, вони мають стандартну довжину.

Штани «банани» теж не короткі, просто вони певного покрою. об’ємні у верхній частині і завужені до низу.

Штани кюлоти якраз укороченою довжини, до середини гомілки.

Іноді їх називають штани-спідниця або клоунські штани, якщо вони дуже широкі.

Як перевірити, коли була активована SIM-карта (номер телефону)?

Потрібно дізнатися, коли була активована SIM-карта користувача, скільки він за часом їй уже користується, наприклад вчора тільки активував або вже кілька років.

Не цікавить складний аналіз в інтернеті, а якийсь сервіс, який би міг відразу видати. коли. Чи є такі онлайн-ресурси, де це можна перевірити?

Такого сервісу немає. Ці дані можуть отримати тільки відповідні органи і тільки у виняткових випадках. Сторонній особі ці дані не видадуть, так як це суперечить законодавству і внутрішнім регламентам операторів.

Безсумнівно можна поміняти SIM карту на Android. І це жодним чином не вплине на його роботу. Адже є мобільні телефони, на яких стоять і дві карти, а зараз вже є і такі, де можлива установка трьох штук.

На кожній SIM карті записані свої дані, т. Е номери телефонів ваших друзів і т. Д. Зазвичай вони записуються на основну SIM карту, якщо ви поставили галочку про це в настройках.

А якщо ви все записали в телефон прямо, то SIM карта взагалі не має значення і її можна міняти, тому що всі дані у вас залишаються в телефоні. Дивіться уважно, куди ви зберігаєте потрібні номери, якщо на SIM карту, то вони зникнуть після заміни.

Оператор не тільки може, а робить це як тільки SIM карта «промовчала» 6 місяців поспіль. Особисто з цим зіткнувся. Тому якщо не хочете втратити цей номер, не забувайте раз на півроку робити з нього хоча б один дзвінок.

Це проблематично. На перевірку особистих даних абонента має право тільки поліція. Або потрібен знайомий в абонентському відділі, або цей номер можна внести в чорний список і він не додзвониться до вас

READ  Як роздати Wi-Fi з Honor 20

Це документ, що дозволяє обслуговувати одній людині відразу кілька телефонних номерів. До них можуть належати, наприклад, корпоративні номери, номери своїх родичів і ін.

Для того, щоб оформити довіреність на SIM-карту іншої людини (довіреність для фізичних осіб), потрібно звернутися в центр обслуговування абонентів (природно, потрібно взяти з собою паспорт) і заповнити спеціальний бланк довіреності.

У будь-якому випадку буде потрібно підпис довірителя (якщо він з якихось причин не може бути присутнім разом з вами, то можна заповнити бланк довіреності будинку, щоб ця людина змогла розписатися).

Оформлення доручення провадиться абсолютно безкоштовно.

Ось тут можна взяти бланк генеральної довіреності від юридичної особи на співробітника (посилання на скачування знаходиться під заголовком «Доручення на здійснення будь-яких операцій»).

Вона повинна бути завірена підписом керівника організації та головного бухгалтера, також повинна стояти печатка організації.

Як дізнатися коли перший раз включили iPhone?

Як дізнатися дату першої активації iPhone та строк гарантійного обслуговування

 • Перейти в розділ сайту Apple для перевірки прав на обслуговування і підтримку (посилання);
 • Ввести серійний номер iPhone, який можна відшукати на коробці, корпусі або в меню Установки → Основні → Інформація про пристрій;

Як дізнатися рік випуску телефону Xiaomi?

З’ясувати дати випуску можна після введення сервісного коду (подробиці тут). Наприклад, для багатьох смартфонів підходить комбінація символів ###, але вона варіюється в залежності від виробника. В результаті на екрані з’явиться діалогове вікно з інформацією і, можливо, роком виробництва устройства.22 травня 2019 р.

Як дізнатися обсяг пам’яті iPhone по IMEI?

 • Пройдіть в будь-якому браузері на сторінку сервісу, введіть 15-значний номер в графу «IMEI number», а потім запустіть перевірку натисканням на кнопку «Check».
 • У наступну мить ви побачите інформацію про смартфон, яка включає модель телефону, колір і обсяг пам’яті.

Як дізнатися дату випуску свого телефону?

Залежно від телефону, включаючи Samsung, дату випуску телефону можна дізнатися за допомогою серійного номера, він знаходиться під акумулятором і в налаштуваннях пристрою. 6 і 7 цифри з кінця вказують на місяць і рік відповідно.

Як дізнатися коли був активований iPhone?

У активованих гаджетів цей номер можна дізнатися в «Налаштуваннях», в розділі «Основні», пункті меню «Інформація про пристрій». У тому випадку, якщо смартфон зустрічає користувача стартовим екраном вітання, його серійний код можна дізнатися, натиснувши кнопку «i» в правому нижньому кутку.

Як дізнатися обсяг пам’яті iPhone не вмикаючи?

 • Відкриваємо «Налаштування».
 • Шукаємо вкладку «Основні».
 • Нас цікавить пункт «Інформація про пристрій».
 • У графі «Ємність» бачимо загальна кількість гігабайт, які доступні на повністю новому iPhone.

Як дізнатися коли був активований iPad?

На iPad зайти в Настройки-Інформація про пристрій. Серед будь-якої корисної інформації буде і серійний номер. Далі намагаємося за серійним номером пробити дату активації.

Як дізнатися дні народження друзів у фейсбуці?

Для того, щоб дізнатися дату народження користувача Фейсбук, вам потрібно зайти на необхідну сторінку користувача. Потім перейдіть на вкладку Інформація, в графі Загальні відомості ви побачите рядок з датою народження. Або на вашій сторінці перейдіть на вкладку Заходи.

Як дізнатися дату народження в контакті якщо вона прихована?

Тепер потрібно опуститися вниз фільтра і розгорнути вкладку «Додатково»: Потім починаємо перебирати спочатку день, поки потрібний людина не з’явиться в пошуку. Коли потрібна людина з’явиться в пошуку, починаємо перебирати місяць, а потім і рік. У підсумку отримуємо дату народження в самому пошуку.

Як дізнатися скільки років ти в контакті?

У профілі ВКонтакте не вказано, скільки днів назад ви зареєструвалися. Щоб дізнатися, скільки років сторінці, скористайтеся, наприклад, цим сервісом з нашого каталогу. У пункті «Дата реєстрації» ви побачите, скільки існує ваш аккаунт з точністю до дня.

Скільки років людині якщо він народився в 1998 році?

Вік людини в 1998 році дорівнював сумі цифр року його народження. Скільки йому років? Відповідь: 18 років.

Як дізнатися дні народження в ВК з телефону?

У правій колонці вгорі поруч зі словами «Мої друзі» натисни на значок календаря. відкриється календар, який можна гортати по місяцях (кнопки-трикутники вліво і вправо). При наведенні миші на картинку буде показано ім’я одного і скільки років йому в цей день виповниться (або виповнилося).

Скільки років людині якщо він народився в 1994 році?

Народилися в 1994 році (померлі тоді), народилися в 1990-і роки (померлі тоді). З тих пір пройшло 27 років.

дізнатися, скільки, номер, телефон

Кілька простих способів швидко дізнатися свій номер телефону

Як дізнатися свій номер телефону? Як не дивно, але деякі люди все ще можуть зазнавати труднощів у ситуації, коли потрібно швидко дізнатися номер телефону на своїй SIM-карті. Звичайно, така ситуація може виникнути найчастіше в тому випадку, якщо ви недавно придбали свій тарифний план і ще просто не встигли запам’ятати номер. Або ж у вас кілька номерів від різних операторів, з яких основний тільки один, а інші просто немає потреби запам’ятовувати. Коротше кажучи, ситуації можуть бути різні.

Але це не є проблема, так як нижче я наведу кілька робочих методів для швидкого самостійного з’ясування вашого номера.

Мені здається, що найпростіше дізнатися номер телефону SIM-карти будь-якого оператора за допомогою певного USSD-запиту:

 • для номерів Київстар. запит 161 #
 • для абонентів МТС-Україна. 161 #
 • для номерів Лайфселл. код 161 #
 • для картки Водафон. код 161 #

Просто введіть вказаний вище код, натисніть клавішу виклику і через пару секунд на екрані з’явиться інформація з вашим номером телефону. Як бачите, код однаковий для всіх операторів зв’язку України, за що їм (операторам) окреме спасибі. Звичайно ж, це не єдиний спосіб, але він самий логічний і доступний.

Ще один спосіб швидко з’ясувати номер на своїй SIM-карті. запитати будь-яку людину, у якого ваш номер записаний в телефонній книзі. Якщо ця людина поруч. просто запитаєте, якщо ж поруч нікого немає. подзвоніть йому (при наявності можливості здійснювати дзвінки, звичайно). Також можна запитати номер телефону будь-якого перехожого, зателефонувати йому і подивитися ваш номер на екрані його телефону.

Додатковий спосіб з’ясувати свій номер телефону. подивитися його на упаковці SIM-карти (раніше це були картонні упаковки, але зараз. просто пластикова картка розміром з кредитку, на якій написаний ваш номер телефону). Цей спосіб добре підійде в тому випадку, якщо сама SIM-карта вам недоступна (наприклад, встановлена ​​в трекер).

Ну і останній варіант, який, напевно, варто використовувати в останню чергу. зателефонувати оператору (дізнайтеся,]] як швидко зателефонувати оператору]]) або зайти в найближчий центр обслуговування абонентів і запитати свій номер телефону там. Упевнений, що 99% людей зможуть знайти відповідь на своє питання, скориставшись одним з вищенаведених способів. Якщо ж у когось не вийшло. пишіть в коментарях, будемо думати разом.

BETATECH.COM.UA 2022