Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як дізнатися свій Apple ID якщо забув

Table of Contents

Відновлення Apple ID

дізнатися, свій, apple, якщо

Для доступу до будь-якої зі служб Apple потрібно ідентифікатор Apple ID і пароль, що в повній мірі стосується і сервісу iCloud. На підставі цих даних відбувається ідентифікація конкретного фізичного користувача з зареєстрованою обліковим записом. Тому втрата даних про власний ідентифікатор рівносильна втраті ключа від скарбниці ресурсів. Як же дізнатися свій iCloud і відновити повноцінний доступ до пристрою та будь-службам?

Сервісна служба Apple

Останній і найбільш оптимальний варіант. звернення до Support компанії Apple. Перед зверненням стоїть ще раз спробувати пригадати всі можливі дані, використані при реєстрації. Крім цього, потрібно бути готовим повідомити докладну інформацію, пов’язану з місцем покупки пристрою, його ідентифікаційні параметри, зазначені на коробці, пред’явити чеки та іншу інформацію, яка дозволить службовцям компанії переконатися в тому, що iPod або iPad не вкрадено і належить особі, яка звернулася за підтримкою, на законних підставах. Коли співробітники переконаються в тому, що девайс належить тому, кому і має належати, блокування знімуть.

Використання іншого Apple-девайса

По-перше, часто у користувача в експлуатації знаходиться декілька Apple-пристроїв і, можливо, на якомусь із них виконаний вхід до однієї зі служб. В такому випадку ідентифікатор можна подивитися на розблокованому девайсе. Коли немає доступу до жодного з пристроїв або в наявності тільки один гаджет, можна скористатися допомогою близької людини. На його смартфоні або планшеті буде потрібно відкрити програму «Знайти iPhone», стерти при необхідності дані в поле Apple ID і натиснути кнопку «Забули Apple ID або пароль?». Далі потрібно слідувати з’являються на екрані.

По-друге, слід перейти на сторінку відновлення доступу і спробувати згадувати дані, пропоновані системними підказками, які вводилися при реєстрації та отриманні Apple ID. Чим більше правильної інформації вдасться згадати, тим більша ймовірність того, що дії з розблокування пристрою принесуть успіх.

Відновлення забутого Apple ID

Apple ID збігається з адресою користувальницької електронної пошти, яка використовувалася при реєстрації аккаунта в Apple. Таким чином, власникам єдиного email довго гадати не доведеться. Втім, така ситуація зустрічається досить рідко. Щоб не потрапляти в таку непросту ситуацію, необхідно при реєстрації пристрою зберегти в надійному місці свої ідентифікатор Apple ID і пароль, а також записати всі додаткові дані, використані при створенні облікового запису. При зверненні з інформацією подібного типу завжди слід пам’ятати про її конфіденційності і не допускати можливості ознайомлення з сторонніх осіб.

Дані в смартфоні

Якщо необхідно з’ясувати дані ідентифікатора, і в руках користувача знаходиться розблокований iPad (iPod) або Mac-пристрій, а також є доступ до App Store, за умови що раніше звідти скачували додатки, то в нижньому лівому кутку екрана програми можна прочитати свій Apple ID. У разі якщо додатки з App Store не встановлювалися, значення ідентифікатора можна спробувати прочитати, зайшовши в меню настройки iCloud, і подивившись параметр «Рахунок». Подібним візуальним способом можна спробувати почерпнути інформацію з розділів «FaceTime» і «Повідомлення»: якщо хоча б раз проводилася синхронізація з iTunes, то, відкривши розділ iTunes Store, в правому верхньому куті можна виявити Apple ID. Ідентифікатор також можна спробувати з’ясувати, перейшовши в розділ «Мої програми» і активувавши пункт меню “Про” для будь-якого встановленого додатка. У вікні, вибираючи вкладку «Файл» і звертаючи увагу на параметр «Покупець», можна прочитати шукане значення.

Однак такий вдалий збіг обставин і легких можливостей зустрічається вкрай рідко. У більшості випадків, включивши свій пристрій, користувач стикається з необхідністю ввести Apple ID і пароль. Тут може бути два варіанти. Самий згубний, коли включений режим пропажі і на екрані девайса з’являється напис «This iPhone (iPad) was lost and erased»: функціональність апарату відновити практично не вдасться, і його можна розбирати на запчастини. За умови, що такого напису немає, надія на відновлення ще є.

Як дізнатися свій Apple ID і пароль

Один з найпростіших способів, як згадати Apple ID. двоетапна перевірка. Для захисту iPhone компанія розробила систему, яка покращує захист телефону. Щоб цей пункт спрацював, слід активувати аутентифікацію заздалегідь. Виконується процедура наступним чином:

 • Зайдіть на вкладку «Мій Apple ID», введіть ідентифікатор, клікніть по напису «Скинути пароль», натисніть «Далі».
 • Відкриється наступна сторінка, на ній необхідно написати ключ перевірки. Він повинен бути у вас записаний, його надсилали при налаштуванні двоетапної перевірки. Вкажіть девайс, на який повинен прийти код.
 • Введіть присланий код на PC і придумайте новий пассворд.
 • Якщо код загублений, залишається тільки зв’язуватися з підтримкою користувачів.

Як відновити Apple ID якщо забув логін

Можна спробувати знайти свій ідентифікатор на сторінці управління обліковим записом. Для цього натисніть на лінк “Знайти Apple ID”, яка розташована під кнопкою “Створити Apple ID”. Далі все робіть по інструкції.

Якщо це не спрацювало, зателефонуйте в Support Apple. Будьте готові до того, що розмова у вас займе близько 20 хвилин. Справа в тому, що оператор, до якого ви додзвонитися, не має доступу до інформації, що стосується вашого Apple ID. Він буде робити запит до Центральної службу. Щоб не розоритися на міжміському дзвінку, скористайтеся міським телефоном, а ще краще Skype. Якщо ви разом з Apple ID не забули відповіді на контрольні питання, то незабаром отримаєте від співробітника служби підтримки новий Apple ID.

READ  iPhone не створює пару з Apple Watch

На шляху до набуття нового Apple ID неуважних користувачів може чекати ще одна проблема. Її причиною є невірно вказану адресу електронної пошти. В цьому випадку поштове підтвердження нового ID відправиться на другий вигаданий ящик. Ви опинитеся в ситуації, коли зі старим ідентифікатором вже не можете авторизуватися, а з новим ще не виходить, оскільки він не підтверджений.

Не панікуйте! Все виправляється досить просто. Зайдіть на офіційний сайт Apple і введіть ваш новий Apple ID. У відповідь з’явиться вікно, що оповіщає вас про те, що вашу поштову адресу не підтверджений. Все, що потрібно. натиснути кнопку “Змінити” і написати дійсну адресу. Далі заходите в свою електронну пошту і переходите за посиланням, зазначеної в листі підтвердження. Вітаємо! Ви стали володарем нового Apple ID! Не забудьте його, а ще краще запишіть в якомусь затишному місці.

image-slideritem »data-cycle-pause-on-hover =” # slider_504.image-slidercrop »data-cycle-pager =” # slider_504.image-sliderpager »data-cycle-prev =” # slider_504.image-sliderprev » data-cycle-next = »# slider_504.image-slidernext» data-cycle-swipe = “true” data-cycle-loader = “wait» data-cycle-allow-wrap = “false”

Відповіді на запитання

Відновити доступ можна за допомогою контрольних питань. Багато користувачів забувають відповіді до контрольних питань. Саме тому рекомендується записувати їх при реєстрації і зберігати для таких ситуацій. Цей спосіб вам підійде, якщо ви свої відповіді пам’ятайте. Відкрийте сторінку сайту Apple в розділі «Apple ID» і клікніть «відповідь на контрольні питання».

Після кліка необхідно вказати дату свого народження і відповісти на кілька запитань. Стається збій пароля, далі потрібно вказати новий. Секретний код повинен бути: більше 8-ми знаків, повинен містити великі та малі символи, не повинен мати три повторюваних знака поспіль, не повинен співпадати з логіном. Врахуйте всі ці рекомендації.

Як скинути Apple ID, відповівши на контрольні питання

У разі відсутності доступу до електронкою загублені особисті дані для входу в служби компанії можна буде відновити ще одним методом. відповісти правильно на контрольні питання. Для цього на своєму iPhone виконайте наступні дії:

 • Зайдіть в управління учеткой, в правому куті натисніть “Скинути пароль».
 • Галочку в цей раз виставте навпроти «Відповісти на контрольні питання». Тисніть кнопку «Далі».
 • Система попросить вас написати свій ID, внести дату народження, дати відповіді на питання. Всі вони були сформовані під час реєстрації облікового запису.
 • Відповіді ви повинні знати, якщо все буде введено вірно, буде можливість задати новий пассворд до учетке.

Іноді користувачі настільки переживають за безпеку даних, що створюють питання, на які самі ж потім не можуть відповісти. Навіть, якщо не пам’ятаєте всього один з вірних варіантів, вам доведеться вирішувати проблему за допомогою служби підтримки клієнтів компанії. Звернення можна оформити з відповідної сторінки, наприклад, в сервісі аппстора. Знову відкрийте відповіді на питання, але вкажіть, що не пам’ятаєте деякі з них. Для підтвердження запиту необхідно заповнити форму. Далі залишається тільки чекати відповіді сервісу підтримки.

Як відновити Apple ID і пароль через пошту

Реєстрація iPhone в системі завжди проводиться з прив’язкою девайса до електронного ящика. Наступний спосіб, як відновити пароль Apple ID допоможе вам зробити це швидко і легко, якщо є доступ до e-mail. Необхідно просто оформити лист із запитом на отримання пассворда. Складається процедура з декількох кроків:

 • Перейдіть на сторінку керування обліковим записом, тапніте посилання «Скинути пароль». Вона розташовується в верхній частині екрану.
 • Встановіть галочку навпроти рядка «Аутентифікація по email». Натисніть «Далі», введіть електронну адресу, раніше вказаний при реєстрації.
 • Повинно прийти повідомлення, в якому вказані інструкції щодо процедури відновлення ID і заміні пассворда.

Спробуйте відновити Apple ID через сайти Apple

Якщо ж нічого не виходить (ви не пам’ятаєте навіть першу букву своєї пошти, на яку реєструвався Apple ID). тоді робити нічого, перейдіть на один з офіційних сайтів Apple. iCloud.com або Apple ID і натисніть кнопку-посилання Забули Apple ID або пароль?

На наступному екрані можна буде спробувати ввести ту адресу електронної пошти, який найбільше підходить на роль «правильного». Також сайт Apple запропонує знайти ваш ID. для цього буде потрібно натиснути на спеціальну посилання.

Зайдіть на сайт передбачуваної електронної пошти, до якої прив’язаний Apple ID

Якщо ви хоча б пам’ятайте який поштовий сервіс був використаний в якості реєстрації Apple ID, спробуйте перейти на його головну сторінку з ваших пристроїв. наприклад:

якщо використовувався ящик @ gmail.com. перейдіть на gmail.com

Якщо пощастить, адреса електронної пошти буде відображатися в правому верхньому куті.

Відновлення пароля від Apple ID

Apple ID. обліковий запис, що використовується при авторизації на сервісах Apple. З огляду на підвищену увагу корпорації до збереження особистої інформації користувачів від сторонніх очей, до коду доступу пред’являються підвищені вимоги: він повинен складатися з 8 символів (цифри, букви великі та малі). Згадати такий ключ буває важко. Але якщо користувач забув Apple ID, то він може забути про покупку і завантаження додатків, а також про використання хмарного сховища iCloud.

На iPhone або iPad з двухфакторной аутентификацией

Натисніть на своє ім’я у верхній частині екрану.

Забыл Apple ID или пароль. Как узнать Apple ID?

Торкніться напису Пароль і безпеку.

Вкажіть новий пароль, щоб підтвердити його і натисніть Змінити.

Як відновити доступ через e-mail?

Для початку зайдіть на Apple сайт, відкрийте розділ «Apple ID». Відкриється сторінка для відновлення, вкажіть свій логін, клікніть «продовжити». Після з’явиться повідомлення, в якому необхідно натиснути «отримання повідомлення на e-mail». Зверніть увагу, на яку адресу буде відправлятися повідомлення. Іноді розсилка листи здійснюється не на всі реєстровані ящики, а тільки на аварійний.

Перевірте пошту. В отриманому листі здійсните перехід по посиланню. Якщо листа немає, перевірте папку “спам”. Наступні дії. Далі вам запропонують обнулити старий пароль і придумати новий код. Після цього доступ буде відкритий.

Відновити пароль Apple ID

Для кожного власника пристроїв від компанії Apple невід’ємною частиною системи є особистий ID. Він відкриває доступ до iTunes Store, App Store, можливість створювати резервні копії, що дозволяють переносити дані з одного апарату на інший. Людина може забути свій ID і тоді необхідно виконати відновлення пароля Apple.

Якщо стандартні способи не працюють

Що робити, якщо в профілі ви не вказували резервну пошту, відповіді на питання забули, а поштову скриньку-ідентифікатор заблокований? Це винятковий випадок, але, як показує практика, зустрічаються подібні ситуації не так вже й рідко. Простий приклад. Apple ID створив продавець або інша людина, але пароль або пошту повідомити власнику забув. В такому випадку відновити доступ стандартними способами не вийде.

READ  Як поставити мелодію на контакт Samsung j2

Відновлення пароля доведеться проводити за участю служби підтримки. Оператору необхідно повідомити серійний номер пристрою, а також надати чек на покупку смартфона або планшета. У відповідь оператор повідомить ідентифікатор і пароль від Apple ID.

Користування програмою «Знайти iPhone»

Якщо ви використовуєте iPhone, iPad або iPod touch одного або члена сім’ї і вони не можуть завантажити додаток «Підтримка Apple», ви можете використовувати додаток «Знайти iPhone». Щоб запустити програму «Знайти iPhone», потрібно iOS 9-12.

Забыл пароль iCloud. Как восстановить пароль Apple ID? Как разблокировать iCloud своего айфона.

 • Відкрийте програму «Знайти iPhone».
 • Коли з’являється вікно входу переконайтеся, що поле ідентифікатора Apple ID порожньо. Коли з’явиться назва іншого користувача, зітріть його.
 • Натисніть «Забули Apple ID або пароль?» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Чи не відображається екран входу? Натисніть «Вийти». Після виходу переконайтеся, що поле ідентифікатора Apple ID порожньо. Потім натисніть «Забули Apple ID або пароль?» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Якщо ви спробували виконати попередні кроки або живете в країні або регіоні, де додаток «Підтримка Apple» недоступно, ви все одно можете скинути пароль і отримати доступ до свого облікового запису за допомогою функції її відновлення. У деяких випадках у вас може бути можливість прискорити процес відновлення облікового запису або відразу ж скинути пароль шляхом введення шестизначного коду, відправленого на ваш основний адресу електронної пошти. Дізнайтеся більше про відновлення облікового запису.

Відновлення доступу через iTunes

В iTunes пароль можна відновити через пошту. Це один з найпростіших методів скинути старий пароль і встановити новий. На сайті компанії необхідно відкрити розділ з відновленням облікового запису. Система спочатку буде запитувати логін, після чого варто натиснути «Далі». У новому вікні слід вибрати «Отримати лист на email». Протягом декількох хвилин на електронну пошту прийде посилання для зміни пароля.

Зверніть увагу! Якщо листа немає більше 10 хвилин, необхідно перевірити папку «Спам».

Де подивитися Apple ID на iPhone

Знайти і подивитися свій ідентифікатор можна різними способами, в залежності від того, яка техніка використовується. На iPhone, iPad або iPod touch необхідно пошукати Apple ID в настройках або iTunes.

Apple ID. важлива складова кожного пристрою

Інструкція для iCloud: необхідно перейти в налаштування і натиснути на своє ім’я. Якщо використовується iOS версії 10.2 і раніше, необхідно відкрити «Налаштування» і натиснути кнопку «iCloud».

Інструкція для iTunes: відкрити меню налаштувань, натиснути своє ім’я, а потім «iTunes Store і App Store».

Можна спробувати і інші варіанти, щоб визначити свій Apple ID:

 • Відкрити пункт «Налаштування», потім «Паролі та облікові записи». На ранніх версіях шлях лежить через «Налаштування». «Пошта». «Контакти». «Календарі».
 • Ще один спосіб. зайти через настройки в розділ «Повідомлення», де слід натиснути «Відправлення».
 • Відкрити «Налаштування» і «FaceTime».

Перевірити аккаунт на комп’ютері Mac можна таким чином:

 • Відкрити меню «Apple», потім системні настройки, де знаходиться пункт «Ідентифікатор Apple».
 • Можна клікнути в розділі системних налаштувань на «Облікові записи» і вибрати iCloud.
 • Через додаток App Store відкривається меню «Магазин», а потім перегляд облікового запису.
 • Ще один метод. через настройки FaceTime.

Володарям Apple TV увійти в свій аккаунт можна так:

 • Через меню «Налаштування». «Облікові записи».
 • У цьому ж розділі можна вибрати розділ «Користувачі», потім відкрити свій обліковий запис і перейти в «Магазин».

Рекомендації для користувачів Windows:

 • Через програму iCloud для Windows.
 • Через програму iTunes, в якій є розділ «Облікові записи». «Подивитися».

Багато власників прив’язують до одного ID відразу кілька пристроїв

Найпростішим способом для перевірки наявності Apple ID вважається вхід на iPhone в меню налаштувань. Відновлювати свого облікового запису тут не можна, але знайти повну інформацію досить легко. Натиснувши на «Ім’я користувача» відкриється вікно з даними Apple ID, а також історія роботи з підключеними сервісами. У цьому меню слід спуститися нижче і відкрити розділ «iTunes Store». Вгорі відкритого віконця будуть знаходитися необхідні дані.

Зверніть увагу! Щоб кожен раз не втрачати інформацію про Apple ID, рекомендується записати логін на окремому листку.

Через службу технічної підтримки iPhone

Цей спосіб підійде, якщо відновити доступ необхідно в терміновому порядку. Просити допомогу фахівця можна в салонах «Apple», або на сайті компанії через відділ технічної підтримки.

Покрокова інструкція для користування сайтом:

 • На сайті компанії слід спуститися вниз сторінки і вибрати своє місце розташування (регіон).
 • Натиснувши на зображення планшета, перед відвідувачем відкриється меню з даними для авторизації. Так як пароль забутий, необхідно відразу спуститися вниз і натиснути «Додаткова допомога».
 • Тут будуть вказані телефони підтримки для кожного регіону. Зателефонувати можна безкоштовно.
 • Крім дзвінків є окремий чат, де користувач може в текстовому вигляді описати свою проблему фахівця.

Для більш точного вирішення проблеми рекомендується знайти розділ «Хочете поговорити?», Там є категорія Apple ID і всілякі проблеми з ним. У новому вікні буде кілька варіантів рішення, одним з яких є «Зміна і скидання пароля». Якщо немає часу вирішувати питання самостійно, можна вибрати пункт «Розмова з представником». Сайт запропонує користувачеві заповнити невелику форму з ім’ям, прізвищем та адресою електронної пошти. Також можна запланувати дзвінок на який зручний час, вказавши його в відповідному вікні.

Через службу пошуку

У цьому випадку знадобиться другий гаджет, на якому слід відкрити програму «Знайти iPhone». У вікні, натиснути на поле «Забули Apple ID», після чого слідувати інструкціям. Також слід перейти в розділ відновлення доступу, де необхідно згадати дані, які вводилися при реєстрації ID. Чим більше вдалося ввести вірною інформації, тим вищі шанси на розблокування пристрою.

Програма «Знайти iPhone» дозволяє віддалено стежити за місцем розташування пристроїв

Як дізнатися Apple ID на заблокованому iPhone

Apple ID. обліковий запис, який присвоюється кожному власнику техніки в момент реєстрації на сайті компанії «Apple». Це обов’язковий крок, що дозволяє користуватися гаджетом в повному обсязі. Не маючи аккаунта, користувач не зможе синхронізувати дані, працювати з хмарою iCloud. Іноді при тривалому невикористання облікового запису дані для входу забуваються або губляться. Як відновити ID на iPhone, повинен знати кожен власник смартфона від Apple.

Як відновити обліковий запис на iPhone

Як відновити пароль Apple ID на iPhone і отримати доступ до облікового запису. питання, яке цікавить багатьох користувачів. Якщо з якої-небудь причини не вдається увійти в обліковий запис, існує кілька різних способів повернути особистий кабінет.

READ  Sony vaio скидання до заводських налаштувань

Як поміняти обліковий запис на iPhone або iPad

Як поміняти Apple ID на iPhone, якщо був виконаний вихід із системи iCloud:

 • Необхідно стерти всі дані з телефону, тим самим повернувши гаджет заводські налаштування.
 • Потім створюється новий обліковий запис Apple ID.

Як змінити обліковий запис на iPhone через меню:

 • Необхідно зайти в «Налаштування» і вибрати «iTunes Store і App Store»
 • Тут слід натиснути по облікового запису і вибрати кнопку «Вийти».

На завершення слід замінити старий аккаунт прив’язкою нового.

Що робити, якщо забув пароль від айклауд на iPhone 5s і інших моделях:

 • відновити через зазначену електронну пошту;
 • скидання пароля через контрольні питання;
 • двоетапна перевірка (тільки для моделей 4 S, 5S, 5 SE);
 • звернутися в Support;
 • пройти двухфакторную аутентифікацію.

Як дізнатися Apple ID попереднього власника?

Якщо iPhone куплений з рук і новий власник не подбав відразу дізнатися у продавця Apple ID, а подзвонити або написати по будь-якої причини не може, залишається два виходи із ситуації. про них і поговоримо.

В iTunes на комп’ютері

Щоб дізнатися свій Apple ID на персональному комп’ютері, потрібно дотримуватися наступного алгоритму:

 • Підключити iPhone або iPad до PC або ноутбука за допомогою USB-шнура або бездротовим способом і запустити програму.
 • Один раз клацнути лівою клавішею миші по напису «Облікова запис». в самій верхній сходинці списку буде представлений Apple ID.

Важливо: якщо власник техніки раніше не намагався синхронізувати iPhone з комп’ютером, дізнатися Apple ID таким способом не вийде, оскільки для первинної авторизації якраз і потрібно ввести свої логін і пароль.

Аналогічним чином можна подивитися свій Apple ID за допомогою програми для комп’ютера iCloud. або в програмі «Знайти iPhone», якщо вона хоча б раз використовувалася раніше.

В App Store

Власнику пристрою, який забув пароль на iPhone, ні перший, ні попередній методи не допоможуть. просто тому, що, щоб отримати доступ до пунктів меню, потрібно спочатку розблокувати iPhone.

Як дізнатися свій Apple ID?

Якщо телефон працює, графічний пароль відомий і в цілому ніяких складнощів, крім входу в обліковий запис, у користувача не виникає, дізнатися свій Apple ID можна безпосередньо на iPhone або iPad, не підключаючи пристрій до комп’ютера і не звертаючись до Support.

Важливо: Apple ID відображається в декількох розділах меню, а крім того, у вбудованих додатках, тому знайти його не складе труднощів.

Как восстановить идентификатор/логин Apple ID если не получилось сбросить пароль?

На офіційному сайті виробника

Інший спосіб знайти Apple ID заблокованого iPhone. скористатися зручною формою на сайті Apple Inc. Для цього потрібно:

 • Перейти на портал виробника за посиланням Apple.com і, дочекавшись завантаження головної сторінки, клацнути по піктограммке планшета в правому верхньому куті.
 • Перейти по посиланню «Забули свій Apple ID або пароль?».
 • Клікнути в наступному вікні “Знайти його» в поле «Якщо Ви забули Apple ID».
 • У відкрилася онлайн-формі ввести свої ім’я, прізвище та адресу електронної пошти, на який імовірно була заведена обліковий запис, після чого натиснути на кнопку «Продовжити». на новій сторінці з’явиться шукана інформація.

Важливо: можливо, користувачеві доведеться перебрати кілька варіантів електронної пошти. Дізнатися Apple ID з першого разу виходить далеко не завжди, зате кількість спроб нічим не обмежена. можна вгадувати скільки завгодно.

За допомогою платних сервісів

Вище був обіцяний розповідь про два способи дізнатися Apple ID на заблокованому телефоні; їх дійсно два. незважаючи на настирливу рекламу, отримати інформацію на основі IMEI, UDOD і інших чудових абревіатур вийде.

Дійсно, Apple ID прив’язаний до індивідуального номеру iPhone або Айпада, однак Apple, піклуючись про безпеку клієнтів, нікому не передає інформацію про відповідність логіна і IMEI і не поширює її сама. Всі сервіси і додатки, на сьогоднішній день представлені в Інтернеті, або зовсім не працюють, або чесно повідомляють відвідувачів, що закриті, або створені з наміром витягнути з користувача персональні дані, включаючи IMEI, або гроші.

Крім того, навіщо витрачати сили і шукати довгу послідовність цифр, якщо можна скористатися двома представленими вище, абсолютно безпечними і безкоштовними способами? Власник iPhone, безперечно, може діяти на свій розсуд, однак ризикувати заощадженнями або конфіденційністю, не маючи для того жодних підстав, принаймні нерозумно.

Звернутися в Support

Apple ID жорстко прив’язується до iPhone, і скинути його перепрошивкой вийде. Користувачеві доведеться писати і телефонувати в Support Apple, переконувати фахівців всіма доступними способами в тому, що він дійсно має право на володіння пристроєм і, відповідно, на зміну облікового запису. Скільки на це піде часу і сил, передбачити неможливо; саме тому купувати iPhone у фізичної особи, навіть якщо попередній власник вселяє повна довіра, не рекомендується.

Звернутися в Support Apple Inc. можна наступним чином:

 • Перейти на офіційний сайт виробника Apple.com і вибрати клацанням миші пункт «Підтримка».
 • Спустившись вниз по новій сторінці, клацнути по розташованій в розділі «Хочете поговорити?» засланні «Звернутися в Support Apple». «Спільнота», що знаходиться по сусідству, з видаленням обмежень по Apple ID точно не допоможе.
 • На новій сторінці вибрати кліком миші пункт Apple ID.
 • Далі. «Інші розділи про ідентифікатор Apple ID».
 • Вибравши на новій сторінці пункт «Видалити обліковий запис», користувач зможе перейти до спілкування з фахівцем.
 • Перехід по першій посиланням не принесе ніяких результатів. найкраще відразу вибрати дзвінок оператору.
 • У вікні, власник телефону повинен вказати свої ім’я, прізвище, контактний номер і адресу електронної пошти, а потім натиснути на «Продовжити». вільний фахівець подзвонить через кілька хвилин.

Важливо: точно такого ж результат можна домогтися, використавши замість кнопки «Видалити обліковий запис» сусідню. «Деактивувати обліковий запис».

Новому господарю телефону варто приготуватися до докладним розпитувань: коли, де і у кого він купив свій апарат. Доведеться назвати прізвище, ім’я та номер попереднього власника, а також підготувати дані про пристрій. можливо, стане в нагоді і IMEI. Розраховувати на миттєвий результат не можна: навіть при найбільш оптимістичному розвитку подій на видалення Apple ID піде не менше однієї-двох тижнів.

BETATECH.COM.UA 2021