Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як дізнатися тариф за номером телефону

Table of Contents

Як дізнатися, який тариф від Київстар на вашому номері

Компанія «]] Київстар]]» на сьогоднішній день. це найбільший оператор України. Тому не дивно, що найчастіше можливість дізнатися свій тарифний план шукають саме абоненти Київстар. Насправді дізнатися свій тариф Київстар дуже просто. Для цього необхідно на своєму телефоні набрати наступний запит:

Після набору цього запиту на екрані телефону ви побачите інформацію про тариф, на якому в даний момент обслуговується ваш номер телефону.

Як дізнатися свій тариф від МТС за допомогою USSD

Оператор МТС, мабуть, вчинив найбільш просто і правильно. Для того щоб дізнатися, який тариф МТС на вашому номері, не знадобиться записувати додаткові комбінації. Досить просто перевірити залишок рахунку, як ви зазвичай це робите:

Так ви дізнаєтеся не тільки залишок на вашому балансі, а й назва]] тарифу МТС]]. який у вас в даний момент. Але цей запит актуальний тільки для абонентів, які працюють без контракту. Якщо ж ви уклали договір з компанією МТС, то дізнатися свій тариф можете за допомогою наступної комбінації:

Інформація про те, як дізнатися свій тариф Київстар, МТС, Лайф

Чесно кажучи, встежити за особливостями надання послуг на своєму номері телефону складно навіть досвідченим в цьому плані людям. Особливо це ускладнюється тим фактом, що наші мобільні оператори дуже активно користуються можливістю в односторонньому порядку не тільки міняти вартість різних послуг, але ще і переводити на інші тарифні плани, змінювати їх назви. Добре, якщо у вас картка тільки одного з]] операторів зв’язку України]]. Тоді вам буде не складно стежити за всіма змінами. Але якщо ви користуєтеся послугами всіх операторів, то потрібно запасатися додатковими інструментами у вигляді USSD-команд. Сьогодні ми вам розповімо про те, як дізнатися свій тариф за допомогою USSD для будь-якого оператора зв’язку нашої країни.

Як швидко дізнатися, який тариф від Лайф на вашому номері телефону

Якщо ви є абонентом]] оператора life :)]]. то нічого складного теж не буде. Як і у інших операторів, вам потрібно буде набрати всього лише один запит на своєму номері телефону:

Так ви зможете не тільки дізнатися свій тариф від Лайф, але ще й побачити на екрані телефону свій мобільний номер (зручно, якщо у вас кілька карток).

Як бачите, немає нічого складного. Дізнатися свій тариф для будь-якого номера телефону у будь-якого оператора не складе особливих труднощів. До речі назва свого тарифного плану можна дізнатися ще й просто зателефонувавши оператору. Як це найбільш просто і швидко зробити. читайте]] тут]].

Як абоненту перевірити тариф МТС з 3G і 4G модему

Найбільш зручний варіант дізнатися поточний тарифний план з модему. заглянути в керуючу програму. Також абонент може зайти з пристрою в інтернет на сайт МТС і побачити всю необхідну інформацію у верхньому правому куті.

Сучасні модеми мають також вбудовану можливість відправки USSD-команд. У старих прошивках вона, на жаль, була відсутня і доведеться користуватися іншим способом перегляду тарифного плану або оновити прошивку відповідно до інструкції, які без особливих зусиль можна знайти в інтернеті разом з прошивкою.

Будь-яку інформацію про тарифному плані завжди можна отримати у консультантів компанії. Телефонна підтримка доступна 24 години на добу за номером 0890. На жаль, додзвонитися до них буває дуже складно. В цьому випадку можна почекати або скористатися самостійними способами отримання інформації.

Клієнти компанії завжди можуть також звернутися в офіси. Там підкажуть про поточний тариф і допоможуть підібрати найбільш вигідний набір опцій, пропонованих компанією. В цьому випадку звертатися до співробітника повинен власник номера, обов’язково захопивши з собою посвідчення особи.

Як дізнатися тариф МТС через Інтернет

Маючи доступ в інтернет, дізнатися свій тариф МТС не складе великих труднощів. Існує два основних способи зробити це:

 • використання інтернет-помічника;
 • запуск спеціального додатку на смартфоні.

Інтернет-помічник дозволить дізнатися свій тарифний план МТС і надасть абоненту максимально можливу інформацію про номер: список підключених опцій, кількість безкоштовних хвилин, SMS або трафіку в пакеті і так далі. Також тут можна відразу дізнатися, як активувати або відключити додаткові послуги, що дуже корисно для зниження витрат на зв’язок.

Власники смартфонів, що використовують МТС, дізнатися свій тарифний план можуть також встановивши спеціальний додаток від компанії на свій мобільник. Воно також дозволяє управляти додатковими послугами.

Як свій дізнатися тариф МТС

Всі ми активно користуємося послугами стільникового зв’язку, причому не тільки з телефону, але і інших пристроїв: планшета, модему і так далі. Абонентів МТС величезна кількість серед користувачів мобільного зв’язку і у них іноді виникає питання «Як дізнатися тариф на МТС?».

Навіщо може знадобитися ця інформація? Перш за все, для контролю власних витрат на мобільний зв’язок і визначення можливості економити. Не секрет, що в умови важкої економічної ситуації багато хто намагається знижувати витрати, в тому числі і на інтернет або розмови. Для того щоб визначити, куди витрачаються кошти з балансу треба насамперед дізнатися тариф МТС.

Як абоненту дізнатися тариф з планшета?

Якщо з тим, як дізнатися тариф МТС на телефоні проблем у більшості користувачів не виникає, то з планшетами та іншими пристроями абоненти плутаються набагато частіше. Розглянемо, як дізнатися який тариф на МТС з планшета:

 • При наявності можливості відправки USSD-команди, а він присутній в більшості моделей планшетів можна скористатися їй. Для цього треба викликати клавіатуру і набрати 11159 #. після чого дочекатися приходу SMS-повідомлення від оператора. У ньому буде зазначений діючий тарифний план.
 • Скористатися спеціальним додатком. Для популярних мобільних операційних систем в МТС розробили програми, які дають можливість переглядати поточний тарифний план, а також керувати підключеними послугами.
 • Запустити інтернет-помічник. При цьому поточний тариф буде показаний відразу, якщо абонент зайшов, використовуючи стандартний браузер, на сайт компанії і не встановлював раніше спеціального пароля на доступ до сервісу.

Способи дізнатися тариф за номером телефону МТС

На власному телефоні дізнатися тарифний план МТС дуже просто достатньо набрати 11159 # і натиснути на кнопку виклику. Запит відбувається безкоштовно. У відповідь на команду автоматична система відправить SMS з назвою поточного тарифу.

На старих і деяких китайських апаратах повідомлення може прийти в не читає вигляді, тоді варто переключити сервісні SMS в режим транслітерації, набравши команду 11162 #. Повернути повідомлення на кирилиці завжди можна за допомогою USSD-команди 11161 #. Кожну з сервісних команд необхідно обов’язково завершувати натисканням кнопки виклику.

READ  Налаштування телефону Xiaomi redmi note 8

Не завжди потрібно дізнатися тариф SIM-карти. Іноді необхідно контролювати дітей або літніх родичів, підбираючи їм оптимальний тариф. При цьому номер мобільного може перебувати далеко і у людини може виникнути питання «Яким способом дізнатися тариф мтс за номером телефону?».

Існують два основні методи для цього:

 • Використання інтернет-помічника. При цьому опція повинна бути вже активована на віддаленому номері і вам повинен бути відомий пароль.
 • Найбільш часто використовуваний спосіб. дзвінок оператору по телефону 0890. Але приготуйтеся до тривалого очікування відповіді. Також в ряді випадків від абонента потрібно паспортні дані власника SIM-карти або кодове слово.

Відгуки про зв’язок МТС

Постійно користуюся послугами компанії МТС. Мені подобається, що можна підібрати зручний тарифний план на всі випадки життя. Уже дружину і дитину теж на цього оператора перевів, хоча раніше на іншому були. Окремо подобається інтернет на дачі через модем. Особливо зручно, що тарифами можна управляти через інтернет-помічник не треба бігати SIM-карти витягувати або витрачати купу часу на додзвонитися до операторів.

Раніше підтримка від МТС була завжди на висоті. Зараз компанія мабуть в гонитві за прибутком постійно оптимізує штати, і дочекатися відповіді оператора стало майже неможливим. Добре, що зробили сервіси, які дають можливість самостійно змінювати набір опцій і проводити зміну тарифу.

Завжди краще мати повний контроль над витратами на стільниковий. Вони у мене досить великі, так як їжджу досить часто і доводиться економити. Поставив на смартфон додаток від компанії і тепер проблем немає. Всього кілька кліків потрібно, щоб підключити інший тариф або опцію до поточного додати. Але головне, що я завжди в курсі того що у мене підключено.

Користуюся послугами МТС вже багато років, так склалося що раніше це був корпоративний оператор на минулій роботі, а зараз вже просто звичка. Завжди люблю знати не тільки стан балансу, але і параметри тарифу. Поставив на Андройд свій інтернет-помічник і тепер навіть пароль не треба вводити, вся інформація завжди під рукою.

Який тариф підключений на телефоні Мегафон. перевірка через USSD

Цей метод підійде для користувачів простих телефонів, смартфонів, планшетів. Пристрої, на яких передбачена робота стандартного сервісу, дозволять дізнатися тарифний план.

 • набрати комбінацію тисячі п’ятьдесят-три # клавіша виклику на пристрої;
 • почекати, поки виконається запит USSD;
 • отримати повідомлення «Ваш ТП:», де буде коротко вказано назву тарифного плану та меню, що складається з 3 пунктів ( «1». Змінити; «2». Інфо; «0». Задня панель);
 • ввести в порожньому вікні відповідну цифру, натиснути кнопку «Відправити».

Так можна отримати докладні відомості, при необхідності змінити тарифну схему або просто вийти з сервісу.

Як дізнатися який тариф підключений на Мегафоні за номером телефону або SMS?

Якщо ви забули ваш тарифний план, то існує кілька способів, як дізнатися свій тариф на Мегафоні. Варто вивчити всі варіанти і вибрати найбільш зручний. Нижче коротка таблиця, а далі ми розповімо вам про всі нюанси і найбільш зручний спосіб перевірки тарифу, читайте до кінця.

через USSD 1 053 # клавіша виклику
За допомогою дзвінка на номер 0500
Через Інтернет Особистий кабінет, вкладка «Послуги», підрозділ «Тариф»
Зателефонувати в сервісний центр 8-800-550-0500
Голосовий портал Мегафон 0505

За допомогою безкоштовного дзвінка

Безкоштовний дзвінок на номером 0500 дозволить дізнатися, який тариф підключений на телефоні Мегафон. Треба набрати вказаний номер, натиснути на виклик, почекати. Після привітання автовідповідач повідомить поточний залишок балансу, який використовується тариф і кількість невикористаного інтернет-трафіку. Якщо протягом розмови дочекатися цифри «4», то можна отримати докладні відомості.

дізнатися, тариф, номер, телефон

Дізнатися тариф Мегафон через інтернет

Для використання сервісу «Особистий кабінет» буде потрібно абонентський номер з паролем. Секретну комбінацію допоможе отримати команда 10500 # клавіша виклику. У відповідному SMS прийде пароль, який треба використовувати при вході в ЛК.

Перевірити тариф за допомогою цього сервісу можна в такому порядку:

 • Потрапити в ЛК з будь-якого мобільного пристрою.
 • Вибрати «Послуги», підрозділ «Тариф». Сервіс покаже назву плану. На цій же вкладці будуть 2 кнопки: «Змінити» і «Налаштувати опції».
 • Внизу можна побачити назву тарифу і підключення послуги, розмір абонентської плати, що туди входить (наприклад, дзвінки, SMS, мобільний інтернет, відеоконтент).

Перевірити тарифний план через сервісний центр

Інформацію про послуги клієнти оператора можуть отримати в сервісному центрі. Дзвінок за номером телефону 8-800-550-0500 з’єднає зі службою підтримки абонентів. Автовідповідач розповість про гроші, що залишилися на абонентському рахунку, тариф і невитрачених мегабайтах.

З цифровими підказками неважко буде отримати потрібну інформацію та можливості. При виникненні проблем можна дочекатися зв’язку з співробітником центру.

Подивитися свій тариф Мегафон через голосовий портал

Взяти відомості про тарифний план через SMS можна, звернувшись в службу голосового порталу оператора. З телефону набрати цифри 0505. натиснути кнопку виклику, почекати відповіді. Автовідповідач дасть інформацію про баланс, тариф, вільному трафіку інтернету. Відповіді проговорюються швидко, тому варто скористатися додатковими підказками.

За інструкціям автовідповідача довідку у вигляді SMS можна отримати, натиснувши три рази поспіль цифру «1». На телефон прийде SMS з назвою тарифу і абонентським номером. У другому повідомленні буде детальна інформація за тарифною схемою.

Як перевірити тариф Vodafone через телефон сервісного центру

Якщо часу у вас достатньо або потрібно прослухати інформацію по тарифу, звертайтеся прямо в голосове меню за номером 111. Автовідповідач запропонує вам дізнатися інформацію про номер і тариф. тисніть кнопку 1. Відразу ж буде озвучено назва чинного тарифного плану.

 • Пункт перший (клавіша 1) видасть його докладний опис;
 • Натиснута цифра 2 розгорне інформацію про доступні для переходу тарифах;
 • 3 розповість про зміни, що відбулися в тарифікації послуг;
 • 4 дозволить перевірити рахунок;
 • 5. поповнитися, а після натискання 6 вам розкажуть про всі витратах, скоєних вами останнім часом;
 • Вибирайте відповідний пункт, а якщо вирішили поговорити з оператором. тисніть 0.

Як дізнатися свій тариф Водафон Україна

Знайшли на просторах Vodafone Україна круту опцію, доступну обмеженому числу тарифів. Як на зло, не пам’ятаєте назву і тепер в пошуках способу, як дізнатися свій тариф Водафон? Ви за адресою, розповімо відразу про 4 способи перевірки для абонентів передоплати і варіантах для контрактної форми обслуговування.

За допомогою «Мій Водафон»

У систему «My Vodafone» увійти можна з офіційного сайту Водафон або через мобільний додаток. У відповідному пункті «Меню» ви зможете перевірити, який встановлений тарифний план і при бажанні змінити. Єдине, що для цього знадобиться інтернет.

Дізнатися тариф за номером телефону на сайті можна ще одним способом. Напишіть в чат, вказавши номер тарифний план якого вас цікавить. Згорнутий помічник знаходиться в нижньому правому куті будь-якої сторінки ресурсу. Натисніть і він розгорнеться, щоб ви змогли задати питання.

дізнатися, тариф, номер, телефон

Як дізнатися свій тарифний план Водафон через USSD код

Найпростіший і швидкий спосіб. використання спеціальних коротких USSD-команд, обробка яких займає у оператора лічені секунди. Поєднайте приємне з корисним. дізнайтеся баланс і поточний тарифний план одним запитом.

 • На панелі введення наберіть 101 #, кнопка виклику.
 • Дочекайтеся завантаження інформаційного блоку. У першому реченні відіб’ється стан рахунку, у другому. назва тарифу.
 • Якщо крім назви знадобиться інформація про тарифний план, наберіть 111 або подивіться на сайті оператора.

Вам також будуть корисні USSD-запити для уточнення залишився пакету послуг за тарифом, управління дзвінками і контентом.

Перевірка тарифу для контрактних клієнтів

Крім абонентів отримують послуги зв’язку по «передоплати», Водафон обслуговує користувачів «Контракту». Всі перераховані вище способи актуальні і для них, різниця тільки в коді USSD-запиту, що вимагається для перевірки балансу.

Щоб перевірити тариф Водафон на контрактній основі, введіть наступний запит: 11021 #.

Завдяки одному із способів описаних в статті, ви знаєте про чинне тарифному плані, можете його змінити або оптимізувати на свій розсуд. успіхів!

Як дізнатися свій тариф Київстар: розбираємося в питанні

Кожен мобільний оператор намагається полегшити життя клієнтів і надає інформацію про те, як дізнатися свій тариф Київстар. Тарифів в компанії однієї з лідерів мобільного ринку багато, а якщо підсумувати пропозиції минулих років, а також і нинішніх = їх виразно набереться більше сотні штук. Добре, коли ви знаєте який у вас ТП. а також володієте інформацією як поміняти тариф Київстар та інші корисні дані про продукт, яким користуєтеся.

Яким тарифним планом я користуюся: отримати відповідь

Що стосується отримання інформації. Раптом ви забули деякі настройки або хочете уточнити тарифікацію. Є три варіанти від Київстар дізнатися тариф за номером.

 • USSD комбінація. Щоб скористатися найпростішим способом і найстарішим з усіх сервісів оператора абоненту потрібно набрати просту ЮССД-команду. Поєднання кнопок наступне: (зірочка) 100 (зірочка) 01 (зірочка) 2 (решітка) 100012 # і потім підтвердити натисканням кнопки виклик. Через півхвилини на ваш смартфон доведеться повідомлення з детальним описом чинного тарифу.
 • За допомогою голосового меню. Наберіть короткий номер на розкладці 466. Інформатор авто відповідач озвучить всі меню та команди для їх підтвердження. Вам слід вибрати розділ Тарифи. Далі слідуючи підказкам бота ви дізнаєтеся свій ТП. Уникнути довгу процедуру вислуховування розділів меню і реклами акцій можна набравши більш просту комбінацію 46666 (кнопка виклику). У цьому випадку після з’єднання ви відразу ж почуєте назву вашого пакета послуг. Крім того, в даному інформаційному голосовому повідомлення ви дізнаєтеся тарифікацію, дані інтернет трафіку і кількість доступних SMS-сік. Зверніть увагу, що в голосовому меню можна також дізнатися, як відновити тариф київстар, встановити новий ТП та інші корисні фішки на кожен день.
 • На офіційному сайті. Дізнатися свій ТП можна в розділі Мій Київстар на інтернет сторінці компанії за адресою my.kyivstar.ua. Для входу в меню потрібно авторизуватися за допомогою номера телефону і коду, який прийде в текстовому повідомленні. В цілому, Мій Київстар один з найбільш продуманих онлайн сервісів, який також доступний у вигляді додатку для смартфонів на базі Ай Ос і Android.
READ  Як збільшити шрифт на телефоні Xiaomi

Трьох способів зазначених вище цілком достатньо, щоб отримати всю потрібну інформацію про вашому тарифі і інших продуктах CS: GO. Однак, якщо ви не змогли скористатися ними, завжди є можливість звернутися до працівників компанії на пряму, як через колл-центр, так і в одному з салонів зв’язку бренду. Кожен із способів індивідуальний і спрямований на різні категорії людей: від студентів активних користувачів додатків до пенсіонерів, які люблять живе спілкування. І не забудьте підключити послугу хто дзвонив в КиївСтар якщо в один він у вас не підключена дана послуга, що б знати завжди хто вам дзвонив

Дізнаємося за допомогою USSD комбінації

Подивитися і дізнатися, коли був підключений тариф Мегафона на своєму телефоні, скориставшись послугами USSD-порталу, вважають за краще більшість абонентів. Для цього достатньо набрати один із зазначених нижче кодів. Для різних регіонів країни USSD-запити, які потрібно набрати в телефоні для з’ясування тарифного плану, відрізняються:

 • Жителям Москви і області слід набрати команду 105 # і натиснути клавішу виклику. У меню, слід вибрати відповідний пункт. Можна також скористатися однією з прямих команд: 10533 #, 105133 #.
 • Для Уралу цей код виглядає інакше. 22551 #.
 • Для Кавказького регіону доступна лише відправка SMS на 000105 з текстом Tarif.
 • Абонентам Поволзької регіону доступний сервісний запит 160 #.
 • У Сибіру діє USSD-команда 10513 #.
 • Людям з Далекосхідного регіону слід використовувати 146 #.

У разі невдалого запиту актуальна команда, щоб дізнатися інформацію про поточний тарифний план Мегафон, може бути знайдена у відповідному розділі офіційного сайту компанії.

Як дізнатися свій підключений тариф Мегафон через SMS

Один з найпростіших способів отримати потрібну інформацію, який вибирають деякі абоненти. дізнатися мій тарифний план з телефону по SMS. Така можливість існує. Наприклад, жителі Москви можуть отримати відповідні дані, відправивши SMS будь-якого змісту (можна навіть порожній) на 000100. Жителям інших регіонів рекомендується відправити повідомлення на номер 0500. При цьому списання з рахунку в цьому випадку складе:

 • в домашньому регіоні послугу надають без списання коштів з балансу;
 • в роумінгу. відповідно до тарифу на відправку вихідних SMS для даного регіону або країни перебування.

Однак цей спосіб не користується високою популярністю, оскільки абоненти вважають, що вони швидше отримають інформацію через USSD-команди, або шляхом дзвінка оператору.

Перевірка тарифного плану за номером телефону

Часто абоненти хочуть дізнатися: «Як визначити який тариф Мегафон у мене підключений за номером моєї SIM-карти?». Щоб отримати необхідну інформацію бажаним способом, необхідно набрати 8-800-550-05-00.

Зателефонувавши в довідкову і слідуючи підказкам голосового інформатора, виберіть потрібний пункт зі списку пропозицій. Після натискання на потрібну клавішу, будуть надані всі відомості про цікавить тарифному плані. Якщо виникнуть додаткові питання, то через це ж меню можна без праці зв’язатися з оператором, який докладно і дохідливо все пояснить.

Інший спосіб. зателефонувати на голосовий портал 0505 та також, слідуючи підказкам, з’ясувати назву і основні характеристики свого тарифу. В даному випадку, після дзвінка потрібно натиснути на мобільному клавішу «3». Щоб отримати більш докладний опис тарифу, потрібно натиснути «1» і далі слідувати вказівкам автовідповідача. Якщо є необхідність поговорити з оператором, необхідно натиснути «0» і дочекатися відповіді.

Перевіряємо тариф Мегафон за номером телефону на офіційному сайті

Дізнатися безкоштовно свій тариф можна і з комп’ютера. Для цього необхідно зайти в свій Особистий кабінет, розташований за адресою lk.megafon.ru. Проходять авторизацію, ввівши у відповідних полях свій стільниковий і присланий по SMS пароль. Запит на пароль можна шляхом набору USSD-коду 10500 #.

Після цього залишається лише виконати ухвалу за номером телефону власного тарифного плану, пройшовши реєстрацію в службі «Сервіс-гід», де також в якості логіна вказати свій мобільний (10 цифр). Після входу на що відкрилася сторінці відобразяться дані про підключеному тарифі.

Увійшовши на офіційний сайт, можна не тільки ознайомитися з актуальним на поточний момент тарифним планом, але і легко вибрати і підключитися до іншого, більш вигідному пакету, а також керувати всіма послугами і контролювати свої витрати.

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні. всі доступні способи

Всі провідні оператори традиційно пропонують одночасно кілька тарифних планів. При цьому багато абонентів зазнають труднощів при отриманні інформації про умови підключення до різних пакетах. Цей огляд допоможе дізнатися, як на Мегафон дізнатися тариф і підключення послуги найбільш зручними способами.

Як перевірити на планшеті

Щоб дізнатися тариф, а також перевірити баланс на планшеті, досить перейти на сайт megafon.ru.

Інформація відразу відобразиться на екрані, але тільки в тому випадку, якщо планшет має доступ в інтернет через встановлену в нього відповідну SIM-карту.

Як дізнатися свій тарифний план Лайф

Існує безліч способів дізнатися тариф Лайф, тому ніяких складнощів з пошуком потрібної інформації у абонентів не виникне. Клієнти Lifecell Україна здатні:

 • скористатися спеціальною USSD-командою;
 • зателефонувати до контактного центру;
 • зв’язатися з співробітниками служби підтримки іншим способом;
 • подивитися в SIM-меню смартфона;
 • або відвідати особистий кабінет.

Кожен згаданий метод безкоштовний і гранично доступний, при цьому загальний рейтинг кожного разу однаково успішний, тому абонентам варто орієнтуватися виключно на власні переваги і побажання.

За допомогою USSD-команди

Щоб отримати потрібну інформацію та дізнатися, який тариф встановлений на SIM-карту, досить:

 • набрати на телефоні коротку комбінацію 161 #;
 • натиснути кнопку виклику;
 • почекати відповіді від Life.

Відповідь надходить у вигляді SMS повідомлення з точним зазначенням встановленого на сімку тарифного плану та номером телефону абонента. В результаті абоненти отримують всю необхідну їм інформацію про використовувані умовах зв’язку.

Щоб доповнити її докладним описом тарифу та даними про розмір доступних пакетів послуг, достатньо зателефонувати в call-центр або відвідати сайт компанії.

Як дізнатися тарифний план Лайф за номером телефону

Наступний спосіб перевірити свій тариф Лайф полягає в використанні SIM-меню. Для цього потрібно:

 • відкрити настройки смартфона;
 • перейти в «інструменти SIM-карти»;
 • відкрити потрібний розділ меню.

Варто підкреслити, що зазначена інструкція не завжди допомагає перевірити тариф, оскільки на різних моделях телефонів шлях до потрібного пункту меню може відрізнятися від зазначеного. У подібних ситуаціях відповідний розділ пропонується шукати самостійно.

дізнатися, тариф, номер, телефон

Звернутися до оператора контакт-центру Lifecell

Другий спосіб отримання інформації полягає в дзвінку в контактний центр. Щоб зв’язатися з оператором, потрібно зателефонувати за номером:

 • 5433. для дзвінків з телефону Life;
 • 0800205433.для дзвінків з телефонів сторонніх операторів України і за міський косильною волосіні.

Виклик в кожному випадку виявиться безкоштовним, але при використанні другого варіанта відповіли на дзвінок консультанти можуть поставити кілька запитань (наприклад, про останні дзвінки або фінансові операції), щоб переконатися, що їм дзвонить справжній власник SIM-карти.

Отримавши правильні відповіді, оператори допоможуть визначити тарифний план і розібратися в умовах користування зв’язком.

Через інтернет-підтримку оператора

Якщо зателефонувати до контактного центру не вдається, абоненти способи отримати допомогу консультантів через інтернет. Для цього потрібно:

 • відвідати офіційний сайт Lifecell;
 • клікнути по значку в правому нижньому кутку монітора, що відкриває онлайн-чат з оператором;
 • дочекатися зв’язку з консультантом і задати питання;
 • після чого залишиться подивитися отриману відповідь і закінчити діалог або, якщо залишилися незрозумілі нюанси, скористатися послугами співробітника Life задати додаткові питання.
READ  Як почистити мікрофон на iPhone

Варто підкреслити, що єдина відмінність цього підходу від дзвінка полягає в тому, що спілкування з оператором ведеться у вигляді переписки.

Визначаємо пакет з планшета

Якщо споживачем використовується планшетний PC, то він також може встановити свій пакет і його умови. Виконати це можна такими способами:

 • За допомогою запиту USSD. цифрова комбінація вказана вище.
 • За допомогою утиліти з назвою “Інтернет-помічник”.

Якщо в планшетному PC є функція клавіатури, то найпростіше буде використовувати варіант 1. Коли ж клавіатури на пристрої немає, то потрібно вдатися до варіанту 2. Варто відзначити, що утиліта “Інтернет-помічник” здатна функціонувати тільки в мережах формату 3G.

способу дізнатися тарифний план МТС

У компанії MTS постійно піклуються про своїх клієнтів, а тому дізнатися поточний тариф можна буквально за дві хвилини. При цьому абсолютно не потрібно володіти якимись технічними навичками, щоб з’ясувати умови свого пакета абсолютно безкоштовно.

Ну що ж, давайте докладніше розглянемо, як дізнатися тариф на МТС за допомогою простих методів:

 • Як дізнатися свій тариф МТС за допомогою USSD-запиту. Цей метод є найбільш простим і зручним, тому як доступний в будь-який час доби. Щоб отримати необхідні дані, потрібно набрати команду 111 59 # а після цього натиснути на виклик. На пристрій абонента надійде відповідь повідомлення SMS, де буде вказано чинний тарифний пакет, його умови та вартість використання. Послуга не тарифікується і діє не тільки при перебуванні в Росії, але і в роумінгу. Певних обмежень за кількістю запитів на добу немає.
 • Як дізнатися свій тарифний план за допомогою SMS. Щоб подивитися тариф МТС, користувач повинен надіслати повідомлення з цифрою 6 за сервісним номером 111. У відповідному повідомленні будуть надані всі необхідні дані. Послуга тарифікації не підлягає і також доступна в роумінгу.
 • Як дізнатися який тариф використовується за допомогою “Особистого кабінету”. Споживачі завжди можуть дізнатися свій тарифний план МТС на веб-сайті компанії. Їм для цього потрібно увійти на сервіс і авторизуватися, а потім відкрити вкладку з назвою “Тарифні плани і послуги”. На сторінці будуть вказані умови тарифного плану, що діє на даний момент. Варто відзначити, що в “Особистому кабінеті” можна не тільки дізнатися тариф МТС для телефону, але і телесистеми, а також визначити стан абонентського балансу і дізнаватися, які допоміжні опції активовані.
 • Як дізнатися особовий тариф на МТС з телефону за допомогою контактного центру. Відразу відзначимо, що дзвінок консультанта не найкомфортніший метод дізнатися тарифний план МТС, тому як часом відповіді доводиться чекати по 10-15 хвилин. Але висвітлити його все ж потрібно. Щоб дізнатися, який тариф на МТС діє, потрібно зателефонувати за номером 0890. Консультант МТС за номером телефону встановить використовуваний тарифний план і умови його надання.

Як дізнатися свій тарифний план на МТС?

Щоб мати докладні відомості про тарифікації на виклики і інші опції, споживачам MTS необхідно знати, який тарифний план вони використовують. Незважаючи на те, що стільникові компанії регулярно створюють нові пропозиції, величезна кількість абонентів продовжує використовувати архівні версії, які були активовані ще при реєстрації SIM-карти. З цієї причини дані користувачів не знають, який пакет у них діє на даний момент. Крім того, часто виникають і інші ситуації, коли потрібна перевірка тарифу на МТС, наприклад при активації нових опцій. для перевірки сумісності. Кожному мобільному оператору відомо, що така потреба виникає фактично у будь-якого абонента, а тому потрібно розробляти цілий ряд способів, знаючи які можна дізнатися тарифний план на МТС.В даному огляді буде розказано, як дізнатися свій тариф на МТС. Ця компанія не могла не подарувати власним споживачам елементарної можливості. безкоштовно перевірити свій тариф. Є не один метод отримання подібної інформації і нами будуть розглянуті найбільш поширені.

Визначаємо тарифний пакет з роутера

Багато споживачів задаються питанням: як дізнатися свій діючий тарифний план в МТС, якщо сімка використовується в роутері? Якщо роутер старої моделі, то в його керуючої утиліті буде відсутня можливість відсилання USSD-запитів. Вийти з такої ситуації допоможе лише Інтернет-помічник. На сервісі є докладна інструкція про те, як перевірити тариф.

Зверніть увагу! Є альтернативний метод, як можна дізнатися, який тариф підключений на МТС на роутері. можна SIM-карту з пристрою переставити в будь-який телефон, а вже з нього відіслати потрібний запит USSD і перевірити тариф на МТС.

Якщо ж абонентом використовується роутер нової моделі, то він оснащений функцією надсилання запитів USSD спочатку. Тому тут подивитися тариф на МТС простіше простого. набираємо 111 59 #. і отримуємо потрібні дані.

Куди йдуть кошти з балансу

Після того як ми встановили свій діючий пакет, ми можемо подивитися, на що ж були витрачені гроші з абонентського рахунку і яка з активованих опцій обходиться дорожче всіх. Для цього на пристрої необхідно набрати 152 #. а після цього здійснити дзвінок. З’явиться спеціалізоване сервісне меню, управління яким здійснюється за допомогою послуги цифрових клавіш. Наприклад, натиснувши “1”, ми отримаємо дані про 5 останніх тарифікуються діях, а натиснувши “2”, отримаємо перелік всіх тарифікуються опцій, які активовані на номері.

Звернутися до оператора техпідтримки

Найпростіший спосіб дізнатися тарифний план Водафон полягає в дзвінку за номером 111. Набравши вказаний телефон контактного центру, користувач може:

 • прослухати інформацію від робота і отримати потрібні відомості, дотримуючись порад голосового меню;
 • дочекатися зв’язку з живим оператором і задати питання йому.

Перший варіант дозволяє заощадити час і швидко отримати бажану інформацію, другий підхід хороший, коли абонент потребує додаткових пояснень і не може обійтися автоматичними відповідями.

Як дізнатися тариф Водафон (МТС Україна)

Існує маса причин, які змушують користувачів задуматися, як дізнатися свій тариф Водафон (МТС). Зазвичай їх цікавлять точні розцінки на зв’язок і розмір входять в тарифний план пакетів. Особливо часто подібне відбувається при появі нових пропозицій від оператора, які можуть виявитися вигідніше попередніх. Але, щоб перевірити, чи так це, перш за все потрібно дізнатися назву вже використовується тарифікації.

Як дізнатися свій тариф Водафон за номером телефону

Дізнатися свій тарифний план за допомогою номера телефону можна двома способами:

 • зв’язавшись із співробітниками контактного центру через онлайн-чат на офіційному сайті компанії;
 • особисто відвідавши найближче відділення зв’язку.

Обидва варіанти недостатньо зручні, оскільки вимагають часу. Особливо це стосується візиту в офіс: не кожен абонент захоче йти в салон зв’язку, щоб просто з’ясувати назву встановленого на SIM-карту тарифу.

За допомогою сервісу «My Vodafone»

Власники смартфонів здатні скористатися мобільним додатком «My Vodafone». Він не тільки дозволяє з’ясувати назву тарифу і умови обслуговування, а й допомагає дізнатися, який у мене пакет Водафон і подивитися перелік підключених послуг. Тобто, з його допомогою користувачам вдасться отримати повний спектр інформації і навіть змінити параметри зв’язку, змінивши тарифний план або доповнивши його новими корисними опціями.

За допомогою USSD-команд з телефону

Якщо дзвінок здається складним, клієнтам Vodafone слід скористатися USSD-командою. Для цього потрібно:

 • набрати на телефоні комбінацію 101 #;
 • натиснути клавішу дозвону;
 • дочекатися відповідного оповіщення системи з інформацією про тарифний план.

Щоб дізнатися свій тариф МТС Україна, доведеться вступити трохи інакше:

 • набрати комбінацію 1132;
 • здійснити дзвінок;
 • прослухати голосове меню і вибрати один із запропонованих пунктів.

При цьому перший варіант зручніше, оскільки дозволяє обійтися без додаткових дій і витрати часу на прослуховування голосового помічника.

Як дізнатися свій тариф Водафон-контракт

Щоб дізнатися найменування і час, коли закінчується тариф Водафон-контракт, можна скористатися всіма перерахованими вище способами. Також оператор розробив окрему USSD-команду, що дозволяє отримати потрібну інформацію. Для перевірки тарифного плану потрібно набрати 11021 # і почекати відповіді системи. В результаті абонент отримає повний звіт про умови зв’язку і відомості про використовувану тарифікації.

BETATECH.COM.UA 2022