Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як дізнатися телевізор Smart чи ні

Table of Contents

Заміна WI-FI адаптера на зовнішній

Даний спосіб не допоможе виправити неполадки внутрішнього радиомодуля. Але якщо саме через них виникають помилки при підключенні, використовуйте зовнішній пристрій. Форм-фактор такого WI-FI адаптера нагадує звичайну флешку. Як і більшість інших девайсів, він працює при підключенні до телевізора через USB.

У продажу є ще один вид адаптерів для прийому WI-FI. Вони мають зовнішню різноспрямовану антену, що забезпечує кращий прийом сигналу від роутера. Подібні модулі рекомендується підключати через USB-подовжувач, розміщуючи їх на деякій відстані від телевізора. Завдяки такому підключенню, перешкоди від працюючого Smart TV будуть зведені до мінімуму, а швидкість обміну даними підвищиться.

дізнатися, телевізор, smart

Важливий рада! Перед покупкою зовнішнього адаптера для підключення до бездротової мережі перевірте список підтримуваних девайсів в інструкції. З цією інформацією також можна ознайомитися на сайті виробника або в технічній підтримці.

Ручне вказівку даних підключення

Використовуючи вбудоване меню Smart TV, перейдіть до параметрів WI-FI з’єднання. Виберіть ручний режим вказівки налаштувань, якщо на роутері відключений DHCP-сервер, а підключення з автоматичним визначенням параметрів не працює. У рядку «IP-адреса» введіть будь-який IP з локального діапазону. Допустимий початковий і кінцевий адреси доступні для уточнення в адмін-панелі маршрутизатора.

В поле «Маска підмережі» необхідно вказати, яка частина з діапазону IP буде використовуватися для адресації клієнтів локальної мережі. Часте значення цього параметра: 255.255.255.0. У рядку «Шлюз» введіть IP-адресу роутера, який застосовується для входу в настройки.

Порада! Маску підмережі і шлюз також можна уточнити через будь-який комп’ютер, підключений до вашого роутеру. Для цього виберіть командний рядок в контекстному меню кнопки «Пуск». У вікні, введіть команду: «ipconfig / all» і натисніть «Enter».

Скидання налаштувань телевізора

Швидкий спосіб, який в ряді випадків допомагає вирішити проблеми з роботою WI-FI на Smart TV. відновлення заводських налаштувань. Перед його виконанням бажано переписати значення основних параметрів, які пов’язані з мережею. Після скидання ви зможете повернути їх, виходячи з записаної інформації. Шлях в меню для відновлення заводських налаштувань на популярних моделях TV:

 • LG: «Налаштування. Додатково. Загальні. Скидання налаштувань до заводських ».
 • Samsung: «Підтримка. Самодіагностика. Скидання ».
 • Panasonic: «Установки. Системне меню. Початкові установки ».

Зверніть увагу! При установці заводських налаштувань будуть повернуті не тільки стандартні параметри мережі. Налаштування зображення, звуку, енергозбереження та інших функцій Smart TV не будуть збережені.

Використання іншого методу підключення до WI-FI

Якщо ви встановлювали з’єднання за допомогою ручного введення пароля від бездротової мережі, спробуйте підключитися через WPS. Технологія WI-FI Protected Setup дозволяє активувати режим швидкого з’єднання в налаштуваннях телевізора. Після цього аналогічний режим потрібно активувати на роутері. Це робиться через панель управління або спеціальну кнопку на задній стороні корпусу.

Щоб увійти в веб-інтерфейс роутера, переверніть пристрій і знайдіть наклейку з даними для входу. Зазвичай вона розташовується на нижньому боці і вказує стандартний IP-адреса, ім’я користувача і пароль. Введіть IP в будь-якому браузері і вкажіть інформацію облікового запису, доступну на стікері. Потім перейдіть в розділ «WPS» і активуйте цю функцію. Швидке підключення буде доступно протягом 1-2 хвилин.

У разі, коли протокол WPS використовувався спочатку, але на даний момент з’єднання встановити неможливо, введіть інформацію в ручному режимі. При підключенні до прихованої мережі потрібно буде вказати не тільки ключ доступу, але і назва WI-FI (SSID). Телевізори з ранніми версіями прошивки не завжди підтримують пошук прихованих мереж. Тому до оновлення ПЗ рекомендується прибрати приховування назви мережі в налаштуваннях маршрутизатора.

Перезавантаження телевізора і роутера

Перші дії, які необхідно зробити, якщо не працює WI-FI на телевізорі. перезавантаження Smart TV і маршрутизатора. Збій в роботі може мати програмний характер і легко виправлятися повторної ініціалізації драйверів пристроїв. Щоб перезавантажити телевізор, вимкніть його і знову ввімкніть. Деякі експерти також рекомендують дістати вилку електроприладу з розетки, а потім знову її вставити. Ця рада має сенс для тих телевізорів, які залишаються підключеними до локальної мережі навіть після виключення екрану.

Під час перезавантаження роутера необхідно почекати 10-20 секунд між виключенням і включенням. За цей час на стороні провайдера буде закрита попередня Інтернет-сесія. Тому підключення буде проводитися заново, з обнуленим настройками. Коли Smart TV і роутер знову включаться, спробуйте підключити WI-FI.

Усунення помилок DNS-серверів

Цей спосіб особливо актуальне для телевізорів марки Samsung. Доступ до Інтернету та мультимедійного контенту через Smart Hub ускладнюється, коли сервери Samsung перевантажені. При вказівці своїх адрес серверів DNS, підключення до Інтернет-ресурсів буде проводитися безпосередньо, без використання інфраструктури виробника.

Как проверить телевизор быстро. Самый быстрый и доступный вариант проверки на битые пиксели

Адреси DNS-серверів уточнюються в підтримці провайдера. Також можна скористатися безкоштовними публічними DNS. Таку послугу надають компанії Google, Яндекс, OpenDNS. Наприклад, для використання адресних серверів Google досить ввести IP основного сервера: 8.8.8.8 і додаткового: 8.8.4.4. У разі відсутності текстового поля для введення альтернативного сервера, в настройках DNS введіть тільки перша адреса.

Пошук проблем з WI-FI роутером

Причиною труднощів при підключенні до бездротової мережі можуть бути неправильні настройки маршрутизатора. Щоб їх змінити, зайдіть в панель управління. Перейдіть на вкладку «DHCP» і переконайтеся, що DHCP-сервер включений і працює справно. При його відключенні телевізора та інших мережевих пристроїв автоматично не присвоюватися локальний IP-адресу. Нормальна маршрутизація і доступ в Інтернет будуть неможливі.

Перевірте вкладку «Безпека» в параметрах роутера. Якщо включена фільтрація клієнтів по MAC-адресу, вимкніть її. На маршрутизаторах Asus, TP-Link, D-Link, Huawei і деяких інших виробників MAC-адресу будь-якого девайса можна внести в «білий список». Надалі підключення пристроїв з цього списку не будуть блокуватися, тому відновиться нормальна робота WI-FI на телевізорі.

MAC-адресу Smart TV вказано в налаштуваннях. Точний шлях відрізняється в залежності від бренду, на більшості телевізорів популярних виробників потрібна інформація знаходиться в меню:

 • Samsung: «Підтримка. Звернення в Samsung. Стрілка вниз. MAC бездротового інтерфейсу ».
 • LG: «Налаштування. Підтримка. Інформація про продукт ».
 • Philips: «Установка. Налаштування мережі вручну. Переглянути параметри. Пуск ».

Важливо! Після додавання MAC-адреси Smart TV в «білий список» або зміни інших параметрів роутера, перезавантажте його. Для цього використовуйте пункт меню «Система» або «Системні інструменти». Також можна скористатися кнопкою включення на корпусі або тимчасово відключити прилад з розетки.

Як дізнатися цифровий телевізор чи ні?

На сторінці, яка обов’язково з’явиться, потрібно натиснути на кнопку «все характеристики». Потім знаходимо пункт «прийом сигналу». У тому випадку, коли ваш телевізор здійснює підтримку стандарту цифрового ефірного мовлення, навпаки даного пункту повинно бути написано. DVB-T / T2 MPEG4.

Як дізнатися чи є Wi-Fi на телевізорі Samsung?

Суть в тому, щоб зайти в налаштування телевізора, і в розділі «Мережа» (зазвичай він так називається), подивитися, чи є там настройки Wi-Fi (бездротової мережі). Якщо є, то швидше за все є вбудована підтримка і ви зможете підключити свій телевізор до домашньої бездротової мережі.

READ  Як підключити бездротову колонку до телевізора

Яка матриця біля телевізора Samsung?

У серії телевізорів Samsung NU7100 стоять матриці VA типу. У них прийнятна швидкість відгуку, гарна передача кольору і кути огляду і глибокий чорний колір.

Як дізнатися у мене Smart телевізор чи ні?

Зазвичай, на коробці красується напис «Smart TV». Можна на пульті дистанційного керування знайти кнопку для виклику меню Smart TV. Так само можна звернути увагу на екран завантаження при включенні телевізора.

Що означає Серія телевізора Samsung?

U. телевізор, E. модель для європейського ринку, 55. діагональ 55 дюймів, T. рік розробки моделі. 2020 року, U. Ultra HD, 8. восьма серія, далі йде інформація про дизайн, формі підставки, кольорі, U. цифровий тюнер DVB-T / C / S2, XRU. модель для російського ринку.

Як дізнатися модель свого телевізора Sony Бравіа?

Де мені знайти номер моделі та серійний номер свого пристрою Sony? Номер моделі вироби розташований із заднього боку виробу або на службової наклейці, зазвичай розташованої на нижній або задній стороні вироби.

Як дізнатися модель матриці телевізора Samsung?

Q2 Як дізнатися яка матриця стоїть у моєму телевізорі? Виробника можна визначити без входу в сервіс меню. До листопада 2008 це писалося на великому стікері на задній стінці телевізора.

Як дізнатися чи є на телевізорі WI-FI

Сучасні Smart-TV за багатьма параметрами можна порівняти з PC в сенсі доступу до інтернету і можливостей програмного забезпечення, розробленого для телевізорів. Існують і браузери, і спеціалізовані програми, для перегляду, наприклад, каналу YouTube. Це вигідно і зручно. у багатьох PC виконує такі ж функції, і при наявності Smart-TV можна обійтися без комп’ютера. Підключається телевізор до інтернету або за допомогою кабелю, або за допомогою Wi-fi роутера. Про те, як користуватися функцією Wi-fi, і як дізнатися, чи є вона взагалі, мова піде у статті.

з інструкції

Найпростіший спосіб. звернутися до додається в комплекті з телевізором документації. У ній покроково відображений процес доступу до інтернету, і описана настройка доступу до мережі. При покупці виробу слід:

 • поцікавитися у продавця, чи є взагалі у даній моделі функція wi-fi;
 • ознайомитися з інструкцією і з’ясувати, вбудований чи приймач в Smart-TV або доведеться згодом докуповувати його окремо і підключати до USB wi-fi-адаптера;
 • якщо відома назва і модель телевізора, можна через інтернет ознайомитися із заявленими характеристиками і прочитати, чи передбачений на ньому Wi-Fi;
 • прийняти рішення про доцільність придбання саме цієї моделі.

Як правило, інструкція пишеться зрозумілою мовою, і проблем з настройками виникнути не повинно.

інші способи

Алгоритм підключення у TV різних фірм приблизно той же. Після включення, необхідно натиснути на пульті управління кнопку «Налаштування» (може виглядати як кнопка із зображенням шестерінки, гайкового ключа або з написом «Settings»). У меню потрібен пункт «Мережа» або «Налаштування мережі». В даному пункті необхідно вибрати вкладку «Підключення до мережі», де вибрати підключення до бездротової мережі.

Щоб зробити під’єднання, потрібно знати назву своєї мережі і пароль до неї. Вибравши зі списку свою мережу і ввівши пароль, при необхідності введення параметрів IP і DNS встановлюють, як правило, автоопределение. У деяких випадках доводиться вводити дані вручну, дізнатися їх можна у свого інтернет-провайдера.

Якщо дані введені коректно і мережа працює справно, на екрані з’явиться повідомлення, що сигналізує про успішне підключення до мережі. Що стосується труднощів з підключенням, можна почерпнути корисну інформацію на інтернет-форумах, присвячених даній тематиці. як правило, аналогічні складності у кого-то вже виникали, і в процесі читання можна знайти ключ до вирішення питання.

Як знайти код на телевізорі?

Код моделі телевізора можна дізнатися кількома способами:

 • У меню телевізора. Відкрийте меню телевізора, виберіть пункт Підтримка → Звернення в Samsung.
 • На заводській наклейці. Наклейка розташована на задній панелі телевізора.

Як зробити зі звичайного телевізора Smart?

Зробити Smart TV зі звичайного телевізора можна двома способами. Перший. замінити штатну материнську плату на універсальну, з ОС Android на борту. Другий. підключити приставку з функціями «розумного» TV. В силу своєї складності, перший варіант виправданий хіба що при ремонті зламаного телевізора з цілим екраном.

Як дізнатися код пульта телевізора?

 • включите TV, направте на нього ПДУ;
 • утримуйте кнопку, що позначає тип пристрою;
 • після загоряння індикатора. відпустіть її;
 • натисніть кнопку живлення на УП, це запустить автоматичний пошук коду;
 • як тільки відключиться телевізор треба швидко натиснути «ОК», це дозволить зберегти код в пам’яті.

Як дізнатися який у мене телевізор Samsung?

Як дізнатися серію і рік випуску телевізора Samsung в меню телевізора

 • Увійдіть в меню телевізора.
 • Виберіть пункт «Підтримка».
 • Виберіть пункт «Звернення в Samsung».
 • В поле «Код моделі» буде вказана модель телевізора.

Як дізнатися інформацію про телефон Samsung?

Інформацію про модель також можна з’ясувати вводячи комбінації символів, такі як # або #. На екрані відобразиться модель і версія програмного забезпечення.

Як дізнатися дату випуску телевізора Samsung?

Щоб дізнатися серію і рік випуску телевізора, подивіться його модель. серія і рік випуску зашифровані в ній.

Як дізнатися який у мене Smart TV?

Якщо коробки і документів немає (там можна подивитися модель), то зверніть увагу на наклейку, яка повинна бути на задній стороні телевізора. Там точно вказана модель.

Необхідне обладнання для перегляду

Щоб приймати сигнал ефірного цифрового телебачення, потрібно:

 • Телевізор, з підтримкою цифрового сигналу (вбудованим тюнером).
 • Ефірний цифровий тюнер (позначаються Т2).
 • Антена для прийому.

Нічого складного в обладнанні немає. Нові моделі телевізорів вже включать в себе наявність вбудованої приставки. І можна приймати 30 каналів в Росії.

Якщо ж телевізор був куплений давно, то не варто засмучуватися. Зараз продаються ефірні приставки на будь-який гаманець. Загальна в них. прийом телеканалів. Більшість тюнерів дозволяють користуватися функціями інтернету, при наявності додаткового обладнання.

Головне пристосування для прийому сигналу. антена. Можна використовувати стару, для прийому ефірного телебачення, в тому числі і колективну. Або ж придбати нову, для прийому T2.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Чим далі від вишки проживає користувач, тим потужніше антену потрібно придбати. При близькій відстані до місця прийому, для перегляду може підійти і кімнатна антена.

Как узнать, поддерживает ли телевизор Smart TV?

Як дізнатися чи приймає телевізор цифрове телебачення

Цифрове телебачення в останні роки стає популярнішим. Переваг багато. велика кількість безкоштовних телеканалів, які можна прийняти; якісний прийом і низька вартість обладнання. Не тільки для жителів обласних центрів але навіть далеких сіл. Розберемо що потрібно для прийому цифрового телебачення.

Як влаштовано цифрове телебачення

Передача картинки і звуку для цифрового телебачення можлива завдяки кодування відеосигналу і звуку по цифрових каналах. Це не дозволяє перешкод з’явитися на екрані. В такому форматі або є зображення, або його й зовсім немає.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Якщо прийому щось заважає (неточна настройка, рельєф місцевості, антена). на екрані будуть з’являтися квадратики, сигнал пропаде, але з часом з’явиться.

Правильна настройка антени. з максимально прямим видом на телевежу. Її можна підняти або розгорнути. Перевірка сигналу ведеться на телевізорі або ж на тюнері.

Як вибрати цифровий тюнер

Більшість людей задається питанням: як правильно вибрати ресівер для прийому Т2. Адже виробників дуже багато, різний ціновий діапазон, і властивості. Все набагато простіше: ціна залежить від бренду і функціоналу. На певних тюнери можна дивитися фото, відео, слухати музику через USB, підключати WI-Fi модем і користуватися інтернет-сервісами як прогноз погоди, відео з YouTube, IPTV.

Спочатку необхідно визначитися з цілями, для яких буде використовуватися Т2 тюнер, це можна зрозуміти в залежності від ваших уподобань. Для більшості користувачів це сучасне медіапристроїв, яке володіє великим функціоналом, а не тільки веде мовлення. Якщо говорити за EPG (електронний програмний гід, який показує розклад телепередач на телеканалі). то він присутній в кожному приймачі. Тюнера бувають наступних видів:

 • Прості пристрої виключно для перегляду Т2. Низька ціна, маленький функціонал. Чи не облаштовані USB-виходами, без підтримки інтернету. Бувають без дисплея і кнопок на передній частині. Такі пристрої підійдуть пенсіонерам і малозабезпеченим слотів населення.
 • Тюнера з підтримкою медіа. Облаштовані USB-входами і підтримують фото, відео, музику. Містять дисплей і кнопки на передній частині ресивера.
 • Т2 ресивери з додатковими можливостями. Підтримка доступу в інтернет під час купівлі додаткового обладнання (бездротовий модем). 2 USB-входу, дисплей і кнопки на передній панелі. На сьогоднішній день найчисленніші
READ  Телевізор sony не включається індикатор не горить

ВАЖЛИВО. При виборі тюнера рекомендовано звертати увагу не на ціну, а на якість. Матеріал, з якого зроблена приставка (пластик або метал), наявність кнопок і дисплея на передній панелі. Також при бажанні на кількість USB-входів і модель ресивера. Якщо є вже такий прилад у знайомих або родичів. варто уточнити його марку, вартість і функціонал. Можливо такий сподобається і вибрати буде простіше.

Як дізнатися телевізор Smart чи ні?

Важко уявити сучасний світ без інтернету. Спілкування з друзями, читання інформації, перегляд відео і весь світ не виходячи з дому. Це можна виконувати на смартфоні або комп’ютері, але набагато приємніше і зручніше займатися цим на великому екрані. Smart TV. корисна функція в усіх аспектах. Дозволяє дивитися телепередачі в запису, а також фільми і серіали в онлайн-кінотеатрах. Доступ до соціальних мереж, перегляд новин, прогнозу погоди. Ця програма для зручності користувачів.

Різні моделі телевізорів з даними додатком відрізняються характеристиками і функціями. Популярні марки: Samsung, LG, Sony. Практично всі моделі телевізорів підтримують вбудований Wi-Fi. Пристрій знайде мережі в радіусі покриття і запропонує підключитися. За користувачем залишається вибрати потрібну і при необхідності ввести пароль.

Також відмінності і в операційних системах. Sony працює на системі Android, Samsung. Linux, а LG застосовує WebOS.

 • Альтернатива ефірному мовленню.
 • Перегляд фільмів і програм в запису.
 • Доступ до соцмереж.
 • Спілкування. Якщо телевізор з камерою. можна спілкуватися по Skype.
 • ігри.
 • Перегляд фото та відео.

Телевізор з Smart TV. нове застосування пристрою. І доступ до глобальної мережі не відходячи від великого екрану.

Як настроїти

Необхідне обладнання вже перед вами. Для прийому TV необхідно його налаштувати.

Першим пунктом налаштовуємо антену. Знаходимо точне розташування вишки, відстань до неї і список пакетів, які можна прийняти. Підключаємо тюнер або знаходимо потрібне меню в телевізорі.

ВАЖЛИВО. Список частот з пакетами телеканалів розміщений на офіційному сайті концерну РТРС.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. При налаштуванні антени сигнал моментально з’являтися не буде. Потрібно почекати кілька секунд, а потім продовжувати. За сильної частоті потрібно знайти сигнал, по слабкій. підлаштувати на кращу якість.

Якщо рівень сигналу сильний (потрібно дивитися на пункт «якість»). можна сміливо запускати пошук каналів.

ВАЖЛИВО. Щоб забезпечити впевнене якість прийому, необхідно, щоб в зоні видимості антени не було сторонніх об’єктів. Це можуть бути дерева, будинки. При таких умовах сигнал може пропадати.

У разі відсутності сигналу варто придбати потужне обладнання або підняти антену якомога вище. У мегаполісах можуть відображати сигнал багатоповерхівки або дерева. У невеликих містах або селах. нестабільний рельєф. Тому варто врахувати підняття антени на дах і в деяких випадках. за допомогою щогли.

Налаштування тюнера Т2

Тюнер варто купувати, якщо телевізор не підтримує вбудований девайс. У комплект входить: приставка, пульт управління, HDMI провід тюльпани, інструкція із застосування. Потрібно з упаковки вийняти всі матеріали. Визначити місце знаходження тюнера. Важливо, щоб він не знаходився далеко від телевізора, адже виникнуть проблеми з підключенням. Пам’ятайте про довжину кабелю.

Цей метод аналогічний з вищевказаним. У кожного тюнера буде своє меню. Але принцип однаковий для всіх.

 • При вимкненому живленні під’єднати антену. Тюльпанами або HDMI підключити до телевізора.

УВАГА. У телевізорі потрібно вибирати AV або HDMI, в залежності від підключення.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Цифрові приймачі завантажуються до 20 секунд.

 • При першому використанні система запропонує вибрати мову і заведе в меню пошуку каналів.
 • Можливий вибір автоматичного або ручного режиму.

ВАЖЛИВО. Спочатку підійде ручний режим. Для цього на сайті РТРС необхідно вибрати місце проживання і вийде список частот. Ввести частоту в тюнер. Перевірити якість сигналу.

Телеканали будуть введені в пам’ять ресивера і тепер при запуску почнеться їх перегляд. Налаштовувати ресивер варто тільки при появі нових пакетів.

Як визначити наявність цифрового тюнера в телевізорі

Вбудований приймач DVB-T2 дозволяє приймати телеканали цифрового TV без приставки. Користувачеві необхідно тільки встановити і налаштувати антену для впевненого прийому трансляції. Вперше на ринку такі гаджети з’явилися в 2013 році і такий функціонал був в топових моделях. Сьогодні ж таких телевізорів в рази більше.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Канали стандарту DVB-S2 мають кращу якість, відображають назву каналу і поточну програму. Там же можна подивитися телепрограму з описом на поточний тиждень.

 • Для перемикання каналів використовується тільки один пульт.
 • Цифровий приставці не потрібно виділяти додаткове місце.
 • Електроенергію бере тільки телевізор.

Прийнявши рішення підключитися до цифрового телебачення, потрібно зважити всі переваги і недоліки обраного способу. Залишається сподіватися, що споживач, ознайомившись зі статтею зробить усвідомлений, а головне правильний вибір. Приємного перегляду!

Як підключити цифрове TV через антену?

Як налаштувати цифру, якщо ви дивитеся телевізор через антену?

 • Вимкніть електроживлення телевізора.
 • Підключіть антенний кабель до антенного входу цифрового телевізора.
 • Підключіть електроживлення і включіть телевізор.
 • Зайдіть у відповідний розділ меню налаштувань телевізора і активуйте роботу цифрового тюнера.

Як дізнатися чи є у телевізора DVB t2?

Пояснюємо, як перевірити, чи підтримує ваш телевізор цифровий стандарт DVB-T2. Маркет ».

 • У пошукове поле вбивається точну назву та маркування.
 • На сторінка видачі ви побачите шукану модель. Натисніть у вкладку «Характеристики».
 • У пункті, який називається «Прийом сигналу», наголошується опція підтримки DVB-T2.

Скільки коштує приставка для цифрового телебачення?

Скільки коштує цифрова приставка? Сама бюджетна модель приставки DVB-T2 обійдеться приблизно в 1000 рублів, а в залежності від додаткових опцій

Як перевести телевізор на цифрове телебачення?

Порядок дій при переході на цифрове TV

 • Вимкніть телевізор і підключіть антенний кабель, а потім відео- і аудіо кабелі телевізора до ресивера.
 • Увімкніть телевізор і виберіть в налаштуваннях меню потрібне джерело вхідного сигналу: HDMI, AV, SCART і інші;
 • Увімкніть автоматичний пошук цифрових каналів.

Як дізнатися чи є у телевізора Smart TV?

Найпростіше. подивитися технічні характеристики. Дізнавшись модель свого телевізора, завжди можна подивитися технічні характеристики на будь-якому сайті (краще, звичайно, на сайті виробника). На коробці, або в документах так само повинна бути ця інформація. Зазвичай, на коробці красується напис «Smart TV».

Як налаштувати вбудований т2 на телевізорі?

Підключіть антенний кабель до антенного входу цифрового телевізора (у якого є вбудований тюнер DVB-T2). Підключіть електроживлення і включіть телевізор. Відповідно до інструкції на експлуатацію телевізора, зайдіть у відповідний розділ меню налаштувань телевізора і активуйте роботу цифрового тюнера.

Як підключити цифрове телебачення до телевізора Samsung?

Інструкція по налаштуванню цифрових каналів на телевізорах Samsung з вбудованим тюнером DVB-T2 в автоматичному режимі:

 • Заходьте в меню телевізора.
 • Відкриваєте пункт «Автоматичне настроювання».
 • Вказуйте джерело сигналу: антена, кабель, супутник.
 • Визначаєте тип каналів. вибираєте цифрове мовлення.

Smart TV що це

Для розширення можливостей телевізійного приймача виробники ось уже кілька років використовують Smart TV, такі телеприймачі називають ще «розумні телевізори». Як ним користуватися, що таке Smart TV в телевізорі, які можливості він дає телеглядачу?

Smart TV перших випусків працює як операційна система в комп’ютері. Не дарма в результаті свого розвитку Smart TV прийшов до використання справжньою операційної системи вже в телевізорі.

Розумні телеприймачі можуть працювати в інтернеті, об’єднувати всі медіа пристрої будинку в єдину мережу, дозволяють грати в ігри, встановлювати додаткові програми. І все це завдяки функціоналу Smart TV.

Система Tizen від Samsung

Основна перевага розумних телевізорів. це вихід самостійно в інтернет, який дозволяє переглядати фільми онлайн без участі комп’ютера, без скачування. В інтернеті є багато сервісів з фільмами, фото, музикою і все це стає доступним для вас. Наприклад, YouTube або Netflix, Megogo, Tvigle і інші.

Потрібно відразу сказати, що Smart-TV. це додатковий функціонал і на якість зображення або звуку він ніяк не впливає. Дивитися ефірні телепередачі можна і без цих нових можливостей.

Інтерфейс WebOS від LG

У сучасних апаратах будь-якої відомої марки практично на всіх моделях є система Smart TV, тільки вона носить назву операційної системи.

Компанії використовують різні ОС на своїх моделях:

 • Samsung. Tizen;
 • LG. WebOS;
 • Philips, Sony. Android TV;
 • Panasonic. своя розробка “My Home Screen” на основі Firefox OS.

Можливості Smart TV

Спочатку Smart TV призначався для отримання відео контенту з інших джерел, а не тільки з ефірних каналів. Для цього використовувалося і підключення до комп’ютера по локальній мережі і вихід в інтернет для перегляду онлайн відео. Сьогодні ця функція Smart TV і залишилася основною.

Використання операційної системи як основи для роботи Smart TV дозволяє розширити функціонал. Наприклад, ви помітили, що Sony використовує Android TV. І більшість телеглядачів знайомі зі смартфонами на Android. Так ось настільки і функціонал телеприймача може бути розширений, хоча на телевізорі і смартфоні різні версії Android. Можна завантажувати додатки з Google Play і встановлювати. А це і віджети погоди, новин, різноманітні ігри та ін. І такі можливості є у кожної операційної системи, тільки сервіси там свої.

READ  Телевізор Samsung пульт не переключає автоматично канали

Плюс до цього все ОС мають можливість працювати з соціальними мережами. де ви зможете спілкуватися під час перегляду фільмів або трансляцій спортивних змагань.

Виробники до таких телеприймачів випускають спеціальні пульти управління, вони зроблені спеціально під свої операційні системи, щоб ними управляти було просто. Сьогодні такі розумні пульти дистанційного керування роблять універсальними, що б вони працювали з усією технікою від однієї фірми.

Smart TV дає можливість глядачеві керувати за допомогою жестів або голосу. Для цього в пристрої є вбудована камера, щоб стежити за вашими жестами. Для голосових команд в пульт вбудовують мікрофон.

Можна ще підключати смартфони до телеприймач. а це дає можливість і управління та передачі мадіафайлов.

Технології настільки розвиваються, що вже можна з телевізора за допомогою спеціальних сервісів управляти всією побутовою технікою однієї марки, а це і холодильники, і пральні машини та ін. Так реалізується ідея про розумного будинку і телевізійні приймачі з Smart TV грають тут центральну роль.

Як користуватися

Для повноцінної роботи Smart TV, щоб користуватися всіма функціями, потрібно підключити телевізор до інтернету. Для цього потрібно використовувати кабель від маршрутизатора і порт Ethernet на апараті або вбудований модуль Wi-Fi. Для Wi-Fi потрібен роутер в будинку, підключений до вхідного кабелю інтернету від вашого провайдера. Канал зв’язку повинен забезпечувати швидкість не менше 2 Мбіт / сек, але це мінімум, а краще 10-20 Мбіт / сек для перегляду відео 4К.

Через настройки знаходите пункт «мережа» і там користуючись підказками підключаєтеся до інтернету. У телеприймачі це робити простіше, ніж на комп’ютері.

Після цього може знадобитися реєстрація на офіційному сайті виробника для отримання доступу до повного набору можливостей.

Всі сервіси, що використовують інтернет звичайно зручна річ, але не забувайте, що вам весь час доведеться користуватися тільки пультом дистанційного керування та віртуальною клавіатурою. Це може викликати деякий дискомфорт в роботі з браузером. Тут вже доведеться вибирати кожному особисто, чи потрібні йому всі ці нововведення з таким зручністю роботи.

Але сучасні системи Smart TV мають вже встановлені сервіси, які відкриваються при натисканні курсора і немає необхідності відкривати їх через браузер.

Попередньо сервіси. це віджети популярних сайтів в інтернеті присвячених фільмам, музиці, новин та ін. Тому подивитися фільми з інтернету ви зможете досить просто. Тим більше, що багато фірм реалізують в своїх моделях телеприймачів можливість управління за допомогою жестів або голосових команд.

Android TV на Sony

З будь-якого телевізора можна зробити Smart TV, для цього купуєте приставку на Android і підключаєте до інтернету і телеприймач будь-якої марки. Функціонал отримаєте той же або навіть більше.

Що таке Miracast

По суті, це бездротовий інтерфейс, а якщо детальніше, то це свого роду канал зв’язку, який замінює функцію кабелю HDMI. Іншими словами, функція реалізує бездротовий зв’язок моніторів телевізора, комп’ютера або ноутбука з моніторами планшета, нетбука або смартфона. Тобто все, що відбувається на екрані смартфона, планшета може дублюватися на телевізорі, моніторі PC, ноутбуці.

Miracast має свій пакет синхронізації і не вимагає залучення будь-яких додаткових пристроїв. Хіба що для забезпечення цієї функцією комп’ютера, може знадобитися спеціальний програмний Miracast-приймач.

Цей зв’язок володіє такими перевагами, як:

 • високошвидкісна передача зображення, здатністю до 1920 × 1200 FullHD;
 • використовується Wi-Fi стандарту IEEE 802.11n, що забезпечує швидкість передачі даних до 150 Мбіт / сек;
 • високий рівень власної синхронізації;
 • можливість передачі 3D відео;
 • простий інтерфейс з повною автоматизацією всіх налаштувань;
 • сумісність всіх пристроїв стандарту Miracast.

Але навіть якщо такої функції телевізор або монітор не має, то її можна встановити, підключивши спеціальний недорогий Miracast адаптер через роз’єм HDMI. До планшету або смартфону ніяких пристосувань не потрібно. Всі пристрої від компанії Apple підтримують цю функцію. У Android досить, щоб смартфон мав опцію «Бездротовий екран» в розділі «Екран» в «Налаштуваннях».

Як дізнатися, чи підтримує телевізор Miracast

Якщо телевізор виготовлений після 2012 року, то, швидше за все, він має цю функцію. Цей тип зв’язку зараз встановлюють майже у всіх ЖК телевізорах. Детальний опис способу користування цією послугою викладено в технічній документації, що додається до телевізора. Також можна дізнатися про її наявності, перевіривши її безпосередньо на самому TV-приймачі.

Брендові телевізори Philips, LG, Sony, Samsung, Toshiba або Hitachi і інші мають свої типи інтерфейсів. Тому, щоб дізнатися про наявність цієї функції, необхідно прочитати інструкцію з експлуатації або спробувати пошукати її в меню самостійно:

 • включити пультом кнопку «Smart» або «Home», може бути на ній просто зображений будиночок;
 • розділі HDMI-2 пошукати «Screen Share»;
 • налаштувати смартфон або планшет.

В крайньому випадку, доведеться простудіювати через пошукову систему інтернетівську мережу.

У вітчизняних моделях або подібних до них вона знаходиться в опції «Налаштування» в розділі «Мережеві підключення». Може зображатися іконкою земної кулі. Там, повинна бути опція зі словом Miracast. Якщо вона відсутня, то, швидше за все, виробники заощадили на цьому і для її здійснення необхідний адаптер.

Що таке Miracast в телевізорі

Багатьом напевно траплялося слово Miracast в опціях нового телевізора, ноутбука, планшета або смартфона? Що це за функція, запатентована в 2012 році і навіщо вона потрібна?

Налаштування прийому Miracast на ноутбуці або PC

Ноутбуки зазвичай все містять Wi-Fi модулі, сучасні материнські плати теж зазвичай мають вбудований Wi-Fi. Але навіть якщо цього модуля немає, то можна використовувати портативний Miracast-приймач, що підключається через USB-роз’єм. Але, якщо в пристроях встановлена ​​ОС версії Windows 7 і нижче, узгодити їх не представляється можливим.

Інші версії, Windows 8, 8.1, 10 можуть здійснювати обслуговування описуваної функції. Для швидкого визначення необхідно в «Панелі задач» відкрити пошуковик і вставити слово Miracast. Потім буде запропонований варіант «Проектування на цей комп’ютер». Після його включення, відкриється вікно з параметрами, де буде вказано, чи підтримує пристрій цей зв’язок чи ні. У разі підтримки, можна його включити.

На протилежному пристрої буде відображатися ім’я вашого комп’ютера, після включення необхідних режимів, описаних вище.

Що робити, якщо з Miracast виникають проблеми

Причина, через яку телевізор відмовляється проводити з’єднання. це несправність модуля або відсутність необхідного драйвера. Проблема з драйвером легко вирішується, якщо телевізор підключений до інтернету, наприклад, через Wi-Fi. Тоді в розділі Miracast необхідно запустити додаток Upgrade. Система сама завантажить і встановить необхідне програмне забезпечення, треба буде тільки слідувати запропонованому алгоритму.

Основні причини, через які неможливо встановити з’єднання:

 • відсутність або несумісність даної функції у будь-якого з приладів;
 • відсутність необхідного драйвера;
 • «Стара» ОС, яка не має відповідного програмного забезпечення;
 • несправність будь-якого з модулів.

Налаштування Miracast

Після того як на екрані телевізора включений цей режим, необхідно підключитися і система сама зможе узгодити обидва пристрої. З смартфона або планшета з ОС Android можна підключитися, зайшовши в Налаштування / Екран / Бездротовий екран / Miracast. У деяких моделях Налаштування / Бездротові мережі / Ще / Play To.

З пристрою з ОС iPhone, Android можна підключитися, включивши Wi-Fi. Зайти в Налаштування / Інші мережі. Тут необхідно знайти і запустити додаток Screen Mirroring. На екрані согласуемое пристрою має з’явитися назва телевізора, або того апарату, до якого потрібно підключитися. Ніяких паролів зазвичай система не запитує.

ВАЖЛИВО! При тривалій трансляції зі смартфона або планшета, необхідно подбати про достатність зарядки акумулятора. І якщо це зручно, підключити до нього зарядний пристрій.

Проблеми при підключенні до комп’ютера

На комп’ютері повинна бути встановлена ​​операційна система не нижче версії Windows 8. Неодмінною умовою має бути наявність Wi-Fi модуля, а також встановлено драйвер, який йде в комплект до ноутбука або материнської плати з вбудованим Wi-Fi. Його можна також завантажити, але тільки безпосередньо з сайту виробника.

Відсутність необхідного драйвера або установка драйвера з інших джерел може бути причиною того, що ОС видасть негативну відповідь. Хоча PC може підтримувати цю функцію, якщо оновити драйвер відеокарти програмним забезпеченням безпосередньо з сайту виробника.

BETATECH.COM.UA 2021