Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як додати історію в інстаграм через комп’ютер

Table of Contents

Анна Зоріна

Викладати Історії в Інстаграм через комп’ютер когось штовхає звичка, кого-то. величезний обсяг контенту, а кого-то. необхідність предпублікаціонной обробки фото і відео.

Якщо ви завсідник Instagram і ваші Історії. це ваша візитна картка, читайте статтю і дізнайтеся, чи можна полегшити собі життя, завантажуючи контент відразу з жорсткого диска, а не перекачуючи його на смартфон.

Анна Зоріна

додати, історію, інстаграм, комп, ютер

способу завантажити Історію в Інстаграм з комп’ютера

і чи є варіанти завантаження відео, а не тільки фото, читайте в статті.

За допомогою стандартних засобів браузера

Базовий спосіб завантаження контенту в Інстаграм. Відразу обмовлюся: завантажити вийде лише фотоматеріали. Зайдіть в ваш профіль Instagram, і натисніть правою кнопкою миші на будь-якому порожньому полі сторінки.

Натисніть «Дослідити елемент», або F12 У відкритому справа вікні натисніть на значок смартфона Не закриваючи вікно, перезавантажте сторінку, щоб зміни вступили в силу Вид відкритого профілю Інстаграм зміниться, стане схожий на те, як соцмережа виглядає в смартфоні. Якщо відразу можливості додати Історію ви не знайдете, натисніть на значок фотоапарата в лівому верхньому кутку Швидше за все, ви побачите такий напис, що з’явилася в нижній частині екрана, з проханням повернути пристрій. Не поспішайте крутити монітор, вам достатньо лише змінити розмір вікна браузера Наприклад, натиснути на кнопку «Відновити після розгортання». Але зробити це треба тільки коли ви бачите напис з проханням повернути екран Коли вікно браузера зменшиться, ви побачите можливість додати Історію натиснувши на «Ваша історія»

Далі все просто: натискаєте, вибираєте фото і публікуєте.

За допомогою сервісу відкладеного постінгу

Маючи в арсеналі велику кількість фото та відео контенту для Інстаграм Історій, необхідність завантажувати його кожен день, і при цьому нелюбов до роботи зі смартфона, хочеться мати такий інструмент, який, нехай і за плату, дозволить легко вирішити задачу. На сьогоднішній день таким інструментом є сервіс відкладеного постінгу SMMplanner.

SMMplanner вміє все те, що і офіційний додаток в телефоні

Сервіс не тільки завантажить весь ваш контент в Історії, а й дозволить відредагувати, створити опитування, вставити посилання, геолокацію і багато іншого.

За допомогою емулятора Андроїда на комп’ютері

Працювати з Інстаграмом на моніторі комп’ютера так само, як зі смартфона, можливо за допомогою емулятора Android-додатків. Встановивши його на комп’ютер, ви додасте в Історії заздалегідь відзнятий контент.

Встановивши додаток, авторизуйтесь в облікового запису Google Play У пошуку введіть слово «Інстаграм» і встановіть програму Ви можете увійти в Інстаграм, клікнувши по значку сповіщеннях або при наступному вході в програму знайти його в розділі Мої ігри

Щоб завантажити Історію в Інстаграм, спочатку необхідно додати фото або відео в бібліотеку емулятора. Просто так на жорсткому диску комп’ютера Інстаграм через емулятор їх не побачить.

Увійдіть в Медіа-менеджер, жовтий значок в Моїх іграх Натисніть «Імпорт з Windows» і виберіть потрібні фото і відео

Пам’ятайте, що для ваших фото і відео бажаний певний формат, щоб вони виглядали красиво. Детальніше читайте в статті «Керівництво по форматам публікацій в Instagram» в блозі SMMplanner.

Даний спосіб має свої плюси і мінуси. Плюси в тому, що можна завантажити і фото, і відео контент, не вдаючись до довгих хитрощів. Мінус же ось у чому. Маючи 4 Гб оперативної пам’яті і менше, кожен процес в емуляторі відніме у вас значну кількість часу; простіше кажучи. все буде гальмувати, дуже гальмувати, і навіть так сильно гальмувати, що відмовиться завантажуватися зовсім.

Як ще завантажити Історію в Інстаграм через комп‘ютер і з ноутбука

Крім усього перерахованого, існують емулятори BlueStacks і Nox. Вони являють собою екранний смартфон, працюють на Windows і Mac. З їх допомогою ви зможете завантажувати не тільки фото, але і відео, змінювати свій профіль, відповідати на повідомлення в Ю Я, видалити акаунт.

Як викладати Історії в Інстаграм з комп’ютера

Перегляд Сторіс з PC здійснюється з сайту програми. Але там обмежений функціонал. Він зводиться до редагування свого профілю (дані, пароль, видалення заміток) і перегляду чужих сторінок. Щоб розширити поле діяльності, спробуйте зробити в такий спосіб:

 • Встановити на ноутбук офіційну програму Instagram. Вона працює на Windows і в ній є всі можливості мобільної версії.
 • Завантажити Google Хром.

У правій частині браузера у вас з’явиться іконка для активування режиму в Інстаграм. Відкрийте її і виберіть відповідний емулятор. програму, яка і дозволить використовувати аккаунт ефективно. Наприклад, Android. KitKat. Авторизуйтесь в своєму профілі через офіційний сайт https://www.instagram.com. Ви побачите, що блог прийняв іншу, схожу на мобільну форму.

На цьому етапі ви вже можете поділитися з передплатниками фото в стрічці. Для цього натисніть на значок камери і підберіть знімок. Внизу екрана ви знайдете функції редагування і варіанти фільтрів. Щоб завантажити Stories, необхідно мати зроблений і відредагований контент на PC. Рекомендований формат: 916. Клацніть по будиночка в лівому нижньому кутку, а потім по іконці в верхньому. Розширення попросить вас повернути пристрій. Звузьте вікно або використовуйте для цього клавіші Ctrl-Alt-стрілка вліво. Потім опублікуйте, натиснувши «Додати».

Як додавати Історії в Інстаграм з комп’ютера без установки розширень

Ще один спосіб завантаження. сервіс SMMplanner. Це платний сайт, але на ньому є пробний період і при реєстрації ви отримуєте можливість публікації 50 заміток. Вони будуть нараховуватися щомісяця. Постом вважається одне фото або відео, викладене в Stories. Ось дії, які будуть доступні для вас.

Після авторизації вам необхідно прикріпити свій аккаунт. Прокрутіть сторінку, на якій ви перебуваєте трохи вниз і виберіть соціальну мережу. Є один нюанс! Ви повинні пам’ятати, яка пошта була вказана при створенні блогу, або додати в налаштуваннях профілю актуальний адресу. На нього (в разі скидання пароля) буде відправлена ​​інструкція по відновленню.

Система не зберігає комбінацію доступу і всі особисті дані залишаються тільки у вас. З цієї причини сервіс не зможе вам допомогти, якщо ви їх забудете. Так само ніхто не перехопить ваші відомості і не вкраде доступ. Наступний етап. робота з Stories.

Як зберегти Історію з Instagram на комп’ютер

Якщо вам потрібна одна конкретна Сторі, скористайтеся Web for Instagram. У пошуку знайдіть користувача або хештег, що веде до потрібної вам публікації, відкрийте відео і натисніть синю стрілку як на скріншоті.

Як викласти Історію в Інстаграм через комп‘ютер за допомогою різних додатків і програм

20 червня 2020 Опубліковано в розділах: Робота з соцмережами. 117672

Как загрузить фото в Инстаграм с компьютера

Але якщо ви активно ведете бізнес-аккаунт, у вас може виникнути потреба в роботі з PC, на якому не вийде опублікувати новий контент. На щастя, існує декілька виходів з цієї ситуації. Почнемо з простішого варіанту.

Як завантажувати Історії в Інстаграм з комп’ютера через SMMplanner

Перейдіть у вкладку «Пости» і виберіть «Запланувати». Знайдіть на PC контент, який хочете викласти. Рекомендований розмір для фото. 916, відео. 15 секунд. В безкоштовний пакет входять тільки зображення. На сайті є можливість редагування. Щоб зайти в цей режим, клікніть на значок-олівець.

Доступні всі основні функції зміни картинок

 • Обрізати. Представлені кілька форматів, в тому числі і для Сторі. поворот.
 • Близько тридцяти фільтрів для поліпшення фотографій.
 • Налаштування яскравості, насиченості, контрасту, чіткості, експозиції, тіней.
 • Текст на першому плані. Чотири види шрифтів, корекція розміру, вирівнювання, колір фону напису і самих букв.
 • Наклейки. Різноманіття стікерів з сердечками, капелюхами, вусами і так далі.
 • Пензлик. За допомогою курсору різної товщини і відтінку можна намалювати щось на знімку.
 • Фокус. Функція для розмиття.
 • Рамки. Також регулюється ширина і палітра.

Не забудьте натиснути «Зберегти» перед тим як вийти з режиму редагування. На цьому можливості сервісу не закінчуються. Ви можете відзначити на знімку людей або інші комерційні блоги. Для цього знайдіть на зображенні значок в лівому нижньому кутку. Клацніть по ньому і вкажіть обліковий запис користувача. Надрукуйте ім’я, натисніть на пошук, підтвердіть (ок).

Над картинкою є поле для посилання. Якщо вам потрібно опублікувати Stories з URL. просто впишіть дані в цей рядок.

Додайте геометкамі. Це корисний для просування сторінки елемент. Для цього в «Шукати в місцях» як на скріншоті нижче введіть назву країни, міста або закладу. Потім зайдіть в режим редагування (олівець) і виберіть наклейки. Так ви оформите мітку стікером. Їх варіанти ви побачите першими в списку.

Опитування з PC. ще одна чудова нагода від SMMplannera. Напишіть своє питання і включіть відповіді. Щоб оформити все це кнопками, дійте як у випадку з відміткою місця розташування.

Це все основні функції, які доступні. Перед публікацією не забудьте поставити галочку навпроти «Надіслати як Stories». Встановіть дату, в яку ви плануєте додати відео або зображення. Таким чином ви можете створити запас з постів, які опубліковуватимуться автоматично в налаштоване час.

Тепер ви знаєте, як викласти Історію в Інстаграм з компа. Перераховані нами способи зроблять ведення бізнес-аккаунта простіше і ефективніше. Особливо якщо ви зважитеся скористатися сайтом автопостінга.

У статті наведено в повному обсязі безкоштовні методи. Існують і інші сервіси. Наприклад, Onlypult і емулятори (віртуальні смартфони) для різних операційних систем. Але всі ці розширення і програми мають схожим функціоналом. Якщо ви знайдете альтернативні інструменти, то без зусиль розберетеся в них.

READ  Як створити Apple ID для дитини

Через комп’ютер

Офіційний сайт сервісу дозволяє користувачам зробити деякі налаштування облікового запису, переглядати стрічку і рекомендації. Основний же функції виставлення постів не передбачено. Для обходу системи ми будемо використовувати додаткові інструменти. Наприклад, емулятор Android. bluestacks.

Вимоги та ліміти

Емулятор blue stacks

 • Переходимо за посиланням: https://www.bluestacks.com/ru/index.html і викачуємо програму.
 • Авторізуемся під особистим логіном і паролем в play marketі викачуємо інстаграм.
 • Після процедури авторизації в інстаграм натискаємо на іконку фотоапарата.
 • Знімаємо відео натиснувши на велике коло знизу.
 • Тепер натискаємо на «Одержувачі».
 • Залишилося тапнуть на «Поділитися» і сторіз автоматично з’явиться на каналі.

на Android

На переважній більшості сучасних смартфонів встановлена ​​операційна система Android. Давайте почнемо з неї:

КАК ДОБАВИТЬ ИСТОРИЮ В INSTAGRAM ЧЕРЕЗ КОМПЬЮТЕР / РАБОЧИЙ СПОСОБ!!!

 • Для виставлення історії розробники придумали 2 спеціальні кнопки і одну дію:
 • Перша знаходиться в стрічці сторіз і виглядає як мініатюра вашою основною фотографії з невеликим синім плюсом знизу.
 • Друга виглядає як іконка фотоапарат і розташовується зліва від напису Instagram.
 • Почала зйомки сторіз можна викликати свайпом вліво. Для цього потрібно перебувати в головному меню програми.
 • Нас зустрічає основне вікно зйомки. Користувачеві пропонується просто записати невеликий ролик або використовувати додаткові інструменти у вигляді масок і фільтрів.
 • Після запису натискаємо на кнопку «Одержувачі».
 • В останньому вікні вказуємо конкретної людини. Для публікації знятого матеріалу необхідно тапнуть на «Поділиться».

на iPhone

 • Розташування кнопки для початку зйомки на IOSне змінилося. Тапа на невелике вікно з мініатюрою аватарки з невеликим синім плюсом або іконку фотоапарата в лівому верхньому кутку екрану.
 • Встановлюємо необхідні фільтри і знімаємо короткий ролик.
 • По закінченню вибираємо одержувача або просто натискаємо на кнопку «Поділитися».

У відео нижче показані два перших способи додавання фото і відео в Instagram з комп’ютера Windows. через браузер і офіційний додаток для PC і ноутбуків.

Сподіваюся, один із запропонованих методів виявиться працездатним в вашому випадку.

Як зберегти історію з Instagram на комп’ютер?

В даному випадку рекомендується використовувати додаток SMM Planer. Утиліта розроблена для користувачів, що займаються заробітком в соцмережах на комп‘ютері. Програма відкриває перед користувачем безліч опцій.

Ще одним способом вирішення проблеми вважається активація мобільного режиму, який працює швидше. Зробити це можна вручну. Далі здійснюється така послідовність дій:

 • Перехід на ресурс соціальної мережі;
 • На порожньому місці вибирається меню і функція вивчення коду;
 • Потрібно натиснути на іконку з гаджетами або на комбінацію CtrlShiftM;
 • У переліку слід вибрати пристрій і провести перезавантаження.

Офіційне додаток Instagram для Windows 10

Після скачування програми і входу до вашого профілю (в моєму тесті з якоїсь причини вхід виконувався тільки по E-mail, але не по імені користувача), виконайте наступні прості дії:

Як викласти історію в інстаграм з комп’ютера?

У стандартному браузерному варіанті відсутня можливість виставляти ролики в розділ. Але цей недолік виправляється, якщо зробити пару легких дій. Виконувати слід в Яндекс браузері. Послідовність дій виглядає так:

Якщо слідувати подібній інструкції, можна швидко опублікувати ролик або фото в соціальній мережі без застосування сторонніх ПО.

Як же додати Stories на PC?

Даний браузер дає можливість завантажити історії після зміни розширення.

Може спливти напис «Для публікації Історії поверніть пристрій». Вирішити проблему допоможе зменшення розміру вікна, в якому відкрито браузер.

Якщо це не допомогло, поверніть екран одночасним натисканням CtrlAltСтрелка вліво, а після публікації поверніть екран в попереднє положення.

Зверніть увагу, що фото і відео в історії мають разЕслі файл іншого розміру, система обріже його на свій лад. Рекомендується провести корекцію вручну, а потім приступати до публікації файлів.

Ця програма дозволяє не тільки планувати контент в соціальних мережах, але і помічник при публікації Сторіс з PC.

Дана система працює якісніше попередньої, але програма дозволяє додати лише одну публікацію. Платна версія дозволить розширити можливості до 50 фото на місяць, а при підключенні своїх сторінок ВКонтакте і Фейсбук. до 100.

Варто звернути увагу, що завантажувати програми слід тільки з перевірених джерел.

Чи можна викласти Історію в Інстаграм з комп’ютера?

Оскільки Сторіс додані в мобільний додаток давно, користувачі вже освоїли даний функціонал досить якісно. При цьому, якщо виникає необхідність викласти або переглянути Історії на комп’ютері, виникають труднощі.

Як додати історію в Інстаграм через комп’ютер: всі способи

Як додати історію в інстаграм з комп’ютера. питання, яке цікавить користувачів соціальної мережі. Якщо знати, як проводиться операція, можна викласти Сторіс в ИНСТА зі смартфона і PC. У статті представлені основні обхідні шляхи, безпосередньо здійснювати операцію не вийде. Знадобитися задіяти спеціальні сторонні додатки. Про них піде мова в даній статті.

Як викласти історію в інстаграм з комп’ютера?

У стандартному браузерному варіанті відсутня можливість виставляти ролики в розділ. Але цей недолік виправляється, якщо зробити пару легких дій. Виконувати слід в Яндекс браузері. Послідовність дій виглядає так:

 • Відкривається сайт соціальної мережі.
 • Проводиться авторизація в профілі.
 • У порожньому місці слід натиснути правою кнопкою.
 • В меню вибирається Дослідити елемент.
 • З правого боку виявиться вікно і код. Потрібно клікнути на значок з мобільними.
 • Встановлюються потрібні налаштування і натискається F5. Це потрібно для збереження вироблених оновлень.
 • Натискається кнопка Сторіс.
 • Вибирається файл з PC і здійснюється створення контенту в редакторі.

Якщо слідувати подібній інструкції, можна швидко опублікувати ролик або фото в соціальній мережі без застосування сторонніх ПО.

Як зберегти історію з Instagram на комп’ютер?

В даному випадку рекомендується використовувати додаток SMM Planer. Утиліта розроблена для користувачів, що займаються заробітком в соцмережах на комп’ютері. Програма відкриває перед користувачем безліч опцій.

Ще одним способом вирішення проблеми вважається активація мобільного режиму, який працює швидше. Зробити це можна вручну. Далі здійснюється така послідовність дій:

 • Перехід на ресурс соціальної мережі;
 • На порожньому місці вибирається меню і функція вивчення коду;
 • Потрібно натиснути на іконку з гаджетами або на комбінацію CtrlShiftM;
 • У переліку слід вибрати пристрій і провести перезавантаження.

Після виконання увазі відкривається мобільний вид інстаграмма. З його допомогою можна викладати і дивитися Сторіс на порталі з PC. Дана схема підійде в ситуації, якщо відсутня можливість завантажити розширення або задіяти браузер іншої людини.

Як завантажити історію в інстаграм через комп’ютер?

Результату можна досягти, діючи через PC, а не тільки через мобільний. Для цього рекомендується використовувати розширення Інстаграм Веб. Виглядає воно, як стандартний додаток соціальної мережі. Необхідно відповісти, чому воно підходить більше. Тому що виконано на робочому столі.

На цьому доповненні виробляють ті ж опції, що в мобільному клієнті фотосет. Щоб вирішити, як додати історію в інстаграм через комп’ютер, слід зробити такі маніпуляції:

 • Запускається веб-оглядач на PC.
 • Потрібно перейти на сторінку з розширенням.
 • Проводиться установка і інсталяція.
 • Натискається значок з розширенням і запускається.
 • Після відкриття нового вікна з фотосету потрібно пройти авторизацію.
 • Натискається опція зі Сторіс, що дозволить почати виробляти публікації.
 • У пам’яті вибирається фото або ролик на телефоні.

Публікація проводиться через спеціальний редактор, тому вийде використовувати комп.

Підбиваючи підсумки

Викладати і додавати ролики в розділ Instagram легко. Головне чітко слідувати представленим в статті рекомендацій та інструкцій. Якщо приймається рішення використовувати сторонні додатки, варто завантажити ті версії, які представлені виключно на офіційних сайтах. При цьому важливо пам’ятати, що у публікації дещо обмежено час. Ролик в stories не повинен перевищувати 15 секунд. При бажанні виставити онлайн більш тривалий відео, слід зробити це через IGTV. Тут же дозволено зберегти його.

Як додати кілька історій в Інстаграм в одну публікацію

Якщо вам хочеться поділитися з користувачами довгою історією, тоді складайте її з цілого ряду фотографій. Для цього застосовуйте нашу інструкцію «Як зробити історію в Інстаграм» з першого розділу. Тільки коли ви відберете або зніме всі фото, можна буде натискати кнопку для публікації. В такому випадку знімки будуть з’являтися по черзі.

Але є й інший варіант. Спробуйте за допомогою все тое ж інструкції викласти кілька історій в Інстаграм, кожна з яких буде окремим фото або відео. Ніяких обмежень на ці дії немає. Хоч щогодини додавайте нове оповідання. Тільки пам’ятайте про їх короткий вік. Спробуйте, щоб ваша праця не пропала даремно, кілька історій в Інстаграм перетворити в одну публікацію в стрічці.

Торкнемося горизонтального трикрапки, що знаходиться внизу і праворуч на фото або відео, яке будемо публікувати;

Натиснемо на команду «Поділитися в публікації»;

Потім, коли є бажання, обрізаємо фотографії, додамо ефекти для виразності, застосуємо фільтри, складемо цікаву підпис і вкажемо годинне (про те, як створювати нові місця в Інстаграм, читайте у нас);

Залишилося завершити розпочате. для цього натискаємо на слово «Поділитися».

Фотографії та ролики, які були частиною вашої історії, тепер з’являться в публікаціях аккаунта. До речі, це непоганий спосіб зберегти зафіксовані, але зникаючі через добу миті.

І секретна інформація, чи можна зробити історію в Інстаграм з музикою. У всіх подробицях ми розглянули це питання в особливій статті. Там описано кілька способів, у тому числі і новітній, який поки доступний тільки в айфонах. А зараз тільки один з варіантів, який годиться для всіх пристроїв. Але треба подбати, щоб на вашому телефоні було додаток-програвач аудіофайлів і потрібна вам музика. Інструкція така:

Знаходимо пісню, яка буде супроводжувати нову історію;

Включаємо відтворення і відразу зупиняємо його, натиснувши на паузу;

Натискаємо на символ «фотокамера» (зліва, зверху) для створення музичної історії;

Перед запуском зйомки, проводимо по екрану вгору відкриття програвача, знову включаємо музику і пишемо відео;

В результаті записуємо мелодію і картинку однією історією;

Далі все робимо, як в першій інструкції.

Отже, ви дізналися практично все про те, як зробити історію в Інстаграм, і навіть трохи більше. Наприклад, адміністрація самої мережі тільки почала працювати над інструментами для додавання музики і власної фонотекою. А ви вже навчилися робити мелодійну підкладку до своїх історій.

Як додати історію в інстаграм через комп’ютер

Як подивитися актуальні історії в Instagram? Як додати і викласти кілька історій на сторінку? Про це Ви можете прочитати в статті, розташованої нижче.

Як додати історію в Instagram з телефону і комп’ютера

З нововведенням Instagram Stories (або історіями) користувачі познайомилися відносно недавно. і двох років не минуло. З’явилася функція в кінці 2016. Хтось тут же оцінив її, а кому-то і зараз історії категорично не подобаються. Робиш фото або знімаєш відео, придумуєш текст, оздоблюєш картинками і написами, твориш. а проходить 24 години, і твоє створення розчиняється. Головна претензія до історій. коротке існування. Добу. це занадто мало, скаржаться користувачі. А Інстаграм радить, не засмучуватися, а зберігати свої маленькі шедеври в рубриці «Актуальне». До цієї теми ми ще повернемося. А зараз розберемося, як додати історію в Інстаграм. Адже для багатьох противників нововведення це залишається таємницею.

Можна створити історію з зроблених колись знімків, а можна включити камеру, щоб сфотографувати або зняти відео тут і зараз. А потім поділитися враженнями відразу ж. Давайте ж з’ясуємо, як викласти історію в Інстаграм. Інструкція для телефону:

READ  Установка Google сервісів на huawei

Торкаємося значка «фотокамера», який знаходиться в лівій верхній частині екрану, інший варіант. перегорніть вправо з будь-якої частини стрічки;

Тиснемо одноразово на гурток знизу для фото, ту ж кнопку тримаємо для зйомки відео;

Коли хочемо взяти файл з галереї телефону, проводимо свайп (ковзне рух) вгору по будь-якій частині екрану;

Використовуємо додаткові опції, для цього натискаємо на значки: «олівець» додає малюнок, «А а». текст прямо на фото або відео, «смайлик в квадратику». «Наклеїть» стікер;

Коли завершили оформлення, торкаємося «Ваша історія» зліва і внизу екрану.

Як ви зрозуміли, стати творцем історії в Інстаграм зовсім не складно. Однак у кнопки «фотокамера» інша функція, корисна, але поки рідко застосовуваний. Вона дозволяє провести відеотрансляцію для передплатників. Запис прямого ефіру зберігають в телефоні, також роблять з цього історію, щоб показати знову. Розберемо, як провести пряму трансляцію і повторити її:

Відкрийте рубрику «Історії» зручним способом;

Торкніться внизу екрана рядки «Прямий ефір», потім команди «Почати прямий ефір»;

У верхній частині екрана буде показано кількість глядачів, знизу. коментарі;

Щоб зупинити запис, торкніться слова «Завершити» (вгорі і справа), натисніть ще раз, підтверджуючи своє рішення;

Для додавання трансляції в історії або стрічку використовуйте команду «Зберегти» праворуч і в верхньому кутку екрану;

Для записів в історіях прямо зараз, тисніть на слово «Поділитися» внизу.

З тим, як прямий ефір, записаний на телефон, зробити історичним, ми розібралися. З цим нічого складного, головне, щоб було, що показати і розповісти передплатникам. Однак, на жаль, ця цікава опція є поки лише в новітніх версіях Instagram.

Зараз з’ясуємо, як додати історію в Інстаграм з комп’ютера. Почнемо з того, що розробники обділили веб-версію. Вона позбавлена ​​найважливіших функцій. Переглянути публікації та історії на комп’ютері можна. А ось викласти ніяк. Навіть кнопок відповідних немає. Зате вже придумані обхідні маневри. Правда, для створення «комп’ютерної» історії знадобиться веб-камера або ноутбук.

Входимо на офіційний сайт соцмережі instagram.com. авторізуемся для відкриття свого облікового запису;

Потім одномоментно тиснемо на три клавіші CtrlShiftI або всього на одну F12. в різних браузерах може працювати щось одне або обидва варіанти. Таким способом ми відкриваємо панель розробника, вона на правій частині екрану;

Зверніть увагу на кнопку, виділену на попередньому фото, вона повинна бути підсвічена синім кольором. Цей значок показує, що в комп’ютері включена імітація телефону, але поки потрібного вам символу немає;

Після цього вона стане схожа на екран телефону, знизу буде кнопка «» для публікації, а вгорі і зліва з’явився символ «фотокамера», за допомогою якого створюють історії.

Натискайте на значок і викладайте історії, зняті камерою комп’ютера або ноутбука. Але врахуйте, можуть виникнути проблеми. Далеко не всі браузери охоче зображують мобільну версію. Деякі ні в яку не піддаються. Все ж, треба зізнатися, Інстаграм. це соціальна мережа, придумана в першу чергу для телефонів.

Але незважаючи на труднощі користувачі усіма способами привчають ИНСТА до комп’ютера. А ми накопичили чимало інформації на цю тему. Прочитайте і використовуйте інструкції: «Додати фото в Інстаграм з комп’ютера. найпростіші способи», «Реєстрація з комп’ютера і телефону, профіль без неї», «Подивитися директ в Інстаграм на комп’ютері і написати в ньому» і «Як зберегти фото з Інстаграм і подивитися. хто це зробив”.

Якщо ж ви хочете почувати себе як риба у воді і в інших соцмережах, неодмінно відвідайте сайт аві1.ру. На його сторінках ви знайдете масу корисної і цікавої інформації про найпопулярніші спільнотах інтернету.

Як подивитися історію в Instagram, яка була додана

Творити свою історію в Інстаграм ви тепер умієте. Але ви ж пам’ятаєте: живуть ці картинки зовсім не довго. 24 години. Про те, як продовжити їх існування, публікуючи в стрічці, ми розповіли. Але є ще один спосіб. Так звані, актуальні історії в Інстаграм можуть зберігатися майже вічно, точніше поки є ваш аккаунт в цій соціальній мережі.

Як же «законсервувати» прекрасні історичні моменти, щоб переживати їх знову? Рецепт простий і доступний навіть для недосвідченого користувача:

Натисніть на слово «Актуальне», яке знаходиться під ім’ям користувача і відомостей про себе;

Виберіть фото для обкладинки, придумайте і напишіть назву історії, яка буде актуальною;

Щоб завершити процес в iPhone торкніться команди «Додати», в пристрої з андроїдом. «Готово».

Історії, збережені в розділі «Актуальне», будуть розміщуватися під фотографією вашого профілю.

Все відвідувачі вашої сторінки (якщо вона відкрита) можуть подивитися і цей розділ. Щоб щось додати або навпаки прибрати з сховища історій треба, лише торкнутися слів «Редагувати актуальне». А як працює закритий профіль і хто може його бачити, прочитайте в іншому матеріалі.

Ми дали вичерпну інформацію про те, як створювати свої історії, як їх прикрасити і як продовжити їхнє життя. Настав час розповісти, як подивитися історію в Instagram. З цим не повинно виникнути проблем ні в телефоні, ні на комп’ютері. Але є деякі особливості для перегляду. Якщо користувач, на якого ви підписані, викладає нову історію, і ви про це помітите. Його фотографія на вашій сторінці буде укладена в кольорову окружність.

Історії в мобільному додатку Instagram знаходяться вгорі, над публікаціями в стрічці. Щоб побачити чийсь розповідь, треба натиснути на фото профілю цієї людини зверху стрічки, або зайшовши в його профіль, або біля його ж публікації.

Якщо ви почали переглядати історії одного користувача, перехід до іншого розповіді відбудеться автоматично. Але ви можете управляти процесом, пересуваючи кадри вліво і вправо пальцем. Можна зупинити перегляд. Для цього слід торкнутися екрану і затримати в цьому положенні палець. Якщо вам хочеться покинути розділ з історіями, треба провести вниз або натиснути на «хрестик» у верхньому кутку праворуч.

Тепер кілька порад, як подивитися історію в Instagram, використовуючи комп’ютер. Зайдіть на сайт Instagram.com можливість залишати коментарі. Праворуч від стрічки з публікаціями ви побачите фото користувачів, які поділилися історіями.

Щоб побачити розповідь, клікніть на фото користувача лівої клавішею мишки. Для переходу до наступної або попередньої історії натискайте на стрілочки зліва чи справа. Або можна відзначити опцію «Дивитися всі», тоді вам покажуть послідовно викладені кадри. Вийти з режиму перегляду і знову повернутися в стрічку можна, клікнувши на хрестик вгорі з правого боку кутку.

Зверніть увагу: автор історії, якщо він зробив відповідні налаштування, отримає повідомлення, що ви переглянули його розповідь.

Прочитавши нашу статтю, ви напевно переконалися, що нововведення це Instagram корисне і приємне. Історії можуть прикрасити і розфарбувати вашу сторінку. І зовсім не обов’язково вони повинні зникнути без сліду. Зробіть кілька простих дій, щоб залишити їх в профілі назавжди. І обов’язково спробуйте озвучити свою історію хорошою мелодією.

А ми підготували ще кілька зрозумілих і простих інструкцій. Читайте і застосовуйте: «Репост в Instagram на Android, з iPhone і PC», «Активне посилання на сайті і в ВКонтакте», «Створення облікового запису для бізнесу» та «Закритий профіль і його перегляд».

додаток Паразайт

 • Оформлення відкладених публікацій відповідно до встановленого розкладу.
 • Одночасне завантаження інформації та пов’язаного контенту на всі популярні соціальні мережі, в тому числі в Інстаграм.

Для завантаження відеороликів або фото в Сторіс з комп’ютера потрібно виконати наступні дії:

 • Скачайте і встановіть програму Паразайт на PC.
 • Відкрийте програму і авторизуйтесь в системі, використовуючи дані облікового запису з Instagram.
 • Знайдіть пункт додавання історії і виберіть потрібний файл з комп’ютера з внутрішньої пам’яті.
 • Виконайте редагування і оформите запис. При необхідності виконайте відкладену публікацію і вкажіть точну дату і час.

На замітку. Дана утиліта надається безкоштовно тільки на 7 днів використання. Після цього доведеться платити абонентську плату, розмір якої залежить від обраного тарифу. 349 р., 699 р., 1599 р. в місяць.

SMM Planer

Сервіс являє собою зручний і простий інструмент для СММ просування в соціальних мережах. З його допомогою можна налаштувати точний графік публікацій історій, а також одночасне розміщення записів відразу на декількох майданчиках в інтернеті. Крім цього, сайт дозволяє завантажувати відео і зображення в Інстаграм з PC. Щоб викладати історії в Інстаграм з компа:

 • Введіть в пошуковому рядку браузера адресу сайту сервісу відкладеного постінгу SMMPlanner.
 • Зареєструйте новий акаунт або виконайте вхід, використовуючи профіль з будь-якої соціальної мережі.
 • На головній сторінці знайдіть розділ Інстаграм. Після цього введіть логін і пароль від свого облікового запису, клікніть кнопку підключення.
 • Система попросить підтвердження і вишле код захисту на вказаний номер телефону.
 • Опинившись в основному меню, виберіть функцію публікації поста, а після «Запланувати запис».
 • На новій сторінці з’явиться вікно завантаження контенту. Виберіть з пам’яті пристрою потрібний відеоролик або фотографію. Додайте опис, посилання і геолокацію.
 • Встановіть галочку, що контент буде розміщуватися в Сторіс Інстаграм.
 • Надішліть публікацію в стрічку.

Сервіси подібного роду підходять для досвідчених людей, які ведуть комерційну або рекламну діяльність в соціальних мережах. Адже подібні послуги сприяють автоматизації просування.

Список сервісів для Сторіс в Інстаграм з комп’ютера

Якщо ви не хочете кожен раз запускати вікно з вихідним кодом, щоб завантажити відеоролики та зображення, або постійно користуєтеся комп’ютером для входу в соціальну мережу, використовуйте спеціальні сторонні сервіси. Це можуть бути розширення для браузерів або додатки. Нижче розглянемо популярні і зручні способи завантажити історію в Інстаграм.

Chrome IG Story

Це розширення для однойменного браузера на персональному комп’ютері, яке дозволяє в режимі реального часу дивитися історії своїх передплатників і навіть завантажувати, але, на жаль, за допомогою цього додатка можна завантажити відеоролики або зображення в Сторіс. Розглянемо особливості роботи доповнення:

 • Запустіть браузер Chrome на своєму комп’ютері.
 • На правій панелі перейдіть в розділ налаштувань і знайдіть вкладку розширень.
 • Після цього відкриється список всіх встановлених додаткових функцій. Прокрутіть сторінку до кінця і знайдіть вкладку всіх доступних додатків.
 • На екрані з’явиться каталог розширень. У списку знайдіть відповідне і встановіть її.
 • Після завершення активації біля пошукового рядка з’явиться індикатор.
 • Натиснувши на іконку, відкриється вікно авторизації, пропишіть логін і пароль від соціальної мережі.
 • Чи зможете побачити все історії, які опублікували ваші друзі і передплатники, при необхідності завантажити їх, але додавати своє відео не вийде.

Як додати Сторіс в Інстаграм з комп’ютера

Популярна соціальна мережа Інстаграм дозволяє передплатникам ділитися своїми фотографіями та відеороликами з іншими користувачами і завантажувати їх в Сторіс. Сервіс доступний в декількох варіантах. у вигляді мобільного додатку на смартфоні, планшеті і PC, а також в якості веб-версії в браузері. Останній варіант має ряд обмежень, серед яких відсутність можливості завантажувати контент в історію і в новинну стрічку сторінки, використовуючи стандартні інструменти. Щоб вирішити цю проблему, розроблені спеціальні утиліти і розширення. У статті розповімо, як додати історію в Інстаграм через комп’ютер.

Розширення «Інстаграм Веб»

Для початку розберемося, що представляють собою розширення на персональному комп’ютері. Це спеціальні утиліти, які розширюють можливості стандартного браузера, додаючи додаткові функції. За допомогою Інстаграм Веб можете публікувати відео та зображення в історії з комп’ютера, перетворюючи сторінку соціальної мережі в мобільну версію з відповідним розширенням сторін і списком можливостей.

Установка і застосування виглядає наступним чином:

 • Встановіть розширення на свій браузер. Для цього треба зайти в програму і у вкладці налаштувань знайдіть пункт доповнень. Виберіть відповідне розширення в каталозі. Пункт описаний для Yandex, на інших браузерах розташування основних елементів може відрізнятися.
 • Після успішної установки, біля пошукового рядка повинен з’явитися значок у вигляді фотокамери. Це буде готовність сервісу.
 • Щоб зайти в соціальну мережу клікніть на цей значок.
 • На екрані відобразиться мобільна версія Інстаграм з відповідним розширенням сторін, як на смартфоні.
 • Пройдіть авторизацію під своїм обліковим записом.
 • Натисніть на кнопку додавання нової історії. Виберіть потрібний відеоролики та зображення з пам’яті свого персонального комп’ютера.
 • Оформіть запис на свій розсуд і опублікуйте її в загальний доступ.
READ  Захисний код Нокіа для скидання налаштувань

Через інструменти розробника без сторонніх сервісів

Соціальна мережа Instagram доступна для користувачів у вигляді веб-версії, але має одне важливе обмеження. У вас не вийде завантажити відео в історію в Інстаграм з комп’ютера або в свою новинну стрічку. Щоб виправити цей недолік, потрібно використовувати сторонні сервіси, встановлювати розширення і завантажувати спеціальні програми. Існує спосіб набагато простіше, досить відкрити браузер і виконати ряд простих дій.

 • Відкрийте будь-який браузер на своєму персональному комп’ютері. Для прикладу будемо використовувати Yandex.
 • Перейдіть на офіційний сайт Інстаграм і виконайте вхід під своїм обліковим записом.
 • Опинившись на головній сторінці сервісу, клікніть правою кнопкою миші на екран.
 • Після цього відкриється спливаюче вікно, в якому потрібно вибрати пункт дослідження елемента.
 • Справа з’явиться вікно з вихідним кодом сторінки.
 • На верхній панелі клацніть на кнопку відображення мобільної версії сайту.
 • Після цього інформація на екрані буде відображатися, як на смартфоні.
 • На верхньому рядку основної сторінки вкажіть модель телефону і масштаб.
 • Натисніть на клавіатурі кнопку F5, після чого всі зміни будуть збережені і сторінка оновиться. Слід враховувати, що вікно з вихідним кодом можна закривати, інакше знову опинитеся на стандартній веб-версії сервісу без можливості публікації контенту.
 • Після оновлення сайту для вас буде доступна мобільна версія соціальної мережі. Натисніть на кнопку додавання нової історії на верхній панелі (індикатор у вигляді плюса) і завантажте з внутрішньої пам’яті пристрою потрібний файл.
 • Виконайте редагування на свій розсуд, оформите запис, використовуючи вбудовані елементи і інструменти сервісу.
 • Вкажіть, що буде опубліковано в вашій Сторіс. Готово.

Важливо знати, що подібна функція доступна тільки при наявності постійного доступу в інтернет. Подібним чином можна публікувати не тільки історії, а й оновлювати свою новинну стрічку.

Як додати другу історію в інстаграм

Багатьох користувачів цікавить чи можна додати другу історію в інстаграм. Відповідь. І так і ні. Ви можете додавати необмежену кількість різних файлів до своєї історії, проте вони все будуть йти в вигляді однієї стрічки, як одна історія.

Тобто, якщо вже є одна історія, то ви можете доповнювати її, але створити нову з нуля можна лише видаливши стару або дочекавшись поки вона сама зникне через двадцять чотири години.

Як зробити історію в інстаграм через телефон

Створювати історію для Instagram через телефон набагато простіше, ніж через PC-версію додатка.

Перед тим як додати історію в інстаграм, тут вам знову ж доведеться підготуватися до цього. Функція Instagram Stories з’явилася тільки в серпні 2016 року, а тому якщо ви не встановлюєте оновлення для додатків, то вам доведеться оновити його зараз. Щоб дізнатися чи є у вас можливість створювати історії, подивіться на правий верхній кут вашої новинної стрічки, якщо у вас там є іконка у вигляді плюса обведений в переривчастий гурток. то у вас є всі необхідні оновлення. Крім того, вам також потрібно буде налаштувати stories, за описом з попереднього розділу.

Якщо ви зробили це, то можна переходити до створення stories.

 • Насамперед натисніть на ту саму кнопку у вигляді плюса.
 • Після цього у вас включиться камера, щоб ви могли зробити знімок або зняти відеоролик (пам’ятаєте, що він повинен бути не більше п’ятнадцяти секунд).
 • Налаштування тут мінімізовані, на екрані зйомки ви можете включити спалах, налаштувати деякі фільтри і переключитися на фронтальну камеру; Тут немає кнопки переходу в режим відеозйомки, щоб зняти відео просто утримуйте кнопку фотографії.
 • Знімати краще в портретному форматі (вертикально), так як публікуватися фотографії будуть саме так.
 • Коли ви додати все що хотіли у вас буде можливість доповнити свою історію короткими записами або малюнками, за допомогою кнопки в правому верхньому куті.
 • Коли ви завершите редагування просто натисніть на кнопку з пташкою внизу фотографії.

Після цього ваша історія буде опублікована.

Як об’єднати частини історії в один відеофайл

Багатьом хто знайомий з додатком Snapchat відома доступна в ньому функція по об’єднанню всіх історій за день в один відеофайл. На жаль, на даний момент такої функції немає в Instagram. Однак скориставшись стороннім додатком ви можете об’єднати всі історії (або частина історій) в один файл і викласти їх як пост в своєму профілі.

Існує досить багато додатків дозволяють зробити це, але найбільш популярним зараз є PhotoGrid. Воно дозволяє об’єднати фотографії з вашої історії в один колаж, обробити його різними ефектами і розмістити в профілі.

Якщо ж на виході ви хочете отримати відеофайл, то вам підійде будь-яка програма для монтажу. Якщо ви викладали stories з телефону, то вам знадобиться перенести всі фотографії та відео на комп’ютер, там їх обробити, а потім можете розмістити їх вже через сайт. Перед розміщенням обов’язково перегляньте змонтоване вами відео, перевірте його якість і подивіться, чи немає на ньому водяних знаків залишених програмою.

Як зробити і додати історію в Інстаграм з комп’ютера і телефону

Instagram Stories. це нова функція додана в додаток трохи більше року тому. Історії дозволяють користувачеві ділиться своїм повсякденним життям з передплатниками, при цьому, не захаращуючи свою сторінку купою різної інформації. Все що ви помістіть в історію, буде доступно для ваших передплатників протягом однієї доби, після чого буде просто стерто. Крім того історії не зберігаються у вашому профілі і не потрапляють в актуальне в стрічках у друзів. Оскільки дана функція відносно нова ще далеко не всі зуміли освоїтися з нею. Якщо ви теж не знаєте, як додати історію в інстаграм, то ця стаття для вас.

Що можна додавати в сторіз в Інстаграм

На даний момент асортимент історій обмежується фотографіями і короткими відеозаписами (довжиною до п’ятнадцяти секунд). Можливо, надалі даний список стане більше, і розробники дозволять додавати довші відео і аудіофайли.

До слова, ви все ж можете додати музику до ваших історіям, скориставшись сторонніми програмами. Трохи пізніше ми окремо обговоримо це питання.

Огляд вхідних повідомлень з ваших історій

На початку статті ми говорили про те, що історії можна налаштовувати. Одним з пунктів цієї настройки була установка можливості коментування ваших stories. Якщо тоді ви дозволили користувачам залишати коментарі, то зараз у вас є можливість ознайомитися з ними. Користувачеві не приходять повідомлення про повідомленнях, відправлених з історіі.Чтоби перевірити їх вам потрібно перейти на сторінку “Повідомлення” (кнопка в правому верхньому куті новинної стрічки), а потім переглянути “Запити на повідомлення”. Саме туди потрапляють всі коментарі, залишені до ваших історіям.

Способи завантажити сторіз через комп

Раз навіть офіційна програма не дає можливість завантажити сторі, невже додати історію в Інстаграм з комп’ютера неможливо? Звичайно, це не так.

 • Емулятор Android. Виставити Сторіс можна через мобільний додаток. Отже, нам потрібно лише запустити його на PC. Простіше простого. Встановлюємо емулятор Bluestacks і користуємося Android на PC.
 • Плагін в браузер. Додайте в браузер розширення, яке може відкрити мобільну версію соціальної мережі. Так, нам доступний і вихідний код сторінки, де можна натиснути на одну кнопку. Але чомусь там немає потрібних кнопок. З плагінів я можу порадити, наприклад, Desktopify.
 • Сервіси автопостінга типу Postingram. Вони дозволяють вбити контент-план і позбутися від необхідності кілька разів в день вручну викладати публікації. Цей спосіб хороший для власників комерційних профілів і блогів. їм є спосіб платити за такий функціонал.

Мінуси роботи в Інстаграм через комп’ютер

Звичайно, мобільна версія ИНСТА краще, ніж те, що ми бачимо з PC. Останнім часом браузерна фотосет стала набагато функціональніша, ніж раніше. Але у неї залишився вічний і найголовніший недолік. з компа ми не можемо опублікувати історію, IGTV або пост. Мабуть, для того, щоб зробити веб-версію ідеальної, залишилося додати тільки цю функцію.

Інструкція, як завантажити історію в ИНСТА з комп’ютера

А тепер перейдемо до інструкції про те, як викласти історію в Інстаграм через комп’ютер. До уваги візьмемо звичайних користувачів, які не хочуть платити за автопостінг. У такому випадку найкращим варіантом буде емулятор.

 • Встановлюємо Bluestacks з сайту Bluestacks.com.
 • Запускаємо його і налаштовуємо, як новий пристрій на базі Android. Знадобиться пошта Gmail.
 • Переходимо на вкладку «Мої ігри» і відкриваємо Play Market.
 • Вводимо в рядок пошуку Instagram.
 • Запускаємо програму і робимо все так же, як і через телефон: тиснемо по воей аватарке з плюсом в списку історій і викладаємо фото або відео.

Обходимо обмеження і розбираємося, як викласти історію в Інстаграм через комп‘ютер

Деякі соціальні мережі створені для мобільних пристроїв. Але це не означає, що ми не можемо використовувати їх через комп’ютер. Правда, не завжди зробити це просто. тому поговоримо про те, як викласти історію в Інстаграм через комп’ютер.

Чому не виходить зайти в обліковий запис з PC

А тепер поговоримо про те, з якими проблемами ви можете зіткнутися. Список буде складатися з п’яти пунктів, але не турбуйтеся. далеко не всі неполадки можуть з’явитися у вас.

 • Проблеми з обраним способом. Сервіси автопостінга зазвичай працюють без проблем. А ось з емулятором можуть виникнути складності. він вимагає досить багато ресурсів і пристрій буде виснути і чинити опір. Якщо ж розширення не працює, залишається лише встановити інше.
 • Обрив інтернету. Якщо підключення немає, ніякі сторінки грузиться не будуть. Як перевірити, чи є інтернет, вас вчити не варто. ви швидше за все і самі знаєте.
 • Вас забанили. В такому випадку авторизуватися вийде і через додаток. Вам буде показано відповідне повідомлення, за допомогою якого можна буде відправити апеляцію і повернути аккаунт, якщо правила насправді не порушували.
 • Скомпрометований IP. Соціальна мережа відстежує активність користувачів з IP-адрес. Якщо з якогось сервера йде спам або масслайкінг, то людей, які намагаються авторизуватися з їх допомогою, можуть чекати невдача або бан. В основному така неприємність може чекати тих, хто використовує безкоштовні проксі.
 • Технічні проблеми самої соціальної мережі. Іноді сервіс перестає працювати або на час відключає якісь функції. Найчастіше страждає саме веб-версія. Зазвичай це пов’язано з технічними роботами.

Деякі соціальні мережі не створені для мобільних пристроїв. Це не означає, що ми не можемо зламати систему. Навіть історію в Instagram можна викласти з комп’ютера. І тепер ви знаєте, як це можна зробити.

BETATECH.COM.UA 2022