Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як додати звук на телефоні Samsung

Table of Contents

способу реально збільшити гучність звуку на Samsung Galaxy

В залежності від моделі телефону Samsung дуос а3, а5 2017, j5, j7 2016, s8, j1 2016, j4, j2, j3 2016, А7, А8 2018, j6, s9, С8, s8, g6, С5, j8, j4, А6, s7, s6, s3, s4 mini, a7 2018, gt e2121b, gt e2121b, sm g318h, gt e1182, е1150, g530h, х 700 динамік може звучати тихо або голосно.

Як правило звук зазвичай для нас тихий, і погано чути на вашому смартфоні. Як зробити динамік голосніше?

Відразу варто звернути вашу увагу на інженерне меню. У Samsung Galaxy повноцінне інженерне меню відсутній.

Там є деякі окремі функції, але через коди мені, наприклад додати гучність динаміків не вийшло.

Хто зміг. поділіться. Я вибрав інші способи. Не скажу, що вдалося посилити динаміки на 100%, але ефект помітний.

Насамперед я взявся за додатки. На Play маркет багато з них обіцяють додати гучність.

Тільки в процесі тесту виявилося, що не всі працюють так, як мені хотілося, а деякі сумісні тільки з деякими телефонами і версіями Android.

Samsung обмежує гучність динаміків і навушників, але при бажанні обмеження можна прибрати. як це зробити дивіться тут.

Збільшити звук в смартфоні Samsung додатком Speaker Booster

Це працює за іншим алгоритмом. Замість посилення звуку Speaker Booster змінює настройки еквалайзера, що призводить до збільшення звуку приблизно на 15-30%.

Використовувати програму досить просто. запустіть і встановіть необхідний звук, а потім тисніть «Boost».

Після цього дочекатися, завершення налаштувань роботу, і все готово. звук повинен бути голосніше.

В обох випадках, 100% результат я вам гарантувати не можу. Багато що залежить від андроїда, ПЗУ і обладнання.

Проте, якщо у вас динаміки занадто тихі, вам не завадить спробувати застосувати гучністю вашого телефону.

Збільшити звук в смартфоні Samsung додатком Speaker Boost

Якщо у вас Android версії 4.1.2 або вище, ви можете використовувати досить непогане додаток Speaker Boost.

Вийде як би слайдер, для налаштувати звучання динаміків з будь-якої точки. Після запуску вам знадобиться підтвердження.

У програмі присутній певний обмежувач, який не дасть вам посилити звуку вище 60 відсотків.

Я не раджу вам ризикувати, але справа ваша. бажаючі, хто не побоїться можуть експериментувати з різними значеннями.

Настройка качества звука в Samsung

Щоб підсилити звук, зрушуємо панельку Boost вправо. Спочатку виберіть коефіцієнтом 20% (це лише моя рекомендація), а потім можете поступово збільшувати, орієнтуючись по динаміках.

Якщо додаток вище не можете використовувати, рекомендую спробувати інше.

Як налаштувати регулювання гучності звуку на телефоні Samsung Galaxy

Звук вашого смартфона Samsung вас не влаштовує? Ви хочете точно налаштувати гучність, але не можете?

Ви можете з легкістю підвищити точність. За замовчуванням це не більше 15 рівнів, але є рішення, що підвищує точність гучності.

Допоможе в цьому програма Precise Volume, де гучність звуку можна відрегулювати в діапазоні від 1 до 100.

Хочете зробити гучність 100? Без проблем. Відкрийте програму і натисніть нам рядок (кнопку) «Додаткові настройки».

Тільки спочатку непогано внести зміни в налаштування, чекаючи більш детальної настройки рівня звуку. В опціях виберіть два поля вгорі.

 • Split Ringer / Notification / System
 • Точна гучність дзвінка

Тепер поверніться до головного вікна Precise Volume і натисніть кнопку «Показати більше» під повзунком гучності, щоб відкрити і показати всі можливі повзунки.

Тепер у вас є 6 повзунків, кожен з яких відповідає за свій елемент.

 • Медіа. відповідає за обсяг медіа, тобто музики, фільмів і т. Д.
 • Дзвінка. відповідає за звук дзвінка.
 • Повідомлень. відповідає за обсяг повідомлень.
 • Системи. відповідає за звук системних звуків (наприклад, при торканні екрану).
 • Розмови. відповідає за розмову.
 • Будильника. відповідає за гучність звуків будильника.

Слайдер можна відрегулювати за шкалою від 1 до 100, що дає можливість надзвичайно точного регулювання рівня гучності на телефоні.

На жаль, недоліком програми є те, що точна адаптація звуку дійсна тільки в додатку Precise Volume. це не впливає безпосередньо на повзунок гучності системи.

Це означає, що кожен раз, коли ви хочете точно налаштувати гучність, ви повинні запускати додаток Precise Volume і робити це в ньому. Тим не менш, є спосіб зробити це простіше

Налаштуйте профілі томи в Precise Volume. Додаток дозволяє створювати так звані пресети, тобто готові набори налаштувань гучності. Ви можете створювати популярні профілі

 • голосно.
 • тихо.
 • музика.

Для кожного з цих наборів ви можете регулювати гучність кожного слайдера, а потім можете перемикатися між наборами двома клацаннями миші на головному екрані Samsung.

READ  Samsung а30с як зробити скріншот

В результаті це замінить необхідність використовувати повзунок гучності системи і дозволить вам швидко змінити налаштування без запуску програми Precise Volume. Як це зробити?

Спочатку перейдіть в додаток Precise Volume і в розділі «Preset Volume» натисніть «Edit». З’явиться список всіх профілів. Натисніть перший приклад набору «Приклад пресету».

Вгорі змініть ім’я (наприклад, «Гучний»), а потім натисніть кнопку «Додати більше томів», щоб додати більше повзунків гучності для цього параметра.

Виберіть всі повзунки гучності, а потім відрегулюйте гучність кожного елемента для профілю «Гучний». Збережіть зміни за допомогою кнопки із позначкою дискети в правому верхньому куті.

Ви повернетеся до екрану редагування налаштувань. Натисніть значок «плюс» в правому нижньому кутку, щоб додати новий набір налаштувань. Це можна назвати «Без звуку» і, наприклад, встановити всі рівні гучності на 0%.

В самому кінці ви можете додати музичний набір, який ви будете використовувати при прослуховуванні музики.

Встановіть його відповідно до ваших уподобань. Ви також можете створювати інші набори налаштувань, а потім перемикатися між ними. Ну як це зробити правильно?

Ви можете використовувати віджет на головному екрані для перемикання між створеними профілями.

Тримайте палець на головному екрані Android, щоб відобразити параметри додавання віджетів. Додайте віджет з ім’ям «Активувати пресет».

Тепер з’явиться значок з гучномовцем на головному екрані. Коли ви торкаєтеся його, ви можете відразу перемикатися між обраними профілями.

Таким чином, ви можете встановити готові набори налаштувань для кожного випадку, призначити їм точні рівні гучності, а потім швидко перемикатися між ними. успіхів.

Як збільшити звук на Android через інженерне меню?

Щоб домогтися подібного результату, потрібно отримати доступ до меню і знати, які дії зробити для комфортного прослуховування аудіо файлів і перегляду фільмів. Одночасно з цим, сам дзвінок повинен бути добре чути в багатьох умовах.

Отримання більш сильного звуку можна домогтися за допомогою гнучкої кастомізації і використання інструментів. Задіюючи поради, можна дізнатися, як правильно підняти гучність гаджет і що потрібно для виконання подібної операції.

На Samsung Galaxy

В даному випадку перед використанням стандартний і просунутих пристроїв, потрібно заглянути в налаштування телефону і посилити потужність. Тут присутні більше настроюються спеціальних профілів, ніж зазвичай. Якщо звучання на смартфоні нижче нормального рівня, нерідко виявляється, що вбудований елемент працює не в повну силу.

Головною причиною тут виступає вибір неправильного профілю. Вибір і установка покладеного. це найдоступніший і відносно простий варіант зробити звучання більш яскравим.

Пропали все звуки на телефоне Samsung | как отключить все звуки на самсунге | нет звука на телефоне

У моделях, що працюють на ОС Android, настройка слухового пристрою може мати різну назву. Ось кілька найпоширеніших варіантів назв способу:

 • Мелодія і повідомлення;
 • Вулиця;
 • музика;
 • фільм.

Головне знайти підходящу графу і відрегулювати рівень. Слід розуміти, що максимальна інтенсивність буде обмежена встановленими на телефоні системними і операційними настройками. Якщо потрібно зробити більш гучний звук, користувачеві буде потрібно шукати обхідні шляхи, так як стандартні засоби не дадуть належного результату.

на Huawei

Пристрій такого плану також працює на ОС Android. Користувач може діяти через спеціальне меню, щоб провести регулювання гучність на смартфоні. Меню зрозуміле, має переклад на російську. Єдиною відмінністю від інших пристроїв вважається відсутність можливості отримання системного результату, який можна порівняти з Volume Booster GOODEV.

Якщо у Вас залишилися питання. повідомте нам Задати питання

Людина, в розпорядженні якого знаходиться подібний смартфон, попередньо перед вирішенням питання, як збільшити гучність динаміка через інженерне меню на Android, повинен вивчити попередження. Надмірне посилення в змозі привести до значного погіршення слуху і прискорить рівень зносу динаміків. Щоб коригувати звучання, слід використовувати повзунки регулювання, розташовані під відповідними назвами.

Перший повзунок в змозі налаштувати рівень гучності програми, зробити його вище другий трохи підсилює його. В даному телефоні максимальний рівень посилення можливий тільки до рівня 60% від того, що було закладено в динаміці за замовчуванням.

Як додати звук на Android через інженерне меню комбінація клавіш?

Щоб отримати вільний доступ до меню на Xiaomi, потрібно отримати в розпорядження спеціальний код. Він може бути універсальним або специфічним. Все залежить від марки гаджета. Для досягнення оптимального результату потрібно зробити кілька маніпуляцій:

 • Запускається додаток для дзвінків.
 • На головній сторінці вводиться спеціальний код. Для Xiaomi, Meizu і інших виробників з Китаю, потрібно використовувати комбінація клавіш #298 ## або ###. Для Samsung підійде ###.
 • Після цього запускається інженерне меню.
 • Тут вибирається пункт Hardware Testing. Здійснити цей процес можна натисканням кнопки або жестом змахування вправо.
 • У наступному меню натискається опція Audio.

Після виконання даних дій в інженерному меню користувачеві буде доступно 4 варіанти оптимального звуку:

 • Normal Mode. регулює звук, що йде з динаміків без додаткових пристроїв;
 • Headset Mode. відповідає за звук в навушниках;
 • LoudSpeaker Mode. відповідає за регулювання музики, який знаходиться в положенні гучного зв’язку;
 • Headset_LoudSpeaker Mode. та ж опція, але з тією відмінністю, що аудіо слухається через навушники.

Після відкриття встановлених налаштувань користувач побачить два невеликих поля з цифровими параметрами. В одному прописано значення рівня гучності, яку планується додати. У другому присутній допустимий показник.

Відомості, прописані в першому полі, дозволяється редагувати на власний розсуд. Головною перевагою дії через меню вважається опція по коригуванню більшої кількості параметрів на Samsung Galaxy. У стандартних налаштуваннях подібних опцій немає, присутній тільки кнопка додати гучності.

Покрокова інструкція по налаштуванню гучності через інженерне меню

Схем дії для досягнення поставленої мети для Samsung багато. Особливості кожної з них залежать від поставленої перед користувачем мети. У стандартному випадку потрібно виконати наступні дії:

 • Потрібно зайти в інженерне меню і знайти вкладку Audio.
 • Здійснюється перехід в режим LoudSpeaker Mode.
 • В меню з налаштуваннями вибирається Ring.
 • Послідовно змінюються всі рівні сигналів.

Стандартні графи регулювання мають шкалу від 0 до 6. Присутній спеціальний регулювальник з значенням в 160 показників. Тут рекомендується проставити параметр 155.

Якщо потрібно підвищити звучання в процесі відеозйомки, в описуваному розділі потрібно знайти вкладку, призначену для гучномовця LoudSpeaker Mode, через який грає музика або читець розповідає щось цікаве. Тут потрібно змінити налаштування чутливості мікрофона і проставити 240 на кожному з рівнів.

READ  Відновити Apple ID за номером телефону

Незалежно від того, який параметр є бажання відрегулювати, після кожної операції потрібно натиснути на кнопку Set. Дана дія має зафіксувати і потім прийняти команду до виконання. Якщо цього не зробити, є ризик, що позначені параметри Не активуються. Багато хто вимагає перезавантаження системи, щоб прийняті зміни вступили в силу.

Як збільшити гучність динаміка через інженерне меню на Android

Як збільшити гучність на Android через інженерне меню. питання, важливий для користувачів пристроїв даної ОС. Смартфони дозволяють вивчати ресурси в мережі, працювати з текстом і графікою, слухати музику і спілкуватися. У плані вбудованих характеристик цих компонентів поступаються ноутбукам і PC, так як динаміки на порядок слабше. На підставі цього виникає бажання використовувати всі варіанти посилення звуку. У даній статті увазі представлена ​​інформація, як збільшити звучання на смартфоні, використовуючи інженерне меню смартфона.

Підбиваючи підсумки

Вивчивши інструкції та рекомендації в даній статті, можна без проблем зробити музику або фільми, що прослуховуються і переглядаються на смартфоні Android, яскравими. Головне в процесі регулювання за допомогою утиліт дотримуватися золотої середини. Не варто робити мікрофон голосніше до граничних параметрів. Є ризик вивести динаміки huawei з ладу.

Збільшення гучності рингтон з допомогою еквалайзера Simple EQ

Для детальної настройки звуку підійде Еквалайзер Simple EQ. один з найпростіших безкоштовних еквалайзерів на Android. Збільшення гучності можна домогтися, керуючи слайдерами частот 60 Hz, 230 Hz і іншими. Тут же є посилення «басів» і стереоефекту. Після першого запуску програма залишається працювати в фоні і забезпечує зазначений рівень гучності і якості звуку у всіх сценаріях використання.

Таблиця: сервісні коди для різних моделей пристроїв на Android

Acer ###
Alcatel, Fly, Philips, Prestigio, Texet ### або ### або ###
Samsung ### або ### або ###
HTC ### або ### або ###
Huawei ### або ###
Sony ### або ### або ###
ZTE ###
На процесорі MTK ### або

Після чого відкриється інженерне меню. У ньому свайпом справа наліво потрібно перейти на сторінку Hardware Testing (Апаратне тестування) і відкрити пункт Audio (Аудіо).

Фотогалерея: налаштування звуку на Android в деталях для смартфона і планшета

Крім стандартних налаштувань, в різних версіях Андроїда можна знайти й інші корисні функції: опції поліпшення звуку для навушників, посилення гучності динаміка, ефекти об’ємного звучання і інші.

Що робити, якщо включається обмеження гучності. як його прибрати

Деякі моделі пристроїв, а також версії операційної системи «Android» містять автоматичне обмеження максимальної гучності звуку при підключенні навушників або збільшенні гучності вище якогось значення, в цьому випадку можна скористатися програмою Volume Boost або її аналогом. Досить встановити, запустити, і у вкладці Settings поставити галочку навпроти Auto Start (дозволить додатком завантажуватися автоматично і завжди працювати в фоні). Там же можна поставити галочку і активувати «віджет» управління додатком, а розмістивши його на робочому столі. самостійно вмикати і вимикати обмеження гучності, щоб не тримати програму завжди активної.

Volume Booster Plus

Коли потрібно збільшити рівень гучності Android, а лізти в інженерне меню немає ні часу, ні бажання, на допомогу прийде програма Volume Booster Plus. Відсутність російської мови в інтерфейсі не завадить скористатися програмою: після першого запуску додаток повідомить, що займеться аналізом характеристик пристрою і підбере оптимальні настройки для посилення звуку. Для цього: послідовно натиснути на клавіші Start (Старт), два рази Next (Наступне), потім Boost (Підвищити), після чого почекати закінчення процесу налаштування. Результатом послужить віконце з заголовком Success (Успішно). Усе! Гучність пристрою збільшена 2 на вказану кількість відсотків. Можна закривати додаток.

Як перевірити гучність розмовного динаміка?

Для цього буде потрібно зайти в меню на смартфоні. У вікні «Налаштування» виберіть розділ «звук». Далі вибирайте «Гучність» і рухайте повзунок. Ці дії допоможуть налаштувати гучність телефону.

Як увімкнути гучномовець на кнопочному телефоні?

Вам потрібно зняти блокування з телефону, яка включається при дзвінку, після чого натиснути виділити «Опції виклику» і там вибрати «Гучний зв’язок», так само, на деяких моделях гучний зв’язок можна включити, використовуючи бічну кнопку на корпусі телефону.

Як додати гучність розмовного динаміка?

Щоб збільшити гучність Android-смартфона необхідно набрати команду ### (в деяких окремих моделях телефонів вона може бути іншою. скористайтеся Google). У відкритому інженерному меню необхідно перегорнути верхнє меню, після чого перейти в розділ Hardware Testing, а далі в Audio.

Як збільшити гучність динаміка під час розмови Android?

В поле «Type» розкрийте меню і виберіть параметр «Media», що відповідає за гучність мультимедіа. Якщо потрібно поліпшити звучання розмовного динаміка, клацніть на «Sph». Для настройки гучності вхідного дзвінка поверніться в розділ «Audio», перейдіть в «LoudSpeaker Mode» і в полі «Type» виставте «Ring».

Як налаштувати звук на кнопочному телефоні Samsung?

На кнопочному телефоні Samsung, Philips, алкатель і інших є режим «без звуку». Щоб включити звук вам просто потрібно змінити цей режим, наприклад на «на вулиці». Зазвичай це робиться однаково: «настройки». «Режими», хоча цілком можливо, що у кого-то буде по-іншому.

Як відновити звук на телефоні?

Чому пропав звук на телефоні? перевірте налаштування!

 • Відкрийте основне меню і знайдіть піктограму із шестірнею, підписану «Налаштування».
 • Перед вами відкриється великий список, з якого необхідно вибрати вкладку «Звуки» або «Гучність».
 • Перед вами з’явиться список режимів гучності, налаштуйте бігунок для кожного.

Як додати звук на кнопочному телефоні BQ?

Якщо ви про кнопковий телефон, то щоб включити звук, потрібно затиснути кнопку #. решітка. Якщо ви про смартфон BQ, зайдіть в Настройки, а потім в пункт Чи не бекпокоіть, вимкніть режим.

Як відключити беззвучний режим на кнопочному телефоні?

Відкрийте меню пристрою. Виберіть пункт Налаштування. Виберіть пункт Звуки і вібрація. Виберіть пункт Не турбувати, і змініть положення перемикача вліво, щоб відключити режим.

Підсилювач звуку

Функції програми озвучені в назві. Як і попередній додаток, відрізняється мінімалізмом і простотою. Позитивна сторона. російськомовне меню. Однак він не такий ефективний.

Початок роботи з додатком також буде можливо після ознайомлення з попередженням про шкоду гучності для слуху і динаміків і натискання кнопки ОК. Далі все просто. потрібно переміщати бігунки рівня гучності і підсилювача. Програма також не дозволить домогтися більше 60% максимально допустимої гучності.

READ  Як зробити публікацію в інстаграм з телефону

Збільшити звук в смартфоні Samsung додатком Speaker Boost

Якщо у вас Android версії 4.1.2 або вище, ви можете використовувати досить непогане додаток Speaker Boost.

Вийде як би слайдер, для налаштувати звучання динаміків з будь-якої точки. Після запуску вам знадобиться підтвердження.

У програмі присутній певний обмежувач, який не дасть вам посилити звуку вище 60 відсотків.

Я не раджу вам ризикувати, але справа ваша. бажаючі, хто не побоїться можуть експериментувати з різними значеннями.

Щоб підсилити звук, зрушуємо панельку Boost вправо. Спочатку виберіть коефіцієнтом 20% (це лише моя рекомендація), а потім можете поступово збільшувати, орієнтуючись по динаміках.

Якщо додаток вище не можете використовувати, рекомендую спробувати інше.

За допомогою спец. додатків

Оскільки проблема низької гучності досить популярна, багато розробників випустили спец. додатки, які можуть задіяти деякі “приховані” можливості вашого апарату. В принципі, для їх роботи (як правило) не потрібні root права, тому можна використовувати, не боячись щось “зіпсувати” в налаштуваннях.

Просте безкоштовний додаток, яке допоможе підвищити звук динаміка телефону (або навушників). Можна використовувати при перегляді фільмів, прослуховування аудіо-книг, музики.

Зазначу, що перед використанням програми, рекомендується викрутити повзунок системного звуку на 100% (а потім вже boost.).

Попередження від розробника: будьте обережні! Посилюючи гучність звуку, ви можете пошкодити динамік пристрою (або свій слух). Додаток здійснюйте по невеликих кроків (тестуючи кожну зміну), без різких ривків до максимуму!

Посилання на Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?ID=speaker.audio.tools.speaker.booster

Sound Booster відрізняється від інших програм подібного штибу тим, що він обробляє звук ще до того, як він потрапить на звукову карту (тобто виступає таким собі посередником). Зрозуміло, за допомогою подібної технології вдається підвищити гучність в будь-яких ін. Додатки, іграх, при прослуховуванні музики, перегляді фільмів і т.д.

Додаток дозволяє збільшити звук до 500% від початкового рівня! Рекомендація: Не додавайте відразу на максимум, йдіть невеликими кроками, тестуючи кожне поповнення.

Також варто відзначити, що в додаток вбудований спец. фільтр, який допомагає усунути шипіння і тремтіння звукової доріжки, після її обробки і посилення. В общем-то, рекомендую до ознайомлення!

Ще одне безкоштовне і дуже просте додаток для посилення звуку на Android пристроях (зазначу, що це додаток повністю російською мовою, що радує).

Зрозуміло, як і його аналоги, дозволяє регулювати звук при програванні медіа-файлів (музики, відео та ін.), Аудіокниг та ін. Підтримується робота як з навушниками, так і з системним звуком.

3 спосіб. Використання патчів

Не рекомендується застосовувати цей метод користувачам, які не здатні працювати з системними файлами з використанням прав root. В іншому випадку дії недосвідченого користувача здатні вивести пристрій з ладу.

Виробники будь-яких пристроїв Android до розробки патчів не має ніякого відношення. Це дітище програмістів-ентузіастів. Це вони придумали, як посилити звук на Android, внісши зміни в системні каталоги і знявши обмеження гучності динаміків. Однак пошук таких патчів. справа не легка і ризиковане (висока ймовірність занесення вірусів в пристрій).

додати, звук, телефон, samsung
 • Потрібно отримати root-права на свій девайс.
 • Знайти і встановити рекавери меню для Android, призначене для зміни налаштувань системи. Найпопулярніші. TeamWin Recovery або CWM Recovery.
 • Знайти та завантажити необхідний патч. Найлегше його знайти на спеціалізованому форумі, присвяченому цій темі. Перемістити патч на карту пам’яті або в пам’ять самого телефону (якщо слот для флешки не передбачений).
 • Про всяк випадок рекомендується створити резервну копію системи пристрою.
 • Вставити карту в смартфон і почати інсталяцію патча.

При використанні TeamWin Recovery досить натиснути кнопку «Установка».

Далі відкрити флешку і вибрати патч з завантаженого архіву.

Натиснути кнопку «Установка IMG» і чекати завершення процесу.

 • Після закінчення інсталяції патча з’явиться додаток або додатковий пункт в налаштуваннях ОС.

1 спосіб. У налаштуваннях телефону

Найшвидший і зручний спосіб. внесення змін до настройки апарату. Він також дієвий при пошкодженні кнопки, яка регулює гучність.

додати, звук, телефон, samsung
 • Необхідно відкрити «Налаштування» і знайти розділ «Звук» (або щось пов’язане з «аудіо»).
 • У меню, за допомогою повзунків потрібно відрегулювати гучність звучання всіх видів ефектів (мелодія, будильник, дзвінок і т.д.). При необхідності тут можна також змінити інші параметри аудіо (мелодія виклику, звук повідомлень, вибір беззвучний режим і т.д.).

Регулювання звуку на телефонах і планшетах під ОС Android

Не кожен Android-смартфон зможе похвалитися гучним динаміком. Найчастіше це гучність не залежить навіть від якості пристрою відтворення і його місцезнаходження на корпусі. Просто виробник занижує максимальний рівень гучності для безпеки слуху користувача і збільшення терміну служби самого динаміка.

Обмеження виробника можна обійти стандартними і нестандартними способами, які розкажуть, як збільшити гучність динаміка на Android.

Як збільшити звук на смартфоні Samsung

Вітаю.

На жаль, гучність на телефоні (або планшеті) не завжди буває достатньою: не так уже й рідко доводиться прислухатися. Ще гірше, що багато пропускають дзвінки (іноді важливі), коли знаходяться на вулиці або в якому-небудь галасливому місці (просто тихий дзвінок практично не чути).

Також до цієї категорії проблеми можна віднести слабкий звук при відтворенні музики, при перегляді відео і т.д.

Взагалі, причиною такого “поведінки” телефону може бути як тих. несправність, так і ПО (на деяких апаратах розробники спеціально занижують макс. можливе звучання з метою безпеки користувача. адже надто гучний звук може бути причиною проблем зі слухом!). Ну а раз його програмно обмежили. значить при бажанні це обмеження можна зняти!

Как на САМСУНГЕ УВЕЛИЧИТЬ Громкость звука/SAMSUNG сделать ГРОМЧЕ ЗВУК или МЕЛОДИЮ/ANDROID телефоне!

Власне, в цій статті хочу показати кілька варіантів, як можна вирішити проблему занадто тихого звуку на пристроях, що працюють під Android.

Примітка! До речі, якщо у вас слабкий звук тільки при програванні якихось мультимедіа файлів (а в інших ситуаціях все нормально), я б порекомендував для початку спробувати альтернативні аудіо- відео-програвачі: https://ocomp.info/videopleer-dlya-Android.html

BETATECH.COM.UA 2022