Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як користуватися бездротовими навушниками i9s tws

Table of Contents

Таблиця характеристик

Модель I9S Tws
версія Bluetooth 4.2
акумулятор 60 мАг
тривалість роботи 2. 3 години
час зарядки 40-м.
Підтримка профілів Bluetooth HSP / HFP / A2DP / AVRCP
чутливість 120 ± 5 Дб
Діапазон відтворюваних частот 20-20000 Мгц
опір 32 Ом

Дизайн

Зрозуміло, китайський виробники не змогли повторити функціонал і повні технічні характеристики «вух» від Apple, проте їм вдалося скопіювати зовнішній вигляд. Якщо придивлятися, i9S TWS можна легко відрізнити від оригіналу, але в цілому дизайн виявився схожим. Саме ця обставина грає на руку китайцям, так як багато користувачів хочуть модні навушники, але не готові віддавати більше 10 тисяч за фірмові Airpods.

Увага! Однією з вдалих копій є навушники tws i9s bluetooth. Зовні вони практично не відрізняються від оригінальних Airpods, немає претензій і до збірки.

Tws i9s забезпечує зручну посадку в вухах, не варто турбуватися про те, що вони можуть випасти. Всередину кожного навушника поміщений світлодіод, який сигналізує про роботу і рівень заряду.

користуватися, бездротовими, навушниками

Про кейсі варто сказати докладніше. Як і самі бездротові навушники, він майже повністю схожий з Airpods, однак на його корпусі відсутня кнопка для заряду. Крім того, якщо покласти оригінал і копію поруч, то стане помітна різниця в розмірі і якості пластика (природно, не на користь Tws).

На зовнішній стороні боксу є світловий індикатор, він необхідний для контролю заряду гарнітури. Кришка боксу тримається на магніті і не відкривається при легкій струсу.

Щоб дістати навушники, необхідно просто відкрити кришку і перевернути кейс. Всередині нього немає магнітів, які б утримували їх. На дні розташовані металеві контакти, пружні при торканні контактів на ніжках Tws (можна сказати, принцип закладки батарейок).

Комплектація

Навушники Tws i9s упаковані в компактну білу коробку, на якій вони зображені і вказано їх назва. Всередині знаходиться:

 • Керівництво користувача на китайському і англійському (інструкція);
 • Два навушника;
 • Зарядний кейс;
 • Силіконовий бокс для кейса;
 • Кабель USB;
 • Карабін для пристібання кейса.

Найчастіше в коробку кладуть силіконові шнурки для утримання навушників, цінність яких, втім, сумнівна, так як i9S добре сидять у вухах.

Якість звуку

Складно описувати звук, оскільки його сприйняття дуже суб’єктивно. Логічно, що звук бездротових Tws i9s сильно поступається оригінальним Airpods, а саме якістю звучання. Проблема бездротового стандарту, і відносно слабкий звук зустрічається навіть у продукції відомих брендів.

Що стосується i9S, то їх звучання цілком описує банальна фраза. «хороший варіант за свої гроші». Якість звуку дійсно цілком прийнятно, можна слухати не тільки аудіокниги, а й музику. Середні і високі частоти є, деталізація сцени на середньому рівні.

А також варто сказати, що у бездротових Tws достатній рівень гучності, мова добре розбірлива (якщо використовувати як гарнітуру). Крім того, в i9S є шумозаглушення, яке непогано працює, коли доводиться розмовляти на вулиці або біля жвавих трас.

Увага! З мінусів. Брак низьких частот, однак баси можна в деякій мірі підкрутити за допомогою еквалайзера на смартфоні. Одним із серйозних недоліків є рассинхронизация відео і звуку, наприклад, якщо дивитися ролики з YouTube, звук у вухах буде затримуватися на пару секунд.

В цілому бездротові навушники цілком виправдовують свою невисоку ціну. Звичайно ж, їх не варто купувати меломанам, так як не варто очікувати від i9S чудес.

Бездротові навушники TWS I9S Bluetooth

У 2016 році компанія Apple випустила бездротову гарнітуру Airpods, які викликали справжній тріумф завдяки своєму незвичайному форм-фактору. Природно, китайські виробники, відомі своєю любов’ю до копіювання «яблучної» продукції, стали випускати аналоги Airpods.

Переваги бездротових навушників Tws i9s

Як вже було сказано, навушники i9 не можуть конкурувати з Airpods, але в своїй ціновій категорії є досить непоганим варіантом.

Довідка! У виробника існують ще дві схожих моделі, i5s і i7s, проте бездротові Tws i9s перевершує їх по звуку і якості.

 • Завдяки зручній формі добре тримаються у вухах;
 • Швидко і легко підключаються;
 • Невисока вартість;
 • Хороша комплектація.

Виробник заявляє, i9S Tws має клас захисту IPx5, що означає захист від струменя води з будь-якого напрямку.

Бездротові i9s відмінно підійдуть людям, які за невелику суму хочуть спробувати бездротової звук в форм-факторі від Apple, але не для iPhone.

Як підключити i9s Tws до телефону і як користуватися

Щоб виконати підключення i9S до смартфону, необхідно виконати наступні дії:

 • Одночасно затиснути кнопки на кожному з навушників, і утримувати, поки обидва світлодіоди замигають червоним і синім кольором.
 • Два рази натиснути на кнопку правого навушника, щоб ввести їх в режим сполучення.
 • На вашому пристрої (телефоні або планшеті) відкрийте настройки Bluetooth і встановіть з’єднання з бездротовим i9S Tws.
 • Якщо навушники підключилися, то вони сповістять про те, що з’єднання встановлено (англійською мовою. Device connected).

Існує додаток для i9s Tws, за допомогою якого можливо подивитися основну інформацію про заряджанні акумулятора і інше. Його можна завантажити і встановити з Google Play.

У режимі відтворення одиночне натискання кнопки будь-якого навушника ставить музику на паузу або знову включає її. Щоб перейти до наступного треку, потрібно утримувати кнопку більше 2 секунд.

Важливо! Якщо надходить вхідний дзвінок, то відповісти на нього можна двічі натиснувши на будь-яку кнопку, одинарне натискання скидає виклик. І також можна набрати останній номер зі списку дзвінків. Для цього потрібно двічі натиснути будь-яку кнопку.

Для відключення бездротових i9s слід натиснути на кнопку до тих пір, поки світлодіод не займеться червоним. Крім того, i9S автоматично відключаються при попаданні в кейс. Щоб знову включити їх, дістаньте навушники і тримайте кнопки затиснутими, поки індикатор не закліпав червоним і синім кольором. Якщо на смартфоні включений Bluetooth, то навушники автоматично підключаться до нього.

Як підключити обидва навушника

Довідка! Особливість бездротових Tws i9S полягає в тому, що навушники можуть використовуватися не тільки парно, а й автономно один від одного. Відповідно, спочатку навушники не з’єднані один з одним.

Щоб з’єднати їх, потрібно затискати кнопки, дочекатися, коли обидва навушника стануть блимати червоним і синім, а потім почекати, поки один навушник не перестане моргати. Це означає, що навушники Tws встановили бездротове з’єднання між собою, після чого їх можна безперешкодно підключати до телефону.

Важливо! Іноді після включення навушників Tws i9S потрібно швидко двічі натиснути кнопки, щоб вони зуміли з’єднатися.

Як заряджати бездротові навушники

Зарядний кейс є невеликою коробочкою, в нижній частині якої знаходиться порт micro-USB (візуально схожий на «яблучний» вхід). Усередині кейса зберігаються і заряджаються бездротові навушники TWS.

Для заряджання необхідно помістити всередину кейса і закрити кришкою, після чого вони автоматично почнуть заряджатися. Кнопкою в даному випадку є кришка, яка при закритті притискає навушники до контактів усередині кейса. Червоний індикатор повідомляє про початок заряду, після повного заряджання він гасне.

Бездротові Bluetooth навушники I7s Tws

Огляд бездротові Bluetooth навушників TWS i8X

Як заряджати навушники JBL Tune 120 TWS

Зарядка навушників

Коли навушники JBL Tune 120 TWS будуть розряджені, ви почуєте відповідне звукове сповіщення. При цьому світловий індикатор навушників буде блимати білим кольором. Для зарядки навушників помістіть їх в зарядний кейс.

Зарядка кейса навушників

Підключіть кабель живлення Micro USB до футляру навушників JBL Tune 120 TWS.

Підключіть інший кінець кабелю до зарядного пристрою або порту USB.

Примітка:
✓ Футляр JBL Tune 120 TWS можна заряджати як з навушниками всередині, так і без них.
✓ Повна зарядка кейса займає приблизно 2 години.
✓ Рівень заряду акумулятора можна визначити за світлодіодним індикаторам (читайте в цьому посібнику).

Як підключити Bluetooth навушники JBL Tune 120 TWS до телефону

Створіть із лівого і правого навушника. Для цього вийміть їх з зарядного кейса і натисніть 3 рази на лівий і правий навушник, після чого виконається їх автоматичне сполучення.

Вхід у режим Bluetooth-підключення. Для цього натисніть і утримуйте правий навушник протягом 5 секунд.

Відкрийте Bluetooth на своєму телефоні, знайдіть пристрій «JBL Tune 120 TWS», встановіть з’єднання.

Примітка:
✓ Після першого сполучення наступні підключення будуть виконуватися автоматично.
✓ Навушники JBL Tune 120 TWS мають можливість використання одного навушника в якості Bluetooth-гарнітури. Для цього застосовується правий навушник, в якому є вбудований мікрофон.

Спосіб 1

Включення: витягніть Bluetooth навушники JBL Tune 120 TWS з кейса, потім натисніть і утримуйте лівий / правий або обидва навушника протягом 2 секунд, після чого навушники включаться.

Вимкнення: помістіть лівий / правий або обидва навушника назад в кейс і закрийте кришку, після чого навушники вимикаються.

Спосіб 2

Включення: натисніть і утримуйте правий / лівий навушник протягом 2-х секунд.

Вимкнення: натисніть і утримуйте правий / лівий навушник протягом 5-ти секунд.

Як правильно носити навушники JBL Tune 120 TWS

Дуже важливо використовувати правильний спосіб носіння навушників JBL Tune 120 TWS. Неправильне носіння навушників не тільки знижує якість відтворення музики, але також може викликати дискомфорт і хворобливі відчуття у вухах.

Правильний спосіб носіння навушників JBL Tune 120 TWS представлений на наступному малюнку

Як користуватися бездротовими навушниками JBL Tune 120 TWS

Управління музикою

Включення наступного треку: натисніть 1 раз лівий навушник
Включення попереднього треку: натисніть 2 рази лівий навушник
Відтворення / пауза: натисніть 1 раз правий навушник

Управління телефонними дзвінками

Відповісти / завершити виклик: натисніть 1 раз правий навушник
Відхилити виклик: утримуйте правий навушник протягом декількох секунд

Виклик Siri / Google Assistant / Bixby

Для виклику помічника 2 рази натисніть правий навушник

Ті, що купили JBL Tune 120 TWS також дивляться

Щоб виконати скидання налаштувань навушників JBL Tune 120 TWS до заводських (hard reset), помістіть обидва навушника в кейс, потім натисніть і утримуйте кнопку на правому навушнику протягом 5 секунд. Індикатор навушника згасне і знову загориться. Після цього всі настройки будуть скинуті.

Діаметр мембрани випромінювачів 5.8 мм
Мінімальна відтворювана частота 20 Гц
Максимальна відтворена частота 20000 Гц
Потужність 15 мВт
Чутливість 96 дБ
Опір (імпеданс) 14Ω
Мікрофон є
Розташування мікрофона в корпусі
Версія Bluetooth 4.2
Профілі Bluetooth AVRCP ver.1.5. A2DP ver.1.3. HFP ver.1.6
Час автономної роботи до 4 год
Радіус бездротового зв’язку 10 м
Роз’єм для зарядки Micro-USB
Ємність акумулятора 85 мАг
Комплектація документація, 2 пари змінних амбушюр, зарядна станція-футляр, USB кабель
Особливості, додатково функція швидкої зарядки
Вага 73 г

Як підключити бездротові навушники TWS i10

 • Дістаньте навушники з кейса, щоб вони автоматично синхронізувалися між собою;
 • Зайдіть в налаштування Bluetooth і підключіть їх до пристрою;
 • Щоб зарядити або відключити відтворення музики, помістіть гарнітуру в футляр.

Зверніть увагу! Навушники підтримують роботу в монорежиме тільки для головного, лівого навушника. Щоб це реалізувати, помістіть праву затичку назад в кейс.

Як підключити бездротову TWS-гарнітуру i7, i8, i9

Для сполучення з одним навушником через Bluetooth:

 • Затисніть кнопку управління на вкладиші, поки індикатор не засвітиться червоним і синім кольором;
 • На пристрої включите Bluetooth і запустіть пошук нових пристроїв;
 • Виберіть в списку навушник і дочекайтеся закінчення сполучення, його ознаменує яке припинилося мерехтіння індикатора.

Для підключення навушників в режимі стерео:

 • Затисніть клавіші управління на обох вкладках;
 • Двічі натисніть кнопку на правому навушнику, оскільки він головний. Після вдалого сполучення друга затичка буде блимати синім, а мерехтіння першої розбавить червоний колір;
 • Перейдіть в пошук нових Bluetooth-пристроїв і знайдіть серед них навушники. Якщо з’являться одночасно два, вибирайте правий.
READ  Програма для скачування ігор на комп'ютер

Такі затички, як i9s, підключаються злегка інакше:

 • Одночасно затисніть кнопки на обох вкладках;
 • Дочекайтеся, поки на одному з навушників припинить мерехтіти індикатор;
 • Включите Bluetooth на пристрої та запустіть пошук;
 • Якщо в списку з’являться вкладиші з однаковими назвами, але різними оцінками, виберіть той, що з R;
 • Вимкніть і відключіть лівий навушник, затиснувши кнопку управління на 2-5 секунд. Гарнітура почне грати в режимі стерео.

Про підключення навушників повідомить голосова команда і кілька звукових сигналів.

Як заряджати навушники TWS

Бездротова гарнітура бренду HBQ заряджається за допомогою:

 • USB-кабелю;
 • Зарядного кейса.

Перший варіант підійде для моделі i7, виглядає він так:

 • Використовуйте шнур з комплекту, щоб один кінець підключити до джерела живлення (комп’ютера, зовнішнім акумулятора, зарядного пристрою), а другий, розбитий на два контакти, до навушників;
 • Припинення мигання індикаторів або зміна їх кольору сигналізують про закінчення зарядки.

Якщо в комплекті присутній кейс, як в моделі i7s:

 • Підключіть футляр з USB-кабелю до адаптера харчування, PC або іншого джерела живлення;
 • Дочекайтеся, коли індикатор змінить колір або припинить блимати;
 • Деякі моделі на час зарядки вимагають дістати з кейса навушники і вставити їх назад після припинення подачі живлення.

Важливо! На футлярі може перебувати клавіша для подачі живлення на затички. Тільки після її активації вкладиші почнуть заповнювати запас батареї.

Залежно від моделі на зарядку кейса йде 1-2 години. Вбудованого акумулятора в футлярі досить, щоб заповнити батарею навушників за 3-4 рази. Не рекомендується використовувати сторонні кабелі живлення або підключати навушники до потужних зарядних пристроїв, наприклад розрахованим для планшетів або ноутбуків.

Інструкція по застосуванню бездротових навушників TWS

Щоб навушники TWS від китайського бренду HBQ працювали справно, необхідно дотримуватися правил, зазначених в інструкції, яка додається до гарнітурі. Оскільки вона рідко зустрічається російською мовою, розглянемо застережних заходів при роботі з вкладишами, розповімо, як їх заряджати і підключити до пристрою по Bluetooth.

Як підключити бездротову TWS-гарнітуру i11, 12

 • Витягти вкладиші з футляра, пару між вкладишами буде супроводжено мерехтінням червоних і синіх світлодіодів;
 • Пройти в меню Bluetooth, активувати технологію і запустити виявлення нових пристроїв;
 • Серед доступних гарнітур появи початкової;
 • Для переходу в монорежим помістити один з навушників назад в кейс.

Важливо! Якщо спостерігаються проблеми з синхронізацією, відстає звук або затички грають на різній гучності, 5 раз тапніте по сенсорним панелям навушників, щоб скинути їх до заводських налаштувань і ініціювати повторне підключення.

Запобіжні заходи

Для бездротових вкладишів існують традиційні запобіжні заходи щодо застосування, покликані вберегти користувача від передчасної поломки затичок.

 • Навушниками не рекомендується користуватися під дощем, під час занять спортом або чіпати їх мокрими руками через відсутність вологозахисту.
 • При поломці Не намагайтесь відкрити вкладиші і корпус кейса самостійно, зверніться в сервісний центр.
 • Зберігайте гарнітуру в місці, недоступному для дітей і домашніх тварин.
 • Не рекомендується слухати музику на високій гучності з метою уникнення порушень слуху.
 • Температура використання нижче 0 ° С або вище 45 ° С може спровокувати деградацію батареї і вихід з ладу систем електроніки.

Зверніть увагу! Рекомендації по експлуатації можуть відрізнятися в залежності від моделі гарнітури.

Управління

Незалежно від моделі, фізичні і сенсорні клавіші виконують ідентичні функції:

 • Для включення музики на паузу один раз натисніть на кнопку. Перемикання на наступний трек відбувається за подвійним клацанням. Натискання спрацьовують на обох вкладках;
 • Щоб прийняти виклик, один раз натисніть на кнопку;
 • Щоб скинути вхідний дзвінок, утримуйте 2-3 секунди;
 • Завершення виклику відбувається після одного тапа на клавішу під час розмови.

Навушники не підтримують сполучення з голосовими помічниками, тому для дзвінка абонентові виберіть його вручну в списку контактів. Сигнал вхідного дзвінка також переданий на гарнітуру.

Як зарядити бездротові навушники

Сучасні бездротові навушники неймовірно зручні у використанні. Нарешті зникла потреба в підключенні до джерела сигналу, як і пучок зім’ятих проводів. З’явилася дивна можливість в повністю вільне переміщення на десятки метрів. Водії і мандрівники, спортсмени і люди багатьох професій гідно оцінили можливість користуватися своїми обома руками і не скутість рухів.

Однак при всіх позитивних якостях сучасних бездротових навушників, існує незначне утруднення в користуванні. Потреба в регулярній підзарядці. Тому так важливо знати, як зарядити власні бездротові навушники.

Важливі нюанси зарядки

Щоб знати, як зарядити бездротові навушники ifans, необхідно враховувати нижче описані нюанси.

Перше, що треба враховувати. Це скільки часу Ви знаходитесь на підзарядці. Для цього можна почитати офіційну інструкцію приладу, де вказано оптимальний час підзарядки. Воно в залежності від моделі може варіюватися від двох до чотирьох годин.

Ще один важливий момент стосується індикатора заряду. Він залежить від конкретної моделі показує рівень робочого стану дуже по-різному. Це, як правило, світловий сигнал з різними кольорами. Близька до вимикання електроніка, буде грати набагато тихіше. Однак ставити її на зарядку бажано тільки тоді, коли вона повністю вимкнеться. Якщо бездротові навушники заряджати частіше, ніж вона цього вимагає, то в ході роботи можуть спостерігатися різноманітні збої, а сам пристрій буде вимикатися набагато швидше.

Крім того, залишати навушники довго підключеними до харчування не варто, так як від цього знижується загальна ємність батареї, тому навушники в подальшому будуть сідати трохи швидше. При цьому відключати від харчування, коли девайс готовий до роботи не на 100%, також не слід. Адже таке використання здатне зіпсувати навушники.

Зарядка нерідною проводом

Користуватися універсальним шнуром або китайської копією оригінального не рекомендується. Адже вони будуть розхитувати роз’єм і некоректно заряджати навушники. Все це знизить терміни експлуатації бездротових навушників.

Зарядка від розетки

Багато користувачів сьогодні цікавляться, чи можна підключати бездротові навушники до перехідника з USB в звичайну розетку, або ж можна користуватися виключно ноутбуком і комп’ютером? У разі використання оригінального дроти, можна його вставляти в будь-який USB, включаючи в розетку зарядний пристрій. На роботу пристрою це взагалі не вплине.

Важливо лише пам’ятати про те, що користуватися навушниками в момент заряджання не рекомендується. Таким чином, можна продовжити термін експлуатації улюбленого пристрою.

Універсальна інструкція

Як заряджати

Так як правильно зарядити сучасні бездротові навушники? Принцип практично однаковий для всіх бездротових гарнітур, проте у кожної моделі навушників свого часу повної зарядки.

Універсальна інструкція як зарядити сучасні bluetooth навушники виглядає так:

 • Необхідно взяти кабель Micro USB для зарядки.
 • Підключити один кінець кабелю до бездротових навушників.
 • Другий кінець, зі штекером USB, слід підключити в USB-роз’єм в комп’ютері.
 • Слід почекати стільки, скільки вказано в офіційній інструкції пристрою (Як правило, від одного до двох годин).
 • Пристрій буде повністю заряджена після зміни стану світлодіода (змінюється колір або діод взагалі постає блимати).

Скільки треба заряджати

Час повної зарядки акумулятора для кожної моделі навушників без проводів своє. Цей параметр залежить від обсягу вбудованої батареї. Точний час, скільки треба заряджати пристрій, виробник пише на коробці, в інструкції або характеристики. Якщо цих даних там немає, то:

 • Зразкове або точний час зарядки можна без проблем знайти в офіційній інструкції або в інтернеті.
 • На всіх бездротових навушниках в даний час є спеціальний світлодіод. При зарядці він горить одним кольором, і іншим кольором, якщо навушники повністю заряджені (може повільно або швидко блимати). Завдяки цьому можна зрозуміти, що навушники заряджені на всі 100%.

Як зарядити бездротові навушники на прикладі i9s tws

Бездротові навушники TWS i9s в середньому працюють від шести до восьми годин (можна два години безперервно слухати улюблену музику, а зарядженого кейса цілком вистачить, щоб підживити пристрій ще на три заряду). Для сучасного меломана це не дуже багато, але і не дуже мало. Як зарядити бездротові навушники i9s tws? Пристрій всіх моделей такого роду стандартно, тому існує не один варіант зарядки:

 • Безпосередньо від мережі. Для цього навушники потрібно покласти в спеціальний зарядний кейс з комплекту, а сам кейс просто підключити до харчування через USB-шнур. Заряджатися в цьому випадку буде і коробка, і навушники. Головне. Вставити їх в бокс до клацання, щоб контакти двох пристроїв надійно з’єдналися.
 • Від батареї кейса. Якщо зарядки немає поруч, а навушники вже розрядилися, можна без проблем використовувати кейс як подзарядочную станцію. Обсяг батареї в ньому в десять разів ширше, ніж в гарнітурі.

Використовувати пристрої без проводів з кожним роком стає все більш і більш комфортно. Ключова перевага зарядки бездротових навушників через кейс. Досить широкий функціонал. У момент з’єднання боксу з мережею спочатку заряджаються навушники, і тільки потім він сам. До того ж, кейс можна підзарядити через особливий шнур від ноутбука.

Як зарядити стильні бездротові навушники i9s tws вирішувати тільки користувачеві. Заряду кейса в умовах великого міста цілком вистачає, щоб завжди бути на зв’язку з улюбленими треками.

Як користуватися навушниками TWS?

 • Внутрішньоканальні навушники розташовуються усередині вашого слухового каналу, тому щоб уникнути появи різних інфекцій не давайте ними користуватися іншим людям. В іншому випадку варто оперативно обробити антисептиком або поміняти накладки.
 • Якщо ви без проблем можете слухати музику протягом декількох годин, ніщо не тисне, чи не натирає і не завдає будь-якої іншої дискомфорт. Значить, обрана модель навушників ідеально вам підходить. Якщо немає. Найкраще змінити її на щось більш підходяще.
 • Пандемія показала, що обробляти антисептичними складами варто не тільки руки, але і поверхні, які стикаються з шкірою. Тому не забувайте протирати навушники, тільки стежте, щоб всередину пристрою не потрапили краплі.
 • При частому прослуховуванні музики в громадських місцях або на відкритому просторі в місті важливо мати модель, яка не пригнічує звуки повністю. Це допоможе вам уникнути нещасних випадків.
 • Навушники необхідно чистити від скупчень вушної сірки, інакше звук буде з часом псуватися.

Як правильно користуватися бездротовими навушниками на вулиці?

Найчастіше гарнітуру застосовують поза домом. Одягаючи навушники на вулиці, запам’ятайте кілька нескладних правил:

 • Вуха. Це аудіопристр, яке не призначене для експлуатації в умовах підвищеної вологості (за винятком пиловологозахищений моделей). Тому, надягаючи девайс в дощ або сніг, обов’язково ховайте їх під шапкою або зовсім відмовтеся від прогулянки з музикою.
 • Акумулятори бездротових девайсів чутливі до перепадів температури і швидко сідають в сильну спеку або морозну погоду. Виходячи з будинку в такий час, подбайте про повному заряді батареї.
 • Деякі стандартні моделі схильні випадати з вух і губитися. Намагайтеся розташовувати їх у вушній раковині так, щоб потім не довелося шукати пристрій.

Як правильно користуватися бездротовими навушниками?

Поява Bluetooth-технологій істотно поліпшило для нас зручність прослуховування музики. Тепер не потрібно витрачати час на розплутування навушників, лагодити дроти або хвилюватися про те, щоб на них не з’явилися заломи. Бездротовому девайсу необхідна наявність правильного сполучення і повністю заряджена батарея. У моделей різних брендів, наприклад, Airpods, AirDots, JBL, i11 або i12 є ряд функцій, за які відповідає одна клавіша:

 • Включення / вимикання зазвичай відбувається за допомогою однієї і тієї ж клавіші. Якщо для вас це незручно. Спробуйте знайти модель, де є окремі кнопки для кожного операції.
 • Вибирайте гаджет, де на одну клавішу доводиться максимум дві функції, інакше їм буде складно керувати.
 • Гойдалка гучності і перемотування зазвичай знаходяться на одній і тій же кнопці, тому краще підшукати модель з роздільними клавішами управління, якщо ви їх плутаєте.
 • Як і у випадку з кнопкою включення / вимикання девайса, в бездротовій гарнітурі приймає і завершує дзвінок одна кнопка. Однак є моделі, де повторне натискання кнопки після завершення автоматично набирає останній номер, з яким ви розмовляли, що не завжди зручно.

Як користуватися бездротовими навушниками?

Здавалося б, що складного: купив навушники, вставив у вуха і слухай музику. Насправді все набагато складніше. Щоб девайс прожив довше, потрібно заздалегідь ознайомитися з правилами експлуатації, навчитися правильно поєднувати його з телефоном, комп’ютером або телевізором. А також вміти справлятися з нескладними проблемами самостійно. Як користуватися Bluetooth-навушниками: читайте в нашій статті все про тонкощі бездротових технологій.

Як користуватися бездротовими навушниками JBL, Xiaomi, Apple, Sony, Samsung

Незалежно від фірми-виробника і моделі, все бездротові девайси в цілому працюють по одній і тій же схемі:

 • Навушники необхідно зарядити за допомогою кейса.
 • Потім потрібно створити сполучення між правим і лівим вухами, якщо вони ще не пов’язані один з одним. Це потрібно для того, щоб головний навушник приймав сигнал, який він потім буде розподіляти між каналами.
 • Наступний крок. Створення сполучення між смартфоном / планшетом / комп’ютером і пристроєм (їх також потрібно з’єднувати по черзі, оскільки кожен навушник визначається як окреме аудіопристр).
 • Якщо всі кроки виконані правильно, спробувати включити будь-яку музичну композицію.

Завжди читайте інструкцію перед використанням, і це допоможе вам швидко освоїти управління просунутим гаджетом.

Переваги бездротових навушників Tws i9s

Як вже було сказано, навушники i9 не можуть конкурувати з Airpods, але в своїй ціновій категорії є досить непоганим варіантом.

READ  Як налаштувати звук на комп'ютері Windows 10

Довідка! У виробника існують ще дві схожих моделі, i5s і i7s, проте бездротові Tws i9s перевершує їх по звуку і якості.

 • Завдяки зручній формі добре тримаються у вухах;
 • Швидко і легко підключаються;
 • Невисока вартість;
 • Хороша комплектація.

Виробник заявляє, i9S Tws має клас захисту IPx5, що означає захист від струменя води з будь-якого напрямку.

Бездротові i9s відмінно підійдуть людям, які за невелику суму хочуть спробувати бездротової звук в форм-факторі від Apple, але не для iPhone.

Як підключити бездротові навушники i7, i8, i9 TWS

Підключення навушників серії i може викликати певні складнощі. Тому нижче ми розглянемо способи підключення одного і двох навушників відразу, а також обговоримо можливі проблеми підключення. Процедуру підключення до телефону вам потрібно зробити лише один раз, так як в подальшому навушники будуть підключатися до нього автоматично. Виняток буває при підключенні гарнітури до різних пристроїв, через що може знадобитися вибирати потрібний пристрій зі списку вручну.

Як підключити один навушник

 • Для підключення одного навушника, затисніть кнопку на ньому і потримайте її до тих пір, поки навушник не займеться синім і червоним світлом. Це означає, що навушник готовий до об’єднання в пару.
 • На телефоні ввімкніть пошук пристроїв по Bluetooth. Коли телефон побудує список доступних пристроїв, виберіть у ньому ваші навушники і створіть між.
 • Дочекайтеся, поки припиниться швидке миготіння індикаторів.

Як підключити обидва навушника

 • Одночасно затисніть і утримуйте кнопки на обох навушниках до тих пір, поки індикатор не почне поперемінно мигати синім і червоним.
 • Двічі натисніть на кнопку головного навушника (в цих моделях зазвичай правий). При успішному сполученні головний навушник буде як і раніше блимати синім і червоним, а ведений. Синім.
 • На телефоні ввімкніть пошук пристроїв по Bluetooth. Коли телефон побудує список доступних пристроїв, виберіть у ньому ваші навушники і створіть між. У разі успішної синхронізації з телефоном навушники будуть блимати синім світлом.

У деяких моделях i7-i9 обидва навушника підключаються так:

 • Одночасно затисніть кнопку на обох навушниках. Вони почнуть мигати, а потім один з них згасне. Це означає, що навушники готові до об’єднання в пару.
 • На телефоні ввімкніть пошук пристроїв по Bluetooth. Коли телефон побудує список доступних пристроїв, виберіть у ньому ваші навушники і створіть між. Якщо ви побачите в списку підключених пристроїв відразу два навушника з підписом R і L, то виберіть R, тобто правий навушник. Після цього затисніть на кілька секунд кнопку на лівому навушнику (як на вимикання) і тим же способом включите його. Після цього навушники повинні синхронізуватися між собою. Якщо цього не відбулося, вимкніть обидва навушника і виконайте все спочатку.

Етапи підключення в бездротових навушниках i7, i8, i9, а також в наступних поколіннях супроводжуються голосовими командами англійською мовою і звуковими сигналами. Якщо навушники при включенні «не подали голосу», значить вони підвисали. Про рішення цієї проблеми ми поговоримо нижче.

Інструкція по підключенню навушників i10 TWS

У навушниках i10 головним найчастіше є лівий навушник. У цій моделі основна відмінність від молодших моделей полягає в тому, що навушники синхронізуються один з одним самі. Для їх підключення до телефону виконайте наступне:

 • Дістаньте навушники з кейса. Навушники автоматично входять в фазу сполучення, тому додатково нічого натискати не потрібно.
 • Зайдіть в налаштування bluetooth-з’єднань на своєму телефоні і знайдіть там навушники (можуть називатися не i10, a Airpods). При необхідності натисніть на телефоні кнопку «Оновити», «Пошук» або щось схоже. Виконайте підключення пристроїв. Ваші навушники готові до роботи. Якщо ви захочете їх вимкнути, просто заберіть в кейс.

Зверніть увагу, що фізично до телефону підключається тільки один навушник i10. Причому якщо ви приберете в кейс ведений навушник, то можете спокійно користуватися одним головним. Але якщо ви приберете головний навушник, тоді обидва перестануть працювати. Мікрофон знаходиться тільки в головному навушнику, тому якщо прибрати його в кишеню, то по відомому навушника чути співрозмовника ви будете, але відповісти йому не сможете.Шагі вище потрібно виконати тільки один раз. Навушники i10 запам’ятовують підключені пристрої і підключаються до останнього з них автоматично. Якщо ви часто перепідключатися їх до різних пристроїв, то тоді навушники можуть «заплутатися». В цьому випадку вам буде потрібно вибрати зі списку потрібний для підключення пристрій.

Як зарядити бездротові навушники i7-i12 TWS

До того, як підключати навушники i7, i8, i9 і інші до телефону, їх необхідно повністю зарядити. Зверніть увагу, що зарядку не рекомендується проводити сторонніми зарядними пристроями, а навушники з кнопкою виключення перед зарядкою необхідно вимкнути. Є два основних способи зарядки для навушників різного типу: через зарядний кабель і в кейсі. Розглянемо їх докладніше.

Зарядка навушників через кабель

Цей спосіб підійде вашим навушників, якщо в комплекті йде спеціальний кабель з двома штекерами на одному кінці і USB-роз’ємом на іншому кінці. Для зарядки виконайте наступні кроки:

 • Підключіть обидва штекера одного кінця кабелю до навушників.
 • Вставте USB-роз’єм до пристрою, через яке плануєте зарядити навушники. Це може бути ноутбук, настільний комп’ютер, Power Bank або інший пристрій.
 • Вимкніть навушники тоді, коли зміниться колір індикаторів (наприклад, з червоного на синій) або вони перестануть блимати (в різних моделях по-різному).

Зарядка навушників через кейс

 • Підключіть зарядний кейс за допомогою йде в комплекті USB-кабелю до джерела живлення: ноутбуку, настільного PC, пауербанку тощо.
 • При зміні кольору або способу світіння індикаторів від’єднайте кабель від кейса і від джерела живлення.
 • Помістіть навушники в осередку кейса і закрийте кришку. Якщо передбачена кнопка для зарядки (наприклад, коли ви хочете зарядити навушники i7S), натисніть її для старту зарядки, а також в тому випадку, якщо ви хочете припинити зарядку завчасно. Зміна кольору або способу світіння індикаторів буде означати, що навушники повністю зарядилися. У деяких моделях можливо заряджати одночасно навушники і кейс.

Інструкція по підключенню бездротових навушників i11, i12 TWS

У навушниках i11 і i12 використовується вже два мікрофони. По одному в кожному навушнику. Тому ви можете не тільки використовувати для розмови будь-який з навушників, але і підключити один навушник до одного смартфону, а інший до іншого. Деякі надходять так з економії, щоб не купувати дві пари навушників, або тому, що їм зручніше користуватися одним наушніком.Для підключення навушників виконайте наступне:

 • Дістаньте навушники з кейса. На одному з навушників автоматично будуть поперемінно мигати синій і червоний світлодіоди, що говорить про готовність до об’єднання в пару з телефоном.
 • Зайдіть в налаштування bluetooth-з’єднань на своєму телефоні і знайдіть там навушники. При необхідності натисніть на телефоні кнопку «Оновити», «Пошук» або схожу команду. Виконайте підключення пристроїв. Ваші навушники готові до роботи. Якщо ви захочете їх вимкнути, просто заберіть в кейс.

Якщо ви підключите один навушник до одного телефону, а інший до іншого, скидання налаштувань для переналаштування навушників здійснюється п’ятикратним дотиком до сенсорам навушників.

Дизайн

Зрозуміло, китайський виробники не змогли повторити функціонал і повні технічні характеристики «вух» від Apple, проте їм вдалося скопіювати зовнішній вигляд. Якщо придивлятися, i9S TWS можна легко відрізнити від оригіналу, але в цілому дизайн виявився схожим. Саме ця обставина грає на руку китайцям, так як багато користувачів хочуть модні навушники, але не готові віддавати більше 10 тисяч за фірмові Airpods.

Увага! Однією з вдалих копій є навушники tws i9s bluetooth. Зовні вони практично не відрізняються від оригінальних Airpods, немає претензій і до збірки.

Tws i9s забезпечує зручну посадку в вухах, не варто турбуватися про те, що вони можуть випасти. Всередину кожного навушника поміщений світлодіод, який сигналізує про роботу і рівень заряду.

Про кейсі варто сказати докладніше. Як і самі бездротові навушники, він майже повністю схожий з Airpods, однак на його корпусі відсутня кнопка для заряду. Крім того, якщо покласти оригінал і копію поруч, то стане помітна різниця в розмірі і якості пластика (природно, не на користь Tws).

На зовнішній стороні боксу є світловий індикатор, він необхідний для контролю заряду гарнітури. Кришка боксу тримається на магніті і не відкривається при легкій струсу.

Щоб дістати навушники, необхідно просто відкрити кришку і перевернути кейс. Всередині нього немає магнітів, які б утримували їх. На дні розташовані металеві контакти, пружні при торканні контактів на ніжках Tws (можна сказати, принцип закладки батарейок).

Комплектація

Навушники Tws i9s упаковані в компактну білу коробку, на якій вони зображені і вказано їх назва. Всередині знаходиться:

 • Керівництво користувача на китайському і англійському (інструкція);
 • Два навушника;
 • Зарядний кейс;
 • Силіконовий бокс для кейса;
 • Кабель USB;
 • Карабін для пристібання кейса.

Найчастіше в коробку кладуть силіконові шнурки для утримання навушників, цінність яких, втім, сумнівна, так як i9S добре сидять у вухах.

Якість звуку

Складно описувати звук, оскільки його сприйняття дуже суб’єктивно. Логічно, що звук бездротових Tws i9s сильно поступається оригінальним Airpods, а саме якістю звучання. Проблема бездротового стандарту, і відносно слабкий звук зустрічається навіть у продукції відомих брендів.

Що стосується i9S, то їх звучання цілком описує банальна фраза. «хороший варіант за свої гроші». Якість звуку дійсно цілком прийнятно, можна слухати не тільки аудіокниги, а й музику. Середні і високі частоти є, деталізація сцени на середньому рівні.

А також варто сказати, що у бездротових Tws достатній рівень гучності, мова добре розбірлива (якщо використовувати як гарнітуру). Крім того, в i9S є шумозаглушення, яке непогано працює, коли доводиться розмовляти на вулиці або біля жвавих трас.

Увага! З мінусів. Брак низьких частот, однак баси можна в деякій мірі підкрутити за допомогою еквалайзера на смартфоні. Одним із серйозних недоліків є рассинхронизация відео і звуку, наприклад, якщо дивитися ролики з YouTube, звук у вухах буде затримуватися на пару секунд.

В цілому бездротові навушники цілком виправдовують свою невисоку ціну. Звичайно ж, їх не варто купувати меломанам, так як не варто очікувати від i9S чудес.

Проблеми з підключенням наушніковi7-i12

У бездротових навушниках i7-i12 можуть виникнути такі проблеми з підключенням:

 • Телефон не бачить навушники;
 • В навушниках немає звичних голосових команд;
 • Навушники не підключаються до телефону;
 • Підключається тільки один з навушників;
 • Навушники підключилися, але з часом втратили зв’язок і не хочуть підключатися знову.

Розберемо дії, які допоможуть вам вирішити ці проблеми:

Ми розглянули основні складності, які виникають при роботі з бездротовими навушниками i7-i12 TWS. Відтворення зазвичай проблем не викликає і вимагає тільки запам’ятовування конкретних натискань на кнопку в ранніх моделях або торкань сенсора в пізніх моделях для перемикання треку, прийому дзвінка або набору останнього номера.Еслі наведені вище інструкції до навушників i7-i12 вам не допомогли, це не означає, що ваша гарнітура зламана. У навушників цієї серії багато виробників і моделей всередині кожної групи (i7S, i9Х, i10MAX та ін.), Тому і способи підключення можуть бути різними. Спробуйте пошукати інструкцію саме до вашої моделі і виробнику. [Xfgiven_slider-img-1] [xfvalue_slider-img-1] [/ xfgiven_slider-img-1].

У 2016 році компанія Apple випустила бездротову гарнітуру Airpods, які викликали справжній тріумф завдяки своєму незвичайному форм-фактору. Природно, китайські виробники, відомі своєю любов’ю до копіювання «яблучної» продукції, стали випускати аналоги Airpods.

Як підключити i9s Tws до телефону і як користуватися

Щоб виконати підключення i9S до смартфону, необхідно виконати наступні дії:

 • Одночасно затиснути кнопки на кожному з навушників, і утримувати, поки обидва світлодіоди замигають червоним і синім кольором.
 • Два рази натиснути на кнопку правого навушника, щоб ввести їх в режим сполучення.
 • На вашому пристрої (телефоні або планшеті) відкрийте настройки Bluetooth і встановіть з’єднання з бездротовим i9S Tws.
 • Якщо навушники підключилися, то вони сповістять про те, що з’єднання встановлено (англійською мовою. Device connected).

Існує додаток для i9s Tws, за допомогою якого можливо подивитися основну інформацію про заряджанні акумулятора і інше. Його можна завантажити і встановити з Google Play.

У режимі відтворення одиночне натискання кнопки будь-якого навушника ставить музику на паузу або знову включає її. Щоб перейти до наступного треку, потрібно утримувати кнопку більше 2 секунд.

Важливо! Якщо надходить вхідний дзвінок, то відповісти на нього можна двічі натиснувши на будь-яку кнопку, одинарне натискання скидає виклик. І також можна набрати останній номер зі списку дзвінків. Для цього потрібно двічі натиснути будь-яку кнопку.

Для відключення бездротових i9s слід натиснути на кнопку до тих пір, поки світлодіод не займеться червоним. Крім того, i9S автоматично відключаються при попаданні в кейс. Щоб знову включити їх, дістаньте навушники і тримайте кнопки затиснутими, поки індикатор не закліпав червоним і синім кольором. Якщо на смартфоні включений Bluetooth, то навушники автоматично підключаться до нього.

Як підключити обидва навушника

Довідка! Особливість бездротових Tws i9S полягає в тому, що навушники можуть використовуватися не тільки парно, а й автономно один від одного. Відповідно, спочатку навушники не з’єднані один з одним.

Щоб з’єднати їх, потрібно затискати кнопки, дочекатися, коли обидва навушника стануть блимати червоним і синім, а потім почекати, поки один навушник не перестане моргати. Це означає, що навушники Tws встановили бездротове з’єднання між собою, після чого їх можна безперешкодно підключати до телефону.

READ  Fastboot rescue mode huawei що робити

Важливо! Іноді після включення навушників Tws i9S потрібно швидко двічі натиснути кнопки, щоб вони зуміли з’єднатися.

Дизайн

Зрозуміло, китайський виробники не змогли повторити функціонал і повні технічні характеристики «вух» від Apple, проте їм вдалося скопіювати зовнішній вигляд. Якщо придивлятися, i9S TWS можна легко відрізнити від оригіналу, але в цілому дизайн виявився схожим. Саме ця обставина грає на руку китайцям, так як багато користувачів хочуть модні навушники, але не готові віддавати більше 10 тисяч за фірмові Airpods.

Увага! Однією з вдалих копій є навушники tws i9s bluetooth. Зовні вони практично не відрізняються від оригінальних Airpods, немає претензій і до збірки.

Tws i9s забезпечує зручну посадку в вухах, не варто турбуватися про те, що вони можуть випасти. Всередину кожного навушника поміщений світлодіод, який сигналізує про роботу і рівень заряду.

Про кейсі варто сказати докладніше. Як і самі бездротові навушники, він майже повністю схожий з Airpods, однак на його корпусі відсутня кнопка для заряду. Крім того, якщо покласти оригінал і копію поруч, то стане помітна різниця в розмірі і якості пластика (природно, не на користь Tws).

На зовнішній стороні боксу є світловий індикатор, він необхідний для контролю заряду гарнітури. Кришка боксу тримається на магніті і не відкривається при легкій струсу.

Щоб дістати навушники, необхідно просто відкрити кришку і перевернути кейс. Всередині нього немає магнітів, які б утримували їх. На дні розташовані металеві контакти, пружні при торканні контактів на ніжках Tws (можна сказати, принцип закладки батарейок).

Комплектація

Навушники Tws i9s упаковані в компактну білу коробку, на якій вони зображені і вказано їх назва. Всередині знаходиться:

 • Керівництво користувача на китайському і англійському (інструкція);
 • Два навушника;
 • Зарядний кейс;
 • Силіконовий бокс для кейса;
 • Кабель USB;
 • Карабін для пристібання кейса.

Найчастіше в коробку кладуть силіконові шнурки для утримання навушників, цінність яких, втім, сумнівна, так як i9S добре сидять у вухах.

Якість звуку

Складно описувати звук, оскільки його сприйняття дуже суб’єктивно. Логічно, що звук бездротових Tws i9s сильно поступається оригінальним Airpods, а саме якістю звучання. Проблема бездротового стандарту, і відносно слабкий звук зустрічається навіть у продукції відомих брендів.

Що стосується i9S, то їх звучання цілком описує банальна фраза. «хороший варіант за свої гроші». Якість звуку дійсно цілком прийнятно, можна слухати не тільки аудіокниги, а й музику. Середні і високі частоти є, деталізація сцени на середньому рівні.

А також варто сказати, що у бездротових Tws достатній рівень гучності, мова добре розбірлива (якщо використовувати як гарнітуру). Крім того, в i9S є шумозаглушення, яке непогано працює, коли доводиться розмовляти на вулиці або біля жвавих трас.

Увага! З мінусів. Брак низьких частот, однак баси можна в деякій мірі підкрутити за допомогою еквалайзера на смартфоні. Одним із серйозних недоліків є рассинхронизация відео і звуку, наприклад, якщо дивитися ролики з YouTube, звук у вухах буде затримуватися на пару секунд.

В цілому бездротові навушники цілком виправдовують свою невисоку ціну. Звичайно ж, їх не варто купувати меломанам, так як не варто очікувати від i9S чудес.

Як зарядити бездротові навушники i7-i12 TWS

До того, як підключати навушники i7, i8, i9 і інші до телефону, їх необхідно повністю зарядити. Зверніть увагу, що зарядку не рекомендується проводити сторонніми зарядними пристроями, а навушники з кнопкою виключення перед зарядкою необхідно вимкнути. Є два основних способи зарядки для навушників різного типу: через зарядний кабель і в кейсі. Розглянемо їх докладніше.

Зарядка навушників через кабель

Цей спосіб підійде вашим навушників, якщо в комплекті йде спеціальний кабель з двома штекерами на одному кінці і USB-роз’ємом на іншому кінці. Для зарядки виконайте наступні кроки:

 • Підключіть обидва штекера одного кінця кабелю до навушників.
 • Вставте USB-роз’єм до пристрою, через яке плануєте зарядити навушники. Це може бути ноутбук, настільний комп’ютер, Power Bank або інший пристрій.
 • Вимкніть навушники тоді, коли зміниться колір індикаторів (наприклад, з червоного на синій) або вони перестануть блимати (в різних моделях по-різному).

Зарядка навушників через кейс

 • Підключіть зарядний кейс за допомогою йде в комплекті USB-кабелю до джерела живлення: ноутбуку, настільного PC, пауербанку тощо.
 • При зміні кольору або способу світіння індикаторів від’єднайте кабель від кейса і від джерела живлення.
 • Помістіть навушники в осередку кейса і закрийте кришку. Якщо передбачена кнопка для зарядки (наприклад, коли ви хочете зарядити навушники i7S), натисніть її для старту зарядки, а також в тому випадку, якщо ви хочете припинити зарядку завчасно. Зміна кольору або способу світіння індикаторів буде означати, що навушники повністю зарядилися. У деяких моделях можливо заряджати одночасно навушники і кейс.

Переваги бездротових навушників Tws i9s

Як вже було сказано, навушники i9 не можуть конкурувати з Airpods, але в своїй ціновій категорії є досить непоганим варіантом.

Довідка! У виробника існують ще дві схожих моделі, i5s і i7s, проте бездротові Tws i9s перевершує їх по звуку і якості.

 • Завдяки зручній формі добре тримаються у вухах;
 • Швидко і легко підключаються;
 • Невисока вартість;
 • Хороша комплектація.

Виробник заявляє, i9S Tws має клас захисту IPx5, що означає захист від струменя води з будь-якого напрямку.

Бездротові i9s відмінно підійдуть людям, які за невелику суму хочуть спробувати бездротової звук в форм-факторі від Apple, але не для iPhone.

Таблиця характеристик

Модель I9S Tws
версія Bluetooth 4.2
акумулятор 60 мАг
тривалість роботи 2. 3 години
час зарядки 40-м.
Підтримка профілів Bluetooth HSP / HFP / A2DP / AVRCP
чутливість 120 ± 5 Дб
Діапазон відтворюваних частот 20-20000 Мгц
опір 32 Ом

Інструкція по підключенню навушників i10 TWS

У навушниках i10 головним найчастіше є лівий навушник. У цій моделі основна відмінність від молодших моделей полягає в тому, що навушники синхронізуються один з одним самі. Для їх підключення до телефону виконайте наступне:

 • Дістаньте навушники з кейса. Навушники автоматично входять в фазу сполучення, тому додатково нічого натискати не потрібно.
 • Зайдіть в налаштування bluetooth-з’єднань на своєму телефоні і знайдіть там навушники (можуть називатися не i10, a Airpods). При необхідності натисніть на телефоні кнопку «Оновити», «Пошук» або щось схоже. Виконайте підключення пристроїв. Ваші навушники готові до роботи. Якщо ви захочете їх вимкнути, просто заберіть в кейс.

Зверніть увагу, що фізично до телефону підключається тільки один навушник i10. Причому якщо ви приберете в кейс ведений навушник, то можете спокійно користуватися одним головним. Але якщо ви приберете головний навушник, тоді обидва перестануть працювати. Мікрофон знаходиться тільки в головному навушнику, тому якщо прибрати його в кишеню, то по відомому навушника чути співрозмовника ви будете, але відповісти йому не сможете.Шагі вище потрібно виконати тільки один раз. Навушники i10 запам’ятовують підключені пристрої і підключаються до останнього з них автоматично. Якщо ви часто перепідключатися їх до різних пристроїв, то тоді навушники можуть «заплутатися». В цьому випадку вам буде потрібно вибрати зі списку потрібний для підключення пристрій.

Проблеми з підключенням наушніковi7-i12

У бездротових навушниках i7-i12 можуть виникнути такі проблеми з підключенням:

 • Телефон не бачить навушники;
 • В навушниках немає звичних голосових команд;
 • Навушники не підключаються до телефону;
 • Підключається тільки один з навушників;
 • Навушники підключилися, але з часом втратили зв’язок і не хочуть підключатися знову.

Розберемо дії, які допоможуть вам вирішити ці проблеми:

Ми розглянули основні складності, які виникають при роботі з бездротовими навушниками i7-i12 TWS. Відтворення зазвичай проблем не викликає і вимагає тільки запам’ятовування конкретних натискань на кнопку в ранніх моделях або торкань сенсора в пізніх моделях для перемикання треку, прийому дзвінка або набору останнього номера.Еслі наведені вище інструкції до навушників i7-i12 вам не допомогли, це не означає, що ваша гарнітура зламана. У навушників цієї серії багато виробників і моделей всередині кожної групи (i7S, i9Х, i10MAX та ін.), Тому і способи підключення можуть бути різними. Спробуйте пошукати інструкцію саме до вашої моделі і виробнику. [Xfgiven_slider-img-1] [xfvalue_slider-img-1] [/ xfgiven_slider-img-1].

У 2016 році компанія Apple випустила бездротову гарнітуру Airpods, які викликали справжній тріумф завдяки своєму незвичайному форм-фактору. Природно, китайські виробники, відомі своєю любов’ю до копіювання «яблучної» продукції, стали випускати аналоги Airpods.

Як підключити бездротові навушники i7, i8, i9 TWS

Підключення навушників серії i може викликати певні складнощі. Тому нижче ми розглянемо способи підключення одного і двох навушників відразу, а також обговоримо можливі проблеми підключення. Процедуру підключення до телефону вам потрібно зробити лише один раз, так як в подальшому навушники будуть підключатися до нього автоматично. Виняток буває при підключенні гарнітури до різних пристроїв, через що може знадобитися вибирати потрібний пристрій зі списку вручну.

Як підключити один навушник

 • Для підключення одного навушника, затисніть кнопку на ньому і потримайте її до тих пір, поки навушник не займеться синім і червоним світлом. Це означає, що навушник готовий до об’єднання в пару.
 • На телефоні ввімкніть пошук пристроїв по Bluetooth. Коли телефон побудує список доступних пристроїв, виберіть у ньому ваші навушники і створіть між.
 • Дочекайтеся, поки припиниться швидке миготіння індикаторів.

Як підключити обидва навушника

 • Одночасно затисніть і утримуйте кнопки на обох навушниках до тих пір, поки індикатор не почне поперемінно мигати синім і червоним.
 • Двічі натисніть на кнопку головного навушника (в цих моделях зазвичай правий). При успішному сполученні головний навушник буде як і раніше блимати синім і червоним, а ведений. Синім.
 • На телефоні ввімкніть пошук пристроїв по Bluetooth. Коли телефон побудує список доступних пристроїв, виберіть у ньому ваші навушники і створіть між. У разі успішної синхронізації з телефоном навушники будуть блимати синім світлом.

У деяких моделях i7-i9 обидва навушника підключаються так:

 • Одночасно затисніть кнопку на обох навушниках. Вони почнуть мигати, а потім один з них згасне. Це означає, що навушники готові до об’єднання в пару.
 • На телефоні ввімкніть пошук пристроїв по Bluetooth. Коли телефон побудує список доступних пристроїв, виберіть у ньому ваші навушники і створіть між. Якщо ви побачите в списку підключених пристроїв відразу два навушника з підписом R і L, то виберіть R, тобто правий навушник. Після цього затисніть на кілька секунд кнопку на лівому навушнику (як на вимикання) і тим же способом включите його. Після цього навушники повинні синхронізуватися між собою. Якщо цього не відбулося, вимкніть обидва навушника і виконайте все спочатку.

Етапи підключення в бездротових навушниках i7, i8, i9, а також в наступних поколіннях супроводжуються голосовими командами англійською мовою і звуковими сигналами. Якщо навушники при включенні «не подали голосу», значить вони підвисали. Про рішення цієї проблеми ми поговоримо нижче.

Подробная инструкция к наушникам I9S TWS

Як підключити i9s Tws до телефону і як користуватися

Щоб виконати підключення i9S до смартфону, необхідно виконати наступні дії:

 • Одночасно затиснути кнопки на кожному з навушників, і утримувати, поки обидва світлодіоди замигають червоним і синім кольором.
 • Два рази натиснути на кнопку правого навушника, щоб ввести їх в режим сполучення.
 • На вашому пристрої (телефоні або планшеті) відкрийте настройки Bluetooth і встановіть з’єднання з бездротовим i9S Tws.
 • Якщо навушники підключилися, то вони сповістять про те, що з’єднання встановлено (англійською мовою. Device connected).

Існує додаток для i9s Tws, за допомогою якого можливо подивитися основну інформацію про заряджанні акумулятора і інше. Його можна завантажити і встановити з Google Play.

У режимі відтворення одиночне натискання кнопки будь-якого навушника ставить музику на паузу або знову включає її. Щоб перейти до наступного треку, потрібно утримувати кнопку більше 2 секунд.

Важливо! Якщо надходить вхідний дзвінок, то відповісти на нього можна двічі натиснувши на будь-яку кнопку, одинарне натискання скидає виклик. І також можна набрати останній номер зі списку дзвінків. Для цього потрібно двічі натиснути будь-яку кнопку.

Для відключення бездротових i9s слід натиснути на кнопку до тих пір, поки світлодіод не займеться червоним. Крім того, i9S автоматично відключаються при попаданні в кейс. Щоб знову включити їх, дістаньте навушники і тримайте кнопки затиснутими, поки індикатор не закліпав червоним і синім кольором. Якщо на смартфоні включений Bluetooth, то навушники автоматично підключаться до нього.

Як підключити обидва навушника

Довідка! Особливість бездротових Tws i9S полягає в тому, що навушники можуть використовуватися не тільки парно, а й автономно один від одного. Відповідно, спочатку навушники не з’єднані один з одним.

Щоб з’єднати їх, потрібно затискати кнопки, дочекатися, коли обидва навушника стануть блимати червоним і синім, а потім почекати, поки один навушник не перестане моргати. Це означає, що навушники Tws встановили бездротове з’єднання між собою, після чого їх можна безперешкодно підключати до телефону.

Важливо! Іноді після включення навушників Tws i9S потрібно швидко двічі натиснути кнопки, щоб вони зуміли з’єднатися.

BETATECH.COM.UA 2022