Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як користуватися бездротовими навушниками Mi

Table of Contents

Як діяти далі

Залежить від обраної моделі бездротових навушників. У 99% випадків навіть додаткові налаштування не потрібні: аудіосигнал почне автоматично відтворюватися через аксесуар.

Якщо звук продовжує виводитися через колонки або динаміки, то проблема в неправильно обраному «джерелі».

Змінити спосіб відтворення можна за допомогою медіаплеєра, в мікшері гучності на PC або за допомогою спричиненої шторки з кнопками швидкого доступу на Android і iOS.

Чи доведеться кожного разу заглядати в параметри заради зміни «джерела» покаже час. Ті ж Airpods від Apple, навушники від Samsung і Xiaomi автоматично підлаштовуються під ситуацію і підхоплюють «музичний» сигнал нальоту, відразу після того, як аксесуар з’являється в вухах.

Як користуватися Bluetooth навушниками: iOS, Android, Windows

Використовувати бездротові навушники легше, ніж провідні. після пари хвилин, проведених в розділі з настройками, перестають виникати проблеми з проводами або зайнятими роз’ємами. А ще. відкривається додатковий простір для творчості: виробники дозволяють налаштувати жести, використовувати гарнітуру і експериментувати над звучанням за допомогою фірмового еквалайзера. І не помилитися в налаштуваннях допоможе інструкція нижче.

Налаштування жестів, мікрофона і параметрів виявлення

Після підключення Bluetooth-аксесуара залишається розібратися в особливостях управління бездротовими навушниками. Мова про жестах, передбачених виробником: постукування по корпусу, сенсорні торкання, фізичні кнопки. дії, доступні за умовчанням, описуються в інструкціях і інструкціях, а вже після. змінюються в налаштуваннях. Apple дозволяють перепризначувати жести в розділі з Bluetooth відразу після створення пари.

Досить викликати додаткові опції і iOS відобразить розділ з «Подвійним дотиком» Airpods. де змінюється поведінка навушників при постукуванні по корпусу (зміна треку, виклик Siri, пуск або пауза).

З Android ситуація складніша. параметри часто доводиться міняти не на сторінці з Bluetooth, а в тематичному програмному забезпеченні, представленому в Google Play. Samsung, Xiaomi, Huawei. кожен бренд просуває в маси офіційне ПО і пропонує вже звідти контролювати настройки. Повідомлення, гучність звуку, пару, індикатор заряду. список доступних дій великий і налаштовується за допомогою повзунків, кнопок і додаткових розділів.

Крім вже звичних жестів, бездротові навушники повні і нестандартних функцій. Ті ж Airpods автоматично перенаправляти аудіосигнал, ставлять паузу і навіть зупиняють відтворення, якщо навушники у вухах або в руках.

У конкурентів можливості схожі, але ось способи виявлення можуть працювати інакше. А тому, краще заглянути на офіційний сайт виробника (або хоча б в текстову інструкцію по бездротових навушників) і пройтися по пунктах, пов’язаних з виявленням або сторонніми параметрами, на кшталт активного шумозаглушення.

PC і ноутбуки

На комп’ютерах, нетбуках і лептопах порядок дій той же. зміниться лише виглядом зони з параметрами.

Доведеться відкрити параметри «Windows» і в верхній частині інтерфейсу в пошуковому рядку набрати Bluetooth. Після переходу до параметрів бездротових з’єднань зверху з’явиться кнопка «Додавання Bluetooth або іншого пристрою».

Як і у випадку з iOS і Android перед сполученням необхідно «активувати» навушники і перевести в режим пошуку кнопкою на корпусі, через кейс або за допомогою передбаченого розробником жесту.

користуватися, бездротовими, навушниками

Останній крок. вибрати пункт Bluetooth і почекати, поки комп’ютер або ноутбук не виявить сумісну аудіотехніку.

Важливо пам’ятати! Ноутбуки, лептопи поставляються з вбудованим модулем Bluetooth. А ось для PC необхідно докуповувати окремий адаптер, без якого підключення бездротових аксесуарів неможливо.

Android і iOS

 • Процедура сполучення починається з «шестерінки» на робочому столі.
 • Після переходу в «Налаштування» залишається відкрити пункт Bluetooth і перевести повзунок в активний стан.
 • Далі доведеться повернутися до навушників і активувати режим «пошуку». Часто виробники пропонують відкрити кейс, затиснути кнопку на корпусі або навіть «приміряти» навушники у вухах.

ПРИМІТКА! Точний порядок дій для сполучення описується в керівництві від виробника.

Не мине й кількох секунд, як аксесуар знайдеться і з’явиться можливість приступити до об’єднання в пару. Процедура закінчується в тому випадку, якщо статус «Не підключено» зміниться на «Активний» або «Доступний».

Як підключити Bluetooth-навушники

Налаштування бездротових аксесуарів і на PC з Windows і MacOS, і на мобільних платформах з Android і iOS зводиться до пари дій: часом складніше розібратися в тому. як користуватися бездротовими навушниками і які «жести» використовувати, ніж вибрати необхідні параметри в «Налаштуваннях». І все ж для наочності. докладна інструкція.

FAQ: Про технічні неполадки і правилах експлуатації

Незважаючи на передбачуваною порядок взаємодії з бездротовими навушниками, часом важливо пройтися і по додатковим нюансам і особливостям, рідко описуваних виробником:

 • Проблеми з підключенням. Якщо в розділі з Bluetooth на PC або мобільних платформах аксесуар не з’являється в списку сумісного обладнання, значить, деякі умови не виконані: можливо, навушники не переведені в режим «пошуку» перед сполученням (не було натиснуто кнопку на корпусі або закритий кейс), акумулятор розряджений або з’єднання вже встановлено, але з пристроєм по сусідству. Як результат. перед підключенням варто перевірити стан заряду, позбутися «Bluetooth-конкуренції», перевірити спосіб активації аудіотехніки перед сполученням, а ще. перезавантажити смартфон, планшет або комп’ютер. Який-небудь із способів обов’язково допоможе.
 • Переривчастий сигнал і пропадає звук. Якщо користуватися навушниками неможливо через дивні шумів, переривань і скрипів, то, можливо, пора перевірити наявність оновлень на сайті виробника (або в фірмовому програмному забезпеченні) або. поекспериментувати з повторним підключенням. Наприклад, деякі бездротові навушники, начебто Airpods, рідко, але втрачають зв’язок між навушниками, через що з відтворенням звуку починаються проблеми.

Альтернативний варіант дій. скидання поточного з’єднання через вкладку Bluetooth і повторне сполучення з подальшою перезавантаженням смартфона або PC.

 • Особливості догляду. Виробники рекомендують не залишати навушники на сонці і тримати подалі від місць підвищеної вологості. Бажано уникати механічних пошкоджень (для кейсів з навушниками вже давно продають спеціальні чохли). Хоча б раз на місяць потрібно очищати гніздо зарядки на кейсі або корпусі аксесуара.
 • Деякі Bluetooth-навушники вимогливо ставляться і до версії програмного забезпечення: аудіотехніка від Samsung оновлюється через фірмовий додаток для iOS і Android вручну, а ось Apple завантажує апдейти в тлі і майже «без попиту».
 • І коротко про зарядку. ресурс акумулятора бездротової аудіотехніки не вічний і поступово витрачається. Представники деяких брендів не рекомендують заряджати кейс або навушники цілком в хаотичному порядку. залишаючи аксесуар на зарядці то на п’ять хвилин, то на десять годин і більше. Бажано звірятися з індикатором (через додаток) і зайвий раз не експериментувати. Часто замінити витрачений акумулятор вже неможливо.
READ  Apple pay iPhone 11 як користуватися

Що робити якщо навушники не бачить телефон або комп’ютер

Якщо ваш телефон, комп’ютер або ноутбук не бачить навушники. це, частіше за все, не страшно.

REDMI AIRDOTS. КАК ПОДКЛЮЧИТЬ ЭТИ ЧЕРТОВЫ НАУШНИКИ?

У нас є інструкції, в яких послідовно перевіряються всі можливі причини такої ситуації. Все досить просто, і займає кілька хвилин:

❓ 1. Як підключити бездротові TWS навушники і звичайні Bluetooth

Інструкція навушників TWS і «класичних» бездротових навушників зазвичай починається з підключення.

Логіка завжди однакова: включаємо Bluetooth на телефоні, робимо навушники «видимими», знаходимо їх в списку доступних пристроїв і сполучаємо. Але є нюанси.

Детальна інструкція для бездротових навушників (TWS чи ні) зазвичай є на сайті виробника. Ось основні посилання:

  Бездротові навушники JBL- інструкція із застосування. Бездротові навушники TWS Xiaomi (AirDots). інструкція із застосування (розділ Екосистема). Навушники i12, i11, i9, i18 тощо інструкція із застосування. Наш рейтинг китайських аналогів Airpods. тут. Навушники Apple. бездротові навушники TWS інструкція із застосування російською. Бездротові навушники Sony. інструкція із застосування.

Як заряджати бездротові TWS навушники і звичайні Bluetooth

Інструкція, як заряджати бездротові навушники зазвичай зводиться до: «підключіть провід до навушників \ кейсу одним кінцем і до адаптера, включеному в мережу. іншим». Але моделей зараз багато, нюанси теж є. Але на кожен нюанс у нас. інструкція.

⚙️ 4. Управління навушниками і додатки

Схема управління навушниками дуже сильно відрізняється від моделі до моделі. Воно може бути сенсорним, може бути і кнопковим. Іноді бувають перемикачі та коліщатка (для гучності, в основному). У дорогих моделей є і розумні функції, типу паузи при знятті навушників.

 • Для управління відтворенням зазвичай виділено три кнопки. Старт \ пауза (вона ж може бути кнопкою харчування) і кнопки управління гучністю. Перемикання треків. або подвійне \ потрійне натискання на старт \ паузу, або утримання кнопок гучності.
 • На додаткові функції зазвичай виділені окремі кнопки. Наприклад, управління шумозаглушенням: включено \ вимкнено. одна кнопка, а перемикання режимів. інша. Або та ж.
 • Сенсорне керування. Звичайно є одна або дві сенсорних панелі. Одне або два (це краще, менше помилкових спрацьовувань) натискання. старт \ пауза. Подвійне \ потрійне дотик. наступний \ попередній трек. Утримання. зміна гучності (на правом голосніше, на лівому. тихіше, наприклад). Або можуть бути жести: свайп вперед \ назад. перемикання треків, вгору \ вниз. гучність.
 • Фірмові програми для навушників. У багатьох моделей від великих виробників такі є. У них зазвичай можна знайти додаткові налаштування, можливість кастомизировать управління і не тільки.

Звичайно, більш детально по своїй моделі краще подивитися в мануалі. Крім того, у багатьох TWS навушників, наприклад, немає регулювання гучності або не можна перейти на попередній трек. А у Huawei FreeBuds Pro, наприклад, управління побудовано не на тих, що стосуються, а на «сжатіях» сенсора. Слідом за Airpods Pro.

Що означають індикатори і які бувають?

Індикатор повинен бути на навушниках. А найчастіше їх кілька. У всіх моделей логіка, кольору і кількість індикаторів різний. Можна виділити основні моменти:

 • Індикатор живлення. Це той, що загоряється при включенні. Іноді він продовжує горіти, іноді гасне через пару секунд. Змінює колір, коли навушники ставляться на зарядку. Або починає блимати. За кольорами зазвичай: червоний. пора заряджати або йде зарядка, зелений. заряду досить і закінчення зарядки. Їх буває декілька, наприклад, 4 штуки, кожен «відповідає» за 25% заряду батареї.
 • Індикатор з’єднання. Буває суміщений з першим. Зазвичай синього або білого кольору. Навушники блимають. це, частіше за все, про цей індикатор. Блимає він тоді, коли навушники переведені в режим сполучення, але не підключені до джерела. Коли підключені. або горить рівно, або згасає.

Кращі бездротові навушники (з індикаторами):

Як користуватися бездротовими навушниками. інструкція із застосування

Це стисла інструкція із застосування. як користуватися бездротовими навушниками. Будь-які бездротові навушники завжди комплектуються паперової інструкцією із застосування (заводський). Але вона буває короткою, а на сайті розбиратися не хочеться. Інструкція до бездротових навушників з Китаю може бути тільки на китайському. І взагалі, кому потрібна комплектна інструкція із застосування навушників?

Розберемося, як користуватися бездротовими навушниками в основних моментах: підключення, управління, зарядка і так далі.

В тему, як працюють бездротові навушники заглиблюватися не будемо, якщо цікаво, почитайте наші статті по цій темі: раз і два. А ось, як правильно бездротові навушники підключати, заряджати і не зламати. про це далі.

У нас на сайті на кожен аспект того, як використовувати Bluetooth навушники, інструкція є окрема. Ця стаття. путівник і загальна коротка інструкція для Bluetooth навушників.

Як відключити режим навушників на телефоні

Відповідь на дзвінок / завершення дзвінка

При вхідному дзвінку поруч на сенсорну панель, щоб відповісти на дзвінок.

При виходить дзвінку поруч на сенсорну панель, щоб завершити дзвінок.

Функції навушників TWS Xiaomi Mi AirDots

Наступні функції працюють на лівому і правому навушниках

управління відтворенням

Для управління відтворенням торкніться сенсорної панелі.

Примітка: програвач повинен підтримувати роботу у фоновому режимі.

На обох навушниках можна використовувати такі функції

Ухвалення і завершення викликів Акуратно натисніть багатофункціональну кнопку, щоб прийняти або завершити виклик.

Відхилення викликів Натисніть і утримуйте кнопку протягом 1 секунди, щоб відхилити виклик.

Відтворення музики / Пауза Натисніть багатофункціональну кнопку для відтворення / паузи музики під час використання навушників.

Включення голосового помічника Двічі натисніть багатофункціональну кнопку, щоб включити голосовий помічник під час використання навушників Mi Earbuds Basic 2.

Примітка: на пристрої повинні підтримуватися і бути включені функції голосового помічника і швидкого виходу із сплячого режиму.

Ухвалення другого вхідного дзвінка і перемикання між разговораміНажміте багатофункціональну кнопку, щоб відповісти на другий вхідний дзвінок під час активного дзвінка. Двічі натисніть багатофункціональну кнопку для перемикання між двома викликами.

Перемикання між навушниками Mi Earbuds Basic 2 TWS і пристроєм Під час розмови натисніть і утримуйте багатофункціональну кнопку протягом 1 секунди, щоб перемикатися між навушниками і телефоном.

Відключення / включення звуку Двічі натисніть багатофункціональну кнопку, щоб відключити / включити навушники під час розмови.

Як користуватися навушниками Xiaomi Haylou GT5

Відтворення музики. вставте навушники у вуха або торкніться 1 раз лівого / правого навушника. Пауза. витягніть навушники з вух або торкніться 1 раз лівого / правого навушника. Попередній трек. торкніться двічі лівого наушніка.Следующій трек. торкніться двічі правого наушніка.Ответіть на виклик / Завершити розмову. торкніться двічі наушніка.Отклоніть дзвінок. утримуйте навушник натискує протягом 1 с.Голосовой помічник. тричі торкніться лівого наушніка.Включеніе / вимикання ігрового режиму. тричі торкніться правого навушника.

READ  Як підключити Xbox до телевізора

Відповідь на другий дзвінок і перемикання між викликами

При вхідному дзвінку поруч на сенсорну панель, щоб відповісти на дзвінок. При вхідному дзвінку по другий косильною волосіні поруч на сенсорну панель ще раз, щоб переключитися на новий вхідний дзвінок.

Для перемикання між лініями двічі торкніться сенсорної панелі.

Активація голосового помічника

Для активації голосового помічника двічі торкніться сенсорної панелі.

Примітка: необхідно, щоб пристрій підтримувало функції голосового помічника і активації в режимі очікування.

Як користуватися навушниками Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS

Подвійне торкання лівого навушника В режимі відтворення музики двічі торкніться лівого навушника, щоб перейти на попередній трек

Подвійне торкання правого наушнікаПерейті на наступний трек

Одночасне торкання обох наушніковВоспроізведеніе / пауза під час відтворення музики

Подвійне торкання обох наушніковОтвет на вхідний дзвінок / завершення розмови

Дотик навушників протягом 1 секундиОтклоненіе вхідного дзвінка

Потрійне дотик лівого наушнікаАктівація голосового помічника (у режимі очікування)

Потрійне дотик правого наушнікаАктівація ігрового режиму (з наднизькою відставання)

Функції бездротових навушників

Бездротові навушники рятують нас від плутаються шнурів. Але це не все, чим вони можуть похвалитися. З бездротовими навушниками можна не діставати телефон з кишені, щоб переключити трек, змінити гучність або відповісти на дзвінок. Досить лише зробити пару маніпуляцій з навушниками. Зручно, особливо в умовах сибірської зими 🙂 Розберемося ж з усіма функціями, які можуть бути в бездротових навушниках.

Сенсорне керування. Для перемикання треку, зміни гучності, зупинки музики, відповіді на дзвінок достатньо зробити кілька дій з навушниками, щоб отримати потрібний результат. Але тут важливо заздалегідь перевірити, чи є у навушників такі можливості, не всі їх підтримують.

Реєст. Навушники з’єднуються з пристроєм, з яким раніше вже були поєднані. Досить увімкнути Bluetooth і переконатися, що пристрій знаходиться в радіусі підключення.

Гарнітура. Бездротові навушники можна використовувати для розмов. У них вбудовані кілька мікрофонів, що дозволяють спілкуватися зі співрозмовником, не дістаючи з кишені телефон.

Автопауза. Одна з кращих функцій, яка є в навушниках. Раптово хтось підійшов і заговорив, навушник випадково випав, і ти пропустив улюблений момент в пісні, тому що відволікся. Жахливо, доведеться заново переслушівать. На цей випадок у навушник вбудовані спеціальні датчики, які спрацьовують, коли гаджет виймається з вуха. Програвання музики зупиняється і починається знову тільки коли навушник знову опиниться в вусі.

Шумозаглушення. Друга найкраща функція. Всю її красу розумієш, коли їдеш в шумному метро або йдеш по жвавій вулиці. Вмикаєш шумозаглушення. мінімум зовнішніх шумів, максимум звуку з гаджета.

Multipoint. Можна підключатися відразу до двох пристроїв. Це корисно для тих, хто носить із собою два телефони або слухає урок на ноутбуці, але при цьому залишається на зв’язку зі смартфоном.

Голосовий помічник. Через гаджет можна віддавати команди голосовому помічнику, не дістаючи смартфон зайвий раз.

користуватися, бездротовими, навушниками

Всі ці функції виконуються через різні комбінації натискання на кнопки на навушниках. Залежно від завдання, яку потрібно виконати, вибирається навушник, правий або лівий, а потім робиться потрібну кількість натискань з потрібною тривалістю утримання.

Як користуватися бездротовими навушниками Mi

Для багатьох людей бездротові навушники стали порятунком. Вони не плутаються в кишені, контакти в проводитися не перетираються, кіт не буде гризти їх. І випадково порізати ножицями такі навушники буде проблематично. Але що ще є в таких навушниках, крім свободи від проводів?

Пропонуємо разом розібратися, в чому бездротові навушники краще звичайних.

А якщо ви тільки думаєте про те, щоб придбати собі цей девайс, ми допоможемо вам визначитися. На нашому сайті ви знайдете великий вибір бездротових навушників за найнижчими цінами.

Як підключити бездротові навушники до смартфону

Процес підключення навушників досить простий.

Включаємо навушники одночасним натисканням на кожен

Скануємо доступні для підключення пристрою

Сполучаємо знайдені сканером навушники з телефоном

Перемога, навушники підключені, музика грає, ви прекрасні.

Як заряджати бездротові навушники

Заряду бездротових навушників вистачає приблизно на 3 години автономного використання. Потім їх потрібно ставити на зарядку. Спосіб зарядки залежить від особливостей конструкції навушники. Є Bluetooth-навушники, з’єднані між собою, а є повністю бездротові, так звані True wireless. Подивимося, як заряджаються обидва види.

Перший вид навушників заряджається через USB-кабель. У більшості випадків, гаджет має роз’єм MicroUSB, рідше. Type-C і інші види.

У комплекті з кожною парою True wireless йде кейс для зберігання, він же виконує функцію портативної зарядки. Його вистачає в середньому на 3-4 повних зарядки пристрою. Коли заряд закінчується і в кейсі, він заряджається за допомогою звичайного USB-кабелю.

На кейсах є світловий індикатор, який показує, в якій стадії знаходиться зарядка. Червоний колір. заряд йде, зелений колір. пристрій заряджено. У деяких моделей є додаткові датчики в самих навушниках. Вони починають горіти під час зарядки і змінюють колір, коли зарядка припиняється. Іноді вони можуть блимати, що теж говорить про 100%.ої зарядці навушників.

як підсумок

Функціонал бездротових навушників вражає, а заряду може вистачити на неквапливу прогулянку з прослуховуванням подкастів або кілька годин роботи під улюблені пісні замість голосів колег. Але як би гарні не були такі навушники, у кожної людини є вибір, якими йому користуватися.

А ви користуєтеся бездротовими навушниками? Напишіть в коментарях!

Функції та управління бездротовими навушниками

Кнопки управління зазвичай знаходяться на корпусі. Там повинні бути кнопки:

 • Підвищення і зниження гучності
 • Кнопка включення Bluetooth
 • Клавіша прийому виклику, якщо це гарнітура
 • Клавіші: пауза, початок відтворення, стоп
 • Або може бути сенсорне управління

Ці елементи управління можуть бути суміщені в одній кнопці або їх і зовсім може не бути на деяких моделях.

Как правильно настроить наушники Xiaomi Redmi AirDots. Earbuds

Цікаво! Все більше моделей переходить на сенсорне управління, воно не завжди зручно, тому що немає тієї тактильності, яку дають механічні кнопки. Часто замість цього є вібровіддачі від дотиків, часто її можна налаштувати в настойках Bluetooth з’єднання.

Як користуватися бездротовими навушниками правильно

Бездротові навушники швидко і міцно увійшли в ту категорію гаджетів, якими ми користуємося постійно. Тому важливо розбиратися, як це робити, щоб вони служили, як можна довше.

Все досить легко і просто, головне знати основні моменти, які зроблять використання пристрою більш комфортним і тривалим. В даному матеріалі ви знайдете відповідь на питання. Як користуватися Bluetooth навушниками?

Минулий матеріал був присвячений тому, як працюють бездротові навушники. Сьогодні ви дізнаєтеся, як користуватися бездротовими навушниками для телефону та інших девайсів правильно, щоб вони служили довго і завжди радували якісним звуком і довгим часом роботи.

Правила використання. інструкція бездротових навушників

Виділимо основні моменти, які допоможуть вашому пристрою служити довше, не посадити динаміки і уникнути непередбачених моментів.

READ  Транслювати з PC на телевізор

Зберігайте вкладиші в чохлі, якщо він є, так ви знизите ймовірність механічного пошкодження, а якщо це вкладиші, то і зарядіть їх.

Не залишайте їх надовго в місці з підвищеною вологість. Звичайно, їх зручно взяти з собою, наприклад, у ванну кімнату, але, якщо пристрій без захисту від вологи, воно швидко прийде в непридатність, тому що контакти банально окислятся.

Робіть зарядку від свого кабелю або від того, який точно не зашкодить. Акумулятор досить примхлива річ, і не прощає неправильної зарядки. Також, після 100% заряду завжди відключайте кабель, так гарнітура прослужить довше.

Не варто слухати на повній гучності завжди, особливо якщо виникають хрипи. Так динаміки швидко вийдуть з ладу і будуть постійно хрипіти, доведеться робити заміну.

Не варто залишати свій гаджет без нагляду, особливо якщо в приміщенні є діти. Вкладиші легко втратити, а дитина і зовсім може спробувати їх проковтнути.

Завжди дивіться інструкцію з експлуатації, там можуть бути описані моменти, про які можна навіть і не здогадуватися.

Цікаво! Рекомендую прочитати статтю про те, як правильно заряджати бездротові навушники, щоб розуміти основні аспекти в, здавалося б, таке просте дії.

Як користуватися бездротовими навушниками

Бездротові акумуляторні гаджети і девайси хоч і зручніше своїх «хвостатих» побратимів, але вимагають трохи іншого рівня догляду та обслуговування. Тут немає дроти, але є акумулятор, і від активного використання вони можуть швидко приходити в непридатність.

Почати використання дуже просто, необхідно підключити свій Bluetooth гаджет до смартфону або комп’ютера. Як це зробити правильно, написано в статті. як підключити бездротові навушники до телефону.

Досить просто включити Bluetooth на гарнітурі і смартфоні і встановити між ними зв’язок. зробити сполучення. В налаштуваннях смартфона включите Bluetooth, знайдіть свою гарнітуру в списку пристроїв і встановіть з’єднання з ним. Після цього всі відразу ж почне працювати.

Це були основні правила і нюанси, які слід знати. Так ви дійсно продовжите час роботи своєї гарнітури і життя в цілому. Якісної вам музики.

Як користуватися Bluetooth навушниками Xiaomi Haylou GT3

Наступний трек Двічі торкніться правого навушника Haylou GT3, щоб включити наступний трек.

Попередній трекДважди торкніться лівого навушника, щоб включити попередній трек.

Відтворення / паузаКоснітесь будь-якого навушника, щоб включити відтворення музики або поставити на паузу.

Відхилити виклик Утримуйте натиснутим протягом 1 с, щоб відхилити вхідний дзвінок.

Голосовий помощнікДля виклику голосового помічника три рази торкніться навушника

управління музикою

Включення наступного треку: натисніть 1 раз лівий наушнікВключеніе попереднього треку: натисніть 2 рази лівий наушнікВоспроізведеніе / пауза: натисніть 1 раз правий навушник

мікрофон

Активація Siri або іншого ПО голосового помічника. Voice Assistant Натисніть і утримуйте 1 з (П / Л)

Як користуватися навушниками (Xiaomi Mi Earbuds Basic 2)

Як правильно користуватися бездротовими навушниками?

Поява Bluetooth-технологій істотно поліпшило для нас зручність прослуховування музики. Тепер не потрібно витрачати час на розплутування навушників, лагодити дроти або хвилюватися про те, щоб на них не з’явилися заломи. Бездротовому девайсу необхідна наявність правильного сполучення і повністю заряджена батарея. У моделей різних брендів, наприклад, Airpods, AirDots, JBL, i11 або i12 є ряд функцій, за які відповідає одна клавіша:

 • Включення / вимикання зазвичай відбувається за допомогою однієї і тієї ж клавіші. Якщо для вас це незручно. спробуйте знайти модель, де є окремі кнопки для кожного операції.
 • Вибирайте гаджет, де на одну клавішу доводиться максимум дві функції, інакше їм буде складно керувати.
 • Гойдалка гучності і перемотування зазвичай знаходяться на одній і тій же кнопці, тому краще підшукати модель з роздільними клавішами управління, якщо ви їх плутаєте.
 • Як і у випадку з кнопкою включення / вимикання девайса, в бездротовій гарнітурі приймає і завершує дзвінок одна кнопка. Однак є моделі, де повторне натискання кнопки після завершення автоматично набирає останній номер, з яким ви розмовляли, що не завжди зручно.

Як користуватися бездротовими навушниками?

Здавалося б, що складного: купив навушники, вставив у вуха і слухай музику. Насправді все набагато складніше. Щоб девайс прожив довше, потрібно заздалегідь ознайомитися з правилами експлуатації, навчитися правильно поєднувати його з телефоном, комп’ютером або телевізором. А також вміти справлятися з нескладними проблемами самостійно. Як користуватися Bluetooth-навушниками: читайте в нашій статті все про тонкощі бездротових технологій.

Як користуватися навушниками TWS?

 • Внутрішньоканальні навушники розташовуються усередині вашого слухового каналу, тому щоб уникнути появи різних інфекцій не давайте ними користуватися іншим людям. В іншому випадку варто оперативно обробити антисептиком або поміняти накладки.
 • Якщо ви без проблем можете слухати музику протягом декількох годин, ніщо не тисне, чи не натирає і не завдає будь-якої іншої дискомфорт. значить, обрана модель навушників ідеально вам підходить. Якщо немає. найкраще змінити її на щось більш підходяще.
 • Пандемія показала, що обробляти антисептичними складами варто не тільки руки, але і поверхні, які стикаються з шкірою. Тому не забувайте протирати навушники, тільки стежте, щоб всередину пристрою не потрапили краплі.
 • При частому прослуховуванні музики в громадських місцях або на відкритому просторі в місті важливо мати модель, яка не пригнічує звуки повністю. Це допоможе вам уникнути нещасних випадків.
 • Навушники необхідно чистити від скупчень вушної сірки, інакше звук буде з часом псуватися.

Як правильно користуватися бездротовими навушниками на вулиці?

Найчастіше гарнітуру застосовують поза домом. Одягаючи навушники на вулиці, запам’ятайте кілька нескладних правил:

 • Вуха. це аудіопристр, яке не призначене для експлуатації в умовах підвищеної вологості (за винятком пиловологозахищений моделей). Тому, надягаючи девайс в дощ або сніг, обов’язково ховайте їх під шапкою або зовсім відмовтеся від прогулянки з музикою.
 • Акумулятори бездротових девайсів чутливі до перепадів температури і швидко сідають в сильну спеку або морозну погоду. Виходячи з будинку в такий час, подбайте про повному заряді батареї.
 • Деякі стандартні моделі схильні випадати з вух і губитися. Намагайтеся розташовувати їх у вушній раковині так, щоб потім не довелося шукати пристрій.

Як користуватися бездротовими навушниками JBL, Xiaomi, Apple, Sony, Samsung

Незалежно від фірми-виробника і моделі, все бездротові девайси в цілому працюють по одній і тій же схемі:

 • Навушники необхідно зарядити за допомогою кейса.
 • Потім потрібно створити сполучення між правим і лівим вухами, якщо вони ще не пов’язані один з одним. Це потрібно для того, щоб головний навушник приймав сигнал, який він потім буде розподіляти між каналами.
 • Наступний крок. створення сполучення між смартфоном / планшетом / комп’ютером і пристроєм (їх також потрібно з’єднувати по черзі, оскільки кожен навушник визначається як окреме аудіопристр).
 • Якщо всі кроки виконані правильно, спробувати включити будь-яку музичну композицію.

Завжди читайте інструкцію перед використанням, і це допоможе вам швидко освоїти управління просунутим гаджетом.

BETATECH.COM.UA 2022